• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جیم زدن

تا حالا از مدرسه فرار كردين؟

• خيلي زياد

رای‌ها: 56 42.4%
  • اصلا

رای‌ها: 34 25.8%
  • بش فكر كردم

رای‌ها: 36 27.3%
  • حتما بش فكر ميكنم

رای‌ها: 6 4.5%

• رای‌دهندگان
    132

sayna

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشكى شهيدبهشتى
رشته دانشگاه
پزشكى
پاسخ : جیم زدن

کــلا نرگس هم گفت دیگه ! تریپ ِ جیم زدن ما اینجوریه که کلا از اول نمیریم سر کلاس ؛ بعد میگیم حالمون بد شده و اینا !
بعد یکی از عوامل مهم توی ِ جیم زنی ِ من این بود که نماینده آموزشی بودم ؛ هر وقت حوصله ی کلاس ُ نداشتم می رفتم دمه معاونت آموزش میگفتم باید راجع به وضع آموزشی ِ کلاس یه سری توضیحات بدم به شــما ;;) اونم میگف بــ َ بــ َ ! عجب نماینده ی پیگیری ! ;;)
بعد خولاصه می رفتیم 5 دقیقه باش می حرفیدیم و بعدش میرفتیم حیاط پشـتی :-"
البته باید بگم ما امسال بعد عید کــلا 50% هم سر کلاس نبودیم ؛ دلیل هم نمی خواس بیاریم دیگه میگفتیم حوصله نداریم ، نمی رفتیم :-"

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

یک بار با بچه ها رفتیم اتاق نجوم ، بعد زنگ خورد سرکلاس نرفتیم. دیدیم ناظم داره کل ساختمان رو دنبال فراری ها میگرده ، دراتاق رو بستیم و چون کلید نداشت صندلی گذاشتیم پشتش. سکوت رادیویی هم اعلام کردیم. ناظم اومد سعی داشت در رو باز کنه دید نمیشه بیخیال شد رفت. ولی خیلی ترسیدیم چون در قفل کردنمون مجازات خیلی سنگین تری داشت قطعا نسبت جیم زدن کلاس ! لپ تاپ ها رو گذاشته بودیم کنار هم و هرکس داشت یک کاری میکرد. :D

parsarostami

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
احتمالا ژنتیک

یه روز برامون کلاس فوق برنامه اجباری گزاشته بودن از ساعت 5ونیم تا7ونیم :O :-ss ^#^حالا اونم چه کلاسی؟دینی X_X ^#^ ~X(
ما هم بیست وهشت نفر بودیم و با این تعداد جیم زدن کار سختیه #S-:البته ما اون روز شانس آوردیم که بجز ما فقط مدیر و معلم دینی تو مدرسه بودن. /m\ ماهم قبل از اینکه معلم بیاد از تو کلاس اومدیم بیرون و رفتیم یکی ازکلاس های طبقه بالا.معلممون اومده بود تو کلاس دیده بود هیچکی نیست رفته بود(آخه معلممون خیلی منگه) :)) :Dبعد مدیر اومد و گفت مگه من بهتون نگفتم برید تو کلاس اول3 #-o پس چرا اومدید طبقه بالا ما مثه شیر انکار کردیم و کلی قضیه رو پیچوندیم تا بالاخره راضی شد که اشتباه از خودش بوده =)):> بعد از حدودا ده دقیقه شلوغکاری آماده رفتن شده بودیم کهیهو مدیر اومد گفت: نگران نباشید بچه ها زنگ زدم به معلمتون تا چند دقیقه دیگه میاد X-( :(( ما هم بدو بدو رفتیم طبقه پایین تو یکی از کلاس ها زیر صندلی ها قایم شدیم.هممون داشتیم مدیر و معلممون رومیدیدیم که رفتن طبقه بالا و مدیرمون هم هی داشت از طرف ما ازش عزرخواهی میکرد [-o< پررو،مثلا خودشاشتباه کرده ها =)) :)) :Dما هم با خودمون فکر کردیم اگه دوباره ما رو تو این کلاس ببینن خیلی ضایع میشه برا همین کلا از مدرسه رفتیم بیرون. /m\ <D=فردا همکه اومدیم مدیر بهمون گیر داد که شما کجا بودیدما هم گقتیم:خودتون گفتیناکهتا 5 دقیقه دیگه معلم نیومد میونید برید =)) تازه ما 10 دقیقه صر کردیم :D و مدیر بدبختمون هم بعد از شنیدن حرفها یکسان این همه آدم باور کرد که این حرف رو زده :)) =)) /m\

• شروع کننده موضوع

melika.m.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیــرســتانِ فرزانگانِ یک
شهر
تــــهران!
دانشگاه
خدا بخواد ، تهران .

باو ما کلا" با جیم زدنِ تعداد بالا حال می کنیم ! :))
یهو می دیدی کلاسِ 3.6 به طورِ کل نیس ! :-" بعد ماهم رفته بودیم حیاط پشتی داشتیم رو سطل ــا می زدیم ! :-"
بعد در این شرایط اگه یکی باشه که با معاونت رفیق باشه ُ تو حرف زدن ــم استاد؛ اصن نمی خواد نگران باشی چون یه جوری تعریف می کنه که مسئولِ احساسِ گناه می کنه راجبِ شکّی که به ای بچه ها داشته! ;)) :))
ما دو زنگ ادبیات معلم نداشتیم ُ قرار بود ریاضی بیاد سرمون که به طورِ تمیزی جیم زدیم ُ کلاسی رفتیم حیاط برایِ آموزشِ رقصِ ترکی! =)) 8-> =))
زنگِ بعد ؛ معاون : راستی شما چرا زنگِ پیش ریاضی نداشتین!؟ :-?
من : خانومِ فُلان نیومدن ، منم دیگه بچه ها رو دسته دسته فرستادم سایت ُ کتاب خونه برایِ تحقیقایِ زنگِ بعد! ;;)
( خداوند از سرِ تقصیراتِ ما بگذرد ! )
- آفرین خوب کردی نذاشتی ول بگردین!:>

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

جیم زدن؟!هه!اینا که وا3 شما ارزوه وا3 ما خاطرس :))
یه بار حال کلاس رو نداشتیم(البته این طبیعیه!)معلم که اومد همه با هم گفتیم اقا این جا بو میاد!!اون بنده ی خدا هم رفت هم پنجره ها رو باز کرد کولر رو هم زد.بعد داد زدیم اقا این جا سرده!نامرد گفت برین کاپشن بپوشین!!ما هم کم نیاوردیم.پوشیدیم بعد گفتیم اقا ما گرممونه.بیچاره انقد ناراحت شد که یه دفعه داد زد به ...م!!!!!!!!!!!!!!! =)) =)) =)) =)) =))ما هم م3 اسب میخندیدیم.طرف تازه هم اومده بود گفت بچه ها اروم برین پایین کسی نفهمه به بقیه هم نگین من اینو گفتم.و ما هم <D=

• شروع کننده موضوع

melika.m.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیــرســتانِ فرزانگانِ یک
شهر
تــــهران!
دانشگاه
خدا بخواد ، تهران .

باو ! خبر رسیده یه کلاس از پایه یِ ما امروز ریاضی ُ جیم زدن رفتن نمازخونه خوابیدن! =))
من نمی دونم کیا بودن این دوستان ! فقط کنجکاوم بدونم واکنش ـه ساویز (معاون ) چی بوده دقیقن !!!

korosh_vfd

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان تیزهوشان گنبد
شهر
گنبد

روز اخر مدرسه قبله عید بود از پنجره کیف هارو پرتاب میکردیم اونور زنگ تفریح که خورد خواستیم از دیوار بپریم اولم من خر رفتم مدیرمونم پشته دیوار کیف هارو جمع میکرد :)) رفتم رودیوار خواستم با وارو برم پایین O0(رزمی کارم :D)چشت روزه بد نبینه چنان واروی زدم که پشت مدیرمون اومدم پایین :)) بقیه شم که(نزدیک بود اخراج شم){راهنمایی} =)) O0

JB

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی‌نژاد ۲ مشهد
دانشگاه
شهید بهشتی تهران
رشته دانشگاه
ریاضی و علوم کامپیوتر

لامصب راهنمایی هم دورانی بود وا3ه خودش ... من این سال سوم رو سه چهارم کلاس ها رو نرفتم :D ... تکلیف نمی نوشتیم ، جلسه شورا ... نخونده بودیم ، جلسه چند فوریتی شورا :D ... حوصله کلاس نداشتیم ، جلسه اضطراری شورا ...

یا اینکه بعضی اوقات به شکل بسیار مشکوکی شبکه مدرسه به ... میرفت اونم درست تو روزی که نه مهندس اشراقی بود نه آقای ناظری :D کی درستش کنه ؟ جواد باهوش ;;) چقدر طول میکشه ؟ 3 ساعت :D

دیگه آخر سال طوری شده بود خودم از این برگه هایی که واسه رفتن به کلاس میدن امضا شدش رو تو جیبم داشتم :D

جینی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
زوده
رشته دانشگاه
اینم زوده

ما بیشتر سر صبحگاه جیم میزنیم تا کلاس...همیشه هم تو دستشویی قایم میشیم.بعد که دیدیم امنه میایم بیرون پشت سرویسا قایم میشیم..خییلی حال میده

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

یادش بخیر پارسال موقع نمایشگاه یه روز از صبح تا ظهر نرفتیم سر کلاس همش به هوای درس کردن غرفههامون خیلی حال داد. :D :D :D

elahe17

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر خودمون:-&quot;

ما که اصا نیازی به جیم زدن نداشتیم :)) همیشه تو سالن ول بودیم و کسی ام باهامون کاری نداشت :D
یه بارم که دبیرمون کل مدرسرو دنبالمون گشته بود ولی پیدامون نکرده بود آخه تو دفتر مدیر بودیم داشتیم با مدیر گپ میزدیم :D

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

دوم سوم راهنمایی هر چی کار پاورپینت و تیتراژ برنامه ها و این چیزا بود میدادن به منو f66.بدبختی داشت ولی جیم زدنم داشت .سر یه کار من تنها بودم .یه هفته ای همه ی کلاسارو میپیچوندم میرفتم تو مدرسه و سایت ول میگشتم.
یه بار جیم زده بودم ناظمه پرسید چرا بیرون کلاسی؟من: :-ss در حالت :D
نگام کرد گفت اگه کاری نداری بیا کمک من :-?
من X-(
گفتم:خانوم کار دارم بیکار که نیستم بیام ول بچرخم کلی کار ریخته رو سرم شما که تیتراژ درس نمیکنین.تو برنامه اشتباهی پیش بیاد ضایه نمیشین.کلی باید مطلب در بیارم .هیچی موزیک نداریم.باید دانلود کنم.از درسامم که زدم بیام به شما کمک کنم(البته خیلی با ادب) :D
یارو پشیمون شد بعد شرمنده شد بعد کم مونده بود بگه غلط کردم من گفتم : دیگه من میرم به کارم برسم.فعلا!!!!!!!!!! ^-^ :-"
اون در حالت X_X
من (<
بعد رفت تو اتاقش منم رفتم کلی تو سایت بازی کردم.خیلی چسبید

backslash

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

یه بار که دو تا امتحان داشتم 1ریاضی 2دینی که هیچکدوم رو هم نخونده بودم خودمو زدم به دندون درد اخ اخ اخ حالا داد نزن کی داد بزن
رفتم پیش مواوونمون قربونش برم خیلی باحاله گفتم اقا دندونم درد میکنه نوبت دندون پزشکی دارم باید برم
گفت چی دارید گفتم حسابان و دینی جفتشم امتحانه گفت به معلمتون بگو بعد برو
منم به معلم گفتم و دو دیقه ای مخشو زدم و د برو که رفتیم حالا که رفتیم دندونپزشکی گواهی بگیرم میگه بشین
نشستم میگه وای وای چقدر هم خرابه 1امپور 30سانتی نصفش اینور لثم نصفش هم اونور لثم خالی کرد و با 1انبر دندونمو کشید بیرون :(
هنوز جاش خالیه گفت احتمال داره هیچوقت در نیاد =((
الان هم که 1دندون تو دهنم پیدا نمیشه :D

mi$s_c@ll

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیـرستـاטּ فـرزانگـاטּ
شهر
طـہــراטּ
دانشگاه
تهـران :-&quot;&quot;&quot;

.

• لایک
امتیازات: tezar

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

به نقل از mi$s_c@ll :
شکورو میگی دیگه؟؟؟؟ :D :D
آره!!
آخ آخ یادته چه گیری بود! :Dاون روز بد بخت مونده بود چی بگه! (<فک کن اون هفته من حتی کلاس تنیده رو هم پیچوندم. <D=

یه چیزی باید در باره ی پیامبر درس میکردم.اصلا یادم نمیاد چی بود ولی خیلی حال دادش.یادش بخیر چقد ول بودیم تو مدرسه!

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

راهنمایی مدرسمون گیر میداد وقتی ورزش دارین میرین سر کلاس بعد با معلم باید برگردین تو حیاط!!!!!!!!!!!!!!!!!1خداییش خیلی مسخرس (:|
ما هم کل سال دوم سومو اکیپی میپیچوندیم زنگ ورزش رو به جای اینکه بریم کلاس میرفتیم کتابخونه و ول میگشتیم.خیلی میچسبید!

اول راهنمایی امتحان زبان داشتیم و کلاسمون کلا 10-11 نفر بود و تو نماز خونه برگذار میشد.ما رفتیم زیر سن مثه بچه ی خوب خوابیدیم وقتی زنگ خورد بیدار شدیم اومدیم بیرون دیدیم معلمه داره گریش در میاد.اونم تا ما رو دید خدا رو شکر کرد فک کنم بیچاره فک کرده بود تو مدرسه گم شدیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

arminsl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

مــــن؟!!!
تا جایی که حافظم یاری میده فقط اولین جلسه درس پرورشی سر کلاس بودم بقیشو نبودم!
دبیرشو میبینم سرمو میندازم پایین رد میشم!
آمادگی دفاعی 2 هفته در میون میرم!
آمار و مدل سازی هم 7-8 جلسه بودم!
اصــــن یــــه وضـــــی!!!

فائزه کوشکی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
همینجا
مدال المپیاد
المپیاد شیمی و شیمی آزمایشگاه.
دانشگاه
انشا الله دانشگاه پزش�
رشته دانشگاه
مامایی یا پرستاری

جیم زدن چیست؟
حرکتی است گاهی دست جمعی و کاهی تک نفره (که به او تک خور هم میگویند!! :D) در راه نرفتن به کلاسی خاص..که اگر خدای ناکرده
مدیر یا ناظم مربوطه هم سربرسد که کار با کرام الکاتبین است [-o< [-o<

در اینجا اعتراف میکنم که در کلاس چهارم دبیرستان تنها سه جلسه(به طور جمع بندی ساعات)سرکلاس ریاضی رفتم P:>
کلاس دوم راهنمایی باز هم به صورت ساعتی دو جلسه سر کلاس های جغرافیا،تعلیمات اجتماعی و تاریخ رفتم...
اونم دلیل اش این بود که از معلمش خوشم نمیومد...اگر اسم معلم اش رو بگم هیچ کدومشون باور نمیکنن چون الان خیلی خیلی
با هم صمیمی هستیم!! :)) (;

خوب دیگه اینم از اتفاقات روزگاره!!

راستی یه بار توی پرورشی به خاطر فعالیت زیادم جازه بهم دادن همون سر برنامه همه معملم هامون اعتراض کردن!!!
چون از کلاس اونا میزدم میرفتم پرورشی!! B-)

واعقا آفرین به خودم. P:> P:> /m\ :> <D= P:> P:> /m\

haniiii

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

بنده به همت دوستان پایه و نایبسم نصف کلاسای بافت رو نرفتیم
زبانم از فرط بیکاری گریزی میزنیم
استاد اخلاق منو نمیشناسه
کلن به خودم افتخار میکنم

دبیرستانم سر پرورشی نمیرفتم بعد نزدیک امتحان ترم یه جلسه رفتم از بچه ها امتحان گرفته بود من اروم سر کلاس بودم بعد معلمه گفت هانیه جان ببین بچه ها گناه دارن نظرت چیه؟اگه تو راضی داری!من همه رو 20 بدم؟گفتم بله خانوم گناه دارن (< (< (<

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

ما كلا يه بار جيم زديم اونم نمونه بوديم ناهار ميدادن حوصله واستادن نداشتيم همه با هم 8 نفر در رفتيم

بالا