• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های اصفهان

میتینگ میاید؟(اگه واقعا میاید تاریخی که میتونید بیاید رو پست بذارید)

• رای‌دهندگان
    43

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان
پاسخ : سمپادی های اصفهان

مگه این که دیوانه شده باشی‏!‏
ما سه شنبه امتحان جغرافی داشتیم
بنده به اتفاق 10 نفر دیگه روز قبلش که میشه 2شنبه غایب بودیم
سه شنبه خیلی شیک رفتیم نشستیم سر جلسه یکدفعه ناظم گرام اومد خیلی شیک تر از سر جلسه بلندمون کرد و گفت حضرت مدیر‏(س‏)‏ فرمودند که شما از دادن امتحان منع میشید‏!‏
خلاصه که منی که الان میبینید امتحان جغرافی ندادم:د
به خاطر اون جنایت بزرگ 1.5 نمره هم از انضباطمون کسر شد‏!‏
میخوای مدیر اینامون رو عوض کنیم؟ :-"

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

راسی چی شد ؟ آخر ندادین ؟ ما خیلی نگرانتون بودیم :-" خیام باشی هم پا در میونی کرد انگار ...

بیات هم به ما گف اگه حتی مرده باشید 4شنبه باید بیاید مگرنه مث اینا میشید شنبه ریاضی نمیزارن بدین !

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از Dorna :
بنده به اتفاق 10 نفر دیگه روز قبلش که میشه 2شنبه غایب بودیم

به خاطر اون جنایت بزرگ 1.5 نمره هم از انضباطمون کسر شد‏!‏
میخوای مدیر اینامون رو عوض کنیم؟ :-"
1.5 نمره؟؟؟؟ حالا که حساب میکنم میبینم اگه بچه ها با سیگار زیر لبشون بیان مدرسه،( :D ) بیارن،اینقدر کم نمیشه ازشون :D
حالا که فکرشو میکنم میبینم هتل اژه ای رو بیشتر میپسندم :) ، تازه شنبه هم امتحان دینی بود،وگرنه زنگ قبل و بعدش بچه ها پرسه زنان در سطح شهر بودن،یا تو حیاط،در کل کلاس نبودن :D
اژه ای یک،راضـــیم ازت،راضــــی :)

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

چـــــــی میگی ! ما که با بیاتیم میدونیم که 1.5 نمره چیزی نیس ! 2عدد تار مو 1.5 نمره ... 1عدد خنده با صدای بلند 1نمره ... زیاد تو راهرو میبینمت زنگای تفریح 2 نمره ... سر صف خودت نبودی 4 نمره ... بعدم 1 تخفیف مینویسه 1 ور دفترش باید ازش تشکر کنی که نزاشته منفی شه انظباطتت ...
سر همین امتحان جغرافی اینا 2 نمره از انظباط چندتامون کم شد ... چند بار تذکر داد ساکت امتحان دارن بار آخر اومد دید 2نفر رو میز معلم نشستن گفت مگه میمونید ؟ دلیل جهان 3امی بودن ایران هم معلوم کرد خلاصه ! گف ماایم ! بعدشم 1بار دیگه اومد دید باز 1 سری دارن میحرفن ... به علت وارد کردن سم به خونش صبح اول صبح 2نمره کم کرد از 1 عده ...
مدرستو سفت و سخت بچسب ! :D

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

میخوام شنبه که رفتی مدرسه در و دیوار مدرستون رو به انضمام دست و پای پرسنل مدرسه رو غرق در بوسه کنی و های های اشک بریزی:د
تو مدرسه ی ما نمره انضباط رندم میدن؛یه دفه میبینی یکی از این قدیسه هایی که مشکوک به لال بودن هستن انضباطش 19 میشه‏!‏
من خودم به جرم صحبت سر صف صبحگاه 17 شد انضباطم؛این دفه فکنم 15 و اینا میشه:د
‏+ها؛راس میگه مینا؛یکی از دوستام که اول بود به خاطر یک روز که شلوار لی پوشیده بود حضرت بیات بهش 18 داد‏!‏

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Dorna :
میخوام شنبه که رفتی مدرسه در و دیوار مدرستون رو به انضمام دست و پای پرسنل مدرسه رو غرق در بوسه کنی و های های اشک بریزی:د
تو مدرسه ی ما نمره انضباط رندم میدن؛یه دفه میبینی یکی از این قدیسه هایی که مشکوک به لال بودن هستن انضباطش 19 میشه‏!‏
من خودم به جرم صحبت سر صف صبحگاه 17 شد انضباطم؛این دفه فکنم 15 و اینا میشه:د

ایول! دقیقا همینه که درنا میگه :D ما 1 سری موندم اصن بیچاره ها لال لال ! 17 داده ! بنده 20 :-"
بیات عاشق من شده عوضــــی :|

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

مگه مال شما منفی میشه؟ مال ما به صفر میرسه و باز از 20 شروع میشه :-?
مدرسه مارو سفت و سخت چسبیده که یه وخ زده نشیم از درس و اینا :D درس خوندن باید عشقی باشه :D

ما اینو ارزون به دس نیوردیم :D،معاونمون خیلی ریلکس عشقی عمل میکنه،مثلا موهاتو کاملا فشن میزنی میری مدرسه،هیچی نمیگه،حتی یه نگاه چپ!اما یه روز دیگه 2 باره همونجوری میری،بعد با قیچی میاد ،غیر منتظره جلو موهاتو واست صفا میده :D

یا مثلا میخواد سلام کنه:
معاون :چه طوری عوضــــی؟ :D (بعد یک مشت محکم هم میزنه)(همراه با خنده ی (< مانند)
ما: :|
کلن همه جامون کبوده :-<
- - - - - - -
اینا لطفه در حققتون میکنن البته :-<

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ها ! فهمیدم ... مال شما دوره گردش نداره حداقل ... بالاخره 1 جا تموم میشه ما اگه بخواد این کارو بکنه دوره گردش 21 رقمی پیدا میکنه از بس این لیست بلند بالاس... ترجیح میده هر دف بنویسه پای حساب ماه بعد

• لایک
امتیازات: dorna

T4R4N3H

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
اصفهان

میدونستین که من عاشق مدرسمونم ;;) بهتون گفته بودم که میمیرم برا مدیرمون ;;)

وقتی که میگه " خانوما "با اون لحن زیبایی که داره میخوام بپرم بغلش کنم >:D<

اصلا من که میرم مدرسه هی این جمله تو ذهنم میره و میاد " همه چی آرومه من چه قد خوشحالم "

تازه معاونمونو نگفتم ! بدون هیچ گونه در زدن و اهم و اوهوم و اینا در باز میکنه میپره وسط کلاس

تازه به یکی از بچه هامون چون سر صف به دیوار تکیه میداده انضباط 18 داده

تازه یه موجودیم داریم به نام " گل افشان " x: تا به حال هیچ کس نفهمیده که چی کاره ی مدرسس

به ظاهر مسؤل المپیاداس ولی هم زنگ تفریحو میزنه هم میاد وسط حیاط با اون کفشای پرفکت استیز

زیباش رژه میره و بغل گوش ما سوت میزنه کلا دست راست نیلچیانه (همونی که من عاشقشم)

یه شخصیم هس به نام سجادیه که کار به خصوصی انجام نمیده صب میاد پشت میزش میشینه

ظهرم پا میشه میره من که تاحالا جای دیگه ای تو مدرسه ندیدمش اگه کسی دیده اطلاع بده تا تو

رکوردهای گینس ثبت کنیم که سجادیه بالاخره تکون خورد /m\

میبینین چه قدر مدرسه ی ما رویاییه 8-> حالا برین تا آخر عمر حسرتشو بخورین سوز به دل همتون 8->

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

حالا...
ما که 5شنبه ام رفتیم مدرسه... :D

تا جون داشتیم فوتبال بازی کردیم... /m\

حالا اگه میخواستیم 3 ساعت یه سالن بگیریم میدونی چقد باید پول میدادیم؟ :D

باو مدرسه خوبه... ;;)
همه چی مجانی در میاد تو مدرسه... ;))
برید مدرسه :D

حالا اگه مونده بودیم خونه،مادر گرام فحش میداد که درس بخون... [-(
منم حسااااااااس...

واااااااااااااالله!

85050093

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین اصفهان

به نقل از T4R4N3H :
میدونستین که من عاشق مدرسمونم ;;) بهتون گفته بودم که میمیرم برا مدیرمون ;;)

وقتی که میگه " خانوما "با اون لحن زیبایی که داره میخوام بپرم بغلش کنم >:D<

اصلا من که میرم مدرسه هی این جمله تو ذهنم میره و میاد " همه چی آرومه من چه قد خوشحالم "

تازه معاونمونو نگفتم ! بدون هیچ گونه در زدن و اهم و اوهوم و اینا در باز میکنه میپره وسط کلاس

تازه به یکی از بچه هامون چون سر صف به دیوار تکیه میداده انضباط 18 داده

تازه یه موجودیم داریم به نام " گل افشان " x: تا به حال هیچ کس نفهمیده که چی کاره ی مدرسس

به ظاهر مسؤل المپیاداس ولی هم زنگ تفریحو میزنه هم میاد وسط حیاط با اون کفشای پرفکت استیز

زیباش رژه میره و بغل گوش ما سوت میزنه کلا دست راست نیلچیانه (همونی که من عاشقشم)

یه شخصیم هس به نام سجادیه که کار به خصوصی انجام نمیده صب میاد پشت میزش میشینه

ظهرم پا میشه میره من که تاحالا جای دیگه ای تو مدرسه ندیدمش اگه کسی دیده اطلاع بده تا تو

رکوردهای گینس ثبت کنیم که سجادیه بالاخره تکون خورد /m\

میبینین چه قدر مدرسه ی ما رویاییه 8-> حالا برین تا آخر عمر حسرتشو بخورین سوز به دل همتون 8->
ببین گل افشان هم کاره هیچ کاره است!!!
اما خداییش سجادیه وجودش نعمتیه.خیلی به آدم کمک میکنه

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از nimafo :
حالا...
ما که 5شنبه ام رفتیم مدرسه... :D

تا جون داشتیم فوتبال بازی کردیم... /m\

حالا اگه میخواستیم 3 ساعت یه سالن بگیریم میدونی چقد باید پول میدادیم؟ :D

باو مدرسه خوبه... ;;)
همه چی مجانی در میاد تو مدرسه... ;))
برید مدرسه :D

حالا اگه مونده بودیم خونه،مادر گرام فحش میداد که درس بخون... [-(
منم حسااااااااس...

واااااااااااااالله!
تو رو که ولت بکنن جمعه رو هم میری ^-^ :D

چه قد گفتم بیا بریم سینما صبح رو ، نیومدی!منم نرفتم :-w

احساس میکنم امسال اژه ای1 با توجه به رتبطه ها کنکرش ضایع بشه(بشیم :-" ) در برابر شما :-" نیست ما خیلی درس میخونیم و معلم هامونم خوبن 8->

برنامه امتحانی ما واقعا شاهکاره :D جبر نصفه روز وقت داریم :D بعد ادبیاتو عربی هم نصفه روز،شیمی ما یک روزو نیم، شیمی تجربیا سه روز و نیم ;)) ، یا مارو خیل خوف فرض کردن ، یا تجربیارو گاگول :D ربطی که به آی کیو ها نداره برنامه امتحانی ریاضیا و تجربیا؟ :D داره؟ :D

dorna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین1
شهر
اصفهان

به نقل از ساز خاموش :
ببین گل افشان هم کاره هیچ کاره است!!!
اما خداییش سجادیه وجودش نعمتیه.خیلی به آدم کمک میکنه
بیخود!
شما یا کارتون با این سرکار خانم نیفتاده یا اشتباه گرفتین!
فقط نکته ی مثبتش اینه که پاچه نمیگیره مثل بقیه ی حضرات.وگر نه از تنبل ترین موجوداتیه که به عمرم دیدم.

Masih-j

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 2
شهر
اصفهان

فکر کنم 5 شنبه فقط من نرفتم مدرسه :-"
چهارشنبه هم معاون محترم یه برگه دادن به من که غیبت های این چند روز را حتما بنویسم بدم بهشون :))
ما تو مدرسه کاریمون ندارن البته اکثر اوقات ... ولی بعضی وقتا هم هوس می کنن گیر بدن
پارسال سر امتحان ریاضی ترم یه سریا را که منم جزوشون بودم به دلیل بلند بودن مو راه ندادن ... گفتن بعد یه امتحان دیگه ازتون می گیریم
بعد ما هم وایساده بودیم پشت در تا اینکه بعد از نیم ساعت اومدن گفتن برین امتحان بدین ... وقت بیش تر از بقیه هم ندادن بهمون L-:

85050093

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین اصفهان

به نقل از Dorna :
بیخود!
شما یا کارتون با این سرکار خانم نیفتاده یا اشتباه گرفتین!
فقط نکته ی مثبتش اینه که پاچه نمیگیره مثل بقیه ی حضرات.وگر نه از تنبل ترین موجوداتیه که به عمرم دیدم.
ولی من خیلی کارم بهش گیر افتاده و انصافا کاملا واسم سنگ تموم گذاشته

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

به نقل از Masih-j :
فکر کنم 5 شنبه فقط من نرفتم مدرسه :-"
چهارشنبه هم معاون محترم یه برگه دادن به من که غیبت های این چند روز را حتما بنویسم بدم بهشون :))
ما تو مدرسه کاریمون ندارن البته اکثر اوقات ... ولی بعضی وقتا هم هوس می کنن گیر بدن
پارسال سر امتحان ریاضی ترم یه سریا را که منم جزوشون بودم به دلیل بلند بودن مو راه ندادن ... گفتن بعد یه امتحان دیگه ازتون می گیریم
بعد ما هم وایساده بودیم پشت در تا اینکه بعد از نیم ساعت اومدن گفتن برین امتحان بدین ... وقت بیش تر از بقیه هم ندادن بهمون L-:
باو اون دفه که ما به هوا شما نیم ساعت وقت اضافه گرفتیم :D

کلا سرتون رفته پس :D

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

دقت کردین هوا به قدری تمیز شده بود چند روز که تو این چند سال اخیر بی سابقه بوده؟در حدHD وضو داشتا!!

کلن هرچیزی باعث تعطیلی ما بشه ازبین میره ، اول برف،بعدم آلودگی،شاید قبلو بعدم عوامل دیگه ایی باشن :D

-----
امتحانا که تموم شد فرداش باس بریم؟ :D اخه هفته بعدم دو روز تعطیله(یک شمبه ، سه شمبه) ما هام که پنج شمبه هم تعطیلیم،کلن نریم اون هفته رو سنگین تره :D
-----
واسه |بنیاد کودک" پول دادین همه؟فقط بلدین صفحه تاپیکو پر کنین؟خب بیاین پول بدین ، میگن خسیسیم اونوقت :-"

mona*

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
پایتخت تاریخ و تمدن!(Hamedan DC!:D)
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
پزشکی

اسپم نده دوست عزیز :-"

با تشکر ;;)

minasamiei

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين يك
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

ما رو بگو میخواسیم 5شنبه جیم شیم نریم مدرسه ! حالا باید 4شنبه هم زنگ 2و3 رو بمونیم ! کامپیوتر ، شیمی 8->

دوما خدا رو شکر کنید با شمگانی نداشتید زبان ! :| هرجلسه هـــی ریپیت میکنه : برید اصَن هیچی حالیتون نیس همش ادعا که تا فلان ترم خوندیم... :| کلا دوست داره ما همه استارتِر باشه سطحمون ! 1جلسه کامل کلمه های 1درس وزارتی رو برگَشو میده و کار میکنه ;))
میدونید که بخش نامه اومده cambridge3 رو که نصفشو سال اول کار میکردن نصفشو سال دوم ، کلشو اول درس بدن (دوما؛شما هم الان با اینکه 3 رو نصفه خوندین دارید 4رو میخونید نه ؟!) بعد این شمگانی میگه غلط کردن ! من همون نصف رو کار میکنم ! بعد تا حالا 2درس کار کردیم(2درس و 2صفه)؛ یعنی 13صفحه :)) در واقع میشه گفت 1درس ! چون درس 1 رو گفت درس نمیدم ؛ ریویو ِ(review) :)) فقط درس 2 رو داده ! (عمرا نصف کتاب رو هم تموم کنه )
بعد ما امتحان زبان پس فردامون گفت 9نمره از کمبریجه . بعد صفه بیخودیای اول کتاب و درس 1 که درس نداده رو که حساب نکنی،6صفه میمونه ! از 6صفه 9 نمره هس ! موندیم چجوری :))

نام مرکز سمپاد
بهشتي
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
رتبه سوم المپیاد آزمایشی زیست
دانشگاه
علوم پزشکی كاشان
رشته دانشگاه
تخصص اطفال
تلگرام
اینستاگرام

سلام دوستان من دنبال يكي از دوساي قديميم هسم اسمش "بنيامين حسن زاده " هس اگه كسي ميشناسدش و ميتونه منو بش وصل كنه پ.خ بده

بالا