• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جای زخم...

kasandan s

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
دانشگاه
پردیس فرهنگیان مشهد
رشته دانشگاه
علوم تربیتی
پاسخ : جای زخم ...

درست یادمه سه ساله بودم عمه اینا خونمون دعوت بودن منم تازه چندتافحش یادگرفته بودم بعد سرسفره عمه داشت اذیتم میکرد منم برگشتم بهش گفتم خ ر مامانم عصبانی بلند شد دستمو گرقت چسپوندبه بخاری خونه تاالان که16سالمه ردش مونده ولی ازاون به بعد حتی به آدمای کوچکترازخودم درحالت کلی "شما" میگم...تنبیه تاثیرگذاری بود ازش ناراحت نیستم :D

ارنواز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 / فرهنگ
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
باستان شناسی

به نقل از ارنواز :
اگه شکستگی هم حسابه من میگم :
من پای راستم در عرض 1 سال سه بار شکست (یا به قولی در رفت!). یه بار داشتم تکواندو تمرین میکردم محکم خورد به کنار تخت و ... :D
بعد جاش انداختم، روز بعد از اینکه بازش کردم دوباره ورزش کردم و دوباره ... :-"
بعد اول تابستون دوباره یه اتفاقی افتاد که این دفعه کار به گچ گرفتن رسید و... :-"
بعد اولای مهر سر کوچه ی مدرسمون نزدیک بود ماشین بهم بزنه، عقب عقب رفتم افتادم تو جوب، دوباره همون پام در رفت و ... :D
دیگه خلاصه به این نتیجه رسیدم این پا دیگه واسه من پا نمیشه :-<

در راستای همین قضیه، پای بنده الان در گچ می باشد؛ زیرا به دلایل یاد شده استخوانش کلا نابود گشته بود و به گفته ی دکتر محترم انداختنش دور ! :-" :D

raman

Hatter
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران

مامان بزرگم ینا تو حیاطشون تاب دارن.بعد همین جور که تاب می خوردم تصمیم گرفتم وقتی تاب رفت تو اوج بپرم و پرواز کنم به سمت عمه م که نه یه متر دو متر،اووووووووون سر حیاط بود. X_Xخلاصه با پروازی ناموفق در یک قدمی تاب به زمین خورده و یک خط عمودی تا آخر عمر بالای لبم خواهد ماند. :D
بسوزه پدر این آرزوی خلبانی. :(

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

من یه زخم رو چونم دارم که بسی یادمه دردناک بود زخمش ! :-"
فک کنم 4 - 5 سالم بود داشتم با بابام میرفتم یه جایی که یادم نیست کجا ! بسی هم تاریک بود ! منم یهو افتادم چونم خورد به لبه ی یه پله و به طرز فجیعی بازشد از هم تقریبا !!
ینی در این حد بود ! :-"

بعد منم کلی بچه ی خوبی بودمُ اینا ! مامان بابام داشتن گریه میکردن من هی بهشون میگفتم چیزی نیست خوب میشمُ اینا !
فهمُ شعورو میبینین تو رو خدا ! :D ;;)

bahar.b.e

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
در آینده بهتون میگم.
رشته دانشگاه
این نیزبه آینده واگذار میشه

من یه جایی کنار لبم هستکه اثر یک دعوا در سن 4 سالگی با یه پسره در اتوبوس است. ولی زخم نیست جای چنگه

amir abbasi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِـــ CNIHS یا همون CIHS سابق
شهر
مـــشـ CO
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
UWO

من یه زخم تقریبا2سانتی روی پام دارم
تقریبا5سال پیش تو زمستون بود که رفته بودم بالای سایه بون ماشینا (برا کوخ ریختن)
وقتی اومدم پایین پام به یه یخ گیر کرد و یکم درد گرف.
چند دقیقه بعد دیدم پام خونیه.پاچمو زدم بالا دیدم چه زخمی . استخونم هم دیده میشد. (; :-\

یادش میوفتم خاطراتی برام زنده میشه 8-> 8-> 8->
ولی در کل آدم آرومی نیستم.
از بچه گی بچه شری بودم. x:

