• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادهای گفت و شنود

• شروع کننده موضوع lof
  • تاریخ شروع

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه
پاسخ : انتقادات و پیشنهادها

به نقل از kahroba :
یه پیشنهاد سازنده! یعنی ته سازندگیه ها! همش که نباید پی اصلاحات بود!!!

می گم مسابقات سایت رو بیشتر کنید! یعنی یه برنامه منظم برای مسابقات هفتگی بذارید! اینطوری اتمسفر سایت زنده تر و پویاتر میشه! خیلی خوبه ها! نه؟! (نزنید تو ذوقم یه موقع! منم که حســـــــــــاس!!!)

ممنون که...!

پیشنهادتون رو تو قسمت پیشنهادات سایت بگید،اینجا فقط مربوط به پیشنهادات و انتقادات گفت و شنود هست.ممنون.

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
ﭘﺎﺳﺦ : ﺍﻧﺘﻘﺎﺩﺍﺕ ﻭ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩﻫﺎ

جدا فک کردید من با این وضعیتی که داره خواستار پیشرفت سایت باشم و انتقاد کنم و فلان، اصن سایت رو از بنیان در حدی نمیبینم که وقت بذارم ازش انتقاد کنم،به همون اندازه که اینجا برا من ارزش قایل شدن حتی پر کاهی بیشتر برا این سایت ارزش قایل نیستم که بخام ازش "انتقاد" کنم،همینه که هست.
مدیرگزینیایی مث مدیر این انجمن از ابتدا برا من یک توهینه وقتی در چنین انتخابای احترام به کاربران ندارن به هیچ وجه احترامی قایل نیستم که بخام انتقاد بکن.چ فک کنن درست کار میکنن چ غلط
در حدی نمیبینم که بخام انتقاد کنمو ارزش قایل بشم
ظرفیت و ارزش بیشتر از این رو نمیبینم

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه
پاسخ : ﭘﺎﺳﺦ : ﺍﻧﺘﻘﺎﺩﺍﺕ ﻭ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩﻫﺎ

به نقل از White Lord August :
جدا فک کردید من با این وضعیتی که داره خواستار پیشرفت سایت باشم و انتقاد کنم و فلان، اصن سایت رو از بنیان در حدی نمیبینم که وقت بذارم ازش انتقاد کنم،به همون اندازه که اینجا برا من ارزش قایل شدن حتی پر کاهی بیشتر برا این سایت ارزش قایل نیستم که بخام ازش "انتقاد" کنم،همینه که هست.
مدیرگزینیایی مث مدیر این انجمن از ابتدا برا من یک توهینه وقتی در چنین انتخابای احترام به کاربران ندارن به هیچ وجه احترامی قایل نیستم که بخام انتقاد بکن.چ فک کنن درست کار میکنن چ غلط
در حدی نمیبینم که بخام انتقاد کنمو ارزش قایل بشم
ظرفیت و ارزش بیشتر از این رو نمیبینم

خب فک میکنم پست خودتون باندازه کافی صریح و روشن گفته که هیچ ارزشی برا اینجا قایل نیستید و خب کسی که برا چیزی ارزش قایل نباشه همین کاری رو میکنه که لحن تخریبی شما کرد.

برام جالب بود و اکثر پست هاتون رو تو تمام بخش ها خوندم.اکثر پست ها مضمونی مثل همین پست داشت که من میفهمم و شما نمیفهمید و
ارزشی ندارید و وقت تلف کردن هست و ...

برعکس تصور شما نظر کاربرا برا من خیلی هم مهم هست،خیلی بیشتر از اونچه که بتونید تصور کنید.اما یه کاربر عادی وقتی انتقادی داره
لحنش زننده و پرخاشگرانه نیست،و این با ارزشترین چیزه.

من تو حرف های شما اثری از انتقاد ندیدم،ولی با خوندن پست هاتون میتونم بهتون یه توصیه بکنم: درخت هرچه پربارتر؛افتاده تر.

کاش آقای kinder و آقای فرشید پست شما و جملات طلایی تون رو از دست ندن(موجودی مث مدیر،همینه که هست؛ارزش نداره،در حدی نیستید که...)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

بیشتر از این هم توقع نداشته باشین و دقیقا در همون حدودی که براتون ارزش قایلم رفتار میکنم و ارزشی بیشتر از اون ندارید.
اصل یک برا من: مشکلات این سایت از محدوده ی چپ من خارج نیستن!
کلا هم من مدیریت شما رو از حد مدیریت اعتقادی سیتی بیشتر نمیبینم و ارزش بیشتری برام ندارید.
میدونی مشکل از اونجاس که ما عادت داریم به اونایی بیشتر بها بدیم که کلن مخالفت میکنن.چون فعلن تو این زمونه هر کی ساز مخالف بزنه خیلی روشن فکره.حالا چه برسه به این که در مخالفت با یه مسئله دینی باشه
چرت و پرت است و انگ و شاید هم وجود خدارو قبول نداشته باشم،شما با این مسئله مشکلی دارید؟
الان از نظر خودتون این کلمه حضرت که گفتید جوسازی به حساب نمیاد؟

من چه نیازی به جوسازی دارم؟

آقای محترم یه مدیر تا وقتی کارش رو خوب و بدون ایراد انجام بده نباید بهش ایرادی گرفت.انتقاد خوبه،پیشنهاد هم خوبه،همینطور نظارت

اما کار شما عیب جویی هست و نه چیز دیگه

من فعلا کاری نکردم که شما اعتراض میکنید.هر وقت کار اشتباهی از من سر زد با دلیل و منطقی که با کلماتی مثل حضرت همراه نباشه

تشریف بیارید تا قانعتون کنم.

در ضمن فکر میکنم شما دارید از روش ماهرانه ای استفاده میکنید.انسان فراموشکار هست.مشکل شما با جمله جمعه پیش بود

جالا مشکلتون با چیه؟؟اگر با ذات بودن جمله مشکل دارید میبینید که کسانی دوستشون داشتند و کسانی هم نظری نداشتند.
میدونید من از این پست به اعتبار مدیر گزینیای اخیر پی میبرم که مدیران ازش خارج میشن که اصلا نمیدونن برخورد با بقیه نظر کاربرا و رفتار چی هست،از این محدوده هم و حدی هم که هستین بیشتر باهتون رفتار نمیکنم
وقتی من بعد از اون روز هیچ جمله ای رو نزدم،چرا دارم راجع به کاری که نکردم بازخواست میشم؟ میخوام بدونم آیا آقای فرشید که شروع
فکر میکنم شما دارید از روش ماهرانه ای استفاده میکنید.انسان فراموشکار هست.
"خواهند بود.ایشالا."
خب ببینید شما گفتید با اون تک جمله مشکل دارید و دیدید که حذف شد!!نه؟
خواهند بود.ایشالا.

میگم انتقاد راه و چاه داره و به هیچ وجه شیوه انتقادی آقای نوید رو نمیتونم به عنوان انتقاد بپذیرم.
انتقاد از کسی انجام میشه که ارزشش رو داشته باشه،
اینکه شما دیدید که اون جملات حذف شد و دیدید که همه چی تموم شد چرا وقتی هیچی نبود دوباره شروع کردید؟
خواهند بود.ایشالا.
من تو حرف های شما اثری از انتقاد ندیدم،ولی با خوندن پست هاتون میتونم بهتون یه توصیه بکنم: درخت هرچه پربارتر؛افتاده تر.
شما نه بابا بزرگ منی نه تمایلی به توصیه های شما دارم،لطف کنید برا خودتون نگه دارید.
برام جالب بود و اکثر پست هاتون رو تو تمام بخش ها خوندم.اکثر پست ها مضمونی مثل همین پست داشت که من میفهمم و شما نمیفهمید و
ارزشی ندارید و وقت تلف کردن هست و ...
همینه که هست.

چرا اینجا هستیم؟
چرا اومدیم سمپادیا؟
برای پر کردن اوقات فراغت، و اینکه مدیران درجه بالتر به ما توهین کنن و به ریشمون بخندن و توقع احترام داشته باشن.
جای ِ امام زمان خالی ... ای کاش میدید دعای ِ فرج ــِـش چه غوغایی به پا کرده ... :- <
وای حسین کشته شد!

اما در کل،من به اصل یک در این سایت شدیدا معتقدم، اصلا هم قصد انتقاد ندارم چون انتقاد وقتی معنا داره که کسی خواستار پیشرفت چیزی باشه که من نه ظرفیتشو نه ارزششو و نه هیچشو نمیبینم که چنین خواستی داشته باشم.
از اول هم پیشنهاداتم رو تکرار میکنم که بنظرم دفعه ی بعدی یک شیخ به عنوان مدیر گفت شنود اجتماعی انتخاب کنیم، از این به بعد هم میتونیم دعای عاشورا بذاریم روی حرف بزن یا از اخبار سایت به عنوان کادر جملات امید بخش استفاده کنیم یا اینکه مدیران ازش به عنوان استاتوس یاهو استفاده کنن تا لوسش کنیمو کادری که مخصوص چیز های شدید التذکر هستش رو بدون ارزش کنیم بعدش باز یک کادر جدید بزنیم از اونم همین استفادرو کنیم :د، در تاپی های ورزش هم دعای فرج بذاریم و صلوات شمار،و اگه اومدن گفتن براشون تو پستمون منجی در ادیان رو کپی میکنیم بخونن یا اینکه میگیم بقیه راضین یا اگه نشد بحث رو اعتقادی دینیش میکنیم و ارزش های دینی رو وسط میکشیم خیلیم خوب،
در کل یغما من شمارو در حدود یک مدیر نمیبینم و اگه شما اثری از انتقاد در پست های من نمیبینید من هم اثری از شایستگی مدیریتی در پست های شما ندیدم که بخام باهتون سرو کله بزنم،ترجیح میدم نیما بیاد پست بده بگه زوره و همینه که هست و دلم خواسته تا اینکه اینطور بیخود پست بدید و دفاع کنید.

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

شما در حد شخصیت خودتون صحبت میکنید و صرفا یه جمله رو تکرار میکنید که براتون مهم نیست و فقط شما میفهمید و .... :)

برای هرکس همونقدر باید احترام گذاشت که اون آدم به خودش میذاره و نه بیشتر.

جوابتون رو نمیدم ولی این تاپیک انتقادات و پیشنهاد هست و حرف های شما نه انتقادی توشون هست و نه پیشنهادی،صرفا یک سری توهین

به من و احترام من به کاربرا(کاربرا خودشون شاهد احترامم هستن و نیازی به شهود نیست از این نظر)،به کل سایت و هرچیزی الا خودتون و

جدیدا به دین هم. باور کنید این صحبت ها هیچ ربطی به اسلام نداشت که برگردید و بگید وای حسین کشته شد :)

من به شخص شما و نظراتتون تا وقتی بشه اسم نظر روشون گذاشت احترام میذارم و دوستانه ازتون میخوام ازین بیشتر وجهه و شخصیت

خودتون رو زیر سوال نبرید.این بحث ها هم لطفا تموم شه.جمله ها قریب به 10روز هست که نیستن و اگر روزی قرار باشه دوباره باشن هم

با نظر کاربرا خواهد بود_مثل اکثر چیزهای دیگه_.بحث رو هم به مسایل اعتقادی نرسونید لطفا.

نظرات متفاوت هست و قرار نیست همه از هم خوششون بیاد اما تمام حرف های شما توهین بود و لحنتون واقعا زننده بود و این رو میشه تو

اکثر پست های دیگه تون خصوصا پست های اعتقادی پیدا کرد،اگر شما میگید کسی به مسیحیت توهین توهین میکنن،نه تا این حد که پست

پیشین شما توهین به اسلام بود.

فکر میکنم مدیر کل هم با توجه به شناختشون از شما بهترین جواب ممکن رو دادند.

بهرحال اگر شما حقی بر من داشتید من رو ببخشید و اگر من حقی بر شما داشتم شمارو میبخشم.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

راتون مهم نیست و فقط شما میفهمید و .... :)
دقیقا همینطوره
برای هرکس همونقدر باید احترام گذاشت که اون آدم به خودش میذاره و نه بیشتر.
دقیقا بخاطر چیزی شبیه اینه که هیچ ارزش و احترامی برا اینجا قایل نیستم که بخام ازش انتقاد کنم،
به کل سایت و هرچیزی الا خودتون و جدیدا به دین هم. باور کنید این صحبت ها هیچ ربطی به اسلام نداشت
چیزی که از اول اگه میفهمید همین بود که، اینکه پس به اسلام ربطش ندید،اینکه همه چیز رو با هم قاطی نکنید،پست اسلامی بود حال کردم نگه دارم یا اینکه جمعه بود دعای فرج گذاشتم یا منجی و فلان و اگه بخاطر دعای فرج برکنار شوم فلان همه قاطی کردن دین با مدیریت بر بخشی هست که بهش ربطی نداره، وقتی ربطش بدید ربط پیدا میکنه
بحث رو هم به مسایل اعتقادی نرسونید لطفا.
این چیزیست که رسوندید، شخص شما این کار رو کردید،و پیشنهاد اینه مدیر بعدی گفت و شنود حتما شیخ باشه
اکثر پست های دیگه تون خصوصا پست های اعتقادی پیدا کرد،اگر شما میگید کسی به مسیحیت توهین توهین میکنن،نه تا این حد که پست

پیشین شما توهین به اسلام بود.
پست های من به خودم مربوط هست و انجمن اعتقادی هم هیچ ربطی به اینجا نداره،و لی اونجا هم از اینجا مستثنا نبوده و در حد خودش باهش کردم و این هم به خودم مربوطه
وقتی دین رو با مدیریت اینجا قاطی میکنید توقع دیگه ای نداشته باشین و نتیجش همینه

وقتی مدیر گزینیا ی جهت دار انجام میشه همینه که هست.

از شمام متشکرم. :)

anahita96

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
نقره ى شيمى
دانشگاه
علوم پزشكى تهران
رشته دانشگاه
پزشكى

بازم دعوا دعوا دعوا...
هرچند وقت یه بار باید دعوا شه انگار! قرار هم نیس این بحثهای دوره ای ک همشون بلا استثنا سر چیزای مسخره ای هستن، تموم شن!

× یه اشتباهی شد و قسمت توضیحات تاپیک که اسمشم روشه و صرفا برای "توضیحات تاپیک"ـه برای نوشتن چیزای دیگه استفاده شد. خب این مسائل پیش میاد و اونقد پیچیده نیستن که نیاز به دعوا باشه برای حلشون!

× وقتی یه بحثی پیش میاد واقعا نیاز نیس همه بیان دامن بزنن به این بحث و با قاطی کردن احساساتشون با نظرشون بحث رو به دعوا تبدیل کنن. لایک و دیسلایک هم برا همین گذاشته شدن که باهاش موافقت یا مخالفت رو اعلام کنیم نه؟!

× قرار نیست تو هر جامعه (از سایت گرفته تا جامعه های بزرگتر) همه همدیگه رو قبول داشته باشن. خود من مثلا ممکنه کسایی رو قبول نداشته باشم اما لزومی نداره راجب اون شخص نظرمو تو یه جای عمومی مطرح کنم و این نظر شخصی من باید بین من و اون بمونه و بس! به هرحال آدمها و سلایق و افکارشون متقاوتن و اختلاف طبیعیه. چیزی که مهمه سازگاری با وجود اختلافات هست.
دلیل این توهین های متقابل رو نمیفهمم.

× اگه یه نفر حرف بدی بزنه نیازی به بد جواب دادن و یکی به دو کردن نیس. مگه اینکه خودمون هم بخوایم بحث کشدار و مسخره شه! یا اینکه از خودمون مطمئن نباشیم و بخوایم با دعوا اثبات کنیم خودمون رو

× سمپادی بودن فقط به درس خوب و نمره های خوب نیس. یاد گرفتن رفتار درست اجتماعی خیلی مهمتره

پ.ن1: لازمه بگم که کاملا بدون مخاطبه
پ.ن2: حس زیبای با دیوار حرف زدن! : )) ادامه بدید! : ))

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

من هرگز دین رو با کارم قاطی نکردم و اتفاقا این شمایید که انتقاد گفت و شنودی رو کشوندید به مسایل اعتقادی

من به شما و عقاید مسیحی تون از ته دل احترام قایلم،اما شما حق ندارید به دین من و باور من توهین کنید.

بحث با آقای فرشید سر چیز دیگه ای بود و حل شد اما شما دارید چیزهایی به زبون میارید که اصلا به شما ارتباطی ندارن و حق اظهار نظر هم

ندارید.

نمیدونم ربط اون جمله های وای حسین کشته شد،فلان تا صفحه باز کنید و صلوات و زیارت عاشورا و ... و باور کنید که اینها اصلا نه انتقاد

هست و نه اینجا جایی هست که شما اینهارو بگید.

ببینید حرف هاتون رو تو آداب نقد خوندم ولی کاش کمی هم عمل داشتید،من دوستانه به شما میگم درخت هرچه پربارتر افتاده تر و جواب شما

....

لطف کنید دیگه اسپم ندید.خودتون هم میگید که قصد انتقاد ندارید.پس کاری نکنید که مجبور شم از مدیران داخلی بخوام اسپم هارو پاک کنن

لطفا از این لحظه به بعد اگر واقعا انتقاد یا پیشنهادی دارید پست بدید و اگر بحث دیگه ای بود تو پ.خ مطرح کنید.پست های بی مورد حذف

خواهند شد.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

دقیقا کاری که ما کردید قاطی کردن مدیریت گفت و شنود با اعتقاداتتون هست و جای خودش محترم که محترم،ولی وقتی مدیرید و وارد مدیریتتو میشه میتونم راجبش حرف بزنم و حق اظهار نظر دارم
دقیقا هست،گفت و شنود حالت اعتقادی به خودش بخاطر جبهه ی شدید شما گرفته و تاثیر دادنش در مدیریت

حرف های من اونجا یا هرجای دیگه کاملا مجزا هست و هیچ ربطی به اینجا نداره و گویا کلا عادت به قاطی کردن همه چی دارید،
اگر قراره پستی پاک بشه پست قبلی شما هم همراهش باید پاک بشه و نه هر حرف خواستید بزنید و بعد بگید جواب ندید پاک میکنم،بلکه پاک سازی همراه پست خودتو که در جوابش نوشته شد باید باشه

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

من جبهه نمیگیرم و هرگز نگرفتم این رو تو تمام پست هام میشه فهمید.اتفاقا خیلی خونسرد جوابتون رو دادم.اما اینکه شما خیال کنید هر حرفی

بزنید و من از ترس اینکه شما بهم بگید جبهه گرفتید سکوت کنم زهی خیال باطل و زهی آرزوی محال :)

پست ها تو انجمن ها فرق دارند ولی شخصیت پشتشون یکیه و اگه دقت کنید من اصلا راجع به محتوای اعتقادی پست هاتون صحبتی نکردم

و گفتم تو انجمن های زیادی اساس شما بر توهین نهاده شده و هیچ ربطی به انجمن خاصی نداره.

از این لحظه به بعد پست های تخریبی و توهینی و فحاشی های شما پاک میشن و این وظیفه مدیریتی من هست و اگر تا این لحظه پاک

نکردم صرفا برای این بود که چون من طرقی از این ماجرا بودم نخواستم کسی فکر کنه من حق اعتراض و اظهار نظر به کسی نمیدم

اما خیال میکنم دیگه دوستان چیزی رو که باید میدیدن به وضوح دیدن و بیش از این در شان سایت نیست.

پ.ن:جواب پست بعدیتون: نکته اینجاست که من هر حرفی نمیزنم.بسیار خب اگه لازم هست من سکوت کنم برای من سکوت برابر شما کار

سختی نیست.سکوت.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

دقیقا شخصیت من هم مجزا هست و خودم مربوطه،شاید یه زمانی شخصیت خودم بود اما الان صرفا با سایت در حد خودش نه بیشتر رفتار میکنم،و کاملا هم به خودم مربوطه
جبهه گیری اعتقادی باید چطور باشه وقتی پست دینی باشه حال میکنید بمونه یا دعا میذارید تو باکس اخبار و حاضر به قبول اشتباه بودنش نیستید و انشالا هم ادامه داره و در جواب منجی در ادیان کپی میکنید و اگر قرار باشه بخاطر این جمله از مدیریت فلان من فخیلی هم فلان... جبهه گیری اعتقادی دیگه چه معنایی داره
ضمینه و جبهه گیری اعتقادی در شما بروز غیر قابل انکاره
میبایست جواب پست هاتون رو بدم و نمیشه هر حرفی بزنید منتظر پاسخش هم نباشی

انیسا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
ادبیات

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,96926.msg948303/topicseen.html#msg948303

لطف کنیدتاپیکی که قفل میکنید رو بگید کجا داشتین !
کم کم دارم حس میکنم مدیریت گفت و شنود کمبود حس مدیریتی دارن :|

++ خانم محرتم اگه نمیدونید پست مخاطب دار چیه واستون توضیح بدم :| که هر وقت دلتون خواست دست به پست مردم نزنید

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

اولا که اینجا تکی تصمیم گرفته نمیشه

ثانیا اگه میخواید تاپیکتون باشه کمی بهش محتوا بدید تا بشه روش بحث کرد

+

ما تعریفش رو بلدیم.ممنون.

انیسا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
ادبیات

به نقل از یغما :
اولا که اینجا تکی تصمیم گرفته نمیشه

ثانیا اگه میخواید تاپیکتون باشه کمی بهش محتوا بدید تا بشه روش بحث کرد
بله اکثر تاپیکایی که قفل شده رو دیدم . معمولا مدیر انجمن میگن فلان تاپیک مشابه وجود داره . یا لینکی یا حداقل اشاره به موضوع

بعد توجیه شما:ربطی بین این بحث و گفت و شنو اجتماعی نمیبینم.
دارم با خودم فکر میکنم شاید این تاپیک واقعا مربوط به قسمت ورزش ه . :-?

بحث یه تاپیک یا یه موضوع نیست
در ثانی شما اگه اجازه میدادین محتوا هم داشت! . :) شروع یه بحث روان شناسی اجتماعی بود (; که به لطف شما کور شد

به هر حال من جواب منطقی گرفتم (نه از شخص شما) و ممنون :)

~انتقاد پذیر باشیم ! چیز های خیلی بزرگ :)

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

به نقل از انیسا :
بله اکثر تاپیکایی که قفل شده رو دیدم . معمولا مدیر انجمن میگن فلان تاپیک مشابه وجود داره . یا لینکی یا حداقل اشاره به موضوع

بعد توجیه شما:ربطی بین این بحث و گفت و شنو اجتماعی نمیبینم.
دارم با خودم فکر میکنم شاید این تاپیک واقعا مربوط به قسمت ورزش ه . :-?

بحث یه تاپیک یا یه موضوع نیست
در ثانی شما اگه اجازه میدادین محتوا هم داشت! . :) شروع یه بحث روان شناسی اجتماعی بود (; که به لطف شما کور شد

به هر حال من جواب منطقی گرفتم (نه از شخص شما) و ممنون :)

~انتقاد پذیر باشیم ! چیز های خیلی بزرگ :)

من از یکی از مدیران داخلی خواستم رسیدگی کنن و ایشونم جوابتون رو دادن.

وظیفه من بررسی بود و تاپیک شما مربوط به بحث روانشناختی بود و به حیطه اجتماع برنمیگشت.مخصوصا با اون سوالات اول تاپیک که

بحث اصولا رو اونا میچرخه.لحنتون هم اصلا خوب و جالب نیست.جواب شما هم اینجا و هم توسط دوستمون تو پ.خ داده شد.

اگه بحث دیگه ای دارید تو پ.خ مطرح کنید.

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

به نقل از kahroba :
راستی تاپیکای اجتماعی که بعضاً زمینه های سیاسی هم دارن رو چرا حذف می کنین؟! اینجور موضوعاتم بهتره به جای نبودن، باشن ولی مدیریت بشن! بهتر نیست؟! هست؟! چی؟!

به شخصه تو این دو سه هفته همچین تاپیکی ندیدم که حذف کنم ولی خب چنتا از بحث ها و تاپیک های موجود الان هم رو سیاست های موجود

میچرخه.مث مقوله گشت و سیاست هاشون.بهرحال منافع سایت هم ایجاب میکنه زیاد بحث های سیاسی نشه.

اما رابطه بین سیاست و اجتماع انکارناپذیره

انیسا

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
ادبیات

به نقل از یغما :
من از یکی از مدیران داخلی خواستم رسیدگی کنن و ایشونم جوابتون رو دادن.

وظیفه من بررسی بود و تاپیک شما مربوط به بحث روانشناختی بود و به حیطه اجتماع برنمیگشت.مخصوصا با اون سوالات اول تاپیک که

بحث اصولا رو اونا میچرخه.لحنتون هم اصلا خوب و جالب نیست.جواب شما هم اینجا و هم توسط دوستمون تو پ.خ داده شد.

اگه بحث دیگه ای دارید تو پ.خ مطرح کنید.
سه تا مورد :
1) من خودم به شخص ایشون پ.خ دادم . :) بیخود به اسم خودتون تمام نکنید رفتار خوب ایشونو
2) برخوردتون در مقابل انتقادات و پیشنهادات واقعا خوب نیس .پس انتظار لحن خیلی بهتر نداشته باشید . ضمنا حق پاک کردن پست انتقاد رو از نظر منطقی ندارید! که پست من پاک شد
3) جواب انتقاد دوم رو ندادید! پست مخاطب دار! !!!! پستایی که ویرایش میکنید مخاطب دار نیستن :-w

این جا اضافه میکنم جواب پست پایینی رو :
شما پستای خودتونو با من مقایسه کنیدببینید کدوم بیشتر اسپمه :)
ارزش ادامه دادن نداره (;

مثه این که جواب ندم شما حس حق به جانب بهتون دست میده :)
یه قسمت از پست من و چند تا دیگه از پستا که اسم شخص داشته پاک شده ! در صورتی که با کسی حرف نزدیم ! :) اگه ادامه بدین به نپذیرفتن و جبهه گرفتن کامل توضیح میدم ×
بعد هم این که از خودتون بپرسید .اسه چی باید به اسم خودتون تمام کنید :)
بنابر منطق و استدلال شما این پست مخاطب داره !× تازه دو تا مخاطب ×!
به نقل از یغما :
×یکی اومده تو بانگم من داشتم با دوستام حرف میزدم و بحث میکردیم منو نشناخته شروع کرده نظر دادن،بعد جالبتر اینکه رفته بانگ یکی از

دوستام که همه میشناسیدش و دیگه سایت نمیاد به اونم گفته همون حرفارو که خیلی مغرور و خودشیفته ای.

بعد اومده به من پ.خ داده که من میخوام بازپرس شم مشکلتو به من بگو :| :|

چون جوابش این بود که به جان خودم من مشکلی ندارم تو بانگم با دوستام شوخی میکردم من شدم مدیر خودشیفته از نظر ایشون

الانم که...

فقط میتونم بگم به به :|
یکی دوستتون یکی اون شخص.

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

×من چرا باید رفتار کسی رو به اسم خودم تموم کنم.از مدیران داخلی خوستم بهتون توضیح بدن.همین
×پست هایی که اسپم باشن و محتوایی جز انتقاد و پیشنهاد داشته باشن پاک میشن
×تنها دلیل حذف و ویرایش پست ها مخاطب دار بودنشون نیست(به قوانین مراجعه کنید.)

×ضمنا اینایی که شما میگید انتقاد مربوط به گفت و شنود اجتماعی نیست.صرفا یه سری اشکال در خوندن قوانین توسط شماست.در واقع پست

قبلیتون هم اسپم هست.رعایت کنید.

پست شما رو پیدا کردم اسم برده بودید و خطاب قرارشون داده بودید جمله آخرش رو هم نمیتونم بگم

من اسم نبردم و خطاب نکردم بلکه راجع بشون حرف زدم :)

من نباید انتقاد کنم که من باید جواب انتقاد بدم و چون جواب پستتون همون بود گفتم توضیحم دادم که پستتون پیشنهادی توش نیست

اگر حرف من رو قبول ندارید به مدیران داخلی پ.خ بدید.اما اینا اعتراضِ شخصی هستن دوست من نه انتقاد و پیشنهاد.

لطف کنید اگر حرف من رو قبول ندارید به یکی از مدیران داخلی پ.خ بدید.

no one

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اورمیه
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

یه چیزی! من اینجوری احساس میکنم یا واقعا اینجوریه :-"