• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپاديا به افتضاح كشيده شد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
پاسخ : سمپاديا به افتضاح كشيده شد!

به نقل از nodet.girl :
آخيش.اميدوار شدم.بالاخره يكي حرف منو فهميد.واقعا خيلي مرسي. (;
قابلی نداشت!:)) ولی جدا بیاید یه فکری کنیم.بعضی تاپیکا بعضی کاربرا باید از فیلتر رد شن!

kquran

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
شیراز
مدال المپیاد
شیمی...مرحله 2!
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
داروسازی

اوه...اوه...اوه چقدر بد دارین خراب می کنین فرومی رو که اولش خوشم اومده بود ازش...
ایجاد کننده ی تاپیک عزیز اولا در مورد جوابت به پست بنده من هیچ چیزی در مورد درس نگفتم...
دوم من هیچ حرفی از زیبایی امید خوبی و بقیه ی چیزای خوبی که میشه درباره اش بحث کرد تو این تاپیک نمی بینم و فکر می کنم دلیل تشویش دوستانی هم که تو این تاپیک میان همین باشه...
فکر می کنم اگه این مسائل تو یه بحث خصوصی با مدیرا مطرح میشد و همونجا فیصله پیدا می کرد الان این جو درست نمیشد...
اما خب مدیرای عزیز فکر می کنم که اگه یه خورده قاطعیت بیشتری نشون بدین در حین اینکه رابطه ی دوستی خیلی خوبی هم با کاربرا دارین(یعنی لزوما به خاطر اینکه بچه ها نارحت نشن قاطعیت نشون ندین) محکم برخورد کنید ...قول میدم در عرض چند هفته خیلی راحت میشه همه چیزو تحت کنترل درآورد...
در مورد پیشنهاد دوستی هایی هم که تو پیغام شخصی ها دیده میشه فقط باید بگم که فرد گیرنده بدون هیچ توجهی و با عزیز دونستن خودش و احترام قائل شدن واسه وجود خودش راحت از کنارش بگذره و تنها در موارد خیلی حاد به مدیرا گزارش بده...
اما من نمیدونم چرا دارین میگین سایت اعضای خوبشو داره از دست میده؟!عضو خوب این مسائل رو اصلا نمیبینه و کاری هم نمی کنه که واسه خودش و دیگران مشکل پیش بیاد...حتما اون دوستان که سایت رو ترک کردن دنبال بهانه می گشتن که خب پیدا کردن...
عرائضم فقط حاصل تجربه هام تو مدیریت چندین سایته که خیلی راحتم اداره میشدن...
در هر صورت فکر کنم تموم کنید بهتر باشه...
یا حق!

eAJ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Allame helli-Tehran

کسی که از این جور حرفها می زنه، یعنی خودش یه جای کارش می لنگه!

شما اگه به این پیام ها جوان ندین، اتفاق خاصی نمی افته ! اون یارو هم آدرس خونه شما رو بلد نیست ! فوقش کلی پیام عاشقانه دارین :))
عجب سوژه ای است !

جان مادرت ... علافینا !

parnian.d

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزنگان1 بندرعبّاس
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از eAJ :
کسی که از این جور حرفها می زنه، یعنی خودش یه جای کارش می لنگه!

شما اگه به این پیام ها جوان ندین، اتفاق خاصی نمی افته ! اون یارو هم آدرس خونه شما رو بلد نیست ! فوقش کلی پیام عاشقانه دارین :))
عجب سوژه ای است !

جان مادرت ... علافینا !
ای بابا چرا درک نمیکنید هدف ما از این کار چیه؟من و شما گول نخوریم.اصلا آقا ما اراده ی پولادین داریم.ولی هدف ما فقط شناخت اینجور آدماست.باهاشون برخورد شه تا یکی دیگه بدبخت نشه.من جواب ندم میره سراغ یکی دیگه...مطمئنی اونم جواب نمیده؟

samira

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
مدال المپیاد
زياده!!!

به نقل از ParNiaN.D :
ای بابا چرا درک نمیکنید هدف ما از این کار چیه؟من و شما گول نخوریم.اصلا آقا ما اراده ی پولادین داریم.ولی هدف ما فقط شناخت اینجور آدماست.باهاشون برخورد شه تا یکی دیگه بدبخت نشه.من جواب ندم میره سراغ یکی دیگه...مطمئنی اونم جواب نمیده؟
من هم با پرنيان موافقم

vihan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلي 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
مطالعه براي المپياد فيزيك ! (هنوزم دارم مطالعه مي كنم !!!)

من میگم هرکی از این کارا کرد اسمشو تابلو کنین بزنین اینجا آبروش بره ، دیگه کسی جرات نکنه از این کارا کنه ... !!!!!!!!!

البته من فکر می کنم eAJ هم راست می گه ، اگه ولشون کنیم حوصلشون سر میره دیگه از این کارا نمی کنن !!!

در هر صورت فکر کنم دیگه اینجا دارین دعوا می کنین ! الان همه فهمیدن اگه از اینا دیدن باید گزارش بدن ! حله دیگه ؟!

الان دعوا سر چیه ؟! همه با هم توافق نظر دارن که !!!!!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

×تاپیک قفل شد.
نتیجه بحث: اگه پیغام خصوصی مبنی بر پیشنهاد دوستی دریافت کردید حتما به مدیران گزارش بدید.در غیر اینصورت مسئولیت هر اتفاقی که بیفته با خودتونه.×

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا