• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

به من

• شروع کننده موضوع lale
  • تاریخ شروع

ma(-)Dye

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(1)
شهر
کرج
رشته دانشگاه
آدم از فرداش خبر نداره که!
پاسخ : به من

به نقل از جوجه :
تا ساعت چنده؟
تا ساعت 3.5 ...4 هستیم

از شهید سلطانیایی که اومدن و برگشتن معذرت فردا مخصوصا اونا آزاد می تونن بیان
در ضمن فردا آخرین روزه ها بشتابید امسال بهتر از سال های پیش (هر سال بهتر می شه) :D
نه ولی خدایی من که از خودمون مطمئنم هشکی ناراضی از غرفمون نرفته بیرون !! B-)

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به من 4 عالی بود !
بچه ها دست تون درد نکنه ، مخصوصا سرپرستان اجرایی و پذیرش!!!!

hany

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 کرج
شهر
کرج
رشته دانشگاه
مهندسی معماری شایدم مهندسی پزشکی

خوب اینم از به من 4 حالا بیاین بگین به من ما بهتر بود یا هوگر شما؟!!!!

alex delpiero

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی (شعبه دیگری ندارد ...)
شهر
کرج
مدال المپیاد
سال 1388 قبولی المپیاد نجوم مرحله اول ، سال 1389 و 1390 قبول مرحله اول المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

خداییش خیلی توپ بود به من تون
از هوگر ما اعتراف می کنم بهتر بود
ولی خب ضعف هوگر ما هم دلایلی داشت
که بهتره گفته نشه
...

ساينا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان كرج
شهر
كرج
مدال المپیاد
تو اين زمينه كلن با سابقه ام :دي اما قسمت عمدش ميشه نجوم و رياضي و كامپيوتر!
دانشگاه
-
رشته دانشگاه
-
به من 4

سلام؛
من از مسئولين كادر اجرايي به من 4 هستم.
خوشحال مي شم انتقادات و پيشنهادات به جاتون رو در مورد به من امسال بدونم تا بتونيم سال بعد ازشون در هرچه بهتر برگزار شدن به من استفاده كنم!
(مخاطب اين پست همه اعضاي به من و بازديد كننده ها هستن.)

با تشكر

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

ماشاا... به به من، ماشاا...

دمتون گرم بچه ها.گویا امسال خیلی عالی بود!ما که وقت نکردیم غرفه ها رو ببینیم.من از اول تا آخر مثه شیر رو صندلی نشسته بودم و نقش تدارکات رو ایفا می کردم.
و از بچه های اجرایی تشکر می کنم.سعیده و شادی و ساینا و ... انصافا حمایتمون کردین.

دم همگی گرم!

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی
پاسخ : به من 4

من به عنوان یک هم مدرسه ای یه پیشنهاد کوچولو دارم.یه لطف بکنین سال دیگه اگه هد گرفتین صورتی یا بنفش نباشه!!!

ma(-)Dye

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(1)
شهر
کرج
رشته دانشگاه

خيلي شلوغ شده بود(زيادي باز ديد كنندگانو مي گم)من كه نتونستم بقيه غرفه هارو ببينم
ولي خب به همه ي دست اندر كاران و خودمون تبريك ميگم خيلي خوب بود

به نظرم بار علمي كار ها بالا رفته بود
من علاقه ندارم با مدارس ديگه مقايسه كنم
راجه به خودمون دارم مي گم كه نسبت به پارسال بهتر بوديم

Samaneh.Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
کرج
مدال المپیاد
مدال نقره‌ی المپیاد نجوم‌و‌اخترفیزیک ..
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

لطفا سال بعد غزفه ها شو بیشتز کنید !! امسال جا کم بود !!(البته میدونم که خیلی خرج کردند واسه غرفه ها)

