• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کرونا

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
عام. بهتر بود دقیق تر میخوندی چی نوشتم.
نگفتم میکشمشون((((=
گفتم نظر شخصیم اینه که مردنشون بهتر از موندنشونه و اگر خودم تو همچین شرایطی باشم قطعا مرگو انتخاب میکنم.
و فکر کنم یجایی هم گفتم ک من حقی ندارم تصمیم بگیرم برای مرگ یا زندگی افراد.
صرفا عقیده شخصیم اینه که زنده موندنش توجیهی نداره
همین افکار و نظرات به غایت منطقیت رو که بیان کنی میشی مبتکر تلقین مرگ و اگه یکی بهت رجوع کنه واسه خلاص شدن این کارو خواهی کرد.

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1400

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
شبکه خبر زیر نویس کردش ۱۷۰۰ازمایش تشخیص کرونا در ۵ازمایشگاه صورت گرفته . این یعنی فاجعه . یعنی اینکه یه نفر تو شهرما حالش بد باشه باید یه روز آزمایشش بره تهران حداقل ی روز بررسی شده و ی روز دیگه برگرده . حالا کم بعد از سه روز بفهمه که کرونا گرفته یا نه . حالا اگه گرفته با این وضع فکرمیکنم بیمارستان نره بهتره که اونوقت اعضای خانواده اش هم حتما بیمار میشن .
حالا یه روز نیاز نیست برگرده همون لحظه که بررسی شد میشه نتیجشو گفت ، تستشم خوب تست جدیدیه نمی شه یه دفعه کل آزمایشگاه های ایرانو بهش مجهز کرد ،
درستش اینه که اگه کسی علائمی داره و سابقه ی تماس مشکوک ، به اورژانس زنگ بزنه بیان ببرنش تستشو بگیرن اگه نیاز داره بستری شه و اگه نه به صورت کاملا مجهز برگرده خونه و همونجا خودشو قرنطینه کنه تا نتیجه آزمایش بیاد

نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک‌خان ۲
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1401
خبر کوتاه بود و جانسوز
ایرج حریرچی قائم مقام وزارت بهداشت و دبیر ستاد مبارزه با کرونا به کرونا مبتلا شد:|

پ.ن:همونی که دیروز توی شبکه خبر همراه سخنگوی دولت کنفرانس خبری داشت

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
محمود صادقی نماینده ی مجلس هم گفت تست کرونام مثبت شده .
این خبر به نظرم از اونجایی مهمه که ایشون استاد دانشگاه تربیت مدرس بودن ، همون دانشگاهی که اخیرا اردوی قم داشته و چند دانشجوش علائم داشتن و برگشتن خوابگاه .
در شرایط ایده آل دانشگاه و خوابگاه و کارکنان و اساتیدش باید قرنطینه میشدن .

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
خبر کوتاه بود و جانسوز
ایرج حریرچی قائم مقام وزارت بهداشت و دبیر ستاد مبارزه با کرونا به کرونا مبتلا شد:|

پ.ن:همونی که دیروز توی شبکه خبر همراه سخنگوی دولت کنفرانس خبری داشت
همونی که قرار بود استعفا بده :))

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
کسی میدونه ک آمار رسمی تا همین الان چند نفرو اعلام کرده؟

بعدا نوشت:
من محاسبه کردم دیدم ک تا دوشنبه هفته بعد مبتلاها بالای هزار نفر میشن ک طبق بیان رسمی تازه
گرچه فک میکنم ک آمار خیلی بیشتر از چیزیه ک میگن البته...وقتی داریم صادر میکنیم اینهمه یعنی خیلی بیشتر از این حرفا پخش شده

s.zhr.s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لنگرود
سال فارغ التحصیلی
1399
مدال المپیاد
رویاشو داشتم ولی عملی نشد
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
کسی میدونه ک آمار رسمی تا همین الان چند نفرو اعلام کرده؟

بعدا نوشت:
من محاسبه کردم دیدم ک تا دوشنبه هفته بعد مبتلاها بالای هزار نفر میشن ک طبق بیان رسمی تازه
گرچه فک میکنم ک آمار خیلی بیشتر از چیزیه ک میگن البته...وقتی داریم صادر میکنیم اینهمه یعنی خیلی بیشتر از این حرفا پخش شده
محاسبه نکنید ما محاسبه کردیم بهمون گفتن رائفی پور...

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
محاسبه نکنید ما محاسبه کردیم بهمون گفتن رائفی پور...
- دلیل این حرف تئوری ۲۵۰۰۰ قبرتون بود
- محاسبه اول باید منبع معتبری برای داده هاش باشه ، شما با نه فوتی چند ر‌وز قبر محاسبه کردید هنوز منبع اون نه نفر رو ندادید و اینکه با چه کیتی کروناشون مثبت شده بود
- هر محاسبه ای قابل نقده اگه داده هاشم درست باشه . برای مثال حدسم اینه که دو نقطه خط داده هارو رو نمودار برده و الگو رو ادامه داده ، می تونم این نقدو وارد کنم که تاثیر اقدامات مقابله ای چند روز بعد خودشو نشون میده و شیب نمودار کمتر میشه
- لطفا اینجوری مغلطه نکنید ، این خواهشه . نمی دونم دیگه به چه زبونی بگم این تاپیک رو به این راه ها نکشید . فقط خواهش کردم

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
سه مسافر در کویت، یک مسافر در عراق، یک مسافر در بحرین، یک مسافر در کانادا دارای کورونا تشخیص داده شدند و همگی یا ایرانی بودند یا تازه به ایران سفر کرده بودند.
من که رائفی پورم، کلا هم دارم مغلطه میکنم همه ی اینام از همون 75 نفری هستن که وزارت بهداشت اعلام کرده کرونا دارن.

+نماز جمعه ی تهرانم قراره برگزار کنن.
معلومه که شنبه هم همه ی مدارس و دانشگاه ها دایره؛ فردا هر کدوم از ماها تو اتوبوس و مترو و مدرسه و دانشگاه کرونا بگیریم این دولت قرار نیست چیزی گردن بگیره، خودتون مراقب خودتون باشید.

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
اخبار اعلام کرد که در استان لرستان دو نفر مبتلا به کرونا تشخیص داده شده یکی در خرم آباد و یکی در بروجرد ولی شنیده ها از پرسنل بیمارستان شهدای عشایر اینه که یک نفر فوتی هم داشتن...

بالا