• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کرونا

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
این پیامو مفصل جواب میدم که دیگه بحث اینجوری این تایپک نباشه ،
خوب من گفتم این تئوری هارو توی یه تاپیک دیگه به اشتراک بذارید نه اینجا که انجمن پزشکیه
منم هر چی بگم الآن میگید پاچه خوار ، همینایی که تو انتخاب تو تهران و جاهای دیگه شرکت کردن برای پر کردن خیابونا تو ۲۲ بهمن کافی بود که اگه میگفتن کرونا هست بازم میومدن و نکه الآن نماز جمعه و جمعاعت و حرم رو فوری تعطیل کردن و قبل ۲۲ بهمن می گفتن راهپیمایی رو کنسل می کردن همه جا.
اتفاقا قبلش اگه درست تست می گرفتن می شد ویروسو توی همون فرودگاها مهار کرد و انتخابات و ۲۲ بهمن و هر وقت دیگه ایم با خیال راحت بیرون می رفتن یا اگه قبل ۲۲ بهمن می گفتن کرونارو نمی شد کمبود مشارکتو باز به کرونا ربط داد . یا مثلا اگه ۲۴ بهمن می گفتن به همه ی خواسته هاشون نمی رسیدن و تازه بهترم ویروسو کنترل نمی کردن .برای همینه میگم این تحلیلای سیاسی باعث می شه فکر کنید از نظر عملکردی همه چی اوکیه فقط تایمش مشکل داشته و سیاسی بوده و برای همین من خودم اعصابم خورد شد که اگه درست عمل می کردن این همه هزینه رو مردم و حتی خودشون متحمل نمی شدن. من فکر می کنم کجا ها اشکال داشته که با انتقاد به اونا بلکه درست بشه ولی وقتی سیاسی بشه اصلاح امور ، مسائل عملکردی به حاشیه میره و همه چی به آینده ی فردای بعد از ج.ا قراره موکول بشه . اگه درست قضیه رو کنترل می کردن بالفرض به خاطر مسائل سیاسی بعد ۲۲ بهمن هم می گفتن باز می شد دو هفته زودتر به جنگ کرونا رفت .
اکثر اوقات(حداقل هر موقع که من دیدم) داشتی از این مینالیدی که فلان تاپیک جای این حرفا نیست و شکل سایتو حفظ کنید و از این حرفا. این بارو بیا یه کم شل کن و سخنان نقادانتو همینجا بگو دور هم فیض ببریم. یا اینکه اقدام کن و تاپیک جدید بزن و از مدیرا بخواه پستارو انتقال بدن اونجا.

ویروسو که نمیتونستن تو فرودگاه پیگیر بشن که...از اونورم بحث منافعش در رابطه با چین به خطر می افتاد. که اگه نه باز چرا پروازای ماهان(وابسته به سپاه) به چین هی ادامه داشت؟
می دونم این حرفام هیچی رو تو شما یا خیلیای دیگه تغییر نمی ده ، شما هر اتفاقی از زلزله و کرونارو و سیل و ... قراره به تست موشکی‌ و باردار کردن ابر توسط سپاه و ... نسبت بدی تا وقتی این حکومت پابرجاست
هیچکدوممون قرار نیست تغییر خاصی کنیم.
ما (البته مایی درکار نیس فقط من فعلا) نگفتیم کرونا رو اینا باعثش بودن؛ میگیم باعث شیوع و شدت شیوعشن؛ بالاخره دیر یا زود ممکن بود به ایران برسه اما دستی دستی خودشون آوردنش و بعدم کتمانش کردن مثل همه ی کارای دیگشون.
و سیلی که دوساله داره شهر و استانمو داغون میکنه بازم باعث شدتش اینان که اگه خواستی دلیل برات میارم اونم تو همون تاپیک مربوط به سیل. که بدونی چندتا از سداشون به خاطر تخلیه نشدن به موقع سرریز شدن و شدت سیل پارسال رو چندین برابر کرد. حجم بالای خسارات زلزله رو هم میتونم به رسیدگی نکردن به استاندارد سازی اماکن ربط بدم و آره همه ی اینا رو از چشم این حکومت و دولت میبینم. اگه مقصرش این سیستم فاسد نیست پس کیه؟آمریکا و اسرائیل؟
و قطعا وجود کسایی مثل من که دنبال نقد هستن و نه تخریب ، مانعی برای شماست ،نقد راه حل ارائه میده و به دنبال اصلاحه ولی تخریب هیچ وقت هیچ چیزو درست نمی کنه ، و از من قبول کنید که که هیچ وقت به خواسته های خودتونم نمی رسید = ))
مانع چی هستی الان شما؟((:
مسئله همینجاست که ما هم داریم عملکرد رو زیر سوال میبریم اما فرقمون اینه که شما صرفا خودتو نقاد میدونی و ما رو مخرب؛ و تو امید داری همین سیستم تغییر کنه و ما میدونیم که امید به تغییر اینها داشتن بعد از 41 سال چیزی جز بی منطقی نیست.

