• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقادات و پیشنهادهای گفت و شنود

• شروع کننده موضوع lof
  • تاریخ شروع

negin faqih

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانـگانــِ امـیـنــِ یکـــ
شهر
جَهــانـــ / ٢
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : انتقادات و پیشنهادها

یه مطلبی به ذهنم رسید :) توجه همگان رو به اسم سایت (سمپادیا) گوشه سمت چپ بالا جلب میکنم . مشکی و نماد محرم. فک میکنم کاملا توجیه باشه (; ....

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

واقعا مسخرس نمیدونم تا کی میخاین به این وضع ادامه بدید
مدیر گزینیا ی جدید در انتهای منتهای پانکراسم اصن

هر لحظه بیشتر جو به سمت سمپاد سیتی میچرخه،این طور چیزارو تو سیتی میدیدم میخندیدم حالا : |
واقعا مسخرس،کی داره صلاحیت میده به اینا که اینطور میکنن؟!
ارزش فک کردن و درگیر شدن فکر رو هم نداره،شاید تازه در روزها ی آینده حرف بزن رو هم تحریم کردم با این وضعیت های موجود

زیارت عاشورا بذاریم بالاش بچه ها چطوره ؟؟!! :د خیلی خوبه ها! :دد

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از White Lord August :
واقعا مسخرس نمیدونم تا کی میخاین به این وضع ادامه بدید
مدیر گزینیا ی جدید در انتهای منتهای پانکراسم اصن

هر لحظه بیشتر جو به سمت سمپاد سیتی میچرخه،این طور چیزارو تو سیتی میدیدم میخندیدم حالا : |
واقعا مسخرس،کی داره صلاحیت میده به اینا که اینطور میکنن؟!
ارزش فک کردن و درگیر شدن فکر رو هم نداره،شاید تازه در روزها ی آینده حرف بزن رو هم تحریم کردم با این وضعیت های موجود

زیارت عاشورا بذاریم بالاش بچه ها چطوره ؟؟!! :د خیلی خوبه ها! :دد
چیه دوس داری انجیل بذاریم.به نطرت ما که مسلمونیم مثلن انجیل بذاریم تو هم حال کنی خوبه دیگه؟
ببین آدم اگه مسلمونم نیس باید این قدر جنبه دینای دیگه رو داشته باشه که با یه جمله دست و پاشو گم نکنه.
یه دعای نیم خطی گذاشته رو حرف بزن داری میمیری حالا بیاد و زیارت عاشورا بذاره که میترسم از دست بری.
حالا همچین میگی تحریم میکنم که انگار الان همه سایت منتطرن تو تحریم کنی سریع سایت تعطیل بشه.نه از این خبرا نیس.میتونی نیای.اختیار خودتو داری.
تازه فقط خودتو میبینی؟
منو هزار نفر دیگه خیلی از اون دعای ظهور خوشمون اومده.پس حالا که برش داشته بیام بگم من دیگه حرف بزن نمیام یا تحریمش میکنم.
نه نمیگم اینا رو چون دیکه یه کم بزرگ شدم.میفهمم باید خودمو با محیط وقف بدم نه محیطو با خودم

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

به نقل از میعاد :
چیه دوس داری انجیل بذاریم.به نطرت ما که مسلمونیم مثلن انجیل بذاریم تو هم حال کنی خوبه دیگه؟
ببین آدم اگه مسلمونم نیس باید این قدر جنبه دینای دیگه رو داشته باشه که با یه جمله دست و پاشو گم نکنه.
یه دعای نیم خطی گذاشته رو حرف بزن داری میمیری حالا بیاد و زیارت عاشورا بذاره که میترسم از دست بری.
حالا همچین میگی تحریم میکنم که انگار الان همه سایت منتطرن تو تحریم کنی سریع سایت تعطیل بشه.نه از این خبرا نیس.میتونی نیای.اختیار خودتو داری.
تازه فقط خودتو میبینی؟
منو هزار نفر دیگه خیلی از اون دعای ظهور خوشمون اومده.پس حالا که برش داشته بیام بگم من دیگه حرف بزن نمیام یا تحریمش میکنم.
نه نمیگم اینا رو چون دیکه یه کم بزرگ شدم.میفهمم باید خودمو با محیط وقف بدم نه محیطو با خودم
برادر شما خدا و دینتون حق،میگم سر در تمام تاپیکای مثلا سوتی ها و نوروساینس هم میتونیم زیارت جامعهی کبیره بذاریم مثلا
یا مثلا صلوات شمار بذاریم گوشه تاپیکای ورزش چطوره؟؟
نه جدی میگم تحت هجوم فرهنگها و در جنگهای خونین و ... قرار داریم و از این رو برماست با تحکیم وحدت اسلامی در تاپیک های نامربوط عمومی اقدام به برگذاری جلسات مذهبی و سینه زنی نماییم و من از همینجا فتوای جهاد میدم!
شما هرکاری میکنی بکن برادر، هر روز یک صفحه از مفاتیح بذار اصن
جنبه ی دینای دیگرو داشتن وقتی تعریف میشه فرزندم که حق حرف زدن و تبشیر اون ها در کنارش باشه
زمان ما خدا بانگ رو آفریده بود اما گویا الان از سر در تاپیک ها در این جهت بهره میجویند.
منم از مطالب ـــــــــ خوشم میاد یه تاپیکم بدین من سر درش از اینا بذارم.:د تازه فقط خودم رو ندیدم اونجوری شرط میبیندم تعداد کثیری دوست خواهند داشت،میتونید صحت قضیه رو از بازدید سایت های ــــــــ تحقیق کنید.

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

به نقل از میعاد :
تازه فقط خودتو میبینی؟
یکم این دید تحجرانه تونو بزارید کنار لطفا: )
همون طور که فرشید گفت تو سمپادیا حتی الامکان سعی شده موضع بی طرف باشه
قراره یه سایتی باشه که هر جور ادم سمپادی توش بتونه فعالیت کنه قرار نیست فقط برا اهل تشیع باشه یا اهل سنن یاهرچی
قراره یه جا باشه مثه یه جامعه مجازی که هر سمپادی باهر دینی با.هر طرز فکری بتونه ازادانه حرفشو بزنه
همه احساس راحتی کنن تبعیض نباشه بینشون با تمام تفاوتاشون بتونن کنار هم زندگی کنن
نه اینکه بیاید بگید چون اینجا بیشتریا شیعن بقیه که نیستن نیان
شما شیعه ای عقاید خودتو داری قابل احترامه از اون دعا خوشت میاد برا خودت بگو
اون یکی شیعه نیست دلیل نداره مجبورش کنی این چیزا رو بخونه
یکم احترام به عقاید خوبه: )
زیاد حرف زدم ببخشید

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

برادر شما خدا و دینتون حق،میگم سر در تمام تاپیکای مثلا سوتی ها و نوروساینس هم میتونیم زیارت جامعهی کبیره بذاریم مثلا
یا مثلا صلوات شمار بذاریم گوشه تاپیکای ورزش چطوره؟؟
نه جدی میگم تحت هجوم فرهنگها و در جنگهای خونین و ... قرار داریم و از این رو برماست با تحکیم وحدت اسلامی در تاپیک های نامربوط عمومی اقدام به برگذاری جلسات مذهبی و سینه زنی نماییم و من از همینجا فتوای جهاد میدم!
شما هرکاری میکنی بکن برادر، هر روز یک صفحه از مفاتیح بذار اصن
جنبه ی دینای دیگرو داشتن وقتی تعریف میشه فرزندم که حق حرف زدن و تبشیر اون ها در کنارش باشه
زمان ما خدا بانگ رو آفریده بود اما گویا الان از سر در تاپیک ها در این جهت بهره میجویند.
منم از مطالب ـــــــــ خوشم میاد یه تاپیکم بدین من سر درش از اینا بذارم.:د تازه فقط خودم رو ندیدم اونجوری شرط میبیندم تعداد کثیری دوست خواهند داشت،میتونید صحت قضیه رو از بازدید سایت های ــــــــ تحقیق کنید.
اول سعی کن وقتی داری بحث میکنی به چیزی توهین نکنی و بقیه رو خر حساب نکنی.همون طور که من تو پستم بهت و عقایدت توهین نکردم.دوم کو ؟کجا مفاتیح و صلوات شمار گذاشتن؟هر جا هس منم اعتراض دارم.
دوم جمالس سینه زنی ای که تو داریر مسخرش میکنی برا ما که به یاد امامون تشکیل میشه خیلی مقدسه.حالا کاری باز به مشکلاتش ندارم که اینجا جاش نیس.
بعدشم اومدی داری محرم و سینه زنیو صلواتو همه رو زیر سوال میبری بعد میگی آزادی حرف زدن نداری؟میخای لصلن بیا......بکن دیگه ها.
سوم هر جور حساب کنی فرزند تو نمیشم من.سنی و دیگر موارد.
مسلمه بازدید سایت های......زیاده.منم قبول دارم.اینجا هم بازدید و مقبولیت اون دعا و تقدسش کم نبود.پس مشکلی نیس.

