• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
پاسخ : انتقاد از مدیران داخلی

میدونی دقیقا برخورد من اینه که به خودت اجازه ی اظهار نظر در هر زمینه ای رو که ازش اطلاعاتی نداری و در حیطه ی مواضعت نیس میدی، همین که شما به خودت اجازه میدی پست بدی بدون مخاطب(!) و بعد انذار عمومی کنی و اونم در زمینه ای که اصلا وقتی در بحث شرکت نمیکنی حق نداری به نسبت به بحث کنندگان حرف و انگی بزنی و بعد هم بایستی بگی بقیه باید خودشون رو در اوردر من قرار بدن;یا نمیفهمی حرفی که میزنی یا خودت رو میزنی به نفهمی.
اما اینجا هم هر کدوم جایگاه بررسی درجای خودش رو داشته و اصولا من اگه بیام به تمام مدیران سایت انتقاداتم رو ارایه بدم از نظر حقوقی نمیتونی هیچ اعتراضی ارائه بدی، حتما اینبار هم ما باید خودمون رو در اوردر تو باز تعریف کنیم؟
اما در زمینه ی پست دادن در دفاع از مسیحیت شما فک کردی مدیر نقش خاصی داره برا من یا مانع خاصی برام حساب میشه یا در این زمینه نمیتونم وارد بشم؟ مصداقی کردنش کار مسخره ایست اما شما پست اول رو ببین تاکید داشتم تو تقابل وارد نشیم، وقتی میای یک دیدگاه متفاوت یعنی تولد عیسی تو اسلام رو (دید اسلامی) اول پستت قرار میدی و بعد نظر مسیحیت رو به کنکاش میکشی(کپی پیست هم هستن) ینی تقابل این دو که همه ی سعیم تو طول تاپیک برای حفظ انسجام مجموعه ی بحث تاپیک موندن روی این خط بوده که مجبور به تقابل این دو نشم،درک نمیکنی دوتا پست تقابلی ردوبدل بشه من مجبورم اسلامو تو تاپیک تحت برسی قرار بدم و بزنم و این یعنی انحراف و دیگه جمع کردنش کار حضرات فیل ها میشه و بعد میشه اعتراض و حتی ممکنه به توهین کشیده بشه و بحث تقابلی و حالا بیا جمش کن که جمعیت غالب سایت مسلمان...
اینار میبینم و نمیفهمی و باز اظهار وجود میکنی،پس در چیزی که نمیدانید اظهار وجود نکنید باشد تا آمرزیده شوید و خداوند...

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

نوید جان...سایت سمپادیا در ایران و برای کاربران ۹۹٪ مقیم جمهموری اسلامی ایران هست...قوانین سایبری نظام ایران ایجاب میکنه هرگونه توهین به پیامبران و ائمه محکوم و جزء مصادیق محتوای مجرمانه شناخته بشه و سایت خاطی مورد فیلترینگ و دیگر برخورد های سایبری اینترنت ایران قرار میگیره...

مدیریت بی طرف و بدون تعصب در اعتقادی سمپادیا با توجه به موقعیت سنی کاربران اصلا نمیتونه به نفع سایت باشه....اینکه محمدرضا گاهی مجبور بود بتون اخطار بده...اینکه گاهی ویدا تاپیک رو میبست برای چند ساعت و... به همین منظور بود...
اگر گریزی به تاریخچه هم بزنیم میبینیم سایت در دورانی فیلتر بود و تاپیک های اعتقادی جز دسته تاپیک های مضنون بودن....کما اینکه کاربری به نام ایمان جون در اون زمان تخریب دین و... رو تو تاپیکا میکرد و پای ثابت بحثش سعید ارزومند یکی از متعصب های دینی بود با اینکه سعید اون زمان مدیر ارشد با بالاترین اکسس ها بود اما کاملا بی طرف بحثش رو میکرد ..و تعصبش رو وارد بحث مدیریتش نمیکرد.

بحث دوم فضای صمیمی سایته...اکثر بچه های مسلمونن و توهین به دینو نمیپذیرن وانگهی بحث اعتقادی درگیری میاره که خب بهتره کم بشه در گیریاش..

تمام این عوامل و عوامل دیگه ایجاب میکنه مدیریت این انجمن به دست فردی با ثبات مدیریتی و دارای قید و بند دینی باشه تا بصورت نا خود آگاه هم که شده انجمن رو سالم نگه داره.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
پاسخ : انتقاد از مدیران داخلی

محمد رضا اینایی که گفتی قبول دارم و بخاطر همینه که دارم محتوای پستام و همون تاپیک مسیحیت رو که پست قبلی بهش اشاره شد کنترل میکنم،هم برا خودم هم بخاطر مسائلی که گفتی و هستش
آره پستاشو خوندم دقیقا و میدونم چی میگی،اما ببین که لازمش قید بند دینیست،باید حتما تو ی چارچوب خاص باشه، اما نباید به اعمال مدیرتش رخنه کنه تا جو سرکوب،جانب داری،و خفقان واسبدادی ایجاد کنه که نتیجش میشه توهین و از طرفی نزول محتوا ; باید در جهت هدایت این چارچوبا در نظر گرفته بشه نه بدتر با تعصبش و اعمال اون به جو دامن بزنه.همونی که به فرشید گفتم،میتونه متعصب باشه اما این نباید به مرحله اعمال برسه و برخورد متعصبانه و بهم زدن توازن بحث که نتیجش توهین و به فنا رفتن انجمن بشه
همیشه یک انعطاف خاص که جلوگیری کنه از حس تحجر فکری لازمه،نباید مستقیما در یک جبهه و مقابل جوی قرار بگیری بلکه باید حس بشه مسئول حفظ مصالح سایت هست نه تحمیل اندیشه.
اون چیزایی که نبود.
کوثر):) ;

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

شما هرکجا سرکوب دیدی همونو بیا اعلام کن...

این مهرناز بیچاره که هنوز یه هفته نیس اکسس گرفته....

شما فعالیتت رو کمافسابق ادامه بده از نظر من ایشالا که مشکلی پیش نمیاد...در موردپستای طولانیتم میدونم اکثرش رو وخت میذاری روش برای جمع آوریش اما از نظر من برای جذاب کردن پست خود و پر مخاطب کردن پستت اونارو خلاصه و مفید کن تا نه شکل کپی پیست بگیره نه اینکه خوندنش خسته کننده باشه..

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

دوستان، خیلی دوستانه همه‌تون رو دعوت می‌کنم به خوندن اسم تاپیک.
بعد هم ازتون می‌خوام که خودتون فکر کنید ببینید این بحث‌ها ربطی بهش دارن یا نه.
با تشکّر.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ

محمدرضا دیدم و بدلیل مشکلات ریشه ای که از اول سعی در تشریحش داشتم به تاپیک انتقاد از مدیران داخلی اومدم، ایشون الان هم من رو ایگنور کردن و نمیتونم اگه حرفی باشه بزنم.
قبلش اینطور فک نمیکردم ولی حالا میبینم که از نظر من ایشون با این رفتار بچگانه ای که نشون میدن ظرفیت مدیریت چنین چیزی درشون نیست که تا بگن بالای چشمت ابرو بزنه گریه کنه،ایگنور کنه،استعفا بده،به من بگه تو از پشت به من خنجر زدی...
+ http://www.sampadia.com/forum/index.php?topic=91826.60
واقعا تبریک میگم،ایشون با تحجر فکری واضحی که نشون میدن دیگه از نیاز به انتقاد رد کردن،داخل تاپیکی که بحث موفقی داشته در ضمینه ی بررسی اصول ایشون یک بحث مصداقی مطرح میکنه که باعث انحراف از بحث تاپیک هست و به هشدار مدیر داخلی در تاپیک هم توجه نکردند و بعد جا باز میشه شده برا توهین چرتو پرت گفتن به کسایی که تو تاپیک پست داده بودند و بحث تقابلی که همیشه عامل انحراف و به نابود کردن بحث درست هستش و لحن ایشون در برخورد با کاربرها در جایگاهی که مدیر هستن قابل توجهه و بعد میگن کاربر توهین میکنه، و هرکس هم رد شده با هردیدی پستی داده و انحراف کامل بحث. واقعا دیگه وقاهت هم حدی داره و بعد هم این نحوه ی قفل کردن و واقعا نمیدونم باید چی بگم : | بالاخره چهار ساله ایشون اینجان : |

من دیگه هیچ فعالیتی رو تو اعتقادی انجام نمیدم و هرکار دوست دارید انجام بدی و حتما این چهارسال رو هم در نظر بگیرید، تمام پست هام از این انجمن حذف بشن لطفا قبل از اینکه خودم بشینم همشونو تبدیل بکنم به (.)
تا همینجاشم که فکرشو میکنم میبینم با لحن پست اولم چقدر با ادب بودم که اینطور پست دادم.
دیگه هم حوصله ی سرکله زدن با چنین افرادی رو برای این انمن ندارم که آخرم برگردن اینطور پست بدن.
سوما اینکه نمیشه دست روی دست گذاشت و فقط تماشا کرد که شما میای تو یه تاپیک از خوبیای مسیحیت میگی و کلا تا کسی چیزی از کژی های مسیحیت میگه شما میگی این دیدگاه اسلامه و ... یعنی یه محیطی میخوای که به راحتی بتونی مسیحیتو تبلیغ کنی که هیچ کس هم کاری به کارت نداشته باشه که البته مدیر این قسمت یه مانع بزرگ برای تحقق این هدفت بوده ...

پ.ن : تو مرا کشتی اما خدای نکشت مقبل آن که خدای گیرد پشت

اگه مدیری یا هرکس دیگه کاری رو برای رضای خدا و بدون قصد و هدفی انجام بده اگه کل خلایق هم بسیج بشن برای خراب کردنش نمیتونن ... دست خدا بالای دست هاست ... خدا بهترین مکر کنندگان است ...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینا یه مدیری میخوان که هر توهین و ناسزایی خواستن به اسلام و مسلمونا بکنن و کسی بهشون کاری نداشته باشه ...
مردان رهت که سر معنی دانند
از دیده ی کوته نظران پنهانند
این طرفه تر آنکه هرکه حق را بشناخت
مؤمن شد و خلق کافرش میخوانند

پایان : |

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

آقای نوید یوسف نیا !! تو همون تاپیک تو این پست به وضوح دیده میشه توهینات ایشون به من , طوبی , نئو و رهبر معظم . فقط جو رو متشنج میکنن و هدفشون خراب کردن یه سریاست . مگرنه من یه هفته اکسس گرفتم . این نشون میده این مخالفتها از جای دیگه ریشه میگیره . بذارین یه هفته بگذره اگه مشکلی دیدین حتمن ذکر کنین .

و من به عنوان یه مدیر وظیفه دارم جلو ایشونو بگیرم که جو فروم متشنج نشه . این فروم از قوانین جمهوری اسلامی پیروی میکنه , اینو فراموش نکنین .

و من اینجا از همه مدیران داخلی و اجرایی میخوام بابت توهیناتی که به من کردن باهاشون برخورد بشه !! حق توهین به کسیو ندارن , حتی اگه طرف مقصر باشه !!

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

مسئله اینه که هنوز یاد ندارین درست بحث کنیدو موقع بحث باید توهین هم بکنید حتما :]

× بحث ربطی به تاپیک نداره ها ، اَصلَن !

× بَعدَم کلا یه هفتس اکسس گرفتن ایشون
گیرم هم اصن حرف شما درست باشه و بد بودن تو این یه هفته
ولی یه هفته ملاک خوبی برا قضاوت نیس ، هس ؟!

×× بعد میگه توهین نمیکنم دِ آخه مرد حسابی من دارم مث ادم حرف میزنم بات این چه لحنیه بعد ..؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

بهله بنده هم به نوبه خودم اظهار می کنم که؛ یک نکته رو همیشه مد نظر داشته باشیم، اونم این که اصولا اگه به پستی (حتی اونی که در جواب پست ما داده شده) جواب ندیم، نشانه ضعف و شکست[nb]![/nb] و این چیزا تلقی نمیشه
و نه تنها کسی این کار رو ضایه نمیدونه بحث ادامه پیدا نمی کنه و فرسایشی نمیشه
دیگه بخوام خیلی سادش کنم اینه که هرکدوم از طرفین حرف هایی رو که داشتن گفتن، و به اندازه کافی هم سرش بحث شد، دیگه تکرار چندین باره شون با مترادف ها و جمله بندی های مختلف چه سودی داره آخه؟ فقط بحث رو به حاشیه می کشونه و...

=> که در این یک مفهوم مهم هست، اونم اینه که اگر هم فردی، به قولی "جو" رو شروع کرده باشه، کسایی که ادامه اش میدن بیشتر توش دخیل هستن!

و این که، حالا که همه افتادیم رو دور تکرار مکررات و اینا، منم یک بار دیگه تکرار می کنم که تاپیک انتقاد از مدیران داخلی ارتباطی به این بحث ها نداره، اصلا و ابدا

- دکتر GCD، متخصص جَوُّلوژی گرایش فرسایش، از دانشگاه استنفورد زیمبابوه

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از אוּרִיאֵל :
تنها تفاوته تو با من و نوید اینه که دو تا شکلک گذاشتی تنگش … :]
برو خوش باش …
:|
میدونم جاش اینجا نیس :|
ولی من نمیفهمم الان پست من تو یه تاپیکی تو گفت و شنود چه ربطی به مباحث انجمن اعتقادی داره ؟:|
× متاسفم برات :]

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

تاپیک فعلاً قفل می‌شه تا بحث بیشتر از این ادامه پیدا نکنه.

این تاپیک برای انتقاد از شیوه‌ی کلی مدیریت داخلی‌ها هست ؛ در نتیجه اگر شما از مدیریت انجمن خاصی انتقاد دارید، نباید این‌جا مطرح کنید. انتقاد باید سازنده باشه، نه کوبنده.

هر کسی که درجش به چرخ دنده رسیده بود اومد در عرض یک هفته تو تاپیکا(بالغ بر ۷۰%شون هم فرسایشی) پست داد میشه مدیر،دیگه باند بازی سر این قدیمی بودن و از طرف دیگه اینکه قبلش به طرز دست و پا شکسته ای مدیریت این انجمن دست نئو که کاملا دید یک جانبه ای تو این مسائل داره کاملا مدیر گزینی رو زیر سوال برده،دیگه اصن ارزش انتقادم نداره

انتخاب مدیر برای انجمن‌هایی مثل اعتقادی کار سختی هست و به رسیدگی زیادی احتیاج داره. برای انتخاب مدیر بحث‌های زیادی انجام می‌شه، معیار‌های مختلفی وجود دارن، همه‌ی شرایط باید در نظر گرفته بشه تا در نهایت یک نفر رو به عنوان مدیر انتخاب کنیم.

منچند جا شده توهین کرده باشم؛اصولا روند کاریم رو توهین نبود اما از همین محمد رضا که تعریف کردم ففقط یک تاپیک بود همینطوری رفتار کرد اونم لا اکراه فی الدین و بعد همونجا من توهین کردم، با توجه به رفتار مدیر وقتی جانبگرایانه وروبرویی کاربری تبدیل بشه خیلی با رفتار کاربر عادی تفاوت ایجاد میکن و باعث اینها میشه

توهین، هر نوعی هم که باشه، به هیچ‌وجه پذیرفته نیست.

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

خدایی با این سایتی که درس کردین انتقاد دیگه برا چی؟
یه سری قوانین و مقررات مسخره و من در آوردی،یه سری مدیر که بعضیاشون این قدر بچه هستن و کم سن و سال که اصلن عقلشون به یه سری موضوعات مطرح شده نمیرسه تازه میان اظهار نظر میکنن و از همه بدتر بقیه رو هم ارشاد میکنن،فضای تکراری و بحثایی که نصفش خنده داره اصلن مطرح کردنش.
دلیل مطرح شدن این موضوعات مذخرف هم همین قوانین کوفتیه که گذاشتین و البته اون بچه مدیرا.
واقعن یاد سمپادیای چن سال پیش بخیر.
من اون زمان خیلی فعال نبودم.ولی با اسم خودم میومدم و خیلی کم هم میومدم اما واقعن عالی بود.

• لایک
امتیازات: JB

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از میعاد :
خدایی با این سایتی که درس کردین انتقاد دیگه برا چی؟
یه سری قوانین و مقررات مسخره و من در آوردی،یه سری مدیر که بعضیاشون این قدر بچه هستن و کم سن و سال که اصلن عقلشون به یه سری موضوعات مطرح شده نمیرسه تازه میان اظهار نظر میکنن و از همه بدتر بقیه رو هم ارشاد میکنن،فضای تکراری و بحثایی که نصفش خنده داره اصلن مطرح کردنش.
دلیل مطرح شدن این موضوعات مذخرف هم همین قوانین کوفتیه که گذاشتین و البته اون بچه مدیرا.
واقعن یاد سمپادیای چن سال پیش بخیر.
من اون زمان خیلی فعال نبودم.ولی با اسم خودم میومدم و خیلی کم هم میومدم اما واقعن عالی بود.
الان شما مشکلتون دقیقا با کی و چیه?! :-?

• لایک
امتیازات: JB

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

از اینایی که گفتم الان نمیفهمی؟فکر کنم معلوم باشه.دیگه نیاز به توضیحم هس؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

خوب شد گفتید، از این به بعد حواسمون باشه که فقط به سن توجّه کنیم که کوله‌باری از تجربه داشته باشه. :-?
آخه این چه بحثیه برادر ِ من؟! انتقاد باید به جا باشه. میانگین سنی مهمه تا یه سایتی خوب باشه؟!
اصن سمپادیا بد. این دلیل قانع کننده‌ای نیست. منطقی حرف بزنید!

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

انتقاد باید با دلیل منطقی باشه... صرفا غر زدن اسمش انتقاد نیس... :)

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

منطقی؟
منطق رو برام تعریف میکنی شما؟
ببینم این که یکی با توجه به سنش تصمیم گیری میکنه به نظر تو کجاش غیر منطقیه؟
میانگین سنی مهمه تا یه سایتی خوب باشه؟!
سایت خوب باشه؟
جدی؟خوبه الان؟اگه خوبه من از همه مدیرا عذرخاهی میکنم و تمام انتقادامو پس میگیرم

در ضمن من غر نمیزنم.اون قدر مهم نیس که بخام غر بزنم.لطفا حرفا رو یه کم مزه مزه کنید بعد......

Toobiii

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از میعاد :
منطقی؟
منطق رو برام تعریف میکنی شما؟
ببینم این که یکی با توجه به سنش تصمیم گیری میکنه به نظر تو کجاش غیر منطقیه؟سایت خوب باشه؟
جدی؟خوبه الان؟اگه خوبه من از همه مدیرا عذرخاهی میکنم و تمام انتقادامو پس میگیرم
کی با توجه به سنش تصمیم گرفته?! دقیقا با کجای قوانین مشکل دارین?!کجای سایت الان مشکل داره?! دقیق بگید...
از کی عضو سایتین که میگید یاد سمپادیای "قدیم" به خیر?!
نمیشه که یهو از راه برسید و بگید همه چی افتضاحه,بدون اینکه دلیلی بیارید,اسمشم بذارید انتقاد!!!

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

آخه شما هرجا میای غر میزنی.

شب نشینی هم اومدی خب دعوتنامه که نداشتی دیدی خوشت نیومد بی صدا میرفتی دیگه لازم نبود علامت :-& بذاری و اون حرفا.

میدونید ما داریم از سمپادیای قبل برا خودمون افسانه میسازیم کم کم.خب اگه واقعا خوب بوده الانم خوب کنید اینجارو.چقد همش حرف و غر مفت.

مرد میمونه و میسازه،مرد نماها غر میزنن و داغونتر میکنن و تهش میرن.

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

من داشتم کاملن دوستانه حرفمو میزدم اما یهو اومدی میگی داری غر میزنی؟
خب فکر نکنم بحث کردن با کسی که داره غر میزنه برای یه مدیر سایت درس باشه.تمومش کن پس.

بالا