s.h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج

خوب بود یعنی بد نبود غرفه های فیزیک و اختراعات خوب بودن در متافیزیک هم اون برگردوندن صدا خوب بود رباتیکتون خیلی بهشون کمک کرده بودند هر چی سوال می پرسیدیم جواب نمی دادن ریاضی و نجوم و زیستتون بد بود تو غرفه ی اختراعات اون برنامه ی درست کردن چند ضلعی ها مسئول غرفش خیلی بد برخورد کرد بعضی کارهاتون زیاد کاربردی نبودن مثله سیگاره(کارشون خوب بود ولی بهتر از اون را به یه صورت دیگه قبلا انجام دادن)
بعضیهاتون در پاسخ به سوال هایه ما بد ظاهر شدید.
کلا از به من پارسال و هوگر امسال نسبتا بهتر بود که سال دیگه هوگر صد درصد می ترکونه ولی دلیله این که به من امسال خوب شده بود اینه که خیلی بهتون کمک کرده بودند این طور نیست؟
شنبه ظهر هم که اومدیم خیلی زشت بود رامون ندادین با توجه به این که اقای اسدنژاد را به عنوان مسئول اوردیم راستی اون غرفه فروش هم بچه بازی بود و بحث فوتبال جالب بود.
فرزانگانی که تو سایت عضو هستن و تو غرفه ها فعالیت داشتن و یا مسئولیتی داشتن لطفا خودشون را معرفی کنند برای اشنایی.
این حرف هایی که زدم فقط جنبه ی یک نظر بود (که بیشتر شهید سلطانی ها همین نظرو دارن)پس لطفا جبهه نگیرید.

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از s.h :
خوب بود یعنی بد نبود غرفه های فیزیک و اختراعات خوب بودن در متافیزیک هم اون برگردوندن صدا خوب بود رباتیکتون خیلی بهشون کمک کرده بودند هر چی سوال می پرسیدیم جواب نمی دادن ریاضی و نجوم و زیستتون بد بود تو غرفه ی اختراعات اون برنامه ی درست کردن چند ضلعی ها مسئول غرفش خیلی بد برخورد کرد بعضی کارهاتون زیاد کاربردی نبودن مثله سیگاره(کارشون خوب بود ولی بهتر از اون را به یه صورت دیگه قبلا انجام دادن)
کلا از به من پارسال و هوگر امسال نسبتا بهتر بود که سال دیگه هوگر صد درصد می ترکونه ولی دلیله این که به من امسال خوب شده بود اینه که خیلی بهتون کمک کرده بودند این طور نیست؟
شنبه ظهر هم که اومدیم خیلی زشت بود رامون ندادین با توجه به این که اقای اسدنژاد را به عنوان مسئول اوردیم راستی اون غرفه فروش هم بچه بازی بود و بحث فوتبال جالب بود.
فرزانگانی که تو سایت عضو هستن و تو غرفه ها فعالیت داشتن و یا مسئولیتی داشتن لطفا خودشون را معرفی کنند برای اشنایی.
این حرف هایی که زدم فقط جنبه ی یک نظر بود (که بیشتر شهید سلطانی ها همین نظرو دارن)پس لطفا جبهه نگیرید.

اولا که ما (منو سها و hanyx7 و parmiss) سیالات بودیم تو فیزیک.
دویما که امسال ما خیلی شاکی بودیم چون هیچ کدوم از معلم راهنما هامون هیچ گونه کمکی بهمون نکردن.پس این که کمک به بچه ها زیاد شده منتفی.

سوما ما که هر سوال علمی پرسیدن جواب دادیم.ولی انصافا یه سری از بچه هاتون خیلی ضایه سوال می پرسیدن.مثلا میگه چرا شد دی به توان 4،چون دی به توان 5 نیس(!)، خب فرمول اثبات شدس، من چی بهش بگم!یا میگم امگا از ما می پرسه امگا چیه، جوابشو دادیم، بعد رفته پروژه بغل میگه امگا دوباره می پرسن امگا چیه!!!

یا مثلا اومده فیلمو بهش نشون دادم میگه شاید انیمیشنه!!! البته با مورد آخر دعوام شد!

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

اگه بی احترامی شد،شرمنده.خیلی اصابم از دست اون بالایی خورد بود!

