• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار
پاسخ : پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

@hermes: این که میگید، همین نیست؟ که قرار شد بیخیالش بشن؟ :D

نسترنگار

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱ تهران
رشته دانشگاه
پزشکی بهشتی

خب الان يه مدت گذشته به هر حال :-??

اين موضوع نبايد تو خود انجمن پيگيرى شه؟

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

به نتيجه ذسيد؛ بعد خود كاربرا اعتراض كردن و گفتن روش خوبي نيست. دليلاشون يادم نيس!

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

يادمه يه زماني قرار بر همين بوذ و طرحش هم اجرا شد تو خود زيرشاخه عكاسي :دي

نميدونم چرا برداشته شده الان اين طرح :دي

به نظر من فقط به صورت قفسه مان و فيلم شناسي باشه بهتره

اينكه بيان نظر بدن زير عكسا يكم شلوغ ميشه قضيه...

ميشه تو تاپيك نقد عكس يا اگه يه زيرشاخه جدا ميزنن تو يه تاپيك نقد عكس جديد اگه دلشون خواست به نقد بزارن

البته به نظر من نبايد گزينشي عمل كرد و به يه عده خاص اجازه زدن تاپيك داد...

ممكنه شاهكار هنري خلق نكنه از ديد من يا تو ولي از نظر خودش شاهكار هنريه

در كل ايده خوبيه و واقعا لازمه

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

چرا این همونه که "فاط" گفت.اونجا بررسی در حدّ خود انجمن بود.
الان زمان گذشته ، عکاسی رونقش بیشتر شده.از اون طرف توی شورا قوانین جدید تصویب کردیم،همه چی از نو.و برنامه هایی داشتیم،که خب...
اینجا نظر بالا دستی هاهم گفته میشه به نظرم.اونجا ممکن بود بررسی در حد مدیر انجمن باشه.
@نرگس :خود کاربرا به توافق نرسیدن ، چون مدیرت نشد.
@لف : اول خوب نیست آزاد باشه، چون یکی ممکنه یه چیز چرتی بیاد بذاره ، ولی اگه یه مدت یه سری آدم برگزیده بیان عکس بذارن ، اون عکس ها میتونه کیفیت رو ببره بالا ، از طرفی بقیه که میخوان عکس بذارن هم سطح کار میاد دستشون ، و هم میرن دنبال یادگیری.

@نسترنگار :مطرح میکنم اونجا هم ، لطفا اونجام کمک کنید :)

به هر حال ، من چکیده ی چیزی که ما نظرمون بود رو باز مطرح کردیم که شاید رسیدگی بشه... :)

• لایک
امتیازات: N.M

lof

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
پلى تكنيك تهران
رشته دانشگاه
مهندسى معدن

ببين اينكه گفته ميشه سطح كار مياد پايين يه چيز نسبيه واقعا

بعدم فك نميكنم گذاشتن بالفرض چنتا عكس با سطح پايين مشكلي ابجاد كنه!

مثل اينه كه بگيم قفسه كتاب فقط كسايي رو بزاريم بيان كه كتاب شاخ ميخونن! اگه يكي بياد كتاب رامونا بخونه نميتونه شركت كنه چون سطح كتاب خوني مياد پايين!

در صورتي كه سطح كار كسي كه به خوبي داره كار ميكنه پايين نمياد و وقتي فردي بيينه عكساش با نظرجمعي مواجه نميشه كارشو بهتر و بهتر ميكنه!

كلا هميشه گذاشتن سخت گير بيش از حد و گزينشي كردن كار مخالفت عمومي رو به دنبال داره

و فكر نكنم هيچكس علاقه اي به اعتراض گروهي از افراد داشته باشه :)

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

هممم.من اون موقع که این ایده بار اول خواست اجرا شه باهاش موافق بودم. حتی موافق بودم که شرط خاصی نداشته باشه. مثلا مدت حضور یا تایید و اینا نخواد. حتی این ایده رو داشتم که یه چیز نسبیه. بالاخره موجب پیشرفت میشه کم کم.
اما در عمل نتیجه ش واقعا بد بود. عکس هایی که گذاشته بودن واقعا بد بود. واقعاً.
مثلا عکس عروسکشون رو گذاشته بودن. عکس دستمال کاغذی ماشینشون رو همراه با لرزش دست(!)
عکس های سفرشون که خیلی عادی بود و حتی لرزش داشت.
خلاصه شده بود آلبوم خیلی عادی و تا حدی مسخره ای که اونجا ما به این نتیجه رسیدیم که واقعاً دلیلی نداره ما به همچین چیزی تو سمپادیا سرویس بدیم. یعنی مثلا خب تو فیس بوک هر کسی هر عکسی خواست میذاره و ممکنه برای دیگران چرت باشه اما برای خودش هنری محسوب شه. مشکلی هم نیست. اما تو سمپادیا باید دید چه چیز هایی نیازه بهشون سرویس داده شه. یعنی سودمنده و با اهداف جور در میاد. چون ما هر کاری که صرفاً تواناییش هست رو قرار نیست اینجا انجام بدیم.
حالا اگه قراره همچین قفسه یا آلبومی درست شه بدونید که اینکار حالت بدون محدودیتش اجرا شده و 100٪ نتیجه ش منفی بوده. حالا اگه میخواید اجرا کنید دوباره قطعا باید یه جور دیگه با یه سری محدودیت اناجم بدید که اونا هم هر کدوم مشکلات خودشون رو دارن. مثلاً این که بگیم فقط افراد مورد تایید میتونن البوم داشته باشن شاید باعث شه یه سری اماتور جلوی پیشرفتشون گرفته شه. حالا دیگه خودتون بررسی کنید اما حالت بی محدودیتش کاملا تست شده ست و چیز بدی میشه.

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

منم مواافقم.بی محدودیت نمیشه.

سروش چه طوری اینو با کتاب مقایسه میکنی؟ :D خیلی فرق داره.کتاب خوانی ، تو یه کتاب رو از کتاب های موجود ، انتخاب میکنی و میخونی ، و اعلام میکنی.ولی عکس اینجوری نیست.

و اینکه گفتین جلوی آماتور ها گرفته میشه ، به نظر من خودش انگیزه هست برای آماتور ها ، که از تاپیک عکس های ما ، بتونن برسن به تاپیک عکس شخصی.

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

خوب مثلا می‌شه یک سری محدودیت‌ها گذاشت یه تاپیک جدید یا همین آموزش عکاسی یا عکس‌های ما افراد میان عکساشون رو می‌ذارن بعد بنا یه جایی هم باشه درخواست بدن بعد بنا به توانایی عکاسیشون و به صلاحدید مدیر براشون تاپیک اختصاصی زده بشه٬ یعنی کلا طرف به یه سطح مناسبی برسه بعدش بتونه تاپیک داشته باشه. آموزش عکاسی هم که یه کم جلو بره می‌شه برای هرقسمت که آموزش داده می‌شه از بچه‌ها خواست که عکساشون رو بذارن و بر اساس اون هم تصمیم گرفته بشه. حالا این یه کلیتی از قضیه هست و ایراداتی داره ولی اگه یه کم روش کار بشه و تصمیمات درستی گرفته بشه چیز خوبی از کار در میاد.

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

عکاسی یه چیزیه که یه ذره با فیلم دیدن یا کتاب خوندن فرق داره . عکاسی یه هنره ، هرکسی که دوربین دستش بگیره عکاس نیست واقعا . این‌جا همه دانش‌آموزن هیچکی عکاس حرفه‌ای نیست که بخواد فتوبلاگ داشته باشه و از این چیزا . تازه تعداد عکاس های سایت هم واقعن کمه :rolleyes: . اگه چنین طرحی بذارن کیفیت کار میاد پایین ، خیلی میاد پایین - قبلا هم دیدین تازه - یه سری عکس بی هدف و خیلی معمولی به چه درد می‌خورن آخه؟ دیدنشون لطفی هم نداره :-??

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

امکانش هست که مثلا توی انجمنی فقط مدیر انجمن امکان ایجاد تاپیک جدید داشته باشه .

میشه مثلا به عنوان جایزه ی مسابقه ی عکاسی یه قفسه ی اختصاصی به کاربران داد ! مثلا هر سری نفر اول یا نفرات اول تا سوم ! هوم ؟! :D
هم به عنوان جایزه برای مسابقات عکاسی خیلی انگیزه و ذوق و شوق فعالیت ایجاد میشه ! هم به طبع برنده های مسابقه های عکاسی کسایی هستن که واقعا عکس هاشون حرفی برای گفتن داشته و تواناییش رو داشتن !

× بزارین این ایده رو توی شورا و بین مشاور ها مطرح میکنیم تا اون ها روش بیشتر کار کنن و بررسی کنن و راجبش تصمیم گیری کنن . :D

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

به نقل از نــيما :
امکانش هست که مثلا توی انجمنی فقط مدیر انجمن امکان ایجاد تاپیک جدید داشته باشه .

میشه مثلا به عنوان جایزه ی مسابقه ی عکاسی یه قفسه ی اختصاصی به کاربران داد ! مثلا هر سری نفر اول یا نفرات اول تا سوم ! هوم ؟! :D
هم به عنوان جایزه برای مسابقات عکاسی خیلی انگیزه و ذوق و شوق فعالیت ایجاد میشه ! هم به طبع برنده های مسابقه های عکاسی کسایی هستن که واقعا عکس هاشون حرفی برای گفتن داشته و تواناییش رو داشتن !

× بزارین این ایده رو توی شورا و بین مشاور ها مطرح میکنیم تا اون ها روش بیشتر کار کنن و بررسی کنن و راجبش تصمیم گیری کنن . :D

وقتی سیستم انتخاب لایک باشه ، نه . انتخاب داورا هم که از بین لایک های بالاس ، پس دست داورا هم آن چنان باز نیس
توی مسابقه های عکاسی ، مخصوصا این دوره ، عکس های خیلی ضعیفی لایک های زیاد گرفتن ، عکس هایی که اصن عجیب غریب بودن یه ذره #-o

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از ستـاره :
وقتی سیستم انتخاب لایک باشه ، نه . انتخاب داورا هم که از بین لایک های بالاس ، پس دست داورا هم آن چنان باز نیس
توی مسابقه های عکاسی ، مخصوصا این دوره ، عکس های خیلی ضعیفی لایک های زیاد گرفتن ، عکس هایی که اصن عجیب غریب بودن یه ذره #-o
خوب دلیل نمی‌شه چون سیستم داوری اشتباهه این قضیه هم کنسل بشه٬ داوری رو اصلاح کنید این قضیه رو هم راه بندازید.

×مگه قرار نشد تو شورا بحث شه؟ چرا اینجا بحث می‌کنین پس؟ :D

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ! و همچنین نمیدونم تاحالا راجع به این حرفم بحث شده یا نه ، یا تاحالا کسی نظر داده و باهاش موافقت نشده و اینا ... اما اگه میشه یکم روی حرفم فک بشه »

هممون میدونیم انجمن "مشاوره تحصیلی" یه انجمن خیلی خوب و مهمیه که تقریبن هر کدوم از اعضای سایت اقلن برای رفع و حل سوالات و مشکلاتشون چه درسی و چه المپیادی بهش مراجعه میکنن و به اصطلاح با توجه به اسم انجمن ، از "مشاوره های" بقیه ی دوستان استفاده میکنن ...
اما مشکلی که از نظر من هست ، اینه که این انجمن به خاطر تقاضای زیادی که داره ، انواع و اقسام تاپیکا توش زده میشه راجع به مباحث مختلف ، از انتخاب رشته ی دبیرستان گرفته ، چجورس درس بخونم و خرخون بشمو ، تا مسائل امتحانات نو خصوصن امتحانات نهایی و غیره و غیره و غیره ...
هر فردی هم میاد تو انجمن ، اینقد تاپیک هست تو انجمن 12 صفحه ای که حد نداره !
با این اوصاف ، خب مدیر این انجمن رو هم من و هم همه ی شماها هم دارییم میبینیم چقد زحمت میکشه ، اما خوبه با توجه به زحمات بی دریغ بهزاد هم یه فکری برای انجمن بشه ...
یعنی انجمنو میشه تقسیم به یه زیر گروه هایی بکنیم ؟؟ ... مثلن تقسیمش کنیم : مسائل انتخاب رشته ی دبیرستان ، امتحانات ، درس خواندن و مشکلات به همراه ، کتاب های کمک درسی ، و ...

فک کنم اگه این کار انجام بشه ، خیلی خیلی بیشتر از این مقداری که از این انجمن پر بازدید کننده دیدن میشه ، هم استفاده بشه !!

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از نـِــگـیــنــــِ - راز :
نمیدونم جاش اینجا هست یا نه ! و همچنین نمیدونم تاحالا راجع به این حرفم بحث شده یا نه ، یا تاحالا کسی نظر داده و باهاش موافقت نشده و اینا ... اما اگه میشه یکم روی حرفم فک بشه »

هممون میدونیم انجمن "مشاوره تحصیلی" یه انجمن خیلی خوب و مهمیه که تقریبن هر کدوم از اعضای سایت اقلن برای رفع و حل سوالات و مشکلاتشون چه درسی و چه المپیادی بهش مراجعه میکنن و به اصطلاح با توجه به اسم انجمن ، از "مشاوره های" بقیه ی دوستان استفاده میکنن ...
اما مشکلی که از نظر من هست ، اینه که این انجمن به خاطر تقاضای زیادی که داره ، انواع و اقسام تاپیکا توش زده میشه راجع به مباحث مختلف ، از انتخاب رشته ی دبیرستان گرفته ، چجورس درس بخونم و خرخون بشمو ، تا مسائل امتحانات نو خصوصن امتحانات نهایی و غیره و غیره و غیره ...
هر فردی هم میاد تو انجمن ، اینقد تاپیک هست تو انجمن 12 صفحه ای که حد نداره !
با این اوصاف ، خب مدیر این انجمن رو هم من و هم همه ی شماها هم دارییم میبینیم چقد زحمت میکشه ، اما خوبه با توجه به زحمات بی دریغ بهزاد هم یه فکری برای انجمن بشه ...
یعنی انجمنو میشه تقسیم به یه زیر گروه هایی بکنیم ؟؟ ... مثلن تقسیمش کنیم : مسائل انتخاب رشته ی دبیرستان ، امتحانات ، درس خواندن و مشکلات به همراه ، کتاب های کمک درسی ، و ...

فک کنم اگه این کار انجام بشه ، خیلی خیلی بیشتر از این مقداری که از این انجمن پر بازدید کننده دیدن میشه ، هم استفاده بشه !!
مرسی مریم جان! :)
بیشتر تاپیکایی که زده میشه رو تو چنتا بخش میشه جمع و جور کرد.
موضوعاتی که ایجاد میشه اکثراً محتواشون یه جوره و من مجبورم اونارو قفل کنم.وقتی هم این کارو میکنم تعداد زیادی از تاپیکای قفل شده رودستم میمونه و همه فکر میکنن که من سخت گیرم و از کارم ایراد میگیرن! :(
وقتی هم قفل نمیکنم یه عده دیگه صداشون درمیاد که چرا فلان تاپیک فعاله! :-<

واقعاً موندم چیکار کنم! :-?? :rolleyes:

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

بهترین کار برای حل این مشکل ایجادکردن تاپیک های مرکزی و ادغام تاپیک های مشابه توی همین اون تاپیک هاست. یعنی مثلا یک تاپیک برای بحث در مورد انتخاب رشته دبیرستان باشه و بعدش تمام تاپیک های مشابهش توی اون تاپیک ادغام بشن و هرکس هم تاپیک جدید زد تاپیکش ادغام بشه. با ایجاد چندتا تاپیک مرکزی قسمت زیادی از این مشکل حل میشه. زیادکردن انجمن ها اصلا خوب نیست. کلا سیاست تو سمپادیا اینه که انجمن‌ها زیاد نشن.

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از محمّد :
بهترین کار برای حل این مشکل ایجادکردن تاپیک های مرکزی و ادغام تاپیک های مشابه توی همین اون تاپیک هاست. یعنی مثلا یک تاپیک برای بحث در مورد انتخاب رشته دبیرستان باشه و بعدش تمام تاپیک های مشابهش توی اون تاپیک ادغام بشن و هرکس هم تاپیک جدید زد تاپیکش ادغام بشه. با ایجاد چندتا تاپیک مرکزی قسمت زیادی از این مشکل حل میشه. زیادکردن انجمن ها اصلا خوب نیست. کلا سیاست تو سمپادیا اینه که انجمن‌ها زیاد نشن.
این کار باعث سردرگمی بیشتر بچه ها میشه.
مثلاً درمورد برنامه ریزی ما نمیتونیم تاپیک برنامه ریزی سال دوم رو با سوم ادغام کنیم!
بعضی از تاپیکا هم خیلی قدیمی هستن و ادغام اونا با تاپیکای جدید کار اشتباهی به نظر میاد.

amnah

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

سلام لطفا اخبار زلزله رو هم تو بخش اخبار بالاي صفحه اصلي قرار بدين.

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از This is me :
ميگم به نمودار باشه كه نشون بده تو چه زمانى بيشترين كاربرا يا دوستان ويا اعضاى گروهى كه كاربر توش عضوه آن هستن تا كاربره وقتى بقيه هستن بياد.. \:D/

البته اگه نداره..من كه تاحالا نديدم :-"
اهم اهم ...
كسى نظرى نداره؟

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

ميگم به نمودار باشه كه نشون بده تو چه زمانى بيشترين كاربرا يا دوستان ويا اعضاى گروهى كه كاربر توش عضوه آن هستن تا كاربره وقتى بقيه هستن بياد.. \:D/

البته اگه نداره..من كه تاحالا نديدم :-"
"اعضای گروهی که کاربر توش عضوه" ؟ چه گروهی ؟ :-?

بالا