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

نه باو خدارا شکر من جای زخمم نمونده. احتمالا چون سر زانو بود.....
من پنج سالم که بود مهد میرفتم تو مهد یه پسره بود هی دنبال من میدویید منم همش داشتم از این فرار میکردم.....یه بار خوردم زمین کلا سر زانوم رفت....بسی گریه نمودیم...
-------------------
یه دف دیگم کلاس اول که بودم دم مدرسمون یه سراشیبی بود بعد هی ما از این بالا پایین میدویدیم......یه بار من داشتم میدویدم پایین یکی دیگم داشت میدویید بالا جالب اینجاس که از اول همو دیدیم هی به راهمون ادامه دادیم.....هیچی دیه بعدم خوردیم به هم دوباره من خوردم زمین سر زانوم رف.....البته نه به شدت دفعه قبل ولی بازم بد بود...

This is me

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان٢ :x
شهر
تهرانْ
مدال المپیاد
برنز زیست

پارسال توى مسابقه هاى هندبال انگشت پام ناجور شكست.طورى كه نمى رفت توكفشم !(نخند. بادكرده بود)بابام بردم دكتر. دكتره گفت بروگچ بگير حداقل تا٤ماه بازى نكن :( :O فرداش بازى نيمه نهايى بود. كلى زحمت كشيده بوديم منم كاپيتان بودم :P موندم چيكار كنم :-? ازاتاق دكتره اومدم بيرون بابام گف چى شد؟گفتم :چيزيش نيست گفت مى تونم بازى كنم ??? <D= :-"
بابام -مطمئنى؟؟؟؟؟
من-اره
خدايى خيلى بدبود توعكسه يكى از استخونام خورد شده بود. فرداش يه اسپرى بيحسى خريدم همه اشو خالى كردم رو پام. به سرپرست تيم هم چيزى نگفتم. پدرم در اومد توبازى. ولى ارزشش رو داشت. برديم x: >:D<

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

یه بار کلاس پنجم ابتدایی بودم...صبح مامانم بیدارم کرد برم مدرسه سردم بود....رفتم پشت بخاری وایسادم شلوارمو عوض کنم...بعد این لوله بخار ها دیدین راه راهه؟! :D
پامو آوردم بالا خورد به لوله بخاری :-"بعد سر زانوم یه رد افتاد دقیقا" عین آرم شبکه 3!
البته خیلی کمرنگ شده :D

sampadii_farzanegan2

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 1.teh
دانشگاه
دانشکده علوم پزشکی شهید بهش
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

چهارم ابتدایی دیر وقت رسیدیم خونه..کلی روز بود خواب نداشتم اصلا"...از ماشین که پیاده شدم یه نیگا به کف پارکینگ کردم دیدم بدجایی نیست...شاید حتی به نظرم گرم و نرم هم اومد...یه نیگا دیگه انداختم به آسانسور دیدم دوره تا برم خونه و اینا! تصمیممو گرفتم و همون جا افتادم زمین خوابیدم...تازه صبحش که تو بیمارستان پاشدم فهمیدم فک و اینام آره!!!!

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

اول راهنمایی بودم. از مدرسه اومدم خونه داشتم لباسامو عوض میکردم از قضا نزدیک بخاری هم بودم. نمیدونم کدوم نامردی بخاری رو تا ته زیاد کرده بود اون ور تر خودش کپیده بود! نفهمیدم چی شد که پام خورد به بخاری و پشت ساقم یه خط خفن کشیده شد!!!! البته الآن به سختی قابل تشخیصه! :D

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

دندونتو برید؟ :-"

ali.mashi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمــــ II
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

حواسم بود. حسش نبود درست کنم.
شکست

baby girl

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندواب
مدال المپیاد
ندارم ولی خواهم داشت.....
دانشگاه
انشاالله صنعتی شریف
رشته دانشگاه
هوافضا

سلام.وقتی کوچیک بودم با داداشم تو ماه محرم پرجم تو دست داشتیم بازی می کردیم که یه دفعه صورتم خورد به نرده های پله هامون(قدم کوتاه بود)و لبم تریک.زیاد معلوم نیست ولی خودم که می دونم.البته اصلا ناراحت نیستم.این بزرگ ترین زخممه.بقیه خوب شدن :> :> :>

innocent

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان (1)
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
مطالعه (!!!) برای مرحله دوم المپیاد ادبی...که البته قبول نشــدم:دی
رشته دانشگاه
دانشگاه شهید چمران هواز - دانشگاه شیراز
تلگرام
اینستاگرام

پای راستم چسبید به اگزوز موتور...9 سالم بود... کسی که سوار موتورش شدم آشنا بود اما باش رودرواسی داشتم هیچی نگفتم...
هنوز که هنوزه پایین قوزک پام یه یادگاری صورتی مونده!!!

Kinder

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران/جامعه‌شناسی

کلاً در طول زندگی بچه ی آرومی بودم. خیلی هم فعالیت نداشتم؛ سر جام میشستم، با وسایل هیجان انگیز بازی میکردم (;D) که یه بلایی سرم میومد! :-"

دو سالم بود که روی اُپن نشسته بودم؛ یک عدد خلال دندونم دستم بوده. گویا باد میزنه و از روی اُپن میفتم؛ وقتی مادر گرام پیدام میکنن، خلال دندون رفته بوده توی لپم و از سمت داخل دهنم دراومده! نیم ساعت اول هم هنوز خودم نفهمیده بودم، بخیه نداره اما با زبونم از داخل هنوز جاشو حس میکنم! :D

سه سالگی، خواستم 1 چیزی رو از روی زمین وردارم، خم شدم و سرم خورده به لبه ی شیشه ای میز. دقیقاً وسط پیشونیم 1 زخمِ بخیه ی شکسته هست که یادگار مونده.

بچه که بودم، پوستم خیلی حساس بوده. :-" هروقت زخم میشده، بعدش جاش یه لکه ی سفید شکل میگرفت. سر آرنجم الان سفیدرنگه خلاصه.

بینی هم که... این بینی گویا کلاً خیلی دمه دسته! از مشت و لگد و توپ بسکتبال گرفته تا سنگینی عینک بهش آسیب رسوندن. زخم نه اما عین راه پله حالتش شکسته شده! :D

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

يه باره بدش، اسكيت بازي ميكردم تو پارك ملت - سراشيبياش- خوردم زمين با زانو يه مدتي داشتم كشيده ميشدم رو اسفالت كه اصطكاك به دادم رسيد :D جاش مونده هنوز

سوختگيم حسابه؟ :D يه بار تريپ پيك نيكي رفته بوديم يه جايي، موكت پهن كرده بودن بعد ديگه ديروقت بود و مام دانش آموز (دبستان)، خوابيدم اونجا. خواباي خوبيم داشتم ميديدم كه يهو مغز خر من به خاطر برطرف كردن اون حس گزيدگي كه به خاطر ريختن آب جوش فلاسك رو دستم ايجاد شده بود، تصميم گرف اينو بكشه رو رو زمين كه موكتم بود؛ در همين حينم بنده بيدار شدم ديدم كه اوا :D پوستم كو؟ صحنه ي دلخراشي بود خلاصه :D هرچند بعدش براي خوب شدنش (شست و شو و بريدن پوست هاي اضافه و ...) صحنه هاي دلخراش تريم ديدم :D از مچ تا انگشتا يه تفاوت رنگ چزئي ديده ميشه الان

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

یه بار در پارکینگو میخواستم ببندم این قفلش افتاد رو دستم ..فاصله ی بین انگشت شست و اشاره م به جا کنده شد X_X ولی جاش نمونده :-" :D

علیرضا32

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
مدال طلای دهمین دوره المپیاد نجوم و اخترفیزیک و مدال برنز نهمین دوره المپیاد نجوم و اخترفیزیک

یه دفعه داخ چادر نشسته بودم چادر مسافرتی بود بعد گوشه ی چادر خورد به کتری کتری بخار بود خیلی دماش بالا بود ریخت روی پام X_X
پوست پام رفت که هیچ بدبختی بعدشم چرک کرد X_X
داشتم میمردم :((

fatima !!!!!

کاربر فوق‌حرفه‌ای

سوم راهنمایی داشتیم زو بازی میکردیم دوستم خورد به من فرم عینکم رفت تو ابروم ! شکست !

بچه بودیمم با خواهرم ناز و نوازش کردیم چنگ انداخت به صورتم آباد شد ! ناخنش پوستمو برد !

پسرخالم از حموم اومده بود بعد رفت جلو بخاری شکمش چسبید به بخاری اصن یه وضعی بود طفلی !

بالا