s.h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج

اوه فیزیک سیالات خیلی خوب بود خیلی خوب توضیح می دادین راستی می خواستم بپرسم این کار برای اولین بار بود یا صرفا یه ازمایش بود؟
تو هر جا یه سری نخاله پیدا میشه بدیهیه
خیلی ها را من دیدم که واقعا سوال های بسیار تخصصی می پرسیدند ولی متاسفانه جواب قانع کننده ی دریایفت نمی کردن اتفقا من بعضی از این سوال های پرسیده شده و جواب ها را به یاد دارم که سر فرصت تایپ می کنم تا خودتون قضاوت کنید.
خودایش تو بعضی غرفه ها مثل روباتیک یه سری کمک بهشون شده بود واین که گفتین گفتین روباتیک توضیح دادنی نیست ولی اصلا نمی تونستند به سوالا جواب بدن همینطور اون تکنولوژی اون قسمت اضلاع یا نمی خواستن به سوالا جواب بدن یا بلد نبودن از این ها گذشته من خودم تو غرفه نجوم بخش کیهان شناسی واقعا هر چی سوال پرسیدم نصف نیمه جواب داد یا اصلا نداد اخرش هم پاشد رفت به دوستش بگه بیاد توضیح بده!!!!!!
همه ی این هایی که گفتم دوستانه بود و به خاطر این بود که سال بعد به من بهتر بشه و البته صد در صد همتون زحمت کشیدید و جای قدردانی داره.شما همون کسی هستید که توضیح می داد؟

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از s.h :
اوه فیزیک سیالات خیلی خوب بود خیلی خوب توضیح می دادین راستی می خواستم بپرسم این کار برای اولین بار بود یا صرفا یه ازمایش بود؟
تو هر جا یه سری نخاله پیدا میشه بدیهیه
خیلی ها را من دیدم که واقعا سوال های بسیار تخصصی می پرسیدند ولی متاسفانه جواب قانع کننده ی دریایفت نمی کردن اتفقا من بعضی از این سوال های پرسیده شده و جواب ها را به یاد دارم که سر فرصت تایپ می کنم تا خودتون قضاوت کنید.
خودایش تو بعضی غرفه ها مثل روباتیک یه سری کمک بهشون شده بود واین که گفتین گفتین روباتیک توضیح دادنی نیست ولی اصلا نمی تونستند به سوالا جواب بدن همینطور اون تکنولوژی اون قسمت اضلاع یا نمی خواستن به سوالا جواب بدن یا بلد نبودن از این ها گذشته من خودم تو غرفه نجوم بخش کیهان شناسی واقعا هر چی سوال پرسیدم نصف نیمه جواب داد یا اصلا نداد اخرش هم پاشد رفت به دوستش بگه بیاد توضیح بده!!!!!!
همه ی این هایی که گفتم دوستانه بود و به خاطر این بود که سال بعد به من بهتر بشه و البته صد در صد همتون زحمت کشیدید و جای قدردانی داره.شما همون کسی هستید که توضیح می داد؟

من تدارکات بودم! البته به سوالایی که می پرسیدنم جواب می دادم ولی فقط واسه یه نفر توضیح دادم!!! ولی بدون هیچ جانب داری، انصافا به بچه ها هیچ کمکی نشده بود و به نظر من جواب دادن به سوال ها خودش یه مهارته.
جواب بقیه سوالاتم واسه یکی دیگه!

hany

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 کرج
شهر
کرج
رشته دانشگاه
مهندسی معماری شایدم مهندسی پزشکی

خوب می دونی سیالات غیر نیوتنی کلا خیلی زیادن مثل سس گوجه فرنگی عسل و ... که شاید هر روز باهاشون سروکار داریم هدف ما هم از این پروژه کلا معرفی این سیالات بود هم میشه گفت یه کار جدید بود هم میشه گفت یه آزمایش بود !!!
Rock هم توضیح نمیداد(ینی خیلی نه) من سر لپ تاپ بودم سها با نشاسته کار میکرد(البته بعضی وقت هاهم مرضیه جاش وا میستاد شاید اون موقع نبوده باشه)پارمیسم فرمولارو میگفت!!

sohaaaa

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج

به نقل از s.h :

ممنون !
همونطور که هانیه گفت ما بیشتر سعی داشتیم این سیالات رو معرفی کنیم که خوب خوشبختانه تعدادی هم ایده گرفتن از آزمایشات و توضیحاتمون.خودمون هم داریم روی یه سری از کاربرد ها در خفا ( :D) کار میکنیم که ازون جایی که هنوز به ثبت نرسیده نتونستیم توی به من به صورت عمومی توضیحی راجع بهش بدیم !

در مورد کمک شدن بنده هم موافق نیستم !...و 70 درصد اعتراض های بچه ها هم استادای راهنما بودن و هستن که خدا رو شکر تا اونجایی که من دیدم (فیزیک و زیست و ...) به خودشون هیچ زحمتی وارد نکردن!! :D البته اینم بگم که خوب خیلیم تقصیر خودشون نبود !کاری از دستشون بر نمیومد که بخوان بکنن !کسی که رشتش هوافضاست چه جوری میخواد به منی که پروژم راجع به سیالاته کمک کنه؟!

