• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سومین دوره مسابقات دانش آموزی هشترودی(کرمان)

هشترودی امسال

• کشوری

رای‌ها: 13 72.2%
  • استانی

رای‌ها: 5 27.8%

• رای‌دهندگان
    18

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS & Math
پاسخ : سومین دوره مسابقات دانش آموزی هشترودی(کرمان)

از امیر حمزه هم خواهش میکنم اسامی تیم های شرکت کننده در این مرحله + رتبه ها و امتیازاتشون رو روی سایت قرار بده.

alexis1375

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

به نقل از مافوق سرباز :
ولی یه چیز که خیلی منو ناراحت کرد این بود که هر 3 تیم اول
از مدرسه ی ما بود و متاسفانه تیم های دیگه نتونستند امتیاز کافی کسب کنند
اما خدا رو شکر گروها همونجا هر چی اعتراض داشتن کردن دیگه جا حرف نذاشتن

• شروع کننده موضوع

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

آدم یه چیز که از مسابقه یادمیگیره این که یکسال زحمت میکشه یه روزه تموم میشه همه چی
حالابه زندگیت نگاه کن 50و60سال زحمت میکشی بعد لحظه مرگ که به خودت نگاه میکنی میبینی 60سال زحمت کشیدی شداین و فرداهمه چی تمومه :((
چقدرسخته
کاش فردا هم دوباره مرحله دو هشترودی بود خودم تنهایی کاراش رو میکرد :D
امانمیشه تموم شدتموم و تموم :((

خوشحال میشم کسایی که به نظر سنجی جواب منفی میدن علتشون رو برام پ.خ کنن ممنون

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

بـــسمـــه تـــعـــالی

ســـلام

شخصا" انتظار نداشتم بعد از اون همه بحثی که تو تاپیک کرمان شد ، دو صفحه (!!!) هم اینجا بحث بشه... ولی شد دیگه...
کـــسانی که شرکت کردن اگر انتقاد ، پیشنهاد یا نظری دارن میتونن روی سایت یا همین جا بگن...

و در پــــایـــان از تمامی کسانی که زحمت کشیدن از جمله حـــمزه عزیز ، مریـــدان سرباز (هر دو تاشون) ، مافوق سرباز ، بندکفش ناخدا افضلی و جناب آقای اجلّه و سایر کسانی که اینجا نیستن تـــشــکر می کنم .. ان شاالله که هر سال همگی مسابقات بهتر و بهتر برگزار بشن......

+
به نقل از مریدان سرباز3 :
اینا همه ادمایی هستن که امسال باید برن باشگاه

منظورشون باشگاه بدنسازیه ... جدی نگیرین

به نقل از مریدان سرباز3 :
شما تا حالا دغدغه مالی نداشتین بفهمین چیه وقتی برای صدها طرحی که تو ذهنت داری حصار مالی بکشی میفهمین .فک کردین مشکل کوچیکیه)

این قسمت آخر بسیار تاثیر برانگیز بود... حصار مالی 8->

به نقل از به نام یار :
اما چیزهایی پشت پرده بودکه هیچ کس نمیداند

میشه بگی چه چیزایی؟ :-?

• شروع کننده موضوع

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از A Retired Colonel :
میشه بگی چه چیزایی؟ :-?
اینجا جاش نیست
با عرض پوزش درنظر سنجی تغیریصورت گرفت لطفا دوباره نظر دهید(گزینه سوم پاک شد به دلایلی)
دوستان با نظرات منفی لطفا در صورت امکان دلیل خود رابرای من پ.خ کنن خیلی ممنون میشم

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

سه تیم اوّل این مسابقات به شرح زیر هستند:

رتبه اول: تیم بستر سازه اعظم دبیرستان علامه حلّی 1 امتیاز:106

رتبه دوم: تیم آفتابه سازی رشت دبیرستان علامه حلّی 1 امتیاز:104

رتبه سوم: تیم دکارت دبیرستان علامه حلّی 1 امتیاز:88

aida.sh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2

به نقل از بابک خرم دین :
اعتراض ما واسه گرفتن امتیازی بود که باید میگرفتیم و بهمون نداده بودن!وگرنه مسابقه شما واسه اعتراض هنوز خیلی جاداره..........!!!
ضمنا فکرکنم باید بهتون یادآوری کنم اصلا کاردرستی نبود که توی افتتاحیتون تا میتونستین واسه تعریف مسابقه 3گانه سنگ تموم گذاشتین!!! (البته غیرمستقیم!)
خیلی مسایل دیگه هم بود که کاردرستی نیست توی تاپیک مطرح بشه!
یه پیشنهاد:سعی کنین واسه سال دیگه بخش تخمین قیمت رو حذف کنین!فکرنمیکنم به خلاقیت و هوش ربطی داشته باشه!!
ببخشید اگه بابت این پست باعث ناراحتی بعضی ها شدم!اما فکرکنم چیزهایی که واسه سال دیگه باید درستشون کنین!

