• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تست مارکدار یا تست جدید

• شروع کننده موضوع

alemzadeh

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد ۱
شهر
مشهد - تبریز
دانشگاه
دانشگاه هنر تبریز
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی
سلام دوستان
به نظر شما بهتره تست های خوبی که قبلا مارکدار شده مجددا زده بشه یا به جاش وقت گذاشته بشه رو تست های جدید؟

Backstreetboy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : تست مارکدار یا تست جدید

به نظر من بهتره که همونا رو بزنی!.....چون معلوم نیست که ارزش اون تست جدیدی که میخوای بزنی به اندازه ی اون مارکداره(!) هست یا نه!.....
این موضوع بیشتر در مورد تستای فیزیک (مخصوصا کتاب گاج سفید پایه و پیش) صدق میکنه!....

AHMADREZA

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی کاشان
شهر
کاشان
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

به نظرم این بستگی داره که توی چه موقع از سال باشیم اگه توی تابستون منظور باشه به نظرم فقط باید تست جدید زد و مرور تست فقط باید محدود بشه به آماده شدن برای آزمون های دوره ای.
اما توی بعد از عید میشه بیشتر رو تست های مارک دار سرمایه گذاری کرد.اما به طور کلی این که تست مارک دار بزنیم یا تست جدید رو زمانی که داریم تعیین می کنه اگر زمان کم باشه طبیعتن همون تست های مارک دار زدن بهتر هستش.

Backstreetboy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از احمدرضا.ج :
به نظرم این بستگی داره که توی چه موقع از سال باشیم اگه توی تابستون منظور باشه به نظرم فقط باید تست جدید زد

خوب آره دیگه.....وقتی که تو تابستون شروع کردی به تست زدن که دیگه تست مارکدار فعلا وجود نداره!.....
تو تابستون همه تستا جدیدا!......
اونی که من گفتم مال موقعی بود که مثلا یه کتاب تست تموم کردی و میخوای تصمیم بگیری که دوباره اونو مرورش کنی یا اینکه یه کتاب تست دیگه بزنی...

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع

به نقل از احمدرضا.ج :
به نظرم این بستگی داره که توی چه موقع از سال باشیم اگه توی تابستون منظور باشه به نظرم فقط باید تست جدید زد و مرور تست فقط باید محدود بشه به آماده شدن برای آزمون های دوره ای.
اما توی بعد از عید میشه بیشتر رو تست های مارک دار سرمایه گذاری کرد.اما به طور کلی این که تست مارک دار بزنیم یا تست جدید رو زمانی که داریم تعیین می کنه اگر زمان کم باشه طبیعتن همون تست های مارک دار زدن بهتر هستش.

ye dooste khoob

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي- قم
مدال المپیاد
سال دوم ریاضی و کامپیوترسال سوم ریاضی و فیزیک و نجوم
رشته دانشگاه
عمران

من تا اینجا با بحث هایی که توی این قسمت شده موافقم . :D

بالا