• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بازی با احساسات

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر
پاسخ : بازی با احساسات

واسه من پیش اومده یه دختری باهاش دوست شدم بعد 3 ماه چند بار رفتم بیرون باهاش فهمیدم کلی دروغ بهم گفته بود هنوزم ناراحتم
ولی اینو میدونم هیچوقت این کارو با یکی دیگه نمیکنم و دیگه هیچوقت به سادگی به کسی اعتماد نمیکنم

مهتاب

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
BUMS
رشته دانشگاه
Med

به نقل از Karo :
واسه من پیش اومده یه دختری باهاش دوست شدم بعد 3 ماه چند بار رفتم بیرون باهاش فهمیدم کلی دروغ بهم گفته بود هنوزم ناراحتم
ولی اینو میدونم هیچوقت این کارو با یکی دیگه نمیکنم و دیگه هیچوقت به سادگی به کسی اعتماد نمیکنم

به نظرمن آدما با هم فرق میکن .. این خصوصیت بیشتر تو دخترایی که N تا دوست پسر دارن .

• شروع کننده موضوع

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی

ببين، اين حرف رو من هميشه ميزنم، كسي كه راحت با آقاي ايكس دوست ميشه، خب به همون راحتي هم با آقايان ايگرگ و ... دوست ميشه!

من فكر ميكنم مشكلي كه توي اينجور روابط هست، كه باعث ميشه آخرش چيزي به نام "بازي با احساس" به وجود بياد، خام بودن و اعتماد هاي زودرس!! هست. يعني خيلي زود به هم اعتماد ميكنيم، در صورتي كه هيچ شناختي نداريم از فرد مقابل

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از **mahtab** :
به نظرمن آدما با هم فرق میکن .. این خصوصیت بیشتر تو دخترایی که N تا دوست پسر دارن .
به نظر من که به ج ن س یت نیست کلا نباید ادم به کسی اعتماد کنه البته به صورت سریع منظورمه
به نقل از Hespride :
ببين، اين حرف رو من هميشه ميزنم، كسي كه راحت با آقاي ايكس دوست ميشه، خب به همون راحتي هم با آقايان ايگرگ و ... دوست ميشه!

من فكر ميكنم مشكلي كه توي اينجور روابط هست، كه باعث ميشه آخرش چيزي به نام "بازي با احساس" به وجود بياد، خام بودن و اعتماد هاي زودرس!! هست. يعني خيلي زود به هم اعتماد ميكنيم، در صورتي كه هيچ شناختي نداريم از فرد مقابل
کاملا موافقم به نظرم باید بعد اشنایی کامل اعتماد پیدا کرد

مهتاب

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
BUMS
رشته دانشگاه
Med

به نقل از UniQuE :
هم دختر هم پسر یه سری توقعات یا بهتره بگم نیازهایی دارن که انتظار دارن توی رابطشون بهش توجه بشه. مثلا دخترا دوست دارن که همیشه ازشون تعریف و تمجید کنن مخصوصا از قیافشون یا پسرا دوست دارن که از تیپشون یا مدل موشون تعریف کنی
اگه این نیازها برطرف نشه خوب طرف فکر میکنه این نمیتونه اینکارو بکنه شاید یکی دیگه بتونه..پس خیانت میکنه و میره...

به نظرمن اینا نیازهایی نیست که تو دوستی بهشون توجه میشه ..
چیزهایی دیگه ای هست که خیلی مهمه مثلا یه دروغ ساده طرز تفکر طرف رو کلا بهم میریزه ..مثه مشکل karo .

تو دوستی .. مهم اینه که همدیگرو باور داشته باشیم .. ..

.
.
.

اصلا آدم نباید به هیچ کس اعتماد کنه .. چه زود چه دیر

Karo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از **mahtab** :
به نظرمن اینا نیازهایی نیست که تو دوستی بهشون توجه میشه ..
چیزهایی دیگه ای هست که خیلی مهمه مثلا یه دروغ ساده طرز تفکر طرف رو کلا بهم میریزه ..مثه مشکل karo .

تو دوستی .. مهم اینه که همدیگرو باور داشته باشیم .. ..

.
.
.

اصلا آدم نباید به هیچ کس اعتماد کنه .. چه زود چه دیر
ادمم نمیتونه که هیچوقت به هیچکس اعتماد نکنه اگه به کسی اعتماد نکنه دیگرانم به اون اعتماد نمیکنن و مشکلات جدی رو به وجود میاره

مهتاب

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
BUMS
رشته دانشگاه
Med

به نقل از Karo :
ادمم نمیتونه که هیچوقت به هیچکس اعتماد نکنه اگه به کسی اعتماد نکنه دیگرانم به اون اعتماد نمیکنن و مشکلات جدی رو به وجود میاره

درسته !! ولی تو این موارد ادم باید محتاط باشه تا بعد مشکل جدی براش پیش نیاد!

mamareza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان علامه حلی
شهر
تهران
دانشگاه
آزاد تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از **mahtab** :
درسته !! ولی تو این موارد ادم باید محتاط باشه تا بعد مشکل جدی براش پیش نیاد!
دقيقا.
آدم بايد جوري باشه كه تا كامل به كسي اعتماد نداره احساساتشو بهش نده.
آخه ميدونين يه دل خيلي آشون شكسته ميشه ولي دوباره چسبوندنش كار سختيه.

L.E

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 ِ تهران
شهر
تهران

به نظر من چت روم جای خیلی بدیه!!!
اصن فقط مردم میان اون جا وقت گذرونی!!
یه ذره چرتو پرت می گنو می رن یا شاید به قول شما همدیگرو اسکل میکنن
شاید کار لذت بخشی باشه وا3 اسکل کننده :Dاما آخرش که چی؟به چه نتیجه ای می رسن واقعا؟
فقط این که یه کم بخندن به طرف [-(

T@RAN€H

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 Shz

به نقل از Hespride :
حتما بیشترمون تاحالا یه بار هم که شده توی یه چت روم رفتیم

و حتما دیدید که کم نیستن آدم هایی که خودشون رو جنس مخالفشون جا میزنن و یا نه، با همون خودشون میان
اما هدفشون اینه که یه نفر دیگه رو سرکار بزارن

من میخوام ازتون بپرسم که اینکار چه احساسی داره؟؟؟
ایا واقعا بازی با احساسات دیگران اینقدر لذت بخشه؟؟؟
چی میشه که مثلا یه خانوم میاد و با یه پسر چت میکنه، بعد از کلی دوستی و ایجاد وابستگی ، یه دفعه ولش میکنه؟؟( همچنین برای پسر ها؟؟)

ممنون میشم اگه کمک من کنید که از این ابهام بزرگ سر در بیارم

به نظر من مشکلازخود طرفه
مثلن دختر خانوما !!! تا بهشون بگی دوست دارم دستو پاشون شل میشه
یه همین آقایون : اگه یهشون یه لبخند بزنی آب دهنشون راهمیوفته
همهی اینا بستگی داره به شخصیت طرف که شخصیت هم بهفرهنگ خانوادگی و اجتماع بستگی داره !

مونا پ

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ف یک تهران.
شهر
تهران

به نظر من که چون دختر ها همیشه فکر میکنن که در شرف ضایع شدن هستن به هر کی میرسن (جنس مخالف) میخوان بگن ما هم بلدیم ضایع کنیم.. :-" :P :-[ :-\...بعدشم تو این روزا سوژه خنده کم پیدا میشه...خودتون هم که به سختیها ی زندگی و .... واقف هستین به اندازه کافی (<! پس چه بهتر که عقده ها شون رو جوری خالی کنن که باعث خنده شو هم بشه!!! :)) :D (;
بد میگم؟!!!!!
در ضمن نباید گفت همه این آدم ها عقده ای هستن... بعضیاشون واقعا به دلیل کمبود سوژه به این موضوع رو میارن.! O0 باید تمام جنبه ها رو در نظر گرفت!!!

