• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کرونا

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
61582265.png

ما خیلی گلیم یا چی؟:))
وسط این همه استان مبتلا عین نگین می‌درخشیم:))

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
یه بار یه مدل سازی شیوع بیماری های واگیردار تو ایران رو دیده بودم. سمت شما کمترین ابتلا رو داشت به خاطر اینکه راه های ارتباطیتون محدود بود و در محاصره کوه ها بودید. حالا دقیق نمیدونم استان شما بود یا نه ولی میدونم حدودای سمت شما بود.

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
یه بار یه مدل سازی شیوع بیماری های واگیردار تو ایران رو دیده بودم. سمت شما کمترین ابتلا رو داشت به خاطر اینکه راه های ارتباطیتون محدود بود و در محاصره کوه ها بودید. حالا دقیق نمیدونم استان شما بود یا نه ولی میدونم حدودای سمت شما بود.
مردم استان ما به شدت با اصفهان و خوزستان در ارتباطن
یذره بنظرم معقول نیست که اینجا هنوز موردی نداریم...(البته اگر واقعا نباشه که خیلیم خوبه)

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
بالاخره با گرم شدن هوا از بین میره یا نه؟ :'|

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
مردم استان ما به شدت با اصفهان و خوزستان در ارتباطن
یذره بنظرم معقول نیست که اینجا هنوز موردی نداریم...(البته اگر واقعا نباشه که خیلیم خوبه)
اتفاقا بناب هم ارتباط تنگاتنگی با قم داشته از ابتدای خلقت جهان هستی :)) عجیبه که آدربایجان شرقی هنوز صفره :|

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
اتفاقا بناب هم ارتباط تنگاتنگی با قم داشته از ابتدای خلقت جهان هستی :)) عجیبه که آدربایجان شرقی هنوز صفره :|
یکی از فامیلامون دکتره تبریز گف ک اومده فعلا هیچی نمیگن دو نفر مثبت داشتن:/

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
61582265.png

یکی از فامیلامون دکتره تبریز گف ک اومده فعلا هیچی نمیگن دو نفر مثبت داشتن:/
اگه خیلی بخوام مثبت نگر باشم نسبت به حرفاشون باید بگم که: مسئله این نیست که توی اون شهرایی که قرمز نشده رو نقشه نیومده، مسئله اینه که اونا هنوز نتونستن تشخیص بدن و مبتلاهارو پیدا نکردن.

f-1391

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
روانشناسی
اینجا میگن کسی کرونا نداره ولی با یکی از پزشکای همین بیمارستان صحبت میکردم گفت آخه ما اصلن کیت تست کرونا نداریم، تهش میتونیم بگیم مشکوک به کرونا.
گفت قطعن اینجا ام هست،آندوسکوپی های غیر ضروری رو هم کنسل کردن.

Samin.s

تماشاگر
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
ریاضی محض
آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

negaar_mgd

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
1403
یچیزی
اینجا به کادر درمانی لباس مخصوص نمیدن=)
ماسک و دستکشم خودشون با هزینه خودشون میبرن
بشون گفتن هروقت یکی مبتلای قطعی شد!! اونوقت بتون لباس و تجهیزات میدیم، اگه نه تجهیزات تاااا دلتون بخواد داریم((((=
کلا مملکتیه که تا یکی نمیره موضوعو جدی نمیگیرن=)
آزمایشام که اصن معلوم نیس میفرستن یا نه-____-

نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک‌خان ۲
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1401
یه مروری کنیم مسئولینی رو که کرونا گرفتن
ایرج حریرچی قائم مقام وزارت بهداشت
مجتبی ذوالنوری نماینده قم در مجلس و رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس(امروز اعلام شد)
محمود صادقی نماینده تهران در مجلس و عضو فراکسیون امید که برای دوره یازدهم رد صلاحیت شد
معصومه ابتکار معاون امور زنان رییس جمهور و رییس سابق سازمان محیط زیست(امروز اعلام شد)
شایعاتی پیرامون ابتلا محمدباقر قالیباف ، نماینده منتخب تهران در مجلس و شهردار سابق تهران ، مطرح شده که فعلا تایید و تکذیب نشده

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
آمار فوتی ها در ایتالیا و کره طی این چند روز همیشه تقریبا برابر بوده ولی ابتلا توی کره همیشه سه برابر ایتالیا بوده که سه حالت داره :
یا نظام درمان ایتالیا سه برابر ضعیف تر از کره هست
یا آمار گیری توی ایتالیا خیلی ضعیقه
یا ایتالیا داره پنهان کاری می کنه
——————
دلیل آمار بالای فوتی در ایران به نظر من اینه که دیر متوجه حضور بیماری شدن و اول از بیماران بد حال شروع به گرفتن تست شد و اکثر تست ها مربوط به خود فوتی ها یا ای سی یو ای ها هست تا سایر افراد ، و به مرور این آمار تغییر می کنه
روز اول ۱۰۰٪ فوتی
روز دوم ۴۰٪
و ....
الآن حدود ۱۰٪

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
دیر خواستن متوجه بشن
موارد مشکوکی بودن ولی تست گرفته نشده چون گفتن سابقه سفر به چین نبوده ، در حالی که تو خود قم پخش شده بود
تست گرفته نشدن چون سابقه ی سفر به چین نداشتن یا چون 22 بهمن لازم بود که مردم بیرون باشن؟
الان میگی همه چی رو به سیاست ربط میدی درنتیجه رائفی پور...
اگه به سیاست مربوط نبود چرا دقیقا قبل از انتخابات اعلام کردن و بعدشم آقا اومدن گفتن که دژمن به بهانه ی یه ویروس کشنده سعی کرده مردمو از رفتن پای صندوق رأی منصرف کنه؟ مردم واسه خاطر ویروس نرفتن رأی بدن؟

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
تست گرفته نشدن چون سابقه ی سفر به چین نداشتن یا چون 22 بهمن لازم بود که مردم بیرون باشن؟
الان میگی همه چی رو به سیاست ربط میدی درنتیجه رائفی پور...
اگه به سیاست مربوط نبود چرا دقیقا قبل از انتخابات اعلام کردن و بعدشم آقا اومدن گفتن که دژمن به بهانه ی یه ویروس کشنده سعی کرده مردمو از رفتن پای صندوق رأی منصرف کنه؟ مردم واسه خاطر ویروس نرفتن رأی بدن؟
این پیامو مفصل جواب میدم که دیگه بحث اینجوری این تایپک نباشه ،
خوب من گفتم این تئوری هارو توی یه تاپیک دیگه به اشتراک بذارید نه اینجا که انجمن پزشکیه
منم هر چی بگم الآن میگید پاچه خوار ، همینایی که تو انتخاب تو تهران و جاهای دیگه شرکت کردن برای پر کردن خیابونا تو ۲۲ بهمن کافی بود که اگه میگفتن کرونا هست بازم میومدن و نکه الآن نماز جمعه و جمعاعت و حرم رو فوری تعطیل کردن و قبل ۲۲ بهمن می گفتن راهپیمایی رو کنسل می کردن همه جا.
اتفاقا قبلش اگه درست تست می گرفتن می شد ویروسو توی همون فرودگاها مهار کرد و انتخابات و ۲۲ بهمن و هر وقت دیگه ایم با خیال راحت بیرون می رفتن یا اگه قبل ۲۲ بهمن می گفتن کرونارو نمی شد کمبود مشارکتو باز به کرونا ربط داد . یا مثلا اگه ۲۴ بهمن می گفتن به همه ی خواسته هاشون نمی رسیدن و تازه بهترم ویروسو کنترل نمی کردن .برای همینه میگم این تحلیلای سیاسی باعث می شه فکر کنید از نظر عملکردی همه چی اوکیه فقط تایمش مشکل داشته و سیاسی بوده و برای همین من خودم اعصابم خورد شد که اگه درست عمل می کردن این همه هزینه رو مردم و حتی خودشون متحمل نمی شدن. من فکر می کنم کجا ها اشکال داشته که با انتقاد به اونا بلکه درست بشه ولی وقتی سیاسی بشه اصلاح امور ، مسائل عملکردی به حاشیه میره و همه چی به آینده ی فردای بعد از ج.ا قراره موکول بشه . اگه درست قضیه رو کنترل می کردن بالفرض به خاطر مسائل سیاسی بعد ۲۲ بهمن هم می گفتن باز می شد دو هفته زودتر به جنگ کرونا رفت .
یا انگار اینکه رهبر گفته به خاطر کرونا بوده الآن همه ی مردم میگن شت راست میگه .
می دونم این حرفام هیچی رو تو شما یا خیلیای دیگه تغییر نمی ده ، شما هر اتفاقی از زلزله و کرونارو و سیل و ... قراره به تست موشکی‌ و باردار کردن ابر توسط سپاه و ... نسبت بدی تا وقتی این حکومت پابرجاست ، هر تاریخی اعلام می شد کرونا یه سناریو براش آماده داشتین و هر زلزله ای بیاد اولش کانال مملکته دوتا الو میزاره که این زلزله با قبلیا فرق داشت انگار موشک بوده
و قطعا وجود کسایی مثل من که دنبال نقد هستن و نه تخریب ، مانعی برای شماست ،نقد راه حل ارائه میده و به دنبال اصلاحه ولی تخریب هیچ وقت هیچ چیزو درست نمی کنه ، و از من قبول کنید که که هیچ وقت به خواسته های خودتونم نمی رسید = )).امیدیم به این ندارم که از نظر اخلاقی امثال منو تخریب نکنید که پاچه خوارید و فلان بهمان . ( از قصد از لفظ رائفی پور استفاده کردم که ببینید همیشه روی بسیجیا اسم میذارید و اونا روی شماها اسم میذارن چه قدر بده)
فقط از نظر ظاهر سایت اقلا هر چیزی رو ببرید تو تاپیک خودش همین .

بالا