• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادهای گفت و شنود

• شروع کننده موضوع lof
  • تاریخ شروع

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر
پاسخ : انتقادات و پیشنهادها

به نقل از NaRgEs_77 :
عـــــــــــه؟ ;))
اره! :O
پس چرا من ندیده بودم؟؟! :))
اهـــــــــــــــا! :D
نه امکان حذف پست؟ :-\
نگین که اونم هس!؟ {-8
خیر متاسفانه امکان حذف پست برای اعضا وجود نداره.

• لایک
امتیازات: tezar

Dark Eagle

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
helli 2
شهر
Tehran
مدال المپیاد
کامپیوتر

اونایی رو که مولتی ان یا به هر علتی بن می شنو
بعد از یه مدت از بنی در آرید (مدتش کم باشه)چون هر کی رو که بن می کنید به یه نحوی با یه اکانت دیگه ثبت نام می کنه
بهسه همینم مولتی یوزر زیاد می شه ^-^

من اینو به هر کی می گم می گه به من مربوط نیس منتظر جواب :-w

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

این چیزا به انتقادات پیشنهادات ِ گفت‌وشنود مربوط نیستا. :/

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

می‌گم بهتر نیست به نظرتون یه ذره قوانین مربوط به عکس گذاشتن تو حرف بزن سخت گیرانه تر بشن؟‌
یا درواقع شاید بهتره بگم سخت گیرانه تر اعمال بشن، چون قوانین که تغییری نکردند، ولی الان حرف بزن رو که بالا پایین می‌کنی کلی پست عکس دار می‌بینی.
مد شده عکس گذاشتن تازگیا؟ چه خبره؟ فیسبوک که نیست اونجا خب، حرف بزنه...

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

به نقل از ROzhiN :
می‌گم بهتر نیست به نظرتون یه ذره قوانین مربوط به عکس گذاشتن تو حرف بزن سخت گیرانه تر بشن؟‌
یا درواقع شاید بهتره بگم سخت گیرانه تر اعمال بشن، چون قوانین که تغییری نکردند، ولی الان حرف بزن رو که بالا پایین می‌کنی کلی پست عکس دار می‌بینی.
مد شده عکس گذاشتن تازگیا؟ چه خبره؟ فیسبوک که نیست اونجا خب، حرف بزنه...

منم همین نظر رو دارم و البته راجع به بعضی پست ها که از نظر فوانین نمیشه بهشون ایراد گرفت ولی واقعا فضای حرف بزن رو خراب میکنن.

بنظرم چنتا قانون باید یه کم تغییر کنن.

پیگیری میشه.

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانـگانــِ امـیـنــِ یکـــ
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

پستای تصویری خیلی هم زیاد نیست ــا :-?

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

مشکل کم یا زیاد بودنشون نیست ، "حرف بزن" نباید تبدیل شه به جایی واسه لایک جمع کردن !

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

به نقل از نـــگـ◕‿◕ـن :
پستای تصویری خیلی هم زیاد نیست ــا :-?

خب این نظر شماست،اما تو تاپیک حرف بزن زمانی تصویر مجاز به بودن میشه که کمک کنه به انتقال احساس یا ذوق و شوق نویسنده

و به هر نحو موضوع رو بیشتر و بهتر برسونه.

نه به این ترتیب:

این دختر داییمه که شبیه زنبوره :| (که هیچ ربطی هم به بقیه پست نداره)

اینجا کوچه ماست...

بدون شرح :|

قرار نیست هر عکسی که خوشمون میاد رو بذاریم توی حرف بزن

بنظرم اینجا جایی که میشه مهارت های نوشتن رو توش تمرین کرد.سعی کنیم یاد بگیریم حرف هامون رو بدون بهره گیری از چیزای دیگه

به مخاطب برسونیم.مث نامه.

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

ببخشید چرا جملات بالای حرف بزن کات شد؟
فک میکنم نتیجه بحثا این بود که این جمله ها باشن . اشتباه میگم؟

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

به نقل از نـــگـ◕‿◕ـن :
ببخشید چرا جملات بالای حرف بزن کات شد؟
فک میکنم نتیجه بحثا این بود که این جمله ها باشن . اشتباه میگم؟

خواهند بود.ایشالا.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

از خودتون نتیجه میسازید؟
بقیه رو نمیدونم ولی به شخصه فقط بخاطر این دیگه پستی ندادم که اصولا از پست دوم به بعد بحث فرسایشی میشه و میره روی تکرار مکررات، و ماشالله عبارتای توهین و جوسازی و تخریب هم که دیگه کاربرد و معنی خودش رو از دست داده و چپ و راست استفاده میشه، نه بخاطر این که موافق هستم
ولی درکل، طبق سلسله مراتب مدیریتی هم که باشه نتیجه این چیزی که گفتی نشد

خلاصه که، اگه میخواید حرف حرف خودتون باشه هم مشکلی نیست، حضرت هم فرمودند که زورشو داریم و درست هم گفت، ولی این جور اجرای خواسته رو نمیشه نتیجه بحث دونست

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

الان از نظر خودتون این کلمه حضرت که گفتید جوسازی به حساب نمیاد؟

من چه نیازی به جوسازی دارم؟

آقای محترم یه مدیر تا وقتی کارش رو خوب و بدون ایراد انجام بده نباید بهش ایرادی گرفت.انتقاد خوبه،پیشنهاد هم خوبه،همینطور نظارت

اما کار شما عیب جویی هست و نه چیز دیگه

من فعلا کاری نکردم که شما اعتراض میکنید.هر وقت کار اشتباهی از من سر زد با دلیل و منطقی که با کلماتی مثل حضرت همراه نباشه

تشریف بیارید تا قانعتون کنم.

در ضمن فکر میکنم شما دارید از روش ماهرانه ای استفاده میکنید.انسان فراموشکار هست.مشکل شما با جمله جمعه پیش بود

جالا مشکلتون با چیه؟؟اگر با ذات بودن جمله مشکل دارید میبینید که کسانی دوستشون داشتند و کسانی هم نظری نداشتند.

نمیدونم دقیقا مشکلتون با چیه.اما برای من ارزش یه کاربر عادی با شما یکی هست و وقتی کسی با همون یه جمله انرژی میگیره به مراتب

برای من با ارزش تر خواهد بود مادامیکه شما عادتتون بر اعتراض و مقاومت و لجاجت با مدیر سایت(حضرت میگید بهشون گویا) و هر ایده ای

هست ماهرانه ای استفاده میکنید.انسان فراموشکار هست.مشکل شما با جمله جمعه پیش بود

جالا مشکلتون با چیه؟؟اگر با ذات بودن جمله مشکل دارید میبینید که کسانی دوستشون داشتند و کسانی هم نظری نداشتند.

نمیدونم دقیقا مشکلتون با چیه.اما برای من ارزش یه کاربر عادی با شما یکی هست و وقتی کسی با همون یه جمله انرژی میگیره به مراتب

برای من با ارزش تر خواهد بود مادامیکه شما عادتتون بر اعتراض و مقاومت و لجاجت با مدیر سایت(حضرت میگید بهشون گویا) و هر ایده ای

هست مخصوصا تو تاپیک حرف بزن.

هر وقت اشتباهی از من سر زد با روی گشاده از تجربه شما استقبال میکنم اما این که کار صحیح من رو اشتباه جلوه بدید فک نمیکنم برازنده

باشه چندان.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

راستش فرشید جان راجب اون جملات من نظر شخصی خودم رو گفتم . حالا متاسفانه یا خوشبختانه شخص من بدبخت مدیر هم هست ! که ایشالا به زودی دیگه نخواهم بود و راحت نظر شخصی خودم رو میتونم بیان کنم . به گمونم نیازی به حرف زدن با این لحن شما نبود . :D

اما راجب اون مساله ، مدیران داخلی در جریان نبودند که ایشون قبلا از مطرح شدن این جملات راجبش از من سوال کردن و بهشون اجازه داده بودم و اون ها به گمونم برای پایان دادن به بحث ها که خودت هم گفتی فرسایشی شده بود تصمیم گرفتن اون موارد رو بردارن . خود من هم از ایشون خواستم چند روزی این موضوع ادامه پیدا نکنه تا کمی این جو ها و بحث های حاشیه ای کمتر بشه . اما با این حال باز هم با سایر مدیران و مدیران داخلی و خود مدیر انجمن راجبش صحبت میکنیم و تصمیم میگیریم .

البته ، من هنوز به شخصه حقیقتا نفهمیدم مشکل اون جملات امید بخش چی بود پست و انتقاد خودت هم نسبت به اون موارد بیشتر راجب همون دعای فرج بود .
در هر صورت قطعا این مشکل من هست که با این همه پست دوستان باز هم ایراد و اشکالشون رو نمیفهمم . ببخشید .

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از GCD :
از خودتون نتیجه میسازید؟
بقیه رو نمیدونم ولی به شخصه فقط بخاطر این دیگه پستی ندادم که اصولا از پست دوم به بعد بحث فرسایشی میشه و میره روی تکرار مکررات، و ماشالله عبارتای توهین و جوسازی و تخریب هم که دیگه کاربرد و معنی خودش رو از دست داده و چپ و راست استفاده میشه، نه بخاطر این که موافق هستم
ولی درکل، طبق سلسله مراتب مدیریتی هم که باشه نتیجه این چیزی که گفتی نشد

خلاصه که، اگه میخواید حرف حرف خودتون باشه هم مشکلی نیست، حضرت هم فرمودند که زورشو داریم و درست هم گفت، ولی این جور اجرای خواسته رو نمیشه نتیجه بحث دونست
ببخشید من واقعا منظورم اینبود که نتیجه چی شد .
به نقل از نــيما :
در هر صورت قطعا این مشکل من هست که با این همه پست دوستان باز هم ایراد و اشکالشون رو نمیفهمم . ببخشید .
ببخشیدمشکل شخص من هم هست

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
ﭘﺎﺳﺦ : ﺍﻧﺘﻘﺎﺩﺍﺕ ﻭ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩﻫﺎ

ﻣﺚ ﭘﯿﻮﻧﺪ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﮐﻮﭼﯿﮑﻪ ﺑﻪ ﭘﻠﮏ ﭼﺸﻢ ﻫﺴﺖ،ﺑﯽ ﻓﺎﯾﺪﻩ ،ﺑﯽ ﻣﻮﺭﺩ،ﺑﯽ ﺧﻮﺩ ، ﻣﺴﺨﺮﻩ
ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﭘﺲ ﺩﺭ ﺍﺧﺒﺎﺭ ﺳﺎﯾﺖ ﻧﯿﺰ ﺟﻤﻠﺎﺕ ﺍﻣﯿﺪ ﺑﺨﺶ ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ ﯾﺎ ﺑﻌﻀﺎ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﺍﻣﯿﺪ ﺑﺨﺶ ﺗﺎ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺍﻣﯿﺪ ﺩﺭ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﮔﺮﺩﺩ(ﺧﯿﻠﯽ ﻫﻢ ﺟﺪﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯿﺪﻡ :ﺩ)
ﮐﻠﺎ ﻫﻢ ﺩﺭ ﺣﺪﯼ ﻧﻤﯿﺒﯿﻨﻢ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺨﺎﻡ ﺑﺎ ﻣﻮﺟﻮﺩی ﻣﺚ ﻣﺪﯾﺮ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺳﺮ ﮐﻠﻪ ﺑﺰﻧﻢ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﺑﺎ ﻧﻈﺮﺍﺕ ﺭﻭ ﻧﯿﺎﻣﻮﺧﺘﻪ ﻣﺪﯾﺮ ﺷﺪﻩ،
ﺑﺬﺍﺭ ﻋﺎﻏا, ﺭﻭﺯﯼ ﺩﻭﺗﺎ ﺑﺬﺍﺭ :ﺩ

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

در اینکه سمپادیا یک سایت خصوصی و تحت نظارت مدیریت شخصی هست شکی نیست و خب اگر مدیریت کل نظر قاطعی نسبت به موضوع داره، بحث برروی مسئله وقت‌تلف‌کُنیه و بی‌مورد.
اما خب دیدی که شما نسبت به انتقاد و عملکرد خودت داری، انجمن، شما و تیم مدیریتی که ازتون حمایت می‌کنه رو زیر سوال می‌بره.

به نقل از یغما :
آقای محترم یه مدیر تا وقتی کارش رو خوب و بدون ایراد انجام بده نباید بهش ایرادی گرفت.انتقاد خوبه،پیشنهاد هم خوبه،همینطور نظارت
من فعلا کاری نکردم که شما اعتراض میکنید.هر وقت کار اشتباهی از من سر زد با دلیل و منطقی که با کلماتی مثل حضرت همراه نباشه
به نقل از یغما :
هر وقت اشتباهی از من سر زد با روی گشاده از تجربه شما استقبال میکنم اما این که کار صحیح من رو اشتباه جلوه بدید فک نمیکنم برازنده
باشه چندان.

شما خودت به این نتیجه رسیدی که کار اشتباهی نکردی و هیچ ایرادی در کارت نیست؟ من قضاوت نمی‌کنم در مورد موضوع، اما خب ما خوب و بد مطلق نداریم. هراصل و وضعیتی رو با توجه به دید عموم از اون موضوع تعبیر می‌کنیم. وگرنه همیشه عده‌ای هستند که نظر مخالفی دارند؛ چه به حق و چه به ناحق. اگر این دو گروه در مساوات تقریبی قرار بگیرن، عملاً مفهوم خوب و بد کنار میره و صرفاً یک جناح‌بندی داریم و دفاعی که هریک از طرفین از عقیده‌ی خودش می‌کنه. کی جرئت می‌کنه که خوب و بد رو تعیین کنه؟ شما؟! اگرهم که "خوب و بدون ایراد" رو از لای قرآن درآوردید که کلاً بحث متفاوت هست.

به نقل از یغما :
در ضمن فکر میکنم شما دارید از روش ماهرانه ای استفاده میکنید.انسان فراموشکار هست.مشکل شما با جمله جمعه پیش بود

هست مخصوصا تو تاپیک حرف بزن.

این قسمت از پستتون هم صرفاً مغلطه و شلوغ‌کاری بود. اینجا یک فروم دانش‌آموزی هست؛ نقشه‌ی ترور نمی‌کشیم و قرار نیست تپه‌ای رو فتح کنیم. "روش ماهرانه" دیگه چه صیغه‌ایه؟! گذشته از اون، کسی خواستار تبعیض و این‌ها شد که ارزش کاربر عادی رو با کسانی که به این موضوع اعتراض دارن مقایسه می‌کنی؟ گذشته از اون، یک کاربر عادی به این مسئله اعتراض کرده. غیرعادی نیست!
مدیریت کل پاسخ داد که دوست دارن جمله بذارن و بحث تموم شد. سوال این‌جاست که این پاسخ شما اصلاً چرا ارسال شده؟!

@نــيما: اینکه احساسات شما با گذاشتن جمله‌های این‌چنینی و واکنش روحانی کاربران تا چه اندازه تحریک می‌شه، از دید منطقی، کوچک‌ترین اهمیتی نداره. این‌کار و استفاده‌ی عقیدتی از کادر توضیحات تاپیک، افراط متعصبانه هست و خب اینکه این موضوع تا چه حد گسترش پیدا کنه و تاکجا برای ترویج عقاید شخصی یا گروهی، الگوریتم‌های معمول و انسجام انجمن‌ها رو زیرپا میذارین، همون چیزی هست که باعث ضعف سایت می‌شه و بازده موضوع در درازمدت مشخص می‌شه.
نظر خودت (مدیریت کل) رو در این موضوع قاطعانه ارائه دادی و بحث عملاً بسته هست. نکته‌ی دیگه این هست که من بارها گفتم که تیم مدیریتی در انجمن‌های عمومی باید پیوستگی خودش رو حفظ کنه. وضعیتی که من به شخصه اینجا می‌بینم، چندگانگی نظر مدیران داخلی و مدیریت کل هست. خلاصه که از دید یک کاربر، همه‌ی این مقامات مدیر هستن و ارسالی که از اون‌ها دیده می‌شه، مرجع قانونی سایت. و خب توصیه‌ی دوستانم این هست که به جای تقویت روحیه‌ی کاربران در هنگام فرج، آشفتگی درونی کادر مدیریتی رو هرجوری که هست کنترل و با تمایلات اسلامی مدیریت گفت‌وشنود سازگار کنید. (نظر کاملاً شخصی)

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت
پاسخ : ﭘﺎﺳﺦ : ﺍﻧﺘﻘﺎﺩﺍﺕ ﻭ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩﻫﺎ

به نقل از White Lord August :
ﻣﺚ ﭘﯿﻮﻧﺪ ﺍﻧﮕﺸﺖ ﮐﻮﭼﯿﮑﻪ ﺑﻪ ﭘﻠﮏ ﭼﺸﻢ ﻫﺴﺖ،ﺑﯽ ﻓﺎﯾﺪﻩ ،ﺑﯽ ﻣﻮﺭﺩ،ﺑﯽ ﺧﻮﺩ ، ﻣﺴﺨﺮﻩ
ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﭘﺲ ﺩﺭ ﺍﺧﺒﺎﺭ ﺳﺎﯾﺖ ﻧﯿﺰ ﺟﻤﻠﺎﺕ ﺍﻣﯿﺪ ﺑﺨﺶ ﺑﺬﺍﺭﯾﺪ ﯾﺎ ﺑﻌﻀﺎ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﮐﻮﺗﺎﻩ ﺍﻣﯿﺪ ﺑﺨﺶ ﺗﺎ ﺑﺎﻋﺚ ﺍﻓﺰﺍﯾﺶ ﺍﻣﯿﺪ ﺩﺭ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﮔﺮﺩﺩ(ﺧﯿﻠﯽ ﻫﻢ ﺟﺪﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﭘﯿﺸﻨﻬﺎﺩ ﻣﯿﺪﻡ :ﺩ)
ﮐﻠﺎ ﻫﻢ ﺩﺭ ﺣﺪﯼ ﻧﻤﯿﺒﯿﻨﻢ ﺧﻮﺩﻣﻮ ﺑﺨﺎﻡ ﺑﺎ ﻣﻮﺟﻮﺩی ﻣﺚ ﻣﺪﯾﺮ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺳﺮ ﮐﻠﻪ ﺑﺰﻧﻢ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﺑﺎ ﻧﻈﺮﺍﺕ ﺭﻭ ﻧﯿﺎﻣﻮﺧﺘﻪ ﻣﺪﯾﺮ ﺷﺪﻩ،
ﺑﺬﺍﺭ ﻋﺎﻏا, ﺭﻭﺯﯼ ﺩﻭﺗﺎ ﺑﺬﺍﺭ :ﺩ
متاسفم.
واقعن کاش یکی باشه منطق بحث کردنو که توهین نکردن به طرف مقابله به تو یاد بده.
تو با این پستات کاری میکنی که آدم با خودش فکر کنه من این قدر خودمو پست نمکینم که ج این حرفا رو بدم.
من که اول این بحث اومدمو خیلی دوستانه نظرمو گفتم یه کرور ادم از جمله همین آقا مدیر(نیما) خراب شدن رو سر من که چرا مذهبی بازی در میاری ؟چرا گیر میدی؟و از این جور حرفا....منم اومدمو از همه عذر خاستم در حالی که لصلن دوس نداشتم.قرارم بود این بحث تموم شه اما مث اینکه بعضیا اصلن ..........برا جو درس کردن.
اما حالا که نیاز به جواب هس همه شدن عمو مهربونه.همه شدن افراد آزاد اندیش.
میدونی مشکل از اونجاس که ما عادت داریم به اونایی بیشتر بها بدیم که کلن مخالفت میکنن.چون فعلن تو این زمونه هر کی ساز مخالف بزنه خیلی روشن فکره.حالا چه برسه به این که در مخالفت با یه مسئله دینی باشه
حالا آنچنان مسئله ایم نبوده.یک دعای کوچک ظهور نه گسترش عقایده نه بی احترامی به بقیه ادیان نه سواستفاده از اختیارات و امکانات.
بهتر بود همون قدر که به نظرات مخالف بها داده میشه و کلی حال میکنین باهاشون از اونایی هم که رضایت داشتن در این مورد میپرسیدن.البته واضحه.فعلن هر کسی بیاد یه کلمه در مورد دین و مسائل اون حرف بزنه میشه خشک مذهبی و هر کسی مخالفت کنه میشه روشن فکر.
من نمیخاستم از همون روز دیگه این بحثو ادامه بدم اما مثل اینه خیلیا دوس دارن ابراز وجود کردنو حالا به هر شکلی.
انتقاد هم اگه هس باید با احترام به طرف مقابل باشه.این طوری شخصیت خودتو هم بالا میبری.
مثلن من در مورد کلیت بحث kinder چیزی نمیگم اما شیوه بیانش خیلی خوب بود حداقل حرفشو درست و بدون حمله به طرف مقابلش زد.