مهتاب

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
دانشگاه
BUMS
رشته دانشگاه
Med

به نقل از Hespride :
حتما بیشترمون تاحالا یه بار هم که شده توی یه چت روم رفتیم

و حتما دیدید که کم نیستن آدم هایی که خودشون رو جنس مخالفشون جا میزنن و یا نه، با همون خودشون میان
اما هدفشون اینه که یه نفر دیگه رو سرکار بزارن

من میخوام ازتون بپرسم که اینکار چه احساسی داره؟؟؟
ایا واقعا بازی با احساسات دیگران اینقدر لذت بخشه؟؟؟
چی میشه که مثلا یه خانوم میاد و با یه پسر چت میکنه، بعد از کلی دوستی و ایجاد وابستگی ، یه دفعه ولش میکنه؟؟( همچنین برای پسر ها؟؟)

ممنون میشم اگه کمک من کنید که از این ابهام بزرگ سر در بیارم

ببنین ما ایرانیا واقعا باید قبول کنیم محیط چت روم ها مون خیلی افتضاحه در مورد چت روم های عمومی ..

بیشتر ما واسه وقت پر کردن یا اگه خیلی بیکار باشیم ..
مثالش دوست خودم میره قرار میذاره سرکاری.. میاد تو مدرسه میگه و میخندیم .. مطمئن باش اون طرفی هم که راضی شده اولین بارش نیست آدم نباید به چت روم ها اعتماد کنه چون اونجا واقعا جای احساس و عشق و .. نیست اونجا فقط و فقط یه فضای مجازیه که هیچکس بهتون قول میدم خودش نیست...
--------------------------------

کمبود سوژه .. شاید خوب باشه اما کار خوبی نیست شاید یهو قضیه جدی شه ....
من نمیونم واقعا بعضیا با چه هدفی میرن دوست میشن کسی که با شماره ای که دوستش بهش داده با یه پسر دوست میشه تلفنی چه جوری میتونه معنای دوست داشتنو بفهمه !!!

کسی که میره شماره یکی رو گیر میاره بعد میگه از قیافش فهمیدم آدم پایه ای... همیشه هم در حال اس دادن سرکلاسه چه جوری میتونه بفهمه عشق چیه .. من بیشتر دیدم ( بازم میگم بیشتر چون همه اینطوری نیستن به قول مونا واسه تفریح و سوژه )اینجور آدمایی یا قیافه ندارن یا اعتماد به نفسشون خیلی کمه .. شاید این دو تا دو دلیل باشه بعد هم ...

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

این که گفته می شه بعد از یه مدتی می فهمیم طرف کلی دروغ به ما گفته کاملا طبیعیه! چون بالاخره می خواهیم خودمون رو بهتر جلوه بدیم! بعد از مدتی که این دوستی عمقش بیشتر بشه صاقانه تر با هم رفتار می کنن! اما من عقیده ام در مورد خیانت و ول کردن و این چیزا با شما فرق می کنه! نگاه کنید! همانطور که دو تا پسر با هم رفیق می شن و ممکنه بعد از مدتی به دلایل مختلف مثل اختلاف سلیقه یا تکراری شدن یا هر چیز دیگه ای رابطه شون سرد بشه، توی رابطه ی یه دختر با پسر این اتفاق می تونه بیفته! اما از اون جایی که حساسیت افراد در این مواقع بیشتره، در نتیجه اگه یکی از طرفین دیگری را رها کنه، تبعات شدیدی برای فرد دوم به وجود می یاد! من فکر می کنم یکی از دلایل نا هنجار بودن این مسائل، به همین بر می گرده که حساسیت های طبیعی ما نسبت به این رابطه زیاده.

منا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
ریاضی وشیمی
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از گلی :
به نظر من چت روم جای خیلی بدیه!!!
اصن فقط مردم میان اون جا وقت گذرونی!!
یه ذره چرتو پرت می گنو می رن یا شاید به قول شما همدیگرو اسکل میکنن
شاید کار لذت بخشی باشه وا3 اسکل کننده :Dاما آخرش که چی؟به چه نتیجه ای می رسن واقعا؟
فقط این که یه کم بخندن به طرف [-(

وشاید این یه کم خندیدن برای طرف گرون تموم شه!

به نقل از مونا پ :
به نظر من که چون دختر ها همیشه فکر میکنن که در شرف ضایع شدن هستن به هر کی میرسن (جنس مخالف) میخوان بگن ما هم بلدیم ضایع کنیم.. :-" :P :-[ :-\...بعدشم تو این روزا سوژه خنده کم پیدا میشه...خودتون هم که به سختیها ی زندگی و .... واقف هستین به اندازه کافی (<! پس چه بهتر که عقده ها شون رو جوری خالی کنن که باعث خنده شو هم بشه!!! :)) :D (;
بد میگم؟!!!!!
در ضمن نباید گفت همه این آدم ها عقده ای هستن... بعضیاشون واقعا به دلیل کمبود سوژه به این موضوع رو میارن.! O0 باید تمام جنبه ها رو در نظر گرفت!!!
این جمله اولت که اصلن قبول ندارم!

بعدشم واقعا یه کم خندیدن ارزش اینو داره که با احساس طرف بازی کنی!؟(مخاطبم صرفا شما نیستی)
اینکه باعث شی یکی بهت دل ببنده و بعد یه مدت طرف بفهمه همه چی کشک بود خیلی لذت بخش و خنده آوره؟!
واقعا که

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

اما به نظرمن یه حالتی از دگر ازاریه..برای خیلی ها مون حتما پیش اومده که دوست داشتیم وابسته کنیم و بعد در بریم..چی کار کنیم حال میده! میدونی یارو دوست نداره که واقعا بعدا با اون فرد باشه اما توی اون بازه زمانی دوست داره که کسی عاشقش باشه..از این که کسی عاشقشه خوشش میاد اما از اون ادم نه!

pico

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد
شهر
سمنان
مدال المپیاد
المپياد فيزيك بسيج و غير بسيج

خب راستش لذت بخش که هست ...

ولی یه چیزی ... آخه کدوم آدمه عاقلی به سادگی اسکل میشه ؟

من از چت خیلی چیزا یاد گرفتم ...تو باید سره کار بری تا با دنیا آشنا شی ... مگه بده ؟

راستش من هم آشنا شدم هم آشنا کردم ولی نه با 4 تا عکسو 4 کلمه حرف... (;

• لایک
امتیازات: *M.M*

BLACK HOLE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1392
مدال المپیاد
نجوم
دانشگاه
University of Alberta
رشته دانشگاه
Computer Science

به نقل از Hespride :

ببخشید ولی به نظر من اصلا اینطور نیست..!
کی گفته هرکی با یه نفر دوست بشه به همون راحتی با بقیه هم دوست میشه؟ :-?
منفی بارونم نکنیدهاااااا!!!!!!!!!
این نظر منه..که آدم نمیتونه باهرکسی راحت دوست بشه!

سيانوباكتري!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد...خونمون...اتاقم...پشت ميز...توي نت و تو كتاب بيولوژي
مدال المپیاد
دوسال ديگه شركت ميكنم المپياد زيست و طلا ميارم:)
دانشگاه
تهران_بعدش آكسفورد!
رشته دانشگاه
بيوتكنولوژي-دندان پزشكي_پزشكي

به نظرم تمام كساني كه اين كارا ميكنند از هر لحاظي كمبود دارن!

FaTeMe ... H

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
مدال المپیاد
خدا شانس بده...!
دانشگاه
آكسفور خوبه ؟ رام بدن مي رم كرمان...! به همينم راضيم خدا
رشته دانشگاه
در ابهامات لازم به سر مي بريم....! تا مشاور ِ مدرسه بذاره بريم رياضي...!

از نظر ِ من اصلا نبايد تو يه دنياي مجازي به اين نوع رفتار فك كني...!

چون ناشد ِ كه وجود نداشته باشه...!

خيلي ها اين كار هارو مي كنن كه ببينن بر خورد ِ جنس ِ مخالفشون چه طوريه...!!!

از نظر ِ من كه جذابه...!

اگه شما خودت وابسته شدي ؛ بعد طرفت ولت كرده ، اون ديگه يه چيز ِ ديگس...!!!!! :(

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

پارسال دبير ِ ادبياتمون تعريف مي كرد، با بچه ي خواهرش چت مي كرد ِ و اونو به خودش وابسته كرده ..خودشو جاي يه دخترِ تهراني جا زده بود ِ.. يه روز پسر ِ ازش خواستگاري مي كنه...!

اونم كه مي بينه كارش به جاهاي باريك كشيده ديگه با اون اي دي آن نميشه...!

پسر ِ هم افسردگي گرفته...!!!

بالا