• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

proud girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
پاسخ : رئال مادرید

برد 4-0مقابل ختافه رو تبریک میگم.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

@ آيدا: ديگو لوپز بازيكن اكادمي رئال بود ولي همه از بازياي خوبش تو ويارئال ميشناسنش! فك ميكنم پارسال رفته بود سويا ولي نتونسته بود جا بيفته! ذخيره ي خوبي به نظر مياد! ولي فكر نكنم 4شنبه بازي كنه!
والا ديگه پينتو هرچي باشه از آدان بدتر نيس! حداقل تجربش كه از آدان بيشتره! واسه 4شنبه پينتو بازي ميكنه؟!
تا جايي كه من ميدونم دي ماريا محرومه و غايبا همونايي هستن كه شما گفتي!
خوب دست شكستگي واسه يه دروازه بان خيلي فرق ميكنه! تا بتونه به سطح عالي برسه همون حدودا طول ميكشه كه واقعا زياده! :((

+بازي با ختافه خيلي عالي بود! با اين كه تو بيشتر بازي هايي كه ژابي نيست تيم لنگ ميزنه ديشب اينجوري نبود! اوزيلم عالي بود! فقط حيف كه كارت گرفت و بازي با گرانادا رو محرومه! L-: سرخيو عالي بازي كرد... عالي! ديشب تيم از نظر تدافعي هم خيلي خوب كار كرد! منتها مسلما نبودن سرخيو و فابيو تو بازي 4شنبه از قدرت تدافعي تيم كم ميكنه!
و اينكه آيتور گفت داريم واسه فروش كاكا مذاكره ميكنيم! رئال قيمتشو رسونده به 12 ميليون ولي ميلان همونم حاضر نيس بده! ~X( يني حتي يك پنجم پول هنگفتي كه اون موقع گرفتو حاضر نيست خرج كنه! اه! يني اين كاكارو از در ميندازنش بيرون از پنجره مياد تو! صد رحمت به سنگ پاي قزوين...! والا! >:p

+من هي سعي ميكنم به كسي توهين نكنم ولي نميشه! ~X( آخه اين مزدك ميرزايي آدمه؟! :-& نه واقعا جزو انسان ها محسوب ميشه؟! :-& من كه فكر نميكنم...!

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

خیلی وضعش خوب بود که کاسیاس هم 12هفته....
اما خب اینجوری هم لذت داره بردن بارسا...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
@ آيدا: ديگو لوپز بازيكن اكادمي رئال بود ولي همه از بازياي خوبش تو ويارئال ميشناسنش! فك ميكنم پارسال رفته بود سويا ولي نتونسته بود جا بيفته! ذخيره ي خوبي به نظر مياد! ولي فكر نكنم 4شنبه بازي كنه!
والا ديگه پينتو هرچي باشه از آدان بدتر نيس! حداقل تجربش كه از آدان بيشتره! واسه 4شنبه پينتو بازي ميكنه؟!
تا جايي كه من ميدونم دي ماريا محرومه و غايبا همونايي هستن كه شما گفتي!
خوب دست شكستگي واسه يه دروازه بان خيلي فرق ميكنه! تا بتونه به سطح عالي برسه همون حدودا طول ميكشه كه واقعا زياده! :((

+بازي با ختافه خيلي عالي بود! با اين كه تو بيشتر بازي هايي كه ژابي نيست تيم لنگ ميزنه ديشب اينجوري نبود! اوزيلم عالي بود! فقط حيف كه كارت گرفت و بازي با گرانادا رو محرومه! L-: سرخيو عالي بازي كرد... عالي! ديشب تيم از نظر تدافعي هم خيلي خوب كار كرد! منتها مسلما نبودن سرخيو و فابيو تو بازي 4شنبه از قدرت تدافعي تيم كم ميكنه!
و اينكه آيتور گفت داريم واسه فروش كاكا مذاكره ميكنيم! رئال قيمتشو رسونده به 12 ميليون ولي ميلان همونم حاضر نيس بده! ~X( يني حتي يك پنجم پول هنگفتي كه اون موقع گرفتو حاضر نيست خرج كنه! اه! يني اين كاكارو از در ميندازنش بيرون از پنجره مياد تو! صد رحمت به سنگ پاي قزوين...! والا! >:p

+من هي سعي ميكنم به كسي توهين نكنم ولي نميشه! ~X( آخه اين مزدك ميرزايي آدمه؟! :-& نه واقعا جزو انسان ها محسوب ميشه؟! :-& من كه فكر نميكنم...!
آره اسمش خیلی آشنا بود ولی نمیدونستم اینا رو
پینتو بعضی وقتا خیلی خوبه ولی واقعا در حد همون آدانه،اگه روز بدش هم که باشه بازم آدان بهتره
طبیعتا آره،ینی نمیدونم چه اصراریه که پینتو باید بازی کنه :rolleyes: ینی نمیشه یه بار سنت شکنی کنن والدز باشه؟ باز والدز ممکنه شکوفا شه
خب پس شد 6 نفر :-" چه زیاد،البته کونترائو خیلی مهم نیس ولی بقیه شون مهمن
آره خب،حتما اون زمان گفته شده تا آمادگی کامل بوده،ولی بازم فک کنم زود تر برگرده،ینی ایشالا
+آخه میلان اون کاکایی رو که به شما فروخت که نمیخره،دور از جون دور از جون صد دور از جون،جنازه ی اون کاکا هم نیس الان این کاکا
خب منم بودم میومدم تو! وقتی پول هنگفت میگیره و بازی هم نمیکنه به سودشه دیگه
+حالا انسان که هس،ولی گزارشگر مزخرفیه من که خیلی ازش بدم میاد :rolleyes: ینی واقعا گزارشگر خوبی نیس

MehrnaZz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله 1 ریاضی
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

di-B3HX.jpg

عکس : شادی نادال از گل کریستیانو

رافا نادال چهارشنبه گذشته در برنابئو نشان داد که چقدر رئالی است . او پس از گل کریستیانو کاملا از جایگاهش به بالا پرید ، گویی که یک جایزه بزرگ برده باشد .
این بازیکن از پیروزی تیم محبوبش در این بازی چمپیونزلیگی کاملا خوشحال شده بود و به همین خاطر به وجد آمده بود .

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

ایول رنالدو دیروز مهشر بود..خیلی خوب بازی کرد مثل همیشه ;;)

reyhan

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
چند سال دیگه *شاید * تهران

به نقل از mehrnaz.NBA :
http://up.download.ir/di-MU1Q.jpg
عکس : شادی نادال از گل کریستیانو

رافا نادال چهارشنبه گذشته در برنابئو نشان داد که چقدر رئالی است . او پس از گل کریستیانو کاملا از جایگاهش به بالا پرید ، گویی که یک جایزه بزرگ برده باشد .
این بازیکن از پیروزی تیم محبوبش در این بازی چمپیونزلیگی کاملا خوشحال شده بود و به همین خاطر به وجد آمده بود .
یه چیزی این عکسه مالِ 3 سال پییشه دوستم :D

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
+آخه میلان اون کاکایی رو که به شما فروخت که نمیخره،دور از جون دور از جون صد دور از جون،جنازه ی اون کاکا هم نیس الان این کاکا
خب منم بودم میومدم تو! وقتی پول هنگفت میگیره و بازی هم نمیکنه به سودشه دیگه
+حالا انسان که هس،ولی گزارشگر مزخرفیه من که خیلی ازش بدم میاد :rolleyes: ینی واقعا گزارشگر خوبی نیس
يني واقعا اينقد بي وجدانه كه فقط خودشو ميبينه!؟ اصلنم مهم نيس كه به تيم كلي ضرر ميخوره!؟ از كاكا توقع نداشتم! :D :D
والا من كه در انسان بودنشم شك دارم! :-&

+مشخص شد كه يكسري كارا از همون عنفوان كودكي به آكادمي بارسا آموزش داده ميشه! هواداراي بارسا واقعا بايد خيالشون راحت باشه كه بعد از خداحافظي بوسكتز، يك جانشين خلف به نام آرائوخو خواهد آمد! يني واقعا روي بوسكتز و آلوزو سفيد كرد با اين تمارض محشرش! يني يه درصدم فكر نمكيردم الكس به خاطر چنين صحنه اي اخراج بشه! يني جلوي صورت يك نفر تي ان تي منفجر كني با اين شدت نيمخوره زمين كه اين آرائوخو با ضربه الكس خورد! نيمه اول واقعا يك طرفه بود كاستيا عالي بازي كرد! 7-8 تا موقعيت خيلي خوب داشتن ولي تاثير نبودن خسه كاملا مشاهده ميشد! اونا فقط دوتا موقعيت داشتن يكيش تك به تك بود كه مخياس خيلي خوب گرفت اون يكي ديگه رو هم توماس مخياس خوب از پسش بر اومد!(فك كنم از آدان بهتر باشه! :-" :-") البته رو گل دوم بارسا ميتونس بهتر كار كنه! بعد از 10 نفره شدن كاملا نابود شدن! از پنالتي اي كه گرفتنم كه ديگه نگم بهتره! حيف سوپر گل موراتا كه بازم با داور محو شد... :rolleyes: عجب پاسي داد خوانفران! عالي بود! اگه خسه بود شايد حداقل 3 تا از اون موقعيت هاي عالي اي كه نيمه اول داشتن گل ميشد چون قدرت تموم كنندگي خسه فوق العادس! هرچي نباشه بهترين بازيكن زير 20 سال اروپاس ديگه...! >:D< x: فقط خداكنه مث بقيه نابود نشه...!
فك كنم قصد داشتن يه چشمه از داوري اي كه قراره پس فردا اجرا بشه رو نشون بدن! :rolleyes:
به نقل از reyhan :
یه چیزی این عکسه مالِ 3 سال پییشه دوستم :D
نه ديگه خيلي شورش نكن مال پارساله! :D

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
يني واقعا اينقد بي وجدانه كه فقط خودشو ميبينه!؟ اصلنم مهم نيس كه به تيم كلي ضرر ميخوره!؟ از كاكا توقع نداشتم! :D :D
والا من كه در انسان بودنشم شك دارم! :-&

+مشخص شد كه يكسري كارا از همون عنفوان كودكي به آكادمي بارسا آموزش داده ميشه! هواداراي بارسا واقعا بايد خيالشون راحت باشه كه بعد از خداحافظي بوسكتز، يك جانشين خلف به نام آرائوخو خواهد آمد! يني واقعا روي بوسكتز و آلوزو سفيد كرد با اين تمارض محشرش! يني يه درصدم فكر نمكيردم الكس به خاطر چنين صحنه اي اخراج بشه! يني جلوي صورت يك نفر تي ان تي منفجر كني با اين شدت نيمخوره زمين كه اين آرائوخو با ضربه الكس خورد! نيمه اول واقعا يك طرفه بود كاستيا عالي بازي كرد! 7-8 تا موقعيت خيلي خوب داشتن ولي تاثير نبودن خسه كاملا مشاهده ميشد! اونا فقط دوتا موقعيت داشتن يكيش تك به تك بود كه مخياس خيلي خوب گرفت اون يكي ديگه رو هم توماس مخياس خوب از پسش بر اومد!(فك كنم از آدان بهتر باشه! :-" :-") البته رو گل دوم بارسا ميتونس بهتر كار كنه! بعد از 10 نفره شدن كاملا نابود شدن! از پنالتي اي كه گرفتنم كه ديگه نگم بهتره! حيف سوپر گل موراتا كه بازم با داور محو شد... :rolleyes: عجب پاسي داد خوانفران! عالي بود! اگه خسه بود شايد حداقل 3 تا از اون موقعيت هاي عالي اي كه نيمه اول داشتن گل ميشد چون قدرت تموم كنندگي خسه فوق العادس! هرچي نباشه بهترين بازيكن زير 20 سال اروپاس ديگه...! >:D< x: فقط خداكنه مث بقيه نابود نشه...!
فك كنم قصد داشتن يه چشمه از داوري اي كه قراره پس فردا اجرا بشه رو نشون بدن! :rolleyes:نه ديگه خيلي شورش نكن مال پارساله! :D
کاکا یه "رئالی" نیس طبیعیه خودشو ترجیح بده
+فک نکنم ما دو تا یه بازی رو دیده باشیم چون تا جایی که من دیدم اون خطایی که الکس کرد قطعا کارت قرمز مستقیم داشت(البته که اگه الکس هم به تیم اصلی برسه جای په په رو میگیره قطعا) و اصلا هم نیمه اول یک طرفه به نفع کاستیا نبود،حداقل نیم ساعت اول که بارسا ب تسلط داش بعد برخلاف جریان بازی کاستیا گل زد
مخیاس خیلی عالی بود وگرنه همون نیمه اول میتونستن کارو تموم کنن(آراخو موقعیت خراب کرد)
پنالتیه چه مشکلی داش خو؟! پنالتی بود،بود و نبودش هم تاثیری نداش خیلی چون کاستیا از هم پاشیده بود
اینجوری به خودتون تلقین میکنین که همیشه فک میکنین داور به ضررتونه،گلی که زد خیلی قشنگ بود،ولی خب دیگه نتونستن از موقعیتاشون استفاده ای بکنن و در عوض آراخو تونس بعدا از موقعیتاش خوب استفاده کنه(هر چند نیمه اول هدر داد)
باز اینم یکی از همون تلقین هاس،اینکه از قبل بازی کلا با این ذهنیت بازی رو میبینین که خب! داور که میخواد حق ما رو بخوره،اگه ببازیم هم حقمون برد بوده،ببریم هم چه شاهکاری کردیم که تیم مقابل+داور رو بردیم
بهتره به جای این جور ذهنیت ها،ضعف های تیمتون رو ببینین که باعث باختتون شده و البته نقاط قوت تیم مقابل رو

alireza007

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلے 10 (پاسداران)
شهر
طهران
مدال المپیاد
خدا عالمه!
دانشگاه
؟
رشته دانشگاه
؟

من شنیدم سه - چهارتا از بازیکنان اصلی رئال (فابیو کنترائو ، په په ، کاسیاس ، هیگوآین و ...) به ال کلاسیکو نمی رسند مگر به زور !!!
واقعیت داره بچه ها؟!

kimi.kaka

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
نرم افزار

کاسیاس و په په و کنترائو نیسن! :-w
هیگوان هس فک میکنم !

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از alireza007 :
من شنیدم سه - چهارتا از بازیکنان اصلی رئال (فابیو کنترائو ، په په ، کاسیاس ، هیگوآین و ...) به ال کلاسیکو نمی رسند مگر به زور !!!
واقعیت داره بچه ها؟!
رئال واسه فردا شب 5تا غايب مهم خواهد داشت يني كاسياس، په په، راموس، كونترائو و دي ماريا!
به نقل از آیدا-ق :
کاکا یه "رئالی" نیس طبیعیه خودشو ترجیح بده
+فک نکنم ما دو تا یه بازی رو دیده باشیم چون تا جایی که من دیدم اون خطایی که الکس کرد قطعا کارت قرمز مستقیم داشت(البته که اگه الکس هم به تیم اصلی برسه جای په په رو میگیره قطعا) و اصلا هم نیمه اول یک طرفه به نفع کاستیا نبود،حداقل نیم ساعت اول که بارسا ب تسلط داش بعد برخلاف جریان بازی کاستیا گل زد
مخیاس خیلی عالی بود وگرنه همون نیمه اول میتونستن کارو تموم کنن(آراخو موقعیت خراب کرد)
پنالتیه چه مشکلی داش خو؟! پنالتی بود،بود و نبودش هم تاثیری نداش خیلی چون کاستیا از هم پاشیده بود
اینجوری به خودتون تلقین میکنین که همیشه فک میکنین داور به ضررتونه،گلی که زد خیلی قشنگ بود،ولی خب دیگه نتونستن از موقعیتاشون استفاده ای بکنن و در عوض آراخو تونس بعدا از موقعیتاش خوب استفاده کنه(هر چند نیمه اول هدر داد)
باز اینم یکی از همون تلقین هاس،اینکه از قبل بازی کلا با این ذهنیت بازی رو میبینین که خب! داور که میخواد حق ما رو بخوره،اگه ببازیم هم حقمون برد بوده،ببریم هم چه شاهکاری کردیم که تیم مقابل+داور رو بردیم
بهتره به جای این جور ذهنیت ها،ضعف های تیمتون رو ببینین که باعث باختتون شده و البته نقاط قوت تیم مقابل رو
آره احتمالا بازي اي كه ما ديديم يكي نبوده چون نيمه اول كاستيا حداقل 7-8 تا موقعيت عالي داشت! تو همون 2-3 تا موقعيتي هم كه داشتن مخياس عالي كار كرد! كاستيا تا زماني كه الكس اخراج شد كاملا به بازي مسلط بود! بازم ميگم كه كاستيا از نبود خسه ضربه ي خيلي بزرگي خورد!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
رئال واسه فردا شب 5تا غايب مهم خواهد داشت يني كاسياس، په په، راموس، كونترائو و دي ماريا!آره احتمالا بازي اي كه ما ديديم يكي نبوده چون نيمه اول كاستيا حداقل 7-8 تا موقعيت عالي داشت! تو همون 2-3 تا موقعيتي هم كه داشتن مخياس عالي كار كرد! كاستيا تا زماني كه الكس اخراج شد كاملا به بازي مسلط بود! بازم ميگم كه كاستيا از نبود خسه ضربه ي خيلي بزرگي خورد!
همون 3-2 تا موقعیت خیلی جدی تر از اون مثلا 7-8 تا موقعیت بود(که البته خب نمیدونم دقیقا کودوما رو موقعیت جدی محسوب کردین)
بله مخیاس خیلی عالی بود چون اگه عالی نبود نیمه اول بارسا مساوی میکرد بازی رو
کاستیا قبل گل اولش مسلط نبود و کاملا خلاف جریان بازی گل زد،نیمه دوم که کاملا بارسا مسلط بود(میتونس اونقدر خشن خطا نکنه ولی بازم اخراج یه بازیکن اون موقه که کاستیا جلو بود نباید انقد تاثیر میذاشت رو بازیشون،ینی میتونس انقد تاثیر نداشته باشه)
قطعا تاثیر زیادی داشته چون بهترین بازیکن کاستیا س

nastaran_r

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين اصفهان
شهر
اصفهان

به نظر من بازي فردا واسه ي رئال مشكل خواهد بود
چون غيبت كاسياس خيلي روي بازي رئال تاثير داره
فقط اميدوارم داور روي نتيجه ي اين يكي بازي تاثير نداشته باشه

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

به نقل از nastaran_r :
به نظر من بازي فردا واسه ي رئال مشكل خواهد بود
چون غيبت كاسياس خيلي روي بازي رئال تاثير داره
فقط اميدوارم داور روي نتيجه ي اين يكي بازي تاثير نداشته باشه
به هر حال اگه رئال نتیجه نگیره همه یه گیری به داور میدن مطمئناً.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

واران واران واران واران....!
واقعا تحسين برانگيز بود!‌ عالي بود! عالي!
از يك بچه 19 ساله كه براي اولين بار تو بازي به اين مهمي فيكس ميشه واقعا نميشه انتظار چنين درخششي رو داشت!
دستت طلا زيدان كبير با اين انتخاب هوشمندانه و فوق العادت! :D
اگه واران هميشه همين طور مستحكم و قابل اعتماد بشه ميشه به اين اميد داشت كه زوج په په براي دفاع وسط باشه و سرخيو برگرده راست! من كه چند وقته شديدا به اين نتيجه رسيدم كه پيرهن رئال بدجوري واسه آربلوآ گشاده! خيلي تا حالا از راست ضربه خورديم! واقعا نميدونم چرا! بازيش تو تيم ملي اسپانيا قابل قبوله ولي تو رئال سوتي هاي بدي ميده!
ايشالا برگشت ميزنيمشون ميريم فينال و بعدشم قهرماني! /m\ /m\ /m\ /m\

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
ايشالا برگشت ميزنيمشون ميريم فينال و بعدشم قهرماني! /m\ /m\ /m\ /m\
(قبل از همه چیز واران واقعا قابل تحسین بود و من نمیدونم چطوریه که جلو ما درخشش گرفته بود :-")
آمار هم کاملا گویا بود که برنده اون بازی باید کی میبود،الان فقط میشه گفت: از ماست که بر ماست
یعنی لِه بشه پدرو با این موقعیت خراب کردنش :| حیف ویا :rolleyes:
بله واضحه اگه بازی برگشت هم انقد سوتی بدیم و موقعیت خراب کنیم بعد رئال رو یه موقعیت نصفه نیمه گل بزنه قطعا رئال صعود میکنه
+یه آفساید مسی و اخراج نشدن اسین و کارت نگرفتن کاروالیو ینی داوری خوبی بود؟ بعد اگه این اتفاق برعکسش افتاده بود بازم همین حرفو میزدین؟با 19 تا خطا 3 کارت زرد،بارسا با 5 تا خطا بازم 3 کارت زرد
ینی کلا کارت نمیداد،البته بازی رفت سوپرکاپ هم معلوم بود که کلا "کارت نده" س،داور خوبی نیس،قبل بازیم گفتم نمیدونم چرا گیر دادن بهش که ال کلاسیکو رو قضاوت کنه :rolleyes:
+به نظرم مسی اصلا هم بد نبود،نمیگم عالی بود ولی خوب و تاثیر گذار بود و بهتر از رونالدو بود،چون 1 پاس گل داد و مسی هم 2 تا موقعیت عالی داشت که یکیش الکی آفساید اعلام شد یکی رو هم خودش خراب کرد و البته دفاع رئال هم که کلا همه رو داش میزد از جمله مسی که در کانون قرار داشت(مسی رو مهار کرده بودن ولی بیشتر با خطا) درخشش پینتو اول بازی باعث شد رونالدو گل نزنه ولی ایستگاهی ژاوی خورد به تیر،فک کنم اگه رئال میتونس نیمه اول 2 تا بزنه قطعا بارسا هم میتونس همون نیمه 2 تا بزنه و نیمه دوم هم که میتونس 3 تا بزنه
1-1 عادلانه بود،خیلی هم عادلانه بود،چون تیمی که گل نزنه گل میخوره و آخرش اصلا مهم نیس که چقد موقعیت داشته باشه یه تیمی،تعداد گل رو میشمرن و ضعف در تمام کنندگی هم ضعف کمی نیست
به طور کلی و فارغ از هر چی به نتیجه فقط نیگا کنیم،فعلا به نفع بارساس چون بازی تو برنابئو بوده
+پویول واقعا حرکت قشنگی کرد،واقعا الگوی خوبیه واسه جوونا،زنده باد کاپیتان پویول /m\

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

دوباره تيم شد همون افتضاح قبلي! :rolleyes:
از نظر فني واقعا مورينيو هيچي واسه رو كردن نداره! :-??
بازيكنام كه يكي داغون تر از اون يكي ديگه!
مودريچ كه واقعا اگه اخراج ميشد بهتر بود شايد 10 نفره راحت تر بوديم! يني واقعا تيم انقد به اوزيل وابستس؟!
آربلوآم كه ديگه نگم... دي ماريام كلا عين نوار قلب ميمونه! يه بازي كولاك ميكنه يه بازي افتضاح! البته اين فصل بيشتر افتضاح بوده!
كايخونم همچنان بد!
واقعا بايد يه فكري به حال اين ضربات بكنيم! فك كنم اين فصل 7 يا 8 تا گل از روي كرنر خورديم! ~X(

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

تولد كريستيانو با تاخير مبارك...! >:D<
28 ساله شد! واي كه چه قد زود گذشت...! انگار همين ديروز بود كه يك پسر 20 ساله كه كشف بزرگ فرگوسن بود اولين گل مليشو به ايران زد! :)
حداقل تا 38 سالگي روت حساب ميكنيمااااااا....!
تولدت مبارك CR7!
اميدوارم كادوي تولدت دهمين چمپيونز ليگ باشه! x:
42514317968297521464.jpg

+كاپيتان ايكر گچ دستشو باز كرده! P:> عاليه...! خيلي زودتر از اون چيزي كه پيش بيني ميشد! شايد ريكاوريش سريع تر باشه و بتوني م تا 4 هفته ديگه داشته باشيمش...! >:D<

amnah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خوب بعد مدت ها یه بازیه قشنگ از رئال دیدیم و 4-1 سویا رو بردیم تا معلوم بشه تیم واسه بازی با منچستر امادس.
مورینیو ترکیب خیلی جسورانه ای فرستاده بود تو زمین بعید بود ازش.
رونالدو هم که فوق العاده بود،کاکا هم خوب بود میشه به بهتر شدنش امید داشت.

بالا