به هر حال ممنون از نظرات و انتقاداتتون ! :)
به امید هرچه پربارتر و پرمحتواتر و خفن تر شدن به من و هوگر در دوره های بعد! :)

----

یه نظرم بنده دارم...
به مدیر محترم فشار بیاریم یه تجدید نظری درمورد بودجه ی پروژه ها داشته باشن!!.... با 5 هزار تومن دقیقا میشه چیکار کرد؟! :D

saeide

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرج (گویا 3)
شهر
کرج
دانشگاه
تهران-شهید بهشتی
رشته دانشگاه
فیزیک-کارشناسی ارشد گرانش

به نقل از سـ‌‍‌‌هــــا :
یه نظرم بنده دارم...
به مدیر محترم فشار بیاریم یه تجدید نظری درمورد بودجه ی پروژه ها داشته باشن!!.... با 5 هزار تومن دقیقا میشه چیکار کرد؟! :D
باهاش میتونی بستنی بخری،بعد از به من خستگی در کنی:D

ولی بچه های سیالات!خسته نباشید.امسال کار شما و بچه های آزمایش ها واقعا رنگ تازه ای به غرفه فیزیک داد.
---
درباره کمک شدن به بچه های رباتیک هم باید بگم که،کلا همه رباتهایی که دیدین ،همشون رباتهایی بودن که بچه ها ساخته بودن برای مسابقاتی مثل ایران اپن و موشهای هوشمندو... .و خب مدرسه ما هم کلاس رباتیک داره،هم معلم رباتیک.بچه های تیم رباتیک از سال اول آموزش میبینن و رباتها رو بچه ها خودشون ساخته بودن.راهنمایی شده بودن ولی کار نهایی،کار خود بچه ها بوده.این طور نبوده که همه چیز رو آماده در اختیارشون بذارن بگن حالا پیچ و مهره هاشو شما ببندید.

ma(-)Dye

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان(1)
شهر
کرج
رشته دانشگاه

به نقل از s.h :
اولا بگم ما هم شرمنده ایم که روز اول راه ندادن بچه ها رو من اون موقع اونجا بودم یه کم هم با مدیرمون صحبت کردم ولی راضی نشد دیگه!!در نتیجه بازم مدیر!!:D
در مورد کمک هم اصلا به هیچ کس کمک خاصی نشده!!
ما که پروژه کوروش بزرگ بودیم روزای آخر پروژمون تغییر کرد و هیچکس اصلا کمکی بهمون نکرد!تنها کمک مالی و ...به ما این بود که واسمون یه اسپری قهوه ای خریدن!!!:D

s.h

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی کرج
شهر
کرج

به نقل از µ @ ћ Đ λ Ə :
اولا بگم ما هم شرمنده ایم که روز اول راه ندادن بچه ها رو من اون موقع اونجا بودم یه کم هم با مدیرمون صحبت کردم ولی راضی نشد دیگه!!در نتیجه بازم مدیر!!:D
در مورد کمک هم اصلا به هیچ کس کمک خاصی نشده!!
ما که پروژه کوروش بزرگ بودیم روزای آخر پروژمون تغییر کرد و هیچکس اصلا کمکی بهمون نکرد!تنها کمک مالی و ...به ما این بود که واسمون یه اسپری قهوه ای خریدن!!!:D
شما همون کسی هستید که پیش اون خانم عینکی وایستاده بود؟پس حتما دیدید چه تلاشهایی برای ورود به مدرستون کردیم اخرش هم یه سری شیطنت پسرانه کردیم.
باشه قبول کردم هیچ کمکی بهتون نشده ولی باید اماده تر مي بودید.

Dizzy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
کرج
مدال المپیاد
کامپیوتر
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
شهرسازی

به نقل از Saeideh Z :
باهاش میتونی بستنی بخری،بعد از به من خستگی در کنی:D

ولی بچه های سیالات!خسته نباشید.امسال کار شما و بچه های آزمایش ها واقعا رنگ تازه ای به غرفه فیزیک داد.
---

مرسی.از شما هم تشکر بابت غرفه.
به نقل از سـ‌‍‌‌هــــا :
یه نظرم بنده دارم...

اینقدر نا شکر نباش.مگه ندیدی امروز چه بلایی سرمون اومد؟!

بالا