• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ستایش

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : ستایش

با اینکه از اون اول میشد حدس زد چه اتفاقی قراره قسمتای بعد بیفته ، با اینکه ستایش بلد نیست گریه کنه ( :D ) ، اما به نظر من همچین بدم نیست !
به نظرم نویسنده ش خیلی زحمت کشیده، دیالوگ هاشون اصلا مسخره و لوس نیست، دقت کنید ، خیلی قشنگ گفتن ! جز محدود فیلمای ایرانیه که تو سکانسای کوتاه ، دیالوگ های "خوب"یو میگن ! یکی از دلایلی که باعث میشه گاهی اوقات ببینم این فیلمو ، دیالوگ هاشونه !
اما خدا وکیلی، کسایی شبیه این تو دنیا هستن که مامانشون، شوهرشون، داداششون مرده باشن و حتی بچه هاشم رو بخوان بگیرن ، اونم حالا با نامردی و زور ! و این ناراحت کننده ست ! نیست ؟! :-"

lindaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ابرشهرقدیم (نیشابور)

به نقل از LOLLIPOP :
من شنیدم گه یه مقداریشم مربوط به زمان حاله؟ (یعنی ادامش) :-?
اره بچه هاش بزرگ میشن!من شنیدم بزرگی پسرش رو هم مهدی سلوکی بازی میکنه!

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

احساس نمیکنین خیلی قضایا نامربوطه به زمان ؟!
ینی مثلا جنگه ولی هیچ اثر خاصی نیس !
تنها قضیه ی مربوط به جنگ همون محمد بود !
یه موشکی چیزی ... !

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

جنگ که خيلي وقته تموم شده!
موقعي که بچه اولش به دنيا اومد

• لایک
امتیازات: meli

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Samaneh.Z :
با اینکه از اون اول میشد حدس زد چه اتفاقی قراره قسمتای بعد بیفته ، با اینکه ستایش بلد نیست گریه کنه ( :D ) ، اما به نظر من همچین بدم نیست !
به نظرم نویسنده ش خیلی زحمت کشیده، دیالوگ هاشون اصلا مسخره و لوس نیست، دقت کنید ، خیلی قشنگ گفتن ! جز محدود فیلمای ایرانیه که تو سکانسای کوتاه ، دیالوگ های "خوب"یو میگن ! یکی از دلایلی که باعث میشه گاهی اوقات ببینم این فیلمو ، دیالوگ هاشونه !
اما خدا وکیلی، کسایی شبیه این تو دنیا هستن که مامانشون، شوهرشون، داداششون مرده باشن و حتی بچه هاشم رو بخوان بگیرن ، اونم حالا با نامردی و زور ! و این ناراحت کننده ست ! نیست ؟! :-"

این اسمش فیلم نیس ، بازی با احساسات مردمه ! که خب ایرانیا اینو خوب بلدن

بزرگترین مشکلش بازیگراشن ! خیلی مصنوعی بازی میکنن ! حالم از این ستایشه به هم میخوره ! یا اون باباش ... :-&

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از Amir - Eblis :
این اسمش فیلم نیس ، بازی با احساسات مردمه ! که خب ایرانیا اینو خوب بلدن
بزرگترین مشکلش بازیگراشن ! خیلی مصنوعی بازی میکنن ! حالم از این ستایشه به هم میخوره ! یا اون باباش ... :-&
خب نظر شمام نظره واسه خودش !
اما حالا شما بدتون میاد، دلیل نمیشه به سلیقه ی بقیه گیر بدید :D
بنده گفتم، دیالوگ هاشون خیلی خوبه، همین ! بعدم اینکه میان یه واقعیتو میگن، یعنی که دارن با احساسات ملت بازی میکنن ؟! حالا باشه هم مگه قضیه سیاسیه که اینقدر مهم باشه که بازی باشه یا فیلم ؟! :D این رو هم گفتم که خوب نمیتونن حس بگیرن ! ای بابا ... به نظر من یکی از قسمتای مهمش دیالوگ هاشه ، زحمت کشیده نویسنده خب ! همچینم بد بازی نمیکنن البته
نسبت به خیـلـی از فیلمای ایرانی خوبه، ترجیحش میدم، همین :D

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از Samaneh.Z :
خب نظر شمام نظره واسه خودش !
اما حالا شما بدتون میاد، دلیل نمیشه به سلیقه ی بقیه گیر بدید :D
بنده گفتم، دیالوگ هاشون خیلی خوبه، همین ! بعدم اینکه میان یه واقعیتو میگن، یعنی که دارن با احساسات ملت بازی میکنن ؟! حالا باشه هم مگه قضیه سیاسیه که اینقدر مهم باشه که بازی باشه یا فیلم ؟! :D این رو هم گفتم که خوب نمیتونن حس بگیرن ! ای بابا ... به نظر من یکی از قسمتای مهمش دیالوگ هاشه ، زحمت کشیده نویسنده خب ! همچینم بد بازی نمیکنن البته
نسبت به خیـلـی از فیلمای ایرانی خوبه، تریجش میدم، همین :D

اولا" من فقط نظر شخصیمو گفتم ، سلیقه و نظر بقیه محترمه ، همینجا مامانم خیلی این سریال رو دوس داره و همیشه هم نگاه میکنه ، 2 تا خالم و مامان بزرگم هم عاشق این سریال اند ! پس اینکه کسی سریال رو دوست داشته باشی اصلا" مشکلی نیست !

همین قسمت دیشب رو اگه نگاه کرده باشید، دیالوگ ستایش در حد خانم شیرزاد بود ، تو مهدکودک میگه ببخشید خانم مدیر من دیر کردم فلان شد بیسار شد ، بعد خانم مدیرم خیلی ماست میگه مممممم نه ستایش جون بعد دوباره ستایش میگه نه من واقعا" میدونم که دیر کردم و ... الان میرم سر کلاس ، خانم مدیر میگه نه یه دقیقه وایستا ، ستایش میگه یعنی نرم کلاس ؟ من که گفتم ببخشید ... این الان کجاش دیالوگه قویه ؟! یا دیالوگای زن حشمت فردوس کجاش قویه ؟! همش یه سری جملات مسخره که مثلا" همیشه خیلی بهش ظلم میشه و انگار اصلا" آدم نیس تو خونه و هر چی حشمت فردوس بگه و ... !

بعدشم شما چرا فیلم رو با فیلمای ضعیف قیاس می کنی ؟ وقتی میخوای ببینی یه کاری خوبه یا نه باید با 2تا کار قوی مقایسه بشه ببینید جلو اونا این چی داره برا گفتن ، بله ، ممکنه از چهار چرخ یا 1000 تا فیلم دیگه بهتر باشه ، ولی خب مگه اونا چی بودن که حالا این از اونا بهتره بخواد چی بشه !

الان دقیقا" کدوم واقعیت رو دارن میگن ؟!

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از Amir - Eblis :
اولا" من فقط نظر شخصیمو گفتم ، سلیقه و نظر بقیه محترمه ، همینجا مامانم خیلی این سریال رو دوس داره و همیشه هم نگاه میکنه ، 2 تا خالم و مامان بزرگم هم عاشق این سریال اند ! پس اینکه کسی سریال رو دوست داشته باشی اصلا" مشکلی نیست !
همین قسمت دیشب رو اگه نگاه کرده باشید، دیالوگ ستایش در حد خانم شیرزاد بود ، تو مهدکودک میگه ببخشید خانم مدیر من دیر کردم فلان شد بیسار شد ، بعد خانم مدیرم خیلی ماست میگه مممممم نه ستایش جون بعد دوباره ستایش میگه نه من واقعا" میدونم که دیر کردم و ... الان میرم سر کلاس ، خانم مدیر میگه نه یه دقیقه وایستا ، ستایش میگه یعنی نرم کلاس ؟ من که گفتم ببخشید ... این الان کجاش دیالوگه قویه ؟! یا دیالوگای زن حشمت فردوس کجاش قویه ؟! همش یه سری جملات مسخره که مثلا" همیشه خیلی بهش ظلم میشه و انگار اصلا" آدم نیس تو خونه و هر چی حشمت فردوس بگه و ... !
بعدشم شما چرا فیلم رو با فیلمای ضعیف قیاس می کنی ؟ وقتی میخوای ببینی یه کاری خوبه یا نه باید با 2تا کار قوی مقایسه بشه ببینید جلو اونا این چی داره برا گفتن ، بله ، ممکنه از چهار چرخ یا 1000 تا فیلم دیگه بهتر باشه ، ولی خب مگه اونا چی بودن که حالا این از اونا بهتره بخواد چی بشه !
الان دقیقا" کدوم واقعیت رو دارن میگن ؟!
اولا صحیح ! :D کاملا معلومه، به نظرات بچه ها احترام میذاری ...
دوما ( کو دوما ت؟! ) نگاه نکردم، گفتم که "دیالوگ" هاش باعث میشه "گاهی اوقات" نگاه کنم ، دیالوگ های پدر ستایش رو توجه کن ! خیلی خوبه ! حشمت فردوسم تا حالا دیالوگ خوب گفته ! اونجا که ستایش داشت تو بیمارستان از شوهرش دفاع میکرد یادته ؟! "همه چیز نباید با چرتکه های شما حساب و کتاب داشته باشه" ( البته دقیقا این نبود ! ) با طنز مقایسه باید بشه ؟! دو موضوع جدا ؟!
سوما چشم قیاس نمیکنم ، چیزی در این رابطه گفتم ؟!گفتم تو فیلمای ایرانیه الان خوبه، منم "ترجیح" میدم ! موافقم که با کارای خوب مقایسه شه که نتیجه شم این بود که گفتم گریه بلد نیست، قابل حدس زدنه ... !!
مشکلات زندگی ! بدبختی و مشکلات پولی و بی کس و اینـا !

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

من که احترام میذارم ، حالا شما هر چی میخواید بگید :D

یکی از مسخره ترین بازی ها و دیالوگ ها مال پدر ستایشه ! داریوش ارجمند چون قشنگ بازی میکنه و کار بلده فک میکنی دیالوگاش خیلی غووووله ! حشمت فردوس رو از ذهنت خارج کن به دیالوگای خالیش گوش کن خیلی جاها خندت میگیره ! اولا" به نظر من این دیالوگی که شما گفتین هم قوی نیست ( البته من اون قسمت رو ندیدم ظاهرا" ، چون چیزی یادم نمیاد ) از این دیالوگا تو اخراجی هام زیاد بود، بعدشم فرض که قوی بود ، 30 قسمت سریال خجالت نمیکشه 5 تا دیالوگ درس حسابی فقط داشته ؟! بعد شما به این میگی سریال خوب ؟! مضحک نیست ؟!

بدبختی و مشکلات مالی یا به قول شما پولی تو ایران یه چیز طبیعیه که هم میشه با اون مردم رو خندوند هم به گریه انداخت ، چیز عیانیه ، مطمئن باشید هدف نویسنده بیان این چیزا نبوده

error

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
قبلنا تفننی میخوندم :D
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
IT

به نقل از Amir - Eblis :
من که احترام میذارم ، حالا شما هر چی میخواید بگید :D

یکی از مسخره ترین بازی ها و دیالوگ ها مال پدر ستایشه ! داریوش ارجمند چون قشنگ بازی میکنه و کار بلده فک میکنی دیالوگاش خیلی غووووله ! حشمت فردوس رو از ذهنت خارج کن به دیالوگای خالیش گوش کن خیلی جاها خندت میگیره ! اولا" به نظر من این دیالوگی که شما گفتین هم قوی نیست ( البته من اون قسمت رو ندیدم ظاهرا" ، چون چیزی یادم نمیاد ) از این دیالوگا تو اخراجی هام زیاد بود، بعدشم فرض که قوی بود ، 30 قسمت سریال خجالت نمیکشه 5 تا دیالوگ درس حسابی فقط داشته ؟! بعد شما به این میگی سریال خوب ؟! مضحک نیست ؟!

بدبختی و مشکلات مالی یا به قول شما پولی تو ایران یه چیز طبیعیه که هم میشه با اون مردم رو خندوند هم به گریه انداخت ، چیز عیانیه ، مطمئن باشید هدف نویسنده بیان این چیزا نبوده
شما هدف نویسنده رو میدونی؟

SOUL KEEPER

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نقل از error :
شما هدف نویسنده رو میدونی؟

هیچکس جز تیمی که این فیلم رو ساختن نمیدونه ، ولی معمولا" سریال ها و فیلم ها یه هدفی دارن و میخوان یه چیزی رو بگن که این پیام رو باید به بیننده منتقل کنند ، من چون کامل این سریال رو ندیدم نمیتونم چیزی بگم ، ولی از اون چند قسمتی که دیدم حرفایی که از سریال برداشت کردم این بود : 1. اونایی که از سربازی فرار میکنن آدمای ترسو و پسرایی که خیلی خام اند 2.مثل همه ی فیلمای ایرانی آدم بد آدم پولدارس 3.آدم خوبه حجابش کامله نمازش قضا نمیشه و خدا هم پشتشه 4.آدم پولداره فقط فکر مادیاته و همه چیو با مادیات مقایسه میکنه در حالی که آدم خوبه اصلا" اینجوری نیست و به فکر معنویاته 5.خدا طرف حقه واسه همین آدم بده یا پولداره ورشکست و بدبخت میشه و از دنیا سیر میشه ولی آدم خوبه به معنویات میرسه و زندگی خوبی داره و خوشحاله و ....

همش کلیشس ، در یک کلام داستان همیشگی گدا پروری و پول خوشبختی نمیارس

البته فقط برداشت من بود ، از اونجایی که کامل ندیدم سریال رو پس لزومی نداره درست باشه و ممکنه اشتباه باشه

به نظر شما هدف چیه ؟

...Mahsa...

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
ESF
رشته دانشگاه
ooovvaaahh!!!

شما به اینم میگین فیلللم؟؟؟؟؟!!!!!!!
موضوعش جدیده یا سوژش خاسه یا تا آآآخر فیلمو نمیشه حدس زد یا از دیدنش لذت میبرین یا کار هنری داره یا بازیش خوبه؟؟؟؟؟

Angel_f

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
به امید خدا تهران!!
رشته دانشگاه
پزشکی ایشالا!

به نقل از Ahmad S :
چون مامانم خیلی دوس داره و منم شبای جمعه تقریبا بیکارم :D بعضی وقتا میبینم واقعا چرته ولی خب دیگه خانوما دوس دارن این فیلمای احساسیو!!!فک کنم تو سه قسمت بعدی بابای ستایش و بابا و مامان طاهرم بمیرن چون معمولا هر قسمت یکی میمیره :D :D
کی گفته خانوما دوست دارن؟؟؟ از شما دیگه بعیده همین طوری بدون منطق صحبت کنید!!!!(زورم میاد یه حکم کلی رو میبینم...آخه فیلسوف محترم شما از کجا میدونی؟؟؟ X-()

منم زیاد خوشم نمیاد از فیلمش!!!

مخصوصا نرگس محمدی که اصلا بلد نیس بازی کنه!!!! با اون گریه هاش!!! ایش!!!! :-& :-&

یه خورده هم کلیشه ای است....اغراقم توش هست....آخه یعنی چی این طوری که اینا دارن جلوه میدن ستایش بدبخت ترین آدمیه که توی این دنیا وجود داره زرت و زرتم اقوامش میفتن میمیرن آخه که چی؟؟؟ بعدشم خونه رو میفروشه بعدم که پدر شوهرش میخواد بچه رو بگیره ازش...تازه میگه که واسه دفاع از خودم به وکیل نیازی ندارم...آخ مامانم اینا حالا تو رو خدا بیا برو بگیر... :-& انگار بدون وکیل میشه تو دادگاه کاری از پیش برد...اونم در برابر این آدم زبون نفهمی که به قول خودشون جز پول و ثروت هیچی حالیش نمیشه....الانم که پدرش آلزایمر گرفته!!!(فقط میخوان هی بیچاره تر جلوه اش بدن)اوووخی!!! :( :-w
انیسم که فورا به سزای اعمالش رسید....دقیقا هم باید توی همون بیمارستانی بستری میشد که طاهر توش بود و دقیقا هم اینا(صابر و ستایش) باید چند دفعه که از جلو هم دیگه رد میشن نبینن همو و یهو وقتی همدیگه رو دیدن طاهر بمیره!!!(اینا همش یعنی کیلیشه) ~X( ~X(
کلا توی این فیلم فقط شخصیت سیاه و سفید وجود داره یا یکی همه چی تمومه یا این که هیچی حالیش نمیشه... :-??

منم فقط چون بیکارمو مامان بابام میبیننش میبینمش(البته یعنی صداش میخوره به گوشم!!!)

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

کاملا موافقم!!!

کلا نویسنده ی این فیلم میخواسته احساسات مردمو جریحه دار کنه...!

بعدم اتفاقات این فیلم خیلی پشت سر هم رخ میده!!!

انیس سکته میکنه - سه روز بعد طاهر میمیره-سه روز بعد باباهه واسه طاهر زنه دوم میگیره- سه روز بعدش باباهه میخواد بچه ی ستایشو بگیره-

سه روز بعدش میفهمه طاهر بیگناه بوده....

خیلی چیزا هم توش رعایت نکرده مثلا مامانم میگه عمرا 25سال پیش دختر پسر(تازه هنوز ازدواج نکرده) میرن باهم دوتایی بستنی میخورن؟؟؟

بعدم قاعدتا بچه دومه انیس باید همسن بچه اول ستایش باشه(با هم حامله بودن دیگه!) ولی الان بچه ستایش 2-3 سالس ولس بچه ی انیس نوزاده!!!

کلا توش سوتی زیاد داره!!!!

سومپاد

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میاندوآب
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ابتدایی که اول شدم :دی اول مسابقات احکام شهرستان اول مسابقات نمایش در شهرستان
دانشگاه
علوم پزشکی اردبیل
رشته دانشگاه
رادیولوژی

یه سوال مگه ستایش دانشگاه قبول نشده بود؟ پس چی شد؟ چرا نمیره پس؟

• لایک
امتیازات: meli

meli

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
برنز کشوری کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از سومپاد :
آفرین اینم یکی از سوتیایه دیگه بود!!!

کلا هر اتفاقی که توی این فیلم میفته بعد 2قسمت فراموش میشه و کلا مبحث داستان عوض میشه!!!

MHD.H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامـه حلـی
شهر
تهران
مدال المپیاد
كامپيوتر ، فيزيك (در حال مطالعه)
دانشگاه
ایشالله صنعتى شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از سومپاد :
شاید خودش میخونه و میره امتحان میده :D

• شروع کننده موضوع

smartgirl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
کامپیوتر (البته ب جایی نرسیدم متاسفانه ... )
دانشگاه
خوارزمی، امیرکبیر
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از αℓιιιяєzαα :
شاید خودش میخونه و میره امتحان میده :D

خوب امکان این زیاده ولی امکان داره تموم کرده باشه...

از نظر امکاناتی که اون زمان بوده هم اشتباه زیاد کردن....

8134

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
مدال المپیاد
بلی تا حدودی !
دانشگاه
هاروارد !
رشته دانشگاه
پزشکی

آقا یک کلام ، ستایش ُ فقط مامان بابا بزرگ ها می بینن ، فوق ِ فوقش هم پدر ُ مادرا !!
اون سایه پشت چشم ستایش هم اصاب من ُ داغون کرده ، از چارده سالگیش اون سایهه پشت چشمش بوده تا الان که یه سی سالی داره ، فک کنم تاتوی سایه کرده !!
از همه اصاب خوردکن تر هم خود ستایش ِ ، حشمت فردوس هم خیلی باحال ِ بیچاره باید می رف یه جای بهتر نقش بازی می کرد .
به سلامتی تموم شدن فیلم ستایش صلوات ... !

president

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بیرجند
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

یه سوال دیگه.براچی تو فیلم همشون می میرن؟
فکرکنم اخر فیلم همه بمیرن.

بالا