• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نمره انضباط

HTC

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
دانشگاه
رشت
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : نمره انضباط

نمره انضباط راهنمایی ها رو برا اساس شیطنت و شلوغی و بی انضباطی ها و بی تربیتی و حجاب میدن

ولی انضباط دبیرستان رو میان تک تک موهای صوتتو میشمرن و بعد نمره میدن یعنی فقط به این توجه میکنن :-?? کمی هم حجاب

smart girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
مدال المپیاد
المپیاد ادبی
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

تو راهنمایی ما هرکاری میخواستیم میکردیم ولی امسال....
نزدیک بود اونروز برا حجاب نره منو کم بدن....
معاونمون گفت این ترم بت خوب میدم اما چون قول دادی رعایت کنی اگه ترم دوم رعایت نکنی دوبرابر الان کم میشه.... :-ss :-ss

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

به نقل از پری ناز :
یه معاون داشتیم اختصاصی اول دبیرستان اصن یه چیزی بودا :-ssبعید نبود انظباط صفربده X_X(قبلا معلم زیست بود)امسال معاون شد یکمی مارو دوباره سر جامون نشوند اوایل دی هم بازنشسته شد رفت.الان خانوم س.. >:D< شده معاونمون /m\ روز اول که اومد گفت بچه ها من میدونم سختی زیاد کشیدین،موقع امتحانا میتونین با شلوارلی بیاین ;;)(ارفاق بزرگی بود در حق ما)...ولی 90 درصد بچه ها با همون شلوار مدرسه میومدن :Dچون هنوز عقیده داریم شلوارجین با مانتوی مدرسه به شدت ضایع میباشد :D
الان دیگه میتونیم هرروز مدرسه رو روسرمون بذاریم،جلوی معاون برقصیم،باهاش دوست باشیم... 8->دوران اون معاونای قبلی باید همیشه (چه سر کلاس چه زنگ تفریح)با وقار و متین و ساکت و باحجاب میبودیم و آروم تو راهرو راه میرفتیم! ~X( (:|
امیدوارم نمره های انظباط ترم اولو ناظم قبلی نداده باشه [-o<
بله...یادش بخیر اون روزی که اینو نوشتم چه خوشبخت بودیم 8->
الان خانوم س هم رفته رپ اومده...از معاون اولیه هم بدتر...صد برابر بدتر :-ss
حالا چرا نموند بچه ش بزرگ بشه مدرسه هم بره بعد برگرده؟ :-<آخه چه وقت تموم شدن مرخصیش بود؟ :-s
اول فکر کردم شاید خسته شه این همه پله بیاد بالا بعد دیدم این که از همه ی معاونا جوونتره #-o :-??دیگه کسی نیست به جز این که بتونه ناظم طبقه چهار باشه :-<
خدایا ما را نجات بده [-o<لطفا [-o<خواهشا [-o<خودت که حال و روز مارو می بینی یه کاری کن این بره [-o<
همه با هم...آمین دوستانی که میرن مکه التماس دعا :Pآخه شما که نمی دونین ما چی میکشیم :-<

اگه یه وقت گذرش بیفته اینو بخونه دلش که نمی سوزه هیچ همون دونمره انظباطمو نمیده :-"

amir abbasi

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستانِـــ CNIHS یا همون CIHS سابق
شهر
مـــشـ CO
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
UWO

من که از کنار سیفی(ناظم)رد نمیشم X_X
چون به بند کفشتم گیر میده. :-??

hiam jun

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد!!

انظباط منو تو کارنامه دادن 18! :O
آقا من دردمو به کی بگم خو!؟ :(
من امسال هیچ کاری نکردم! :Dاین چه وضشه!؟ X-( :-"

ارنواز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 / فرهنگ
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
باستان شناسی

به من آفرین بگین؛ من نمره انضباطم رو بیست شدم ! ;;)
نمیدونم چی شده، یا اشتباه شده یا به خاطر بقیه ی نمره هامه !
در کل تو پوستخودم نمی گنجم الان ! >:D<

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى

خب به نظر من واقعا تاپیک شده خاطره تعریف کردن و این که من چند شدم و اینا ...

یه مدت قفل :-< :-??

moreda

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر نرم افزار

اصلا نمره انضباط خداست ها میری پیشه ناظم که مورد بنویسه سه ساعت برات روزه میخونه که حیف نیست آدم تو کارنامش همه نمزه هاش بیست باشه ولی انضباط کم شه [-(
یا میگه دیگه از ساله بعد زیر 17 ها رو قبول نمی کنیم ... :))

بعد اصلا مورد های شر و وری مینویسه که نگو
برای یکی نوشت:"ایجاد رعب و وحشت برای آرمان حسن زاده" :)) :))

بعد اصلا هیچکی براش مهم نیس یه بار زنگ ردن خونمون مامانم بیاد.بعد من خبر نداشتم زنگ کامپیوتر رو پیچوندم.معلم زنگ زد ناظم که اطلاع بده مامانم هم اونجا بود :D

یا یه بار ناظم واسه یکی از بچه ها میخواست زنگ بزنه اولیاش بیان(زیاد زبان رو پیچوند) بعد سرش شلوغ بود رو تخته وایت بورد اتاقش نوشت که یادش نره بعد یکی از بچه ها رفت باهاش صحبت کنه منم رفتم پاکش کردم :-" اینم نفهمید :D
کلا چیز فانی بود

biogirl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
مدال المپیاد
:|
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

تو مدرسه ما معاونمون از هر پايه يه انسان قابل اعتمادو انتخاب ميكنه بعد ريز نمره رو ميده دست اون،اون فرد به همه انضباط ميده! :D
اكثرا هم به افراد درست حسابي ميده كه عقده ندارن ;;)
در راستاي همين طرحه كه من تونستم هر سه سالو تا اينجا نمره ٢٠ بگيرم.امسالم ايشاالله مث اينكه نوبت خودمه :D 8-> :>

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

امان از این نمره انضباط که وسیله ای شده برای تهدید معاونین ... ~X( اگه این نمره انضباط دو واحدی نبود (قدرتش با عربی برابره!)، الان معاونین مدرسه ما در مقابل ما پشیزی ارزش و قدرت نداشتن. ولی اونا با داشتن سلاحی به نام کم کننده نمره انضباط (دفتر انضباطی دارن!) ، مارو به زانو در اوردن. L-:

من یکی که امسال بعید میدونم انضباط 20 شم. انقد صبحا دیر پامیشم و دیر میرسم مدرسه که بعضی وقتا معلم تو کلاسه و من مجبورم با شرمندگی در بزنم برم تو! :-[ معلمم که میگه رات نمیدم برو از دفتر برگه مجوز ورود بگیر!!! منم میرم نزد عالیجناب معاون! #-o اونم اول از همه تو دفتر انضباطی گندش اسممو ثبت میکنه بعد برگه میده و من میرم تو کلاس L-:

یه 2-3 باری دیر سر کلاس حاضر شدم، 3-4 باری هم دیر رسیدم به صف (مدرسمون صف تشکیل نمیده الا روزای خاص و منم دقـــــــــــــــــیــــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــــــــا روزای خاص دیر میکنم ~X( X-( ) و من میمونم و دفتر انضباطی اعلیحضرت معاون.

اصن دانش آموز سال چهارم مگه گل سرسبد و ارشد نیست؟ یعنی اونم باید مطیع قانون باشه و اگه دیر برسه انضباطش کم میشه؟ ای بابا ... :| پارسال که خیلی حواسم جمع بود که دیر نکنم چون معدلم برام مهم بود و اتفاقا تو کل سال سوم فقط یه بار دیر کرده بودم. ولی امسال همین نیمسال اول 7-8 بار دیر کردم!!! انضباط تجدید نشم خوبه! :))

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

یادمه سوم ابتدایی به خاطر کل کل زیاد با یکی از بچه ها نمره انضباط بهمون ندادن! :D ینی همون صفر تقریبا :-"
بعد که دیگه توی راهنمایی بچه گلی بودیم تا .... سوم راهنمایی! سر میان ترم زبان من رو کاغذ اومدم تقلب برسونم ، مراقبه دید و اومد گرفت و مستقیم داد آموزش X-( آخه خدایی من اهل این چیزا نبودم و اصلا تقلب نمیکردم ! اومدم لطف کنم که کباب شدم و 5 نمره از من و دوس عزیزمون کم کردن و شدیم 15 هردو :D بعد انضباط هم به خاطر تقلب رسانی و تلقب گرفتن b شد ( a , b, c ) بود نمره ها :D
ولی خب خاطره ای از شیطنت های راهنمایی بود .... البته الان هم شیطونی میکنیم ولی نه با تقلب ! کار های خفن تر مثه عکس گرفتن از معلم و شکار صحنه ها :D
از معلم المپ زیست یه عکس گرفتیم ، خداست اصلا...! حیف که نمیشه اینجا گذاشت ، وگرنه عکسه ضد افسردگی ایناس !!!!! :-"

pardisrf

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 تهران
شهر
تهران

مدرسه ما که کلا پادگانه ... :))
مقنعه یکم بره عقب تمومه و اینم بگم که همه انضباطا زیر 18 و 19 میشه...
خلاصه دیگه روانی شدیم L-:
به هیچ عنوان کسی جرات نمیکنه مقنعش بره عقب کسی جرات نمیکنه شلوار غیر مدرسه بپوشه
هیچ کس جرات نداره جلیقه بافتنی یا پلیور بافتنی روی مانتوش بپوشه و.......
موبایلو لپتاپ و تبلتو میشه زیرزیری رد کرد L-:
مسائل اخلاقی که دیگه اخراج صددرصد کمم نمیکنن سریع اخراج
حالا هرکی دوست داره بیاد مدرسه مااااا =))

Snow ball

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبائی
شهر
اهواز
مدال المپیاد
من اصولاٌ خیلی واقع بینم...
دانشگاه
هر جا که خدا بخواد.
رشته دانشگاه
ببینم ژنتیک درمیام یا که نه.

ما بعلت گاگولیت معاونامون از این چیزا زیاد میارییم :>
اما بدبختی ما اینجاست که هنــــــــــــــــــوز هم لباس فرم داریم :O...یعنی،چهارتا مدرسه جفتمونه،فقط دوتاشون که یکیشون فرزانگانه و اون یکی هم شعبه راهنماییه،لباس فرم دارن..حالا لباسش چه رنگه؟پیرن خاکستری،شلوار پارچه ای واونم خاکستری...کلاٌ تو دل برو میشی با این لباسا.
البته بنده با افتخار باید عرض کنم که تا کنون هیچ گاه تن به پوشیدن شلوار پارچه ای ندادم و اکنون هم که فقط 2 ساعت مونده
تا شروع مدرسه،میخوام با شلوار کتانم برم...ببینم کدوم یکی از اون کتوله ها میخواد جلومو بگیره! :P

sh.kh1377

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره ی زیست دوره هجده و طلای دوره نوزده

این معاون ما کلا چشماش مشکل داره! اون روز داشتم میرفتم بالا ، یه هو اومده میگه شقایق ببینم ابروهاتو !!!!! بعد من قشنگ موندم که الان آدم پیدا نکرده گیر بده ، تو دهن من داره ابروهامو نگاه میکنه ، با زور خندمو کنترل میکردم نخندم فقط ! دید که مشکلی نداره ، گفت برو! بهش گفتم خانم حواسم باشه برم زیر ابروهام مو بکارم که شما دیگه اینقدر اذیت نشی :-" بعد میگه خب از دور ابروهات مشکوک میزنه!!! گفتم من از طرف ابروهام عذر میخوام که خود به خود این شکلی ان :| :| :| :| :| بعد برگشته میگه ، بچه ها گفتن !!!!!!!!!!!!! من گفتم کی دقیقا این حرفو زده ؟! بعد میگه بچه ها دیگه ! گفتم بچه ها حداقل یه دروغ بگن که نشه خلافشو به این راحتی ثابت کرد!! معاونه له شد :|
یه بار هم که از دومیدانی برگشته بودیم، مدیر مارو دیده ، میگه این چه شلواریه! چرا صورتیه ! گفتم الان از مسابقه برگشتیم خانم :| :| اونم اونجا له کردیم با تیم دومیدانی ، حواسش باشه الکی گیر اضافه نده!
× انضباط یکی از بچه ها رو به خاطر موهاش 8 داد !!!!!!!!!!!!!

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

خدایی نمیره 20 انضباط ارزش بعضی چیزا رو نداره ، باز واسه ماهایی که سومیم جای بحث داره ولی سال های قبل تر خدایی بعضی شیطونی ها و شادی ارزش اینو داره که نمره انضباطت کم بشه :D
حالا به جای 20 شدی 19 چه فرقی میکنه آخه؟ شاد باشید :-"

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

برعکس ساله قبل امسال با عوض شدن کادر خیلی گیر شدن.همه چی ممنوعه حتی فلش(ناگفته نماند من فلش+ام پی تی ری+گاهی گوشی میبرم ولی کسی به من کار نداره :-")برای هر اتفاق کوچیکی هم ثبت میکنن.این معاونه پارسال معاون مدرسه پسر دایی دوسم بوده میگه پارسال حتی انظباط 12 هم داده.ولی من که خیالم راحته با مسئولیت سالن 2 نمره انظباطو خریدم :D

big_bang

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـا(&#39;) امیــ(&#39;)
شهر
نجف آباد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
اقتصاد

تا پارسال که مدرسمون عوض نشده بود و دوربین مدار بسته نداشتیمو تعداد بچه ها هم کم بود ؛ خیلی گیر نمیدادن ولی امسال با وجود این دوربینا هیچ غلطی نمیتونیم بکنیم >:p تازه سیستما هم همه شبکن و از دفتر روشون نظارت میشه ! :|
البته من که همیشه انظباطم 20ـه ! :-"

shaylin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
khorasan

پارسال ما غلط زیادی کردیم
مثلن از پنجره ی کلاسمون ک وا میشه ب خیابون ب ملت تیکه مینداختیم L-:
بعد همسایه ها ازمون شاکی شدن زنگ زدن مدرسه ~X(
ناظممونم اومد دعوامون کرد بعد ازمون تعهد گرفت (<
.
.
.
رفتیم

بعد امتحان کتابامونو دقیقن کنار ماشین مدیرمون اتیش دادیم :))
باز هم تعهد...
ب خاطر ی سری کار دیگ 4و5 تعهد دادیم :-/
فابل گفتن نیستن البته :D
اخرسر نمره انظباطمون شد19.75 :))

Potter Harry

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان قـزوین

ما امسال (البته گذشت!) یه گندایی بالا آوردیم فقط خدا میدونه!
7-8 بار تعهد دادیم. :|
هی میگفتن ما آخر نمره انظباط شما رو تک رد نکنیم شانس آوردین!!! ما هم عین خیالمون نبود و آخر هم 20 دادن...!!!!
ولی میگن دبیرستان مدیرمون خیلی... میشه و حتی به خاطر حجاب هم گیر میدن همینه مون مونده بود دیگه برای حجاب هم نگرانی داشته باشیم!!! :)) :))

بالا