آخرین ویرایش:

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
خب خب

از این پست ب بعد بحث فقط درباره‌ی کرونا و اخبار و اطلاعات پیرامونش باشه

اگه بحث دیگه‌ای هست ک فکر میکنید لازمه ادامه داشته باشه، براش تاپیک جدا بزنید

اسپم‌ها هم ب زودی پاک میشن...

ممنون از همگی ک همکاری میکنید
کرونا از هممون دور
مراقب خودتون و خانواده‌هاتون باشید لطفاً.

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
خب خب

از این پست ب بعد بحث فقط درباره‌ی کرونا و اخبار و اطلاعات پیرامونش باشه

اگه بحث دیگه‌ای هست ک فکر میکنید لازمه ادامه داشته باشه، براش تاپیک جدا بزنید

اسپم‌ها هم ب زودی پاک میشن...

ممنون از همگی ک همکاری میکنید
کرونا از هممون دور
مراقب خودتون و خانواده‌هاتون باشید لطفاً.
اسپم زدایی نکن به نظرم. معمولا چیزایی رو اسپم میدونی که هیچکس با اسپم بودنش موافق نیست. تاپیکو دست نخورده بذار.
@hossein9021 ایشونم اگه خواستن جواب منو بدن تاپیک جدید ایجاد کنن اگه هم نه که هیچی.

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
اسپم زدایی نکن به نظرم. معمولا چیزایی رو اسپم میدونی که هیچکس با اسپم بودنش موافق نیست. تاپیکو دست نخورده بذار.
@hossein9021 ایشونم اگه خواستن جواب منو بدن تاپیک جدید ایجاد کنن اگه هم نه که هیچی.
تا اینجای تاپیک رو ک خوندم، ی سری بحث بود ک با وجود بی‌ربط بودنش ب کرونا، اما از کرونا شروع شد...
پس نیازی نیست اونا حذف شن، البته تا اینجا
منم قصد حذف کردن همشونو نداشتم

بیشتر از این ب بعد منظورم بود...

Soooofi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان منطقه ۱ تهران
شهر
کرج/تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
فیزیوتراپی
من که تنها کاری که میکنم اینه که هرروز خدا دارم این خونه،خودم و بقیه رو ضد عفونی میکنم.احساس میکنم بوی وایتکس میدم.خونه شبیه اتاق های تو تیمارستان شده،بیرون هم نمیایم.بخدا باور کنید یا نکنید ۱۸،۸۱ دستمم پاک شده.|-@

SHAMIM.J

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
ع پ گلستان
رشته دانشگاه
نرسینگ
کیتای آزمایش رو برا هر خری ک تو مجلسه و تمام بچه هاشو‌ و فک و فامیلش حروم میکنن تست میگیرن بعد از کادر درمان آزمایش نمیگیرن چون کیت کمه ، از مریضام ک اصن معلوم نیس نمونه رو کدوم گوری میفرستن ک انقد طول میدن تا جواب بدن بعدم ک جواب میاد مریض مرده دیگ...
تو بخش ما یه ماسک ان نود و پنج پیدا نمیشه بری ب کی بگی

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
چین؛ جایزۀ ۱۴۰۰ دلاری برای اعتراف به کرونا

مقامات شهر کیانجیانگ در استان هوبئی برای تشویق مبتلایان به اعلام وضعیت خود و خودداری از پنهان کردن این بیماری اعلام کردند که به هرکدام از ساکنان این شهر که مشاهدۀ علائم کرونا در بدن خود را گزارش کنند و پس از انجام آزمایش‌های پزشکی ابتلای آنها به کرونا تایید شود، مبلغ ۱۰ هزار یوان (۱۴۲۵.۹۶ دلار) جایزه خواهند داد.

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
مبتلایان #کرونا به ۲۴۵ رسید/ فوتی‌ها ۲۶ نفر

براساس اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به ۲۴۵ نفر در سراسر کشور رسیده است.

این در حالی است که تعداد فوت شدگان ناشی از ابتلا به این ویروس به عدد ۲۶ نفر رسیده است.
جدیدترین آمار رسمی کرونا در ایران تا ساعت ۱۰ صبح امروز

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
فوری/نتيجه تست كروناى معصومه ابتكار معاون زنان رئیس‌جمهوری مثبت اعلام شد

پس از این اعلام، تیمی ویژه از بیمارستان جهت بررسی و گرفتن تست از اعضای دفتر و خانواده ایشون، به منزل خانم ابتکار مراجعه کردند.

برخی خبرنگارها هم جهت گرفتن گزارش به محل مراجعه کردند که منابع خبری از بازداشت آنان خبر میدهند !/خبرهای فوری و مهم #ویروس_کرونا

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
⭕️تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کردستان به ۲ مورد رسید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان:

تعداد مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در استان به ۲ مورد رسید.

چند نمونه آزمایش هم از افراد مشکوک گرفته شد که نتیجه آنها منفی بوده و این افراد از بیمارستان ترخیص می‌شوند.

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
چین؛ جایزۀ ۱۴۰۰ دلاری برای اعتراف به کرونا

مقامات شهر کیانجیانگ در استان هوبئی برای تشویق مبتلایان به اعلام وضعیت خود و خودداری از پنهان کردن این بیماری اعلام کردند که به هرکدام از ساکنان این شهر که مشاهدۀ علائم کرونا در بدن خود را گزارش کنند و پس از انجام آزمایش‌های پزشکی ابتلای آنها به کرونا تایید شود، مبلغ ۱۰ هزار یوان (۱۴۲۵.۹۶ دلار) جایزه خواهند داد.
این امر اگه واقعی باشه خودش باعث تمایل افراد به بیمار شدن و گزارش دادن خودشون نمی شه؟

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
این امر اگه واقعی باشه خودش باعث تمایل افراد به بیمار شدن و گزارش دادن خودشون نمی شه؟
فک نکنم واسه اونا ۱۴۰۰ دلار اونقد بیارزه ک یارو بخواد خودشو بیمار کنه

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
مبتلایان #کرونا به ۲۴۵ رسید/ فوتی‌ها ۲۶ نفر

براساس اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به ۲۴۵ نفر در سراسر کشور رسیده است.

این در حالی است که تعداد فوت شدگان ناشی از ابتلا به این ویروس به عدد ۲۶ نفر رسیده است.
جدیدترین آمار رسمی کرونا در ایران تا ساعت ۱۰ صبح امروز
تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ایران به ۳۸۸ نفر افزایش یافت.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، تعداد قربانیان کرونا در سطح کشور به ۳۴ نفر افزایش یافت.

تا پیش از ظهر امروز ۶۴ نفر در تهران، ۲۵ نفر در گیلان، ۱۶ نفر در قم، ۱۰ نفر در اصفهان، ۶ نفر در مازندران، ۱ نفر در اردبیل، ۳ نفر در البرز به تعداد مبتلایان ویروس کرونا اضافه شده است./باشگاه خبرنگاران

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
اونجا مث ایران نیست که بگن یه سرماخوردگی سادست :|
در هر صورت یه سری آدم هست که نمیان علائمشونو بگن به هر دلیلی و وضعشونم انقدر بد نیست که بستری بشن ، در واقع وضعشون مثل یه آدم سرماخوردست . یه آدم سالم با دیدن این وضع و این علائم ممکنه وسوسه بشه
فک نکنم واسه اونا ۱۴۰۰ دلار اونقد بیارزه ک یارو بخواد خودشو بیمار کنه
از کجا می دونی؟

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
از کجا می دونی؟
median-and-salary-distribution-monthly-china.jpg

A person working in China typically earns around 29,500 CNY per month.
http://www.salaryexplorer.com/salary-survey.php?loc=44&loctype=1
شما ۳۰۰۰۰ تا رو ک درنظر بگیری پاداش میشه حقوق ۱۰ روز
واسه حقوق ۱۰ روز کسی خودش رو مبتلا میکنه؟

رحمتی!

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
باشه
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
یه خورده شیمی
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
پلیمر
دوستان درسته که میگن اگ هوا گرم شه این ویروس هم از بین میره؟!
مثل آنفولانزا که ما فقط تو زمستون این بیماری رو داریم و تابستون امن خواهد بود

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
median-and-salary-distribution-monthly-china.jpg

A person working in China typically earns around 29,500 CNY per month.
http://www.salaryexplorer.com/salary-survey.php?loc=44&loctype=1
شما ۳۰۰۰۰ تا رو ک درنظر بگیری پاداش میشه حقوق ۱۰ روز
واسه حقوق ۱۰ روز کسی خودش رو مبتلا میکنه؟
احسنت همین که سرچ کردی عالیه ،
ولی جامعه ی هدف این اتفاق میانگین و متوسط جامعه نیست ، بلکه قشر فقیر و حداقلیه، پس باید حداقل دستمزد رو سرچ کنی
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Minimum_wage_in_China

استان مورد نظر تو خبر هوبئیه که به طور میانگین حداقل دستمزد توش ۱۵۰۰ rmb هست
۱۰۰۰۰/۱۵۰۰
دستمزد حدود هفت ماه یه فرد با حقوق کمه ، حالا فرض کن طبق نمودار تو فرضا فقط ده درصد جمعیت چنین حقوقی بگیرن ، جمعیت اون استان رو در این تعداد ضرب کن ببین چه جامعه ی هدف بزرگی مستعد چنین کاری میشن

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
من تو هاریسون خوندم که ویروس کرونا در اواخر پاییز تا اوایل بهار شایع تره ، ( گونه هاییش که شبیه سرماخوردگی معمولیه(مثل دویست و بیست و نه ای) ) ، حالا این کووید ۱۹ رو نمی دونم

SHAMIM.J

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
.
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
ع پ گلستان
رشته دانشگاه
نرسینگ
اره، ویروس کووید ۱۹ سرما دوسته

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
بعدا نوشت:
من محاسبه کردم دیدم ک تا دوشنبه هفته بعد مبتلاها بالای هزار نفر میشن ک طبق بیان رسمی تازه
گرچه فک میکنم ک آمار خیلی بیشتر از چیزیه ک میگن البته...وقتی داریم صادر میکنیم اینهمه یعنی خیلی بیشتر از این حرفا پخش شده

:-"

• لایک
امتیازات: PD
بالا