• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکل با ورودی های جدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک
پاسخ : مشکل با ورودی های جدید

من با بیشتر ورودیامون رفیق شدم ولی میدونید اصن مشکل ما ها با اونا این نیست که مثلا سطح علمیشون پایینه یا بچه های خوبی نیستن
دو تا مشکل وجود داره:
1-ماها سه سال از بهترین سالای عمرمونو تو تیزهوشان بودیم بلاخره کم کمش اینجا دو کلمه بیشتر که یادمون دادن حالا میان میگن با هم برابرید خوب اگه قراره آخرش با هم فرقی نداشنه باشیم چرا باید الکی تو راهنمایی اذیت بشیمو بیشتر از کتاب درسی بخونیم؟
2-اصلا فضای بچه های ورودی راهنمایی با ورودیای جدید فرق میکنه،اونا معمولا بچه های سخت کوش هستند اما بچه های راهنمایی اصلا اینطور نیستن اونوقت چطور با هم تو یه کلاس میندازنمون؟

elsa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
?
رشته دانشگاه
?

ببینین بهترنیست تایپیک قفل بشه هی چندنفرمیان یه بحثه قدیمی روکه قبلاجواب داده شده راه میندازنو دوباره بازتکرارچرندیات قبل که قبلا گفته شده
بیکارین ؟؟ :)
الان فایده ی این بحثای تکراری چیه ؟
مثل جهان سوم یه سوال مکرر تکرارمیشه :)

parastoo.r

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد

بابا چرا ب جون هم افتادید ....سمپاد داره روز ب روز از دست میره شما نشستین فاتحه میخونین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ~X(
قدیمو جدید .... حالا باید همه باهم متحد شیم سمپاد و مث قبل کنیم این سمپاد فعلی ب درد لای جرز هم نمیخوره .... باید جلوی ورودی های جدیدتر و قوانین بیخودو تکثیر مراکزو بگیریم ....ورودی ک ازمونش با ازمون نمونه یکی باشه ب چه درد میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ??? ??? ??? ???

Hani.s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ساری

کی گفت به شما که ضعیفین !!
برای ما 75 تا جدید اوردن که خداییش از قدیمی ها بهترن !!!1
کسانی که با امتحان امدن کم اوردن و نمرشون زیر 19 شد .
و اونا یا 19.25 یا 19.75 میشدن .
نمیتونیم بهتون یگیم ضعیف .

گردآفريد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

به نظر من اين تاپيك اساسا ايجادش اشتباهه!چرا جبهه گيري كنيم؟!كه چي بشه؟!فقط اتحاد از بين مي ره،هيچ فايده ي ديگه اي نداره!!!

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

به نقل از ஜ...F@R!D€H...ஜ :
به نظر من اين تاپيك اساسا ايجادش اشتباهه!چرا جبهه گيري كنيم؟!كه چي بشه؟!فقط اتحاد از بين مي ره،هيچ فايده ي ديگه اي نداره!!!
پست زننده ی تاپیکو اگه بخونی جهت صلح (تقریبا)
تاپیکو زده که ما دلایلمونو بگیم و توجیه کنن!
زده شده که اگه مشکلی هس از بین بره!

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

کسی نیومده به وضوح بگه همه ی ورودی های جدید بدن!(داریم مردم؟اگه داریم بگین! :D)
همه ی سالها هم ورودی خوبشون رو داشتن و هم ورودی های بدشون!
اما الان که ورودی ها چند برابر شده واقعا بچه های ضعیف توشون بیشترن نسبت به بقیه ی سالا!و این طبیعیه!

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی قم،علامه حلی تهران
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
مدال نقره ی المپیاد ریاضی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

ببینید اصلا مشکل سمپادی فلان شماره و نمی دونم 6 و 5 و فلان نیست! یعنی مثلا اینطوری نیست که بگی وای یه نفر از حلی 6 ،چقدر خنگ!مشکل 6 تا دبیرستان توی یه شهره!نه یه دانش آموز حلی 6،حلی 5 یا هرجای دیگه!و الان مراکزو در هم ریختن!قدیما که اسم مراکز طلایه داران بود ،نمره های اونا توی آزمون از مراکز اصلی پایین تر بود!ولی الان در هم ریخته شده!2 تا مرکز سمپاد یعنی تعداد ورودی حدود 250 260 نفر برای پسرا کافی بود!

در مورد ورودی میان پایه ای اگه یه لشگر آدم نریزن تو اصلا چیز بعدی نیست!مثلا هر سال که 2 3 نفر اخراج می کن ،2 3 نفر از بیرون بیارن ،چه اشکالی داره؟ولی خب اگه این تعداد زیاد بشه واقعا مسخره میشه!

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

منظور زننده ی تاپیک و بحش کنندگان فکر نکنم ورودی های جدید راهنمایی به دبیرستان باشن!منظورشون میان پایه ای هان!

سجاد بسکتی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور

اگه اونا واقعا سمپادی هستن باید از آزمون اول یا دبیرستان قبول می شدن.

ROZHIN kocholoo

کاربر حرفه‌ای
شهر
کرج
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

مدرسه ما کلاس کم داره (الان فقط اول داریم تا سوم )سال بعد اگه سومامونم باهم قاطی کنن بازم یه کلاس کم داریم بعد سال بعد علاوه بر اولا،ورودی جدید، انسانی هم می خوان بگیرن. مدرسمونم قرار نیست عوض بشه
ینی فک کنم انقدر دانش آموز بگیرن تا ظرفیت حیاطمون تکمیل شه!

pucy cat

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 4
شهر
تهــران

اگه تقصيره وزيره چرا سرما خالي ميکنيد؟
من به شخصه ميگم مدرسه ما به درد لاي جرز ديوار ميخوره امسالم هيچ کدوم معلمامونم سمپادي نبودن ولي سال ديگرو نميدونم
واقعا وقتي اينارو فهميدم درکتون کردم ولي سطح مدرسمو اصلا وابدا پايين نيست اصلا فقط معلمامون سمپادي نيستن

m-hadi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
13
مدال المپیاد
نداریم کلن :دی
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
برق

ببینید مشکل این نیست که شما ضعیف هستید یا نه! مشکل از اونجاس که داره بیخودی ظرفیت رو افزایش میدن و همین افزایش ظرفیت باعث میشه حتی اگه سطح دانش آموزا پایین نیاد کمبود معلم داشته باشیم ! الآن برای سال بعد ما رو هم با پیشدانشگاهی ها دارن میبرن تو یه مدرسه ی دیگه که 100 نفر دانش آموز اول و 100 تفر دانش آموز دم اضافه کنن هر پایه بشه 12 کلاس ! بعد مشاور چجوری میخواد 300 نفر آدم رو بشناسه ؟ چندتا معلم باید اضافه بشه که بتونه این ظرفیت جدید رو ساپورت کنه ؟
علاوه بر اون من الآن دوستایی دارم که از بیرون سمپاد اومدن و درسشون هم خیلی خوبه ، مشکل اونجاس که قبل تقریبا 200 نفر اول آزمون تو مدارس بودن ولی الآن با اضافه شدن مدارس و وضعیت انتقالی فقط اگه تو تهران حساب کنیم از 12 مدرسه ی طلایه داران که به این موضوع اضافه شدن میشه حدود 1200 نفر که خوب بدیهیه که به هر حال سطح دانش آموزا پایین میاد.
در اصل ما با خود بچه هایی که وارد میشن مشکلی نداریم (اونا آزمون دادن قبول شدن و از نظر دولت حقشون بوده که وارد این مدرسه شن و هیچکدوم از این مشکلات تقصیر خودشون نیست ) ولی با این سیاست که انقدر مدارس سازمان (البته سازمان که منحل شد، شدش مرکز) زیاد بشه مخالفیم.

آلا ح.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شش تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

این همه بحث .. این همه مخالفت... این همه نارضایتی... به کجا قراره برسه.... ؟! :|
خیلی ها با زیاد شدن مراکز مشکل دارن و البته حق هم دارن ولی خب با بحث که کاری درست نمیشه!
تنها کاری که بچه های مراکز جدید(مثل ما) میتونن بکنن اینه که تمام سعیشونو بکنن که سطح مدارس پایین نیاد... بازم مدارس سمپاد با بقیه فرق داشته باشه. با این بحث ها هم چیزی عوض نمیشه!

• لایک
امتیازات: HTC

n.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱ تهران
شهر
تهران

من با همه ی ورودی جدیدا مشکل ندارم ولی با اکثرشون دارم...
وقتی میبینم میرن به این اعتراض میکنن که چرا معلم اجتماعی از رو کتاب درس نداده دیگه چه طوری میشه باهاشون مشکل نداشت؟
کسی که چنین عقیده ای داره حق اومدن به سمپادو نداشته...کسی که میخواد از رو کتاب بخونه فقط، خب بره مدرسه دولتی.
وقتی کسی میره یه جایی باید به ساز اونجا برقصه نه این که سعی کنه اونجا رو عوض کنه.
و اصل مشکل من اینه که ۶ تا مدرسه فرزانگان و بی شمار حلی خیلی بیش از حد زیاده که بخواد کل نخبه های یه شهر رو تو خودش جا بده.

+خواهشا در صورتی که با سیستم سمپاد مشکلی ندارین این رو توهین به خودتون به حساب نیارین.

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی

به نقل از parastoo.r :
بابا چرا ب جون هم افتادید ....سمپاد داره روز ب روز از دست میره شما نشستین فاتحه میخونین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ~X(
قدیمو جدید .... حالا باید همه باهم متحد شیم سمپاد و مث قبل کنیم این سمپاد فعلی ب درد لای جرز هم نمیخوره .... باید جلوی ورودی های جدیدتر و قوانین بیخودو تکثیر مراکزو بگیریم ....ورودی ک ازمونش با ازمون نمونه یکی باشه ب چه درد میخوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ??? ??? ??? ???
به درد لای دیوار .

Sevda Gholami

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران

سلام بچه هامن یه ورودی جدیدهستم خداوکیلی توی آزمونی که برای اومدن به راهنمایی دادیم که 17 تاسوال ایرادداشت فکرنکنیداین حرف روزدم که بخوام ازخودم دفاع کنم من راهنمایی رادریک مدرسه نمونه دولتی درس خوندم به خداقسم می خورم که تمام سه سال راهنمایی راحسابی حتی شایددرحددانش آموزان تیزهوشان درس ها وسوالات فوق العاده کارکردم تاآزمون ورودبه دبیرستان تیزهوشان راقبول بشوم.هنگاه آزمون دادن شوکه شده بودم ازسوالاتی ک این همه سطحش پایین بود!!!!!!چندین بارازمراقب پرسیدم که واقعااین آزمون تیزهوشانه؟؟؟؟؟اونم باخنده جواب منوداد.....اینکه مراکزسمپادی زیادی تاسیس شده موضوع خوبی نیست درمدرسه ماهم صدتادانش آموزوجودداره که اسم سمپادرازیرسوال می بره.بچه هامن خودم متاسفم که این اتفاقات افتاده......اماازشماخواهش می کنم که به جای ادامه ی این بحث برای اتحادسمپادکمک کنیدتانذاریم که بیشترازاین مرکزسمپاداضافه بشه آخه داره فرزانگاه 7 هم میاد!!!!!!!!!!!!
بچه هامن خودم شخصاازدانش آموزان قدیمی خیلی خوشم میاد وسعی می کنم ازشون چیزای زیادی یادبگیرم باخیلی هاشونم دوستم. دوستان حداقل بخاطرچندنفردانش آموزخوبی که توی این مدارس جدیدهست این بحث راجمع کنید.سمپادهمیشه سمپاده!!!!!!!!!!

eyekay

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
قم،تهران
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

البته تو پرانتز بگم 17 تا سوال غلط صرفا جنجال خبری 20:30 بود،3 تا بود تعداد سوالات غلط ،بقیه ی سوالات شاید با توجه به یه تست کنکور غلط بودن،همیشه سابقه داشته ،سوال سمپاد اصلا جواب نداشته باشه یا 2 گزینه جواب داشته باشه،غلط نبوده،این حالت بوده،2 یا 3 غلط خیلی عادیه،توی کنکور 89 3 4 تا سوال غلط بود!بماند سوالات مشکل دار آزمون

yesampadi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
دانشگاه
سراسری یزد
رشته دانشگاه
برق..

اول بگم که به نظر من تقصیر خودشون نیس که قبول شدن منم اگه جای بقیه بودم و تو آزمون حتی اگه شعبه دهم قبول میشدم میومدم چون خوب آدم وقتی قبول میشه دلش نمیاد که نیاد دیگه...
ولی این که هر جا میگی فرزانگانی میگن الان که دیگه همه جا فرزانگان شده عصبیم میکنه(اونم از دست مسئولین با دوستان جدید نیستم)
چند روز پیش معلم تاریخمونو دیدم بهم گفت اینقد بهتون گفتم خودتونو اذیت نکنید الان میبینی؟همه جا فرزانگان شده:-|
حالام که دوم تیر آزمون نمونه وتیزهوشان با هم برگذاز میشه:(
در کل برا همه آرزوی موفقیت میکنم!!!
من یه سوالم دارم منظورتون از ورودی های جدید ما ها که راهنمائی نبودیم ولی دبیرستانمون سمپاده(فرز1)
هستیم؟؟ :( تازه من واقعااااا با بچه های قدیمی جور شدم واقعاااا همشون خیییلی ماهن خیلی اصن بد جور به هم وابسته شدیم امیدوارم درک بکنید...
بابا به خدا ما هم الکی پلکی نیومدیم اینجا میدونیدم که قبولی تو دبیرستان و الویت بندی چه قد سخت فرزانگان 1 میگیره :|

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

به نقل از mosquito :
خیلی هم خوب میدونیم اقای اژه ای کی بوده
ضمنا سالی که مابرای راهنمایی ازمون میدادیم هفده تاسوال استاندارد نبود

مطمئنى ميدونيد آقاى اژه اى كى بوده؟؟!!!!!!!
اگه اقاى اژه اى بود اجازه نمي داد تعداد بچه هاى سمپادى(دختر و پسر باهم)تو شهرى مثه تهران و اصفهان ومشهد واينا از پونصد شيشصدتا بالاتر بره

بله ولى ما سمپادياى قديمى باهمون شرايط قبول شديم
به دل نگير ولى ابن اصلا دليل خوبى نيس
مابا شما ها مشكل نداريم ولى داريم ميبينيم ومقايسه ميكنيم سطح الان واون زمانى كه سمپاد زير نظر اموزش وپرورش نبود رو.

اين يه چيز طبيعيه كه وقتى ادمازياد شن هماهنگى سطح درسى سخت تر ميشه ازوقتى مثه قارچ زياد شدن مدرسه ها چاپ كتاب هاى نشر سمپاد متوقف شد ولى معلماى ما همون جزوه هاى سالاى پيش رو بمون دادن گفتن توى جلسات گفتن سطح يه سرى پايين تره ماهم بايد يه جور بگيم همه بفهمن. (پيارسال اخرين سالى بود كه ارم نشر سمپاد رو كتابام بود :rolleyes:)
هه
اون روز كه گفتن فيلتر نداريم چقد احمق بودم كه خوشحال شدم

به نظرتون سطح ازمونى كه ما زمان آقاى اژه اى داديم با ازمونى كه امسال ورودى دبيرستان داد قابل مقايسه است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا ناراحتم نشيد يا اين كه فقط تو دلتون بشيد
من خودم از همه ناراحت ترم

+جريان اين ازمون تكميل ظرفيت و ميان پايه چيه؟؟؟؟؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا