• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بهترین یا بدترین خوابی که دیدید

روزی چند ساعت میخوابی؟؟

• +10

رای‌ها: 11 10.1%
  • 8-10

رای‌ها: 32 29.4%
  • 6-8

رای‌ها: 51 46.8%
  • -6

رای‌ها: 15 13.8%

• رای‌دهندگان
    109

nady_ra

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
IT (فناوری اطلاعات)
پاسخ : خواب

من يه بار خواب آنجلينا جولي رو ديدم :-" :-" جا خواهري خيلي خوش گذشت بهمون :D

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

آقا ما دیشم خواب دیدیم سایت دوباره عین آدم شده و اینا...ینی همه امتیازا اومده سرجاش...صبح پاشدیم دیدیم خوابمون تعبیر شده ذوق کردبم :D

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

ی روز تو مدرسه بحثه جاستین بیبر بود با ریحانه بعدش گفتیم چی میشه جاستین بیاد خواستگاری ما:D
بخدا شب خواب دیدم اومده خونمون میگه سارا من خیلی وخ بود دنبالت بودم=))

panapaparastoo

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید...
شهر
اصفهان

خواب دیدم دارم با 4 تا بال پرواز میکنم نمی دونم خوب یا بد ولی هر چی بود خیلی مسخره بود...

-elham-

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
هرمزگان

یک بار خیلی بچه که بودم خواب ی فیلمی رو دیدم وسطش بیدار شدم پا شدم قشنگ بیدار بیدار بعد که خوابیدم ادامه همون فیلمو دیدم :D

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

بهترینش که خواب دیدم امام زمان (عج)ظهور کرده خواب کادو گرفتن هم زیاد میبینم
بدتریناشم زیادن که یکیشون این بود که خواب دیدم رفتیم آمریکا بعد آبجم مرده بود :-s :((
خلاصه خواب خارجی زیاد میبینم!

demon

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
فیزیک

بدترینش فقط یه لحظه بود.... شبی که ترکش کردم دیدم از کنارم رد شد مثل واقعیت بود ولی من تو خواب مردم
بهترینشم بچه که بودم خواب یه دریاچه طلایی با یه عالمه فلامینگو دیدم:-< :-<

مهرناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
NeYshaBerliN
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

دیشب یه خواب دیدم...خعلی باحال بود...یعنی عینهو سریال لاست :D
فقط من اونجا نقش جک رو داشتم...دیدم هواپیما سقوط کرد مردم پرت شدن بیرون :-"
بعد بدو بدو رفتم به سمت ساحل یکی از دوستام دستمو میکشید میگفت...نه مهرناز نرو من میترسم :D
ولی من رفتم...بعد رفتم اونجا یه بچه هه بود خیلی بچه بود شاید 50 سانتیمتر...بعد دستو پاشو گرفتم بردم انداختمش تو سطل آشغال...
بعد با صدای بابام بلند شدم بالا سرم بود میگفت " مرگ بر دشمن خونخوار تو"... :Dکلی حرص خوردم L-:که بقیشو ندیدم ~X(

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

نمیدونم چرا خوابام اینجوری شدن؟ :-"
رویای صادقه ینی!
یه چی تو مایه های این دختره تو 5کیلو متر تا بهشت :D
حواب یه فرد خاصی رو که میبینم فردا شب نشده خودشم میبینم #-o نه که حالا خ مشتاقم :-"
دیشبم یه خواب سکرت دیدم به حقیقت پیوست :>

vergilio

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
فقط تهران
مدال المپیاد
المپ کامپ
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-

خواب دیدم رئیس یه گروه مافیایی ام
البت به شکل شخمیش

یه عینک خوف
یه کت چرمی شاخ
یه شاتگان فیلکش هم رو دوشم!

راه افتادم تو خیابونای شهر به مدت 4 ساعت تمام ادمایی که میدیدمو به شنیع ترین روش های ممکن با شاتگان میکشتم!

اصن میبینین چه روحی لطیفی دارم من!!! ;;)

black.rozzz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان ۱ مشهد
شهر
mashhad

خواب دیدم که کارگر یکی شدم و خیلی اذیتم می کنه مثلا بم می گفت زمین جارو کن بدو دیگه و هی منو میزد :( :(
خیلی خواب بدی بود

1373720

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان قم
شهر
قم

یکی از بد ترین خواب هایی که دیدم این بود که یه نفرو با تفنگ شکاری کشتم!!!

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

آغا ما یه بار ایتدایی بودم!!!نمیدونم چندم... :D
یه امتحان ریاضی دادیم در حد لالیگا گند! :D
بعد منم هی میگفتم چی میشه خوب بشم آخه؟؟؟خدایا چی میشه؟؟؟؟
این غد گقتم که.....شبش تو خواب دیدم بیس شدم!!! :D :D :>
اصن از خواب که پا شدم ضد حال خوردم اساسی!!! :( =((
نمرمونم شد17! :(

sahere

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
گفتار درمانی

دیشب خواب دیدم یکی از دوستام یه سوالی پرسید که نمیخواستم بدونه جوابشو :-"
بعد یهو دوستیمون تموم شد :|

melika.m.r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیــرســتانِ فرزانگانِ یک
شهر
تــــهران!
دانشگاه
خدا بخواد ، تهران .

باو من دیشب خیلی داغون بود وضعیتِ خوابیدنم ! بعد حالا خوابم که برد ، دیدم یه مریضیِ لاعلاجی گرفتــم ، همه دارن گریه می کنن واسه ـم ! :-? منم کلا" زیاد ناراحت نبودم ! فقط کنجکاو بودم ببینم ته ـش چی می شه ! :-? یادم نیس فک کنم ته ـش ـم کلا" دکتر ـا قطعِ امید کردن ! :)) صُب پا شدم تا نیم ساعت :-? + :)) نشستم رو تخت !!!

GSTfire

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

من خوابایی رو که دایم می بینم خیلی دوست دارم ! واسم عجیب و خاصن . خوابایین که احساس می کنم مربوط به خاطرات گذشته یا احساساتم هستن و سالی یکی دوبار می بینمشون اما نمی فهمم چین ! یکیشون یه خوابیه که تا دوسه سال پیش هر ازگاهی میدیدمش اما بالاخره یکی دوسال پیش تموم شد :D خواب می دیدم دارم از یکی از کوچه های اطراف دبستانمون رد می شم و کوچه یه جوریه ! انگار یه ساختمون بزرگ دارن اونجا می سازن و من هی باید از روی تیر آهن هایی که کار گذاشتن رد شم اما خیلی مواظب باشم ! چون زیر ساختمون عین جهنمه ، آتیش و مواد مذابه و من باید مواظب باشم از رو تیر آهنا نیفتم ! این خواب رو سالی یکی دوبار می دیدم اما خب یکی دوسال پیش خواب دیدم که بالاخره اون کوچه جهنمی رو آسفالت کردن و دیگه عین جهنم نیست :D از اون به بعد دیگه خواب اون جا رو ندیدم !
یه ساختمونم هست که نمی دونم کجاست و قضیه ش چیه اما گاهی خوابشو می بینم .
خونه مامان بزرگ مرحومم رو هم که الان خاله و داییم توش زندگی می کنن گاهی خوابشو می بینم که می رم طبقه بالاش و طبقه بالاش تو خواب کلی فرق داره با واقعیت ! کلی بزرگه و دیوارا و ستونای عجیب مرمری داره !
یه موضوعی هم که خیلی آزارم می ده و همیشه ازش می ترسم گاهی خوابشو می بینم . هی خواب می بینم با کسی که دوستش دارم قرار گذاشتم و یا مامانم می فهمه یا یه مشکلی پیش میاد که نمی تونم برم سر قرار ، یا ... ضمیر ناخودآگاهه دیگه :D
وحشتناک ترین خوابایی هم که دیدم یکیش این بود که مدرسه ما رو اردو برده بود قصر فراعنه و اینا ، آدما رو اونجا به بدترین وضع شکنجه می کردن ، دماغ و گوششونو می بریدن و صدای جیغ آدمایی که شکنجه یا اعدام می شدن میومد و من از بوی شدید خون حالت تهوع گرفته بودم ! یکیشم باز خون و خونریزی بود :D خواب دیدم یه دستگاه خیلی بزرگ به اندازه 15 16 تا خونه ، بیرون خونمونه ، که سالهاست بخاطر خطرناک بودنش راهش ننداختن اما داداشم نمی دونست و با جابجا کردن یه میله ناخواسته به کار انداختش . خلاصه کارگرا هی میرفتن بالای دستگاه و سعی می کردن خاموشش کنن اما هرکدوم به یه طریق وحشتناکی می مردن ، یکیشون پرت می شد پایین ، یکی انقد اینور اونور پرت میشد تا بالاخره سرش می خورد به یجا می مرد . حتی یادمه صدای جر خوردن یه آدم رو هم شنیدم و دیدم که خونش پاشید تو حیاطمون و چند قطره شم پاشید تو صورتم ، بوی خون حالمو بهم می زد ... کلا بدم میاد از خونریزی :D

kimia molla

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فَرزانِگان
شهر
گـنـبـد کـاووسـ

من یه بار خواب دیدم رفته بودیم افریقا به همراه خانواده، بعد مردم اونجا از شدت گرسنگی میخواستن دوتا نوزادو بپزن بخورن خیلی ترسیده بودم همینکه انداختنشون تو دیگ بیدار شدم یه چن سالی میگذره ولی هنوز یادمه چون خیلی ترسیدم بیدار شدم نفس نفس میزدم

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

من خواب دیدم کلاس زبانو دودر کردم رفتم با یکی از دوستان سابق بیرون... بعد وسط راه مهران مدیری و دیدیم 8-> (تو احمد آباد بود جلو اون کباب ترکیه :)) ) با این دوست ما سلام احوال پرسی کرد اینم ما رو ول کرد رفت با مهران جان.... الان تعبیرش اینه که مدیری رقیب عشقیمه؟ =)) خوابه میبینیم؟ به خدا!

(:TABASSOM:)

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
TBZ
سال فارغ التحصیلی
94

من دیشب خواب دیدم پسر دایی تازه متولد شدم عین رستم پسر سهرابه :D :-[ :D آخه تو یک روزگی عین یه ساله هابود . پهلوووووووووووون آه!
هم راه میرفت تاتی تاتی هم حرف میزد تیکه تیکه {-8 {-8 :-w o^:
بیکاریم دیگه هی خواب می بینیم :-/چراااااااااااااااااااا :-\
و در آخر بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووق
تعجب نکنید تکه کلاممه

Niki7

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
mums
رشته دانشگاه
پزشکی :)

بدترين خوابي كه ديدم اينجوري بود كه كلا فضاي خوابم كلي پله بود كه سروته نداشت بعد آخراش من فهميده بودم دارم خواب ميبينم ولي هرچي داد وفرياد ميكردم نميتونستم از خوابم فرار كنم خيلي بد بود خيلي بد.
اها يه خواب بد ديگه هم دارم:من صلبيه چشام آبيه بعد خواب ديدم كل چشمم به تدريج داره ابي ميشه خيلي وحشتناك بود.
بهترين خوابم اين بود كه به دوتا از بزرگترين آرزوهام رسيده بودم!

بالا