• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بهترین خاطره شما از خوابگاه

ayda

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز.زنجان.تهران.ارومیه.ازمیر.آنکارا :))
رشته دانشگاه
معماری
پاسخ : بهترین خاطره شما از خوابگاه

روز تولدم بود.در اتاق رو باز کردم چراغا خاموش بود :Oیهو همه گفتن تولد مبارک P:> یه کیکم خریده بودن...
یه شبم از شدت درد تو تاریکی داشتم گریه می کردم....چراغ خواب رو رشن کردم برگشتم دیدم دوستم داره به حال من گریه می کنه... :((

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

خاطره اي که مي خوام حرف همين هفته پيش
البته خاطره ناراحت کننده شايد باشه
آخره شب طرف هاي ساعت روز پنج شنبه بود1 بود و من و 3 تا از دوستام تو اتاق بوديم دو تامون داشتيم رياضي مي خونديم و دو نفر هم داخل فيس بوک
يه دفعه ديدم دوست کناريم بغض کرد و داره اشک مي ريزه و يکي ديگه هم از اتاق رفت بيرون و نفر سوم هم رو تخت درازکشيده و تو فيس بوک هست و اين خيالش نيست
اولش گفتم چيزي نگم راحت باشه بعد ديدم گريش همين طور ادامه دره ( گريه بي صدا :( )
و بعد از مدتي اون کسي که رفته بود بيرون برگشت رفت رو تختش و اونم شروع به گريه بي صدا کردن کرد من حدس زدم يکي از هم کلاسي هاي دوران دبيرستانشون فوت کرده باشه و از يه طرف ناراحت بودم و از يه طرف نگران که نکنه کسي ک فوت کرده باشه دوسته منم بوده باشه
من هرچي صبر کردم ديدم گريه دوستام بند نمياد و نفر سوم هنوز روي تخت دراز کشيده و هيچ عکس العملي نشون نمي ده ( تو دلم گفتم نگاه اين چقدر بيخيال هست) بعد آخرش منم طاقت نياوردم و در حالي که گريم گرفته بود گفتم کي چيزيش شده به منم بگين کسي جواب نداد با چشم هاي گريون رفتم رو تخت دوستم گفتم به منم بگين شايد دوست منم باشه بعد دوستم با موبايلش يه متني نوشت و هم داد
متن رو خوندم ديدم نوشته امروز سالگرد فوت خواهر دوستمه همون دوستي که بيخيال رو تخت دراز کشيده بود
اين رو که خوندم سرم سوت کشيد که چقدر من بد قضاوت کردم و چقدر دوستم تو دار هست که به هيچ کس چيزي نگفته
از يه طرف خيلي ناراحت بودم و از يه طرف خيلي شرمنده
از اتاق رفتم بيرون و سيري گريه کردم :D
باورش واسم سخت بود پارسال تو مدرسه ٰ خواهر دوستم فوت کرده باشه و من نفهميده باشم ~X(
ناراحت بودم چقدر اون روز باهاش شوخي کرده بودم و ...
آخرشم روم نشد برم چيزي بهش بگم و اون شب رفتم تو اتاق بغل خوابيدم

آخرین ویرایش:

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

@اميرحسين:
واقعامنم که الان خوندم گريم گرفت!!!
چقدضربه سختيه آدم ناراحتيشوازبقيه پنهان کنه!
خدارحمتشون کنه

IVERSON

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
محیط زیست

به نقل از میم :
چه هیجان انگییییییز :D 8-> تعریف کنین!
به نقل از Angel Of Mo0n :
ما هم دوس داریم بشنویمَش
با عذر خواهی واسه تاخیر!!!:D
والا پارسال بود،یه روز کاملا عادی! ما عادت داشتیم با هم اتاقیا وقتایی که بیکار می شدبم آتیش بازی کنیم!مثلا با اسپری و اینا یه روز این رفیق احمق ما اومد کلی اسپری زد تو یه شیشه نوشابه پلاستیکی بعد من گفتم دوست عزیز هوا نمیگیره خاموش میشه!ولی خودش تجربه داشت!اونقدر مطمئن بود که گذاش شیشرو زیر پرده!گفت شرط می بندی!!!؟
منم گفتم نمیشهو خلاصه شرط بستیمو اینم دوباره پر کردو بلافاصله کبریت زد!یهو دیدیم نه جدی جدی آتیش داره!ولی خیلی کم بودو داشت خاموش میشد!هواسمون پرت شد ارش دیدیم یه دفه پرده رو گرفت!یهو انگار پرده روش بنزین ریخته بودن کله پرده آتیش گرفت!زیر پرده که همون کف اتاق میشه به رسم خوابگاه پسران!پره کاغذ و جزوه و این چیزاست بعد این پرده که می سوخت جنسش پلاستیک بود آب میشد چیکه چیکه آتیش می چیکید!ریخت رو برگه ها اونام آتیش گرفت!در کثری از ثانیه(!)دیدیم همه چی جدی جدی داره میسوزه!دیگه با پتو هم اتاقی غائب آتیشو خاموش کردیم هر جوری بود!:))

به نقل از رشید شاملی :
خاطره ی اومدن امیرحسینو بگو سروش :D
اون نمیشه که :D

nasma

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتي
شهر
مراغه

...........ت

f-1391