• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از انجمن پشتیبانی

• شروع کننده موضوع e.n
  • تاریخ شروع

ali.Holmes

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلي
شهر
كرمان
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی
پاسخ : انتقاد از انجمن پشتیبانی

نظر خواهی بزاریم بهتره (بین این روش و وبلاگ)
من که با همین شیوه موافقم خیلی تعاملی تره تا وبلاگ(راحتر میشه سوال پرسید و از چند نفر جواب گرفت!)

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

وبلاگ که بدتر از اینه
لا اقل اینجا که سر میزنن یه سریم به پشتیبانی میزنن
اما واسه وبلاگ که عمرا کسی سر نمیزنه

آبنبات چوبی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
نجوم - فیزیک
دانشگاه
الزهرا
رشته دانشگاه
فیزیک

من الان چندین روزه میام میبینم خبری نیست خارج میشم!!!اونجوری بحث کنکور واسه کنکوریا داغ نیس !!خب منم به عنوان یه پشتیبان چیکار میتونم بکنم؟؟کنکوریا باید خودشون پیگیر باشن وکمک بخوان نه ما بریم بگیم تورو خدا بزارین کمکتون کنم!!!!!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

خب بچه ها وبلاگ ساخته شد :)
من و مریم نیاز به یه کم وقت داریم که تاپسکارو جمع و جور کنیم و بذاریم تو وبلاگ

در جواب دوستانی هم که گفتن فروم بهتر از وبلاگه،فروم به قوت خودش باقیه. فقط برای استفاده کسانی که خارج از سایتن،مطال رو جمع و جور میکنیم و با پستهای شماها ترکیب میکنیم، بعد میذاریم تو وبلاگ که تعداد بیشتری بتونم استفاده کنن :)

psi-3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از N.R :
علت اینکه کنکوریا هم مطلب نمیزارن اینکه شاید شما همه ی مطالبو گذاشتین! من خودم هر بار که میام یه چیز جدید یاد میگیرم. مخصوصا کتابا و ازمون اینا! هر چیزی که خوندیم و ازش استفاده کردیم باید علنا اعلام کنیم؟
کاملا بات موافقم
من خودم به شخصه حدودا 2 هفته یه بار میام سمپادیا,هر وقتم که میام فقط میام تو این انجمن
چرا فکر می کنین کسی تاپیکاتونو نمی خونه؟خب انقدر مطالبتون کامله که همه ی سوالای آدم پاسخ داده میشه. اگه هم سوال داشته باشیم می پرسیم , رودربایستی که نداریم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از anaz-psi$ :
کاملا بات موافقم
من خودم به شخصه حدودا 2 هفته یه بار میام سمپادیا,هر وقتم که میام فقط میام تو این انجمن
چرا فکر می کنین کسی تاپیکاتونو نمی خونه؟خب انقدر مطالبتون کامله که همه ی سوالای آدم پاسخ داده میشه. اگه هم سوال داشته باشیم می پرسیم , رودربایستی که نداریم
حتی اگر سوال ندارین، لطفا یه مثبت بدین.به خاطر اینکه من میام تعداد مثبتهارو میبینم و از روش میفهمم چند نفر خوندن و مفید بوده براشون.خب مثلا اینکه من 3 ساعت وقت بذارم و یه مطلب بنویسم بعد 5 نفر فقط استفاده کنن به نظرم میاد وقتمو الکی تلف کردم
:)
یه جوری به ما بگین که چه مطالبی به دردتون خورده

psi-3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از مهســـــــــــــا :
حتی اگر سوال ندارین، لطفا یه مثبت بدین.به خاطر اینکه من میام تعداد مثبتهارو میبینم و از روش میفهمم چند نفر خوندن و مفید بوده براشون.خب مثلا اینکه من 3 ساعت وقت بذارم و یه مطلب بنویسم بعد 5 نفر فقط استفاده کنن به نظرم میاد وقتمو الکی تلف کردم
یه جوری به ما بگین که چه مطالبی به دردتون خورده
خب ما که هر روز نمیایم سمپادیا که همه ی مطالبو همون روز بخونیم و بشون مثبت بدیم
من هر وقت میام, تاپیکاییو که میبینم جدیده رو می خونم و به بیشرشون مثبت میدم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از anaz-psi$ :
خب ما که هر روز نمیایم سمپادیا که همه ی مطالبو همون روز بخونیم و بشون مثبت بدیم
من هر وقت میام, تاپیکاییو که میبینم جدیده رو می خونم و به بیشرشون مثبت میدم.
باشه عالیه. :)
بچه ها خودتون بگین الان مثلا چی نیار دارین؟؟؟ سال که شروع شه ما وقتمون خیلی کم میشه ها...
خودتون بگین به چه مطلبی نیاز دراین؟

n.r

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

مطلبی هست که بگه چطوری کاری کنیم که بعد از دیدن درصدهامون و رتبه مون تو ازمون ازمایشیا دپ نزنیم؟ :D یعنی کلا اینکه ازمون تاثیر مثبت داشته باشه نه منفی!

nastaran1r

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
East Azerbaidjan
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از N.R :
مطلبی هست که بگه چطوری کاری کنیم که بعد از دیدن درصدهامون و رتبه مون تو ازمون ازمایشیا دپ نزنیم؟ :D یعنی کلا اینکه ازمون تاثیر مثبت داشته باشه نه منفی!

بله از این جور مسائل باید صحبت کرد (;

engineer

کاربر فعال

به نقل از N.R :
میشه خیلی بحثای روان شناسیو این جا نوشت اما خودتون برید و دنبالش کنید.به بعضی از چرندیاتی که بعضی مشاورا میگن گوش ندین که صرفا شعاره اما بعضیاشون خیلی با تجربه و پخته نظر و راهکار میدن و چندسال از عمرشونو صرف تحقیقات تو این زمینه کردن.سعی کنید تو همین سال کنکور درمورد بعضی چیزا مس متافیزیک،آلفای ذهنی،هیپنوتیزم و...........................مطالعه کنین.یه کتاب خیلی خیلی مختصرمن بهتون معرفی میکنم.کلید اسرار و رازهای موفقیت نوشته دکترامیددین پرست

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از N.R :
ببخشید اینجا دارم اینو میگم ..جاش اینجا نیست..ولی دیگه سوالشو پرسیدید مجبورم :
باید فقط خوب درس بخونین تا با دیدن ِ درصداتون دپ نزنین !!! (;
ولی جدا از شوخی ، شما قرار نیست امسال هر آزمونی میدید توش بهترین باشید ، و قرار نیست هم بدترین باشید ، گاهی اوقات از نتایجتون راضی ِ راضی هستید و گاهی اوقات ناراحت ...کاملن هم عادیه ... شما باید روی خودتون کار کنید ،یعنی باید بتونید کار کنید ، این متن ها و مطلب ها همه از نظر ِ من کلیشه ایه ، آره خب یه اعتماد به نفس و انگیزه ای میدن که شما با انرژی ِ بیشتری واسه آزمون ِ بعدیتون کار کنید ، اما مهم فقط خودتونید که چجوری این چند ماه رومیخواید با خودتون رفتار کنید و از آزموناتون نتیجه بگیرید ..فقط خودتون ...
ما هر آزمون رو هر چقدر هم بد میدیم بهمون یه چیزایی رو یاد میده ، سعی کنید هدفتون از آزمونا فقط درصدای عالی نباشه ، دقیقا حرفی که مهسا توی اندر باب ازمون داده زده : ( از هیچ نتیجه بدی ناامید و دلسرد نشید! هر آزمون بعد از اینکه اشتباهات مطالعاتی و آزمون دادنتون رو بررسی کردین، به خودتون قول بدید که آزمون بعدی با رفع اون اشتباهات نتیجه بهتری بگیرید. این قول رو هم به صورت مکتوب در یه دفترچه ثبت کنید که تاثیرش بیشتر بشه! )
با خودتون روراست باشید و به خودتون قول بدید که پیشرفت ِ خودتون رو بسازید ...

راستی بچه ها پیگیر ِ وبلاگ باشیدا ....توی امضامم هست ;;) ;;)...البته تا روش کار شه یکم وقت میبره ...همینجا از آقای مطهری و مهسا تشکر میکنیم :D

unique777

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F a r z a n e g a n
شهر
NeY SHaboUr
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

ی چیزی
من میگم رو روانشناسی بیشتر کار کنین. من فکر می کنم اگه بچه ها به ی روحیه بالا برسن بعد راحت همه چیزایی که میگینو می تونن عملی کنن.
من خودم قبلا خیلی میومدم اینجا و تو بحث های کنکور. ولی 2 هفته ای میشه که کلا وقتی میام اینجور جاها استرس میگیرم. و هزار جور فکر میاد تو ذهنم که خودتون میدونین.
بعد من میگم ی تاپیک مثل همین مشکلات ِ کنکوری ها خیلی مفیده . چون شخصی میپرسیم شخصی جواب میگیریم.
راستی شما پشتیبانای عزیز
خیلی تلاش می کنین . همه ما 91ای ها میدونیم و خیلی هم ممنونیم که وقتتونو میذارین.
ولی شما خیلی بهتر درک می کنین که در سالی که ما هستیم هزار دغدغه وجود داره و به قول مریمِ عزیز
ما فقط باید استفاده کنیم امسال. اونم از تجربیاتِ شما... چون خودتون جای ما بودینو گذروندین واسه همینه که الان میگین کاش موقعِ شمام ازین جاها بود.
به هر حال...
خیلی ممنون از راهنمایی و تاپیکایی که واسه ما میزنین.
ادامه بدین... حتما نتیجه میگیرین :-"

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

اون جریان دسترسی فقط به انجمن کنکور رو عملی بکنم؟ فکر نمیکنم مورد استقبال و استفاده قرار بگیره. نه؟

• شروع کننده موضوع

e.n

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
دو روز مونده به مرحله اول یکم خوندم!!!برا شیمی!
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
داروسازی

یعنی چجوری؟

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

من باز با وبلاگ مخالفم
همین فروم خوبه دیگه
حالا مثلا وبلاگ با اینجا چه فرقی میکنه؟

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از e.n :

اینجوری ای که قبلن گفته بودن :
به نقل از محمّد :
میخواستم یک گروه کاربری بسازم برای کنکوری هایی که میخوان فقط دسترسی انجمن کنکور داشته باشند. یعنی هرکس خواست فقط انجمن کنکور براش باز بشه و نه بقیه.

من با این وضعی که از کنکوری ها و خودمون میبینم ، فک نمیکنم واقعن استقبال شه ! به قول ِ بعضی از دوستان ، بچه ها که نمیان سمپادیا فقط واسه درس ! ....

unique777

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
F a r z a n e g a n
شهر
NeY SHaboUr
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

انجمن پشتیبانی گم شده یا ما دانش آموزا گم شدیم یا خیلی درگیر دانشگاهین؟!!!!!!!

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از ~DREAM~ :
انجمن پشتیبانی گم شده یا ما دانش آموزا گم شدیم یا خیلی درگیر دانشگاهین؟!!!!!!!

:-< فک کنم همه با هم گم شدیم .... ببینید چقد کنکوری هامونم علاوه بر پشتیبانا کم شدن ...
درگیر بودن که خب آره همه درگیر هستیم ، ولی هممون در حد توانمون داریم وقت میزاریم ... به قول مهسا هم ورک ها و کوئیزها بالاخره همه رو درگیر میکنه !
ما پوزش میطلبیم !

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من جا داره واقعن از تلاش و زحمت هر دو مدیر این انجمن از این تریبون تشکر کنم.
واقعن خسته نباشید.

بالا