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از MALICE :
یکم این دید تحجرانه تونو بزارید کنار لطفا: )
همون طور که فرشید گفت تو سمپادیا حتی الامکان سعی شده موضع بی طرف باشه
قراره یه سایتی باشه که هر جور ادم سمپادی توش بتونه فعالیت کنه قرار نیست فقط برا اهل تشیع باشه یا اهل سنن یاهرچی
قراره یه جا باشه مثه یه جامعه مجازی که هر سمپادی باهر دینی با.هر طرز فکری بتونه ازادانه حرفشو بزنه
همه احساس راحتی کنن تبعیض نباشه بینشون با تمام تفاوتاشون بتونن کنار هم زندگی کنن
نه اینکه بیاید بگید چون اینجا بیشتریا شیعن بقیه که نیستن نیان
شما شیعه ای عقاید خودتو داری قابل احترامه از اون دعا خوشت میاد برا خودت بگو
اون یکی شیعه نیست دلیل نداره مجبورش کنی این چیزا رو بخونه
یکم احترام به عقاید خوبه: )
زیاد حرف زدم ببخشید

یه دعا سر یه تاپیک گذاشتن توهین به عقاید دیگرانه؟
خواهش میکنم سریع احساساتی حرف نزنید.
دید متحجرانه رو هم بی زحمت نشون بدین معنیشو بفمیم

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

یک دعای فرج گذاشتن در حد تبلیغ عقیده نیست؛ منتها گذاشتنش اون بالا یه جورایی استفاده از امکانات هست برای بیان عقیده.
بانگ هست؛ اگر این طور که شما می گید من و سایر مسلمون های سایت، اکثری� رو تشکیل می دیم، می تونیم هممون این جمله رو با سایز بزرگ توی بانگمون بنویسیم، اینطوری شانس اینکه بقیه بانگ ـمون و این جمله رو ببینن خیلی بیشتر از بالای حرف بزن بودنشه. نه؟ و بقول شما کاربرای بیشتری که حرف بزن ر باز نمی کنن می تونن از دیدن این جمله لذت ببرن. نه؟
اینطوری، بقول شما در مقابل هجوم توهین به عقاید مسلمون ها تو بقیه سایت ها، شانس بیشتری برای بیان عقیده مون داشتیم، نه صرفن توی حرف بزنی که فقط کاربرا می تونن ببیننش . نه؟
+
به من مربوط نمی شد، ولی دیدم خیلی بعضیا دارن تعصبی نگاه می کنن و خیلی این انتقاد رو جدی گرفتن گویا، یه چیزی درحد توهین به اسلام گرفتنش.
+
ویرایش : این چن تا پست رو ندیدم، تو فکر همون 4 تا پست اولی بودم پست دادم،
اگه اضافه حرف زدم، پاک شه لطفن.

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

به نقل از میعاد :
یه دعا سر یه تاپیک گذاشتن توهین به عقاید دیگرانه؟
خواهش میکنم سریع احساساتی حرف نزنید.
دید متحجرانه رو هم بی زحمت نشون بدین معنیشو بفمیم

منظورم حرفای شما بود نه اون جمله:]

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از MALICE :
منظورم حرفای شما بود نه اون جمله:]طوبی جان بحث میکنیم که تکرار نشه.(شایدم بشه اگه کار درستیه)
حرفای من کجاش توهین به عقاید دیگرانه؟
این که گفتم بیاین سینه زنی بگیریم تو سایت؟
اینکه گفتم گوشه تاپیک ورزشی صلوات شمار بذاریم؟
اینکه گفتم فتوای جهاد میدم؟
یا اینکه گفتم صفحه ی مفاتیح میذارم تو سایت؟

طوبی خانوم چرا هر وقت یه همچین بحثی صورت میگیره تنها کاری که مدیرا میکنن همینه که بیان تهدید به فقل کردن کنن؟

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

به نقل از میعاد :
اول سعی کن وقتی داری بحث میکنی به چیزی توهین نکنی و بقیه رو خر حساب نکنی.همون طور که من تو پستم بهت و عقایدت توهین نکردم.دوم کو ؟کجا مفاتیح و صلوات شمار گذاشتن؟هر جا هس منم اعتراض دارم.
دوم جمالس سینه زنی ای که تو داریر مسخرش میکنی برا ما که به یاد امامون تشکیل میشه خیلی مقدسه.حالا کاری باز به مشکلاتش ندارم که اینجا جاش نیس.
بعدشم اومدی داری محرم و سینه زنیو صلواتو همه رو زیر سوال میبری بعد میگی آزادی حرف زدن نداری؟میخای لصلن بیا......بکن دیگه ها.
سوم هر جور حساب کنی فرزند تو نمیشم من.سنی و دیگر موارد.
مسلمه بازدید سایت های......زیاده.منم قبول دارم.اینجا هم بازدید و مقبولیت اون دعا و تقدسش کم نبود.پس مشکلی نیس.
کار به اینا میرسه،یه زمانی من به همینا میخندیدم حالا میبینم اتفاق افتاده،پست اسلامی بود خوشگل بود گفتم بمونه،دیدم جمعس گفتم دعا بذارم.... صلوات ثواب داره بحرحال چه اشکالی داره یسریم تشویق میشن بفرستن ;;)
کاری به تقدس و تقدس نبودنش ندارم،انجیلم برا من مقدسه،بزنم سر در تاپیک نمیگی چرا؟!مسخرس اینکار،
اونجام هم مقبولیت داره هم خودمو ندیدم دیگه خیلیم خوب 8-> والا
من از همینجا میگم مشکلی ندارم جامعه ی کبیره بذارید بگید هرکی مشکل داره نیاد ;))
پریروز یا دیروز دقیقا یادم نیست 20 یا 21 دسامبر بزرگداشت کشیش حسین سودمند بود،نه حق حرف زدن دارم خیلیم خوب 8->

ترجیح میدم ادامه ندم دیگه به بحث مربوط نیست و منم کلا مشکلی ندارم راحت باشین صلوات شمارم بذارید 8->

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

به نقل از میعاد :
حرفای من کجاش توهین به عقاید دیگرانه؟
این که گفتم بیاین سینه زنی بگیریم تو سایت؟
اینکه گفتم گوشه تاپیک ورزشی صلوات شمار بذاریم؟
اینکه گفتم فتوای جهاد میدم؟
یا اینکه گفتم صفحه ی مفاتیح میذارم تو سایت؟

طوبی خانوم چرا هر وقت یه همچین بحثی صورت میگیره تنها کاری که مدیرا میکنن همینه که بیان تهدید به فقل کردن کنن؟

اول قسمت دوم حرفت من دخالت میکنم جواب میدم
این جور بحثا اخرش معمولا میکشه به دعوا و توهین
قسمت اول:
یکم به لحن و پستای قبلتون توجه کنید خودتون متوجه میشید:]

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

کار به اینا میرسه،یه زمانی من به همینا میخندیدم حالا میبینم اتفاق افتاده،پست اسلامی بود خوشگل بود گفتم بمونه،دیدم جمعس گفتم دعا بذارم.... صلوات ثواب داره بحرحال چه اشکالی داره یسریم تشویق میشن بفرستن ;;)
کاری به تقدس و تقدس نبودنش ندارم،انجیلم برا من مقدسه،بزنم سر در تاپیک نمیگی چرا؟!مسخرس اینکار، اونجام مقبولیت و داره هم خودمو ندیدم دیگه خیلیم خوب 8-> والا
من از همینجا میگم مشکلی ندارم جامعه ی کبیره بذارید بگید هرکی مشکل داره نیاد ;))
پریروز یا دیروز دقیقا یادم نیست 20 یا 21 دسامبر بزرگداشت کشیش حسین سودمند بود،نه حق حرف زدن دارم خیلیم خوب 8->

ترجیح میدم ادامه ندم دیگه به بحث مربوط نیست و منم کلا مشکلی ندارم راحت باشین صلوات شمارم بذارید 8->
منم وقتی میبینم مدیری که خودش این کارو کرده نمیاد ج بده پس چرا من خودمو اذیت کنم.
منم دیگه بحثی ندارم.
در ضمن برا بزرگ داشت اون کشیش کسی نگفت چیزی نذار.
به همتونم یکی یه لایک میدم بدونین قصد توهین به هیچ کسیو نداشتم.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

به نقل از میعاد :
منم وقتی میبینم مدیری که خودش این کارو کرده نمیاد ج بده پس چرا من خودمو اذیت کنم.
منم دیگه بحثی ندارم.
در ضمن برا بزرگ داشت اون کشیش کسی نگفت چیزی نذار.
به همتونم یکی یه لایک میدم بدونین قصد توهین به هیچ کسیو نداشتم.
کسی نگفت گفتن نذار، خودم مناسب نمیبینم که بذارم چو اکثریت مسلمانن و بنظرم اینکار مسخرس،اما کلا در باب حق حرف زدن آزاد همین که دوسه روز پیش بزرگداشتش بود سرچ کن
بحث ها بی فایدس موافقم یوقتم به توهین میکشه
منم مشکلی ندارم تازه ;;)

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

واقعا اینقدر جای بحث داره این قضیه؟ گذاشتن این جملات از نظر ما [nb]مدیران داخلی[/nb] هم درست نبود و الان هم برداشته شدن و دیگه هم مورد مشابهی پیش نمیاد.
×تمام این بحث

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

سلام به همه.

اومدم بگم از همه معذرت میخوام اگه بخاطر اون جمله بحثی پیش اومد.واقعا شرمنده م.اما من از اون کار قصد تبلیغ نداشتم.

یه مسیحی نیومد به من اعتراض کنه،یه مسلمون شروع کرد.من بین مسلمون ها اون جمله رو گفتم.تبلیغی در کار نبود.

اون روز همه پست ها راجع به آخر دنیا بود.خواستم یادمون بیاد آخر دنیارو.

میدونید...وقتی تو یه جامعه اسلامی بین آدمایی که همه مسلمونن نمیتونم یه جمله بگم فردا بین اون همه مخالف قرارِ چیکار کنم؟عمل؟

نه...من مذهبی نیستم...ادعایی هم ندارم.اما آیا اون یه جمله اینقدر فجاعت آمیز بود گفتنش بین مسلمونا تو یه روز جمعه؟

خیلی نماد تبلیغ بود؟نمیدونستم مسلمونا نیلز به تبلیغ دارن

اگه اون جمله به عقیده کسی توهین کرد من شرمنده م.اما فک میکنم آرامش بخش ترین حرف میتونست باشه اون روز

و حالا اگه بخاطر اون جمله من عزل میشم نه تنها ناراحت نیستم که از ته دل خوشحالم...واقعا خوشحالم اگه بخاطر اون جمله ست....

وقتی فک میکنم بین 6تا جمله ای که اون بالا بودن اون جمله اونقدر بزرگه که حق نوشتن جمله های امیدوار کننده از من گرفته میشه ته دلم

ذوق میکنم.

از همتون عذر میخوام....و از همگی ممنونم.

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

1 - حرف ها و مواردی که در بالای تاپیک حرف بزن گذاشته شد به هیچ عنوان دلنوشته و دعا و حرف شخصی نبودن . ایشون با شحص خود من هم برای گذاشتن این حرف ها و جملات هماهنگ کرده بودن و از نظر من گذاشتن این جملات کوتاه و امید بخش ممکنه بتونه به دوستان واقعا دردمندی که توی حرف بزن پست میدن امید و روحیه ی کمی بده .

2 - باور ها و اعتقادات اکثریت جامعه ی ما ریشه های مذهبی دارن و سایت هم به عنوان نمونه ی کوچیکی از جامعه همیشه مطابق با همون ارزش های جامعه پیش میره .

3 - سمپادیا یک سایت خصوصی با مدیریت مسلمون و تابع قوانین جمهوری اسلامی هست . طبیعتا مدیریت سایت حق تبلیغ و ترویج اعتقادات خودش رو خواهد داشت . دوست داریم در ایام محرم بالای سایت لوگومون رو تغییر بدیم ، دوست داریم در زمانی که همه از انتهای دنیا حرف میزنن از منجی ای که در همه ی ادیان وجود داره حرف بزنیم و ... . و هیچ کس حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت . تشخیص اینکه این تبلیغات و این موارد تا چه حد باشه و افراط و تفریطی در این قضیه انجام نشه هم به کمک دوستان انجام میگیره ، اما بدون شک فضای فعلی سایت به هیچ عنوان مذهبی نیست و هیچ گونه افراطی توی این زمینه در حال حاضر وجود نداشته .
اگر کسی با این موارد مشکل داره و این موارد آزارش میده و نمیتونه با مدیریت تابع دین اسلام اینجا کنار بیاد و احساس میکنه به عقایدش اینجا توهین میشه میتونه اینجا رو ترک کنه .

4 - باتوجه به اینکه مدیران انجمن همیشه از افرادی عاقل و سالم انتخاب میشن همواره این امکان برای مدیران انجمن وجود داشته تا در مواردی که صلاح میدونن نظر شخصی شون رو در اجرای قوانین دخیل کنن . به خصوص توی تاپیکی مثل حرف بزن این موضوع بدون شک ملموس تر خواهد بود و هرشخصی به ناچار مجبور میشه خیلی اوقات بنا به نظرات و تشخیص های خودش راجب پست های قضاوت کنه . این موضوع مربوط به امروز نیست . سالیان سال هست که سلیقه ی شخصی توی اجرای قوانین نقش داشته و داره .

5 - استفاده از بالای تاپیک ها و اینکه برای یه موضوعی مورد استفاده قرار بگیره در تمام انجمن ها با نظر مدیر انجمن بوده و هست . حالا تاپیک حرف بزن به دلیل مخاطب های بیشترش حساسیتی بیشتری روش هست اما در اصل این موضوع فرقی ایجاد نمیشه . دوره های قبلی هم مدیران انجمن گفت و شنود تاپیک هایی که لازم میدیدین و یا قوانین و ... رو به تشخیص خودشون بالای تاپیک میزاشتن . طبیعتا قبلا هم تاپیک هایی که اون بالا گذاشته میشده متناسب با عقاید مدیر انجمن بوده و توشون نظر شخصیش اعمال شده به نوعی . این موضوع هم زیاد متفاوت نبوده و تنها اینکه زحمت کار ایشون به مراتب بیشتر بوده و وقت زیادی ازشون میگرفته که هر روز جلمه ای رو برای روحیه دادن به سایرین اونجا بنویسن .

6 - در ضمن گفت و شنود اجتماعی فقط تاپیک حرف بزن نیست . مدیریت ایشون تا حالا در مجموع خوب بوده و شب نشینی ای هم که با مدیریتشون برگزار شد اکثریت از جوش راضی بودن . ایشون هم صلاحیت مدیریت اینجا رو دارند .

NaRgEs_77

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ترکیان فر فرزانگان
شهر
کاشان

سلام!
اگه امکان ویرایش پست هامونو داشته باشیم خیلی خوب میشه! :)
من اینجا تازه کارم! :D
شاید قبلا در موردش بحث شده و من نمیدونم! :-s
به حر حال ممنون میشم توجه کنین! ;;)

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

به نقل از NaRgEs_77 :
سلام!
اگه امکان ویرایش پست هامونو داشته باشیم خیلی خوب میشه! :)
من اینجا تازه کارم! :D
شاید قبلا در موردش بحث شده و من نمیدونم! :-s
به حر حال ممنون میشم توجه کنین! ;;)
امکان ویرایش پست که هست!

NaRgEs_77

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
ترکیان فر فرزانگان
شهر
کاشان

عـــــــــــه؟ ;))