• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

فوق العاده براتون متاسفم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم
1-اول از همه برای اون بنده خدایی که رفته پست های منو به جناب رییس گزارش داده متاسفم.
2-فضای اینترنت کاملا آزاده و به کسی ربطی نداره کی ،چی میزنه و هر سایتی یه رییسی داره و مطالب و محتوی یک سایت رو رییس سایت مشخص میکنه.
3-جناب آقای رییس،اگه به خاطر گل روی ماه آقای کاظم پناه و عزیزی نبود،عمرا من اون متنم رو ویرایش میکردم.
4-از هر کسی بپرسی ،بهتون میگه که آقای ملاعلی توی مدرسه به ملاعمر معروف بود و خودکار لای انگشت بچه ها می گذاشت.
5-حتی اون کسی که این گذارش رو به شما داده،شما رو قبول نداره و آرزوی تموم شدن خدمت شما در سمپاد رو میکنه.
6-اون مطلبی که من قرار دادم در مورد اتاق کامپیوتر ،کپی شده از سایت قم بود که به علت کم بود بودجه(!) و چاله ی مدرسه(!)؛غذا خوری بسته شد.اولین سایت سمپادی،سایتی که حتی آقای اژه ای هم قبولش داشت ولی متاسفانه با بهانه جویی مدیریت مرکز قم بسته شد.بهانه ی بودجه ی مدرسه،بودجه ای که در مرکز قم فقط متعلق به شام و نهار دادن به دبیر ها،اردو بردن دبیر ها،دعوت سخنران و مداح(!) به بطالت تموم میشه. یعنی اینقدر بودجه کمه؟ که حتی نمیشه به دانش آموزایی که یک سال تحصیلی خودشون رو پای کار رباتیکشون گذاشتن ،حق ماموریت همراه رو بدین؟تمام مدارس دنبال همچین دانش آموزانی هستند که براشون کار رباتیک کنه و توی المپیاد ها رتبه بیاره-چه تقدیری از این دانش آموزان در مدرسه ی ما میشه؟حتی سر صف نگفتن اینا رتبه ی اول استان شدن،افسوس.
6-2-از اول سال تحصیلی با هزار منت و کنایه اجازه ی کار رباتیک در مدرسه رو به یه سری از دانش آموزان دادند. اونا از درس و بحث خودشون زدن و شبانه روز کار کردن، خودم میدیدم که صبح ساعت 5از خواب بلند میشدن و ساعت 8میرفتن خونه،موقع رفتن به قزوین که شد حتی پول حق ماموریت همراهشون رو هم داده نشد . گفتن:خودتون میخواید برید،نمی خواید نرید. دقیقا همون حرفی که در موقع رفتن ما به همایش اهواز به ما زدن.این فقط دو موردش بود. افسوس میخورم که مراکز دیگه چه جورین و ما چه جوری هستیم.
7-از این به بعد هیچ متنی از من در فضای اینترنت پاک نخواهد شد،چه درست و چه غلط،به من هم هیچ ربطی ندارد که کسی خوشش می آید یا خوشش نمی آید.
من توی اینترنت هویت دارم و اختیار حرف های خودم رو دارا میباشم.به هیچ کسی ربطی ندارد.
8-فکر نکنید که من ترسیدم و متن رو پاک کردم،عمرا من عین خیلی ها خر بشم و غلام حلقه به گوش شما باشم،من کاری رو میکنم که اجازه اش رو دارم،من اجازه دارم با اکانت کاربری خود،در فضای اینترنتی درست،در این سایت،با توجه به قوانین این سایت و دسترسی هایی که دارم ،فعالیت بکنم. با گفتن عبارت :سوخت گیری علمی کنید،نمی توانید دانش آموزان را از هدف خودشون بندازین و یا دهنشون رو بسته نگه دارین،خوش بختانه بیش از 90 درصد از قمی ها حرف های منو تایید میکنند.
9-روز سمپاد ،سر صف همه حرفی از مطهری و خمینی و شریعتی و ... زده شد ولی دریغ از یک تبریک به مناسبت روز سمپاد.
10-همان طور که خودتون می دونید، مملکت ما همه فقط بلدن بگن انتقاد کنین.مثل همون جریانی که یکی از معلمین گفته بود آدم باید انتقاد پذیر باشه،یکی از دانش آموزان گفت آقا یه انتقاد بکنیم؟گفت بفرما،گفت مدیریت چه ربطی به هنر داره؟؟ معلم پرتش کرد از کلاس بیرون. ما هم جرئت انتقاد علنی رو نداریم. ولی خوشبختانه این فضای آزاد و خوب رو جامعه ی مجازی در اختیارمون میگذاره،مطمئن باشید اجازه نخواهیم داد اینجا رو هم مثل فضای بسته ی مدرسه ،کنید و از ما بگیرید.
متاسفانه فقر فرهنگی و فکری چه در مسئولین و چه در دانش آموزان در قم بیداد میکند.همگی متنظر یک تغییر و تحول در سیاست های سمپاد قم هستیم.
این همه صبر کردیم،این دو سال هم روش
و در آخر هم باید بگم :اون آقایی که رفتی حرف های اینترنتی رو گذاشتی کف دست جناب؟؟؟؟،مطمئن باش که توی زندگی خودت موفق نخواهی بود،و برات خیلی متاسفم. افرادی مثل شما لیاقت فضای باز اینترنت رو ندارن،همین بهتر که سرعت پایین اینترنت رو تحمل کنند.

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر
پاسخ : تاسف در مورد قم

کی تو رو لو داده؟
در ضمن به فرض که همه ی حرف های تو چرت و پرت بوده.هیچ احدالنسی حق نداره بره فضولی توی کار دیگران کنه.می شه بیشتر توضیح بدی.

• شروع کننده موضوع

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم
پاسخ : تاسف در مورد قم

توی تاپیک عکس های شهید قدوسی در مورد اتاق کامیپوتر از سایت مدرسه متنی رو کپی کرده بودم و زیرش نوشته بودم که به آقای ملاعلی ..... .
امروز زنگ چهارم توسط مدیریت باهوش مرکز احضار شدم.
صبر کردم و آقای کاظم پناه رو دیدم ،ایشون گفتن این متن رو تو نوشتی؟گفتم بله،گفت از توی سایتت برش دار.
بیچاره فکر کردن این سایت ماله منه،گفتم خیلی ببخشید ولی این سایت سمپادیا ماله من نیست.
گفتن خوشمون نمیاد این متن باشه،برو برش دار.
منم به خاطر آقای عزیزی و کاظم پناه(فقط مطلقا به خاطر همین دو تا) اون پست رو ویرایش کردم:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,1767.msg15221.html#msg15221

نمیدونم کدوم آدم بی فرهنگ و بی جنبه ای من رو لو داده،من کاری نکردم که بخوام بترسم،اگه کاری هم کرده بودم بازم از کسی نمیترسیدم. با شجاعت کامل در مدرسه قدم بر میدارم و اسم خودم رو به جای نام کاربریم قرار میدم و مرکزم رو مینویسم. به کسی قد یه روده ی پشه ربطی نداره.متاسفانه همین کارا(سکوت بیجا و حرف نزدن) رو کردیم که اینجوری دارن سوارمون میشن.

