• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

چه بلایی داره سر سمپادیا میاد!؟

marlik

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید صدوقی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع - صنایع
پاسخ : چه بلایی داره سر سمپادیا میاد!؟

من فک میکنم راهکارهایی هس که بشه مفید ِش کرد ...

یکی از راه هاش اینه که : فردی در صورتی میتونه صندلی داغ داشته باشه که نسبت ِ فعالیت مفید ِش به روز ِش توسط شورای مربوطه تایید بشه

و ...

می تونم بپرسم الان گفت و شنود چیه ؟ چرت نیس ؟ حرف های روزانه نیس ؟

arashbm

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
مدال المپیاد
المپیاد نجوم یه هفته خوندم مرحله دوم چهار تا سوال از هفت تا نوشتم
دانشگاه
دانشگاه شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک

ای خدا... دوباره شروع شد...

چرا هر چند وقت یکبار جو می‌گیره شمارو؟ اتفاقی می‌افته؟

----->> نکته‌ی اول:

دوستان! ما اینجا تمرین دموکراسی نمی‌کنیم. این مشکل رو قبلاً هم با عده‌ی دیگری از دوستان داشتیم!
سمپادیا تمرین دموکراسی یا هر نظام سیاسی دیگری (مثلا آنارشیزم) نیست.

----->> نکته‌ی دیگر:

دوستان! اگر می‌خواهید انتقاد بکنید، لطفا آن را با استفاده از پیام خصوصی انجام دهید! مطمئن باشید به نفع همه است.
چیزی به نام انتقاد دسته‌جمعی وجود ندارد! همه‌جای دنیا ملت انتقاداتشونو روی یک کاغذ می‌نویسن می‌اندازن تو یه صندوق تا فقط مسئول مربوطه بخونه!

روال عادی پیگیری نظرات و پیشنهادات:

فرض کنیم شما یه پیش‌نهاد یا انتقاد دارین در یه حوزه‌ی خاص، مثلاً مربوط به ساماندهی تاپیک‌های بخش فیزیک می‌شه. شما برای بررسی پیش‌نهادتون باید این کار رو بکنین:

۱- برید تو بخش روابط عمومی شورای مربوطه. اونجا یک تاپیک ایجاد کنین برای صحبتتون. [اختیاری: پی‌گیری کنید تا با دقت خونده بشه، مثلا به یکی از اعضا پ.خ. بزنید با لینک.]

۲- اگه کلیتش خیلی بی‌ربط نبود و اینا، چند روز (۳ ۴ روز) صبر کنید. بعد تو همون تاپیک نتیجه بخواین. احتمالا در این مرحله یا جواب نهایی می‌گیرین، یا می‌گن که در حال پی‌گیریه و هنوز به نتیجه‌ی نهایی نرسیده. در این صورت بدونید یه تاپیک درباره‌ش تو بخش مخفی ساخته شده داره روش بحث می‌شه.

در هر صورت شما حق دارید از شورا جواب بخواهید!

حالا در اون بخش مخفی چه اتفاقاتی می‌افته:

۱- احتمالاً تاپیکی از قبل برای اون انتقاد هست و داره روش کار می‌شه. برای مثال ما الان تاپیک «مدیران انجمن‌های فیزیک» داره به این موضوع رسیدگی می کنه. شما اگه نظر بدین نظرتون رو اونجا انتقال می‌دن و تو تصمیم گیری ازش استفاده می‌کنند!

۲- وقتی به نتیجه‌ی نهایی رسیدن، به یکی از مدیران اطلاع می‌دن تا اگه تضاد منافع نداشت عملی بشه. من تا حالا مصداق این تضاد رو ندیدم که مثلا بگن اینجوری خوب نیس عوضش کنید! ولی خوب حتی ویکی‌پدیا هم این مساله‌ی عدم رخ دادن تضاد منافع رو داره. (البته به قوانین ویکی‌پدیا هیچوقت استناد نکنین! یک مثال از قوانین جالب رو در «ویکی‌پدیا:از همه قوانین چشم‌پوشی کنید» ببینید!)

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

بابا این هایی که گفتی چیه؟!!

چه ربطی داره!؟!؟ ما یه طرح دادیم و بچه ها اصلاحش کردن و الآن هم داریم از مدیریت میخوایم نظرشون رو بگن!؟!

pouya442

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد چمران
شهر
مشهد
مدال المپیاد
يادم نمياد

به نقل از legend :
بابا این هایی که گفتی چیه؟!!

چه ربطی داره!؟!؟ ما یه طرح دادیم و بچه ها اصلاحش کردن و الآن هم داریم از مدیریت میخوایم نظرشون رو بگن!؟!
راست ميگه؟!؟!؟!!!!؟؟!!!؟!

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از مدیریت :
انتظار دارین الان من چه جوابی بدم به اینها؟ از من چی میخواین؟
آقای مطهری مخاطب این جمع فقط شما نیستی
مخاطب کلیه مدیران و اعضای شوراها هستند
شما اگه جوابی بدی ولو اینکه مارو قانع نکنه ما میتونیم دل خودمونو خوش کنیم ولی بدبختی اینه که اکثر مواقع اصلا" جوابی نیست
نیازی نیست نام ببرم شما همین صفحه و صفحات قبلی انجمن رو نگاه کن ببین به چند تا سوال جواب نداده هست
وقتی آقا محسن میگه امیدوارم برخلاف همیشه 1بحث شکل بگیره راست میگه
تو این انجمن هیچوقت 1 بحث شکل نگرفته چون یا مدیران به سوالات جوابی ندادن و یا بعد از جوابشون نوشتند شما جوابتون رو گرفتید و تاپیک قفل شد
نا سلامتی ما سمپادی هستیم
ادعامون میشه خلاقیم
وضع فروممون باید این باشه؟
باید همه از هم شاکی باشن؟
من مطمئنم اگه واقعا" تو این سایت از نظر تک تک کاربرا استفاده بشه ما میتونیم خیلی قویتر از این سمپادیا یا سمپاد سیتی یا هر فروم دیگه ای باشیم
همونطور که سمپادی ها تو خیلی چیزا بهترینند مطمئن باشید اگه همکاری کنیم میتونیم یکی از بهترین فروم های ایران رو هم داشته باشیم

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از amir h :
آقای مطهری مخاطب این جمع فقط شما نیستی
مخاطب کلیه مدیران و اعضای شوراها هستند
شما اگه جوابی بدی ولو اینکه مارو قانع نکنه ما میتونیم دل خودمونو خوش کنیم ولی بدبختی اینه که اکثر مواقع اصلا" جوابی نیست
نیازی نیست نام ببرم شما همین صفحه و صفحات قبلی انجمن رو نگاه کن ببین به چند تا سوال جواب نداده هست
وقتی آقا محسن میگه امیدوارم برخلاف همیشه 1بحث شکل بگیره راست میگه
تو این انجمن هیچوقت 1 بحث شکل نگرفته چون یا مدیران به سوالات جوابی ندادن و یا بعد از جوابشون نوشتند شما جوابتون رو گرفتید و تاپیک قفل شد
نا سلامتی ما سمپادی هستیم
ادعامون میشه خلاقیم
وضع فروممون باید این باشه؟
باید همه از هم شاکی باشن؟
من مطمئنم اگه واقعا" تو این سایت از نظر تک تک کاربرا استفاده بشه ما میتونیم خیلی قویتر از این سمپادیا یا سمپاد سیتی یا هر فروم دیگه ای باشیم
همونطور که سمپادی ها تو خیلی چیزا بهترینند مطمئن باشید اگه همکاری کنیم میتونیم یکی از بهترین فروم های ایران رو هم داشته باشیم
این یکی رو خدایی راست میگه؟!!

باهاش موافقم هیچ بحثی تا حالا شکل نگرفته!؟!

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

تا جايي كه من يادمه حرف اصلي اين بود :
به نقل از آرمیتا ثابتی اشرف :
به وضوح گفتم٬ قرار نیست اینجا دموکراسی کامل برقرار بشه ٬ حتی اگر طرحی که می گین هیچ مشکل و نقصی هم نداشته باشه.
و اين ايراد اصلي بود كه خانوم ثابتي منظورو بد گرفته بودن و گير داده بودن به دموكراسي كامل و اين حرفا .
شمام به فرسايشي شدن كارا اشاره كردي كه اصلا فكر نميكنم اينجوري باشه
تو رو خدا يه نگاه ديگه به سايتاي مختلف بندازين
طرف مياد اهدافشو ميگه و اگه مديرا اهدافو در جهت پيرفت سايت ديدن ميان تائيدش ميكنن و ميشه حزب رسمي و يه انجمن زير گروه بهش ميدن (كه اين امر زماني اتفاق ميفته كه تعداد اعضاي حزب به 10 نفر برسه )
بعد اينا ميرن توي انجمنشون بحث ميكنن تا بتونن به اهدافي كه تعيين كردن برسن . اگه احزاب طبق هدف هايي كه خودشون ارائه كردن حركت نكنن حزب مختل ميشه .
رئيس احزاب هم ميتونن توي يك شوراي تصميم گيري توي انتخابايي كه به كاربرا ارتباط مستقيم داره شركت كنن.

• شروع کننده موضوع

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

به نقل از !Baran! :
اقای مطری!خانم مکرم!خانم ثابتی اشرف!اقای بذرکار!جناب مدیر!!! وپگاه عزیز!سهای عزیز! نیلوفر عزیز!نرگس عزیز!بیتای عزیز!اقا پارسا!
تی ان تی!ااقا نیما! واقا علی سمپادیا داره نابود می شه فک نمی کنید باید به فکر باشید!!!!؟؟؟؟؟

در اول باید در جواب اون دوستمون که یسری نقل قول اورده(Arash Badie Modir) بگم!
ببین دوست عزیز!ازت می خوام یه دور دیگه این قسمت متن منو بخونی!
به نقل از !Baran! :
می گن اونجا به نظرات وانتقادات رسیدگی می کنن!اما اینجا با گذشت یک هفته معاون سایت می گه"همه مون ( مدیر کلا ، مدیر ارشدا،معاون ها ) اونو خوندیم و در مورد صحبت می کنیم . حالا تا ایشالا ببینیم چی می شه . "
وهنوز هم رسیدگی در حاله ای از ابهام!!!!
نظرات وپیشنهادات من مهم نیس!اصلا خودم به این نتیجه رسیدم پیشنهادات من واس حکومت مطهری ودوستان سخت!چون اینجا همه راحت طلبن!بله ادغام 350 تا تاپیک ورزش تو 50 تا تاپیک کار سختیه!نظم دادن به انجمن ورزش وگفت وشنود کار سختیه!اطلاع به مدیر انجمن قبل زدن هر تاپیک کار سختیه واس مدیر انجمن! تا وقتی راحتی هست چرا سختی!؟
خب مسلما نظرات وپیشنهادات ما مهم نیس! [-(
باید علنی گفته شه تا بلکم رسیدگی بیشتر شه! [-(

خب چندتا چیز من بگم تا نظر شما دوستان در موردش روشن شه

1) قبول دارید انجمن ورزش داره خاله زنکی می شه!؟ قبول دارید وجود 350تا تاپیک واس انجمن ورزش خیلی زیاد!؟ قبول دارید که اگه بخواین یه مطلب یک ماه پیش رو پیدا کنید باید انجمن رو زیر ورو کنید!؟ قبول دارید ما تو اون انجمن نیاز به یه قسمت به نامFan vs Fan داریم!؟ فک نمی کنید باید بحث درست پیش بره!؟فک نمی کنید اسپم زیاد شده!؟
پیشنهاد)کل 350 تا تاپیک رو می شه تو 50 تا تاپیک خلاصه کرد!که هم نظم انجمن بیشتر شه!وهم اخبارها وچیزهای مربوط با هم باشن! وهم برای هربازی مهم یه تاپیک زده نشه! وهم تاپیکهای تکراری نباشه!و وجود قسمت جالب Fan vs Fan رو داشته باشیم!
فک نمی کنید اینجوری تاپیکها دیگه قفل نمی شن!؟ اگه مدیر انجمن پستهارو بخونن وزیر هر کدوم از پستهایی که اسپم بود بنویسن اسپم!تا نویسنده اون پست پست رو ویرایش کنه ویه پست با بارفنی بالاتر بده بهتر نیس!وباعث نمی شه اسپم به وجود نیاد!باعث نمی شه تعداد ارسالها بازهم شمرده بشن!؟باعث نمی شه ارسالها پاک نشن ورضایت بچه رو دربر داشته باشه!؟
بنده به دوتا از معاونها هم گفتم حاضرم یک روز با اکانت ستاره ان شم و350تا تاپیک رو جمع وجور کنم! ولی هیچ کی پاسخگو نبود!!!!
2)فک نمی کنید انجمن گفت وشنود هم اوضاع خوبی نداره!؟ از خودتون نمی پرسید چرا همش تاپیکها قفل می شن!؟
پیشنهاد)فک نمی کنید اگه تو همون انجمن یه تاپیک ایجاد شه وکاربران قبل زدن تاپیک با مدیر انجمن هماهنگ کنن!که من می خوام فلان تاپیک رو بزنم...باعث نمی شه اگه برخلاف قوانین بود زده نشه تا اینکه زده بشه وقفل بشه واعصاب کاربر خط خطی کنه! یا فک نمی کنید مدیر انجمن می تونه سر هر تایک قوانینی که ممکن بر اساس موضوع زیر پا گذاشته بشه رو یاداور شه که باعث احتمال قفل تاپیک هم کمتر شه!!!
این دوتا انجمن که اوضاع خوبی ندارن!
در مورد رسیدگی کلی هم باید بگم!
یه سری از بچه ها یا مدیران انجمن یا معاونانی که نسبت به بقیه رسیدگی بیشتری به سایت دارن انتخاب شن!و تو یک تاپیک کاربراها نظرات یا انتقاداتشون رو بگن واون افراد این موضوع رو به شورا گزارش بدن!این افراد باید طرفدار بچه ها باشن وحتی اگه رسیدگی نشد بیان تو همون تاپیک گزارش بدن یا بگن طرحتون به خاطر ...رد شد! اینجوری نظم بهتر می شه...
نظرتون چیه!؟

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

هرچقدر هم مدیران هی سعی کنند فروم رو جمع و جور و مرتب و تمیز بکنند بازهم به پای کاربران نمیرسند. شما که خودتون این همه به خاله زنکی شدن فروم معترضید ، چرا تاپیک میزنید با عنوان ازدواج با 9 زن جایز است ؟ تا زمانی که کاربران درک نکنند که فروم اصول خودش رو داره و هرچیزی جاش اینجا نیست ، همین هست و خواهد بود !

• شروع کننده موضوع

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

این یه چیز خاله زنکی نیس بلکه یه چیزی هس که واقعیت داره!
شاید بگید جاش تو مسائل اعتقادی ولی اونجا زده نشده به خاطر اینکه اسپمها بالا می رفت وتا پیک حتما قفل می شد!!!!
باید ما مراجع مون رو بشناسیم وهمچنین فتواهای مسخره!که دیگه مثل احمقا هرچی می گن قبول نکنیم!!!
شما جواب پست بالای منو دادید!!!؟؟؟
××××
دیدم پاک شده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی اقای مطهری بچه ها نباید بدونن به کیا اعتقاد دارن!!!کیا دارن دین اسلام رو به گنند می کشن!!!نباید بشناسن!!!!!!!!!!!
واقعا واسه این کوته فکریتون متاسفم!!!!

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از مدیریت :
هرچقدر هم مدیران هی سعی کنند فروم رو جمع و جور و مرتب و تمیز بکنند بازهم به پای کاربران نمیرسند. شما که خودتون این همه به خاله زنکی شدن فروم معترضید ، چرا تاپیک میزنید با عنوان ازدواج با 9 زن جایز است ؟ تا زمانی که کاربران درک نکنند که فروم اصول خودش رو داره و هرچیزی جاش اینجا نیست ، همین هست و خواهد بود !
اگه شما 1چیزیو میدونید دلیل نمیشه بقیه هم بدونن
اگه قرار باشه چیزایی که شما میدونی چرت به نظر بیاد خب همه انجمنارو محدود کن که فقط خودت بتونی تاپیک بزنی و سوال بپرسی

حرف ما هم فقط سعی مدیران نبود
باید 1حرکت همگانی از سوی مدیران و کاربران برای اصلاح سایت شکل بگیره

اگه قصدتون قوی تر شدن فروم باشه دیر یا زود خودتونم به همین نتیجه میرسید.....

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به خدا وقتي با كاربراي سابق اينجا كه الان يكم اونور تر دارن فعاليت ميكنن حرف ميزني اشكتو در ميارن و از مشكلا ميگن......
خواهش ميكنم درك كنيد كه سايت خيلي وضعش خرابه
شما رو به خدا يه كاري بكنين......

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از مدیریت :
عیبی نداره!؟!

مدیران کل برن به اوضاع تاپیک ها برسن و مدیران انجمن و مدیران داخلی برن به کاربر ها برسن؟؟؟؟

سخته که مسئولیت هارو بین مدیران تقصیم کنید؟؟؟؟
به نقل از amir h :
اگه شما 1چیزیو میدونید دلیل نمیشه بقیه هم بدونن
اگه قرار باشه چیزایی که شما میدونی چرت به نظر بیاد خب همه انجمنارو محدود کن که فقط خودت بتونی تاپیک بزنی و سوال بپرسی

حرف ما هم فقط سعی مدیران نبود

اگه قصدتون قوی تر شدن فروم باشه دیر یا زود خودتونم به همین نتیجه میرسید.....
دمت گرم!؟!

بابا کار سخت و زمان گیریه ولی بلآخره باید انجام بشه پس آستین بالا بزنید دیگه!؟! ما هم باهاتون هستیم!؟!

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

1) قبول دارید انجمن ورزش داره خاله زنکی می شه!؟ قبول دارید وجود 350تا تاپیک واس انجمن ورزش خیلی زیاد!؟ قبول دارید که اگه بخواین یه مطلب یک ماه پیش رو پیدا کنید باید انجمن رو زیر ورو کنید!؟ قبول دارید ما تو اون انجمن نیاز به یه قسمت به نامFan vs Fan داریم!؟ فک نمی کنید باید بحث درست پیش بره!؟فک نمی کنید اسپم زیاد شده!؟
خب اینها رو باید به مدیر اون انجمن بگید. ما خیلی نمیتونیم وارد جزئیات بشیم. ما بارها و بارها به مدیران تذکر میدیم که جان مادرتان درست حسابی کار کنید. هم توی انجمن مدیران انجمن گفته میشه و هم در حالت خصوصی و عمومی.

پیشنهاد)کل 350 تا تاپیک رو می شه تو 50 تا تاپیک خلاصه کرد!که هم نظم انجمن بیشتر شه!وهم اخبارها وچیزهای مربوط با هم باشن! وهم برای هربازی مهم یه تاپیک زده نشه! وهم تاپیکهای تکراری نباشه!و وجود قسمت جالب Fan vs Fan رو داشته باشیم!
فک نمی کنید اینجوری تاپیکها دیگه قفل نمی شن!؟ اگه مدیر انجمن پستهارو بخونن وزیر هر کدوم از پستهایی که اسپم بود بنویسن اسپم!تا نویسنده اون پست پست رو ویرایش کنه ویه پست با بارفنی بالاتر بده بهتر نیس!وباعث نمی شه اسپم به وجود نیاد!باعث نمی شه تعداد ارسالها بازهم شمرده بشن!؟باعث نمی شه ارسالها پاک نشن ورضایت بچه رو دربر داشته باشه!؟
بنده به دوتا از معاونها هم گفتم حاضرم یک روز با اکانت ستاره ان شم و350تا تاپیک رو جمع وجور کنم! ولی هیچ کی پاسخگو نبود!!!!
من شخصا وقت بررسی اینکار رو ندارم(ماهم زندگی داریم برای خودمون). فقط میتونم منتقلش کنم به مدیران مربوطه. (من حتی یک تاپیک انجمن ورزش رو هم نخوندم تاحالا)

2)فک نمی کنید انجمن گفت وشنود هم اوضاع خوبی نداره!؟ از خودتون نمی پرسید چرا همش تاپیکها قفل می شن!؟
پیشنهاد)فک نمی کنید اگه تو همون انجمن یه تاپیک ایجاد شه وکاربران قبل زدن تاپیک با مدیر انجمن هماهنگ کنن!که من می خوام فلان تاپیک رو بزنم...باعث نمی شه اگه برخلاف قوانین بود زده نشه تا اینکه زده بشه وقفل بشه واعصاب کاربر خط خطی کنه! یا فک نمی کنید مدیر انجمن می تونه سر هر تایک قوانینی که ممکن بر اساس موضوع زیر پا گذاشته بشه رو یاداور شه که باعث احتمال قفل تاپیک هم کمتر شه!!!
انجمن گفت و شنود ، وضعش خراب بوده و خواهد بود. تنها کاری که میشه براش کرد ، مراقبت و نظارته و کمی سخت گیری. اینکه تاپیک ها با مدیرانجمن هماهنگ بشن هم عملا ممکن نیست. یک پروسه طولانی و به دردنخور ایجاد میشه. تازه خیلی ها هماهنگ نمیکنند و ... قوانین رو یادآوری کردن هم لازم نیست. تمام کاربران اینجا میدونن که چه چیزهایی ممنوعه و باهاش مقابله میشه. اما کیه که رعایت بکنه؟ قطعا بعد یک هفته عضویت ، معیار دست بچه ها میاد که چی به چیه.

یه سری از بچه ها یا مدیران انجمن یا معاونانی که نسبت به بقیه رسیدگی بیشتری به سایت دارن انتخاب شن!و تو یک تاپیک کاربراها نظرات یا انتقاداتشون رو بگن واون افراد این موضوع رو به شورا گزارش بدن!این افراد باید طرفدار بچه ها باشن وحتی اگه رسیدگی نشد بیان تو همون تاپیک گزارش بدن یا بگن طرحتون به خاطر ...رد شد! اینجوری نظم بهتر می شه...
در مورد پیشنهادات انتقادات ، ما خودمون مستقیم وارد عمل میشیم. فرق ما با بقیه اینه که ما تجربه مون خیلی بیشتره و میدونیم چی رو میشه اجرا کرد و چی رو نمیشه. اینکار شما نظم بخشی نیست. طولانی کردن فرآیندهاست.

این یه چیز خاله زنکی نیس بلکه یه چیزی هس که واقعیت داره!
شاید بگید جاش تو مسائل اعتقادی ولی اونجا زده نشده به خاطر اینکه اسپمها بالا می رفت وتا پیک حتما قفل می شد!!!!
باید ما مراجع مون رو بشناسیم وهمچنین فتواهای مسخره!که دیگه مثل احمقا هرچی می گن قبول نکنیم!!!
یاد تاپیک دلایل بهشت رفتن جنیفر لوپز افتادم. ببینید اگر قرار باشه واسه هرتاپیکی فلسفه بافی کنیم، میتونیم هزار و یک جور دلیل بسازیم. اما برخلاف تصور شما ، باید بگم اینجا سایت اطلاع رسانی همه چیز نیست. اینجا بحث میشه و صرفا اطلاع رسانی در مورد چیزهای خاصی مثل سمپاد میتونه باشه. شما اگر یک تاپیک میزدید که آغازگر بحثی در خصوصی علت اینکه چرا چنین فتواهایی داده میشه ، بود ؛ قفل یا حذف نمیشد.

سعی میکنیم کوتاه بیاییم !

• لایک
امتیازات: o_o

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مدیریت :
یاد تاپیک دلایل بهشت رفتن جنیفر لوپز افتادم. ببینید اگر قرار باشه واسه هرتاپیکی فلسفه بافی کنیم، میتونیم هزار و یک جور دلیل بسازیم. اما برخلاف تصور شما ، باید بگم اینجا سایت اطلاع رسانی همه چیز نیست. اینجا بحث میشه و صرفا اطلاع رسانی در مورد چیزهای خاصی مثل سمپاد میتونه باشه. شما اگر یک تاپیک میزدید که آغازگر بحثی در خصوصی علت اینکه چرا چنین فتواهایی داده میشه ، بود ؛ قفل یا حذف نمیشد.
ولی وقتی همچین تاپیکی زده میشه، چرا همون رو هدایت نکنیم به سمت بحث؟ قبلا هم میگفتی نمیشه و دیدی که شد

admin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
89

یک نفر هم لازمه بشینه بحث ها رو هدایت بکنه !

انسان میتونه دست خالی کوه رو بکنه ، اما چندهزار انسان طی چندین هفته کار .

settareh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

من شخصا هیچ جور خالی زنکی شدنی در انجمن ورزش نمیبینم، الان اون جا فقط کل کل های فوتبالی هست!
شما خالی زنکی شدن رو توی چی تعریف میکنین؟
بعدشم چه ربطی به انجمن ورزش داره، خیلی از انجمن ها این جورین که تاپیکای قدیمیش یه صفحه قبلن!
ببخشید تقریبا پارازیت انداختم وسط بحثتون، تاپیک رو هم ننشستم دو صفحه ـش رو بخونم، ولی با توجه به نقل قولی که آقای مطهری کرد فقط خواستم بگم به نظر من انجمن ورزش الان مشکل خاصی نداره!

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مدیریت :
یک نفر هم لازمه بشینه بحث ها رو هدایت بکنه !

انسان میتونه دست خالی کوه رو بکنه ، اما چندهزار انسان طی چندین هفته کار .
ببین من نمیگم تمام افراد مدیریت بیان این کارا رو بکنن!
میگم تاپیکهایی که اگه جور دیگه ای عنوان بشن موضوع خوبی هستن هدایت بشن
و برای این کار، چرا افراد شوراها کاری نکنن؟

تنها کافیه توی یه همچین تاپیکی یک سوال هدایت کننده پرسیده بشه
و دیگه نه نیازی به قفل هست، نه حذف و نه اعتراض و درگیری

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

به نقل از مدیریت :
سعی میکنیم کوتاه بیاییم !
متوجه منظورتون نشدم
بیشتر توضیح بدید

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

ببينيد آقاي مطهري وقتي من از بچه هاي قديمي ميپرسم كه چرا رفتن و ديگه نميان اينجوري جواب ميدن :

از اول هم مشکل داشتم با این سیستم مدیریتی و حرفاشون مشکل داشتم...
سر قضیه سمپانت خیلی از برخوردشون بدم اومد...
بعدم که هی پستا ......... گه گاه پاک میشد...
کلا هم برخورداشون با کاربرا بد بود!!
منم دیدم نمیتونم کنار بیام رفتم!!

سمپادیا هم از ابتدا اینی که الان بوده نیست... یه نگاهی به آدمایی که پست میدن بندازید.. هر کدوم کلی میان.. وقت میزارن.. بعد انقدر مشکل پیش میاد یا عصبانی میشن که میزارن میرن!! اگه براشون مهم بود حتما یه کاری میکردن!

فکر میکنین من از اینجا چه چیز خاصی دیدم که اومدم اینجا و سمپادیا رو ترک کردم؟!

حالا اصل مطلب! ببینید سمپادیا دچار مسائل و چالش هایی هست که قابل رفع نیستن! نیستن چون نمیخوان که رفع شه... اینجا شاید بعد از سمپادیا اومده باشه.. اما دلیل نمیشه که نباید فعال شه! وقتی اینجا جنبش هست.. وقتی به حرف آدم اهمیت میدن... وقتی اعصاب آدم رو به عنوان مدیر انجمن خورد نمیکنن... پس اینجا بهتر از اونجاست... چرا اینجا نشه بزرگترین جامعه سمپادی؟!
در انتها هم بگم که دوست داشتم به اونجا کمک کنم... اما الان دیگه دوست ندارم چون فکر میکنم اونا اصا نمیخوان تغییر کنن!
پیشنهاد میکنم شما هم به اینجا کمک کنین.. شاید اقلا بعد از دیدن موفقیت اینجا مدیران سمپادیا بیشتر به خودشون بیان!
:(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :(( :((
نميخواستم اينا رو بزارم اما ديدم لازمه
اميدوارم طرف ناراحت نشه از دستم........
شما رو به خدا يه كاري كنيد
از هركي ميپرسيم چرا رفتين شروع ميكنن از بد رفتاري مديرا و بي توجهياشون ميگن
همه ميگن درست بشو نيست مگه اينكه مديرا درست بشن
يكم به خودتون بياين.......

بالا