• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بارسلونا

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم
پاسخ : بارسلونا

به نقل از LEGEND :
آهان! راستی ویا بازی نکرد؟
نه چون هنوز اونقد آماده نیس که بازی کنه ولی تو تمرینا با تیم تمرین میکنه

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از آیدا-ق :
نه چون هنوز اونقد آماده نیس که بازی کنه ولی تو تمرینا با تیم تمرین میکنه
چی چیو آماده نیست! 2 ماهه از مصدومیت رها شده! بلآخره توی این تدارکاتی ها باید بازیش بده دیگه!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از LEGEND :
چی چیو آماده نیست! 2 ماهه از مصدومیت رها شده! بلآخره توی این تدارکاتی ها باید بازیش بده دیگه!
اِ! خب من چیکار کنم؟؟؟ 2 ماهه رها شده،داره با تیم تمرین میکنه ولی کادرپزشکی تشخیص داده آمادگیش 100 درصد نیس که بازی کنه
بازی میکنه حالا 8->
حالا کاری نداریما ولی خیلی وسواس دارن اینا،مسی رو به خاطر یه مصدومیت خیلی جزئی بازی ندادن گفتن ریسک داره! داوید رو هم که نگه داشتن به آمادگی 100 درصد برسه! واسه همینم بعضی وقتا بازیکنا ترجیح میدن نگن درد دارن و مصدومن که بتونن بازی کنن چون میدونن اگه بگن درد دارن نمیذارن بازی کنن،مثلا ژاوی میگف بیشتر بازیای فصل پیش رو با درد بازی کرده ولی چیزی نگفته چون میدونسته پزشکای تیم نمیذارن بازی کنه
برا جون بازیکن ارزش قائلن آقا! :-"

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

خوب ریسک داره دیگه!

شما 1 درصد فک کن که 3 ماه بدون مسی بازی کنیم!

البته با وجود ویا میشه اما وقتی دفاعی بازی کنند تنها مشکل گشا مسیه!

nbalinparast

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران

بازگشت مسی به تمرینات بارسا \:D/:

75688208194974331261.jpg

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از LEGEND :
خوب ریسک داره دیگه!

شما 1 درصد فک کن که 3 ماه بدون مسی بازی کنیم!

البته با وجود ویا میشه اما وقتی دفاعی بازی کنند تنها مشکل گشا مسیه!
بارسا هیچ وقت روی مسی ریسک نمیکنه چون برای گلزنی همیشه به مسی نیاز هس
بازیکنای اسپانیایی بارسا کی برمیگردن؟

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

نمیدونم فعلا که بهشون استراحت داده!

TESAR*SS

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسی

ميدونم اين پست حذف ميشه ، اما انشا الله همشون برن زير گل با اون سيستم بازي کردنشون ، کلا اسپانيايي ها، هيچ هيجاني در بازي شون نيست، کسل کننده ترين بازي ها رو انجام ميدهند، بايد از خودشون خجالت بکشيد که تيم کرواسي به اون راحتي بازي اونها رو قفل کرده بود! شما اينجا داريد خودتونو براي بارسا و اسپانيا که سبک بازي اش شبيه بارسا است، ميکشيد اما اين سيستم مزخرفتون توسط شگفتي سازان يورو به راحتي به زباله داني تاريخ ميره!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از TOMCAT :
ميدونم اين پست حذف ميشه ، اما انشا الله همشون برن زير گل با اون سيستم بازي کردنشون ، کلا اسپانيايي ها، هيچ هيجاني در بازي شون نيست، کسل کننده ترين بازي ها رو انجام ميدهند، بايد از خودشون خجالت بکشيد که تيم کرواسي به اون راحتي بازي اونها رو قفل کرده بود! شما اينجا داريد خودتونو براي بارسا و اسپانيا که سبک بازي اش شبيه بارسا است، ميکشيد اما اين سيستم مزخرفتون توسط شگفتي سازان يورو به راحتي به زباله داني تاريخ ميره!
اولا انقد تند نرین،توهین هم نکنین :| این که شما از سبک بازی یه تیمی خوشتون نمیاد دلیل نمیشه بگین برن زیر گل :|
خب الان این به بارسا چه؟؟؟ من خودم هوادار تیم ملی آلمانم ولی بارساییم و هیچ ارتباطی بین این دو نیس
"از خودشون خجالت بکشید؟؟؟؟؟" ازخودشون خجالت بکشن!!! بعدم چرا؟؟؟ اینم یه سبکه،مثه هر سبک دیگه ای،و اونا دنبال نتیجه هسن نه چشم نواز بودن بازیشون :rolleyes:
"فقط" سبک بازیش شبیه بارساس و بازیکنای مشترک دارن،همین،فقط همین،بازیای بارسا هیچ وقت مثل تیم ملی اسپانیا برای کسب نتیجه نبوده و هیچ وقت بازی زیبا توش قربانی نتیجه نشده
شگفتی سازان یورو؟؟؟ :))
این سیستم رو بارسا از خیلی وقت قبل از اینکه تیم ملی اسپانیا بشه "تیم" بازی میکرده

TESAR*SS

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسی

به نقل از آیدا-ق :
اولا انقد تند نرین،توهین هم نکنین :| این که شما از سبک بازی یه تیمی خوشتون نمیاد دلیل نمیشه بگین برن زیر گل :|
خب الان این به بارسا چه؟؟؟ من خودم هوادار تیم ملی آلمانم ولی بارساییم و هیچ ارتباطی بین این دو نیس
"از خودشون خجالت بکشید؟؟؟؟؟" ازخودشون خجالت بکشن!!! بعدم چرا؟؟؟ اینم یه سبکه،مثه هر سبک دیگه ای،و اونا دنبال نتیجه هسن نه چشم نواز بودن بازیشون :rolleyes:
"فقط" سبک بازیش شبیه بارساس و بازیکنای مشترک دارن،همین،فقط همین،بازیای بارسا هیچ وقت مثل تیم ملی اسپانیا برای کسب نتیجه نبوده و هیچ وقت بازی زیبا توش قربانی نتیجه نشده
شگفتی سازان یورو؟؟؟ :))
این سیستم رو بارسا از خیلی وقت قبل از اینکه تیم ملی اسپانیا بشه "تیم" بازی میکرده
واقعا که پاس های نیم متری خیلی چشم نواز هست ! حتی وقتی که هیچ حریفی روبرو شون هم نیست ، هم پاس میدهند! همین نتیجه گرایی اعصاب آدم رو خورد میکنه !
این چه سیستمی هست که براحتی میشه اونو بست ! تا نه مسی و نه ژاوی و نه اینیستا و ویلا ، هیچ غلطی نتونند بکنند (همین اتفاق هم در یورو افتاد )
در ضمن شگفتی سازان یورو = تیم ملی کرواسی

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از TOMCAT :
واقعا که پاس های نیم متری خیلی چشم نواز هست ! حتی وقتی که هیچ حریفی روبرو شون هم نیست ، هم پاس میدهند! همین نتیجه گرایی اعصاب آدم رو خورد میکنه !
این چه سیستمی هست که براحتی میشه اونو بست ! تا نه مسی و نه ژاوی و نه اینیستا و ویلا ، هیچ غلطی نتونند بکنند (همین اتفاق هم در یورو افتاد )
در ضمن شگفتی سازان یورو = تیم ملی کرواسی
اون برا تیم ملی اسپانیاس به بارسا ربطی نداره
اولا: ویا
ثانیا: مسی و ویا مگه تو یورو بودن اصن؟؟؟ :))
اسپانیا توی یورو هدفش فقط این بود که قهرمان بشه،واصلا حمله ی آنچنانی نمیکرد چون مهاجم هدف نداش
ثالثا:توهین نکنید :|
رابعا:همه سیستما رو میشه بست!هیچ سیستمی رو نیمتونین نام ببرین که ضدش وجود نداشته باشه و اونو نشه بست،ولی باید ببینیم این موضوع چقدر سخت یا آسونه،قطعا کرواسی "به راحتی" سیستم اسپانیا رو نبسته،کاملا مشخص بود که به زور دارن این کارو میکنن حتی ایتالیا هم تو بازی مرحله گروهی خیلی سخت تونست این کارو انجام بده
:)) کرواسی! :))
حالا کرواسی به بارسا چه ربطی داره؟؟؟ گیرم که یه تیمی بتونه سیستم اسپانیا رو ببنده(که میتونه) از کودوم قسمتش میشه نتیجه گرف که سیستم بارسا هم محکوم به نابودیه؟!

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

=)) داوش دمت گرم! کلی خندیدم! :))

با اینکه ارزش جواب دادن نداری اما جوابتو میدم که نری جای دیگه این حرفارو بزنی که بهت میخندن! پستتم پاک نمیشه بهت قول میدم مدیران محترم پاکش نکنند!

اول اینکه اسپانیا از زمین تا زیرزمین با بارسا فرق داره فقط جفتشون پاس کاری می کنند! یه تفاوتش اینه که مهاجم هدف نداره! یه تفاوت دیگش اینه که اسپانیا با 2 هافبک دفاعی بازی کرد!

دوم اینکه این سبک بارسا رو مدت هاست که طراح هلندی یعنی یوهان کرایف که یکی از برجسته ترین طراح های بازی است پایه گذاری کرد! هر سبکی یه ضدی هم داره! بارسا هم ضدش پیدا شده ولی هر تیمی نمیتونه! اگه فوتبالی باشی میبینی که خیلی از تیم ها میخواستن مثه چلسی و اینتر بازی کنند ولی نتونستن چون قابلیتشون رو نداشتن!

این ضد بارسا بازی کردن یه سری بدی ها داره! 1.باید بازیکناتون زیاد بدوند و کامل هماهنگ باشن 2. باید توپ رو به بارسا بدن 3.باید بازیکناتون تنومند و در سطح عالی باشند و ....!

این دلیل ها باعث شد که منچستر مث بقیه بازی نکنه! به غیر این سبکم ضد دیگه نداره و خیلی ها نمیتونند این سبک رو پیاده کنند همونطور که مورینیهو هم توی رئال نتونست چون ابزارش رو نداشت! پس این حرفو نزن بهت میخندن!

دوما اینکه تو اون بازی با کرواسی اسپانیا میخواست یه مساوی بگیره تا بره بالا اما کرواسی میخواست با مودریچ و ... ضد حمله بزنه و دلبوسکه خر نیست واسه اینکه دهن چندتا آدم رو ببنده الکی ریسک کنه! در نتیجه فقط بازی رو تحت کنترل گرفت چون قهرمان بود انتظار ها زیاد بود ازش! دیدی که نتیجه هم گرفت کرواسی گل میخواست 20 دقیقه آخر کشید جلو اسپانیا هم گل زد! (;

بارسا هم چون سریع هست ابزار داره و نمیتونه روی کار های بلند کار کنه در نتیجه این طوری بازی میکنه! 4 ساله کامل نتیجه گرفته! اسپانیا هم 3 تا جام پیاپی گرفت!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از LEGEND :
دوم اینکه این سبک بارسا رو مدت هاست که طراح هلندی یعنی یوهان کرایف که یکی از برجسته ترین طراح های بازی است پایه گذاری کرد! هر سبکی یه ضدی هم داره! بارسا هم ضدش پیدا شده ولی هر تیمی نمیتونه! اگه فوتبالی باشی میبینی که خیلی از تیم ها میخواستن مثه چلسی و اینتر بازی کنند ولی نتونستن چون قابلیتشون رو نداشتن!
درواقع اون موقع که بارسا قهرمان چمیپیونز شد با کرایف تیم ملی اسپانیا فقط و فقط یه بار قهرمان یورو شده بود و اصلا "تیم" محسوب نمیشد

"به راحتی" :))
حتی اینتر و چلسی هم "به راحت"ی جلو بارسا رو نگرفتن

TESAR*SS

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
قدوسی

ميخواهم بحثم رو ادامه بدهم ، چون احساس ميکنم چون هر چه بگذرد ... ؛هيچي ! دوست عزيزي که به حرف هاي من ميخندي ، ديگه دوره اي که با اين حرف هآ ديگران را تحقير ميکردند گذشته ، شما سعي کن همانگونه که اين قدر بحث دقيق علمي ميکني جلو بيايي ! شما روي بازي اسپانيا کرواسي بحث کرديد و 3 ويژگي براي تيم هايي که ميخواهند اين سيستم را خنثي کنند بيان کرديد که هر سه در تيم ملي کرواسي موجود بود! ولي چرا اسپانيا بازي را برد ، چون وقتي کادر فني کرواسي از بازي همزمان ايتاليا ايرلند ناميد شد ، بازي را باز کرد ، يعني فضا براي 2 طراح اسپانيا ، چرا هيچ کس به گل آفسايد اسپانيا اعتراض نکرد ، چرا هيچ کس به خطا پانلتي راموس رو مانژوکيچ اشاره نکرد، من ميدونم چون اين تيم اسپانيا است و بايد قهرمان باشد! اما درد اصلي من فقط زيبا نبودن اين سبک بازي است ، نتيجه گرا بودن اين سبک است! در ضمن هر کس ميخواد به حرف هاي من بخنده، چون نه چيزي از من کم ميشه و نه به اون اضافه ميشه! اگه بشه يه تاپيک بزنيم توش در باره سيستم ها بحث کنيم خوب ميشه! اصلا من اشتباه کردم اسپانيا با بارسا شبيه گرفتم! به خدا هيچ تاپيکي نبود که به اين موضوع کمي ارتباط داشته باشه

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

کاربر "TOMCAT" این تاپیک مخصوص ِ بارسلوناست نه اسپانیا ، اگه نقدی روی سیستم یا هرچیز ِ دیگه ی ِ بارسا دارین مطرح کنین !
وگرنه درباره ی تیم ملی ِ اسپانیا و کرواسی و غیره و ذلک اینجا بحث نکنین !
حالا اگه به نظر ِ شما این دو تا تیم به هم شبیه هستن ، باشه اشکالی نداره ، ولی این تاپیک مخصوص ِ بارسلوناست و هر بحثی به غیر از بارسا تو این تاپیک بشه اسپم محسوب شده و پستتون پاک خواهد شد ! :)

+ این بحث ادامه پیدا نکنه ! :)

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

خب!بارسا میخواسته با تیم ب توی کوپا کاتالونیا و سوپرکاپ کاتالونیا بازی کنه،به خاطر همین هم سران فدارسیون فوتبال کاتالونیا لغو کردن این بازیا رو
اسپانیول هم دلخور شده
نه انتظار داشتن ما تیم اصلی مون رو بفرسیم واسه این بازی مصدوم بدیم L-:

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

ابوالفضل جان بزار من این جوابو بدم دیگه تمامش کنیم! :D

ببین عزیز! حرفت نپخته بود و بد با کلی توهین اونم الکی و بدون هیچ اطلاعات محکمی!

من گفتم چون دید ایتالیا گل زده و میدونست که با مساوی هیچی نمیشه هجومی کرد! ولی اصلا اسپانیا نیاز به برد اون بازی نداشت! یعنی با مساوی هم میرفت بالا! پس ریسک نکرد! حفظ توپ کرد و بعد 20 دقیقه آخر خودشون مجبور شدن بیان جلو! اینم نتیجش---->گل

آفساید کجا رو گفتی؟ اگه منظورت گله اسپانیاست که اصلا آفساید نبود!

در مورد بارسا اگه چیزی داری و نظری بگو خوشحال میشیم! مخصوصا این بحثا در مورد تاکتیک ها و استراتژی ها! :)

در آخر! توی این گونه مسابقات ریسک نمی کنه کسی! اگه طرف قابلیت قهرمانی داشته باشه و بازی حساب شده بتونه قهرمان بشه چرا اینکار رو نکنه؟ چرا دوباره قهرمان نشه؟ و وقتی گلزن اصلیشون ویا مصدومه و نیست! پویول هم نیست! باید چیکار کرد؟ این جنگ تاکتیک ها بود که دلبوسکه برد!

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

بارسلونا 8-0 راجا کازا بلانکا

مسی با هت تریک شروع کرد !
گلها: مسی 3 گل - الکسیس سانچس 2 گل - دنی الوز - سرخی گومز - جرارد دلوفئو

پس نتیجه می گیریم که رئال مادرید از این تیم مراکشی قوی تره
رئال مادرید کهکشانی 6-2 میبازه , اما این تیم 8-0
: ))

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از مـهـدی :
بارسلونا 8-0 راجا کازا بلانکا

مسی با هت تریک شروع کرد !
گلها: مسی 3 گل - الکسیس سانچس 2 گل - دنی الوز - سرخی گومز - جرارد دلوفئو

پس نتیجه می گیریم که رئال مادرید از این تیم مراکشی قوی تره
رئال مادرید کهکشانی 6-2 میبازه , اما این تیم 8-0
: ))
این جرارد دولوفو رو در نظر داشته باشین،تو بازی با هامبورگم گل دوم رو زد،خیلی عالیه
:))

• شروع کننده موضوع

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

این جرارددلو فئو کی هست؟من خبری ندارم ازش! :Dاز دنیا عقبیم! :))

بالا