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

خطاب به دو پست بالاتر:

سلام.

من میدونم که خوب و بد مطلق نداریم و خوب مطلق فقط خداست.اما این چه ربطی به بحث ما داشت؟ ایراد نداشتن یعنی در چارچوب وظایف

تعریف شده برای یک انجمن در حد قابل قبول ظاهر شدن و اصلا معنیش بهترین بودن یا خوب بودن نیست.لطفا!من خوب رو نسبت به موقعیت

میگم.در این موقعیت بی ایراد بودن چارچوب قواعد و نظر مدیران بالاتر و بعد اون نظر بقیه ست.ربطی هم به قرآن نداره.

راجع به اینکه شما پست من رو خط ب خط آنالیز میکنید خب خیلی ممنونم ولی پست آقای فرشید و آقای نوید رو گویا کلا ندیدید!

ببینید دوست عزیز وقتی کسی میگه نمیخواد جو بدی بسازه اما خلاف حرفش از کلمه "حضرتم فرمودند" استفاده میکنه یا کسی میاد و صرف

نوشتن یه جمله به من میگه "موجودی مثل مدیر انجمن" من ترجیح میدم سکوت کنم.جواب آقای نوید رو ندادم چون ایشون صرفا به من توهین

کردن.اما آقای فرشید جوری صحبت میکنن که هر کاربری که الان از راه رسیده باشه فک میکنه چه مدیریت استبدادی و بی رحمی.

جالبه گویا فقط قسمت هایی از پست من رو دیدید.من گفتم نظارت خوبِ و شخصا آدم سختی طلبی هستم و گفتم اگه ایرادی دارم بگید

تمام تلاشم رو در جهت رفعش میکنم.

اما ببینید میخوام بگم اون دو تا پست واقعا بعید بود از دو تا سمپادی.توهین با انتقاد فرق میکنه.

حرف من اینه:

وقتی من بعد از اون روز هیچ جمله ای رو نزدم،چرا دارم راجع به کاری که نکردم بازخواست میشم؟ میخوام بدونم آیا آقای فرشید که شروع

کننده این بحث بودن جمله اول پستشون مضمونی جز این داشت که از دیدن دعای فرج شاخ در آوردن؟خب الان چرا با بودن هر جمله ای

مشکل دارن؟و بالاتر از اینها چطور سر چیزی که نیست اهانت میکنن و جو رو هم به هم میزنن؟

آقای kinder:

خوشحال میشم اولین نفری باشید که کار من رو طی این چند روز نقد میکنید.و از ته دل دوس دارم بشنوم.

اما عادلانه نیست سر چیزی که نیست به جای نقد،مورد اهانت یا تمسخر قرار گرفت.

ضمنا من هیچ کاری رو تو این سایت صرف علاقه خودم انجام ندادم.برای هرچیزی یا از مقام بالاترم یا از مدیران سایر انجمن ها نظر خواستم.

برای کوچکترین تغییری اونقدر که در توانم بوده از کابرا نظر گرفتم و حتی خواستم تو تاپیک جداگانه ای نظرشون رو راجع به جملات هم بدونم.

با این حال نمیدونم آقایون مشکلشون با دعای فرج بود یا مدیر سایت یا چه چیز دیگه ای. اما خب منافع سایت و دوستی هامون،اینکه حرمت

ها شکسته نشه برای من باارزشتر از اون جمله ها و خیلی چیزهای دیگه ست.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از یغما :
میخوام بدونم آیا آقای فرشید که شروع
کننده این بحث بودن جمله اول پستشون مضمونی جز این داشت که از دیدن دعای فرج شاخ در آوردن؟خب الان چرا با بودن هر جمله ای
مشکل دارن؟و بالاتر از اینها چطور سر چیزی که نیست اهانت میکنن و جو رو هم به هم میزنن؟
الان این سوال از من بود؟ فکر کنم بود

خب اون موقع من نمیدونستم که جمله بالای حرف بزن یک چیز سازمان یافتست، و بخاطر همین صرفا درباره اون گفتم
اما این که با خود عمل موافقم یا نه؟ نه، چون به نظرم کاریه که هیچ اثر مثبتی نداره و عمل حرفه ایی نیست! گذشته از اون، جمله ها از چه ریشه ای میان، چقدر با سلایق تطابق دارن و مهمتر از همه این که چه هدفی رو دنبال می کنن هم هست

و این که
به نقل از یغما :
الان از نظر خودتون این کلمه حضرت که گفتید جوسازی به حساب نمیاد؟
من چه نیازی به جوسازی دارم؟
این قسمت رو نمیتونم درک کنم! تا حالا بارها دیدم که برای هر چیزی کلمه جوسازی و تخریب و عیب جویی و امثالهم به کار بره، ولی برای اولین بار توی زندگیمه که میبینم فردی حضرت رو جوسازی بدونه
نمیدونم این قسمت سوالی بود، خبری بود، چی بود! کلا نفهمیدم چی گفتی

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

خب ببینید شما گفتید با اون تک جمله مشکل دارید و دیدید که حذف شد!!نه؟

من میگم مگر شما نمیگید جوسازی نکنیم چرا میگید حضرت فرمودند؟ الان یه کاربر از بیرون بیاد و این رو ببینه چه فکری میکنه از نظر شما؟؟

من میگم مسایل رو قاطی نکنیم آقای فرشید.میگم انتقاد راه و چاه داره و به هیچ وجه شیوه انتقادی آقای نوید رو نمیتونم به عنوان انتقاد بپذیرم.

ضمنا شما تا این حد میدونید که من به نظرات اهمیت میدم،راه انتقاد اول اینه که به خود اون شخص و نه با چنین لحنی بگید.

من یه سوال هم دارم ازتون:

اینکه شما دیدید که اون جملات حذف شد و دیدید که همه چی تموم شد چرا وقتی هیچی نبود دوباره شروع کردید؟ و چرا وقتی دوباره شروع کردید این سوالایی که الان تازه میپرسید راجع به سلایق و اهداف رو اونموقع نپرسیدید؟

بالا