Hespride

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی (ره)
شهر
قم...قم...قم
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مالی
پاسخ : فوق العاده براتون متاسفم

به نقل از علی ابراهیم پور :
متاسفانه فقر فرهنگی و فکری چه در مسئولین و چه در دانش آموزان در قم بیداد میکند.همگی متنظر یک تغییر و تحول در سیاست های سمپاد قم هستیم.
این همه صبر کردیم،این دو سال هم روش
و در آخر هم باید بگم :اون آقایی که رفتی حرف های اینترنتی رو گذاشتی کف دست جناب؟؟؟؟،مطمئن باش که توی زندگی خودت موفق نخواهی بود،و برات خیلی متاسفم. افرادی مثل شما لیاقت فضای باز اینترنت رو ندارن،همین بهتر که سرعت پایین اینترنت رو تحمل کنند.
خب
من اول چند تا چیز روروشن کنم
یکی اینکه آقای ازادگان خودش توی اتاقش، اینترنت پر سرعت داره و هر روز تمام وقت های بیکاریش رو میزاره پای اینترنت. پس بعید نیست خودش خبر داشته باشه ا ز چنین سایتی و خودش خونده باشه
دوم اینکه دلیل نمیشه توی هر آزادی ای هر حرفی دلمون خواست بزنیم. الان اقای ملاعلی میتونه قانونا از شما شکایت کنه. پس شما هم کاملا بی تقصیر نبودید
سوم اینکه اصلا چنین چیزی گفتنش اشکالی نداره. این هم یکی دیگه از ضعف های مدیریته که اینجوری برخورد میکنه

و چهارم که مهمتره اینه که شما اصلا حق اظهار نظر اینجوری در مورد دانش آموزان قمی رو ندارید. مگه چند درصد از بچه ها رو میشناسی که اینجوری حرف میزنی؟؟؟

اما در مورد کل مطلب بگم که فقر فرهنگی با انتقاد نپذیری فرق داره. مدیریت مدرسه ضعیفه و این رو همه میدونن. اگرم ضعیف نیست ، بچه های خیلی راضی نیستن. با این اوضاع کاری که میشه کرد دوتاست. یکی صبر که منتظر باشیم این کادر عوض بشه. دومیش شکایت و کشوندن قضیه به مقامات بالاتر ، که چنین کاری رو ما کردیم و نتیجه اش این شد که دیگه توی شهریه ی بعضی از ماها تخفیف ندادن.
اما اقای ملاعلی هم دبیر ماها بودن و از نظر اخلاقی ما حق بی احترامی نداریم به ایشون. با این حال ،ممکنه روی خیلی از دبیرا ،اسم هایی گذاشته باشیم. این دلیل نمیشه که شما بیای و همه چیز رو بگید/ اینجوری علاوه بر بی احترامی علنی، بقیه ی بچه ها رو هم خراب کردی

در هر حال باید بیخیال قضیه باشید. ما همه ی اینکارا رو کردیم و جواب نگرفتیم. شما هم بهتره بیخیال شید. یه سال دیگه مونده
ماهم پشتتون هستیم.البته معقولانه

• شروع کننده موضوع

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

اول اینکه باید بگم،اینجا یه فضای مجازی هست که همه عین اعضای یک خانواده میمونیم.متنها یه فرق هایی هم داره.
بین اعضای خانواده شوخی و خنده هست،ناراحتی هست،دعوا هم هست،رقابت هم هست،سادگی و صفا و صلح هم هست.
من اون مطلب رو همینجوری دورهمی گفته بودم. خیلی وقت پیش.ولی قبول دارم نباید میگفتم.

معلومه عزیزم،ما اگه اینقدر ساکت نمی نشستیم که اینطوری نمیشد.میشد؟
چرا سایت مدرسه بسته شد؟
چرا غذا خوری پیشرفتی نداشته؟
چرا اینقدر سرد با المیپادی ها و مدال آورنده ها برخورد میکنند
بودجه کجا میره؟

میدونی چیه؟
ما رفتیم پیش ایشون گفتیم بزار یه روحانی دعوت کنیم و یه برگه قبلش پخش کنیم که بگن چه موضوعاتی رو دوست دارن.
موضعاتش اینا بود:
1-ظهور و ویژگی های قبل از آن
2-موسیقی
3-روحانیت زدگی
4-روابط دختر و پسر