alexis1375

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان

به نقل از aida.sh :
اعتراض ما واسه گرفتن امتیازی بود که باید میگرفتیم و بهمون نداده بودن!وگرنه مسابقه شما واسه اعتراض هنوز خیلی جاداره..........!!!
ضمنا فکرکنم باید بهتون یادآوری کنم اصلا کاردرستی نبود که توی افتتاحیتون تا میتونستین واسه تعریف مسابقه 3گانه سنگ تموم گذاشتین!!! (البته غیرمستقیم!)اینو اصلا قبول ندارم شاید این برداشتتون بخاطر حساسیتهاییه که بوجود اومده
یه پیشنهاد:سعی کنین واسه سال دیگه بخش تخمین قیمت رو حذف کنین!فکرنمیکنم به خلاقیت و هوش ربطی داشته باشه!!درست میگین بنظرمون خودمونم رسید اما فک کردیم شاید به تازگیش بیارزه
ببخشید اگه بابت این پست باعث ناراحتی بعضی ها شدم!اما فکرکنم چیزهایی که واسه سال دیگه باید درستشون کنین!ما مثه بعضی ها تا تقی به توقی بخوره ناراحت نمیشیم با شما نیستما ممنون از نظرتون x:

• شروع کننده موضوع

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

با تشکر از شما دوست عزیز که صحبتتون رو گفتید و نگذاشتید که تبدیل به سوء تفاهم بشه

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از aida.sh :
1)ضمنا فکرکنم باید بهتون یادآوری کنم اصلا کاردرستی نبود که توی افتتاحیتون تا میتونستین واسه تعریف مسابقه 3گانه سنگ تموم گذاشتین!!! (البته غیرمستقیم!)
2)یه پیشنهاد:سعی کنین واسه سال دیگه بخش تخمین قیمت رو حذف کنین!فکرنمیکنم به خلاقیت و هوش ربطی داشته باشه!!

سلامٌ علیکِ..

1) من تعجّب می کنم از این حرفتون.. اولا" که اصلا" قرار نبود درباره مسابقه دیگران حرف زده بشه .. این بخشی از سخنرانی آقای بنیسی بود و من هم خبر نداشتم که ایشون چی قراره بگن در سخنرانیشون .. دوما" فکر نمی کنم حرف بدی زده باشن... این که بیان و از مسابقتون تعریف کنن و شرکت کننده هاش رو (که منظورشون ما بودیم) جلو جمع به نحوی ضایع کنن ، شما رو ناراحت کرده؟

2) نمی خوام اصول انتقاد پذیری رو زیر سوال ببرم ولی بخش تخمین قیمت زیرشاخه آیتم تخمین بود و هدفش این بود که شما با استفاده از اطلاعات از پیش تهیه شده یه سری داده رو مقایسه کنید.. این کجاش به تخمین مربوط نبود؟

در ضمن وقتی شما اعتراض می کنین و نمره ای بهتون نمیدن یعنی اعتراضتون وارد نبوده و اگر نه ما سعی کردیم کوچکترین ظلمی در حق گروهی نشه..

به نقل از aida.sh :

این تاپیک واسه همین ایجاد شده ... اگه مسئله ای هست بفرمایین....

+خوشم میاد یه انتقادی هم که میشه همه میان روش نظر میدن.... :)) اوج رســـیدگی به اعتراضات و انتقادات ... B-)

alireza.kjy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
مدال نقره(3)ریاضی دوره 30 {لعنت بهشون :D}
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

به نقل از aida.sh :
ضمنا فکرکنم باید بهتون یادآوری کنم اصلا کاردرستی نبود که توی افتتاحیتون تا میتونستین واسه تعریف مسابقه 3گانه سنگ تموم گذاشتین!!! (البته غیرمستقیم!)
یه پیشنهاد:سعی کنین واسه سال دیگه بخش تخمین قیمت رو حذف کنین!فکرنمیکنم به خلاقیت و هوش ربطی داشته باشه!!
ببخشید اگه بابت این پست باعث ناراحتی بعضی ها شدم!اما فکرکنم چیزهایی که واسه سال دیگه باید درستشون کنین!
ما به گروه شما از بابت یک سوال 5 امتیاز اضافه کردیم و همون لحظه بهتون اعلام کردیم فک نکنم سوال دیگه ای هم اعتراض داشتین ما به همه ی اعتراضا همون جا پاسخ دادیم.
قسمت تخمینم فکنم از بین این همه آیتم که وجود داره تخمین قیمت که ایده اش هم از خودمون بود واز جایی نگرفته بودیم نسبتا خلاقانه تر بود . ولی باز هم ممنونیم که پیشنهادات و انتقاداتتونو اعلام می کنین

aida.sh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2

به نقل از A Retired Colonel :
سلامٌ علیکِ..

1) من تعجّب می کنم از این حرفتون.. اولا" که اصلا" قرار نبود درباره مسابقه دیگران حرف زده بشه .. این بخشی از سخنرانی آقای بنیسی بود و من هم خبر نداشتم که ایشون چی قراره بگن در سخنرانیشون .. دوما" فکر نمی کنم حرف بدی زده باشن... این که بیان و از مسابقتون تعریف کنن و شرکت کننده هاش رو (که منظورشون ما بودیم) جلو جمع به نحوی ضایع کنن ، شما رو ناراحت کرده؟

2) نمی خوام اصول انتقاد پذیری رو زیر سوال ببرم ولی بخش تخمین قیمت زیرشاخه آیتم تخمین بود و هدفش این بود که شما با استفاده از اطلاعات از پیش تهیه شده یه سری داده رو مقایسه کنید.. این کجاش به تخمین مربوط نبود؟

در ضمن وقتی شما اعتراض می کنین و نمره ای بهتون نمیدن یعنی اعتراضتون وارد نبوده و اگر نه ما سعی کردیم کوچکترین ظلمی در حق گروهی نشه..

این تاپیک واسه همین ایجاد شده ... اگه مسئله ای هست بفرمایین....

+خوشم میاد یه انتقادی هم که میشه همه میان روش نظر میدن.... :)) اوج رســـیدگی به اعتراضات و انتقادات ... B-)
1-فکرمیکنم آقای بنیسی بیشتر بچه های فرزانگانو سرکوب کردن تا بچه های علامه رو!بعدهم وقتی یکی قراره تومراسم افتتاحیه صحبت کنه هر مراسمی هم که باشه اگه خودش متوجه نمیشه بایدازبقیه بپرسه که با این حرفش مشکلی پیش نیاد!
2-ببخشید مگه من گفتم زیرشاخه تخمین نیست!؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!تخمین زیرشاخه ای ازریاضی هست اما شما عنوان مسابقتون هوش و خلاقیته و فکرمیکنم این موضوع زیاد واسه این مسابقه جالب نباشه!بازم این فقط نظرمنه!هرطورخودتون دوست دارین!هیچ اجباری نیس!
3-فکرمیکنم متوجه نشدین که اعتراض ما وارد بود و امتیازمون رو هم بهمون دادن!! :D

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
شیمی
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از aida.sh :
1-فکرمیکنم آقای بنیسی بیشتر بچه های فرزانگانو سرکوب کردن تا بچه های علامه رو!بعدهم وقتی یکی قراره تومراسم افتتاحیه صحبت کنه هر مراسمی هم که باشه اگه خودش متوجه نمیشه بایدازبقیه بپرسه که با این حرفش مشکلی پیش نیاد!
2-ببخشید مگه من گفتم زیرشاخه تخمین نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تخمین زیرشاخه ای ازریاضی هست اما شما عنوان مسابقتون هوش و خلاقیته و فکرمیکنم این اطلاعاتی که بیشتر پسرا باید داشته باشن تا دخترا!!مربوط به بحث اقتصاد..وایناست!

1. احساس می کنم شما متوجه نشدین آقای بنـــیسی چی گفتن که دارین این بحث ها رو میارین وسط... :)

2. آهان ... پس بحث دختر و پسره ... وقتی شما خودتون توانایی های دختر ها رو تو بحث اقتصاد زیر سوال می برین ، چه توقعی از ما دارین؟! :)) بازم میگم این مبحث فقط هدفش این بود که شما با استفاده از یه سری داده ( که تشکیل شده بود از مراحل انجام کار و بعضا" هزینه های اون کار) بتونین قیمت اون موارد رو تخمین بزنین و با هم مقایسه کنین...

