• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ششمین گردهمایی سمپادیا

شما با کدام تاریخ برای برگزاری ششمین گردهمایی سمپادیا موافق هستید؟

• شنبه 11 تیر

رای‌ها: 12 20.7%
  • جمعه 31 تیر

رای‌ها: 17 29.3%
  • شنبه 1 مرداد

رای‌ها: 21 36.2%
  • سه شنبه 4 مرداد

رای‌ها: 8 13.8%
  • فرقی نداره

رای‌ها: 10 17.2%

• رای‌دهندگان
    58
  • Poll closed .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : ششمین گردهمایی سمپادیا

به نقل از panther :
بعد به همه خبر بدید! :-sبازم نفهمیدم اون یه غذا چرا کم بود :-?
ینی از جیب خودت پول دادی؟؟؟؟
من فک کنم همبگراشون تموم شده بود.

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

من اصولا سعی دارم آدم فعالی باشم دفه های قبل هم بودم نسبتا ولی ایندفه کلا به دلیل جمعیت زیـاد و اینا منفعل شدم! و بیشتر گوش میدادم! اون جاهایی هم که داشتم با بقیه حرف میزدم یه سری پیشنهادایی بود که لازم نبود علنی شه چون بحث اصلی ِ جمع چیز دیگه بود.
همونطور که تو پروفایلم هم هست حرفه ی من ساکت کردنه از همه ی کسانی که برشون هیس کردم پوذش میطلبم :د

تنها خواهشم اینه که دفعات بعد کسایی که کلا تو سایت عضو هم حتی نیستن و اسمشم نشنیدن یا علاقه ای ندارن نیان (نیارین) چون اینا بحث ِ میتینگ واسشون جذابیتی نداره طبیعتا و جدی نمیگیرن کلا!
خوشحالم که اکثر جمع ندیدن که من از رو صندلی چپه شدم :د
خوب بود در کل :د

• شروع کننده موضوع

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از mamareza :
ینی از جیب خودت پول دادی؟؟؟؟
من فک کنم همبگراشون تموم شده بود.
نه!
مهراب(؟) که با ستاره رفته بودن حساب کنن، 6 تومن اضافه اومد،
با 6 تومن یه ساندویچ دیگه گرفتیم،
من بازم شرمنده ام که اینجوری شد!
یکی کم گرفته بودن، تقصیر اونا هم نبود تعداد زیاد بود.
زهرا صحنه برگشتن صندلی میتونم بگم فوق العاده بود!!! مرررررررررررررردم از خنده =)))))

AGHA YASIN

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلي 1
شهر
TEHRAN
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
شیمی

به نقل از زهرا.ج :
من اصولا سعی دارم آدم فعالی باشم دفه های قبل هم بودم نسبتا ولی ایندفه کلا به دلیل جمعیت زیـاد و اینا منفعل شدم! و بیشتر گوش میدادم! اون جاهایی هم که داشتم با بقیه حرف میزدم یه سری پیشنهادایی بود که لازم نبود علنی شه چون بحث اصلی ِ جمع چیز دیگه بود.
همونطور که تو پروفایلم هم هست حرفه ی من ساکت کردنه از همه ی کسانی که برشون هیس کردم پوذش میطلبم :د

تنها خواهشم اینه که دفعات بعد کسایی که کلا تو سایت عضو هم حتی نیستن و اسمشم نشنیدن یا علاقه ای ندارن نیان (نیارین) چون اینا بحث ِ میتینگ واسشون جذابیتی نداره طبیعتا و جدی نمیگیرن کلا!
خوشحالم که اکثر جمع ندیدن که من از رو صندلی چپه شدم :د
خوب بود در کل :د
اره چون جمعیت زیاد بود خیلی نمیشد فعالت کرد :|

ولی ما دیدیم که چپ کردی :))

به نقل از panther :
نه!
مهراب(؟) که با ستاره رفته بودن حساب کنن، 6 تومن اضافه اومد،
با 6 تومن یه ساندویچ دیگه گرفتیم،
من بازم شرمنده ام که اینجوری شد!
یکی کم گرفته بودن، تقصیر اونا هم نبود تعداد زیاد بود.
خواهش میکنیم

خو به هر حال این چیزا پیش میاد

اصلا اگه پیش نیاد که بی مزه میشه! :D

×پست متوالی ترکیب شد :د

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

بچه ها تو نظرات قبل گفتن بهتر نیست کلا کسایی که تو سایت فعال نیستن نیان؟؟ 2 ساعت تو سوپراستار بودن خیلی چیز شاخی نیست ها! میتونید 2 نفری با دوستتون برید! :|
----
کلا حال میتینگ بعد میتینگ بود!به دنبال ایستگاه حقانی!!! (<

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

همین جا میخواستم بگم که جای ندا و ناهید خیـــلـی خالی بود ! فک میکردم اونا بیان حداقل دو تا دختر هستن که حرف بزنن ! بازم این دفعه دخترا هیچ حرفی نزدن ! ( من خودم دارم کم کم پیش رفت میکنم ، این دفعه "همه" ی حرفا رو گوش کردم ! دفعه ی بعدی حرف میزنم ایشالله :D ) لطف کنین دفعه ی بعد پیشنهاداتتونو بگید حتما !
خیلی خوب بود، فقط یه مقداری شلوغ بود ... یه سری بودن ، نه تنها علاقه ای به سمپادیا ندارن اونجا هم که اومدن من کنارشون نشسته بودم حرفاشون با هم دیگه بسیار جالب بود ... !! در هر صورت امیدوارم دفعه ی بعدی م تشریف بیارن و از پیشنهادات ما برای خودشون استفاده کنن !! :-" :D

راستی وقتش کم بود ! خیلی !

همین ، با تشکر از همگی :D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

چقدر زیاد بودیم ! 35+ آدم بودند. دفعات پیش ما 25-27 آدم میشدیم که نمی تونستیم خیلی خوب بحث کنیم الان تقریبا بحث غیرممکن بود. صدامون هم خداروشکر زیاد !
نظر من این بود که اصلا فکر بحث رو نکنیم و بعد از جلسه معارفه و غذا پاشیم بریم. اما خب بچه ها اصرار به بحث داشتند.

قاطی بحث نشدیم اما گوش میدادیم. سعید به نمایندگی از ما داشت اونجا بحث میکرد. در مورد نظراتتون هم بین خودمون حرف میزدیم. در ضمن قسمت هایی از بحث هاتون به من و سایرمدیران کل مربوط نمیشد مثلا نشریه و پادکست کلا موارد تقریبا نامربوط به ما هستند.

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

خوشم مياد ٩٠٪ پستا متلك هاييه كه دارين بهم ميندازين!!
من دير رسيدم و تقريبا اصلا دنبال كردن بحث راحت نبود!
خيلي همهمه بود و آدم گيج ميشد!
هيشكي حاضر نشد بنويسه!
برگه ي گزارش دست من بود كه در بدترين حالت ايستاده بودم و در ضمن كلا نصف بحثو نبودم!
ولي در كل خوب بود و البته شلوغ تر از هميشه!

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

:D آقا منم رسیدم (1 ساعت پیش البته، ولی خوب الان آن شدم به سختی!)
سوالاتی که ممکنه برای بچه هایی که نبودن مطرح شه:

چیکار کردین؟
دقیقا به این ترتیب بود که بعد از رسیدن عده زیادی از افراد، غذا سفارش دادیم (چی بود غذا؟ من نصفشم نخوردم :D) و گویا این غذا یه شکلاتی داشت که حل شد
بعد از غذا خواستیم درباره یه مساله حرف بزنیم، که قرار شد کلا درباره اینا باشه که چرا فارغ التحصیلا فعال نیستن؟ سمپادیا باید به کجا برسه؟ بررسی طرح پشتیبانی المپیادی ها - درباره نشریه و پادکست هم کمی حرف زدیم
(منو فرستادن جلو، قشنگ 1 ساعت داشتم داد میزدم بازم میگفتن صدا کمه :D)
بعد از اون یه جمعبندی نصفه نیمه کردیم و از رستوران اومدیم بیرون، مقادیری هم عکس یادگاری و اینا گرفتیم ;;)
بعد راه افتادیم طرف خونه هامون

نتیجه چی شد؟
نتیجه که خوب نداشت تقریبا، توی این میتینگ ها بیشتر باید بحث و تبادل نظر کرد تا نتیجه گیری، بخصوص این که تعداد خیلی زیاد بود و این کار رو سخت تر می کرد
اما کلا به این نتیجه رسیدیم که طرح پشتیبانی المپیادیا خوبه، اجراش کنیم! - نشریه باید با تیم جدید و دارای تعدادی راهنمایی-دبیرستانی (و نه فقط فارغ التحصیلان) دوباره شروع به کار کنه - میتینگ ها رو گسترش بدیم - سطح بحث های سمپادیا علمی تر بشه، در کنار افزایش تفریح (البته نه تفریحات بچه گانه و خیلی بیهوده، ولی خوب تفریح باشه) - روی پادکست هم بیشتر کار کنیم

حاشیه ها چی بود؟
اینو راستش زیاد دقت نکردم، فقط تا جایی که میدونم بعد از میتینگ یه سریا کیفاشونو جا گذاشته بودن و از وسط راه برگشتن (یکیش علی :D)
بقیه باید بگن این قسمتو

بازم میتینگ هست؟
امیدوارم که باشه، بخصوص این که قرار شد میتینگ ها رو زیاد کنیم

چه ضعف هایی داشت؟
به نظر من ضعف اصلی تعداد زیاد افرادی بود که اصلا نمیدونستن سمپادیا چیه، غالبا دوستای مدیران سایت بودن و خوب تبعا (به تبع این قضیه) مدیرا کمتر توی بحثا شرکت کردن
بهتره میتینگ های دیگه ای هم با تعداد کمتر برگزار کنیم

بعد از گردهمایی خیلی باحال بود! یه قسمت من و علی و علی رضا (علی پاشا) و مهران و سیاوش از بقیه جدا شدیم تا با مترو بریم، بعد نمیدونم چی شد یهو جوگیر شدیم با مترو حقانی بریم بجا میرداماد، خلاصه 2 ساعتی راه میرفتیم :D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

به نقل از مُحسن..! :
یعنی الان هیچ مدیر کلی قرار نیست امکاناتی در اختیار فعالیت کننده درباره این موضوع بزاره؟ و کلا اینکه ما الکی می خوایم برای سمپادیا زحمت بکشیم؟مگه اینکه یک بخش جدا از سایت و بچه ها باشید..چون اینکار برا کاربرا و سایت میشه..شما هم جزوی از اونایید!
امکانات؟ تا الان فعالان پادکست و نشریه امکانات لازم رو داشتند. منظورم این بود مدیران کل ها تو تیم نشریه و پادکست نبودند، ولی خب مانع فعالیت نبودند و حمایت کردند.

یک سوال ! بچه ها شما خوشتون اومد از این گردهمایی؟ یعنی جالب بود حال کردین بازم ادامه پیدا کنه؟

• شروع کننده موضوع

panther

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی هرمزگان
رشته دانشگاه
پزشکی

آقا به جان خودم من اومدم تو تاپیک بگم هرکی نمیخواد حرف بزنه و علاقه ای نداره پا نشه بیاد، یکی دعوام کرد!
بعد هم یه سری ها احساس میکنم رفته بودن 4 5 نفر دیگرم جم کرده بودن اورده بودن، حالا به هوای چی نمیدونم!

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

من هم موافقم که باید میتینگ ها رو با تعداد کمتر (درواقع افرادی که اومدنشون واقعا نیازه نه کسی که بهش میگیم یوزرت تو سمپادیا چیه میگه "سمپادیا؟!؟ :-/") و به صورت هدف دار ادامه داد
تعدادش رو بیشتر کنیم خوبه

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

در مورد افراد اضافه و ...، اونایی که بهشون به طور مشخص گفته شده بود که شما نیا هم اومده بودن! (خودش می دونه کی رو می گم)
پس فکر نکنم در مورد افراد اضافه اون شخص بتونه ایرادی بگیره!

در مورد تعداد بیشتر، واقعا راندمان گردهمایی (حتی اگه همه ساکت باشن و بحث انجام بشه) خیلی پایینه! برای همین تعداد زیادش اصلا مناسب نیست

از طرف دیگه دوستان اینقدر شلوغ کردن که حراست چند باز تذکر داد. معلوم نیست دفعه دیگه رامون بدن یا نه

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از مُحسن..! :
واضح بگو بنده رو میگی! من با مازیار مشخص کردم هدفم از اومدن چی بود و چی هست، به مریم هم گفتم، سایت اگر شخصیه، هرکی رو دوست دارید دعوت کنید و بگید بیاد، اما اگر موضوع اینکه همه رو دعوت می کنید و نظر و پیشنهاد می خواید یعنی برای سایت هست و برای سایت می خواید تصمیم بگیرید، من حرفام و حضورم برای سایت بود نه برای مدیر ها و افراد خاص که شاید مشکل شخصی هم باهاشون داشته باشم و گردهمایی و دعوت از همه رابطه و دوستی نمیشناسه!( که اگه اینطوره من خیلی حرف ها برای گفتن دارم..! خیلی!)

من برای اینجا چه خوب چه بد زحمت کشیدم، زمانی نسبتا زیاد از عمرم رو اینجا گذروندم، حال یک مدیر داخلی که یک نهایتا یک سال هست فعال شده و اصلا تو جو نبوده نمیتونه به من بگه شما نیا! چون اصولا ایشون کاره ای نیست! به مازیار گفتم تا زمانی که حاشیه نباشه من هم کاری ندارم و حرفام رو برای سایت میزنم، زحمتم رو هم برای این موضوع میکشم که انجام هم دادم و میدم.

نمی خوام اصلا وارد جزئیات بشم ( مثلا اینکه چرا به شما گفتن نیاید)

به هر صورت مسولیت این گردهمایی رو همون "یک مدیر داخلی که یک نهایتا یک سال هست فعال شده" بر عهده داشتن!

در هر حال عرض کردم که وقتی همه می تونستن بیان، پس از تعداد زیاد نمی شه گله کرد!

بگذریم.

saeed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

دعوا نکنید.
زشته بابا!

مشکل سروصدا داشتیم.
حالا مشکل این نبود که ملت همهمه می کردن، شما 35+ تا سوسک هم بذارید تو اون سه کنج همین قدر صدا می اومد.
باید جاش رو عوض کنیم. من می دونم کجا، ولی باید برم پیگیری کنم.

بسه :)
لطفا ادامه ندید..

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

گردهمایی بعدی کی ـه؟ :D
فقط 10 مرداد تا 1 شهریور نزارید!

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : ...

آقا آقا زشته از شما بعیده
بابا ی میتینگ رفتین چرا دارین دعوا میکنین
در مورد اتفاق های خوب بحث کنید
ناهید جان موای مریمو نکش سوء تفاهم بوده رد شده:D

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

این موضوع هیچ ربطی به من نداره هاااااا

ولی مشکلات جمعیتتون تقصیر هیشکی نبود چون اومدن برا همه آزاد بود هیشکیم نمیشه سرزنش کرد...

اگه میخواین این مشکلات پیش نیاد باید قبل از میتینک براش یه فکری بکنین(ورود رو برای عموم آزاد بذارین یا برای اومدن شرط درجه نزارین یا هر فکری که خودتون میکنین...)

ولی بنظرم هیشکی رو نمیشه سرزنش کرد که چرا اومده یا نیمده...

پس بیخیال جمعیت زیاد شین!

saeed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی فناوری اطلاعات

ضمنن!
لازم دیدم در مورد محسن همین جا یه چیزی رو بگم.
لطفا دقت کنید:
اگه محسن قبلن یه اشتباهی کرده، نباید هی کش بدین. هی بگین یا پست بدین ضایع کنیدش.
همه شاهد بودن، و من کاملا حواسم بود(بیشتر موارد ایستاده بودم)؛ که محسن امروز هیچ کار بدی نکرد. حرفش رو منطقی زد. اگه می خواست کار اشتباهی کنه به بهونه این که بهش برخورده می رفت، یا می موند و کار اشتباهش رو می کرد!
قصاص قبل از قتل؟! اینه منطق شما!؟
شاید در جریان نباشین، در طول عمر این سایت آدم های زیادی بودن که اشتباه کردن و با پافشاری از اشتباهاتشون از چشم ما افتادن. در بیشتر موارد هم خودم درگیر شدم شخصا.

این کار شما اشتباهه،
یادتونه امروز در مورد آدم فعال سازمان مردم نهاد گفتم!؟
ما نیاز به جذب آدم فعال داریم. شاید محسن تخصص یه سری کارها رو نداشته باشه، ولی تو گروه گرافیک الحق و الانصاف کارش خوب بوده.
کاربرای عزیز، با برخوردهای سلیقه ای تون چرا یکی رو دور می کنید؟ حیف نیست؟ این لوگو های بالای سایت چرا دیگه عوض نمی شه!؟ حداقل اش این نیست؟! :))

کافیه. اجازه بدین تموم شه این دعوا. جای بهتری برای حل اش هست.
این سایت به اندازه کافی دشمن داره که منتظره یه دعوا بشه، بیان فوت کنن زیر ذغال رو.
جانب عقل و تعادل رو بگیرین. (;

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

کاملا جدی عرض میکنم که سعی بفرمایید مباحث شخصی خودتون رو، به صورت شخصی حل کنید. به هیچ عنوان زیبا نیست در چنین جایی چنین مسائلی مطرح بشه.

فرض بفرمایید که یک عده ای به میتینگ نیومده باشند. با این حرفهای شما چه تفکری پیدا میکنند؟؟؟ اجازه بدید حرمت ها حفظ بشه. موضوعی که بین سه چهار نفر حتی بوده، ربطی یه سی و چند نفر حاضر در میتینگ نداشته و حالا هم ربطی به چند هزار عضو سایت نداره که اینجا مطرح میکنید.

واقعا این بحث ها زشته. من امروز از یک چیز خوشحال بودم، و اون این بود که خیلی از آدمهایی که یک روزی دعوا داشتند باهم، خیلی سالم و خوشحال و خوب و منطقی، تعامل کردند باهم و صحبت کردند. و این ارزشمند هست برای همه مجموعه این سایت. اجازه ندید که در این احساس های خوب تجدید نظر بشه. مشکلات شخصی رو، شخصی حل کنید و بگذارید که جمع، راه و رویکرد مثبت خودش رو ادامه بده.

ممنون از اینکه مراعات و همکاری میکنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا