• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مدارس مختلط

• شروع کننده موضوع b.95
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است.

zahra96

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 / میدیا
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه هنر تهران
رشته دانشگاه
گرافیک
پاسخ : مدارس مختلط

به نقل از مه دخت :
شما انقلاب کردین؟ شما شهید دادین؟ خانواده ی من انقلاب کردن و شهید دادن . هدف انقلاب چیزی جز اسلام نبود.
این جا یه سوء تفاهمه اون میگه انگور تو میگی عنب! آخه دفاع از کشور همون جهاد تو اسلامه!یعنی نا خودآگاه دوتاش هست!

منم میگم درسته که تو ایران عقده پیش اومده ولی همین الان کشورای پیشرفته ای مثله انگلیستان دارن مدارس جدا میسازن! یعنی نتیجشو دیدن!

farnaz

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان بندر عباس

خانواده ی شما تنهایی انقلاب کردن؟تنهایی شهید دادن؟هدف انقلاب رو فقط شما مشخص می کنین؟کجای اسلام گفته درس خوندن مشکل داره؟مگه می گیم می خوایم بریم پارتی که اسلامو می کشید وسط هدف مدرسس درسه مگه دانشگاه ها اینجوری نیس؟

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

نزنيم تو خــاكي .مــن كــه دوس دارم ، بنظــر باحال ميــاد . فكــر كنم يكــم هم از ايــن محدوديتـــها كه باعــث كاراي بدتر مي شه كم شه . به هــر حال تو دانشگاه كه اينــطور هست ! اگه بد بود دانشگــاه رو هم جدا مي كردن !

Anit

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره المپیاد ریاضی

مدارس مختلط خوبن ولی جنبه هم لازم دارن !

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از گل بهار :
ما برای ایران انقلاب کردیم و در راه وطن شهید دادیم نه درراه اسلام خانم محترم.

تو وصیتنامه ی شهدا خودشون نوشتن ما برای اسلام بود که قیام کردیم و شهید شدیم...

ما برای اسلام انقلاب کردیم.برای اسلام!

به نقل از مه دخت :
اگر ما شهید دادیم برای انقلاب بود و اگر انقلاب کردیم برای اسلام .
دقیقا!
به نقل از parasto jooon :
اگه شهید دادیم برای ایران بود اگه انقلاب کردیم به خاطر خریت بود.....

شما معلوم هست چتونه؟
یعنی چی به خاطر خریت بود؟یعنی تو زمان شاهو به الان ترجیح میدی؟
اصلا تو میفهمی انقلاب اسلامی یعنی چی؟
اگه مشکلی تو کشور هست ربطی به انقلاب نداره.شما که تا حالا یه کتاب درباره ی ایران تو زمان شاه نخوندی لطفا قضاوت نکن.یا این که شعار نده.دلیل بیار.
من دلیلم اینه که این حکومت ولایت فقیهه.وهمیشه بهش سفارش شده.

اما بحث اصلی:هدف مدارس چیه؟علم آموزی(یعنی تعلیم)
حالا هدف علم چیه؟
هدف علم چیه؟؟؟؟؟
معلومه:علم در راه دین و ایدئولوژیست(همان دین)
و باید دینی باشد.
دانشمندی که دین ندارد و دین را قبول ندارد هیچ ارزشی ندارد.

و ایرانیی که آنور آب مشغول تحقیق و توسعه مرز های علم(!!!)است و دین خود را فروخته است،از یک بیسواد کشاورز(که حداقل نان حلال میخورد)پست تر است.
ویرایش:منظورم این نیس که هرکی بی دینه نون حروم میخوره!!!
این را باید فهمید.

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

مگه هر کی بی دینه نون حروم می خوره؟
اهان!انیشتین و ادیسون و ...و ...همه بی ارزش بودن؟؟؟
افراطی بودن خوب نیست داداش من.اگه خیلی از همین دانشمندای به قول شما بی ارزش نبودن علم انقدر پیشرفت نمی کرد.
در ضمن جواب سوال منو بدین:مسیحی که تو زمان جنگ رفت جبهه و شهید شد واسه اسلام رفت؟

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از منجم! :
تو وصیتنامه ی شهدا خودشون نوشتن ما برای اسلام بود که قیام کردیم و شهید شدیم...

ما برای اسلام انقلاب کردیم.برای اسلام!
دقیقا!
شما معلوم هست چتونه؟

من دلیلم اینه که این حکومت ولایت فقیهه.وهمیشه بهش سفارش شده.
ببخشید ما مشکلمون ولایت فقیهه!!؟؟؟

آخه مگه مردم خودشون شعور ندارند که هر چی یه نفر گفتو باید گوش بدن!!؟؟؟

هان!!؟؟؟ آخه خداشم گفته هر کی شعور برا خودش داره و باید خودش تصمیم بگیره!!!؟؟؟

اون ولایت فقیه باید مردم هدایت کنه نه اینکه هر کی باهاش نبود رو منافق بخوانه!؟!؟؟؟

آخه موسوی خودش از اون انقلابی هست که شما زا اون دم میزنی!!!! پس چرا این آقا منافق شناخته شده!!!؟؟؟ پس حتما یه جاش می لنگه دیگه!!؟؟

تازه کی گفته مدارس مختلط بر خلاف دین هست!!!؟؟ مگه با جنس مخالف نمیشه درس خوند!!؟؟؟؟

همین الآنش هم دانشگاهاش دارن با جنس های مخالف درس می خونند!!!! تازه شنیدم اون ها هم می خواهن جدا کنند!!!؟؟؟؟

آخه کتاب های ما رو دختر و پسریش کردن!!!؟؟ آخه این یعنی چی!!؟؟؟ یعنی بچه ها با دیدن یکی از جنس مخالف .... میشه!!؟؟

closeman

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
مشهد
دانشگاه
ازاد:-""
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

شدید موافقم....با همش.
تا هر کیم می خواد صحبت کنه یه دفعه ای نمی دونم نمی دونما ولی غیبش می زنه..

Platanus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخه برای چی؟
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک، فیزیک

به نقل از صبا.و :
برلين- وزير آموزش و پرورش آلمان خواستار جداكردن كلاس‌هاي دختران و پسران در مدارس اين كشور شد.

شابان شاهکار زیاد زده، یه نگاه به اعتصاب های و اعتراضات دانشجویی و دانش آموزی این دو سه سال اخیر در آلمان می تونه یه سری مسائل رو برامون روشن تر کنه. من یکی به شخصه نه شابان و نه دولت مرکل رو معیار و مقیاس نظراتم قرار نخواهم داد.

در ضمن شابان هم منظورش این نبوده که دیگه کلاس ریاضی فیزیک یا ادبیات و فلسفه هم جدا. توی آلمان بچه ها تو برنامه ی درسی مدارسشون یه چیزی تو مایه های تنظیم خانواده ی دانشگاهی ما هم قرار داره، اما دقیق تر و با اشارات مستقیم تر. قابل تصوره که مثلاً یه همچین کلاسی اولاً تنظیمش برای پسرا و دخترا با هم سخت تره تا جدا جدا دوماً هم ممکنه بچه ها این جوری یه سری مسائل رو مطرح نکنن و یه سری چیزایی براشون باز نشه.

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از closeman :
مگه هر کی بی دینه نون حروم می خوره؟
اهان!انیشتین و ادیسون و ...و ...همه بی ارزش بودن؟؟؟
افراطی بودن خوب نیست داداش من.اگه خیلی از همین دانشمندای به قول شما بی ارزش نبودن علم انقدر پیشرفت نمی کرد.
در ضمن جواب سوال منو بدین:مسیحی که تو زمان جنگ رفت جبهه و شهید شد واسه اسلام رفت؟

من که نگفتم هر کی بی دینه نون حروم میخوره.گفتم "لااقل"اون نون حلال میخوره(یعنی از اون اطمینان داشتم...ازینکه نون حلال میخوره)

انیشتینو ادیسون هم خدا باید بگه که بهشتیین یا جهنمی.ولی من میگم 80-90 درصد کار اینه که دینت درست باشه.بعدش یک ساعت تفکرت میشه هفتاد سال عبادت.

آخه علم هدفش چیه؟برای چی باید پیشرفت کنه؟(شما جواب این سوالو خواهشا بده)

خیر!اون(مسیحی)واسه وطن رفت.مگه من گفتم وطن پرستی کار بدیه؟شهدا هم بخشی از رفتنشون برا وطن بوده:
اما هدف اصلی:اسلام

به نقل از legend :
ببخشید ما مشکلمون ولایت فقیهه!!؟؟؟

آخه مگه مردم خودشون شعور ندارند که هر چی یه نفر گفتو باید گوش بدن!!؟؟؟

هان!!؟؟؟ آخه خداشم گفته هر کی شعور برا خودش داره و باید خودش تصمیم بگیره!!!؟؟؟

اون ولایت فقیه باید مردم هدایت کنه نه اینکه هر کی باهاش نبود رو منافق بخوانه!؟!؟؟؟

آخه موسوی خودش از اون انقلابی هست که شما زا اون دم میزنی!!!! پس چرا این آقا منافق شناخته شده!!!؟؟؟ پس حتما یه جاش می لنگه دیگه!!؟؟

تازه کی گفته مدارس مختلط بر خلاف دین هست!!!؟؟ مگه با جنس مخالف نمیشه درس خوند!!؟؟؟؟

همین الآنش هم دانشگاهاش دارن با جنس های مخالف درس می خونند!!!! تازه شنیدم اون ها هم می خواهن جدا کنند!!!؟؟؟؟

آخه کتاب های ما رو دختر و پسریش کردن!!!؟؟ آخه این یعنی چی!!؟؟؟ یعنی بچه ها با دیدن یکی از جنس مخالف .... میشه!!؟؟

مگه هرکی انقلابیه آدم خوبیه؟ممکنه الان یه آدم خیلی بد باشه.
من دارم درباره ی خود انقلاب حرف میزنم.و درباره ی بیشتر شخصیت هاش.

مدارس مختلط برخلاف دین هست چون یه فرد بالغ که هنوز بلوغ اجتماعی پیدا نکرده به بدی سوق پیدا میکنه.
من چند تا سوال اساسی دارم.لطفا جواب بدید.فلسفه بافی(تو جواباتون)هم نکنید:

1-انقلاب خوب بود یا نه؟

2-هدف از یاد گرفتن علم چیست؟

3-ولایت فقیهو قبول دارید یا نه؟

Platanus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخه برای چی؟
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک، فیزیک

بلوغ اجتماعی رو چی تعریف می کنین؟ معیارهاش رو چی می دونین؟ به نظرتون چه محیطی برای رسیدن بهش مناسب و سالمه؟

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از منجم! :
1-انقلاب خوب بود یا نه؟

1.به نظر من نه!!؟؟ چون مردم ما که اون موقع نمی دونستن قانون اساسی چه جوریه!!!؟؟ اگه الآن همه پرسی کنند من میگم که این حکومت ئ انقلاب نباشه!!!؟؟

ملت توی انقلاب کشته شدن تا از زورگویی شاه فرار کنند و دموکراسی داشته باشن!!؟؟؟ حالا این دیکتاتوری شاه به یک صورت دیگه(یعنی دین) داره به مرد اعمال میشه!!!؟؟؟

دقیقا مث کتاب قلعه حیوانات!!!!؟؟ این ها پشت دین قایم شدن و دارن به نام دین به مردم زور میگن!!؟؟؟
به نظرم دین باید از سیاست و حکومت دور باشه تا انقدر به نام دین به مردم ظلم نشه و مردم بتونند چهره ی واقعیه این انسان ها رو ببینند!!؟

2. هدف از یاد گرفتن علم اینه که شغل آینده ای که انتخاب می کنیم به این بستگی داره و دلیل دیگش اینه که ما بیاندیشیم!!؟؟؟

حالا ما بیایم کل کتاب های دو جنس رو جدا کنیم و بعدش بخوایم دانشگاه ها هم جدا کنیم کاره اشتباهی است!!!؟؟؟ مگه ما یک هدف از مدرسه رفتنمون یاد گرفتن روابط اجتماعی نیست!!!؟؟؟؟

پس اگه بخوایم این روابط رو خوب کنیم نیاز به رابطه ی دو جنس وجود داره تا توی جامعه انقذر فساد زیاد نشه!!؟؟؟

3. ولایت فقیه رو قبول دارم ولی نه این که بالای رئیس جمهور باشه و حرف آخر رو اون بزنه!!؟؟؟

من وقتی این ولایت فقیه رو قبول می کنم که خود مردم برای سوالات و کارهای دینی به اون رجوع کنند نه کار های سیاسی رو بکنه!!؟؟؟

این کار باعث کثیف شدن دین به سیاست هم میشه!!؟؟

Sampadik

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تــهران

دوستان بحث رو سیاسی نکنین الکی!
انقلاب هیچ ربطی به این مسایل نداره!
اگه بازم حرف سیاسی بزنین مجبور به پاک کردنشون میشم (;

Platanus

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
مدال المپیاد
آخه برای چی؟
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک، فیزیک

به نقل از کیمیا.پ :
دوستان بحث رو سیاسی نکنین الکی!
انقلاب هیچ ربطی به این مسایل نداره!
اگه بازم حرف سیاسی بزنین مجبور به پاک کردنشون میشم (;
من یه اعتراضی دارم:
توی مملکت ما قرن هاست نونمون آردش سیاسیه و آبمون گل سیاست گرفته. هر چی بخوای بگی، هر کار بخوای بکنی آخرش یه جورایی سیاسی می شه، حالا این که در راستای سیاست دولت باشه یا برعلیه اش، بستگی به دوره و زمونه داره. برای همین همه چی هم رنگ و بوی سیاسی می گیره. همین چندروزه دیدم چه بحث های اتفاقاً جاداری به بهانه های متفاوت حذف شده اند اما اون جایی که رسماً به گروه یا اقلیت خاصی توهین شده، اون جایی که بعضی ها بدون نام بردن مستقیم عقاید زدبشری ردشده ی خودشونو تبلیغ می کردن هیچ کس کاری به کارشون نداشت.

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)

1-انقلاب خوب بود یا نه؟

1.نخیر، انقلاب خوب نبود، انقلاب در باطن میتونست خوب باشه، اما چیزی که ما دیدیم یک فریب بود.
مردم می خواستند انقلاب کنند که حکومت دیکتاتوری و تک حذبی و محدودیت ها و ظلم ها از بین بره، نه اینکه با اسم دین تحت یک حکومت بنیان گرای اسلامی دوباره ظهور کنه. من دقیقا با legend در مورد مقایسه ایران و کتاب قلعه حیوانات جورج اُرول موافقم. شما هم اگر نخوندینش این کار رو بکنید
2.علم به معنی دانایی در زمینه های مختلف هست، نه فقط در زمینه های تئوری و نجوم و فیزیک و اختراعات و ... بخشی از این دانایی افراد مربوط به زندگی میشه، زندگی که شامل زن و مرد هست، بخشی که در ایران به شدت در راستای حذف کردنش تلاش میشه.
3.این بحثش خیلی پیچیده است، ولی اگر منظورتون از ولایت فقیه مصداق همین الان باشه، کاملا مخالفم، یک فرد عادی چطور میتونه برای یک کشور تصمیم بگیره؟؟ ولایت فقیه به این شکل اگر توسط یک امام معصوم بود قبولش داشتم، اما این وضعیت تفاوتی با وضعیت شاهنشاهی نداره.

در ادامه باید بگم که در کشور هایی که مدارس مختلط دارند، مدارس تک جنسیتی هم هست برای افرادی که به هر دلیل با مدارس مختلط مشکل دارند.
انقدر هم سعی نکنید از انقلاب و شهدا سوء استفاده بکنید، کاری که سالهاست به شکل های مختلف تو جامعه رواج پیدا کرده.

radman

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
تهران

به نقل از Platanus :
من یه اعتراضی دارم:
توی مملکت ما قرن هاست نونمون آردش سیاسیه و آبمون گل سیاست گرفته. هر چی بخوای بگی، هر کار بخوای بکنی آخرش یه جورایی سیاسی می شه، حالا این که در راستای سیاست دولت باشه یا برعلیه اش، بستگی به دوره و زمونه داره. برای همین همه چی هم رنگ و بوی سیاسی می گیره. همین چندروزه دیدم چه بحث های اتفاقاً جاداری به بهانه های متفاوت حذف شده اند اما اون جایی که رسماً به گروه یا اقلیت خاصی توهین شده، اون جایی که بعضی ها بدون نام بردن مستقیم عقاید زدبشری ردشده ی خودشونو تبلیغ می کردن هیچ کس کاری به کارشون نداشت.
من حرفتو قبول ندارم، میتونی ثابت کنی؟ اگه نتونستی دیگه ازین حرفا نزن.

به نقل از کیمیا.پ :
بله!
اینجانب باید بگم که...اهم اهم!
به هر حال اینجا فرومه و ممکنه یهویی بحثای سیاسی حالا به هر نوعی دردسر ساز شه :D
آفتابی؟؟؟منظورت نشریه آفتابه؟؟بله!من حرف شما رو خوب میفهمم!
اما به همون دلیل بالا بعضی جاها باید سکوت کرد (;

ممنون از اقتدار مدیریت! :)

در ضمن هر کی اعتراض به سیاست داره بیاد یه جای درست حسابی بحث کنه، نه این که حرفش رو بزنه و فرار کنه.

monajem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی اراک
شهر
اراک
مدال المپیاد
کامپیوتر-طلا
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

اولا که لطفا الکی منفی ندید.منطقی بحث کنید.

به نقل از legend :
1.به نظر من نه!!؟؟ چون مردم ما که اون موقع نمی دونستن قانون اساسی چه جوریه!!!؟؟ اگه الآن همه پرسی کنند من میگم که این حکومت ئ انقلاب نباشه!!!؟؟

ملت توی انقلاب کشته شدن تا از زورگویی شاه فرار کنند و دموکراسی داشته باشن!!؟؟؟ حالا این دیکتاتوری شاه به یک صورت دیگه(یعنی دین) داره به مرد اعمال میشه!!!؟؟؟

دقیقا مث کتاب قلعه حیوانات!!!!؟؟ این ها پشت دین قایم شدن و دارن به نام دین به مردم زور میگن!!؟؟؟
به نظرم دین باید از سیاست و حکومت دور باشه تا انقدر به نام دین به مردم ظلم نشه و مردم بتونند چهره ی واقعیه این انسان ها رو ببینند!!؟

2. هدف از یاد گرفتن علم اینه که شغل آینده ای که انتخاب می کنیم به این بستگی داره و دلیل دیگش اینه که ما بیاندیشیم!!؟؟؟

حالا ما بیایم کل کتاب های دو جنس رو جدا کنیم و بعدش بخوایم دانشگاه ها هم جدا کنیم کاره اشتباهی است!!!؟؟؟ مگه ما یک هدف از مدرسه رفتنمون یاد گرفتن روابط اجتماعی نیست!!!؟؟؟؟

پس اگه بخوایم این روابط رو خوب کنیم نیاز به رابطه ی دو جنس وجود داره تا توی جامعه انقذر فساد زیاد نشه!!؟؟؟

3. ولایت فقیه رو قبول دارم ولی نه این که بالای رئیس جمهور باشه و حرف آخر رو اون بزنه!!؟؟؟

من وقتی این ولایت فقیه رو قبول می کنم که خود مردم برای سوالات و کارهای دینی به اون رجوع کنند نه کار های سیاسی رو بکنه!!؟؟؟

این کار باعث کثیف شدن دین به سیاست هم میشه!!؟؟

سوال چهارم:

آیا دین باید از سیاست جدا باشه؟؟

پنجم:

یعنی شما میگی قبل انقلاب وضع کشور بهتر بود؟بازم تکرار میکنم،شما تا حالا کتابی درباره ی وضع کشور قبل انقلاب خوندید؟

سوال چهار که جواب داده شد.
دین باید و باید با سیاست همراه باشه.این یه اصله.حتی صهیونیست ها ! هم به این اصل معتقدند.(باور نمیکنید بگید دلیل بیارم)
شما بگو کدوم متفکر ایرانی-اسلامی رو قبول داری تا حرفای همونو برات بگم.

هدف علم پول نیست(همون شغل)خوب اشاره کردی.کمی بیندیشیم.اما از این علم باید در راهی استفاده بشه یا نه؟
آیا فکر نمیکنی که علم باید یه رنگی داشته باشه؟

Paras2

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج
مدال المپیاد
دوران راهنمایی المپیاد علومدبیرستان المپیاد فیزیک
دانشگاه
شریف، دانشگاه یورک
رشته دانشگاه
فیزیک ، مهندسی کامپیدتر

می بینم که بعضیا پست هاشون فقط سیاسیه. انگار از منکرات تشریف فرما شدن اینجا.
به نظر من مدارس مختلط بهتره چون همه چی رو روند طبیعی درست تره.روند طبیعی یعنی زنان و مردان.(تاکید روی و)
البته با کوروش خیلی موافقم که مدارس جدا هم باید باشن برای کسایی که اونجوری راحت ترن.
من که الان دارم تو فرزانگان کرج درس می خونم می تونم بگم مدرسمون در واقع با شهید سلطانی مختلطه. کسی که می خواد درس بخونه (مثل من) کاری به حاشیه ها نداره و با سمپادی فقط در حد درس دوسته. اونم فقط با کسایی که مثل خودم علاقه مند فیزیکن.
اونی هم که نمی خواد درس بخونه(10% بچه ها) با مثل خودش صبح تا شب علافه! پس کسی که نمی خواد درس بخونه راه خودشو پیدا میکنه چه مدرسه ها مختلط باشه چه نه.
همیشه محدودیت فقط کارو برای کسایی که می خوان راه درستو برن سخت می کنه. مثلا الان 3 ماهه که پیگیر تشکیل یه انجمن فیزیک با مخ های دو تا مدرسه ایم که مدرسه ی ما هیچ جوره را نمیاد. آخرش این ماییم که باید تو پارک جلسه بزاریم:(
مدارس باید مختلط باشه. هر کسم راهه خودشو دنبال می کنه.نمی شه با جدا کردن مدرسه ها به زور به کسی عفاف داد. این که نشد راه.
حتی اگه همین امسال مدارس مختلط شن واسه سمپاد کرج مشکلی پیش نمیا د. نمی تونم نظر کلی بدم چون شهرای دیگه رو خبر ندارم. ولی شک دارم جاهای دیگه هم طوری بشه!
سمپادیا همیشه نشون دادن که جنبشو دارن.مثلا همین جشن فارغ التحصیلان سمپاد. واقعا مثل خواهر و برادر.(برای 90%)
اون 10% هم به را خودشون.

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

نه خیر
اتفاقا عالی میشه اگه مختلط باشه..به خاطر این که پسر ها از بی جنبگی درمیان ، روابط اجتماعیشون با دختر ها عالی میشه..بعد یه حس انگیزه تو درس خوندن و کل گذاشتن پیدا میکنن..بعد چیز های درون انسان هست که فقط جنس مخالف میفهمد...

amir3_13

مهمان

به نقل از oo00oo :
نه خیر
اتفاقا عالی میشه اگه مختلط باشه..به خاطر این که پسر ها از بی جنبگی درمیان ، روابط اجتماعیشون با دختر ها عالی میشه..بعد یه حس انگیزه تو درس خوندن و کل گذاشتن پیدا میکنن..بعد چیز های درون انسان هست که فقط جنس مخالف میفهمد...

اگه به صورت پايه يعني از اول دبستان شرو ع بشه حرف شما درسته..............

اما اگه به صورت كلي در تمام مقاطع اجرا بشه قطعا نتيجه داره........اما اين وسط يه سري مشكلاتي پيش مياد.........و اين وسط يه

سري ضربه ميخورن............ خوب نيست كه اين سري فدا بشن در صورتي كه ميشه هم كاري كرد كه مشكلي پيش نياد و هم مدارس

مختلط بشه.....پس اگه قراره اينطور بشه بايد از پايه يعني اول دبستان شروع بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا