• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

راهنمای خرید: موبایل

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی
پاسخ : راهنمای خرید: موبایل

سامسونگ وِیو یا گوگل نکسوس وان چطوره ؟(خودم میدونم ویو سیستم عاملش اونی که می خوای نیس! :-")
به نقل از پارسا :
ویندوز 7 وجود داره : HTC HD7 + HTC Trophy + HTC 7Mozart
فقط مشکلش اینه که چون تازه اومدن ، هنوز توی ایران نیستند
گارانتی متفرقه ش هس!

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از نــرگـســـــ :
سامسونگ وِیو یا گوگل نکسوس وان چطوره ؟(خودم میدونم ویو سیستم عاملش اونی که می خوای نیس! :-")گارانتی متفرقه ش هس!
اون زمانا (11 آبــان) اصلا تو ایران نبود، تو دنیا هم تازه اومده بود
و الان 27 بهمن هست

• لایک
امتیازات: N.M

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

فقط من الان اومدم که یک چیزیو بهت بگم!
اگر از من میشنوی بیخیال آندرویید بشو! [-o<

حتی من میگم برو یک iPod touch 4 generalization [-o<+ یک 1100 بگیر ولی آندرویید نگیر! :rolleyes:
بیچاره میشی! #S-:

چند تا از بچه ها Galaxy!!!! دارن ولی آندرویدشون چنان Lag ای داره که داغون میشی بخوای یک صفجه Application عوض کنی! (:| X-(

و اینکه برنامه هاش ... به گرد پای IOS نمیرسه هیچ ... خیلی هم افتضاح تره! [-(

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از یـاشــــــــار :
فقط من الان اومدم که یک چیزیو بهت بگم!
اگر از من میشنوی بیخیال آندرویید بشو! [-o<

حتی من میگم برو یک iPod touch 4 generalization [-o<+ یک 1100 بگیر ولی آندرویید نگیر! :rolleyes:
بیچاره میشی! #S-:

چند تا از بچه ها Galaxy!!!! دارن ولی آندرویدشون چنان Lag ای داره که داغون میشی بخوای یک صفجه Application عوض کنی! (:| X-(

و اینکه برنامه هاش ... به گرد پای IOS نمیرسه هیچ ... خیلی هم افتضاح تره! [-(

مشکل لگ اندروید، بخاطر اس ام اس اش هست! کلا برنامه اس ام اس باگ داره توش. ولی توی ورژن جدید ( 2.3 ) گویا این کندی ها برطرف شده. این کند شدنش هم حداکثر هر 10 روز یک بار ایجاد می شه، یه دور ریستارت کنن درست می شه! من خودم هیچ مشکلی با این قضیه ندارم الان. با یه ریستارت سریع می شه دوباره.

تازه اصلا می تونن کاستوم رام بریزن روش، دیگه این مشکل اصلا رخ نمی ده! مثل بنز کار می کنه :D

در مورد برنامه ها هم، فکر می کنی! :D

• لایک
امتیازات: TMNT

yas21173

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از پارسا :
مشکل لگ اندروید، بخاطر اس ام اس اش هست! کلا برنامه اس ام اس باگ داره توش. ولی توی ورژن جدید ( 2.3 ) گویا این کندی ها برطرف شده. این کند شدنش هم حداکثر هر 10 روز یک بار ایجاد می شه، یه دور ریستارت کنن درست می شه! من خودم هیچ مشکلی با این قضیه ندارم الان. با یه ریستارت سریع می شه دوباره.

تازه اصلا می تونن کاستوم رام بریزن روش، دیگه این مشکل اصلا رخ نمی ده! مثل بنز کار می کنه :D

در مورد برنامه ها هم، فکر می کنی! :D
به نظر شما آدم گوشی میگیره که شاید هر ده روز یک بار این اتفاق براش بیفته و طبق معمول Restart ... چرا باید همچین کاری بکنه؟ (:| :-?

به من گفت وقتی Upgrade کردم و Rom ِش رو عوض کردم اینجوری شده!
و دوست دیگم هم که دقیقا عین ایشون Galaxy داره ... دقیـــــــــــــــقا همین مشکل رو داره! :|

الان فقط راهش اینه که Downgrade کنه دیگه! اونم شاید درست بشه شاید ... ^-^

درضمن ... در مورد Applications ... باید با جرات بگم به گرد پای IOS هم نخواهد رسید! (; :D

هر بازی ای که برای جفتشون مشترک هست رو که بگی ... برای آندرویید ... وحشـــــــــــتناک Lag داره ... (:| [-(

امتحان میکنیم اگه کسی شکی داره :D ، خوبه؟

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از یـاشــــــــار :
به نظر شما آدم گوشی میگیره که شاید هر ده روز یک بار این اتفاق براش بیفته و طبق معمول Restart ... چرا باید همچین کاری بکنه؟ (:| :-?

به من گفت وقتی Upgrade کردم و Rom ِش رو عوض کردم اینجوری شده!
و دوست دیگم هم که دقیقا عین ایشون Galaxy داره ... دقیـــــــــــــــقا همین مشکل رو داره! :|

الان فقط راهش اینه که Downgrade کنه دیگه! اونم شاید درست بشه شاید ... ^-^

درضمن ... در مورد Applications ... باید با جرات بگم به گرد پای IOS هم نخواهد رسید! (; :D

هر بازی ای که برای جفتشون مشترک هست رو که بگی ... برای آندرویید ... وحشـــــــــــتناک Lag داره ... (:| [-(

امتحان میکنیم اگه کسی شکی داره :D ، خوبه؟

کاستوم رام ریختن کار هر کس نیست ها :D کلی دنگ و فنگ داره، یه سوتی بدن تمومه :D

در مورد ریستارت هم شما گوشیت رو خاموش نمی کنی یعنی؟ :)) 10 روز یکبار فکر نکنم مشکلی باشه واسه 1 بار خاموش روشن کردن.

app ها رو هم که عرض کردم فکر می کنی.

بازی ها رو هم من موافقم! می تونیم مقایسه کنیم.

من با IOS و اندروید زندگی کردم! :D با جفتشون این قدر کار کردم که بدونم چی به چیه! :D فرقشون اینه که IOS خیلی به قول این خارجی ها smooth کار می کنه، اذیت نمی کنه، دنگ و فنگ نداره، خلاصه اینکه یه زندگی آروم و بدون دردسره! مثل بازنشستگی :D اما اندروید بعضی وقتا اذیت می کنه، گوگل تحریم می کنه اعصاب آدم رو خرد می کنه، اگه Root کنی کلی باید s-off و رادیو و ... بکنی، خلاصش اینکه اذیت و آزار می ده! ولی به جاش هر کاری بخوای باش می تونی بکنی. عجق وجق ترین کارها رو باش می کنن! از طرفی اندروید واسه یه کاربر ساده هم خوبه! مشکلی براش ایجاد نمی کنه، طرف هم خیلی راحت استفادش رو می کنه.

خلاصش اینکه قول ترین منتقدین تکنولوژی ، می گن که این 2 تا رو نمی شه با هم مقایسه کرد، هر کدوم یه خوبی هایی دارند یه بدی هایی. پس ما در جایگاهی نیستیم که بخوایم واسه خودمون بگیم کدوم بهتره!

اطلاعات عمومی :D : تعداد app های اندروید، بیشتر از IOS هست. سهم اندروید از بازار آمریکا توی 2010 بیشتر از IOS بوده.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از پارسا :
اطلاعات عمومی :D : تعداد app های اندروید، بیشتر از IOS هست. سهم اندروید از بازار آمریکا توی 2010 بیشتر از IOS بوده.
احیانا خدای نکرده زبونم لال انتظار داری سهم گوشی ها و تعداد برنامه ها بیشتر نباشه؟
کل دیوایس هایی که ios دارن مگه چندتان؟ 4 تا آیفون، 4 تا آیپاد، 1 آیپد! رو هم 9 تا که اگه بخوای تفاوتای گندشون رو بگیری میشه 4 تا آیفون و 2 تا آیپاد و 1 آیپد! تمام برنامه های اپ استور هم به لطف کنترل به شدت سختگیرانه اپل روی همه دیوایس ها نصب میشن
مقایسه کن با آندروید، که هرکی از ننش قهر میکنه میره یه کیت چشمک زن از بازار میخره و میزاره توی قوطی کبریت و به اسم یه گوشی جدید آندرویدی به مردم قالب می کنه! برنامه ها هم فقط چک میشن و میرن تو آ.م، و بخاطر تنوع سخت افزار های گوشی ها مثلا یه برنامه روی این گوشی اجرا نمیشه، روی اون میشه، روی فلان گوشی سامسونگ لگ داره، روی بهمان گوشی HTC اصلا نصب نمیشه و...
با این اوصاف کاملا طبیعیه که سهم آندروید بزنه بالا!
ولی درباره دستکاری ها و اینا گفتی: خوب آندروید اوپن سورسه و قابلیت دستکاری وظیفشه :-" ولی ios هم بر پایه لینوکسه و فقط یه jb و نصب ifile رو لازم داره تا بتونی هر کاری خواستی توش بکنی :D

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از GCD :
احیانا خدای نکرده زبونم لال انتظار داری سهم گوشی ها و تعداد برنامه ها بیشتر نباشه؟
کل دیوایس هایی که ios دارن مگه چندتان؟ 4 تا آیفون، 4 تا آیپاد، 1 آیپد! رو هم 9 تا که اگه بخوای تفاوتای گندشون رو بگیری میشه 4 تا آیفون و 2 تا آیپاد و 1 آیپد! تمام برنامه های اپ استور هم به لطف کنترل به شدت سختگیرانه اپل روی همه دیوایس ها نصب میشن
مقایسه کن با آندروید، که هرکی از ننش قهر میکنه میره یه کیت چشمک زن از بازار میخره و میزاره توی قوطی کبریت و به اسم یه گوشی جدید آندرویدی به مردم قالب می کنه! برنامه ها هم فقط چک میشن و میرن تو آ.م، و بخاطر تنوع سخت افزار های گوشی ها مثلا یه برنامه روی این گوشی اجرا نمیشه، روی اون میشه، روی فلان گوشی سامسونگ لگ داره، روی بهمان گوشی HTC اصلا نصب نمیشه و...
با این اوصاف کاملا طبیعیه که سهم آندروید بزنه بالا!
ولی درباره دستکاری ها و اینا گفتی: خوب آندروید اوپن سورسه و قابلیت دستکاری وظیفشه :-" ولی ios هم بر پایه لینوکسه و فقط یه jb و نصب ifile رو لازم داره تا بتونی هر کاری خواستی توش بکنی :D

اینکه اندروید رو چراغ چشمک زن هم نصب می شه یه پوئن مثبت حساب می شه! اگه اپل از رقابت نمی ترسید، اجازه می داد شرکت های دیگه هم از IOS استفاده کنند! دیوایس های اپل، از نظر سخت افزاری، از گستره ی داغون تا خیلی خوب رو شامل می شن ( قبول دارم هیچ کدوم از دیوایس هاش از نظر سخت افزاری توی رده ی فوق شاخ جا نداره! ولی مگه چند درصد از بازار به گوشی های فوق شاخ اختصاص داره؟) برای همین برای هر گوشی اندروید، یه گوشی اپل متشابه وجود داره. پس کم بودن فروش IOS به این دلیل نیست.

در مورد app ها هم ، شما انتظار داری گوگل تمام برنامه ها رو بخواد واسه این همه گوشی اندروید یکسان سازی بکنه ؟ :)) واسه این گستره سخت افزاری؟ این همه شرکت؟ معلومه که ممکن نیست واسه همه گوشی ها کار بکنه!

در مورد دستکاری هم، اون موقعی که اون کارا رو بکنی، دیگه IOS اون سیستم عامل گوگولی و smooth نخواهد بود! خیلی ها کهIphone رو دستکاری کردند، یه چیزی در حد N70 کند کردنش :)) IOS به هیچ وجه پتانسیل پشتک زدن رو نداره ! :D

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

:D

این که اپل، آیفون و ios رو در انحصار خودش داره بخاطر حسادت و ترس نیست! همین انحصار اپله که کیفیت محصولاتش رو به جایی رسونده که وقتی استیو جابز میگه آیفون 4 ریلیز شد ملت شب جلوی فروشگاه میخوابن تا صبح برن بخرن!

در مورد app ها: گوگل وظیفشه :-"
تقریبا یه چیزی تو مایه های سمپادیا و سمپادسیتیه، سمپادسیتی با این که بخش هاش و پست هاش و... از سمپادیا بالاتره، ولی کیفیت اینجا رو نداره، چون توی اونجا هرچیزی میتونستن رو ریختن توش، ولی اینجا همه چیز حرفه ای و بررسی شده هست
آندروید مارکت هم درسته داره به اپ استور میرسه، ولی این کجا و اون کجا!

سخت افزار اپل هم بالاست! ببین اگه منظورت دوربینشه که بحث دوربین خیلی مفصله و بیشتر به cpu و نرم افزار ربط داره تا لنز 5 و 8 و 12 و n مگاپیکسلی! بقیه چیزهاش هم مطابق با زمان بالاست

ولی این دستکاریه رو من نمیدونم از کجا آوردی! من خودم الان iph4 دارم با ios 4.0 و هر بلایی سرش آوردم تا حالا اصلا سرعتش کم نشده!

(کلا یه موضوعی هست: اگه خودت یه سیستم عامل بسازی، خودت سخت افزار بسازی و خودت هم ساپورتش کنی و تحت کنترلت باشه عالی میشه، ولی اگه من سیستم عامل رو بسازم، بدم X واسش گوشی طراحی کنه، بعد تو بخوای بسازیش و قطعاتشو بدی به 10 نفر دیگه که قطعات رو بسازن و آخرشم گوشی که ریلیز شد بری دنبال گوشی قبلی و اون اصلا از یادت بره، حتی اگه رم 2 گیگ و cpu 2ghz و چیپست گرافیک اینتل هم روش باشه (!) چیز شاخی نخواهد بود...)

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به آندروید چیزی نگین که خداست ! شاخ سیستم عاملهای کنونی دنیا همین آندرویده ! امسال هم که محبوبترین بوده :-"
حالا مَک یه اپ استور خفن داره چیز خاصی اضافه نداره :-"

• لایک
امتیازات: N.M

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از GCD :
این که اپل، آیفون و ios رو در انحصار خودش داره بخاطر حسادت و ترس نیست! همین انحصار اپله که کیفیت محصولاتش رو به جایی رسونده که وقتی استیو جابز میگه آیفون 4 ریلیز شد ملت شب جلوی فروشگاه میخوابن تا صبح برن بخرن!

:))
محض اطلاع ، برای گوشی LG هم مردم توی چین رفته بودن دم در فروشگاه خوابیده بودن :))

به نقل از GCD :
در مورد app ها: گوگل وظیفشه :-"
تقریبا یه چیزی تو مایه های سمپادیا و سمپادسیتیه، سمپادسیتی با این که بخش هاش و پست هاش و... از سمپادیا بالاتره، ولی کیفیت اینجا رو نداره، چون توی اونجا هرچیزی میتونستن رو ریختن توش، ولی اینجا همه چیز حرفه ای و بررسی شده هست
آندروید مارکت هم درسته داره به اپ استور میرسه، ولی این کجا و اون کجا!

شرکت هایی که اندروید دارند : HTC + samsung + motorola+ sonyericson+acer+hp+LG کلی شرکت دیگه هم هست که واسه ما ایرانی ها نا شناخته هستند
هر کدوم از اینها هم کلی گوشی اندروید دارند! حالا گوگل باید واسه تمام اینها یکسان سازی انجام بده؟ :)) :))

به نقل از GCD :
سخت افزار اپل هم بالاست! ببین اگه منظورت دوربینشه که بحث دوربین خیلی مفصله و بیشتر به cpu و نرم افزار ربط داره تا لنز 5 و 8 و 12 و n مگاپیکسلی! بقیه چیزهاش هم مطابق با زمان بالاست
دوربین چیه بابا؟ :)) الان گوشی های اندروید CPU های dual core دارند. cpu های 2 GH دارند! تازه صبر کن Nvidia گوشی هاش رو عرضه کنه تا بفهمی CPU یعنی چی :D حالا Iphone 4 چی؟ Cpu 1 GH الان بالا حساب می شه ؟ :)) الان RAM گوشی Iphone اشتباه نکنم 660 meg هست! اندروید گوشی داره با ram 1 GIG! الان Iphone بالاست؟ :)) از نظر سخت افزار که فعلا apple به شدت عقب افتاده! تازه وقتی Nvidia بیاد به جمع اندرویدی ها که دیگه apple باید بره خونشون :D

به نقل از GCD :
ولی این دستکاریه رو من نمیدونم از کجا آوردی! من خودم الان iph4 دارم با ios 4.0 و هر بلایی سرش آوردم تا حالا اصلا سرعتش کم نشده!
#-o
فرق اندروید با IOS همینه دیگه :)) تو به این کارا می گی دست کاری :)) :)) در صورتی که برای اندروید، دستکاری این حساب می شه که مثلا آداپتور wifi رو دستکاری کنی، باهاش packet injection انجام بدی! اصلا واسه Iphone این کارا فیلم علمی تخیلی هم نیست :)) مثلا یه کار خیلی متداول، اینه که CPU گالاکسی رو overclock می کنن می شه 1.2 GH ! کسی جرات داره از این کارا با Iphone انجام بده؟
خصلاصش اینکه اون چیزایی که توی Iphone تو بهشون می گی دست کاری ، واسه اندروید یه جوری زنگ تفریحه :D
به نقل از GCD :
(کلا یه موضوعی هست: اگه خودت یه سیستم عامل بسازی، خودت سخت افزار بسازی و خودت هم ساپورتش کنی و تحت کنترلت باشه عالی میشه، ولی اگه من سیستم عامل رو بسازم، بدم X واسش گوشی طراحی کنه، بعد تو بخوای بسازیش و قطعاتشو بدی به 10 نفر دیگه که قطعات رو بسازن و آخرشم گوشی که ریلیز شد بری دنبال گوشی قبلی و اون اصلا از یادت بره، حتی اگه رم 2 گیگ و cpu 2ghz و چیپست گرافیک اینتل هم روش باشه (!) چیز شاخی نخواهد بود...)

اتفاقا حالت دومه که باعث پیشرفت می شه! یه مثال واضح می زنم برات! اگه قرار بود که یه آشپز، هم باغبونی بکنه، هم دامداری بکنه ، هم خودش بره گوسفند رو سر ببره، هم خودش بخواد غذا بپزه، هم خودش بخواد ظرف بشوره که نمی شه!
هر چیزی تخصصی داره! مثلا google تخصصش نرم افزاره! دیگه نمی ره دکمه پلاستیکی تولید کنه که :))
اگه هر کسی به همون کاری که توش تخصص داره مشغول باشه، و به جای اینکه تو کار بقیه فضولی کنه سعی در پیشرفت تخصص خودش داشته باشه، همه پیشرفت می کنند!

milad R

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
دانشگاه
دانشگاه صنعتی شاهرود
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از نرگـــ :) ـــس :
ببین غیر از اون چیزایی که فرشید گف ، حتما برو دو تا سایتو ببین !:
جی اس ام که کلا خیلی کامله

بعدم اگه بین 2تا گوشی شک داری اینُ ببین ! بدرد بخوره !
من خودم 5800 دارم ازش هم خیلی راضی ام چون هر روز یکی از کاربرداش رو کشف میکنم
از نظر قیمت نسبت به امکاناتی که داره محشره
برای اطلاعات بیشتر درباره این گوشی میتونی به www.gsm.ir مراجعه کنی

Arman74

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای 1
شهر
اصفهان

می تونی با خرج 194 هزار تومن یه گوشی آندرویدی داشته باشی:
http://www.gsm.ir/phone.php?id=2125

FarnazZ

FarnazZ
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكي

ببینم من نمیدونم e7 بخرم یا یا iphone یا google nexus one میشه منو راهنمائی کنید

البته من ipod دارم
همین میگن دیگه iphone نخرم

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از farnazZ :
ببینم من نمیدونم e7 بخرم یا یا iphone یا google nexus one میشه منو راهنمائی کنید

البته من ipod دارم
همین میگن دیگه iphone نخرم
آیپاد تاچ؟ اگه نسل 3 یا 4 هست، آره، عملا آیفون داری
e7 هم گوشی زیاد مالی نیست نسبت به گزینه های دیگه با این قیمت
بنابراین اگه آیپاد تاچ نسل 3 یا 4 داری یک گوشی آندرویدی مثل همین گوگل نکسوس یا گلاکسی گزینه خوبیه
در غیر اینصورت اگه از لحاظ مالی مشکلی نیست، آیفون 4 بگیر
البته به این نکته هم توجه داشته باش که آیفون 5 مدتی دیگه میاد، ولی آیفون 4 همچنان شاخ خواهد ماند (تا مدتی)

N.M

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
تهران
مدال المپیاد
طلای دوره ۲۷ المپیاد ادبی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
ادبیات فارسی

اولا ای 7 سیمبینه ؛ پیشنهاد میکنم نخریش . الان اگه iosُ بذاری کنار آندروید رو بورسه + عــالیه . نکسوس وان آندرویده اما منم پیشنهاد میدم همون گلکسی اِس رو بخری . htc desireــَم بد نی

negar.mr

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ٢
شهر
اهواز
دانشگاه
علوم پزشكي فسا
رشته دانشگاه
پزشكي

دوستان نظرتون درباره ی X10 چیه؟
الان 5800 دارم ولی میخوام گوشیمو عوض کنم
موندم چی بخرم...
بهم پیشنهاد کردن X10 بگیرم
ولی شک دارم...

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

یه سوال:چجوری میشه از روی سریال گوشی فهمید گوشی کجاییه؟برای نوکیا میخوام من شنیدم شماره ۷و۸ سریال گوشی اگر دوصفر باشه فنلانده ولی شماره های دیگه رو نمیدونم کسی هست که بدونه؟

aRThaS_08

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
شهید بهشتی، تهران، ماهان
رشته دانشگاه
اقتصاد صنعتی، عکاسی، مدیریت کیفیت

این سایته قبلنا IMEI میزدی میگفت ماله کجائه گوشی اگه تو دیتابیسش بود!
http://www.numberingplans.com/

Poorya.L

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
-
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
مکانیک

به نقل از aRThaS_08 :
این سایته قبلنا IMEI میزدی میگفت ماله کجائه گوشی اگه تو دیتابیسش بود!
http://www.numberingplans.com/
مرسی سایت جالبیه ولی از کجا میشه فهمید گوشی کجاییه
این مطالبی بود که به من نشون داد
hpltpcib9c8mnrdd8te.jpg

بالا