• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تاثیرات قلم‌چی

امسال میرید قلمچی یا گزینه 2 کلا توصیه تون چیه؟

• 100 درصد قلمچی!

رای‌ها: 17 58.6%
  • گزینه دو

رای‌ها: 9 31.0%
  • سایر...!

رای‌ها: 3 10.3%

• رای‌دهندگان
    29
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390
پاسخ : تاثیرات قلم‌چی

به نقل از ~DREAM~ :
من که تابستون گزینه 2 ام ولی تصمیم گرفتم که پاییز برم کانون
همه دوستام این پیشنهادو کردن
البته اشکال کانون اینه که سوالات اختصاصی و عمومیش با همه. نه؟
B-)
کار درستی میکنی :)
نه سال آخر دیگه سوالات عمومی و اختصاصیش جداست

Manfred

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
دانشگاه
هنر تبریز
رشته دانشگاه
معماری

منم تابستونو گزینه 2ام ولی دیگه از مهر نمیرم. هم برنامه ریزیش چرته هم کارنامه و تخمین رتبه و... جامعه آماریش هم که یا خیلی کمه یا اینکه همشون شوتن! دو تا درس رو اصلا دست نمیزنم (معمولا شیمی و فیزیک!) تو شهر اول میشم. استان بین 10 تا چهل! کشوریشو یادم نیس. جزوه هاشو هم که با وجود کتابای تست معمولا اصلا نگا نمیکنم.
قبل از این فقط 4 تا آزمون گاج دادم که بنظرم هم سوالاش بهتر بودن هم جواباش واقعا تشریحی ولی هیچ کس جز خودم!توصیش نمیکنه. کانونو هم کلن حس خوبی نسبت بهش ندارم. موندم چیکار کنم واسه مهر #-o راستی علوی به نظرتون چطوره؟ اگه به رشته دلخواه قبول نشدیم واقعا پولو برمیگردونه؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Manfred :
منم تابستونو گزینه 2ام ولی دیگه از مهر نمیرم. هم برنامه ریزیش چرته هم کارنامه و تخمین رتبه و... جامعه آماریش هم که یا خیلی کمه یا اینکه همشون شوتن! دو تا درس رو اصلا دست نمیزنم (معمولا شیمی و فیزیک!) تو شهر اول میشم. استان بین 10 تا چهل! کشوریشو یادم نیس. جزوه هاشو هم که با وجود کتابای تست معمولا اصلا نگا نمیکنم.
قبل از این فقط 4 تا آزمون گاج دادم که بنظرم هم سوالاش بهتر بودن هم جواباش واقعا تشریحی ولی هیچ کس جز خودم!توصیش نمیکنه. کانونو هم کلن حس خوبی نسبت بهش ندارم. موندم چیکار کنم واسه مهر #-o راستی علوی به نظرتون چطوره؟ اگه به رشته دلخواه قبول نشدیم واقعا پولو برمیگردونه؟
برین ببینین چند نفر از رتبه های خوب تو گاج یا علوی بودن!یه چیز خیلی مهم سال کنکور جامعه آماریه!چون شما باید خودتو با بچه های خیلی خوب مقایسه کنی. بعد خیلی مهمه اینکه جایی که میری بچه های خوب باشن.
کانون از این لحاظ بهترینه.بعد هم گزینه2.ولی کانون برنامه خوبی داره.گزینه2 برنامه ش افتضاحه!
اینه که در مجموع کانونو توصیه میکنم واسه سال آخر

mehrnaz.m

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران

به نظر من خود آزموناش تاثیر خوبی داره چون آدمو وادار میکنه که در طول سال درس بخونی .(البته اگه اهل درس خوندن باشی...! :))ولی مشاوراش اونجوری که باید کار نمی کنن.

