• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

استاد فادرانی را می شناسید؟

armita

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
‫علوم کامپیوتر‬‎
پاسخ : استاد فادرانی را می شناسید؟

به نقل از Samaneh.Z :
من تا اونجایی که میدونم ازدانش آموزای حلی بوده/هست، اکثر بچه های حلی هم طرفدار استاد هستن :D
چند وقت پیش ها هم یه کنسرت تو دانشگاه تهران، از طرف بچه های حلی برگزار میشه، استاد تشریف میارن، یه آهنگی هم اجرا میشه "هوای فادران! " :D
توی شبکه ی من و تو هم مثل اینکه یه سوالی پرسیدن ، حلی ها زنگیدن گفتن استاد فادرانی :D من و تو هم بعدش گفته ما ایشون رو نمیشناسیم ، شخصصیت ناشناخته ایه و اینا ! طرفدارا هم ریختن تو پیج اف بی منو تو فحش و دعوا و اینا :D
کلا سمپادیای تهران ریختن تو پیجای حتی خارجی درمورد استاد، تبلیغ کردن، من پست یکیشونو توی پیجی که واسه ماه گرفتگی توی مصر بود دیدم، به عربی پرسیده بودن استادو میشناسین یا نه !! :D

×کلا از این کار حلی ها و کلا سمپادیای تهران خیلی خوشم اومد ! :D قشنگ اتحاد دارن، حتی توی سرکار گذاشتن ملت :D
سر کار گذاشتن چیه ؟! تا حالا فیلم‌های استاد رو دیدین ؟‌ [-(
http://www.youtube.com/Cinesam

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از آرمیتا ثابتی‌اشرف :
هَلِلویا هَلِلویا :)) =))

آقا شخصیت خیلی خیلی جذابین استاد ، کمپین حامیان استاد توی نیشابور از همین لحظه افتتاح میشه ، :D
منتظر اخبار بعدی باشید ،
با تشکر مدیریت کمپین حامیان استاد ورنوس فادرانی در نیشابور :D

HHH

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
مدرسه
شهر
کرج

عرضه شایعه پراکنی نداشتیم :D
حظ کنید حالا

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک

عه یه چیزی! اون فیلم فارق التحصیلی ِ حلی بود؟ البته من فقط تریلرشو دیده بودم!:د ولی اونم کار ایشون بوده؟ (تو صفه ی یوتویوب دیدم چیزی شبیهشو ولی بازش نکردم :د)

بعد الان ایشون رباتیک کار و فیلمساز و استاد و ایناست و خیلی خفن! دلیل اینکه یهو اسمش پر شد چیه؟‌دلیل این تعصب روش چیه؟ بعد ینی چی این شخصیتی که ازش ساختن واقعی نیست؟ (چن تا از دوستان گفتن) کلا این "بزرگ" کردن این نفر جنبه ی طنزه؟/جدی؟ و چرا؟ چی شد که اینجوری شد؟

{من خیلی سوال دارم :د}

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

من خودم 3 4 ماه نیست بیشتر در این باره شنیدم!
اما طبق آماری که از بقیه گرفتم یکی از بچه های سمپاد علامه حلی تهرانن به اسم رضا کارکن که پیج فیس**کشون هم هست :D
ما به استاد ارادت داریم همه!!
البته این حالت شخصیت بزرگ شده بیشتر جهت فان و خوش گذرونی بچه هاست!
من میدونم که فیلم کوتاه می سازن و کلا تو کار فیلم و سینما و اینان!!
زهرا: آره بابا این چیزی که انقدر همه روش تعصب دارن و همه جا پر شده یه چیز به اصطلاح "فیکه" :D در واقع یه فردیه که به مرور زمان گندش کردن!
فکر میکنم دلیل خیلی خاصی هم نداره اینکه این فرد خاص گنده شد احتمالا دلیلش همون فیلم کوتاها بوده و من شنیدم که یکی از فیلم کوتاهاشون تو یکی از جشنواره ها هم برنده شده! :-??
و دقیقا جنبه ی "طنز" داره این ماجرا!

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از آرمیتا ثابتی‌اشرف :
بعله :D ما درسته تهرانی نیستیم، اما از طرفدارای استاد هستیم :D
سفسطه :-" : بابا منظورم وجود نداشتن و اینا نبود که !! منظورم کارایی بود که کردن ، مثلا چیزایی که تو پیج ژاپنیا و همین مصریا نوشته بودن ! ( البته استاد همه جوره جهانین :D )
خودتم میدونی دیگه که خیلیا سرکار رفتن کلی مثلا با اون عکس کوچه ی ورنوس و پاساژش و اینا :D

mc.zeus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
tehran
مدال المپیاد
Physic's bronze medal

بیانیه ای در پی جریان انحرافی شکل گرفته با هدف حذف استاد ورنوس فادرانی
بسمه تعالی اینجانب سرباز حقیقی ملت ایران در راستای انتشار دوباره ی این بیانه لازم می دانم در مقام یکی از کسانی که از ابتدا در کنار استاد بوده ام،نکته هایی را خدمت مردم شریف و ورنوس پرور کشورمان عرض کنم،باشد که موجب هدایت،و مانع انحراف این دریای خروشان و ...زلال شود: ملت شریف و ردیف ایران!دوستان من! یک:این مهم نیست که در گذشته چه می گفتیم و چه می کردیم،همان طور که بارها شنیده ایم،معیار زمان حال افراد است،چه بسا «رها اعتمادی» هایی که آن روز ها سنگ استاد را به سینه می کوبیدند و امروز آشکارا در جبهه ی مقابل استاد می ایستند و به گزاف سخن می گویند.عزیزان من! اوجب این است که امروز زیر بار سنگین حملات نرم دشمن،نه بالقوه،بلکه بالفعل در کنار استاد و فرزندانش باشیم. دو:ترس من از «من و تو» ها و «سالی تاک» ها نیست،که من از این «تازه به استاد رسیده های پرمدعا» بیم دارم.آقایانی که در سوالات فیس بوک و پیج استاد به کرات نمک می ریزید و خود را رهرو ی خط استاد می دانید.آن روز ها که استاد با حقوق معلمی جان می کند و گچ تخته می خورد و دم نمی زد کجا بودید؟؟آن روزها که استاد حتا به نان شب هم محتاج بود و به سوی احدی دست دراز نکرد و همیشه با عزت روزگار گذراند خبری از او گرفتید؟؟ آن روز ها که استاد اسیر تخت بیمارستان بود و کسی از او حمایتی نکرد چه کردید؟؟حال که استاد پس از بیداری اندیشه ها محبوب قلب ها شده است برای منافع شخصی خود،خود را از خویشان استاد می خوانید و فغان «وای استادا» سر می دهید و محض «خود شیرینی» و «کاسه لیسی» با محوریت استاد مزه می پرانید که شاید با لب خند آسمانی استاد دلی از او به دست آورید،اما زهی خیال باطل که که استاد بارها از شما «خود به استاد چسبان»ها گلایه کرد.حتا روزی که برای عیادت استاد به منزل محقر و ساده ی ایشان رفتم -که مثال بارز حرف آقامون «فیدل» بود که می فرمود «مردان بزرگ در خانه های کوچک زندگی می کنند»- از پسر استاد شنیدم که هر کدام از «تکه پرانی»ها و «خود شیرینی»ها برای استاد به مثابه جام زهری است که روز به روز او را شکسته تر از دیروز می کند. سه:من امروز از همین جا اعلام می کنم که تا آخرین قطره ی خون شانه به شانه ی استاد سفر کرده مان می ایستم،از هیچ تلاشی در راه آرمان های او دریغ نخواهم کرد،تا آخرین نفس در تبلیغ شریعت او می کوشم و از مهربانی هایش برای فرزندانم قصه ها خواهم گفت.و خطاب به فتنه گرانی که در اندیشه حذف استاد از در دوستی و جدا کردن یاران قدیمی از صف پیش مَرگان سینه چاکش هستند می گویم در افکار پلید خود غرق خواهند شد و به جایی نخواهد رسید.روزی خواهد آمد که چهره ی واقعی و پلیدتان که امروز آن را در پس نقابی زیبا پنهان کردید،آشکار می شود و در برابر این ملت که حقیقتن ولی نعمتان ما هستند،هیچ نخواهید داشت. چهار:بار دیگر،از شما یاران و دوستان واقعی استاد تمنا دارم وحدت خود را باز پس گیرید که دشمن از همین وحدت واهمه دارد،تا به یاری هم بتوانیم در بستنِ این دوستان که وصف حالشان در بالا آمد و ترجیح می دهم زین پس آن ها را جریان انحرافی بخوانم ،موثر واقع شویم که استاد در ترانه ی معروف نجوا که توسط «استاد فرهاد مهراد» هم اجرا شده در بیتی آورده اند:بستنی ها کم نیست،من و تو کم بستیم... پنج:شایسته است به نقل قولی از آقامون «بهداد» که از مریدان استاد هستند اشاره کنم که: «اگر دمل پشت گردن ندارید، سر بالا آورید و به خودِ ماه بنگرید یا اگر شوق عارفانه دارید کمی تذکره الاولیاء بخوانید،که باب هفتاد سومش «اندر احوالات شیخنا استاد ورنوس فادرانی» است».[این باب را به زودی از نسخه ی خطی نو یافته ی بسیار کهنِ نزدیک به عصر عطار منتشر خواهم کرد] در آخر از خداوند متعالی درخواست طول عمر با عزت استاد را دارم،و از او تمنای یاری ما شیفتگان را دارم که در راستای نیل به آن خط و مشی اصلی استاد از پا ننشینیم و در این راه خستگی را بر زانوانمان بی اثر کند،ان شاءالله. پس با رمز همیشگی مان دست در دست،شانه به شانه،همه باهم بر می خیزیم و لحظه ای دست از کوشش بر نمی داریم: «المرسی الکاظم» خرداد یکهزار و سیصد و نود والسلام See More

mc.zeus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
tehran
مدال المپیاد
Physic's bronze medal

به من رو کرد و پرسید: میشه واسه من ورنوس فادرانی رو تعریف کنی ؟
نگاهم را به افق معطوف کردم و در حالی که دود سیگار را از دهانم خارج میکردم پاسخ دادم: این من نیستم که باید ورنوس فادرانی رو تعریف بکنه، ورنوس فادرانیه که باید بیاد و من رو برای تو تعریف کنه.
و ته مانده سیگار را زیر پا له کردم و برای همیشه رفتم.
[از کتاب "مردی در تبعید ابدی"]
من ورنوس فادرانی نیستم، ورنوس فادرانی منم.
[استاد فادرانی - جستارهایی در باب فلسفه وجود]
**آخر همه چیز خوبه، اگه خوب نبود بدون هنوز به اخرش نرسیدی!
**بدان که تنها یک بار میتوانی زندگی کنی، پس زندگی کن
عه ! این دیگه کیه ؟ پس اون قبلیه کو ؟
- این جدیده، به جا قبلیه آوردیمش، چطوره ؟
- بذا ببینم... نچ فایده نداره، قبلی بیشتر رو خودش کار کرده بود، بیشتر جواب میداد
- استاد غلط کردیم، قول میدیم تو قسمت چهارم دوباره ییاریمیش
[در حاشیه بازدید استاد فادرانی از پشت صحنه فیلم ترانسفورمرز 3 - تعجب استاد از عدم حضور مگان فاکس]
تو همچون کیک خوشمزه ای میمانی که هرکس دوست دارد ناخنکی به آن بزند یا حتی یک تکه ات را بخورد. سعی کن همچون یک کیک کامل خوشمزه باقی بمانی تا یکدفعه خورده شوی.
[استاد فادرانی - نامه هایی به دخترم فادره]
از استاد فادرانی پرسیدند: درس خواندن کاری گروهی است یا فردی؟
استاد پاسخ دادند: درس خواندن گروهی است. به این شکل که هر بار یک نفر تمرین می نویسد و موقع امتحان کافی است یک نفر سوال ها را بلد باشد و بقیه یک بار برای همیشه تقلب کردن را یاد بگیرند.
**به خاطر داشته باش هر روز شامل 24 ساعت و هر ساعت شامل 60 دقیقه است، پس در هر روز تو 1440 دقیقه زمان در اختیار داری تا از آن استفاده کنی.
[استاد فادرانی - مجموعه مطالعات و پژوهش های علمی]
از استاد فادرانی پرسیدند: اخلاق حکم می کند وقتی کسی عطسه می کند چه به او بگوییم؟
استاد پاسخ دادند: زهر مار !
----------------------------------------------------------------
ای زلیخا دست از دامان ورنوس بازکش
فقط میخواستم به عرض طرفداران آن حضرت برسونم که برخلاف تصور عموم خرمشهر را ورنوس آزاد کرد...

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه
اقتصاد صنعتی، عکاسی، مدیریت کیفیت

رامین عزیز الان منبع اینا رو مینوشتی خوب بودا : دی

+1

mc.zeus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
tehran
مدال المپیاد
Physic's bronze medal

به نقل از aRThaS_08 :
رامین عزیز الان منبع اینا رو مینوشتی خوب بودا : دی

+1
منبع فیس بو..ه

Amiin

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
دانشگاه
علم و صنعت ایران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

استاد فادرانی آغاز و پایان نعمت های خداوند، و هویت آن یگانه از درک و فهم ما به دور است O_o

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

نفهم بودم! تا آن هنگام که استاد را نشناخته بودم.
تا ابد نفهم ام! چه که فهمم تا ابد وسعت وجود استاد را درک نخواهد کرد...

ژان ژاک روسو

ISO9002

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر

شنیده های ما گواه از این داره که به علت فقدان امکانات در آذربایجان، قراره به صورت افتخاری میزبانی یوروویژن 2012 رو به فادران بدن.

ضمن اینکه تلاش های ما برای دریافت میزبانی المپیک 2020 فادران، ادامه داره...

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۱
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم اجتماعی (انسان‌شناسی)
تلگرام
اینستاگرام

حالا چرا دنبالشین ؟ :D

FarnazZ

FarnazZ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكي

من که کاملا گیج شدم.......... :-\ :-\ :-\ :-\ {-8

این آقا هه واقعی هاست یا نه .....??????/ ??? ??? ??? ??? ??? ???

روژین د.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ریــحــانــه :
حالا چرا دنبالشین ؟ :D
واقعا که! چرا دنبالشیم؟ مقوله به این مهمی!!
البته منم هموز نفهمیدم مجازیه، واقعیه، یا مجازی-واقعیه!!!

mc.zeus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
tehran
مدال المپیاد
Physic's bronze medal

به نقل از ROzhiN :
واقعا که! چرا دنبالشیم؟ مقوله به این مهمی!!
البته منم هموز نفهمیدم مجازیه، واقعیه، یا مجازی-واقعیه!!!
ایشون از وجود شما هم واقعیتراند

naseri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان يك تهران
شهر
تهران

اگه اينقد آدم مهميه چرا يه پايگاه درس نمي كنين تا همه بدونن كيه؟ :D

من خودم به شخصه خيييييييييييلي مي خوام بدونم كيه البته يه چيزايي مي دونم:

مثلا اينكه تو حلي بوده
كليپ مي ساخته
فارغ التحصيله

ولي درك نمي كنم كه چرا همچين آدمي بايد اينقد مهم بشه!!! پس يه پايگاه درس كنين و به همه بگين چه خبره!!! :D

منم خييييييييييييييلي دوس دارم بدونم!!! :D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

اگر شخصیت واقعیش رو درک کنید و بفهمیدش ، اون موقع متوجه میشید که چرا اینقدر آدم مهمیه برای ما.

naseri

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانـگان يك تهران
شهر
تهران

به نقل از محمّد :
اگر شخصیت واقعیش رو درک کنید و بفهمیدش ، اون موقع متوجه میشید که چرا اینقدر آدم مهمیه برای ما.
خوب منم دارم مي گم اين پايگاهو بزنين تا ما هم مثل شما درك كنيم و فيض ببريم!!! :D

• لایک
امتیازات: meli
بالا