• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

زلزله در مناطق مختلف کشور

poorya.kh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهیـد بهشتی
شهر
نیشابـور
دانشگاه
علم‌وصنعت‌ ایران
رشته دانشگاه
مهندسی‌کامپیوتر
پاسخ : زلزله در منطقه شمال و شمالغرب کشور!

و اینکه باز هم خدا رو شکر که زلزله تو زمانی اتفاق افتاده که بیشترِ روستایی ها سر کار و مزرعه هاشون بودن وگرنه الان تلفات خیلی بیشتر بود : )

nasrin.z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قوچان
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی( گرایش جداسازی)

امشب معاون اول رئیس جمهور گف که تا قبل از پاییز همه رو اسکان میده امیدوارم ایندفه رو به قولشون عمل کنن

ninja

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

از یه طرف میشه گفت اومدن این پس لرزه ها با این که واقعا تلخه اما باعث میشه انرژی زمین دیگه تخلیه شه و دیگه تا چندین سال اونجا رو تهدید نکنه ...
این از بدبختی که کشور ما در نقطه زلزله خیزه ...
کاش خدا کمک کنه زمین دیگه تمام کنه [-o<

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از نسریــــن :
امشب معاون اول رئیس جمهور گف که تا قبل از پاییز همه رو اسکان میده امیدوارم ایندفه رو به قولشون عمل کنن
باز اگه اینجا ونزوئلا یا جاهای دیگه بود که ایرانیا سنگ تموم میذاشتن دو روزه حاضر بود ‍! اصن تا پااایییییز چیه !؟

+ این یک جوک است ، بشنو ولی باور نه ... !

+ روز قدس واجب تره انگار ... طرف چنان میگه "آوارگان مظلوم فلسطین" انگار آواره های زلزله خودمون الان تو رفاه کاملن ... خدایا کی میشه ایرانم یکم از لحاظ فکری متحول شه !؟

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

بابا آخه بیچاره این کشور چیکار می تونه بکنه؟چه کاری از دستش برمی اومده که نکرده؟خونه جدید که واسشون می سازه الان تو یه روستا فقط یه نفر مرده ولی به اندازه روستاهای دیگه بهشون می رسه سه میلیون هم که به هر خانوار برا پول تو جیبی این دو ماه می ده کمک بهداشتی و غذایی که خدا رو شکر شهرهای همسایه کم نمی زارن پس چیکار کنن می خواین بگن بیاین تو خونه ما بخوابین؟

glad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
پزشکی

.

Grave-Worm

کاربر حرفه‌ای

به نقل از kOs@r_A :
بابا آخه بیچاره این کشور چیکار می تونه بکنه؟چه کاری از دستش برمی اومده که نکرده؟خونه جدید که واسشون می سازه الان تو یه روستا فقط یه نفر مرده ولی به اندازه روستاهای دیگه بهشون می رسه سه میلیون هم که به هر خانوار برا پول تو جیبی این دو ماه می ده کمک بهداشتی و غذایی که خدا رو شکر شهرهای همسایه کم نمی زارن پس چیکار کنن می خواین بگن بیاین تو خونه ما بخوابین؟

میدونی وقتی عراق به دبیرستان زینبیه میانه و ثارالله حمله کرد با راکت ، مردم میانه تا حدود 2 هفته و یا بیشتر تو خونه ی روستایی ها میموندن..؟؟ روستایی هایی که اصلا اونا رو نمیشناختن؟تمام وسایل خونه و غذاهاشون کامل در اختیار مردمی بود که از شهر اومده بودن..
مطمئنم و باور دارم که آدمای روستایی که زیر آوار تو اهر و ورزقان و شهر های زلزله زده ی دیگه گیر کردن به اندازه ی اونا مهربونن...
اونا چشم انتظار کمک هستن ، مادری که نمیدونه به خونه گلی ویران شده اش نگاه کنه و حسرت بخوره و یا واسه بچه ی کوچیکش غذا پیدا کنه یا گریه کنه به خاطر مرگ سایر اعضای خوانوادش..

این وضعیت اونجاست.. و کمک هر روز باید بیشتر بشه .. نه فقط غلیان احساسات بشر دوستانه تو 3 روز تموم بشه.. داره فصل سرما میاد... به کمک بیشتری نیاز هست :(( :((

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از EnGiNeEr AvA :
باز اگه اینجا ونزوئلا یا جاهای دیگه بود که ایرانیا سنگ تموم میذاشتن دو روزه حاضر بود ‍! اصن تا پااایییییز چیه !؟

+ این یک جوک است ، بشنو ولی باور نه ... !

+ روز قدس واجب تره انگار ... طرف چنان میگه "آوارگان مظلوم فلسطین" انگار آواره های زلزله خودمون الان تو رفاه کاملن ... خدایا کی میشه ایرانم یکم از لحاظ فکری متحول شه !؟

امروز رفتم مدرسه با خودم گفتم میرسم به میدون اصلی سنندج حتما اونجا یه چادری چیزی زدن برا جمع کردن کمک ها به مردم زلزله زده , من که نمیتونم برم اونجا کمکشون کنم لااقل یه چیزی براشون بفرستم
رسیدم سر میدون تو 4 طرف میدون 4 تا پوستر روز قدس و مرگ بر اسراییل زدن ولی یه دونه مکان برا جمع کردن کمک ها نبود... L-:
تو شهر nتا پوستر زدن ولی یکی نیس بگه آخه مرگ بر اسراییل و دفاع از فلسطین الان مهمه یا هم وطن ات که سه وعده غذایی ش شده گریه و گریه.... :-<

مهسا.ق

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کامپیوتر ۱۳۹۳
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
نرم افزار

زير نويس هايي که ديشب تلويزيون مي کرد گفته بود تا قبل از زمستون همه رو اسکان مي دن ها! نقل از همين معاون رئيس جمهور هم بود

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مهسا.ق :
زير نويس هايي که ديشب تلويزيون مي کرد گفته بود تا قبل از زمستون همه رو اسکان مي دن ها! نقل از همين معاون رئيس جمهور هم بود

اره گفتن ولی خدا کنه لااقل این عملی شه چون دیگه این قضیه ای نیست که دیگه بتونن صبر کنن!
شبای اینجا همین تابستونشم گرم نیست! شبا سرده! دو سه هفته دیگه هم که سرمای اینجا تصاعدی بیشتر میشه!

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

به نقل از kOs@r_A :

یکی از همین مردای روستایی به آدمایی که رفتن کمکاشونو دادنو میخواستن برگردن میدونی چی گفته؟؟
ترجمه ش اینه:بمانید و یک استکان چای مهمان ما باشید هنوز آنقدر جان در بدن داریم ک مهمان را با دهان خشک راهی نکنیم!!!

حالا شما برو سنگ دولتو به سینه بزن
ما آذربایجانمونو دوباره میسازیم

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

3f0sbp9cwrpecu0flfjy.jpg

جاده اهر-ورزقان

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از kOs@r_A :
هر وقت اینایی رو که گفتی رو از نزدیک دیدی بیا اینارو بگو تا آدم آتیش نگیره .
تو برا من فقط یه دونه از قول هایی که دادن و توی کمتر از یه ماه شروع کردن به عملی کردنشو بگو من قول میدم جلوی اینهمه آدم ازت معذرت خواهی کنم.بابا بخدا همش حرفه . وقتی هنوز آوار میریزه وقتی تازه بعد سه روز دو نفر از زیر آوار ورزقان میاد بیرون چطور بیان خونه بسازن ؟ همین وامی که میگی از کجا میدونی میدن ؟ یه وام معمولی حداقل یه هفته دوندگی داره از این اداره به اون اداره داره . چطور بیان پولو همینطوری بدن به مردم !؟ 15.5 میلیون هم چیز کمی نیست که به هر نفر بدنش .

به نقل از X R@y :
اره گفتن ولی خدا کنه لااقل این عملی شه چون دیگه این قضیه ای نیست که دیگه بتونن صبر کنن!
شبای اینجا همین تابستونشم گرم نیست! شبا سرده! دو سه هفته دیگه هم که سرمای اینجا تصاعدی بیشتر میشه!

درسته . شما فقط یه شب بیا بخواب توی بناب که نسبت به بقیه ی جاها یکم گرم تره .شبو تا صبح میلرزی اگه لباست گرم نباشه .
همین شب پیش یه بادی بود با تیشرت رفتم تو حیاط دو دقیقه نکشید اومدم تو .وای به حال مردم اهر و ورزقان که شباش 10 ، 11 درجس ...

در ضمن بچه ها به کسایی که میخوان کمک کنن بگین فقط چیزایی که نیاز حیاتی دارن رو بدن . من الان که داشتم از کلاس برمیگشتم یه جایی دیدم دارن کمکارو جمع میکنن یکی پُشتی آورده بود !! خنده داره خب این . اونجا دیواری هست که شما پشتی بردی طرف تکیه بده بهش !؟

White Devil

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهیدمدنی
شهر
تبریز

ویژگی زلزله های تبریز اینه، تا چند روز هی پس لرزه داریم. حدود 5-6 سال پیش هم زلزله ی 4 ریشتری تو تبریز اومده بود، پشت سرش خیلی پس لرزه داشت! خدا زلزله زده هارو کمک کنه، ما هم که به کانون زلزله نزدیکیم خیلی از مردم شب رو از ترسشون توی چادر خوابیده بودن. هر روز صدای هلیکوپتر های امداد که از بالای سرمون رد میشن میاد.

s.l.v.n

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
نقره زیست شناسی
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
پزشکی

شاهکاری دیگر از صدا و سیما
امروز تلویزیون روشن کردم کانال 2 رو گرفتم بعد یه زنه داشت میگفت:
" ما باید روز قدس بیایم تو راهپیمایی و باید به اونا کمک کنیم چرا که اونا حتی خونه هم ندارند آب ندارند....."
حالا ....
آقا بیام این آرم سمپادیا رو برا 3 روز مشکی کنیم

ghased

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
کامپیوتر-ریاضی-شیمی

به نقل از s.l.v.n :
شاهکاری دیگر از صدا و سیما
امروز تلویزیون روشن کردم کانال 2 رو گرفتم بعد یه زنه داشت میگفت:
" ما باید روز قدس بیایم تو راهپیمایی و باید به اونا کمک کنیم چرا که اونا حتی خونه هم ندارند آب ندارند....."
حالا ....
آقا بیام این آرم سمپادیا رو برا 3 روز مشکی کنیم
نظر من این بود که قالب رو مشکی کنیم . از همین امروز که عزا رو شروع کردیم تا سه روز.

یغما

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ارومیه

http://www.khabaronline.ir/Images/News/AtachFile/22-5-1391/FILE634803957576197575.flv
به نقل از kOs@r_A :

شما لطف کن اینو ببین بعد من بهت میگم میان شب خونتون بخوابن یا نه

Grave-Worm

کاربر حرفه‌ای

شما لطف کن اینو ببین بعد من بهت میگم میان شب خونتون بخوابن یا نه

آقا کی از اینا خواست بیان خونشون بخوابن؟!! غیرت ملت آذربایحان در حدی هست که رو زمین پر از برف بخوابن اما ذلت و ننگ رو قبول نکنن... آوار های خونه هاشون واسشون از هزار تا کاخ این اجنبی ها با ارزش تره...
یاشاسین منیم غیرت لی باجی گارداشلاریم
( زنده باد برادرا و خواهرای با غیرت من..)

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Azerbaycan Yardimchilari :
آقا کی از اینا خواست بیان خونشون بخوابن؟!! غیرت ملت آذربایحان در حدی هست که رو زمین پر از برف بخوابن اما ذلت و ننگ رو قبول نکنن... آوار های خونه هاشون واسشون از هزار تا کاخ این اجنبی ها با ارزش تره...
یاشاسین منیم غیرت لی باجی قارداشلاریم
( زنده باد برادرا و خواهرای با غیرت من..)
منم قبول دارم! وقتی که دیدم همه دارن کمک میفرستن خی‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍لی بم برخورد! به غرورم! چرا باید آذریا از بقیه کمک بخوان؟؟ چرا باید تا حدی غنی نباشن که از بقیه بی نیاز باشن؟؟ چرا؟؟ :|

×قارداش و نه گارداش! :-<

• شروع کننده موضوع

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

کمک رو به چشم دلسوزی نبینید. به چشم انسان دوستی ببینید. آذربایجان خیلی غنی تر از این حرفاست. اما متاسفانه ... میدونین که چی میگم ... :-<

بالا