• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Twilight

از سری فیلم (یا کتاب)های twilight saga کدوم رو بیشتر میپسندین؟

• twilight

رای‌ها: 35 50.7%
  • new moon

رای‌ها: 8 11.6%
  • eclipse

رای‌ها: 4 5.8%
  • breaking dawn part I

رای‌ها: 9 13.0%
  • breaking dawn part II

رای‌ها: 13 18.8%

• رای‌دهندگان
    69

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : سپيده دم

آره ، گریمش افتضاحه رسما آرایشش کردن!!!!!

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک
پاسخ : سپيده دم

خبر جدید:
ساميت انترتينمنت امروز تائيد كرد كه حماسه ي گرگ و ميش: سپيده دم در دو فيلم مجذا در دو پرده، كه اولين قسمت آن هجدهم نوامبر 2011 روي پرده ي سينماها خواهد رفت. برنده ي اسكار، بيل كاندون، هر دو اين فيلم ها را كارگرداني خواهد كرد.

با نقش آفرزيني كريستين استوارد، رابرت پتينسون و تيلر لاوتنر همراه با بيلي بروك در نقش چارلي سوان در كنار اعضاي خانواده ي كالن: پيتر فاسينلي، اليزابت ريسر، جكسون رادبون، نيكي ريد، اشلي گرين، كلان لاتز و غيره...

فيلم نامه ي اين پروژه، كه بر اساس چهارمين رمان سري توآيلايت نوشته ي استفني مه ير هست، در هر حال حاضر توسط مليسا رزنبرگ نوشته مي شود با تهيه كنندگي ويك گادفري، كارن روزنفلت و استفني مه ير. ساخت اين از پاييز امسال آغاز خواهد شد.

maspadana

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
بلا ادوارد و بقیه برو بچ خون آشام

فردا یعنی 9 تیر ماه برابر با 30 ژوئن 2010 فیلم سوم از مجموعه افسانه گرگ و میش (twilight saga) با نام کسوف(eclipse) اکران میشه برای همین من می خوام عکس مصاحبه و دیگر مسائل مربوط به این فیلم فوق العاده زیبا رو برات بزارم که شما هم چیزی دارید رو کنید ممنون می شم :D

maspadana

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
پاسخ : بلا ادوارد و بقیه برو بچ خون آشام

مشخصات فیلم گرگ و میش(twilight)
کارگردان: کاترین هاردوایک(Catherine Hardwicke)
نویسنده: ملیسا روزنبرگ (Melissa Rosenberg)(فیلمنامه)
استفانی مایر (Stephenie Meyer)(رمان)
ژانر: درام | فانتزی | عاشقانه | ترسناک
تاریخ انتشار: 21 نوامبر 2008(آمریکا)
جوایز: برنده 23جایزه و 7 نامزدی
بازیگران:
کریستین استوارت (Kristen Stewart) در نقش بلا سوان
رابرت پیتنسون (Robert Pattinson) در نقش ادوارد کالن
بیلی برک (Billy Burke) در نقش چارلی سوان
پیتر فاسینلی(Peter Facinelli) در نقش دکتر کارلایل کالن
اشلی گرین (Ashley Greene) در نقش آلیس کالن
رده سنی :PG-13 (افراد زیر سیزده سال به همراه والدین)
مدت: 122 دقیقه
محصول: آمریکا
زبان : انگلیسی

مشخصات فیلم دوم از مجموعه افسانه گرگ و میش (twilight saga) با نام ماه نو (new moon)
کارگردان: کریس ویتز(Chris Weitz)
نویسنده: ملیسا روزنبرگ (Melissa Rosenberg)(فیلمنامه)
استفانی مایر (Stephenie Meyer)(رمان)
ژانر: درام | فانتزی | عاشقانه | ترسناک
تاریخ انتشار: 20نوامبر 2009(آمریکا)
جوایز: برنده 1جایزه و 9نامزدی
بازیگران:
کریستین استوارت (Kristen Stewart) در نقش بلا سوان
رابرت پیتنسون (Robert Pattinson) در نقش ادوارد کالن
بیلی برک (Billy Burke) در نقش چارلی سوان
پیتر فاسینلی(Peter Facinelli) در نقش دکتر کارلایل کالن
اشلی گرین (Ashley Greene) در نقش آلیس کالن
رده سنی :PG-13 (افراد زیر سیزده سال به همراه والدین)
مدت: 130دقیقه
محصول: آمریکا
زبان : انگلیسی

death

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1 شیراز
شهر
شیراز

من همشون کتابشون رو خوندم ولی new moon اصلا شبیه کتابش نبود ! حسابی گند زده بودن ! راجع به eclipse هم احساس خوبی ندارم ! چون خیلی تند درستش کردن ! تا اونجایی که یادمه 27 فصل بود پس باشد طولانی باشه ! ( twilight & new moon بیست و چهار فصل بودن ! )

maspadana

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

این یه استیل از فیلمه
http://lovingrob.files.wordpress.com/2010/06/pxp_1.jpg

در لینک زیر می تونید مجموعه ای از عکس های این سریال رو ببینید
http://www.lionandlamblove.org/gallery/displayimage.php?album=2089&pos=1

توی قسمت کتاب های سایت تاپیکی برای نویسنده کتاب گرگ و میش وجود داره که می تونید به آن مراجعه کنید
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,18742.0.html

// چند پست متوالی شما یکی شدن. لطفا پشت سر هم پست ندین. ممنون.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
پاسخ : New Moon / Eclipse

یه تاپیک دیگه هم درباره twilight قبلا زده شده بود ، دو تاپیک رو با هم ترکیب کردم.

+ قسمت سومش به نظرم باید جالب باشه!

maspadana

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

مصاحبه رابرت پیتنسون:
چه چيزي تو رو بسمت موفقيت هدايت مي كنه؟

احتمالاً ترس از شكست و احساس بي كفايتي كردن.

اين نقش به عنوان يك قهرمان عاشق پيشه شناخته ميشه، اما ادوارد همچنين خيلي حسوده. فكر مي كني ادوارد در روند فيلم ها چطوري تغيير كرده؟

در دو فيلم اول، اون از واقعيت خيلي احساس دوري مي كنه، و در آخر يك چيز رو كه مي تونه بهش خودشو نگه داره پيدا مي كنه، احساس مالكيت داشتن و حسادت كردن از اونجا مياد. فكر مي كنم، همين طوري كه مجموعه پيش ميره، اون دنياي معاصرش رو بيشتر قبول مي كنه. تمام چيزهايي كه پيش خودش فكر مي كرده ناقصه قبل از اينكه شروع كنه به كل محو بشه و، من سعي دارم اينجوري اون رو بازي كنم. اون در كسوف يك مقداري از لاك خودش بيرون مياد، پس اميد وارانه، تا آخر سپيده دم، اون يه پسر هفده ساله ي عادي شده، كه فقط يه خورده رنگ پريدس.

چيزي هم مجبور شدي براي كسوف ياد بگيري؟

فكر كنم بايد ياد مي گيرفتم كه چطور درست بدوم. توي دو فيلم آخر، پاهام به هم گير مي كرد و مي دويدم و اين دفعه بايد طوري به نظر مي رسيدم كه مي تونم با استواري بيشتري بدوم. واسه همين، زمان زيادي رو روي تردميل خيلي بزرگ صرف كردم و ازم فيلم مي گرفتن تا حواسم باشه فرمم رو حفظ كنم.

تا حالا براي عشق يه زن با كسي دعوات شده؟

آره، احتمالاً. اما فكر نكنم براي عشق بوده. بيشتر سر غرور بوده.

تا حالا به خاطر يك زن با شخص ديگه اي رقابت كردي؟ مثل رقابت ادوارد با جيكوب؟

رقابت؟ نه، نكردم. من تو اين كار خوب نيستم. فقط رهاش مي كنم. تازه، اگه تو اول با دختره بوده باشي، ممكنه يه كم وادار به جنگ بشي. اما من هيچ وقت توي موقعيت جيكوب خودم رو قرار نمي دم. اون موقع، تو فقط اون كسي ميشي كه بين دوتارو به هم زده.

كار كردن نزديك در اين برهه ي زماني با تيلور چطور بود؟

آره، خوب بود چون من هيچ وقت به جز يه صحنه هاي كوچيك، جز كريستين با كسي كار نكرده بودم. در اين داستان ادوارد احساسات بدي رو پيدا مي كنه، مثلاً به جيكوب حسادت مي كنه و قادر نيست وقتي اون هست خودشو كنترل كنه چون اون خيلي پا رو دمش ميزاره. بازي احساسات بزرگتر خيلي راحت تره، وقتي اجازه ميدي كسي توي گاردت نفوذ كنه. واسه همين، انجام اينها با تيلر فوق العاده بود. اون هم خيلي خوبه.

صحنه ي به خصوصي بود كه بيشتر از همه ازش لذت بردي؟

چندتا صحنه بود، بودن تيلور در اونجا خيلي باحال بود. اون صحنه هايي رو دوست دارم كه بلا بايد در آن واحد جلوي جيكوب و من يه چيزي رو فاش كنه. ازون چيزاييه كه ميشه باهاش ارتباط برقرار كرد. بيشتر وقت ها، فقط بلا هست و اون سعي داره كه چيزي رو به ادوارد انتقال بده و ادوارد خيلي با اون همدردي مي كنه كه مي خواد يه پسر ديگه رو ببينه و موضوع فقط رابطشون نيست، شخص ديگس. اين يه خورده جذاب ترش كرده بود.

فيلمبرداري صحنه ي چادر چطوري بود؟ سخت بود كه عصبي نشي؟

اولين باري كه اون صحنه رو گرفتيم، من واقعا داشتم قاطي مي كردم. نمي دونم چرا. فكر مي كنم به ترس از فضاهاي بسته ربط داشت چون واقعاً داشتيم توي يه چادر فيلم مي گرفتيم. نمي تونستم تحملش كنم. همش ديالوگ هامو يادم ميرفت و خيلي عصبي بودم. فقط مي خواستم به هر كسي كه نزديكم بود مشت بزنم. داشتيم برداشت سوم رو ميگرفتيم، كريستين قرار بود روي زمين خواب باشه و ديد كه من دارم بهم ميريزم. وسطاي صحنه، اون يه دفعه چشاشو باز كرد و فقط به من زل زد و در طول فيلم برداري همش سعي مي كرد كه منو بخندونه. اين جدي ترين صحنه توي تمام فيلمه. براي دو ثانيه ي اول دلم مي خواست خفش كنم، اما بعد ديگه نمي تونستم جلوي خندمو بگيرم. وقتي درست پيش رفت ديگه صحنه رو تا آخر رفتيم و اين به خاطر كار اون بود.

اين فانتزي اي كه درمورد باهم بودن تو و كريستين توي زندگي واقعي به وجود اومده رو متوجهش ميشي؟

شما متوجهش مي شيد؟ نه، واقعاً نه. خوب، به گمونم من مردم خيلي اين مجموعه رو دوست دارن. نتيجه گيري اي كه من كردم اينه كه اونا فقط مي خوان همه چيز راجع به توآيلايت باشه.

تو مثل ادوارد، به داشتنن روح اعتقاد داري؟

آره، مسلماً. يادم نمياد كي اين رو گفت، اما روح و بهشت بايد وجود داشته باشه چون آدماي خوب به اندازه ي كافي روي زمين پاداش نمي گيرن. من هميشه اين اين عقيده رو دوست داشتم، اگر كه منطقيه.

بزرگترين تغييري كه ديويد اسليد بوجود آورد چي بود؟

فكر مي كنم اون واقعاً در تلاش بود كه اين خيلي رسمي نباشه. از ديد من، ادوارد هميشه خيلي محاسبه گر بود و عجله نمي كرد. و ديويد مي خواست مي خواست كه به همه چيز سرعت بده و اون رو آسيب پذيرتر كنه.

جيكوب يه ديالوگي توي اين فيلم داره كه ميگه از ادوارد هات تره. فيلم برداري اون صحنه چطوري بود؟ ناراحت نبودي كه ادوارد يه جواب تند و تيز واسه اون حرفش نداشت؟ مي خواي الان به اين مسئله اشاره كني؟

چيزي نيست كه بتوني بگي. «آره، جون خودت!» «حداقل من داغ تر از تو يكي نيستم!» نمي دونم. آره، جالب بود جيكوب كلمات كليدي خيلي داره، مخصوصاً با من. بنا به دلايلي، كار كردن با تيلور خيلي برام باوزه اس. يه چند تا صحنه ي مقابله هست كه من يه خورده اونو هل ميدم، با خودم فكر كردم اگه بگيرمش و يه جوري واقعاً بترسه، از كوره در ميره و تمام صحنه از اين رو به اون رو ميشه. وقتي شونشو گرفتم، فهميدم بزرگتر از اين حرفاست كه بشه نگهش داشت، بنابراين فقط دستمو انداختم. خجالت آور بود. البته، بدجور گرفتمشا. اون مجبور بود يه لباس گرگي خاكستري پلاستيكي بپوشه و سعي كنه وحشتناك باشه و كريستين سرشو ناز كنه. خيلي خنده دار بود.

ادوارد و ويكتوريا يه صحنه ي جنگ خيلي باحال توي اين فيلم دارن. تو و برايس دالاس هووارد چقدر بايد تعليم مي ديدين و جنگيدن با يك دختر چطور بود؟

عجيبه، يكي از تهيه كننده ها به من گفت: «واو تو توي اون صحنه ي جنگ خيلي هيجان زده به نظر مياي! بيشتر از هر فيلم ديگه ي اين مجموعه.» من يه مقدار با برايس تمرين كردم. اين كارها با اون خيلي سخته چون اون از آروم ترين و لطيف ترين كساييه كه تاحالا ديدم و هميشه وقتي يه كاري مي كني مي خنده. تازه نگران اين بود كه نكنه به من صدمه بزنه. خشونت آميز ترين كارايي رو كه ممكن بود با يه بدل كار كه خيلي خيلي محكم بود انجام دادم. اما با برايس كمترين مقدارشه، ما فقط مي تابيم و همديگه رو مي گيريم. جالب بود.

آيا مي ترسي كه كارهاي ديگت با ادوارد كالن تطابق داده بشه؟

من هميشه اين عقيده رو داشتم كه اگر چيزي خيلي سريع همه جارو مي گيره، همون مدت هم طول مي كشه تا مردم سراغ چيز ديگه اي برن. نمي دونم. اميدوارم كه اين طور نشه. شايد هم چيز خوبي باشه. هيچ نظري ندارم.

هيچوقت سايت هاي طرفدارهاتو چك مي كني؟

اين باور نكردنيه كه چقدر سريع اونها اطلاعات رو مي گيرن. بعضي وقتا، اونا رو چك مي كنم كه ببينم برنامم چطوريه، مخصوصاً آخر هفته ها كه نمي تونم مدير برنامه هامو گير بيارم. بودن در توآيلايت عجيبه چون تعداد زيادي از طرفدارها روي اينترنت با هم يه جامعه تشكيل دادن. مردمو مي بينين كه سر لوكيشن فيلماي ديگه ي من ميان تا عكس بگيرن. عجيبه.

تو در اولين ساندترك فيلم ها بودي. آيا براي فيلم هاي ديگه هم دوست داري آهنگي رو اهدا كني؟

من يه سري كارا كردم. هميشه تفريحي بوده. اين خيلي خوشايند بود كه توي اولي نقشي داشته باشم. من همين چند روز پيش واسه اولين بار توآيلايت رو توي تلويزيون ديدم. و وقتي آهنگم اومد، فقط به اين فكر مي كردم كه چقدر غريبو عجيبه كه من واقعاً يك آهنگ توي فيلم داشتم. حيرت زدم كه كاترين (هاردويك) اون رو گذاشت. اين نشون ميده كه چطور هيچ كدوم از ما به اين فكر نكرده بوديم كه قضيه چقدر بزرگ ميشه. من هيچ وقت فكر نكرده بودم كه مردم برن و ساندترك رو بخرن. واسه همين الآن يه خورده رو اعصاب ميره. نمي دونم. شايد بازم اين كارو كردم.

فكر مي كني روند پيشرفت ادوارد توي سپيده دم چطوريه؟

من هنوز سپيده دم رو نخوندم. يه ماه بعد از كاري كه الآن دارم مي كنم شروعش مي كنم و هنوز نخوندمش. قصد نداشتم تا الآن نخونده بزارمش. داستان واقعاً هيجان انگيزيه. اطلاع ندارم. فقط يه شايعات كمي از اينكه چي توي داستان اتفاق ميفته شنيدم، اما واقعا نمي دونم چه اتفاقي قراره بيفته.

چه مدته كه مي دوني سپيده دم قراره دوتا فيلم بشه؟

وقتي مقاله ها نوشتن من راجع بهش فهميدم.

تا حالا با بيل كاندون ملاقات كردي؟

چند هفته ي پيش خيلي كوتاه ديدمش، تقريباً اتفاقي، درست قبل از مراسم MTV. اون به نظر فوق العاده مياد. به نظر يه فرد خيلي خيلي مهربون و خوب مياد. راجع به جزئيات هيچ چيزي باهاش حرف نزدم. اما، Gods and Monsters اون فيلم شگفت انگيزيه. فكر مي كنم خوب از آب در مياد. هنوز حتي نمي دونم كه قراره كجا فيلم برداريش كنن و اين چيزا.

مي توني راجع به پروژه هاي آيندت به ما بگي و اينكه چه نقشي رو در اون فيلم ها داري؟

بلامي راجع به كاراكتريه به نام جورج دورِي، كه قبلاً سرباز بوده و در سال 1890در پاريس زندگي مي كنه و پولي نداره. در اصل، اون چيزي نداره كه پيش ببرش. اون نسبت به همه چيز حسادت مي كنه. من داستانش رو خيلي دوست داشتم. بچه هاي اين دوره باهاش احساس ارتباط مي كنن. مردم مي خوان كه وارد يه كاري بشن، اما نمي خوان مشكلي سر راهشون باشه. مي خوان كه سالي 100،000$ براشون بباره. اين كاراكتر دقيقاً همين جوره. اون هيج استعدادي نداره. تنها كاري كه مي كنه اينه كه، اتقاقي، يه كسي رو پيدا مي كنه كه توي ارتش باهاش بوده و يك نفر ديگه رو كه مي خواسته تحت تأثير قرارش بده، واسه همين بهش پول ميده و اين جا اونجا با خودش مي برش. و آخرش اون فرد مي فهمه كه انگار شيطان رو به خونش دعوت كرده بوده. جرج زنش رو فريب ميده، همسر دوست هاشو فريب ميده و هر زن با نفوذ ديگه اي رو كه به تورش مي خوره باهاش رابطه ي نامشروع برقرار مي كنه. اون جامعه رو خراب مي كنه و ميليون ها ميليون فرانك بدست مياره. كاراكتر خيلي جالبي بود و كاملاً غير اخلاقي.

آب براي فيل ها داستانيه در باره ي يك پسر در 1931 كه والدينش توي يك تصادف رانندگي مردن. در حالي كه اون در دانشگاه، علوم طبيعي مي خونه. اون روي يه قطار مي پره و با نا اميدي دنبال اينه كه يه چيز ديگه اي پيدا كنه و در نهايت گذرش به يه سيرك مي افته و عاشق ستاره ي سيرك كه همه واسه ديدن اون ميومدن و همچنين همسر رئيس سيرك هم هست مي شه. تمام آشوبا بعد از اون اتفاق ميفته.

Unbound Captives (زنداني رها شده) رومانتيك دراما/ وسترنه و كاراكتر من نقش پسر Rachel Weisz رو بازي مي كنه. اون وقتي چهار سالش بوده توسط كومانش ها دزديده ميشه و اونا بزرگش مي كنن. مادر من 15 سال رو صرف اين كرده كه منو پيدا كنه. من درحالي برمي گردم كه ديگه نه مي تونم انگليسي صحبت كنم، نه اون رو مي شناسم و نه اون منو ميشناسه. من مثل كمانش ها بر گشتم و بايد ياد بگيرم كه چطور دوباره توي محيط جديد زندگي كنم.

maspadana

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم

می تونید مصاحبه رابرت پیتنسون را از لینک زیر مشاهده کنید
http://www.collider.com/2010/06/12/robert-pattinson-interview-the-twilight-saga-eclipse/

به نقل از peg0a2h1 :
+ قسمت سومش به نظرم باید جالب باشه!

جالب برای یه لحظه اشه فوق العاده است

esfredj937

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فــرزانـگان I تـهران
شهر
تــهــران
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

بچه ها حدودا" 20 دقیقه تا اکران eclipse مونده....اگه خواستین یه سری به این سایته بزنین....خیلی خوب و کامله.....عکساشم خیلیی باحاله....
http://movies.yahoo.com/movie/1810074301/info

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از maspadana :
جالب برای یه لحظه اشه فوق العاده است
مثلا ازدواج میکنن بعدش چی میشه؟
بچه دارم میشن؟

poorya.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
فقط یه دونه ریاضی فقط مرحله اول

همونطور که احتمالا میدونین "خسوف" ، قسمت سوم مجموعه آخر ژوئن اکران شد . البته اگه اشتباه نکنم از دیروز این فیلم رو می تونین از سرور های مختلف دانلود کنین .

این سه گانه بر اساس یک مجموعه رمان با همین اسم ساخته شده . اسم نویسنده ، استفنی مه یره . ویکی پدیا فارسی تو صفحه مربوط به رمان سپیده دم ، لینک های جالبی داده .

خسوف در سه روز اول اکران ، در 4468 سالن ، 121 میلیون دلار فروش داشته که "سامیت اینترتیمنت" رو به عنوان پخش کننده فوق العاده از حمایت این فیلم راضی میکنه .
فقط یادآوری می کنم که ارباب حلقه ها ، سه گانه معروف دیگه ای بود بر اساس یک رمان ساخته شده بود . خدا رو شکر که تلوزیون ایران این مجموعه رو قابل پخش نمی دونه !

papari

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين
شهر
اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسي صنايع

یه لینک برا دانلود لطفا....فیلتر نباشه اینم نباشه:http://www.magicp30-7.com/movie/دانلود-فیلم-the-twilight-saga-eclipse.html#more-4463
:D :D :-" :-" :-" :-[ :D

reza-handsome

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد

قسمت 3 تو باکس آفیس اوله
واقعا ترکونده

lily.hozak

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قم
شهر
قم
مدال المپیاد
اینو معنیشو نمیدونم....
دانشگاه
ان شاا... هرجا.
رشته دانشگاه
اگر امسال و به سلامتی رد کنم میخوام برم مهندسی پزشکی اگه خدا بخواد....

از اينجا ميتونيد dl كنيد

www.magicp30-8.com

يا

www.generalha.ir

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از JoLLy GirL :
مثلا ازدواج میکنن بعدش چی میشه؟
بچه دارم میشن؟
آره!!! :D بچه شونم یه چیزی تو مایه های خون آشام میشه گاز میگیره و خون می خوره ولی زهر نداره و کسی رو نمیتونه خون آشام کنه!!

reza-handsome

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
ادامه صدرنشینی «خسوف» در دنیا +عکس

6pfgj77j6b5l3loz3ggu.jpg

twilight_eclipse_04.jpg

رومانس خون آشامی «ماجرای دنباله دار گرگ و میش: خسوف» برای دومین هفته پیاپی صدرنشین بازار بین المللی شد و انیمیشن سه بعدی «من نفرت انگیز» عنوان پرفروشترین فیلم این هفته آمریکای شمالی را از آن خود کرد.

به گزارش خبرآنلاین، «ماجرای دنباله دار گرگ و میش: خسوف» با بازی رابرت پاتینسن و کریستن استیوارت این هفته تنها با 12 درصد کاهش در 9440 سینما در 63 کشور 1/81 میلیون دلار به دست آورد و فیلم اول در سطح بین المللی شد.

سومین فیلم مجموعه سینمایی «گرگ و میش» بعد از 12 روز فروش خود را به 219 میلیون دلار رسانده است. «خسوف» این هفته در بازار آمریکا و کانادا هم موفق بود و با 49 درصد کاهش از جمعه تا یکشنبه در 4468 سینما 4/33 میلیون دلار فروخت و در رده دوم جدول قرار گرفت.

مجموع فروش این پروژه 68 میلیون دلاری در آمریکای شمالی پس از 12 روز 237 میلیون دلار و فروش جهانی آن 456 میلیون دلار شده است. «ماه نو» فیلم قبلی «گرگ و میش» پارسال در 12 روز اول اکران 7/235 میلیون دلار فروخت و در نهایت در آمریکا و کانادا با 6/296 میلیون دلار به کار خود پایان داد.
fwpqc0uxsumollpxj3op.jpg

svi2yehyocwm29hszd.jpg

عنوان پرفروشترین فیلم این هفته آمریکای شمالی از آن کارتون سه بعدی «من نفرت انگیز» تولید یونیورسال استودیوز شد. این پروژه 70 میلیون دلاری از جمعه تا یکشنبه در 3476 سینما 1/60 میلیون دلار به دست آورد.

«من نفرت انگیز» به کارگردانی پی یر کوفن و کریس رنو درباره سه دختر یتیم است که می کوشند مردی که قصد دزدیدن ماه را دارد، از این کار منصرف کنند. استیو کارل، جیسن سیگال، راسل برند، ویل آرنت و میراندا کاسگرو صداپیشه های این فیلم هستند.

