• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

غذای سلف دانشگاه

• شروع کننده موضوع MRA
  • تاریخ شروع

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : غذای سلف دانشگاه

میگم میخواین یکم ربطش بدیم به موضوع تاپیک؟ :-"

3zar

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
عمران

به بچه هایی که تازه میرن دانشگاه یک توصیه دارم

سعی کنین تو سلف هم کلاسی هاتون رو بپایین ببینید کی چی میخوره کی چی نمیخوره مثلا بعضی بچه ها سالاد نمیخورن بعضی ها کره نمیخورن :D :D

یکی از تفریحات من تو سلف اینه با بطری های دوغ برج بسازم :)

b84c4cee2b8b.jpg

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

کی به کیه! تاریکیه!
انجمن مدیر نداره! بزار دو تا آدم هم میخولن بحرفن بحرفن دیگه! اه. (<

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از MoBn :
به بچه هایی که تازه میرن دانشگاه یک توصیه دارم

سعی کنین تو سلف هم کلاسی هاتون رو بپایین ببینید کی چی میخوره کی چی نمیخوره مثلا بعضی بچه ها سالاد نمیخورن بعضی ها کره نمیخورن :D :D

یکی از تفریحات من تو سلف اینه با بطری های دوغ برج بسازم :)

b84c4cee2b8b.jpg
بعد که پاییدیم بریم بقاپیم؟ مثلا من ماست و موز نمیخورم کلی هم به همه التماس میکنم برای منو بخورید نمیخورن..البته بر نمیدارمااااا..گاهی که اشتباهی بر میدارم B-)

stevendeljoo

داماد مسعودی
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1391
مدال المپیاد
ندارم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
برق

بعله
یکم از خودم تعریف کنم که چقد کدآقام! :D
آشپزی درحد سلطنت خانوم(یه آشپزیه اینجا واسه مجلسای خونگی میره غذا میپزی خیلی هم کلاسش بالاستبعله یکم از خودم تعریف کنم که چقد کدآقام! آشپزی درحد سلطنت خانوم(یه آشپزیه اینجا واسه مجلسای خونگی میره غذا میپزی خیلی هم کلاسش بالاست)
خلاصه انواع پلوجات دمپخت جات آبگوشت خورشهای فصل اعم از قرمه سبزی و بادمجون و قیمه آش جات سوپ جات مرغ جات و.... دیگه خوش به حال هم اتاقیام(اگه حوصله داشتم بپزم!)
قصد ازدواجم ندارم فعلا میخوام ادامه تحصیل بدم :D

sharif

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی

به نقل از 619 :
من هرچی فکر میکنم میبینم که فقط این یک ماه میتونم از غذا خوردن لذت ببرم! بعدش باید به مدت شش سال غذای سلف دانشگاه بخورم، بعد 2سال غذای سربازی، آخرشم اگه بخوام ازدواج کنم، اینطور که بوش میاد، به دخترهای این دوره زمونه هیچ امیدی نیست! بابا عیبه به خدا من خودم الآن 2-3 ساله که پلو بلدم درست کنم! 5-6 سال هم هست که انواع غذاهای تخم مرغی (نیمرو،املت،آب پز و...) رو بلدم!(الآن احساس کدبانو بودن میکنم :D B-)) واقعا" نمیدونم مردهای آینده قراره چی تو شکمشون بریزن؟! :-?
:))
راست میگی تا حالا اینطوری بهش فکر نکرده بودم :D
این یه ماه به ماماناتون بگید هرچی دارن رو کنن :))
به نقل از داماد مسعودی :
بعله
آشپزی درحد سلطنت خانوم(یه آشپزیه اینجا واسه مجلسای خونگی میره غذا میپزی خیلی هم کلاسش بالاستبعله یکم از خودم تعریف کنم که چقد کدآقام! آشپزی درحد سلطنت خانوم(یه آشپزیه اینجا واسه مجلسای خونگی میره غذا میپزی خیلی هم کلاسش بالاست)
خلاصه انواع پلوجات دمپخت جات آبگوشت خورشهای فصل اعم از قرمه سبزی و بادمجون و قیمه آش جات سوپ جات مرغ جات و.... دیگه خوش به حال هم اتاقیام(اگه حوصله داشتم بپزم!)
ووووووووو :-\
تو چقدر غذا بلدی ؟!! دستور پخت اینارو بزار تو فروم ما هم استفاده کنیم :D
من امروز یاد گرفتم تخم مرغ چجوری عسلی میشه، مر حله بعدی یاد گرفتن املته :D :))
تو این هفته کلی برنامه ریختم که تا پایان هفته تا دم کردن برنج بتونم یاد بگیرم، تو فکر اینم از دفتر برنامه ریزی قلم چی استفاده کنم :D

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

یه دفه تو کلاس لابراتوار زبان استادمون گفت طرز تهیه ی یه غذا رو به انگلیسی بنویسین،یکی از بچه ها بلند شد پرسید:آقا کافور به انگلیسی چی میشه!!!!!!!!! :))
:D
:-" :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از داماد مسعودی :
بعله
آقا میگم یه تاپیک بزنیم آموزش آشپزی برای دانشجویان خوابگاهی!! بعد شما بیاین غذا آموزش بدین :-" واللا به خدا من اونجا از گشنگی میمیرم :-" هی فرت و فرت وزن کم میکنم :-"

newthink

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
فیــزیــک

من تاحالا انقدربطور عمیق به مساله غذا فکرنکرده بودم...میگفتم یه کاریش میکنیم حالا :|
چقدر بحرانیه قضیه!
منم برم پلو پختن یادبگیرم بعدها پلو و تن ماهی لااقل بتونم بخورم :D

علی دلاور

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
المپیاد زیست
دانشگاه
علوم پزشکی ایران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از بره ناقلا :
خجالت بکش! :Dبا همین تفکراته که ساختمون فنی در نظر ما میشه جزیره سیگاری ها! 8->
ما تو کلاسای معارف وقتی میخواستیم در مورد جوونای بی هدف مثال بزنیم که خودشونو بدبخت میکنن میگفتیم "اصلا همین فنی ها..از بقل دانشکده شون رد میشی بوی سیگار میگیردت!
میشینن روی جدول ها و ردیفی سیگار به دست!"اوووووووووه مهسا چه اراده ای داشتی!! ما این جور موقع ها کودتا میکنیم! (< هرچند تو همین تابستون یه موقعی انقده سرم شلوغ بود که تو دو هفته شبانه روز میانگین 4 ساعت میخوابیدم..
به نقل از مهســـــــــــــا :
آقا جدا اوضاع فنی خرابه :-s به قول پزشکی ها همون چاله فنی...‍!
آقا یه پسر برقیه هست از سال بالاییا که همیشششششه وایساده دم دانشکده داره سیگار میکشه بعد بچه ها بهش میگن screen saver بعدش یه بار که دیدن تو سایت نشسته پشت لپ تاپ تو کل دانشکده این واقعه پیچید!!!اینقدر مه مبود یعنی که جای سیگار کشیدن اومده تو سایت پشت لپ تاپ نشسته :-s
مکانیکیها خیلی بدترن!!خیلیاشون سیگارین
نه نه مطمئنا سیگار چیز بدیه ولی من نصف مشکلاتم از این کلی گویی ایرانیا مثلا سیگار کلا بده یا تلویزیون ایران کلا بده
مسلما سیگار بده واسه بدن ولی اگه مجبور باشی تو دراز مدت از ذهنت کار بکشی چاره ای جز سیگار یا بر چسب نیکوتین نداری
البته برای یک بار

اگه نظر من را می خواهید حتی در باره ی تریاک هم نتمی شه گفت کلا بده اونم محل مصرف خحودش را داره
یادم میاد یه فامیل داریم نسبتا پیره و سردر های طولانی خیلی اذیتش میکنه هرچی بش می گم تو که دیگه سنی ازت گذشته به جای تحمل این همه درد برو تریاک بکش میگه همینم موده سر پیریه برم معتاد شم!خو یکی نیست بگه بیمارستانم بری بت مورفین تزریق می کنند اون که بدتره!!
متوجه شدید هیچ چیز را نمی شه گفت همیشه بده جز چیزی که ذاتش فساد اوره مثل مشروب یا شیشه یا...

MSA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
تلگرام

آقا من با خوندن چندپست اخیر اینجا+پست های خوابگاه یا خونه خودتون(!) ، شدیدا" استرس گرفتم. میگم اینجا که صاحب نداره من بیام نگرانی هامو با شما در میون بذارم بلکه یه کم آروم شم:

1. ینی چی پسرای فنی همه سیگارین؟ X-(ینی مام سیگاری میشیم؟! من دوست ندارم سیگاری بشم :-s :(( (این پتانسیل رو تو خودم میبینم که به این کارا کشیده شم :-s)
2. ینی چی پسرای خوابگاهی نرم افزار، غیر از2 نفر همه مشروط شدن؟ :-s چه وضعیه؟!
3. ینی چی استاد زبان گفته طرز تهیه ی یه غذا رو به انگلیسی بنویسین؟! من یه جمله هم به انگلیسی نمی تونم بگم در مورد غذا! الآن بیام طرز تهیه بنویسم؟ :-s ینی چی ؟ :-s

باز این قضیه ی کافور و غذا رو یه کاریش می کنیم! با این مشکلات چیکار میشه کرد؟! خدا بهمون رحم کنه! الآن همش خدا خدا میکنم دانشگاه تهران قبول نشم. شاید به امیرکبیر امیدی باشه :(

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از 619 :
آقا من با خوندن چندپست اخیر اینجا+پست های خوابگاه یا خونه خودتون(!) ، شدیدا" استرس گرفتم. میگم اینجا که صاحب نداره من بیام نگرانی هامو با شما در میون بذارم بلکه یه کم آروم شم:

1. ینی چی پسرای فنی همه سیگارین؟ X-(ینی مام سیگاری میشیم؟! من دوست ندارم سیگاری بشم :-s :(( (این پتانسیل رو تو خودم میبینم که به این کارا کشیده شم :-s)
2. ینی چی پسرای خوابگاهی نرم افزار، غیر از2 نفر همه مشروط شدن؟ :-s چه وضعیه؟!
3. ینی چی استاد زبان گفته طرز تهیه ی یه غذا رو به انگلیسی بنویسین؟! من یه جمله هم به انگلیسی نمی تونم بگم در مورد غذا! الآن بیام طرز تهیه بنویسم؟ :-s ینی چی ؟ :-s

باز این قضیه ی کافور و غذا رو یه کاریش می کنیم! با این مشکلات چیکار میشه کرد؟! خدا بهمون رحم کنه! الآن همش خدا خدا میکنم دانشگاه تهران قبول نشم. شاید به امیرکبیر امیدی باشه :(
=)) =)) =))
<ای خدا دغدغه هارو :))
خب پسرای کامپیوتری ما کلا درس حالیشون نیست :)) من نمیدونم چیکار میکنن!اغلبشونم واسه سخت افزار اومدن کامپیوتر!واسه همین تلاش خاصی نمیکنن در جهت درس خوندن و معدل آوردن!!با این حال خب یکیشون درسش خیلی هم خوبه!خب بستگی به خود آدم داره اینا.ترمای اول پسرای خوابگاهی عمدتا هیچی درس نمیخونن.این چیزی بود که ما دیدیم!شما میتونین استثنا باشین!

درمورد سیگار باید بگم کاملا به خود آدم بستگی داره!این همه آدم غیر سیگاری!!! من کی گفتم همه شون؟! آمارش از بقیه دانشکده ها بیشتره صرفا!

و درمورد زبان!زبان دانشگاه سخته.اقلا تو دانشگاه تهران بدترین درسه تقریبا!2تا استاد اصلیش دو آدم عقده این!! میان سر کلاس در حد تافل درس میدن و کاری ندارن بچه ها میفهمن یا نه!بعد یه امتحان از ما گرفتن که استادمون گفت سخت ترین امتحان زبان در کل این سالهای فنی بوده!! بعد رتبه 7 کشوری زبان شد 40 از 70!! من شدم 43 مثلا بعد ماکس هم 55 بود!نمره های کلاس ما هم از همه کلاسا بالاتر بود.آخرش استاد ما لطف کرد تعداد زیادی رو با 9.9 و 9 و اینا انداخت و به ما هم نمرات بسیار بدی داد.من خودم نمره میان ترمم نمره سوم کلاس بود زبانم هم خیلی خوبه.بعد بهم داد 13.8!مهلت اعتراض هم نداد و درجا نمرات رو تایید نهایی کرد و کاری هم نداشت که چقدر معدل هامونو به ناحق کشیده پایین!
کلا همین!
بیشتر بچه های ما میذارن زبانو مهمان میشن دانشگاه های دیگه تابستون!منتها به ما ترم اول دادن و کاریش نمیشد کرد...
دغدغه این چیزارو نداشته باشین!میاین باهاش روبرو میشین میبینین به اون بدی هم که از دور به نظر میومده نبوده!

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از داماد مسعودی :
بعله
داماد خوبی میشی..زن دکتر نمیخوای؟؟ :-[ :-[ ;)) ;))
منظورم اینه که بگیرمت برای یکی از بچه های خوابگاه که غذاشون رو به راه شه! بندگان خدا شدن پوست و استخوون..

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از بهزاد 93 :
یه دفه تو کلاس لابراتوار زبان استادمون گفت طرز تهیه ی یه غذا رو به انگلیسی بنویسین،یکی از بچه ها بلند شد پرسید:آقا کافور به انگلیسی چی میشه!!!!!!!!! :))
:D
:-" :-"
زبان ما سر کلاس به جای کتاب معرفی شده توسط مرکز زبان بهمون تافل درس میداد.بعد هفته ی آخر دو تا کتاب علوم پزشکی رو درس داد!! خیلی سنگین گفت ولی خداییش الان به اندازه 5 ترم کلاس زبان تو همون کلاس چیز یاد گرفتم..منی که جرات نمیکردم دو خط خبر یاهو رو بخونم میرم تو سایت های انگلیسی گشت و گذار! خدا خیرش بده! کشت مارو ولی آدممون کرد! :D

ترکیب شه!

fahime1993

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
امیر کبیر
رشته دانشگاه
مکانیک - کامپیوتر(سخت افزار)

به نقل از بره ناقلا :
بعد که پاییدیم بریم بقاپیم؟ مثلا من ماست و موز نمیخورم کلی هم به همه التماس میکنم برای منو بخورید نمیخورن..البته بر نمیدارمااااا..گاهی که اشتباهی بر میدارم B-)
ساده ای تو عزیزم ...:-" من که از وقتی قضیه کافور و اینا مطرح شد تصمیم گرفتم فقط دوغ و ماست و سالاد و موز و... بخورم ولی به غذا لب نزنم...:->

sayyed

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي قم
شهر
قم
مدال المپیاد
کمی شیمی
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مکانیک

بنده احساس پوکر فیس داشتم خوندم این چیزایی که در مورد سلف گفتین رو، موز 8-> سالاد 8-> ما یه ماستی هست مشهور به ماست دانشگاه اون رو می خوریم :-<
گربه هم زیاد داریم سمت خوابگاه و دانشگاه شریف هر موقع کم میشه تعدادشون با یه فاصله ای که ما شک نکنیم چلوگوشت بمون می دن (:|

یه دوغ داغونی هرازگاهی میدن که اونم با لاستیک (کوبیده!!) میدن که بره پایین!!

والا نمی دونم شما تو کدوم سیاره درس می خونین :|

fdd

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
دانشگاه
پلي تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسي هوافضا

به نقل از مهســـــــــــــا :
و درمورد زبان!زبان دانشگاه سخته.اقلا تو دانشگاه تهران بدترین درسه تقریبا!2تا استاد اصلیش دو آدم عقده این!! میان سر کلاس در حد تافل درس میدن و کارین دارن بچه ها میفهمن یا نه!بعد یه امتحان از ما گرفتن که استادمون گفت سخت ترین امتحان زبان در کل این سالهای فنی بوده!! بعد رتبه 7 کشوری زبان شد 40 از 70!! من شدم 43 مثلا بعد ماکس هم 55 بود!نمره های کلاس ما هم از همه کلاسا بالاتر بود.آخرش استاد ما لفط کرد تعداد زیادی رو با 9.9 و 9 و اینا انداخت و به ما هم نمرانت بسیار بدی داد.من خودم نمره میان ترمم نمره سوم کلاس بود زبانم هم خیلی خوبه.بعد بهم داد 13.8!مهلت اعتراض هم نداد و درجا نمرات رو تایید نهایی کرد و کاری ه منداشت که چقدر معدل هامونو به ناحق کشیده پایین!
کلا همین!
بیشتر بچه های ما میذارن زبانو مهمان میشن دانشگاه های دیگه تابستون!منتها به ما ترم اول دادن و کاریش نمیشد کرد...
وای چه استادای باحالی! من که عاشق همچین استاداییم! 8-> علاقه مند شدم تهران قبول شم که با این دو استاد ارجمند رو به رو شم! :-"

fdd

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
دانشگاه
پلي تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسي هوافضا

به نقل از sayyed :
بنده احساس پوکر فیس داشتم خوندم این چیزایی که در مورد سلف گفتین رو، موز 8-> سالاد 8-> ما یه ماستی هست مشهور به ماست دانشگاه اون رو می خوریم :-<
گربه هم زیاد داریم سمت خوابگاه و دانشگاه شریف هر موقع کم میشه تعدادشون با یه فاصله ای که ما شک نکنیم چلوگوشت بمون می دن (:|

یه دوغ داغونی هرازگاهی میدن که اونم با لاستیک (کوبیده!!) میدن که بره پایین!!

والا نمی دونم شما تو کدوم سیاره درس می خونین :|
از اون غذاها که تو همایشتون به بچه شهرستانیا دادن بهتون نمیدن مگه؟! :O

sayyed

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي قم
شهر
قم
مدال المپیاد
کمی شیمی
دانشگاه
شريف