• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور کارنامه آزمون آزمایشی - کنکور ۹۹

• شروع کننده موضوع Sep
  • تاریخ شروع

sara.p79

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
این ک میگی موضوعی میخونی، یعنی دقیقا چطوری براش وقت میزاری؟ چقدر تست میزنی؟ روزانه چقدر؟ بیشتر غلط میزنی یا نزده زیاد داری؟ تیپ بندی غلط هات چجوریه؟
همه آزمونات رو بزار جلوت، و جواب این سوال ها رو باهاش بررسی کن. احتمالا پیدا کنی مشکل از کجاست.
ممنونم ^____^

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام اینم منم O_o
1577380682111.png

1577381163270.png

یه سوال اینکه من میرسم به شیمی خیلی داغون و له میشم و اصلا نمیتونم مسئله ها رو حل کنم خصوصا :| بعدم اینکه الان من ازمون گاج میدم و وضعیتم اینطوریه و یه چیزی که رو مخمه جدیدا اینه که شاید قلمچی ازمون می دادم بهتر می بود :-? نظر شما چیه و اینکه میشه تراز گاج و قلمچی رو با هم مقایسه کرد؟ چطوری؟ :-/
والا قلمچی تقلب خیلی زیاد شده اصلا هیچی معلوم‌ نیس با درصدای قابل قبولی ی ترازای شوتی میده

HeiSenberG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
1399
سلام اینم منم O_o
1577380682111.png

1577381163270.png

یه سوال اینکه من میرسم به شیمی خیلی داغون و له میشم و اصلا نمیتونم مسئله ها رو حل کنم خصوصا :| بعدم اینکه الان من ازمون گاج میدم و وضعیتم اینطوریه و یه چیزی که رو مخمه جدیدا اینه که شاید قلمچی ازمون می دادم بهتر می بود :-? نظر شما چیه و اینکه میشه تراز گاج و قلمچی رو با هم مقایسه کرد؟ چطوری؟ :-/
فک کنم تراز قلم‌چی ۷۵ درصدِ تراز متناظر گاجه
البته این چیزی که من تو کارنامتون می‌بینم شما بهتره بری مستقیما آزمون قلمچی رو تو خونه بزنی بعد ترازتو بدی یه دوستی واست تخمین بزنه. چون این درصدای گاج تو رتبه بندی قلم‌چی خیلی عالی نیست که دورقمی بده. شاید این درصدا رو تو قلم‌چی رشته ریاضی ۶۷۰۰تا ۷۰۰۰ بده

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
خیلی چنگی به دل نمیزنه :
s1bp_1.jpg
سلام! با توجه به اینکه من رشته‌م تجربی بوده و کمتر با درس‌های تخصصی رشته ریاضی آشنا هستم با درس‌های عمومی شروع میکنم.
برای ادبیات در حال حاضر سعی کن تمرکز کنی روی یادگرفتن معنی ابیات و لغات و تاریخ ادبیات و ... و تست رو از هر منبعی که دم دستت داری بزنی. برای سال کنکور باید یه کم روندت رو تغییر بدی و بیشتر تست بزنی. تست‌ها رو منظم هر شب بزنی و به صورت موضوعی. پیشنهاد من موضوعی گاج و هفت‌خان خیلی‌سبز هست.
برای عربی هم من در هر شرایطی فیلم‌های میلاد ناصح‌زاده پیشنهاد میکنم!
در مورد دینی.... چیزی بیشتر از همه یادم میاد این هست که نذار درس‌ها روی هم جمع بشه! وقتی بخوای 5-6 تا درس که تا حالا نخواندی رو با هم بخونی هم خیلی خواندنش سخت و حوصله سر بر میشه و هم قول میدم نمیتونی اون حجم از اطلاعات حفظی رو سریع به خاطر بسپاری.
در مورد زبان حرف خاصی ندارم :-"
برای فیزیک پیشنهاد میکنم تست‌های سخت‌تر از نرمال رو توی برنامه‌ات قرار بدی. زدن اینطور سوال‌ها باعث میشه علاوه بر اینکه سوال‌های سخت رو جواب بدی ، سوال‌های معمولی هم برات آسون بشن و دیدت هم نسبت به درس عمیق‌تر بشه. اینطور سوالا رو میتونی توی نردبام خیلی سبز پیدا کنی.

پریشون

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشمر
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
ریاضی فیزیک وقت اگر باشه 80 حداقل میزنم یه مشکلی هست نمی تونم سوالات سخت رو تشخیص بدم می شینم حل می کنم بعد سوالات تحلیلی رو گاها ازروی بی دقتی ها اشتباه میزنم ریاضی روی 60تا 65 و فیزیکم بین 45 تا 55 گیر کردم واقعا عجیبه حالا نمی گم تراز بد میده نه ها اتفاقا خوب تراز میده ولی روحیم رو داغون می کنه / برای زیست راه حل بدید واقعا مشکل پیدا کردم پارسال تا 70 با کتاب و تست اندک می زدم ولی الان 30 تا 50 گیر کردم و اگر همین زیست گره کورش رو باز کنم مشکل حله مطمعنن مشکل از خوندن و درک نیست چون خیلی وقت صرف کتاب می کنم و تست هم میزنم ولی یه جوریه O_o یازدهمم راستی

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
خواستیم ایندفعه کیف رتبه و ترازمونو ببریم:|
شیمی اعتبارو خودم حل نکردم...از روی جواب بچه ها زدم،اکثرش غلط شد...ترازو رتبه بهم ندادن...دیگه فیزیک و عربی اعتبار اهمیتی نداره...هرچقدرم خوب زده باشم،وقتی یکی خراب میشه،بقیه درسا نمیتونن کاری کنن!
اما گور بابای کاظم و دار و دسته اش و ایضا لعنت بهشون...همین که تونستم تو این مدت درصدامو بهتر کنم برام کلی ارزش داره

screencapture_kanoon_ir_Student_WorkBook_WorkBook_2020_01_17_15_03_18.png

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
شیمی اعتبارو خودم حل نکردم...از روی جواب بچه ها زدم،اکثرش غلط شد...ترازو رتبه بهم ندادن...دیگه فیزیک و عربی اعتبار اهمیتی نداره...هرچقدرم خوب زده باشم،وقتی یکی خراب میشه،بقیه درسا نمیتونن کاری کنن!
اما گور بابای کاظم و دار و دسته اش و ایضا لعنت بهشون...همین که تونستم تو این مدت درصدامو بهتر کنم برام کلی ارزش داره

معمولا با یکی دو روز تاخیر ترازت رو هم میزنن.
+
آفرین به این نتیجه خوب :)

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

دلیل غلط هاتو پیدا کن . خصوصن شیمی و زیستت ک غلط هات زیاد تر بودن . اگه نمیزدیشون درصدت بالاتر می رفت . درصد زیست 80 با درصد زیست 70 میتونه خیلی جا ب جات کنه سر کنکور .
عربی یحتمل متن نزدی . شروع کن شبی ی دونه متن کار کن تا دستت راه بیفته .

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
ممنون!
ادبیات رو بیشتر تو دستور و شمارش آرایه مشکل دارم
عربی هم قواعد و درک مطلب
هندسه هم با توجه به این که رشته اصلیم تجربیه نمیدونم چه کنم

کتاب نشر الگو بگیر . شبی دو تا تست ارایه کار کن . خودشم درسنامش خوبه . بعدش ک تموم شد هفت خوان رو بگیر . کتاب هامون سبطی هم درسنامش خوبه . درسنامه همون نشر الگو هم خیلی خوبه . من خودم از نشر شروع کردم .
درک مطلب عربی هم شبی ی متن کار کن . برا قواعد باید اول ی درسنامه خوب بخونی . گاج نقره ای خوبه . خیلی سبزم خوبه نظام جدید . بعد تست بزنی . بیشتر خود کنکورا رو کار کن .
اگه تحلیل صرفی هم مشکل داری مهر و ماه لقمه ی کتاب داره تک تک کلمات کتاب رو تحلیل صرفی کرده . اون کارتو راه میندازه شبی دو صفحشو بخون .

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی

من اگه ریاضیم انقد خوب بود الان داشتم پزشکی تهران میخوندم :/ جدی((:
تو کانون بالاترین ریاضی من سالای کنکورم ۷۰ درصد شد اونم مبحث امار میخواستم کل اطرافیانو شیرینی بدم از بس خوشحال بودم(((: بدترین و افتصاح ترین درصدم تو کل عمومی و اختصاصی ریاضی بود..
واقعا باریکلا به این درصدا..

پریشون

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشمر
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
Screenshot_20200117_230134.png

خب بگید ببینم مشکلم چیه
درحد نیستم بگم فقط یه چیز بگم درسته شیمی واسه ریاضی ارزش خاصی نداره ولی تعادل نداشتن کارنامه کنکور رو به فنا میده (به کانون نگاه نکن) بعدش رو گسسته بعدش رو دینی وقت بزار

• لایک
امتیازات: solo

mahta.e

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
دانشگاه
امیرکبیر
تلگرام
اینستاگرام
درحد نیستم بگم فقط یه چیز بگم درسته شیمی واسه ریاضی ارزش خاصی نداره ولی تعادل نداشتن کارنامه کنکور رو به فنا میده (به کانون نگاه نکن) بعدش رو گسسته بعدش رو دینی وقت بزار
ارزشش اونجا معلوم میشه ک ریاضیتو ۸۰ زدی اون موقع س ک بچه ها ریاضی دگ شیمی نمیزنن یا غلط میزنن و شیمی زدن عین رتبه س^_^

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
خوب درس نمیخونی .
عمومی چیزی نیست ک پایین بزنی دیگه . اونم دینی .
دینی وقتی یکی دو درس میدن میخونم خوب میزنم ولی وقتی آزمون جامع یا جمع بندی هست تعداد دروس بالا میره، خب حجم درسها و تستهای دینی هم خیلی زیاده و قاطی میکنم

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دینی وقتی یکی دو درس میدن میخونم خوب میزنم ولی وقتی آزمون جامع یا جمع بندی هست تعداد دروس بالا میره، خب حجم درسها و تستهای دینی هم خیلی زیاده و قاطی میکنم
دینی نیازی نیست تست بزنی . ینی درسیه ک خیلیا فقط میخوننش و پیام ایاتشو کار میکنن و جواب میدن . من خودم تست نزدم هیچی . خواستی بزنی هم کنکور سراسریا کافیه نیاز نیست همشو بزنی .
کلی گفتم . دینی یکی معیارام بود . از بقیه درسهات هم میگم ک یا کیفیت مطالعت پایینه و یا ساعت مطالعت .

نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
گرندلاین
سال فارغ التحصیلی
1399
دینی نیازی نیست تست بزنی . ینی درسیه ک خیلیا فقط میخوننش و پیام ایاتشو کار میکنن و جواب میدن . من خودم تست نزدم هیچی . خواستی بزنی هم کنکور سراسریا کافیه نیاز نیست همشو بزنی .
کلی گفتم . دینی یکی معیارام بود . از بقیه درسهات هم میگم ک یا کیفیت مطالعت پایینه و یا ساعت مطالعت .
کیفیت مطالعه‌م خوبه، ساعت مطالعه و سرعت تست زنیم پایینه، هر بار یه مقدار سوال میمونه که حتی فرصت نمیشه بخونمشون

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
فک کنم فقط من ریدم این ازمونو:|

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93
کیفیت مطالعه‌م خوبه، ساعت مطالعه و سرعت تست زنیم پایینه، هر بار یه مقدار سوال میمونه که حتی فرصت نمیشه بخونمشون
یکی در میون تست ها رو بزن . دور دوم هر چی رسیدی بزن . تست زمان دار کار کن .
ساعت مطالعتو هم بیشتر کن .

بالا