موفقیت «من نفرت انگیز» بیشتر از این جهت اهمیت دارد که پس از «داستان اسباب بازی 3» دیسنی/پیکسار و «آخرین مامور کنترل هوا» پارامونت، سومین فیلم سه بعدی است که این روزها در آمریکا اکران شده است. «من نفرت انگیز» در سطح بین المللی تنها در چهار بازار افتتاح شد و پنج میلیون دلار فروخت.

فیلم مردانه «غارتگران» با بازی آدرین برودی، لارنس فیشبرن، تافر گریس، آلیس براگا و دنی ترخو نیز در اولین هفته اکران در آمریکا فراتر از انتظار ظاهر شد و با 3/25 میلیون دلار فروش در 2669 سینما پس از «من نفرت انگیز» و «خسوف» در رده سوم قرار گرفت.

این فیلم ترسناک و افسانه علمی «غارتگران» را نیمرود آنتال فیلمساز مجارستانی کارگردانی کرده و رابرت رودریگز فیلمساز مکزیکی تهیه کننده آن است.

«غارتگران» دنباله ای بر دو فیلم «غارتگر» 1987 و «غارتگر 2» 1990 است. داستان درباره گروهی جنگجوی ماهر است که تحت تعقیب اعضای یک گونه بیگانه بی رحم معروف به «غارتگران» هستند.

انیمیشن سه بعدی «داستان اسباب بازی 3» در چهارمین هفته نمایش تنها 27 درصد تماشاگران خود را از دست داد و با 22 میلیون دلار فروش در 3753 سینما ضمن اینکه در رده چهارم قرار گرفت، مجموع فروش خود را به 2/340 میلیون دلار رساند.

«داستان اسباب بازی 3» در سطح بین المللی هم در 39 کشور و 6992 سینما 1/39 میلیون دلار فروخت. فروش بین المللی فیلم 1/213 میلیون دلار و فروش جهانی آن (با احتساب بازار آمریکا) 3/553 میلیون دلار شده است.

فانتزی کودکانه و سه بعدی «آخرین مامور کنترل هوا» به کارگردانی ام. نایت. شیامالان با 57 درصد کاهش در مقایسه با هفته پیش در 3203 سینما در آمریکای شمالی 1/17 میلیون دلار به دست آورد و در رده پنجم قرار گرفت. مجموع فروش فیلم پس از 11 روز 2/100 میلیون دلار شده است.

کمدی «آدم بزرگ ها» با بازی آدام سندلر، کوین جیمز و کریس راک هم در سومین هفته نمایش 4/16 میلیون دلار فروخت و در رده ششم قرار گرفت.

کمدی اکشن «شوالیه و روز» با حضور تام کروز و کامرون دیاز، فیلم کونگ فویی «کاراته کید» با نقش آفرینی جکی چان و جیدن اسمیت، تریلر حادثه ای «تیم درجه یک» با بازی لیام نیسن و برادلی کوپر و کمدی «سایروس» با بازی جان سی. رایلی فهرست 10 فیلم پرفروش این هفته آمریکا را کامل کردند.

10 فیلم پرفروش این هفته در آمریکا در مجموع 191 میلیون دلار به دست آوردند که در مقایسه با هفته مشابه پارسال 44 درصد بیشتر است.

در سطح بین المللی انیمیشن سه بعدی «شرک برای همیشه» در 7022 سینما در 47 کشور 2/56 میلیون دلار فروخت و فیلم دوم شد. فروش بین المللی تازه ترین فیلم مجموعه سینمایی «شرک» 210 میلیون دلار و فروش جهانی آن 7/443 میلیون دلار شده است.

Legend

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی بدون شماره!
شهر
طهرون
سال فارغ التحصیلی
93
رشته دانشگاه
مهندسی عمران
پاسخ : ادامه صدرنشینی «خسوف» در دنیا +عکس

این رو برای چی زدی!!!!؟؟؟

هیچ کس هم نمیاد نظر بده!!!!!

ولی فیلم توپیه!!!! قسمت اولشو دیدم!!!!!

maryam.s

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سمنان

منم امروز بالاخره eclipse رو دیدم خیلی قشنگ بود :D

poorya.a

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بجنورد
مدال المپیاد
فقط یه دونه ریاضی فقط مرحله اول

خسوف فقط به پشتوانه ی ماه نو و سپیده دم این همه فروش داشت . اما روی خسوف واقعا بحث های زیادی هست و بیشتر کارشناس ها و منتقد های سینما به این فیلم نمره های پایینی دادن .

بالا