• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

حمله به ایران

میناا

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : شاید این آخرین جمعه ی آروم تو ایران باشه!!!

ببین ایران باداشتن ایرانی هایی مثل GCDدیگه دشمن وحمله ونیرو فرستادن از راه دور نمی خواد که کافیه فرمانش صادر بشه : دی
شوخی کردم ولی سعی کن بدون کمک بیگانه خودمون ایران روبهتر کنیم من برام مهم نیست کدوم کشور ولی راضی نمیشم تو بدترین وضعیت ممکنه یه غیر ایرانی برای ایران تصمیم بگیره می دونم خود ایرانی ها گلی به سر ایران نزدن ولی بازم ایرونین بهتر از اینکه ایران بشه عراق دوم بازم نظر هر کس برای خودش قابل قبوله

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
پاسخ : شاید این آخرین جمعه ی آروم تو ایران با&#1588

به نقل از pouya442 :
بهتر نبود بجای این چیزا یه لایک میزدی؟

به نقل از مینا :
ببین ایران باداشتن ایرانی هایی مثل GCDدیگه دشمن وحمله ونیرو فرستادن از راه دور نمی خواد که کافیه فرمانش صادر بشه : دی
need backup

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از مینا :
شوخی کردم ولی سعی کن بدون کمک بیگانه خودمون ایران روبهتر کنیم من برام مهم نیست کدوم کشور ولی راضی نمیشم تو بدترین وضعیت ممکنه یه غیر ایرانی برای ایران تصمیم بگیره می دونم خود ایرانی ها گلی به سر ایران نزدن ولی بازم ایرونین بهتر از اینکه ایران بشه عراق دوم بازم نظر هر کس برای خودش قابل قبوله

جا داره ياد كنم: اونوقت بايد به صدام ميگفتي خان دايي!!!!

• شروع کننده موضوع

AMIR7.2

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان
رشته دانشگاه
من...ناسا...عمرا...

در بیانیه سپاه پاسداران که روز پنج شنبه ۲۸ مرداد (۱۹ اوت) منتشر شد، با اشاره به اظهارات شب گذشته آقای خامنه ای اعلام شده است که سپاه پاسداران "می تواند هر گونه تهدید عملی و حماقت احتمالی دشمنان بزرگ و کوچک را با پاسخ قاطع و جدی" رو به رو کند.

در ادامه این بیانیه آمده است که سپاه پاسداران می تواند "با بهره گیری از ظرفیت بسیج جهان اسلام منافع آنان (دشمنان) را در هر نقطه دلخواه مورد هدف قرار دهد."

رهبر ایران چهارشنبه شب در دیدار با بعضی از مسئولان این کشور گفته بود که در صورت حمله به ایران، جنگ به خارج از منطقه کشیده خواهد شد.

آقای خامنه ای گفته بود: "بعید است آنها این حماقت را انجام دهند، اما همه بدانند اگر این تهدید عملی شود میدان مقابله ملت ایران فقط منطقه ما نخواهد بود، بلکه این مقابله، میدان گسترده تری خواهد داشت."

پیش تر مایک مولن، رئیس ستاد ارتش آمریکا در گفت و گو با شبکه ان بی سی آمریکا، گفته بود که حمله نظامی برای تخریب تاسیسات اتمی ایران همچنان یکی از گزینه های آمریکاست.

اما او افزوده بود که "امیدار است کار به آنجا نکشد" و هشدار داده بود که حمله به ایران می تواند "پیامدهای ناخواسته ای داشته باشد. که پیش بینی آنها در این بخش شدیدا بی ثبات جهان مشکل است."

با این حال او تاکید کرده بود که حمله نظامی گزینه ای مهم است و به خوبی درک می شود که وجود دارد.

اظهارات رهبر ایران و بیانیه سپاه می تواند، ادامه واکنش های اخیر مقامات ایران به این اظهارات دریاسالار مولن باشد.

همچنین به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس اسحاق آل حبیب، معاون دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل، روز چهارشنبه در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت از اینکه آقای مولن و سایر مقام ها و قانونگذاران آمریکایی ایران را به استفاده از نیروی نظامی "تهدید کرده اند"، شکایت کرده است.

pouya442

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد چمران
شهر
مشهد
مدال المپیاد
يادم نمياد

به نقل از GCD :
بهتر نبود بجای این چیزا یه لایک میزدی؟
به اونم ميرسيم

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

نمیدونم قدرت نظامی ایران چقدره، و در صورت جنگ کی پیروزه...
یه ساله یاد گرفتم هیچ چیزی رو پیشبینی نکنم

hermes

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهیداژه ای 1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتى اصفهان
رشته دانشگاه
مكانيك

به نقل از GCD :
نمیدونم قدرت نظامی ایران چقدره، و در صورت جنگ کی پیروزه...
یه ساله یاد گرفتم هیچ چیزی رو پیشبینی نکنم

خوب اومدي......

• شروع کننده موضوع

AMIR7.2

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان
رشته دانشگاه
من...ناسا...عمرا...

این و بدون که ایران این قدر قدرت داره که بتونه اسراییل نابود کنه!!!!!!!

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

بچه ها متاسفانه همه شبكه هاي خبري دارن داد ميزنن كه احتمال حمله آمريكا به ايران 70 درصده و ممكنه بعد از راه اندازي نيروگاه درگير جنگ بشيم
منتظرم بيان........
قدرت ما كم نيست اما در صورت جنگ نيروي درياييمون بايد با زير دريايي هاي اسرائيل و آمريكا مواجه شن و همينطور نيروي هوايي با جنگنده هاي اعراب
كلا اگه جنگ بشه ما از همه طرف درگير ميشيم براي همين نيروي متمركز نخواهيم داشت و احتمال شكست حتي در صورت داشتن نيروي نظامي قوي خيلي ضعيفه (مثل جنگ جهاني 2 ميشه)

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

اره...بی بی سی که دیگه کولاک کرده...
ای بابا...اما نه فکر نمی کنم بیان...چند روز پیش داشتم با یه پسر اسرائیلی چت می کردم به من گفت تروریست ادم کش!
گفت بهتون حمله می کنیم و ایران میفته دست ما من تو رو ....
منم خواستم بهش چند تا فوش بدم اما دیدم دور از ادبه...
ولی واقعا باید کاری کنن که دید دنیا راجع به ما عوض شه؟؟؟؟؟؟؟که بهمون بگن تروریست؟
اگه جنگ بشه واقعا باید چی کار کرد؟بجنگیم...؟!؟!؟؟

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از closeman :
اره...بی بی سی که دیگه کولاک کرده...
ای بابا...اما نه فکر نمی کنم بیان...چند روز پیش داشتم با یه پسر اسرائیلی چت می کردم به من گفت تروریست ادم کش!
گفت بهتون حمله می کنیم و ایران میفته دست ما من تو رو ....
منم خواستم بهش چند تا فوش بدم اما دیدم دور از ادبه...
ولی واقعا باید کاری کنن که دید دنیا راجع به ما عوض شه؟؟؟؟؟؟؟که بهمون بگن تروریست؟
اگه جنگ بشه واقعا باید چی کار کرد؟بجنگیم...؟!؟!؟؟

مشخصا بايد بجنگيم براي دفاع از خودمون در مقابل كسايي كه سوء استفاده ميكنن
ولي بايد اميدوار باشيم اتفاقات خوب جنگ عراق اينجا بيفته (مصلا كشتن صدام ملعون) و اتفاقاي بدشون مثل غارت موزه ها اتفاق نيفته

• شروع کننده موضوع

AMIR7.2

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان
رشته دانشگاه
من...ناسا...عمرا...

بچه ها من این تایپیکو تو facebook تبلیغ کردم....امیدوارم همه بیان!

• شروع کننده موضوع

AMIR7.2

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
رفسنجان
رشته دانشگاه
من...ناسا...عمرا...
پاسخ :

http://www.rasekhoon.net/article/show-31870.aspx
حتما برین ببیند!!!!

نادیا

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
دانشگاه
harvard medical university یاharvard law universitylهستم.
رشته دانشگاه
ive been thinking about law or psychiatry so far
پاسخ :

ایران حد اقل 5 سال دیگه می تونه به بمب هسته ای دست پیدا کنه و آمریکا هم تمایل چندانی به حمله به ایران ندارد اما واشنگتن آماده است که به ایران بمب بندازه و با GBU-28همه نیروگاه ها ی تهران و اصفهان و نتنز و اراک رو داغون کنه.سایتا نوشتن که هر لحظه امکان حمله هست.اما اگه یادتون باشه چند سال پیشم که همه سایت ها ی خبری و ماهواره ها شلوغ می کر دن که احتمال حمله زیاده و نمی دونم این جمعه بمب می ندازن و این حرفا بود.منم فکر می کنم این بیش تر یه جنگ روانیه که ایران از داخل داغون بشه و جنگ داخلی مانع دست یابی به بمب هسته ای بشه نه جنگ خارجی.

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
پاسخ : حمله به ایران

امروز مامانم میگفت دکتر با اینکه سوخت رو خودش نشازه و خارج بده قبول کرده
راسته؟

نام مرکز سمپاد
شهید رجایی اسلامشهر
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
دانشگاه
پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی ایران
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی
تلگرام

به نقل از نادیا :
اسایتا نوشتن که هر لحظه امکان حمله هست.اما اگه یادتون باشه چند سال پیشم که همه سایت ها ی خبری و ماهواره ها شلوغ می کر دن که احتمال حمله زیاده و نمی دونم این جمعه بمب می ندازن و این حرفا بود.منم فکر می کنم این بیش تر یه جنگ روانیه که ایران از داخل داغون بشه و جنگ داخلی مانع دست یابی به بمب هسته ای بشه نه جنگ خارجی.
همون چند سال پیش که شما می گی خبری نبود خیلی خیلی خیلی هم خبری بود در مرزها!
فرماندهای نظامی و ... می دونن خطر از بیخ گوش ایران رد شد.

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از Ali pasha :
همون چند سال پیش که شما می گی خبری نبود خیلی خیلی خیلی هم خبری بود در مرزها!
فرماندهای نظامی و ... می دونن خطر از بیخ گوش ایران رد شد.
آره خاتمي به داد ملت رسيد يانه الان ما كشور جنگ زده بوديم....

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از نادیا :
سایتا نوشتن که هر لحظه امکان حمله هست.اما اگه یادتون باشه چند سال پیشم که همه سایت ها ی خبری و ماهواره ها شلوغ می کر دن که احتمال حمله زیاده و نمی دونم این جمعه بمب می ندازن و این حرفا بود.منم فکر می کنم این بیش تر یه جنگ روانیه که ایران از داخل داغون بشه و جنگ داخلی مانع دست یابی به بمب هسته ای بشه نه جنگ خارجی.
دقیقا همینطوره که علی پاشا گفت، اگه یادت باشه توی مناظره ها محسن رضایی یه گوشه ای از واقعیت رو گفت، زمانی که هواپیماهای آمریکایی حتی تا داخل خاک ایران اومدن و فقط فشار یه دکمه میتونست خاورمیانه رو بترکونه
یکی از فامیلای دوستم توی نیروی دریایی پست نسبتا مهمی داره، همون زمان میگفت حتی ناوای آمریکایی موشک هاشون رو تنظیم کرده بودن طرف ایران و فقط منتظر دستور بودن

به نقل از Dr.Eniac :
آره خاتمي به داد ملت رسيد يانه الان ما كشور جنگ زده بوديم....
ربطی به خاتمی نداره، تو همین چهارسال گذشته این اتفاق افتاد
همون موقع رضایی و هاشمی بودن که...

dr.eniac

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
دانشگاه
علوم‌پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
دندان‌پزشکی

به نقل از GCD :
دقیقا همینطوره که علی پاشا گفت، اگه یادت باشه توی مناظره ها محسن رضایی یه گوشه ای از واقعیت رو گفت، زمانی که هواپیماهای آمریکایی حتی تا داخل خاک ایران اومدن و فقط فشار یه دکمه میتونست خاورمیانه رو بترکونه
یکی از فامیلای دوستم توی نیروی دریایی پست نسبتا مهمی داره، همون زمان میگفت حتی ناوای آمریکایی موشک هاشون رو تنظیم کرده بودن طرف ایران و فقط منتظر دستور بودن
ربطی به خاتمی نداره، تو همین چهارسال گذشته این اتفاق افتاد
همون موقع رضایی و هاشمی بودن که...
عزيز من همون دوره اولي كه خاتمي اومد روي كار مگه همه چي آماده براي شروع جنگ نبوده ؟؟؟ پس چيش ربط نداره ؟؟
اينو توي يكي از سايتا نوشته بود :

خاتمی دولت را در شرایطی تحویل گرفت که بر اثر بحران ناشی از محکوم شدن مقامات بلند پایه جمهوری اسلامی در دادگاههای آلمان به اتهام کشتن چند تن از رهبران حزب دموکرات کردستان ایران در رستوران میکونوس آلمان، روابط ایران و اتحادیه اروپا در اوج تیرگی قرار داشت و همه سفرای اروپایی ایران را ترک کرده بودند. همچنین ایران متهم به دست داشتن در حمله به پایگاه آمریکا در الخبر عربستان و کنیسه یهودیان در آرژانتین شده و در آستانه حمله موشکی آمریکا قرار داشت. گروه طالبان نیز اغلب نقاط افغانستان از جمله مناطق مرزی ایران را تصرف و صدها نفر را در حملات پیاپی به روستاهای مرزی به گروگان گرفته بود.رای غیر منتظره مردم در دوم خرداد و موضع مسالمت جویانه وی نقش موثری در خارج کردن ایران از آن وضعیت بحرانی داشت.

بعد با سياست خارجي فوق العاده سيد تونستيم از جنگ فرار كنيم

حالا يكي بگه اين داستان توقف غني سازي راسته يا نه ؟؟؟

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Dr.Eniac :
عزيز من همون دوره اولي كه خاتمي اومد روي كار مگه همه چي آماده براي شروع جنگ نبوده ؟؟؟ پس چيش ربط نداره ؟؟
اينو توي يكي از سايتا نوشته بود :

خاتمی دولت را در شرایطی تحویل گرفت که بر اثر بحران ناشی از محکوم شدن مقامات بلند پایه جمهوری اسلامی در دادگاههای آلمان به اتهام کشتن چند تن از رهبران حزب دموکرات کردستان ایران در رستوران میکونوس آلمان، روابط ایران و اتحادیه اروپا در اوج تیرگی قرار داشت و همه سفرای اروپایی ایران را ترک کرده بودند. همچنین ایران متهم به دست داشتن در حمله به پایگاه آمریکا در الخبر عربستان و کنیسه یهودیان در آرژانتین شده و در آستانه حمله موشکی آمریکا قرار داشت. گروه طالبان نیز اغلب نقاط افغانستان از جمله مناطق مرزی ایران را تصرف و صدها نفر را در حملات پیاپی به روستاهای مرزی به گروگان گرفته بود.رای غیر منتظره مردم در دوم خرداد و موضع مسالمت جویانه وی نقش موثری در خارج کردن ایران از آن وضعیت بحرانی داشت.

بعد با سياست خارجي فوق العاده سيد تونستيم از جنگ فرار كنيم

حالا يكي بگه اين داستان توقف غني سازي راسته يا نه ؟؟؟
درسته، ولی اون زمان سر جریان میکونوس بود، نه غنی ساززی هسته ای و...
ایران تو 20 سال گذشته نزدیک 5 بار جنگ رو کنار خودش دیده
زمان هاشمی 2 بار (یک بار اواخر جنگ خلیج فارس و یک بار سر همین جریان میکونوس)
زمان دکتر 3 بار (جنگ لبنان و مسائل تروریستی اون زمان، سر جریان غزه، و همین مسائل هسته ای)

بالا