• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون‌های آزمایشی قلم چی [کنکوری‌ها]

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر
پاسخ : آزمون‌های آزمایشی قلم چی [کنکوری‌ها]

اختصاصی:
حسابان 73
ریاضی2 36
هندسه2 80
جبر و احتمال 100
هندسه 1 و آمار 50 (گذاشته بودم آخر که وقت کم اومد )
فیزیک 3 63 (کچل شدم بس بی دقتی کردم ~X()
فیزیک 2 53 ( امکان نداره من تابستون سینماتیک دینامیک بخونم :D)
شیمی 3 73
شیمی 2 27 (کمبود وقت )
عمومی :
ادبیات 73
عربی 73
دینی 60
زبان 87

بچه ها یه سوال : الان خوندن زرد عمومی به نظرتون حکمش چیه؟ این پشتیبان من تو کلش نمیره هرچی میگم میگه نه اون زرد اختصاصیه که بعد عید باید بزنید اینو الان بخونید خوبه :-\

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

ka.jpg

تنبلی نوشتن :D

این زرد عمومی به نظر من بیخوده فقط تراز آروره :D

منم فیزیک این دوتا فصل رو نخوندم ، اشکالی که نداره؟

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

نه اینا رو تابستون نیاز نیست بخونیم

inspiration

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان

شما همه امروز دادید؟ چرا مال ما فرداس؟

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

توی سایت کانون اعلام کرده بود که پنج شنبه برگزار میشه
نمایندگی شما احتمالا داره خلاف میکنه و خودش جمعه برگزار میکنه

absolute

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan esfarayen
شهر
bojnord-esfarayen
مدال المپیاد
olampiyad adabi marhale av val
دانشگاه
server cloud not found!!!
رشته دانشگاه
server cloud not found!!!

میگم که این ازمونی کانون تهیه سال به نظرتون خوب آیا؟آخه یکی‌ از دبیرا میگف کانون همه سوالش از کتابای خودش بعد اونارو بخونی درصد‌هات بالا میره الکی‌ دلت خوش می‌شه

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

کانون میشه کاری کرد که تراز کاذب بگیری اما نه مخالفم . کانون سوالاشو از کتابای خودش نمیده . تالیفیه حالا ممکنه بعضی وقت تست کنکور اخیر هم قاطیش کنه که اون تو هر کتابی هست نه کتاب کانون

nikooo

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ƒαяℨαᾔℯℊαᾔ кαṧℌαη
شهر
کاشــــــان
دانشگاه
تهرانـــــــ
رشته دانشگاه
معماری

به نقل از ღαℌṧα ヅ :
1.فلش كارت هاي كانون كدومشون خوبن؟ عمومي يا اختصاصي؟
2. بين درس ها فلش كارت كدومشون بهترن؟ (براي پيش رياضي)
3. كتاباي كانون كتاب مناسب چي ميشناسين؟
:-" چقدر جواب دادين
تراز كل: 6900
اختصاصي : 7500
عمومي : 5400 X_X بگم نخونده بودم بهونه خوبيه؟

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

به نقل از absolute :
میگم که این ازمونی کانون تهیه سال به نظرتون خوب آیا؟آخه یکی‌ از دبیرا میگف کانون همه سوالش از کتابای خودش بعد اونارو بخونی درصد‌هات بالا میره الکی‌ دلت خوش می‌شه
اینا توطئه انگلیسیاس :D
میشه با این کارا هم ترازو کشون بالا ولی نه دیگه در حد خیلی خیلی بالا و این که خود به شخصه و دوستام تا حالا از اینا استفاده نکردیم

hh73

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمي نژاد 1
شهر
مشهد
مدال المپیاد
كامپيوتر - رياضي
دانشگاه
دانشگاه فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مهندسي عمران

حوزه كانون ما كه آزمون رو ساعت 2:15 بعد از ظهر برگزار كرد !!! نمي دونم چرا اين حوزه اين قدر نامرتبه ؟؟!! :-??
دفعه پيش( 6 مرداد ) هم كه اصلا انتخاب واحد خودمون نبود، X-( ~X( كاملا عكس اون چيزي بود كه خونده بودم ؛ كه خدا رو شكر اين آزمون انتخاب واحد درست بود !!!!

ساعت 5 آزمون تموم شد ، 6:30 كارنامه اومد رو سايت ولي فقط درساي عمومي توش بود !!! و هنوزه كه اختصاصي نيومده تو كارنامه !!! :-w
كسي ميدونه مشكل از چيه ؟ چون بقيه دوستام تو همون حوزه هم اختصاصياشون نيومده !!!! ( اختصاصيامو خيليييي خووووب زدم !!! :( )

من هنوزم به تحيّر منسوبم كه فلسفه اين كتاب زرد عمومي چيه كه هر آزمون 30 تا سؤال عينا بايد از توش بياد !!! يعني اصلا امكانش نيست كه سؤالاش رو يه كم تغيير بده !!! يا مثلا چرا بايد هر دفعه كل پايه يك درس عمومي باشه ؟؟!!! :D

rooform

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
مشهد

بچه ها كانون برنامه مهر به بعد رو به شما داده؟

Melica_AriAnA

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)

لینک دانلود برنامه کانون پارسال رو میذارم برای رشته ریاضی اگر فکر میکنید نیاز دارید، اما اینم بگم که توی برنامه درساییتون که نسبت به سال ما (کنکوری های 91) عوض شدن احتمالا تغییر داده میشه. فقط برای اینه که حالت کلی ش دستتون بیاد :)
1.pdf - 2.5 Mb

ali jahangiri

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
مدال المپیاد
طلای المپیاد دانشجویی -مکانیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از hh73 :
من هنوزم به تحيّر منسوبم كه فلسفه اين كتاب زرد عمومي چيه كه هر آزمون 30 تا سؤال عينا بايد از توش بياد !!! يعني اصلا امكانش نيست كه سؤالاش رو يه كم تغيير بده !!! يا مثلا چرا بايد هر دفعه كل پايه يك درس عمومي باشه ؟؟!!! :D
صرفا برای به فروش رساندن کتابهاشون!
کمتر کسی میتونه توی این زمان یه درس عمومی رو هم دوم هم سوم رو جمع بندی کنه و تست های زرد رو هم بزنه.
تابستون اصلا تراز عمومی ملاک نیست.خیلی ها ! میشینن برای یه رتبه ی گذرا تست های زرد رو میخونن و چه بسا حفظ کنن.

Grave-Worm

کاربر حرفه‌ای

به نقل از ali jahangiri :
صرفا برای به فروش رساندن کتابهاشون!
کمتر کسی میتونه توی این زمان یه درس عمومی رو هم دوم هم سوم رو جمع بندی کنه و تست های زرد رو هم بزنه.
تابستون اصلا تراز عمومی ملاک نیست.خیلی ها ! میشینن برای یه رتبه ی گذرا تست های زرد رو میخونن و چه بسا حفظ کنن.

کاملا درسته! من خودم 2 بار واسه ادبیات این کارو کردم!!! ( Make A Confession) :D :D :D :D

اما درسای دیگه مثل عربی و زبان رو از رو همون زرد عمومی میخوندم ( با هدف آزمون -تو برنامم کتابای دیگه هم بودااااا!!!)اما گذرا و با حفظ کردن نه.. برا همین به نظر من اون ارزش داشت که سوالای دیگه رو هم بررسی کنم. من تابستون واسه اتدبیات فقط آرایه و قرابت معنایی خوندم برا همین به همون زرد عمومی اکتفا کرده بودم!! اما شما این کارو نکنید!!
یه عده ای ازهم کلاسی های من ( خوب شد که دیگه هم کلاسی نیستن )تو آزمون آخر تابستون ، قشنگ 30 دقیقه وقت اضاضه آوردن !!! ( میدونین چرا؟!!!!!!) :D :D :D :D

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از Azerbaycan Yardimchilari :
کاملا درسته! من خودم 2 بار واسه ادبیات این کارو کردم!!! ( Make A Confession) :D :D :D :D

اما درسای دیگه مثل عربی و زبان رو از رو همون زرد عمومی میخوندم ( با هدف آزمون -تو برنامم کتابای دیگه هم بودااااا!!!)اما گذرا و با حفظ کردن نه.. برا همین به نظر من اون ارزش داشت که سوالای دیگه رو هم بررسی کنم. من تابستون واسه اتدبیات فقط آرایه و قرابت معنایی خوندم برا همین به همون زرد عمومی اکتفا کرده بودم!! اما شما این کارو نکنید!!
یه عده ای ازهم کلاسی های من ( خوب شد که دیگه هم کلاسی نیستن )تو آزمون آخر تابستون ، قشنگ 30 دقیقه وقت اضاضه آوردن !!! ( میدونین چرا؟!!!!!!) :D :D :D :D

خب چرا؟؟؟؟ :-? :-? چطوری؟ :-/

Sh_$IMI

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان گرگان
مدال المپیاد
المپياد شيمي D:
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از Azerbaycan Yardimchilari :

حتمن چون ادبيات رو فوله فول بودن...سوالو نخونده گزينه درستو زدن :D :D :D

هموشو هم از رو زرد عمومي ححفظظ كرده بودن...عين سواله اومده تو آزمون :)) :D

Grave-Worm

کاربر حرفه‌ای

به نقل از Shalale :
حتمن چون ادبيات رو فوله فول بودن...سوالو نخونده گزينه درستو زدن :D :D :D

هموشو هم از رو زرد عمومي ححفظظ كرده بودن...عين سواله اومده تو آزمون :)) :D

دقیقا ! و سوالات کنکور رو باید با دقت خوند و بررسی کرد.. این ارزش نداره که همین جوری حفظ کنی... خود من همین اشتباه رو چند بار تو ادبیات تکرار کردم {-8 B-)

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر

من درک نمیکنم ! اصلا چه حفظ کردن چه خوندن الان زرد عمومی فایده نداره که ! کل پایه حداقل باید جمع شده باشه تا بشه زد . این که موضوع بندی و بخش بندی نکرده کرده؟ تست کنکور میخواید بررسی کنید این همه کتاب . من خودم جامع زبان و ادبیات فارسی رو دارم . تفکیک شده سراسری ازمایشی سنجش ازاد . فکر نمیکنم الان صلاح ( املاش درسته ؟) باشه زرد عمومی رو خوند. جز پشتیبان کانون هم من تاحالا نشنیدم کسی بگه بخونید . اونا هم معلومه دیگه پول میگیرن تبلیغ کانون کنن و واسه کانون درامد ایجاد کنن . دلشون به حالا من و شما نسوخته . یه چیز جالب فهمیدم من . اول تابستون پشتیبان ها مثل چی افتاده بودن دنبال ما که کلاس های کنکور کانون رو بریم . بعد یه سری فکر میکردن اینا صلاحشونو میخوان(املاش؟) . بابای دوستم استاد پشتیبانش بود . پشتیبانه هم خوب هوای اینو داشت که باباش نمره بده بش. به دوستم گفته بود که اگه هر داوطلبی بیاد تو کلاس ها شرکت کنه کانون به عنوان جایزه یه مبلغی به پشتیبان میده . :| :| :| :| :|

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به طور کلی به خیلی از پشتیبانای ِ کانون نمیشه اعتماد کرد !
یه عزیزی ابتدای سال ِ پیش دانشگاهی حرف ِ خیلی خوبی زد که اون موقع من قبول نکردم ولی هر چه جلوتر میرفتیم بیشتر برام عینیت می یافت !
میگفت که اکثر ِ پشتیبانا شما رو داوطلب کنکور نمیبینن ، شما رو پول میبینن که میخوان همش در دسترسشون باشین !
واقعا همینه ...
البته اینها هم خودشون زیاد تقصیری ندارن ، اشکال ِ کار از راس ِ هرمه !
جایی که نباید اجازه بدن هر کسی بیاد پشتیبان شه !
افرادی هم که پشتیبان میشن اکثرا 3-4 سال از خودمون بزرگترن و تو اون سن هم بالاخره آدم پول لازم میشه و اون تهدیداتی که از بالا به پشتیبانا میشه ، باعث ِ این همه اصرارشون به شماها برای حضور در کلاسا و ... است !

+ در مورد زرد عمومی هم من تا حالا نشدیم که کسی بگه قبل ِ عید شروع به زدنش کنین ، در دوران ِ جمع بندی استفاده بشه خیلی مفیدتر میتونه باشه !

بالا