• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جای زخم...

mehrnoosh kamali

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
تهران
مدال المپیاد
--------------
پاسخ : جای زخم ...

من بچه بودم.بعد دستم هم خورد به بوخور !
هنوز هم جاش هستکه روی انگشت اشاره دست راستمه!
یه بار هم با مخ خوردم کف حموم که یادمه چه قدر هم خون اومد! :(( هنوز هم جاش هست!

yasamin78

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan amin2
شهر
Isfahan

یه روز 5سالم بود با داداشم داشتیم بازی میکردیم اون دنبال من گذاشته بود
منم ازبس تند می دویدم افتادم و رفتم تو کاسه X_Xکاسه شیکست X_X
بعدم کاسه زانومو پاره کرد :((
بعد زانومو بخیه کردن هنوزم جاش مونده :(( #-o :-<

shshsh

sh m
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
رشته دانشگاه
پزشکی

یه روز که کلاس چهارم بودم، اون موقعا مامانم که میرفت سرکار من تو خونه یه دو-سه ساعتی تنها بودم. بعد محو تلویزیون بودم مامانمم گفته بود خونه رو تمیز کنم. بعد من داشتم کارتون میدیدم اصلا متوجه نبودم و اینا.... :-" بعد یه دفعه صدای زنگ آیفون اومد!!! #-o بعد دیگه ... :-ss بعد مونده بودم چیکار کنم. دیگه تند تند همه چیو برداشتم که بچپونم تو اتاق :)) که یه پارچه ای وسط اتاق بود بعد برش داشتم دیدم یه چیزی افتاد رو پام. دیدم قیچی پدربزرگ خدابیامرز بوده که به تیزی معروف بود. خب، اصلا اهمیت ندادم و دویدم درو باز کردم که مثلا تیریپ بیخیال از انجام تکالیف :D یــِـیـهو (!) احساس سوزش کردم تو پام، نگاه کردم دیدم داره خون میاد! مامانم اومد و دیگه سه شنبهء اعتراف[nb] یه روز تو دین مسیحیت که مردم میرن پیش کشیش و گناهاشونو اعتراف میکنن [/nb] راه افتاد! :D انقد خون میومد که زمین کلا خونی شده بود. مامانم هی میگفت بریم بخیه بزنیم من میگفتم من نمیخوام کسی منو بدوزه! الان من رو قوزک پای راستم یه علامت چشم دارم! (کنت الاف!!! (<)

یه بارم کلاس پنجم بودم داشتم تو پارک فوتبال :D بازی میکردم بعد یه دفعه ای توپ قل خورد زیر پام من پرت شدم زمین #-o بعد قشنگ کلّ ِ دستم خون میومد =(( هنوز جاش به صورت ِ یه زخم ِ دراز هست :-توف

شاكسول

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان - تبريز
دانشگاه
علوم پزشکی شهرکرد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

ي بار از حموم ك اومدم بيرون رفتم بغل بخاري حواسم نبود پام چسبيد ب بخاري همراه با ي صداي چييييييس وحشتناك بعد رفتم گرفتمش زير آب و اينا نگو اگه سوختگي شديدو بگيري زير آب بدتر ميشه خلاصه املتي روي پايمان تشكيل شد ك بيا و ببين هنوزم جاش ب صورت يك بيضي روي پام مونده! :((

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

هه عاغا من از موقعي كه پست قبليرو دادم كلي جايه زخم به اين ور اون ورم اضافه شده مثلن چند تايي به زانوهامو ارنجام اضافه شده...اما دو تا باحالاشونو كه تو دستمن شرح ميدم:
1.يه روز يادم نيس چيكار ميكردم اما هركار ميكردم نوكه مدادم با سرعت زيادي فرو رفت تو دستم بنده هم خيلي شيكو مجلسي مدادو كشيديم بيرون اما روحمونم خبر نداشت كه نوكه مداد مونده تو دستمون...!خلاصه من الان يه نقطه‌ي سياه زيره پوسته شستم دارم كه در حقيقت نوكه مداده!
2.اين يكي هم مثه قبليس با اين تفاوت كه به جايه نوكه مداد شاخه درخت(!)رفت تو انگشت اشارم كه البته چند روز بعدش كه زخمم بسته شد و پوست اومد روشاخه هه،با سوزنو قيچي افتادم به جونه انگشتم و طي مراحلِ فجيعي شاخهرو اوردم بيرون!بذار ببينم...نه جاش نمونده!
الانم چند روز پيش خوردم زمين تمام پوسته دستم تيكه پاره شد الانم دستم تو گچه اما نميدونم جاش بمونه يا نه؟؟؟...خوب شد ميام خبر ميكنم جاش مونده يا نه! :D

پ.ن: نموند.:|

ارمینا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
sari

بدترین جای زخم من جای اتو روی پامه که وقتی بچه بودم اتو رو گذاشتم روی پام .باز شانس آوردم که جاش کم موند .

منتقد

مهمان

یادمه بابا بزرگم از مکه اومده بود بعد رستوران بودیم برگشتنی من و یکی از بچه های فامیل قرار شد بریم پشت ماشین شوهر خالم از این مزدا وانتیا بود
خلاصه ما اونجا بودیم آخر شب بود نزدیکای خونه مامان بزرگم قرار شد از ماشین در حال حرکت بپریم پایین #-o #-o بعد من پریدم با پهلو خرودم رو آسفالت پوست پهلوم بدجور کند تا یک ماه دقیقا میسوخت :( :(

Forooz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
الآن دارم سعی می کنم واسه المپ pc بخونم!!!!
دانشگاه
تا ببینیم خدا چی میخواد...

یه بار داشتیم تو کوچه با دوستام قایم باشک بازی میکردیم.
من خواستم برم قایم بشم.میخواستم از عرض کوچه بگذرم.یهو پام گیر کرد به جوی وسط کوچه با صورت خوردم زمین.....بعد تازه قسمت بدترش اینجاست که هم.ن موقع یه پسر دوچرخه سوار با دوچرخه ی 26ش اومد و از رو من رد شد!!
به معنای واقعی له شدم!! :( :((
شکمم هم زخم شد که هنوز جاش مونده!! :(

• شروع کننده موضوع

sara J

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز ۳
شهر
پایین مایینا (کرج)
مدال المپیاد
:|

دستم تازگیا 3 تا بخیه خورد :)
فقط بخواطر تمرین کارای کریس انجل با داداشم :)

niki123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
frz 2
شهر
مشهد

وقتی 5 سالم بود داشتم تو پیست با دوستم واسه مسابقه تمرین میکردم
جفتمون باهم از رو مانع پریدیم وقتی پاهامون به زمین رسید به هم گیر کرد خوردیم زمین پاهامون یه جوری زخمی شد که هنوزهم ردش هست
ولی همون روز جفتمون رفتیم تو ترکیب اصلی زیر 8 سال P:> P:>

Parkoury

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلامه حلی 5
شهر
تهران

من 6 سالم بود با خانواده رفته بودیم شمال.بابا تو بالکن داشت کباب میزد منو جو گرفت اومدم از پشت از 3 تا پله بیام پاینن وقتی پریدم تو هوا یه دور کامل زدم با نوک پیشونی تتتتققققق خوردم کف حیاط.واییی کل، فامیل دورم جمع شده بودم من سرم گیج می رفت یهویی گفتم:((شما چرا اینقد دور من می چرخین وایسین سرم گیج رفت))بعد رفتم سرمو بخیه کنیم بهم بی حس کننده زدن بعد من هی میدیم دست دکتره میاد پایین میره بالا بعد خونیم هست.وای چه حالی میداد

جوجه سمپادی

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اصفهان
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

من یه جای سوختگی کوچیک دارم ازپارسال توی مدرسه مثلارفته بودم توسایت مطلب ارائه بدم،انقدعقب عقب رفتم که دستم خوردبه بخاریو...
بعدیشم ک جدیدترینشه تویه مسابقات فیزیک کاشان بود،داشتیم منجنیقموباپسرعموم تست میکردیم،ضامنش بازنمیشدپسرعمومم گفت باA4بزن اول اومدم بگم نه ولی دیدم منومیزنه منم زدمو...پوسته دستم کنده شده الانم خیلی میسوزه

Fateme.Q

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
مدال المپیاد
سوء سابقه
دانشگاه
نامعلوم
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

یه زخم رو دستم دارم برا دوران جاهلیته...

آقا شیطون گولم زد...با رفقا دوم راهنمایی که بودیم رفتیم یه تیغ برداشتیم...آقا فیلم نگیر... رودستمونو بریدیم پیمان برادری بستیم(عقلمون نمیرسید که باید پیمان خاهری ببندیم...جاهل بودیم دیه) :P
الانم هنو اون جاش مونده رودستم... B-)

igin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود
دانشگاه
صنعتي شاهرود
رشته دانشگاه
حسابداري _روان شناسي

یادم میاد پیش دبستانیم شیرجه زدم رو زمین :-"
زخمش هنوز رو زانوم هست :|

niki123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
frz 2
شهر
مشهد

یه بار تو باغمون از رو دایو اومدم پشتک بزنم دستام از پاهام جدا شد با کمر از ارتفاع یه متری خوردم رو اب تاحالا به این وضع داغون پشتم سرویس نشده بود
یه بارم دوستام اومدن منو از کف استخر بیارن بیرون اخه دراز کشیده بودم تا اومدن بکشنم بالا پشتم کشیده شد به کف استخر کف استخرم پر از کلر و مواد معدنی ابه تمام پشتم خونی شد

most wanted

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی2
شهر
تهران

رفته بودیم شمال با خوانواده و فامیل
2سال پیش :-"
رفتیم کنار دریا بادبادک هوا کنیم
حواسم نود عقب عبق اومدم یدفه زیره پام خالی شد :|
پام کشیده شد به بقله سنگه این قد خون اومد که ترسیده بودم اصن :|
هنوزم جاش مونده
;))

...............

کاربر فوق‌فعال

پارسال سر یه مسخره بازی تو حیاط 2 تا مجروح دادیم!! 5 نفره,با اکیپمون رفتیم رو یکی از وسایل ورزشیای حیاط,با هم افتادیم! چشت روز بد نبینه هممون داغون شدیم!! هنوز جاش رو پای من و مهدیه مونده!!

• لایک
امتیازات: N.Y.M

Dark Eagle

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 2
شهر
Tehran
مدال المپیاد
کامپیوتر

هیییی.............
هفته پیش منو A-_liR3z_-A داشتیم تو نماز خونه مدرسه با هم شوخی میکردیم(یه چیز تو مایه ها کشتی کج)..................
هیکلش حدودا 2 برابر منه تپلم هست حدودا 110 کیلو اه..................
من ورداشت 2 دور رو هوا چرخوند یه فیتو زد پرید روم...............
منه بدبخت اون زیر آسفالت شدم صورتم کشیده شد رو فرش پیشونیم زخم شد ..............
هنوز که جاش مونده ولی میره ..................
نتیجه اخلاقی: با کسی که حدودا 2 برابر شماست کشتی کج نگیرید.
B-)

N.Y.M

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
TEH
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

هه ی جای زخم زیره چونم هس کلی خاطرس به تنهایی ان زمان ها که قد نخود بودم تازه یاد گرفته بودم خودم پله رو تنها برم بالا ذوق زده هی پله های ویلا عمومینارو رفتم بالا اومدم پایین رفتم بالا اومدم پایین بعد ی مدت حس شاخ بازی و اسقلال و حرفه ای شدن و اینا همه همزمان به مغزم فشار اوردن سرعتمو زیاد کردم هی بالا پایین بالا پایین بالا نه این دفه رو پله اخر با چونه تــــــــــــــــــــق رو زمین :D یادم نی جیغم چه رنگی بود ولی کامل یادمه که دهنمه به سرعته نور پرخون شد :( هنوز یادش میوفتم گریم میگیره هیچ وقت دردشو یادم نمیره :-< :-<
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خرداد شبه امتحان فیزیک داشتم سوال حل میکردم یه پشهه هم اون دورورا ویراژ میداد با هرچیم میزدم بش نمیرفت بعد یه لایی بدجور کشید اومد بزنم با دست بکشمش یهو کف دستم سوخت اتد دستم بود حواسم نبود همونجوری دستامو کوبوندم به هم بعد دستم که سوراخ شد خون اومد هیچ جاشم که مونده هیچ مگسه نمرد اخرش :)) :))

NaRgEs_77

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ترکیان فر فرزانگان
شهر
کاشان

هعــــــــــــــــــــــی روزگار! :-"
بچه که بودم دوسه هفتم بوده با ناخنام رو پیشونیم یه چنــــــــــــگ انداختم! :D
بعدم خودم کلی گریه کردم! :D
نمیدونم شاید از دست مامتانم یا بابام ناراحت بودم !!!!! :-?
یا شکست عشقی خوردم خواستم خودکشی کنم! :-?
نیییییدونم! :-"
الله و اعلم! :>
الانم یه کمی جاش هس! :(
:(( :(( :(( :(( :((
:)) :)) :)) :)) :))

بالا