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از mehrnaz.m :
به نظر من خود آزموناش تاثیر خوبی داره چون آدمو وادار میکنه که در طول سال درس بخونی .(البته اگه اهل درس خوندن باشی...! :))ولی مشاوراش اونجوری که باید کار نمی کنن.
بیشتر مشاورای کانون تحصیلات تخصصی ندارن!اونا فقط تجربیات دانش آموزان سالای قبلو میگن!
به غیر از موارد آماری،پیشنهاد میکنم به مشاوره هاشون خیلی اعتماد نکنین و در این مورد با افرادی که تخصص دارن مشورت کنین!

kosar abdeyan

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
miandoab
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه

مشاورای ما که وقتی می رفتیم تا کارنامه رو بگیریم فقط میگفتن هدف گذاری کن برو.روز قبل آزمون هم فقط یه زنگ میزدن می گفتن فردا بیا آزمون فقط همین.واقعا که مسخرس :-< :-<

Manfred

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
دانشگاه
هنر تبریز
رشته دانشگاه
معماری

بلاخره بعد از کلی توصیه دوستان رفتیم کانون واسه ثبت نام. فقط یه سوال. آزمون های کانون شهریش چقده؟ یعنی یکی میتونه مشاوره و پشتیبان و ... نخواد؟ چون به من دوتا فرم دادن شهریشو هم 282 گفتن. همیطوریه قیمت؟

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

به نقل از Manfred :
بلاخره بعد از کلی توصیه دوستان رفتیم کانون واسه ثبت نام. فقط یه سوال. آزمون های کانون شهریش چقده؟ یعنی یکی میتونه مشاوره و پشتیبان و ... نخواد؟ چون به من دوتا فرم دادن شهریشو هم 282 گفتن. همیطوریه قیمت؟
نه پشتیبان و مشاوره واین حرفا جزو الزامات کانونه تو میتونی وقتی پشتیبانت زنگ زد گوشیو ور نداری :D :D

elsa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی
دانشگاه
?
رشته دانشگاه
?

اگه ازمون هاروجدی بگیری بدک نیست ولی مشاورها فقط میگن درس خوندی یافردا ازمون داری خیلی مزخرفه مگه نه

engineer

کاربر فعال

سوالاتی که کانون میاره زیاد جالب نیس اما برنامش بین همه موسسات یکه تازی میکنه وهمین دلیل هم عامل استقبال بی نظیر رتبه های برترازکانونه.بهتون پیشنهاد میکنم اگه باخودتون دشمنی دارین و میخواین یه حال درست حسابی ازخودتون بگیرین یه سرتا علوی هم برین.اماپیشنهاد میکنم برنامه قلمچیو با هیچی عوض نکنین.به 1001دلیل

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

من خودم سال سوم میرفتم قلم چی ...اما پیش دانشگاهی به خاطر اینکه برنامه های مدرسه و ازموناش با قلم چی تداخل میکرد نرفتم....هر چی هم از سال سوم بلد بودم و تست زده بودم و توشون خودمو کشونده بودم بالا به خاطر ِ برنامه های قلم چی بود ..درسته سوالاش خیلیا میگن آسونه ..اما برنامه اش عالیه ...به خصوص بچه ها اگه میخوان پیش دانشگاهی هم توی قلم چی شرکت کنن از سوم برن قلم چی به نفعشونه (سومشونم قوی میشه) ....اما واقعا برنامه ی عالی ای داره ..خوبیه برنامه ی قلم چی اینه که بچه هایی که ضعیف هم هستن اگه باهاش پیش بیان میتونن خیلی خوب پیشرفت کنن و رتبه های خوب بگیرن ..اما برنامه ی موسسه ای مثله گزینه 2 فقط واسه بچه های قوی ِ که توش خودشونو نشون بدن ....حتی امسال میگفتن تو آزمون جامعاش اینقد سوالای سخت دادن که به خاطر ِ کل کل ِ معلماشه ...تقریبا تمام ِ افرادی که از کنکورشون گذشته همه میگن برید قلم چی و توش خودتون بکشونین بالا .....

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

آقا ما از پارسال داریم میریم!!!1 :D
هر وخ درس نخوندم رتبه ام تک رقمی شد :-"
هر وخ نشستم خر خونی کردم گند زدم!! :D
آقا این چرا اینطوریه؟؟!!!
رو من نتیجه ی عکس میده!

haniiii

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

كانون واقعا عاليه اگه هنوز نمي توني برنامه ريزي كني و رو خودت مديريت نداري كانون عاليه.نه استرس داشته باش نه تراز برات مهم باشه و نه حتي رتبه.رو درصداتو تراز تك درس ها تمركز كن و سعي كن بهترشون كني

negine-raz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از lady chemist :
آقا ما از پارسال داریم میریم!!!1 :D
هر وخ درس نخوندم رتبه ام تک رقمی شد :-"
هر وخ نشستم خر خونی کردم گند زدم!! :D
آقا این چرا اینطوریه؟؟!!!
رو من نتیجه ی عکس میده!
تو نتیجه ای که قلم چی با برنامه اش میده شک نکنید , البته به شرطیکه حتما تلاش کنید به برنامه هاش برسید ..از طرفی من پیشنهاد نمیکنم جز سال ِ سوم و پیش دانشگاهی توی آزموناش شرکت کنین ..حتی سال ِ دوم دبیرستان (حتی اگه امتحانای ِ دوم نهایی بشه ) ...به نظر ِ من هیچ لزومی نداره از دوم برین ...

elahe s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان

lمن امسال دارم میرم سال اول پارسال تو قلم چی شرکت کردم ولی هیچی هیچی نخوندم(نتیجه هم که دیگه افتضاح :D) ولی چند باری که خوندم تراز هام عالی شد! آخه من اگه بخونم واقعا عالی میشم! من واقعا تصمیم دارم از امسال به طور جدی بخونم! به نظرتون برم قلم چی یا نه؟ کمک کنید!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از elahe s :
lمن امسال دارم میرم سال اول پارسال تو قلم چی شرکت کردم ولی هیچی هیچی نخوندم(نتیجه هم که دیگه افتضاح :D) ولی چند باری که خوندم تراز هام عالی شد! آخه من اگه بخونم واقعا عالی میشم! من واقعا تصمیم دارم از امسال به طور جدی بخونم! به نظرتون برم قلم چی یا نه؟ کمک کنید!
به شخصه برای سال اول هیچ آزمونی رو پیشنهاد نمیکنم!!!!

nady_ra

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي كاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
IT (فناوری اطلاعات)

به نقل از elahe s :

آزمون از سال سوم به بعد . تشريحي خوندن لازمه فعلا. لازم نيس فعلا با تست و تستي خوندن آشنا بشي

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از elahe s :
احتمالاً دیگه اصلاً لازم نخواهد بود که شما تست بزنین!چه امسال،چه سال چهارم! چون زمان شما کنکور حذف میشه!
سعی کنین بیشتر وقت و انرژیتون رو صرف تشریحی خوندن بکنین! :)

Sobh@n

کاربر حرفه‌ای

آقا من میخوام قلم چی ثبت نام کنم ولی موندم کلاساش به درد میخوره یا نه
کلاس های آموزشیش به درد بخور هست ؟
بعدش یه سوال چه درسایی داره ؟

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

سال سوم راهنمایی قلم چی رفتم عالی بود به معنای واقعی :D
هم سوالش(راهنمایی خوب بود)هم برنامه اش همه :)
تنیجه هم گرفتم توجه شود به مدرسه ام.... B-)
سال اول نرفتم واقعا ضرر کردم همه گفتن استراحت کن خسته شدی(انگار کوه کندم) ماهم نرفتیم که کاش رفته بودم (:|
الان دارم میرم دوباره مثل ... پشیمونم :(اخه المپیاد شیمی هم دارم نمی تونم واسه دوتاش بخونم :-\
کلا من خیلی نرمالم :))

بالا