وقتی اینونشونش دادیم،داد و بیداد که چرا روحانی میخواد در این موارد حرف بزنه.
شما اسم اینو چی میزاری؟این بی فرهنگی نیست؟

یه سوال دیگه:
اینترنت مدرسه کجا میره؟
اینترنت 512مدرسه چرا همیشه در دسترس نیست؟چرا وقتی به مدیریت مرکز انتقاد میکنیم در مورد اینترنت مدرسه اقدامی نمیشه؟چرا رفاقت معلم ها و مدیر ها باعث میشه ما مظلوم واقع بشیم؟حاجی حاجی گفتن هامون مارو به اینجا رسونده.

silence

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی - شهید قدوسی
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

خوشحالم که می بینم سوال و اعتراضتو ابراز می کنی! شاید اگه همه بچه های شهید قدوسی همین طور اعتراضاتشون و انتقاداتشون رو بیان می کردن کسی جرات نداشت به خواسته هاشون عمل نکنه! الان که دیگه اون جا نیستم احساس می کنم ما تو شهید قدوسی به سکوت و رضایت به حداقل ها عادت کرده بودیم!

• شروع کننده موضوع

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

اول از همه چند تا نکته بگم در جواب تنها جان:
ببین عزیز: من نگفتم که ایشون عمره،گفتم که دیگران این حرفو بهش میزنم.من این حرفو مثل اینکه در جمع خونواده میزنم،زدم.توقع نداشتم ،یه آدم بی جنبه منو لو بده.
ما اینجا مثل اعضای یک خانواده هستیم.

اگه فرهنگمون درست بود،اگه سطح فکریمون درست بود،ساکت نمی نشستیم،الان همه ساکت می شیننن،میرن سر کلاس و بر میگیردن،یه حرفم نمیزنن که این چیه و اون چیه، همیشه هم میان نماز،آقای رییس رو صف اول میبینن،با خودشون میگن خدا رو شکر همه چیز درسته.

به نقل از silence :
خوشحالم که می بینم سوال و اعتراضتو ابراز می کنی! شاید اگه همه بچه های شهید قدوسی همین طور اعتراضاتشون و انتقاداتشون رو بیان می کردن کسی جرات نداشت به خواسته هاشون عمل نکنه! الان که دیگه اون جا نیستم احساس می کنم ما تو شهید قدوسی به سکوت و رضایت به حداقل ها عادت کرده بودیم!
واقعا برای خودم متاسفم،از این که دیر سرمون رو بالا گرفتم،و برای بزرگتر از خودم ها هم متاسفم که چرا ما رو روشن نکردن،چرا خودشون اقدام نکردن.
امروز شروع کردم به امضا گرفتن،همینقدر بهتون بگم که از یه کلاس 33نفری،نزدیک 25نفر امضا کردن. خیلی دیر داریم اقدام میکنیم،ولی هنوز هم دیر نیست. (;

بزارید انتقادات و سوالاتمون رو درست و حسابی بیان کنیم:
1-بودجه ی مدرسه،به کجا چنین شتابان؟
اول از همه بگذارید بحث بودجه رو پیش بکشیم. من و امثال من از وقتی یادمون میاد و وارد این مرکز شدیم از نظر ظاهری و باطنی هیچ تغییری در این مرکز خودمون ندیدیم،حتی یه بار هم یه همایش یا مسابقه برگزار نکردیم که 4 تا مرکز دیگه رو هم دعوت کنیم. حداکثر تلاش مسئولین محترم برای مسابقات ما،مسابقات دهه فکر یا جام رمضان هست. اگه کسی بیشتر از این سراغ داره،بگه. تنها تغییری هم که مشاهده کردیم،برای کامیپوتر های کارگاه یه هدفون خریدن و یه کامپیوتر به کامپیوتر ها اضافه کردن. و اون گوشه ی مدرسه یه انباری ساختن، یه تیکه از زمین مدرسه رو هم چاله کندن و بغلش 4تا میلگرد ریختن که داره آفتاب و زنگ میخوره. همین. پس بقیه ی بودجه کجا میرود؟ خرجی که برای شام و نهار معلم ها پرداخت میشه،از کجا میاد؟ اردو هایی که معلم ها رو میبرن از کجا میاد؟ چرا تحرکی نمیبینیم؟ کجا میرود این بودجه؟ همش میره توی جیب سخنران و مداح؟
:Dهمه میدونن. این همه کار.مگه کممونه؟این همه مداح میان و ما سینه زنی میکنیم-ما باید سوخت گیری علمی بکنیم همیشه،اینو فراموش نکنید. (;
2- اینترنت مدرسه،هلویی در گلویی ....
3- رسیدگی به انتقادات،صندوق سبز،آیا کلید دارد؟
من شماره ی دو و سه رو با هم میگم ، مطمئنا اگه بخونید،عمق فاجعه رو درک می کنید:
مدرسه یه اینترنت adsl پانصد و دوازده داره،سرعتی که کافی نت ها باهاش دارن زندگی خودشون رو می چرخونن،ازش نون میخورن،12تا سیستم رو نگه میدارن با سرعت بالا.ولی نمیدونیم چرا مدرسه ی ما که اینترنت 512داره ،4تا سیستم رو هم نگه نمیداره.و در ضمن من و دوستام که پرمصرف ترین اینترنتی ها هستیم،خیلی کم استفاده میکنیم. میدونید چرا؟ یه چند دلیل:
1- مسئول واحد کامپیوتر یا میخواد بره جلسه(صبحانه میل کنند)
2-یا میخواد بره نماز بخونه و نهار بخوره
3- یا کلاس هست.
4- یا شبکه ها قعطه
5- یا داره آنتی ویروس آپیدیت میشه
6-روز های حرام هفته
توضیح مورد اول:اگه زنگ های اول کلاس باشه،زنگ تفریح اول نمیشه بریم پایین،چون جناب مسئول کامپیوتر میخوان برن صبحانه،اگر هم کلاس نباشه،از اول زنگ میرن صبحانه تا 15دقیقه مونده به آخر زنگ، از اون 15دقیقه هم به زور 5دقیقه میتونیم بریم با سرعتی 1/4دایل آپ.(چرا؟)
توضیح مورد دوم: بعد از زنگ سوم،زنگ تفریح 45-60 ساعته برای نماز و نهار هست،این زمان فرصت خوبی برای بهره وری است،ولی متاسفانه در این بازه ی زمانی برای جلسه ی شماره ی دو (نهار)تشریف میبرن.
توضیح شماره ی سوم: بیشتر ساعا ها پایین کلاس هست.و ما نمیتونیم بریم پایین.
توضیح شماره ی چهارم : شبکه ها قطع شد،پیش پای شما.ببخشید. صبر کنید زنگ بزنم،ببینم چرا قطع شده.
بعضی وقت ها هم برای پر دادن دانش آموزان، شبکه ها یه هویی قطع میشه،ما که نمیدونیم چرا،شما میدونید؟(چرا؟) آخه میدونید چیه،ما داشتیم از پشت در نگاه میکردیم،اینرنت وصل بود،وقتی رفتیم تو یه هویی قطع شد،ای بابا.
توضیح شماره ی پنجم: این گزینه پر استفاده ترین مورد میباشد. هر موقع میریم پایین،داره آنتی ویروس آپدیت میشه،نمیدونیم چرا :(. آخه من موندم،با سرعت 512 چقدر آپدیت کردن طول میکشه،بزارید علمی ترش رو بگم،یکی از هم کلاسی های من 128داره، خودش گفت حداکثر 5دقیقه طول میکشه آپدیت کردن 20مگابایت،پس با این حساب میگیم حداکثر با سرعت 512مدرسه باید 15دقیقه آپدیت کردن طول بکشه. شما حساب کن،از ساعت 6تا3 هر روز میشه 9 ساعت. هر روز این 9ساعت میریم پایین داره آنتی ویروس آپدیت میشه. عجیبا قریبا.تازه نکته ی جالبش اینه که بیش از 90درصد مواقع،4تا سیستم روشنه،اونا هم دارن یه چیز دانلود میکنن. ایشاالله که اونا هم آنتی ویروس آپدیت میکنن. (; ایشاالله که چشم ما اشتباه دیده که داشت حساب بانکی اش رو چک میکرد (; ایشاالله چشم ما اشتباه دیده که داشت در حین تدریس با آی دی عسل مسل چت میکرد. (; ایشاالله چشم ما اشتباه دیده که تند و تند ایمیل میداد (; ایشاالله چشم ما لیست پروکسی هاشو اشتباه دیده (; ایشاالله چشم ما اشتباه فولدر های رمز دارش رو دیده و اشتباهی یکی از کامپیوتر وارد های کلاسمون، تونست بازش کنه و اشتباهی ف؟؟؟ و ع؟؟ ... (; همش اشتباه بوده ایشاالله،ما که چیزی ندیدیم،فقط آنتی ویروس آپدیت شده دیدیم. :D
توضیح شماره ی ششم و گزینه ی دوم و رابطه ی آن : بعد از اینکه رفتیم پیش مدیریت مرکز و نحوه ی استفاده رو گفتیم و گفتیم که داره حیف و میل میشه،ایشون گفتن که من پیگیری می کنم.نتیجه ی پیگیری این شد که 3 روز از روز های هفته به کمپلت اینترنت مدرسه ممنوع شد و اجازه ی ورود نمی دادن و اجازه ی بنده رو از اتاق کامپیوتر ساقط کردن و بنده رو به زور راه میدن،چه برسه به استفاده، در ضمن،سایت بنده نیز ممنوع گردید ،بدون هیچ دلیلی. به گفته ی ایشون (مسئول اتاق کامپیوتر)اینترنت مدرسه برای کار های درسی و و علمیه،به به - به به؛ پس چت با عسل مسل و چک کردن حساب بانکی و ایمیل چک کردن و دانلود کردن هایی که نمیدونیم چی بود،همگی کار علمیه. نتیجه ی گزارش خطاها در مرکز ما این هست،محدودیت بیشتر.

ادامه در پست بعدی >>

• شروع کننده موضوع

sampadcity.com

کاربر فوق‌حرفه‌ای
شهر
قم

یه جعبه ای هست،زدنش به دیوار،روش نوشتن صندوق سبز، ما توی عمرمون ندیدیم این صندوق رو باز کنن. اصلا کلید داره؟شاید-انشاالله که داره.
4- تیم رباتیک از پشتیبانی،ساپرت و موتور جنس چینی گرفته تا حق ماموریت قزوین
حرف هایی که در این رابطه میزنم،از طرف کسی نیست،خودم رفتم تحقیق کردم در موردش.حالا شما گوش بده و ببین.
از تابستان سال گذشته یه عده دانش آموز فعال مدرسه خود جوش شروع کردن دو نفری کار رباتیک کردن.اونم توی آزمایشگاه زیست. بزارید حرف آخرم رو اول بزنم. کل هزینه ای که برای اینا خرج شد به گفته ی خودشون حداکثر 150تومن هم نمیشد، که صرف خریدن 4تا موتور جنس چینی(از نوع بدترین جنس)گردید. به قول خودشون ما اول کارمون توی آزمایشگاه زیستمون، پیچگوشتی نداشتیم برای باز کردن پیچ ها،با چاقو قرازه پیچ باز میکردن. به گفته ی خودشون توی تابستون ،گل گرما،اونم توی قم،توی ماه رمضون، اونم توی آزمایشگاه زیست که هیچ تهویه ی مناسبی نداره، بدون پنکه کار میکردن.گریه تون نمیگیره؟ به قول خودش،ذره ذره چیز هایی که هست،از مقاوت بگیر تا سیم لحیم همه از پول بچه ها بوده. شاید اون بنده خدایی که این حرفا رو به من زده راضی نباشه من اینا رو اینجا بنویسیم. ولی باید بنویسم و رضایتش رو جلب کردم و میکنم. چون باید خبر داشته باشین که چه میگذرد.
خودم میدیم که از صبح از ساعت 6میان مدرسه و ساعت 8میرن خونه تازه و کلی هم درس میخونن. و کلی هم منت های جناب مسئول رو تحمل میکردن. خوبه یه خورده در مورد کامپیوترشون براتون بگم. یه کامپیوتر برای برنامه نویسی رباتیکشون،با مانیتور هایی که 10دقیقه بهشون نگاه کنی از چشمت آب میاد و شب خوابت نمی بره.، مادربردی که گرافیک یا رمش آتیش گرفته بود. هاردش فکر کنم 100مگابایت هم نمیشد. با این وسایل کار کردند. از پول خودشون ،از زحمت خودشون،از کار خودشون. حالا بزار بقیش رو بگم که دردناک تره. موقع رفتن شد به قزوین. رفتن پیش رییس. میدونی آقای رییس چی بهشون گفت؟ «میخواید خودتون برید،نمیخواید هم نرید.» حتی حاضر نشد حق ماموریت همراه این گروه رو بده،حتی اون همراه حاضر شد مفتی بره ولی اجازه ی رفتن رو صادر نکردن. آخرش اینا با پول خودشون رفتن و رتبه ی 7-8 آوردن. با حداقل امکانات. از اون سه تا تیمی که به ذوق و شوق این دو نوجوون درست شده بود(خودشون یه تیم بودن و بر اثر شوق فراوان این دو افراد دیگه هم تیم تشکبل دادن) خودشون اول استان شدن و اون دوتا مشترکا دوم استان. حتی حاظر نشدند سر صف بگن دستتون درد نکنه،دست مریضاد. حتی اسم اینا رو مثل اون کسایی که توی مسابقات فرهنگی رتبه آوردن،نزدن توی مدرسه، واقعا لیاقتشون اینه؟ اینه جواب تلاش ها و فعالیت ها. اون وقت اسمش به نام مدرسه تموم میشه و آقای رییس هم همیشه میگه:« من کمکشون کردم»
واقعا باید اینجوری برخورد بشه؟ توی مدرسه ای که هیچکس از رباتیک حرفی نمیزد، اینا با حداقل امکانات این رتبه رو آوردن خداییش نامردی نیست؟ اگه شما فضای تنگ اون آزمایشگاه رو ببینی، فرار میکنی،جا برای نفس کشیدن هم نداره. این حقه؟اینطوری باید به نخبه ها برخورد کرد؟ به قول یه بنده خدایی میگفت یه تیمی توی استانی اول شد از یه مدرسه ی عادی،مدیرشون براشون لپ تاپ خرید،اون وقت به اینا یه تقدیر و تشکر خشک و خالی هم نکردن.
5- المیپادی ها و رتبه آورنده ها ، فقط اسم و همین؟
امسال از نظر رتبه آوردن ها و المیپادی ها مدرسه ی ما خیلی خوب کار کردند.تنها کاری که برای اینا شد،این بود که اسمشون رو بزنن توی برگه ،بزنن سینه دیوار.(همین کارو برای رباتیک هم نکردن). مدرسه های دیگه زجه میزنن برای یه نفر المپیادی،اون وقت توی مرکز ما حتی یه تشکر زبانی ،سر صف هم از بچه ها نشد.
6- پیشرفت چیست؟؟؟-خوردنی است؟؟!!!
یه نگاهی به نمودار پیشرفت های مرکز قدوسی در چند ساله ی اخیر(آخرین مدیر)بندازید.سال به سال شیب رشد ما رو به پایین بوده. قبولی های ما توی شریف سال به سال کمتر و کمتر میشه،طلا های المیپادی مون توی چند ساله ی اخیر به انگشت های یک دست هم نمیرسه. ما دیگه نمیدونیم پیشرفت یعنی چی.
انشاالله با یه اطلاعات آماری کامل در روز های آینده خدمت میرسم.

ادامه در پست بعد >>

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

به نقل از علی ابراهیم پور :
اوحداکثر تلاش مسئولین محترم برای مسابقات ما،مسابقات دهه فکر یا جام رمضان هست. اگه کسی بیشتر از این سراغ داره،بگه.
مسئولین؟خودمون رو پاره کردیم تا همین جام فجر رو برگزار کردن.سه ماه داشتیم توی شورا کار می کردیم،برای چی؟یه مسابقات فوتبال معمولی.آخر سر هم بعضی ها(!)رفتن سر صف و همه چیز رو به پای خودشون نوشتن.

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

واقعا برخورد خوبی داشتن با انتقاد شما ها !!! "خوشمون نمیاد اون متن باشه" هم حرف خوبیه ها !! اگه هر جای مملکت اینطوری با انتقادات برخورد بشه مطمئن باشید پیشرفت می کنیم! مطمئن باشین! (وقتی اقشار ظاهرا فهمیده اینطوری باشن ...!)

محمد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
مدال المپیاد
ریاضی و کامپیوتر

به نقل از مـ‌‍‌‌همّد بذرکار :
اگه هر جای مملکت اینطوری با انتقادات برخورد بشه مطمئن باشید پیشرفت می کنیم!
چرا اگه؟مگه همه جای مملکت این جوری نیست؟از رییس جمهور گرفته تا مدیر یه مدرسه عادی.رییس جمهورش،وقتی انتقاد می شنوه،منتقین رو به بی سوادی و نفهمی متهم می کنه،مدیر سمپاد،یه جور دیگه برخورد می کنه.کل مملکت ما همین جوره.وقتی که ملاک برای تعیین مدیر و مسئول سابقهی جنگ و درصد جانبازیته،چه توقعی می شه داشت؟

trustme

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
1387
دانشگاه
دانشگاه خواجه نصیر طوسی
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

حداقلش اینه که بنده انتقاد رو می شنوم و بهش اهمیت نمی دم ... این ملت ایرانی دیگه زیادی اصیلن .. اه اه ! چرا همش فکر می کنیم این کارا توی خون ماست !!؟
حداقل اینکه این مسئولین بشنون ... توجه نکنن ... نه اینکه بگن برین پاک کنین !!

sayyed

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي قم
شهر
قم
مدال المپیاد
کمی شیمی
دانشگاه
شريف
رشته دانشگاه
مکانیک

بازم خوبه اونا خودشون شروع به كار رباتيك كردن. اما ما رو حتي نذاشتن شروع كنيم و كلي ايده كه براي پروژه مون داشتيم نقش بر آب شد و پودر شد و دود شد و رفت هوا!!
بيچاره آقاي مهري!

ye dooste khoob

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد قدوسي- قم
مدال المپیاد
سال دوم ریاضی و کامپیوترسال سوم ریاضی و فیزیک و نجوم
رشته دانشگاه
عمران

هرچند از نظر من بهر حال توهين به دبير در يک جاي نسبتا عمومي که تو مثلا يکي ديگه که مي ياد توي سايت رو نمي شناسي کار شايسته اي نيست ولي واقعا شهيد قدوسي قم خيلي وضعش خرابه يجورايي خفقانه !!!!!!!!!!!!!!!! ( در گوشي: من خودم يکي از معلم ستيزهام!!!! ولي خوب قبول کن نبايد اون متنو مي نوشتي حالا کاريه که شده . به هر حال من با انتقادايي که کردي موافقم و به نظرم درست مي گي ( درگوشيه درگوشيييييي: به خصوص قسمت مسئول کامپيوتر) مي بيني براي تاييد حرفت هم جرات ندارم!!!!!!!!!)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا