• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برنامه کوهنوردی گروهی سمپادیا

اين دوره كجا بريم؟!

• توجال

رای‌ها: 19 44.2%
  • دربند

رای‌ها: 19 44.2%
  • كلكجال

رای‌ها: 5 11.6%

• رای‌دهندگان
    43
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mr.E

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک تهران
رشته دانشگاه
ریاضات و کاربردها - علوم کام
پاسخ : برنامه کوهنوردی گروهی سمپادیا

هیچ فیلتری نخواهد بود. این برنامه برای ورزش ِ و مهم تر این که با آدم های جدید آشنا شیم.
هر کس سمپادی باشه بیاد قدمش رو چشم هر کسی هم که نمی آد خودش می دونه.
و هر کس با اومدن کسی مشکل داره می تونه خودش نیاد.

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری

به نقل از Ham!D ShojaE :
خب ... ممنون که تاپیک باز شد .
من فقط یه چیزی رو بگم ، قبلا هم گفتم ، ولی توجه نشد .

قبلا گفتم قانونی که برا سعد آباد بود برا اینجا هم اجرا شه ! کسی گوش نکرد ... تازه قضیه داشت به ایونت میکشید :))
قانون این بود :
این جا هم همینه ...
ببینید ... ما بچه هایی که از هم شناخت قبلی داشتیم واقعا شرایط بهتری داشتیم ..
یادتونه اون اول که من و سهیل و پارسا و پوریا رفتیم واسه خرید صبحونه ؟! بعد شما رفتید ؟!
خب ما با هم اومدیم بالا ( فک کنم 2-3 ساعتی شد دیه :-?) ... خو !؟
واقعا جومون جوری بود که انگار 4 تا هم محلی هستیم که 10 ساله همدیگه رو میشناسیم :D
در این حد !
یا مثلا همین ارتباطی که بین سینا و بقیه بچه ها با همدیگه بود !
حالا اینو مقایسه کنید با رابطه ی مثلا من و سیاوش و شایان و اون دو تا بزرگترا :))
خب طبیعی بود که من اصلا با اونا صحبت نکنم ! چون نمیشناختمشون ...
ینی یه گروه 5 نفره ی آشنا به از یه گروه 100 نفره ی ناآشناست ... به قرآن !
در ضمن از همه مهم تر ، اگه جمع آشنا باشن ، دیگه اون مشکلات مسخره ی " اینا اومدن تو زمین ما " ، " ما گروهمون جدا بوده " و .... پیش نمیاد ! جو خیلی دوستانه تر از اینا میشه .

اگه میخواید زیاد باشید ، برید خودتون برنامه بچینید برید دیگه ! چرا میاید برا 4 نفر بیشتر اینجا هماهنگ میکنید !؟

متاسفانه باید بگم از این به بعد ، اگه بخواید فلانی ( که صرفا یه دانش آموز محصل نا آشناست ) رو بیارید ، من نمیام ( همچی میگم نمیام انگار بود و نبودم فرق میکنه :)) ) ... به خاطر خودتون میگم !
من جواد رو نیاوردم به خاطر همین که شماها نمیشناختیدش !
پس اگه این فـیلت‍‌‍ر رو گذاشتید ، من در خدمتم :)

@سیاوش : عه سیاوش خودتی ؟! :-""
نه ببین ، منظورم تو نبودی :-"
ما که بحثمون سر 4 تا لایکت باز شد دیگه :))
:- تکذیب کردن و اینا :-"
کلی گفتم :-"
به نقل از عــــــــــرفـــــــــــان . ت :
هیچ فـیلت‍‌‍ری نخواهد بود. این برنامه برای ورزش ِ و مهم تر این که با آدم های جدید آشنا شیم.
هر کس سمپادی باشه بیاد قدمش رو چشم هر کسی هم که نمی آد خودش می دونه.
و هر کس با اومدن کسی مشکل داره می تونه خودش نیاد.
نظر من اینه شخص هماهنگ کننده رو باید بچه ها انتخاب کنن
همچنین قوانین کوه رو با نظر سنجی یا اینکه اونی که انتخاب می کنن رو قبول داشته باشن
این یعنی چی که این میاد میگه من دیگه هماهنگ نمی کنم فلانی تو بکن
بعد اون یکی میاد برا خودش قانون هم میزاره
انتظار پیروی هم داره
در کل من با نظر حمید موافقم
(بالاخره پوریا نیست باید جاش اعتراض کنیم دیگه
البته دیگه کوه که نمیاد ولی خوب مطمئنن اگه بود اینارو می گفت)
بعدشم اینکه
منم درصد اومدنم زیاد نیست
بعدا گفتم نمیام اینقدر دیس ندید لطفا

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

بچه ها با حکومت پدر و فرزندی آشنایی دارید !؟
ینی چی " از دوره ي بعدي همه جيز با عرفان.ت هست , سرگروه جديد" ؟! :))

+ با این اوضاع من نمیام دور بعد رو ... صرفا به خاطر این گفتم که خودتون راحت باشید ... حالا اگه خواستید , عمل کنید/نکنید .

• شروع کننده موضوع

do0riis

کاربر فوق‌فعال

بچه ها واقعا زشته این رفتارتون!من به هر کس(آقای عابدی،باقری،مطهری و ...)گفتم سرگروه شن قبول نکردن
حالا عرفان لطف کرد و این مسوولیتو قبول کرد
سرگروه فقط برای اعلام تصمیمات قطعی و هماهنگ کردن بچه هاست،همین!
کسی قانونی نذاشته؛همه تصمیمات هم بر اساس نظرسنجی ها بوده!به جز انتخاب سرگروه که اولیش خودم بودم(به آقای عابدی گفته بودم که ایشون تاپیک بزنن اما قبول نکردن)،بعدشم به بقیه پیشنهاد دادم کسی قبول نکرد جز عرفان.
عرفان فقط یه قانون آداب و معاشرت رو متذکر شد!(کسی اگر با کسی مشکل داره باید تحمل کنه!مگه کارگروهی تا حالا انجام ندادین؟اگرم نمیتونه تحمل کنه میتونه نیاد،ولی حق این که فقط یه دوررو اومده باشه و بعد برای دیگران تعیین تکلیف کنه که فلانی نیاد فلانی بیاد و نداره)
وقتی تاپیک زده میشه یعنی ممکنه هرجور آدمی بیاد!حتما هم نباید ما از همشون خوشمون بیاد یا این که با همشون راحت باشیم!اگه میخواین اختصاصی شه و دوستان خودتون باشند خب خودتون برنامه بذارید و برید!اما یه کوهنوردی عمومی و نمیتونین بگین فلانی نیاد یا بیاد!
پ.ن:من نمیدونم چرا تو کوه کلی خوش میگدره و همه با هم خوبن بعد و قبلش توتاپیک این بحثای بچگانه پیش میاد! :-/

• لایک
امتیازات: Mr.E

DaRtH S1DiOuS

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلي ٢
شهر
طهرون
مدال المپیاد
همه رو امتحان كردم...
دانشگاه
شهيد بهشتي
رشته دانشگاه
پزشكي

با سلام
با توجه به اتفاقات اخير من ميخوام ببينم كه دوره ي بعدي بيام يا نه
نميدونم براي شما فرق داره يا نه اما براي من نظ بقيه فرق ميكنه پس كسايي كه نميخوان من بيام يا اگر من بيام براشون بد ميشه DisLike
كنن اوناييم كه ميخوان من باشم يا مشكلي با بودن من ندارن Like
كنن
كوه اومدن با شما براي من واجب نيست اما سر گرمي خوبيه منم به نظر شما گوش مي دم اگه dis ها بيشتر از likeها باشه 100% نميام
اگرم دليلي براي نيومدنم دارين ميتونين p.kh
بدين
با تشكر سياوش

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

بچه ها واقعا زشته این رفتارتون!من به هر کس(آقای عابدی،باقری،مطهری و ...)گفتم سرگروه شن قبول نکردن
در این که آقا عرفان لطف کرده و اینا شکی نیست ، تازه بزرگتر گروه هم هستن و خیلی هم خوبه ! اما ... اصل عمل که " من نیستم ، فلانی میشه " کار زشتیه ! تو اینجور مواقع از یه نظرسنجی استفاده میکنن . بعد سرگروه تشخیص میده که اون قوانین و فـیلت‍‌‍ر ها باشه یا نه .

وقتی تاپیک زده میشه یعنی ممکنه هرجور آدمی بیاد!
نه دیگه ! مشکل همین جاست .. وقتی تاپیک زده میشه ، آدمایی میان که "همدیگرو میشناسن" ... حالا چه کم ، چه زیاد !
اون وقتیه که به بچه ها اجازه میدید که هرکسی از دوستاشون رو دم دستن رو هم بیارن !

کسی قانونی نذاشته؛همه تصمیمات هم بر اساس نظرسنجی ها بوده!به جز انتخاب سرگروه که اولیش خودم بودم(به آقای عابدی گفته بودم که ایشون تاپیک بزنن اما قبول نکردن)،بعدشم به بقیه پیشنهاد دادم کسی قبول نکرد جز عرفان.
و آیا گذاشتن این فـیلت‍‌‍ر به نظر سنجی گذاشته شد ؟!

اگه میخواین اختصاصی شه و دوستان خودتون باشند خب خودتون برنامه بذارید و برید!اما یه کوهنوردی عمومی و نمیتونین بگین فلانی نیاد یا بیاد!
ببین ، تاپیک تو سمپادیا زده میشه ، مشدی علی بقال که نمیبینه تاپیک رو ! بچه های سمپادیا میبینن ،
اگه کسی به یکی از اعضا که اومده ، بگه تو حق نداشتی بیای ! آره ... ولی الان که اینطور نیست !

پ.ن:من نمیدونم چرا تو کوه کلی خوش میگدره و همه با هم خوبن بعد و قبلش توتاپیک این بحثای بچگانه پیش میاد!

دلیلش سادست ، ما ( من و پوریا و سهیل و سینا و پارسا ) اونجا سر این قضایا صحبت کردیم ، هونجا هم گفتیم که فعلا چیزی نگیم تا روزمون خراب نشه ، وقتی رسیدیم خونه برای کوه بعدی این برنامه ریزی هارو انجام میدیم .
بچگانه هم نیست این بحث ها . نمیدونم تعریفتون از "بحث های بچگانه چیه" ! :D

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری

به نقل از do0riis :
سرگروه فقط برای اعلام تصمیمات قطعی و هماهنگ کردن بچه هاست،همین!
عرفان فقط یه قانون آداب و معاشرت رو متذکر شد!(کسی اگر با کسی مشکل داره باید تحمل کنه!مگه کارگروهی تا حالا انجام ندادین؟اگرم نمیتونه تحمل کنه میتونه نیاد،ولی حق این که فقط یه دوررو اومده باشه و بعد برای دیگران تعیین تکلیف کنه که فلانی نیاد فلانی بیاد و نداره)
وقتی تاپیک زده میشه یعنی ممکنه هرجور آدمی بیاد!حتما هم نباید ما از همشون خوشمون بیاد یا این که با همشون راحت باشیم!اگه میخواین اختصاصی شه و دوستان خودتون باشند خب خودتون برنامه بذارید و برید!اما یه کوهنوردی عمومی و نمیتونین بگین فلانی نیاد یا بیاد!
پ.ن:من نمیدونم چرا تو کوه کلی خوش میگدره و همه با هم خوبن بعد و قبلش توتاپیک این بحثای بچگانه پیش میاد! :-/
من کی گفتم مسئولیت اینکار رو بر عهده نمی گیرم
من این سری کوه رو گفتم من هماهنگ کنم
اینقدر شما قاطی کردی بیخیال شدم
خواهشا اسم من ویرایش بشه
بعدشم می تونید این رو پاک کنید

Ehsan.Ansari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی شماره دار!
شهر
021
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کشاورزی

یه سلام ورزشکاری به همه ورزشکارا (مخصوصا پارکور کارا ) :D
در حال حاضر دارید یه پیشنهاد واسه یه میتینگ تقریبا ورزشی رو میخونید. خودم کلی بهش فک کردم، یه سری چیزا به ذهنم رسید که به نظرم بهترین و کم دردسرترینشون کوه پیماییه! نظراتونو بگید که بعدش واسه زمان و مکانش نظرسنجی بذاریم
مرسی کلی (;

Ehsan.Ansari

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی شماره دار!
شهر
021
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کشاورزی

آقا تابستون داره تموم میشه ها. کمتر از یه ماه مونده. توی این ماه آخر ردیف کنیم یه بار دیگه بریم کوه. نظرتون چیه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا