• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جای زخم...

Fe@r

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 1
مدال المپیاد
نقره ی جهانی المپیاد شیمی 2013،طلا ی جهانی المپیاد شیمی سال 2014
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی محض
پاسخ : جای زخم ...

بچه که بودم مثل یک بمب ساعتی بودم
مامانم منو می زاشت تو ته حال( دور از دسترس پله ها) خواهرم(که 2 سال بزرگتره) را گذاشته بود پیش خودش و تو آشپزخونه غذا درست می کرد
هر دو مین از آشپخونه یه نگاهی می کرد ببینه کجام تا دست گل به آب ندم اول که گوشه بودم،بعد رفتم نزدیک وسط حال بعد باره بعدی وسط حال بودم
مامانم بعد از 40 ثانیه دلش شور زد که الان این بپچ نزنه خودش رو له کنه که ناگهان : همانند صدای افتادن سنگی گنده صدای تالاپ تولوپ می اومد و 7 تا پله افتادم پایین!!!!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با خواهرم دکتر بازی می کردم
به عنوان قطره چسب قطره ای ریخت تو چشمام!!!!
تا 3 ماه یکی از چشمامو بسته بودن!!!!!!!!!

meli_sampad

کاربر فوق‌حرفه‌ای

یه بار خونه مادربزرگم داشتیم با پسرداییم اینا مسابقه 2 میدادیم بعد در حیاطشون شیشه قدی بود بعد من گفتم 1،2،3 و با تمام سرعت دویدم یعد نمیدونم چرا هرچی ترمز میگرفتم وای نمی ایستادم.. :D بعد یهو دیدم تو شیشه ام.. نصف تنم تو حیاط بود و رو دستام خودمو نگه داشته بودم نصف دیگه ی تنمم تو خونه بود.. شانس آوردم بقیه شیشه از بالا نیفتاد روم وگرنه از کمر نصف می شدم.. :D انگشت کوچیکه دست چپم پاره شد،فک کنم یه 10تایی بخیه خورد.. :(

negginnium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
sth

من یه جای زخم دارم روز زانوی پای راستم ! بچه بودم جلوی در خونمون خوردم زمین بعد یه چیزی که یادم نیست چیه رفت تو پام ، اون صحنه ای زانوم شکاف برداشته بود رو قشنگ یادمه :D بقیه فک کردن زیاد عمیق نیست ،فقط پانسمانش کردن ، بعد ها بابابزرگم که دید و فهمید ، گفت باید اینو بخیه میزدین ! حالا جاش میمونه همیشه!

آقا جای واکسن و اینا هم زخم حساب میشه ؟! :D من همیشه با این جای واکسنه مشکل داشتم :D

+ زخم فقط روی بدن آدم باید باشه ؟ بعضیا هم هستن ، روحشون پر از جای زخمه... (;

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

یه جای زخم رو دستم هست که در دوران طفولیت داداشم یهو اتو رو دیده، بعد دست تپل منو دیده، بعد به عقلش فشار آورده خواسته دستمو صاف کنه!!!!! عقل کل! :))خیلی خوشگل هم زد دهنمو با دستم با هم صاف کرد! :Dشکل یه چشم مونده رو دستم البته زیاد تابلو نیست! :-"

5 سالم بود تو پارکینگمون داشتم با برو بچ مسابقه میدادم ،یه تیکه از سنگ زمین کنده شده بود،پام گیر کرد بهش ،خوردم زمین و سر زانوم داغون شد،هنوزم جاش مونده :D

اول راهنمایی رفته بودیم اردو یه پشه ای منو نیش زد و چشمتون روز بد نبینه دیگه انگار مواد زده بودم!به هر حال اون روز و اون شب برام زهر مار شد و جالب اینه که هنوز هم جای نیشش مونده رو پام و به بعضی مواد حساسه و هر چند وقت مثه اولش میشه!فک کنم ناشناختس!!! :D

یه جای بریدگی هم روی دستم هست که 3-4 بار همون جا با کناره های کمد مدرسه بریده بود و هنو مونده :D

haniiii

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه بودم سوار موتور داییم شدم.داشتم پیاده میشدم که دیدم پام یخ کرده بعد دیدم نه از شدت داغیه.خلاصه قد یه سکه رو پام تاول زد و هنو جاش مونده
وختی میبینمش یاد داییم میفتم که الان پیشم نیس........

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

چن وقت پیش با دوستم از مدرسه برمیگشتیم
یهو پام رفت تو جوب تمام پای چپم کبود شد! :(( :((
فردای همون روزم یه میخ تو رون پام فرو رفت گوشت پام کنده شد اصن! :(( :((

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

آهااا یادم اومد...
من بچه که بودم بسی شر بودم :>
تازه ی دوچرخه سوار حرفه ای بودم ;;)
یه بار با سرعت رفتم خوردم تو دیوار زانوم زخمی شد :))
یه بار دیگه هم داشتیم با بچه ها بازی میکردیم بدو بدو :Dبعد ییهو خیلی ییهو من ی چیزی زیر پام گیر کرد نقش زمین شدم :))
پوست آرنج دستم کشیده شد #-o
الان ردش نمونده ولی.

ermia

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HnschII
شهر
mashad
مدال المپیاد
ادبیات
دانشگاه
سوال خوبیه‏!‏
رشته دانشگاه
اینم سوال خوبیه‏!‏

من روی ابروم به خاطر سنگی که پسرخالم زد به صورتم یه جای خالی مونده دستمم که کاملا رد یه بریدگی از مچ تا آرنجم هست که نتیجه شیرجه بر روی خاک و خل در بچگیست

shekoofeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

من که یادم نیست ؛ ولی گویا که یک سالم که بوده ، رفتم تو دیواری جایی و دو دندون بالام رفتن تو لب پایینم و سوراخ شده :-" :-"

بعد الان جای بخیه ـش به میزان کمی هست :D

• شروع کننده موضوع

sara J

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرز ۳
شهر
پایین مایینا (کرج)
مدال المپیاد
:|

یه تیکشو نگفتم
من در دوران طفولیت و میمونیت از کمد و بوفه و کتابخونه روشون کوهنوردی میکردم
یه بار بوفه که کل جهاز مامانم توش بود رو انداختم رو خودم
خیلی باحال بود زانوم باز شد ولی بخیه نخورد منم 4 سالم بود به مامانم میگفتم من میمیرم؟؟
بعد یه بار هم اتو بالای کمد کوچولو بود مامانم بعد از استفاده گزاشته بود هنوز داغ بود منم کمدو تکون دادم اتو افتاد رو زبونم قشنگ پوست زبونم کنده شد

sky girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

من 10 سالم اینا بود، بعد با دوچرخه داشتم تو کوچه میرفتم. یه دفعه نمیدونم چی اومد جلوم (فک کنم ماشین) که من دوچرخه گرفتم سمت راست و یه راست رفتم تو جوب! :D بعد لبم خورد به خاک و خاشاک و اون قسمت تیزیش ( از اون جوب گنده ها بود :D ). بعد دکتر و اینا نرفتم و چند تا سنگریزه هنوز تو لبم مونده! آخه قشنگ لبم باز شده بود و این ها رفته بودند توش.... اگه یکی دقت کنه هنوزم معلوم میشه جاش !
یه بار هم میخواستم از تو کمد یه چیزی بردارم ، بعد کاتر تو همون کمده باز بود. منم دستمو بی هوا بردم توش و یه دفعه دستم بسیار برید! :D هنوز ردش تو انگشت شصتم هست.
یه بار دیگه هم سریع میخواستم از تو کشو یه چیزی بردارم ، بعد این کشو هرو سریع باز کردم ، اینم کامل اومد بیرون و افتاد رو پام :D انگشت شصت پام از بین رفت افتاد و جاش یکی دیگه در اومد اما اینی که تازه در اومده، کامل نیست :D یعنی اصا یه جور خاصیه! :D
یه بارم بچه بودم گویا (دو سال و اندی) بعد منو میزارند پیش یک بچه ی دیگه (3 ساله!) تا بازی کنیم و اینا. بعد این پسرک خیلی دعوایی بوده انگار! با ناخنش رو صورتم میکشه :-ss
بعد هم این جاش رو صورتم میمونه ! هنوزم هست اما کمه :)

بقیشم دیگه یادم نمیاد :-? :D

hiam jun

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد!!

اتفاقا منم دوچرخه سوار حرفه ای بودم! ;;) :>
حیاط خونه ی مادربزرگم هم که جون میداد واسه دوچرخه سواری!(هنوزم میده!) :D
خلاصه شروع کردیم به بازی و اینا... :))
هی سرعت م بیشتر و بیشتر شد...
تا بالاخره یه برخورد شدید با لبه ی تیز باغچه حالمو جا آورد!
چشمتون روز بد نبینه! آقا گوشم پاره شد این هوا...! #-o
خون اومد اون هوا! :-s
ولی خب جاش نمونده! 8->
سوز به دلتون! :>

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

به نقل از sky girl II :
یه بار دیگه هم سریع میخواستم از تو کشو یه چیزی بردارم ، بعد این کشو هرو سریع باز کردم ، اینم کامل اومد بیرون و افتاد رو پام :D انگشت شصت پام از بین رفت افتاد و جاش یکی دیگه در اومد اما اینی که تازه در اومده، کامل نیست :D یعنی اصا یه جور خاصیه! :D
دارین یاری میکنین من یادم بیاد؟ ;;)ممنون :D
منم ی بار بچه که بودم خونه مامانبزرگم اینا هوس آب قند میکنم بعد میرم سراغ کشوی کابینت واسه چنگال...بعد این کشو رو اونقد میکشم...میـــــکشم که آخرش میوفته رو انگشت دستم :O :O
وبعد...الان خوبه :D

Elnaz.gh

دختر پرتقالی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
كرج

من رو زانوام جای زخم زیاده کوچیک که بودم خواهرم با دوچرخه از روی پل(پل پارکینگ) با دوچرخه میرفت پایین بعد پلای خونهه ی ما دوتا کوچولو بود و من که با سه چرخه میومدم رد شم میفتادم زانوم میخورد لبه ی پل :D
بچه که بودم تو اشپزخونه از روی صندلی افتادم دندونام از پایین لب پایینم زده بیرون :D بعد بابام با چه دل و جرعتی کشیده بیرون دندونای منو :-& بعد این جاش زیاد معلوم نیست :-"
روی گونه ی راستم یه جای زخم کوچولوئه که اونم مونده لایه در پایین یخچال مغازه ی داییم :-"
یه جای چاقو هم روی انشت اشاره ی دست چپم دارم( اومده بودم میوه بخورم دستمو بریدم)
یه شکستگی هم در سرم دارم تو استخر شکست خودم متوجه نشدم :-" :-"
کلاس پنجم داشتم میدوییدم اوفتادم زمین بالای لبم ساییده شد دندونم گوشش یه کوچولو شکست (جای زخمه نموند دنونمم درست کردیم) :>
هین پارسال داشتم تو مدرسه بسکت بازی میکردم بازم اوفتادم :-\ :-\دماغم و بالای لبم ساییده شدن زانوم داغون شد دماغم شکست :rolleyes:(ساییدگی ها جاشون نموند) :D
با این همه الان جایه همه ی زخمام به غیر از این آخریا رفته هیچی هم معلوم نیست :)(سارا دیدتم :) )

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

:O :O :O :O :O :O :O
چه بلاهایی سر خودتون میاوردین...من که اساسا بچه ی آرومی بودم :>اون قوس دماغم هم که تقصیر خودم نبوده :((فقط یه بار توی جنگل از یه جا پرت شدم پایین که من هیچیم نشد(گریه زاری هم نکردم :D)ولی بابام اومد دنبالم پاش شکست X_Xشرمنده :-"

smart girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اسفراین
مدال المپیاد
المپیاد ادبی
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

بچه بودم که خیلی زخم و زیلی میشدم.....
بعد از ظهر می رفتم دوچرخه سواری،شب خونی مالی برمیگشتم....
اما بدترین جای زخم من موقع دوچرخه سواری نبود....
یه سال که سال تحویل صب بود،همگی بلند شدیم بریم خونه مامان بزرگم...
مامان بزرگم قبلش زنگ زد گفت سریع بیاین امسال می خوام خاطره اولین کسی باشه که شیرینی میاره تو خونم....
مام سریع رفتیم ولی با عمم اینا رسیدیم اونا دم در بودن بابام گفت خاطره بدو زود برسی منم دویدم اما نرسیدم....
وسط کوچه افتادم زمین شلوار نوم سوراخ شد.....دست و پام زخم و زیلی....حالا همه فامیل دور من جم شدن که هیچی نیست خوب میشه....
ولی من گریه می کردم....نه به خاطر اینکه خوردم زمینا،به خاطر اینکه شیرینی نتونستم زود ببرم!تا از خونه ی مامان بزرگم بر گشتیمم همین جوری گریه می کردم!
از اون موقع هر وقت پسر عمم منو میبینه میگه یادت میاد اونروز خوردی زمین تا 4 ساعت گریه می کردی؟

مهرگل

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس

بچه كه بودم تو يه راه خاكي با پسر عموهام مسابقه دو گذاشتيم بعد من 3 4 سالم بوده ميخورم زمين كنار بينيم از بالا تا پايين زخم عميق ميشه الان ديگه تقريبا جاش رفته....

يه بار خواهر كوچيكم عصباني شد دو سه سالش بود زد دنبالم كل خونه رو دنبالم دويد بعد خنجم زد و گازم گرفت جاي ناخناش هنوز هست يه قسمتي از دستم....(چون كوچولو بود هيچوقت نميزدمش...!)

مامانم زمستونا لباساي خواهرمو ميذاشت رو بخاري خشكشون ميكرد...بخاريه قد خودم بود( :D)...بعد منم كه ذوق و شوق داشتم كه ني ني داريم( 8->)...يه بار لباسشو بردم خودم شستم گذاشتم رو بخاري بعد بدنم گرفت به بخاريه سوخت!...هيچي نگفتم تحمل كردم( :-")...مامانم كه ديد بردم دكتر ديگه( :-").... ;;)

يه بارم يه بنده خدايي آجر پرت كرد تو درخت اكاليپتوس(؟) بعد اين برگشت خورد تو سرم شكست :D (چهار سالم بود :D)

وقتي چهار دست و پا ميرفتم خونمون روبرو خونه بابابزرگم بوده(از اين خونه هاي قديمي كه پله هاشون بلند بوده سقفشون چوبيو ايناها.... :-") بعد يه روز بابام ميره خونه مامان بزرگم درو باز ميزاره مامانم هم داشته نماز ميخونده من پشت سر بابام ميرم اونم نميفهمه در خونه هم باز ميزاره!پله ها رو طي ميكنم ;;) ميرسم كوچه بعد با سر ميرم تو جوبه!بعد صدا گريمو ميشنون ميان نجاتم ميدن =)) ;))

كلا شيطون بودم هميشه دست و پاهام زخم بود :D ;;)
(اما اينا رو هيچوقت يادم نميره ;)))

گردآفريد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

من يه زخم دارم رو پلكم كه خيلي كوچيكه ولي هس ديه!!!!!
حدودا 6ساله بودم:
يه شب زمستون بودو باد و بوران به در و ديفال مي كوبيد( :D)............
من نيس بچه ي حرف گوش كني بودم،به حرف مامان كه تأكيد شديدي داشت يقه اسكيمو بپوشم بعد بخوابم گوش ندادم و با يه تي شرت خوابيدم!مامانم شب از خواب بيدار شده و ديده من يقه اسكيمو نپوشيدم،اين يقه اسكي رو برداشته و افتاده به جون ماخلاصه كه در اين بين هم متأسفانه پلك ما ناكار شده!!! :((

*M.M*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

یک بار رفته بودیم قم :)

مامانمو گم کردم زدم زیر گریه ^-^

بعد همونجا با پا خوردم زمین دو تا زانو هام خونی شد بدجور ~X(

الان جاش مونده :D

باز یک بار دیگه با داداشم سوار دوچرخه بودیم :D

داداشم کنترلشو از دست داد رفتیم توی یک جرثقیل O0

با چونه خوردم زمین مثه چی خون اومد :O

الان هنو ردش هش بد جور :(

bahar.b.e

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
در آینده بهتون میگم.
رشته دانشگاه
این نیزبه آینده واگذار میشه

داشتیم می رفتیم خونه ی مامان بزرگم. تو راه حال بابابزرگم بد شد. ما هم بردیمش بیمارستان. شب بود منم حوصلم سر رفته بود برای همین با خواهرم رفتیم تو حیاط بیمارستان. بعد یه آقایی اومده بود بعد دستش چاقو خورده بود همین جوری داشت خون میومد. من قبل از این که خواهرم ببینتش چشاشو گرفتم و این آقاهه رفت. من کلا به خون حساسم. بعد از این که این آقاعه رفت من بیهوش شدم با چونه افتادم رو زمین. چونم پاره شد و بعد تو همون بیمارستانه بخیش زدیم ولی جاش مونده.

بالا