• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

حیوان خانگی

The Sniper

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
اردبیل
پاسخ : حیوان خانگی

به نقل از sara mathers :
منم یه گربه سفید خوشگل ماده داشتم.اما یه هفته پیش یه دفعه گذاشته رفته! :((دلم تنگ شده براش.هنو امیدوارم برگرده!امیدوارم حالش خوب باشه. :(
زیاد امیدوار نباش که برگرده گربه اخلاقش همینه

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

من الان یه جفت مرغ عشق دارم. یکیشون از نژاد هلندیه ( آبیه ) و اون یکی نژاد معمولی . البته هیچ کدوم اصیل نیستن (گرونه اصیلاش).

حدودا 2 ماه میشه که داره مشون. اتفاقا همین امروز یاد گرفتن بیان رو دستم دونه بخورن. 8-> آبیه نره و اون یکی ماده س.
کتابای زیادی در مورد مرغ عشق ها خوندم که باعث شد بفهمم چه نوع غذائی باید بهشون بدم تا همه ویتامین ها بهشون برسه و تو چه محیطی نگه شون دارم و چطوری باهاشون رفتار کنم.
مرغ عشق حیوون نازیه و من الان خیلی دوسشون دارم. اسم آبیه که ماده س ( جوجو ) و اسم نره ( موجو) ئه. x:

محیطشون هم تقریبا شاد به نظر میاد و 2 تا تاب دارن که عادت کردن شبا روش بخوابن و اگه نباشه نمیخوابن + یه چرخ و فلک که توش بازی میکنن. x:

برخلاف نظر پرنده فروشا و اونائی که از مرغ عشق مراقبت میکنن من لونه رو بالای قفس نصب نکردم اینجوری فضای بیشتری برای بازی کردن دارن و میتونن راحت تر حرکت کنند.

در یک تاپیک جداگانه مفصل در مورد مرغ عشق توضیح خواهم داد.

اینم عکساشونه:

82273126227005265045.jpg

18049804996965896529.jpg

منا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
ریاضی وشیمی
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

چه نازن مرغ عشقات! x: x:
حیف تو قفسن! :(

ki miya

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فـرزانـگـان یــک
شهر
اراک

من عشق سگم البته نه هر سگی ها!سگ فقط از نژاد هاسکی
اخلاقیاتشو خیلی دوست دارم خیلی روحیه آرومی داره و بی نهایت عاشقو وابسته صاحبشه
دعا کنین شرایطش جور بشه خودمم بتونم یه دونه از این خوشگلاشو بگیرم

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

به نقل از Coraline :
چه نازن مرغ عشقات! x: x:
حیف تو قفسن! :(

اصولا تو قفس نیستن! آخه من بیشتر اوقات در قفس رو باز میکنم و میان بیرون... مخصوصا ظهر ها... البته در و پنجره ها رو میبندم.
بیشتر اوقات که خوابم میان رو صورتم و دماغم رو نوک میزنن x: :-" اما خب آره بیشتر وقتا تو قفس هستن اما خب کاریش نمیشه کرد. اگه از دید حیوان دوستی بهش نگاه کنید میفهمید که این یه کار خوبه که از پرنده فروشیا میاریدشون تو یه فضای آروم و راحت.( پرنده فروشیا جهنمه به خدا ، اینقدر باه پرنده ها بد رفتار میشه...و پرنده فروشا هم اصاولا آدمای خوب و سالمی نیستن.) متاسفانه چون بیشترشون هم بچه قفس هستن اگه توو طبیعت آزادشون کنید کمتر از یک هفته خواهند مرد ( مگر در موارد خاص و نادر ).

Sahdis

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
:)مركز راهنمايي فرزانگان رشت
شهر
:)رشت

ما دو تا همستر داشتيم...خيلي ناز بودن....ولي...خيلي نگه داري ازشون سخت بود...همش بو ميدادن....همش قفسشنو ميشستيم....
كلا خيلي سخت بود ولي بعدش تو جنگل رهاشون كرديم!!!

heaven

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(برهان) شهریار
شهر
شهریار
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

image-9E17_50BA43BA.jpg">

heaven

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(برهان) شهریار
شهر
شهریار
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

image-9E17_50BA43BA.jpg">

مدیرای محترم ببخشید روش نشان یه سایت دیگه است .من این عکسو خیلی دوست دارم اصلش راهم تو کامپیوتر نداشتم.
معرفی میکنم:الی خانم.مادر 13 بچه خدابیامرز(مامانم طی یه عملیات همه شان را فروخت)
همستر همه چی میخوره.تازه همستر ما چرخ و فلک هم داره باهاش بازی میکنه.در دوران بارداری
و بعد از زایمان به هیچ وجه نباید به آن ها نزدیک شد چون به خاطر غریزه فوق العاده وحشی میشن و گاز میگیرن.
البته من تا حالا تجربه نداشتم .نمیدونم چرا الی اصلا وحشی نبود یه بار هم گاز نگرفت.
اگه یه روز همسترتون فرار کرد اول از همه باید خاک گلدان هایی را که دارید زیرو رو کنید 90درصد توی گلدان قایم میشن.
ما همسترمونو تو باغچه قاین کردیم چنان تونلی کند که با بدبختی تونستیم بیرونش بیا

بالا