با این حال مواردی که شما عرض نمودید ، یک انتقاد محسوب شده و ما به آنها رسیدگی خواهیم کرد.

3.اگه امتیازتون رو بهتون دادن یا حتّی ندادن ، یعنی به اعتراضتون رسیدگی شده پـــس باز هم می رسیم به سخن دوستمون که میگه :
به نقل از بابک خرم دین :
××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
به نقل از aida.sh :
وگرنه مسابقه شما واسه اعتراض هنوز خیلی جاداره..........!!!

8-> می شنویم.... 8-> (البته اینا رو باید روز مسابقه می گفتین .... )

alireza.kjy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

به نقل از aida.sh :
2-ببخشید مگه من گفتم زیرشاخه تخمین نیست!؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!تخمین زیرشاخه ای ازریاضی هست اما شما عنوان مسابقتون هوش و خلاقیته و فکرمیکنم این موضوع زیاد واسه این مسابقه جالب نباشه!بازم این فقط نظرمنه!هرطورخودتون دوست دارین!هیچ اجباری نیس!
من الان نمی فهمم پس چه اعتراضی وجود داره؟

aida.sh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2

به نقل از alireza.kjy :
من الان نمی فهمم پس چه اعتراضی وجود داره؟
من فقط یه انتقادکردم!نمیدونم شما چرا هی میخواین ربطش بدین به اعتراض؟!

Мох

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
فیزیک

واقعا که به کار بردن لفظ اعتراض خیلی زشت و ناپسند اصن در شأن یه همچین مسابقه ای نیست
معلوم میشه خود مسئولین خیلی از نحوه ی برگزاری مسابقه راضی نیستن که همش دلشون میخواد کلمه ی اعتراض رو بشنون
اصن شرکت کننده حق اعتراض هم مگه باید داشته باشه ؟اگه قرار باشه همه اعتراض کنن که کاری پیش نمیره (;

alireza.kjy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

گفتیم که فقط می خواستیم حرفی باقی نمونه در مورده مسابقه و هنوزم اتقادات رو می پذیریم تا برای سال آینده مسابقه بهتر برگزار شه.

• شروع کننده موضوع

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از a doomed man :
واقعا که به کار بردن لفظ اعتراض خیلی زشت و ناپسند اصن در شأن یه همچین مسابقه ای نیست
معلوم میشه خود مسئولین خیلی از نحوه ی برگزاری مسابقه راضی نیستن که همش دلشون میخواد کلمه ی اعتراض رو بشنون
اصن شرکت کننده حق اعتراض هم مگه باید داشته باشه ؟اگه قرار باشه همه اعتراض کنن که کاری پیش نمیره (;
بین خودمون باشه به کسی هم نگو(ولی خودم کاملا راضی نیستم)
من عاشق اینم که اگه یه جایی تو کارم مشکل میبینن بقیه بهم بگن؟ [-o<
ولی اون چیزی که من میبینم خیلی با یک شرکتکننده فرق میکنه :D

aida.sh

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 2

به نقل از a doomed man :
:D
اینطورنیس!هرکس وقتی یه مسابقه برگزار میکنه دوست داره مشکلی پیش نیاد و اگرم پیش اومد حل بشه!فکرمیکنم دلیل این قضیه هم همین باشه...!!چون منم هر پست که میدم یه جوری آخرش میرسه به اعتراض!!
ببخشید اگه شرکت کننده نباشه مسابقه ای نیس!معلوم که هرشرکت کننده ای درصورت مشکل حق اعتراض داره...!!!!

• شروع کننده موضوع

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از aida.sh :
:D
اینطورنیس!هرکس وقتی یه مسابقه برگزار میکنه دوست داره مشکلی پیش نیاد و اگرم پیش اومد حل بشه!فکرمیکنم دلیل این قضیه هم همین باشه...!!چون منم هر پست که میدم یه جوری آخرش میرسه به اعتراض!!
ببخشید اگه شرکت کننده نباشه مسابقه ای نیس!معلوم که هرشرکت کننده ای درصورت مشکل حق اعتراض داره...!!!!
بله حرفتون صحیح دوستمون شوخی کردن
حالا اگه اعتراضی مشکلی هست یا بود بفرمایید

بالا