• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور سوالات و مشکلات درسی کنکور ۹۹

bio2

عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
زیست شناسی

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
یکی بیاد اعتبار زیستو چک کنیم :/

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
بچه هاا برا زبان کدوم کتاب کارو پیشنهاد میکنین تا حالا برا زبان کار نکردم حس میکنم لازمه
سطحم بدک نیس دیپلم زبان دارم

شانا

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
رشته دانشگاه
پزشکی
بچه هاا برا زبان کدوم کتاب کارو پیشنهاد میکنین تا حالا برا زبان کار نکردم حس میکنم لازمه
اگر سطحت واقعا خوبه به نطر من نیازی نیست من خودم زبانم اکی بود و هیچوقت کتاب زبان نخوندم و تو ازمونا میانگین هشتاد تا نود میزدم تو کنکور هم هشتادو خورده ای شد که به نطرم اکی بود(هرچند به نظرم اگر یکم مثلا گرامرو تو سال کنکور نگاه میکردم شاید میشد صد بزنم) ولی من حوصله زبان خوندن نداشتم و به هشتادو اندی قناعت کردم..ولی واس ما که نطام قدیم بودیم همه شهاب اناری و کیاسالار میخوندن فک کنم نطام جدید هم همینا عالی باشه..

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
شما ادبیات و چطور میخونین؟
من ادبیات و دوست دارم.بگی نگی ی چیزایی هم ازش میفهمم ولی واقعا یک برنامه منسجم برای خوندنش ندارم.کتابای درسی ادبیاتمم ک اصن بازشون نمیکنم.
دوست دارم براش یک برنامه درست داشته باشم اما نکه وقتی هم ک میشه برای ادبیات گذاشت کمه واقعا سخته.
توی آزمون ها هم درصد درستی توش ندارم.مثلا چندبار میشه نود درصد یهو میشه سی چهل!

• لایک
امتیازات: Karin
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
مبتکران بنظرم خوبه اگه خودت پایت قویه.

• لایک

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
اگر سطحت واقعا خوبه به نطر من نیازی نیست من خودم زبانم اکی بود و هیچوقت کتاب زبان نخوندم و تو ازمونا میانگین هشتاد تا نود میزدم تو کنکور هم هشتادو خورده ای شد که به نطرم اکی بود(هرچند به نظرم اگر یکم مثلا گرامرو تو سال کنکور نگاه میکردم شاید میشد صد بزنم) ولی من حوصله زبان خوندن نداشتم و به هشتادو اندی قناعت کردم..ولی واس ما که نطام قدیم بودیم همه شهاب اناری و کیاسالار میخوندن فک کنم نطام جدید هم همینا عالی باشه..
منم دقیقا بالای هشتاد میزنم ولی خب شهاب اناریو بچه ها داشتن دیدم خیلی مبتدیه حوصلم سر میره باهاش
بازم دو دلم
مرسی از راهنماییت

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
منم دقیقا بالای هشتاد میزنم ولی خب شهاب اناریو بچه ها داشتن دیدم خیلی مبتدیه حوصلم سر میره باهاش
بازم دو دلم
مرسی از راهنماییت

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
بازم دو دلم
مرسی از راهنماییت

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
شما ادبیات و چطور میخونین؟
من ادبیات و دوست دارم.بگی نگی ی چیزایی هم ازش میفهمم ولی واقعا یک برنامه منسجم برای خوندنش ندارم.کتابای درسی ادبیاتمم ک اصن بازشون نمیکنم.
دوست دارم براش یک برنامه درست داشته باشم اما نکه وقتی هم ک میشه برای ادبیات گذاشت کمه واقعا سخته.
توی آزمون ها هم درصد درستی توش ندارم.مثلا چندبار میشه نود درصد یهو میشه سی چهل!
اگه ی چیزایی بلدی موضوعی میکرو طلایی خیلی خوبه
وقت زیادم نمیخواد!
پیوسته روزی ی ساعت کافیه براش

Tilda

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۳
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام
ایا پیک های شیمیایی شرکت کننده در فرایند التهاب برای عملکرد خودشون وارد جریان خون میشن؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
اگه ی چیزایی بلدی موضوعی میکرو طلایی خیلی خوبه
وقت زیادم نمیخواد!
پیوسته روزی ی ساعت کافیه براش
آره دارمش . احساس میکنم سوالات آزمون سخت تره:-sولی واقعا قبول دارم پیوستگی رو،من اینو نداشتم تاحالا

• لایک
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رفسنجان
سال فارغ التحصیلی
1399
رشته دانشگاه
روانشناسی
دیدم این کتابو یکم مبتدی بود درسنامشم خیلی حوصله بر
آره قبول دارم ولی این بالاترین سطح توی کتاب های زبان بود ک من دیدم.حوصله سر بر و هم ب شدتتت قبول دارم اصلا خود کتاب وزارتی زبان نماد حوصله سر بریه~X(

• لایک

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
آره دارمش . احساس میکنم سوالات آزمون سخت تره:-sولی واقعا قبول دارم پیوستگی رو،من اینو نداشتم تاحالا
ن بابا سخت گرفتی
امسال خیلی راحت شده فقط کافیه با ی برنامه مشخص جلو بری میتونی اون ی ساعتو ب ۳ پارت تقسیم کنی ت بازه های متفاوت بخونی هم تمرکزت بالاس هم خسته نمیشی من خودم اینحوری میخونمش

sara.p79

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
آلا هندسه نداره(یازدهم)
سلام .
پیشنهاد میکنم اول به مدل درس خوندن های قبلی تون نگاه بکنید . اگر با زیاد درسنامه خوندن حوصله تون سر می ره و با تست یاد میگیرن ؛ الگو رو بزنید اگر برعکس هستید خوشخوان رو شنیدم که خوبه. یعنی درسنامه ی مفصل و کاملی داره ولی خود من و فکر میکنم اغلب بچه های ریاضی بیشتر این شکلین که با تست یاد میگیرن. ولی آلا هم داره فکر میکنم.

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
بچه ها مسائل شیمی خیلی سبز یا میکرو؟

Dean

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی بوشهر
شهر
shiraz
سال فارغ التحصیلی
91
سوال مهمتر اینه که ایا به کتابی برای مسایل شیمی اونم جداگونه نیاز داریم؟ درسته که موضوعین و مسایل جدا شده و اوکیه که موقع بیکاری یا وقت های مرده ازش استفاده کنی ولی ایا نیاز هست؟ من خودمم خیلی تو شکّم. میخام نظر دوستان رو بدونم. دوستان نیاز هست؟ اگه هست چه انتشاراتی و چرا ممنون

بالا