• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان ۱]

h.f

جــــــــــــلاد لـــــاغر :>
نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی
پاسخ : سمپادی‌های تهران [دبیرستان فرزانگان 1]

چرا نباید فک کنه ؟

• لایک
امتیازات: Kathy

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

به نقل از Lovesky :
واقعا برام جالبه بدونم چی میشه که یکی اینطوری فکر میکنه
لازم نیست اتفاقی بیفته.وقتی به چیزیُ دوست داری و بهش تعلق داری محترم میشمری ش مسلماً.این هم در واقع یه جور احساسِ نه طرز تفکر.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

دوستان!
نظرتون رو راجع به روز دانش آموز اعلام بدارید! 8-> :D

Kathy

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یکــــ
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
زیست

عالی بود به معنای واقعی. عالی عالی! /m\
من از قسمت بی اجازه، اون تئاتر بعدش ، کلیپ لبریز و اون کلیپی که نگاهای مختلفو بررسی میکرد خیلی خوشم اومد. بقیه ی قسمتام هر کدوم یه جور خوب بودن. :D
ولی در کل، من که کلیپ انتقادیتونو از همه بیشتر دوست داشتم! (;
واقعا خسته نباشید !:) به خصوص این که 5شنبه و کلا روزای آخرم خیلی زحمت میکشیدین! :D

niloufar joon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یکــــ
شهر
تهران

به نظرم منم که عالی و فوق العاده و ۲۰ بودش /m\
بی اجازه ش که محشر بود
واقعا خسته نباشید :)

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

باتشکر! (;
بچه های پایه ی خودمون چرا سکوت اختیار کردن؟ بگید نظرتون رو! :-"

• لایک
امتیازات: Kathy

h.f

نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

من واقعا خوشحالم از ابراز علاقه هاتون .....اصلا فکر نمیکردم که بتونیم انقدر خوب باشیم اما باورم با این برنامه تغییر کرد :>
واااااااااااااای باورم نمیشه که بچه ها انقدر از بی اجازه خوششون اومده باشه همه اش استرس اینو داشتم که خوششون نیاد واقعا از ته ته ته قلبم خوشحالم که خوشتون اومد ;;) *-: x:

بچه ها ممنون از همگی مخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــصـــــــــــــــــــــوصــــــــــــــــــــــا از ریحانه *-: *-: *-: *-:

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

اول از همه كه بايد از همين خانوم دو تا بالايي من تشكر كرد.
اصن روزاي آخر حرص خوردن به معناي واقعيو مي شد توش ديد.

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

اه گلی من می خواستم تشکر کنم
خدایی ریحانه خیلی زحمت این برنامه ها رو کشید سر هر کدومشون خودشو داش خفه می کرد!
حس می کنم برنامه هامون خوب بود! خیلی!!
ولی مثلا حس کنم یه کم ترتیبش مشکل داشت مثلا کلیپ عینک بعد از متن نرگس می یومد بهتر بود که حد اقل آدما بدونن حدود موضوع چیه!
ینی حس می کنم بچه ها مفهوم این کلیپ عینک رو نفهمیدن ینی حداقل اون اولای پشت من هیچی نفهمیده بودن
وگرنه همه چی به نظرم عالی بود! بی اجازه هم کلیپش خوب بود! راضی...

melika.m.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیــرســتانِ فرزانگانِ یک
شهر
تــــهران!
دانشگاه
خدا بخواد ، تهران .

به مقدارِ بسیار زیادی راضی بودم... از همه یِ پایه... خدایی ممنون بچه ها... ممنون از همکاری ها و کمک ها .. :) >:D<
به مقدارِ خیلی بیشتر تری ، از خانومِ شهبازی کمالِ تشکر رو دارم ! :) ریحانه جانم! واسه همه یِ زحمت ها و حرص خوردنات ، ممنون. همه چی ، خیلی خوب بود رفیق ! >:D<
دوستانِ گلِ کلیپ ساز ، استعداد هایِ کشف شده ! (; خیلی خیلی زیاد خسته نباشین. خیلی خوب بودین ! >:D<
بچه هایِ اجرایی ُ موسیقی ( نه نه نه! ^#^ سرود!) ، دوستانِ تئاتر ، پشتِ صحنه و همه یِ رُفقا !

همگی دستتون خیلی درد نکنه ! x:

+ کارها با این که فرصت برایِ هماهنگیشون زیاد نبود ، اما خوب رسیدن... فکرش رو نمی کردم جدی! :) کاش فقط فرصت واسه یِ تمرین تئاتر بیشتر می شد...
+اونجور که متوجه شدم ، ایده هایی که واسه افتتاحیه و اختتامیه زده شده بودن ، به همون شکل اجرا نشدن.. ینی ایده ها ، این حالت رو نداشتن. (حالتی که شاید خیلی ها بگن تکراری بود! ) جورِ متفاوت تری بودن که متاسفانه ، نشد این رو نشون بدن بچه ها زیاد. (کلیتِ کار خوب بود خدایی ! )
+ من واااااقعا با این وضعیتی که آمفی واسه برنامه ها پیدا می کنه ، مشکل دارم !!!! کاملا" به مرزِ انفجار میرسه ! نمیشه واقعا" فکری کرد ؟! :O

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

منم به شـخصه راضی بودم از خودمون. :D اگر چه به دلیل استرس تئاترُ اینا نتونستم برنامه رُ ببینم ولی واقعاً اون چیزایی که دیدم به نظرم عالی بودن. :D از تئاترمون هم امیدوارم خوشتون اومده باشه ;;) و اینکه ریحانه خیلی زحمت کشیدُ جا داره ازش تشکر کنم! >:D<
خلاصه اینکه خدا رُ شکر خوب از پسش براومدیم. ;))

farnoosh hashemi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان یـک
شهر
تــهــران
مدال المپیاد
مرحله دوم 24 امین المپیاد کامپیوتر -ناکامی در مرحله۳
دانشگاه
صنعتی شریف

آره.بچه ها خسته نباشید!!!!!!همگی....
عالی بود دوستان!!!مخصوصا ممنون از ریحانه x:

Zr74

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
داروسازی

بچه هاي دوم واقعا خسته نباشيد. منم با اينکه از کف زمين و پشت صندليا به زور تونستم برنامتون رو ببينم :-" ولي واقعا لذت بردم. :)
مخصوصا اون کليپ بي اجازه و لبريز خيلي خوب بود ...
ممنون از همتون (;

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
تلگرام
اینستاگرام

و من باید خیلی بیشتر از بچه ها تشکر کنم به خاطر همکاریشون! >:D<
یه توضیحی بابت افتتاحیهُ اختتامیه بدم.
مشکلی که پیش اومد، این بود که بچه‌ها ایده ای که داشتنُ نتونستن به نحو احسن اجرا کنن. (هرچند، الانم خوب بود!)
مثلا شما اینُ متوجه شدید که چرا گوشاشونُ گرفتنُ قاطی کردن؟
ببینید اینا هر کودوم داشتن کار خودشونُ میکردن دیگه، خب؟ بعد هی رفتن به هم گفتن که بذار من کارتُ بکنمُ اینا. در نتیجه، چون تو کار هم دخالت کردن همه چی بهم ریخت.
بعد مثلا قرار بود بچه های افتتاحیه همه جا باشن. ینی مثلا یکی که لباس سنتی پوشیده، بیاد تو کار موسیقی سنتی باشهُ اینا.
ولی به خاطر اینکه کلی از وقتمون به ساکت کردن بچه ها رفت و هل شدیم، نشد متاسفانه.

h.f

نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

افتتاحیه با این که من اصلا فکرش رو نمیکردم ولی بازهم ب نظرم کلیشه شد حداقل من اینطوری فک میکنم :-<

paramore

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيــرـــــتان فرزانــگان يـــك
شهر
تهران

خيلي خوب بود! :)
به خصوص بي اجازه، عالي بود (; <D=
مرسي از همه ي بچه ها :)

م.ز

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک.
شهر
تهران

خب منم میخوام نظرمُ بگم که البته احساس می کنم نظر خیلی از هم پایه ای هام باشه. :)
اوّلا که واقعا همتون خسته نباشید، من یا هر کسِ دیگه ای که انتقادی از شماها بکنه کاملا از این موضوع آگاهی داریم که سختیِ اجرا و جمع کردنِ یه کار گروهی با تعداد اعضای اون گروه رابطه ی مستقیم داره و این ینی اینکه ارائه دادنِ یه کار توسط یه پایه با جمعیت زیاد(دقیقا نمیدونم چن نفر) خیلی سخته.
ولی شرایط واسه همه یکسانه ینی تعدادِ آدما تو پایه ها تقریبا مساویه و وقت هم برای همه به یک میزانه پس وقتی اختلاف دو تا کار خیــــــلی زیاد میشه ینی مشکل جای دیگست.
از اول ینی افتتاحیه شروع میکنم.
اجرا باید جوری باشه که ما بفهمیم موضوع چی بوده نه؟؟
پس این درست نیست که بعد از توضیحای ریحانه بگیم خوب بودُ اینا.
ما تا اینجایی که داشتن تو کار هم دخالت میکردنُ فهمیدیم ولی چون بعدشُ نفهمیدیم به نظرم اختتمایه خیلی بی معنی بود.
اینکه تو کار هم دخالت کننُ یکی هی بیاد بقیه رو تکون بده و یه چیزایی بگه یه جاییُ نشون بده واقعا تکراریه.
کلیپ بی اجازه خوب بود واقعا. :D
کلیپی هم که گلشن بازیگرش بود خوب بود ولی میدونی چیه مشکلش این بود که با دیدنِ جمله ی اول و اولین باری که عینک زد همه ی ماجرا رو شد و همه فهمیدن که قراره بره دونه دونه عینکای اونارو بزنه و دنیارُ از دید اونا ببینه و این حوصله سر بر بود و اینکه آدم با خودش میگفت خب دیگه فهمیدم بسّه، ولی در مقایسه با بقیه کاراتون خوب بود.
آهان راستی اینکه گفتی به ساکت کردنِ بچه ها میگذره و اینا، این همیشه هست، بچه های های ما همیشه شلوغن شما باید شروع میکردید و در ضمن بهتون اندازه ی کارگاه هنری وقت داده بودن پس کمبود وقت نداشتین.
اونی که یه عکس پشتشون میومد بعد یه شعری راجع بهش میخوندن(فهمیدین؟) خوب بود ولی به خاط اینکه میخواستن خیـــــلی تغییرِ صدا بدن و اپراییش کنن اصلن واضح نبود که چی میگفتن ولی ایده خیلی خوب بود، اگه اجراشون بهتر بود واقعا بهترین قسمتِ برنامه بود.
تئاتر 86400اصلن خوب نبود، خیلی تکراری بود خیلی، شماره ی اول هر مجله ای که توش از این فال ها و اینا که مینویسه هر روز ماجرای تازه ایستُ اینارو که باز کنی نوشته اگه هر روز صُب 86400تومن میریختن به حسابتون و شما حق استفاده ازش رو داشتین ولی میدونستین که ساعت 12شب به بعد همش میپره چیکار میکردید!واقعن تکراری بود. اون جمله دیرو فلان امروز بهمان فردا بیسال رو هم که دیگه همه حفظن.
اون شعری که چند نفر با هم خوندن اصلا با هم هماهنگ نبودن، اگه تمرین نداشتین یا کم داشتین لازم نبود اجرا کنید چون دلیلی نداره هرکاری که تو کارگاه هنری دیدید بخواید تو برنامه ی روز دانش آموز پیاده کنید.
ولی خب در کل خسته نباشید و دستتون درد نکنه.
کلیپ لبریز هم خوب بود راستی.

+میگن که ما به همه چی نظر منفی داریم و اصن مهم نیست کار خوب باشه یا بد ما فقط بد میگیم.
به نظر خودمون اینجوری نیس و واقعا واسه احترامی که واسه ریحانه قائلم چون خواسته نظر بدیم نظر دادم.
نظرای ما صرفا واسه بهتر شدنِ کاراتونه.
همین.
امیدوارم کارای بعدیتون از جمله کارگاه علوم خیلی بهتر از این باشه. :)

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

و چند تا نکته در حاشیه ذکر کنم که شخصا به پگاه ع. و زهرا ر. و چن نفر دیگه هم گفتم؛ یکی این که کلیپ‌هاتون خیلی طولانی بودن. بی‌اجازه خیلی خیلی طولانی بود راستش.
بعد این که سعی کنید همه‌ش تئاترهاتون پانتومیم‌طور نباشه؛ یه کم دیالوگ هم واردش کنید. این که همه‌ش پانتومیم باشه می‌تونه خیلی دست‌تون ُ ببنده و محدودتون کنه؛ ضمن این که تئاتر دیالوگ‌دار می‌تونه خیلی خیلی خیلی بهتر از یه پانتومیم منظور رو برسونه و قوی‌تر باشه نسبت به اون. و سعی کنید که توی پایه‌تون یکی رو پیدا کنین که به نورپردازی آمفی مسلط باشه؛ از تغییر نورها بیشتر استفاده کنین. نور تو تئاتر خیلی مهمه! وضع پخش صدا هم - نمی‌دونم مشکل از سیستم آمفی بود یا نه - خیلی بد بود. وسط کلیپ‌ها خیلی نویز داشت و اون تئاتر خانوم مروی - 86400 - که وسطاش گوشی‌هاشون زنگ می‌خورد و اینا، یهو صدای بلندی می‌اومد که اصلا نمی‌تونست تصور «این زنگ ِ گوشیه» رو ایجاد کنه برای آدم.
ایده‌هاتون کلا خوب بود، ولی تو اجراش یه سری ایراد جزئی بود که خب امید است برای برنامه‌های بعدی‌تون رفع بشن. :]

پ.ن. با تشکر فراوان، خیلی فراوان، از مرضیه.

پ.پ.ن. ما که دشمنی نداریم باهاتون که بخوایم الکی ایراد بگیریم و غر بزنیم که! :D

h.f

نام مرکز سمپاد
F1 TEH
شهر
چه فرقی میکنه کجای دنیام
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شهید بهشتی

من یه سوال فوق العاده مهم دارم : چرا دارین برنامه رو با کارگاه هنری مقایسه میکنید ؟
ب نظرم روز دانش آموز رو باید با روز دانش آموز های قبلی ، کارگاه هنری رو با کارگاه های قبلی مقایسه کنید .....!!!
و این که چیز مهمی که هست اینه که بچه ها برنامه 13 آبان بود و مگه ما چقدر وقت داشتیم برای کارهامون ؟؟؟؟؟؟

پ.ن : ایراد منطقی پذیرفته است اما ....

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

ویرایش میکنم.اشتباه خوندم!:D
به هر حال اگه بیشتر تمرین میکردیم مسلماً بهتر میشد و اینکه نمایش نامه ش از خودمون نبود.

بالا