• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پليس امنيت اخلاقي و گشت ارشاد

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : پليس امنيت اخلاقي و گشت ارشاد

به نقل از H O S E I N :
فقط شب قدر نیست... شب عزاداری هم هست ...

حالا مدال المپیک کم چیزی نیست دلیل میشه که مردم بیان وسط خیابون برقصن ؟

خوشحالی خوبه ولی دیگه از یه حدی که بگذره من بهش میگم مذخرف بازی ...

دوست ندارن خوشحالی مردمو ببینن یعنی چی آخه ؟ اونا جزو مردم نیستن مگه ؟ یعنی الآن بهداد طلا آورده اونا ناراحت شدن؟؟
بعید نیست بهداد طلا اورده ناراحت شده باشن !!!! :D

اصغر فرهادی هم گُلدِن گلُوب گرفته بود ناراحت شده بودن دوستان :D

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Ehem_Ehem :
بعید نیست بهداد طلا اورده ناراحت شده باشن !!!! :D

اصغر فرهادی هم گُلدِن گلُوب گرفته بود ناراحت شده بودن دوستان :D

این دیگه از اون حرفا بود....

X نیرو انتظامی که متأسفانه داره گند میزنه ... این جا که عین آدم باید رفتار کنن اینطوری میکنن ... اون وقت تو قضیه ی میدان کاج که باید یه کاری میکردن مثل بز وایستادن نگاه کردن ...

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از H O S E I N :
این دیگه از اون حرفا بود....
ببخشید چرا اصغر فرهادی رو توی تلویزیون خودمون نشون نمیدن؟

چرا باهاش یه مصاحبه نمیکنن؟

چرا برنامه هفت که یکم براش نقد میذاره فردا احضار میشه به حراست صدا و سیما؟

چرا اصلا مراسم گُلدن گلُوب رو توی تی وی خودمون نشون نمیدن؟

• لایک
امتیازات: fa fa
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Ehem_Ehem :
ببخشید چرا اصغر فرهادی رو توی تلویزیون خودمون نشون نمیدن؟

چرا باهاش یه مصاحبه نمیکنن؟

چرا برنامه هفت که یکم براش نقد میذاره فردا احضار میشه به حراست صدا و سیما؟

چرا اصلا مراسم گُلدن گلُوب رو توی تی وی خودمون نشون نمیدن؟

چرا نشون بدن ؟

فیلم هایی که توی این چند ساله از ایران رفتن و جایزه های مختلفی گرفتن همشون حول یه چیزی میچرخیدن ...

جریان جایزه هایی که به ایرانی ها میدن کاملا" شده شبیه نوبل صلح ... هیچ مبنای خاصی نداره ...

ضمنا" تلویزیون ایران یه سری معیار و مبانی داره برای نمایش ... گلدن گلوب و اسکار ممکنه قابل نمایش نباشه ...

ariadne

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان چهار
شهر
تهـــــران .

لطفن از بحث اصلی منحرف نشین .
سیستم کار گشت ارشاد ، چیز دقیق و ثبت شده ای نیست .
مثلن دو دختر دارن میرن ، یکی حجابش خیلی ازون یکی بدتره ، ولی نمیگیرنش و جاش اون یکی رو میگیرن . دیدم اینو . میخوام بگم از اساس کارشون رو دقیق دقیق انجام نمیدن .
این که اومدن و مردم رو جمع کردن ، به خاطر اینم هس که جدیدن خیلی شدید تر شده کارشون .
ینی کافیه کوچکترین مشکلی در حجاب باشه .
رقص و شادی ـیم که "از نظر اینها" جای خود دارع .

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

.

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
ﭘﺎﺳﺦ : ﭘﻠﻴﺲ ﺍﻣﻨﻴﺖ ﺍﺧﻠﺎﻗﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ

این سوالو بنظر من نباید از مردم پرسید بلکه از قوانین اسلامی حاکم باید پرسید چرا نمایشگاه حجاب که میشه عکس زنای ترک رو بیلبرده،چرا اینجا ملت فرارین
اجبار،اختیار

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : ﭘﺎﺳﺦ : ﭘﻠﻴﺲ ﺍﻣﻨﻴﺖ ﺍﺧﻠﺎﻗﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎ

.

AUGUST II_PRINCE OF SAMPA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ﻫﺎﺷﻤﯽ ﻧﮋﺍﺩ II
شهر
ﻣﺸﻬﺪ
ﭘﺎﺳﺦ : ﭘﻠﻴﺲ ﺍﻣﻨﻴﺖ ﺍﺧﻠﺎﻗﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ

نه این برچسب زدن به مردم،درته اینم هست اما بسیار بسیار بدتر از اون اجبار به حجابه،اونموقس که عقده ای دن و بدحجابی داریم،یه موقه هست اختیاره و فرهنگ سازی،اون موقع حجاب و بی حجابی داریم که از نظر من صد در صد برتری داره چون اینطوری گندم میخوره تو حجاب،نمیشه باتوم ورداشت مردمو زد که حجابشونو رعایت کنن،فرصت پیش بیاد از زیرش در میرن،و این تو جوامع دیکتاتوری ینی شکستن قانون میشه یه افتخار،میشه یه بافرهنگی،میشه یه امتیاز،با اجبار مردم رو روبروی خودشون قرار میدن و منطق رو هم از الویت میندازن و یه لج بازی حاکم میکنن،این تاثیرات قوانین اجتماعیه نه تقصیرات مردم

• لایک
امتیازات: fa fa

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

به نقل از El.N :
نه! چون مردم میخوان مثلا "روشن فکر" بشن! و این روشن فکری رو صرفا تو بدحجابی یا حجاب نداشتن خلصه میکنن!
میخوان مث آمریکا پیشرفت کنن،اومدن بدحجاب بودنشونو برداشتن،نه سایر خصوصیات مث تحقیق و مطالعه و ...

من با شما مخالفم. به نظرم مردم احمق نیستن.
موضوع دقیقاً سر اجباره؛ سر اینکه آدم ها به چیزی که از اون منع بشن حریص می شن.
من به شما اطمینان میدم، این اجبار چنان لج مردم رو در آورده که اگر حکومت ناگهان موانع رو بر می داشت تا مردم خودشون انتخاب کنن، تا چند ماه نمی شد زیر 18 سال بری تو خیابون.

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از El.N :
نه! چون مردم میخوان مثلا "روشن فکر" بشن! و این روشن فکری رو صرفا تو بدحجابی یا حجاب نداشتن خلصه میکنن!
میخوان مث آمریکا پیشرفت کنن،اومدن بدحجاب بودنشونو برداشتن،نه سایر خصوصیات مث تحقیق و مطالعه و ...
ببین دوست عزیز
تو فکر میین کنی اسلام چیز خوبیه . خیلی ها فکر نمی کنن چیز خوبیه . دلیلی هم نیست که هیچ کدوم دارید لج بازی می کنید. منطقا فرق میکنه :)

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

.

نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
2000
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از BrainDamage :
ببین دوست عزیز
تو فکر میین کنی اسلام چیز خوبیه . خیلی ها فکر نمی کنن چیز خوبیه . دلیلی هم نیست که هیچ کدوم دارید لج بازی می کنید. منطقا فرق میکنه :)

من فکر نمیکنم خیلیا چنین فکری بکنن. حداقل تو ایران.

نمیدونم چرا سعی میکنی تو هر جایی مردمو دین گریز نشون بدی (ر.ک تاپیک دعا برای سلامتی آرمان)

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از H O S E I N :
من فکر نمیکنم خیلیا چنین فکری بکنن. حداقل تو ایران.

نمیدونم چرا سعی میکنی تو هر جایی مردمو دین گریز نشون بدی (ر.ک تاپیک دعا برای سلامتی آرمان)
آقا من شخصآ خیلیا می شناسم که فکر نمی کنن .الان برات یه تو فیس بوک یه پیج امام نقی با 50 هزار تا لایک بیارم خو ؟البته امیدوارم الان نیای بگی 50 هزار تا چیزی نیست . چون تو فیس بوک یه پیج تو اون چند هفته خیلیه .در جریانی که
حالا منم از خیلیا منظورم 70 میلیون نبود به مولا . اصلآ من به ده نفر میگم خیلیا . ده نفر آدم نیستن ؟

ولی قضیه آرمان چه ربطی به دین و اسلام داشت :D؟ لینک کن به پستی که من گفتم کسی مسلمون نیست .

ولی واسه اینکه اقا حسینم راضی شه من جملمو عوض میکنم

ببین دوست عزیز
تو فکر میین کنی حجاب چیز خوبیه . خیلی ها فکر نمی کنن چیز خوبیه . دلیلی هم نیست که هیچ کدوم دارید لج بازی می کنید. منطقا فرق میکنه :)

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از El.N :
اگه کمی اطلاعات بیشتری داشتم،ثابت میکردم که اسلام خیلی خوبه در صورتی که درست باشه! :) قرار نیس هرکی که نماز خوند و ... بشه مسلمان و اسبابی برای اسلام گریزی!میشه؟؟ اگه بود خدا نمیگفت "وای بر نمازگزارن" :)
البته فلسفه داره...
منم نگفتم اسلام بده .گفتم که بعضیا میگن بده . ولی شما که اطالاعت نداری چجوری میگی خخوبه ؟ خودش سوالیه

مونا پ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ف یک تهران.
شهر
تهران

به نقل از Hespride :
خانم باهوش، اتفاقا جزء سياست هاي كلان هر كشوري، اينه كه وقتي اوضاع كشور به طور كلي راضي كننده نيست، حكومت به نوعي سعي ميكنه آرامش مردم رو بيشتر كنه تا بتونه راحت تر مشكلات رو كنار بزاره!

يه كم فكر كنيد خب روي كاراتون
حالا كه مردم داره به خاطر تحريم بهشون فشار مياد، دولت مغز خر خورده كه بياد يه فشار اضافه ايجاد كنه؟؟

من یه چی بگم :D

خوب درسته که یکی از راه های آروم کردن مردم کم کردن فشاره! اما خب تا الان شما دیدین تو این چن وخ فشاری کم بشه به چشم؟ :D

بعدشم اینها چیزهایی رو که با نام "اسلام" میان به مردم غالب کنن رو اگه شورو کنن به انجام دادنش دیگه کوتاه نمیان! و صد البته اونو جزو فشار ها نمیدونن چون از نظرشون بیشتر مردم با حجابن و مردم از دختران " هرزه خیابونی " ناراحتن و دوس دارن جاممعه شون شکل "اسلامی" داشته باشه! در نتیجه اونو فشار نمیدونن و زیر بار فشار هایی که روی مردم هس نمیرن. این همون سیاستشونه که هم به هدفشون میرسن و هم در کلمه "هیچ فشاری روی مردم نمیارن!"

مردم هم اگه دس به اعتراض بزنن چی میشه؟ میگن اینا کافرن و آرمان های امام راحل رو پایمال کردن و اینا! :D

خب واقعا هم الان داریم میبینیم مردم از دستشون کاری واسه جم شدن گشت بر نیومده تا الان و فقط اعصاب خوردی مونده براشون! و این اعصاب خوردی هم من به شخصه معتقدم که باعث میشه تاثیر بعضی چیزا کم رنگ شه! جون تمرکز مردم به جای یک مسئله به دو یا چن مسئله دیگه تغییر پیدا کرده و این خودش موثره! در حقیقت فشار کم نشده فقط روی ارگان های مختلف " پخش " شده!

من با گشت ارشاد موافق نیستم. چون کاملا داره بر عکس تاثیر میذاره. اگه هم ریشه یابی کنیم که معلومه به دلیل وجود آدم های "تعصبی" ای هس که اعتقاداتشون رو خیلی بییش از حد قبول دارن و قدرت زیادی هم دارنو اگه همین ها یه خورده به جای تعصب از عقلشون استفاده میکردن برای فرهنگ سازی راه های بهتر از این زیاد پیدا میکردن...

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

.

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

حسین تو که منو قبول نداری بیا و روزنامه جوان رو قبول کن :-"http://vaislamah.com/index.php?newsid=152
و به گفته روزنامه جوان ، در شهر مذهبی مشهد 200 کلیسای خانگی کشف شده است . کلیساهای خانگی، منازلی هستند که افراد تازه مسیحی شده که نمی توانند در کلیساهای رسمی حاضر شوند، به آنجا می روند و تحت نظر کشیش ها به عبادات دین جدید خود می پردازند ..

از200 كليسا اگر هر كدام 10 عبادت كننده داشته باشد ميشود 2 هزار مسلمان دين گريزي كه مسيح را مي پرستند، آنهم درشهري مثل مشهد، و مسلما در تهران و شهرهاي بزرگ آمار بالاترازاين است، .

niloufar joon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان یکــــ
شهر
تهران

اینا خودشونم مشکل دارن
جدی میگم
مثلا یه بار دوستِ دوست منو گرفتن و وقتی تو ماشین نشسته بوده یکی از سربازا(برادرا)شمارشو گرفته :O

nikta shahi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قائمشهر

بله خوشحال نشدن وگرنه هیچ وقت اینجوری با مردم برخورد نمیکردن
نمیدونم تو شهر شما چه جور با مردم برخورد میشه ولی اینجا واقعا در حق مردم ظلم میشه ~X(
پریشب عین یه فیلم جنایی آقایون مشکی پوش نقابدار با بلند گو داد میزدن سرجاتون بایستین تکون نخورین (یادم میاد خندم میگیره)ملت هم همه فرار هر کی ندونه فک میکنه قتل کردن :-??فقط داشتن بهداد سلیمی رو تشویق میکردن

بالا