• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کارتون های زمان ما!

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
امیلی و الکساندر
باب اسفنجی
ساعت برنارد
یه اتوبوس نارنجی هم بود و کوچیک میشد و می رفت ماجراجویی. چی بود اسمش؟
عه!
آرع!
اسمش ماجراهای علمی بود(یا سفرهای علمی،دقیق یادم نیست!!!)
مدرسه‌ی موش‌ها هم برام خیلی نوستالژیکه...

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
ساعت برناردو اوج ارزوهای من بود
تا دوازده سالگی فکر میکردم واقعیه

اون روز به پسر خاله ی پنج سالم فیلمشو نشون میدم بعد همه ش با یه بی میلی خاصی نگاش میکرد
تموم که شد بهش گفتم میخوای یکی از این ساعتا برات بگیرم زمانو نگه داری؟
برگشته میگه: پسر خاله یه وقت توو بازار گولت نمالن ازینا بهت بندازن ابرومون بره!...:\

گودزیلاهای دهه نودن ایشون!

Asena

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تيزهوشان ناحيه ١تهران دخترانه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
تجربى
فقط پرين....عاشقش بودممممم يعنيا...يه روزايى به سرم ميزد موهامو نارنجى كنم...روانى اين كارتون بودم لامصب

Rrf

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
اژه ای
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
گربه سگ خیلی خوب بود ولی هر وقت می دیدم دستشویی ام میگرفت! نمیدونم چرا?!:))
مگامن هم مثه اینکه همه میدیدن ، منم خیلی ارزوشو داشتم مثه اون باشم و مغز بقیه رو با توانایی هاشونو کپی بزنم.
لاکپشتای نینجا هم خیلی دوسش داشتم.

دبستانی که بودم کلید اسرار رو هم می دیدم و هر قسمت مورمورم می شد از پندی که میداد! :D

RZWN

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
svh
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
×××
رشته دانشگاه
×××
باب اسفنجی.عاشق اختاپوس بودم.دماغش خیلی جذاب بود لامصب:))

انجلز فرندز رو خیلی دوست داشتم مخصوصا شخصیت اصلی راف رو .خیلی از قسمتاشو پنج شش بار نگاه می کردم .فیلیپ رو هم با اینکه شیطان و رقیب راف بود دوست،داشتم.تمام عکساشون رو توی تبلتم داشتم.:RedHeart

ملوان زبل هم دوست داشتم هر چند اون موقع از اسفناج خوشم نمیومد.

پرنسس ها رو خیلی دوست داشتم.هیچ سی دی پرنسسی نبود که من اون موقع نداشته باشمشون.x:
بعضی وقتا که خواهرم میشینه کارتون می بینه منم کنارش نگاه می کنم.بس که کودک درونم فعاله.:)):))

عمو مهربان یه برنامه ای داشت که آشپزی بود .اونم نگاه می کردم.
وای مل مل و گلی و اکبری رو یادشون بخیر .هر چند الان به نظرم مسخره میان:-"

mmd_b3

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی2
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1399
میگ میگ
باب اسفنجی
ملوان زبل
تام و جری
اون کارتونه که یه پسره بود دوتا فرشته هم داشت یکی دختر یکی پسر پسره سبز بود دختره صورتی
گربه سگ
عموها و خاله ها
همه کارتونای mbc 3 :)):-"(اونموقع پویا نبود.بابام هرروز یه شبکه جدید از ماهواره پیدا میکرد کارتون:)))
پیترپن

فربد

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
سلام بچه ها من فربد متولد ۲۲ مهر ماه سال ۷۷ هستم و میخوام اسم تعداد زیادی از کارتون های اون موقع رو اینجا براتون بنویسم. خوشبختانه من خیلی از کارتون های محبوب دوران کودکیمون رو خیلی دقیق یادمه و حتی اسم خیلی از دوبلور هاشون رو هم حفظم و قصد دارم اینجا لیستشون کنم و از یه سری کارتون ها هم یه نشونه هایی یادمه و که باید لطف کنید و کمکم کنید تا بتونیم با هم فکری و همکاری با همدیگه پیداشون کنیم. با تشکر از همگی و واقعا خیلی خوشحالم که اینجام و می بینم که داریم نوستالژی های دوران شیرین کودکیمون رو با همدیگه به اشتراک میذاریم و از نو زنده شون می کنیم. متاسفم که این رو میگم ولی ما دهه هفتادی ها آخرین نسلی بودیم که ز غوغای جهان فارغ و به دور از تکنولوژی های مدرن کودکی کردیم و با تمام وجود از دوران شیرین کودکیمون لذت بردیم. چون نسل های بعد از ما به واسطه علل و عوامل مختلفی و در راسش ظهور تکنولوژی ها و تجهیزات مدرن نمی تونند بچگی کنند و از بچگیشون لذت ببرند.
به قول شاعر گفتنی روزگار کودکی برنگردد ای دریغا‌...

آخرین ویرایش:

فربد

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
کارتونی که تقریبا همه دهه هفتادی ها باهاش خاطره دارند شاهکاری بود به نام لاک پشت های نینجا که از سال ۸۱ تا ۸۷ (۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹) تو آمریکا تولید و اولین بار هم پاییز سال ۸۴ از برنامه فیتیله جمعه تعطیله شبکه دو پخش شد و همواره هم به مناسبت های مختلف پخشش کردند. اون سال ها فقط سری اول و دوم این مجموعه شش فصلی پخش شد و ادامه اش رو همین پارسال شبکه پویا/نهال دوبله و پخش کرد.
تو سری اول مجموعه که به سرپرستی شهرزاد ثابتی دوبله شد جای استاد اسپلینتر مرحوم بیژن علی محمدی صحبت می کردند که متاسفانه دیروز فوت کردند و امروز هم تشییع و تدفین شدند. (روحشون شاد و یاد و نامشان گرامی و جاویدان باد)
جای لاک پشت ها هم لئو (سعید شیخ زاده و در یک قسمت هم افشین زینوری) رافائل (شروین قطعه ای) دان (کسری کیانی) و مایکی (علیرضا باشکندی) کیسی جونز (مهرداد ارمغان) ایپریل (شهرزاد ثابتی) شردر (شهروز ملک آرایی) هان (شایان شام بیاتی) دکتر استاکمن (منوچهر زنده دل و در چند قسمت هم مرحوم بیژن علی محمدی) صحبت می کردند.
ولی در سری های بعدی دوبلر ها تغییر کردند.
لئو (مجتبی فتح اللهی) رافائل (سعید شیخ زاده) دان (امیر منوچهری) مایکی (کسری کیانی) استاد اسپلینتر (شایان شام بیاتی) شردر (کریم بیانی) کیسی جونز (علی منانی) ایپریل (مینا قیاس پور) هان (علیرضا دیباج) و استاکمن (شایان شام بیاتی)
ناگفته نماند که لاک پشت های نینجا برای شبکه پویا/نهال و شبکه امید حکم مختارنامه رو داره واسه آی فیلم و شبکه تماشا و هر موقع از سال که بزنی شبکه پویا/نهال و شبکه امید داره لاک پشت های نینجا نشون میده که البته ما از این بابت گلایه ای نداریم و دمشون هم گرم.
teenage_mutant_ninja_turtles_2003_wallpaper_by_joshua121penalba_dcwm9z4-fullview.jpg

tmnt-1.jpg

1296683-0-q80.jpg

9c31fde750759b022ff6b67f98d0e74f.jpg

560cd9ce385b019cd17d0a62da4bc3e6.png

tmnt-cropped-2.PNG

latest

kisspng-karai-shredder-leonardo-baxter-stockman-foot-clan-5af1f1625c8aa2.5656278115258054103791.jpg

آخرین ویرایش:

فربد

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
یادش به خیر جمعه ها لاک پشت های نینجا که پخش می شد من تازه رفته بودم کلاس اول و فرداش که می رفتم مدرسه مثل یوزپلنگ تو حیاط مدرسه می دویدم و بالا و پایین می پریدم و خیلی هم دوست داشتم بزرگ که شدم یه گروهی تاسیس کنم به سبک لاک پشت ها و کلا با این کارتون زندگی کردم من و خیلی از قسمت هاش رو بالای ده بیست بار دیدم ولی هیچ وقت ازش سیر نشدم‌. معلوم نیست چی توی این کارتون قاطی کردند که این قدر جذاب و دوست داشتنیه و آدم ازش سیر نمیشه. یه نکته ای هم بگم که برف هاتون آب بشه صدا و سیما کلی از صحنه های بزن بزن رو تو سری های اول و دوم سانسور کرده بود!!!!!!! حالا چرا خدا عالمه. یک نکته جالب دیگه تو سری های اول و دوم هم این بود که هنگام دوبله کارتون اسم شهر محل زندگی لاک پشت ها که نیویورک بود رو به لوزان (واقع در سوئیس!!!!!!!!) تغییر دادند که واقعا هنوز که هنوزه بعد گذشت پانزده سال واسم عجیبه. البته در دوبله سری های بعدی همون نیویورک رو می گفتند.

آخرین ویرایش:

فربد

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
کارتون بعدی که عشق همه مون بود مگامن بود که شاهکاری بود واسه خودش و اون هم سال ۸۳ از شبکه دو پخش می شد محصول مشترک آمریکا و ژاپن که از سال ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۶ (۱۳۷۳ تا ۱۳۷۴) در قالب دو فصل و بیست و هفت قسمت پخش شد.
جای مگامن سعید شیخ زاده رول (خواهر مگامن) نرگس فولادوند دکتر لایت (مخترع و پدر معنوی مگامن) علی همت مومیوند دکتر وایلی (مخترع و رهبر گروه ربات های خبیث) محمد علی دیباج پروتومن (برادر مگامن که به دست وایلی شستشوی مغزی داده شده بود و شده بود دست راست وایلی و فرمانده تیم عملیاتش) بهروز علی محمدی روبو بنیه (ربات غول پیکری که همیشه مگامن رو مگا حلبی و مگا قلابی صدا می کرد) کریم بیانی روبو قیچی علیرضا شایگان کراش (سگ رباتی مگامن) تورج نصر ادی (پزشک شخصی رباتی مگامن که با نوشیدنی های انرژی زاش مگامن رو درمان می کرد) غلامرضا الماسی صحبت می کردند و تو هر قسمت هم ربات های جدیدی می اومدند مثل روبو الکتریسیته روبو بمب روبو مار روبو کریستال روبو یخ روبو آتش روبو حرارت روبو اره روبو میخ روبو فلز روبو سرعت روبو ستاره روبو آینه و ... که مگامن آخر هر قسمت ترتیب همه شون رو می داد و با دست گذاشتن رو پیشونیشون توانایی هاشون رو غنیمت می گرفت و با استفاده ازشون بقیه شون رو چپ و راست می کرد. رول هم همیشه با اون بازوش که ابزار آلاتی مثل سیستم مکش داشت به کمک مگا می اومد و البته خیلی وقت ها هم واسه مگا فاز نصیحت بر می داشت و می رفت رو اعصاب مگا و همین طور ما.
جالبه که بدونید مگامن رول پروتومن روبو بنیه و روبو قیچی و روبو بمب و روبو آتش و روبو یخ همگی ابتدا برای مصارف درست و در راه کمک به انسان ها به وسیله دکتر لایت اختراع شده بودند که دکتر وایلی که زمانی همکار دکتر لایت در فرآیند تحقیقات و آزمایش هاش پیرامون ساخت و اختراع ربات ها بود با حقه بازی و دوز و کلک به جز مگا و رول و کراش بقیه ربات ها رو از دکتر لایت می دزده و با شستشوی مغزی و مهندسی معکوس از اون ها ربات هایی خبیث می سازه و در ادامه هم ربات های دیگه ای رو اختراع می کنه. (خداییش قیافه وایلی شبیه اینشتین نیست؟ اتفاقا هم اسم اینشتین هم هست و اسم وایلی هم مثل اینشتین آلبرته)
قرار بود واسه این کارتون سری سومی هم بسازند که به خاطر کسری بودجه ادامه پروژه کنسل شد.
تیتراژ این کارتون هم خدایی بود واسه خودش و هر وقت پخش می شد انگار موتور جت بسته باشند به من از این سر اتاق می دویدم اون سر اتاق و فرداش هم تو مهد کودک با بچه ها مگامن بازی می کردیم. اسم تیتراژ هم ‌Super Fighting Robot Megaman! بود.
images
250px-MegaManTitleCard.JPG
latest
screenshot_5_23069.jpg
MV5BOTgyNjkzZmYtOTE4MC00NDhkLWI0ZmEtZGFhMzU3ZDViNGExXkEyXkFqcGdeQXVyNjczNTUzMzY@._V1_.jpg
images
latest
MV5BMGI4YTI5MzEtZjVjZi00OWEwLWJjNTUtMGM5MzFhMzljZDBjXkEyXkFqcGdeQXVyNjczNTUzMzY@._V1_.jpg

آخرین ویرایش:

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
فقط یه کارتون رو دوست داشتم بقیه ی روز رو با این رادیو های جیبی که عکس یه توپ روی ولومش بود و اندازه ی یه بسته آدامس موزی بود میگذروندم!.....

البته کارتون که نمیشه گفت!....ساعت برناردو رو شما چی میگین بهش !؟..کارتون!؟...
به هر حال هر چی که بود کل تخیلات کودکی منو میساخت!.....تمام روز به فکر این بودم که اگه این ساعت مال من باشه چه خلافایی رو میتونم باهاش انجام بدم:)

فربد

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
انرژی اتمی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
ببخشید بچه ها یه سوال داشتم یه کارتونی بود که اوایل دهه هشتاد از شبکه دو پخش می شد که عروسک یه بچه خرس قهرمان اصلیش بود و یه دختره هم ازش نگهداری می کرد و با همدیگه می رفتند کمک بقیه. اسم خرسه هم مخمل بود و خودش زرد بود و لباس سبز می پوشید که تو یه قسمت هم دگمه لباسش کنده شد و افتاد تو فاضلاب و از اون قسمت دیگه لباسش دگمه نداشت. اسم کارتونش رو یادتونه؟
همین طور یه کارتون دیگه که تابستون سال ۸۵ از شبکه پنج و به عنوان میان برنامه تو برنامه دردونه ها با اجرای خانم روستا پور (خاله سارا) پخش می شد درباره یه شهر بود که اهالیش همه میوه بودند و نقش اصلیش هم یه فلفل دلمه ای بود که با همسر گوجه فرنگیش زندگی می کرد. اسم این رو هم اگه می دونید میشه بگید.
یه کارتون هم بود درباره یه خانواده که فکر کنم گورکن (حیوان) بودند و بابای خانواده هم خیلی بد اخلاق و خشک و مقرراتی بود.
جالبه که دوبلور های این سه تا اثر رو یادمه ولی اسم خودشون رو یادم نیست. جای مخمل مهسا عرفانی صحبت می کرد جای آقای فلفل دلمه ای سعید شیخ زاده جای پدر خانواده گورکن ها هم مرحوم بیژن علی محمدی.
راستی یه برنامه عروسکی خارجی هم بود که تو یه گاراژ اوراق ماشین می گذشت و اسم صاحبش هم اسقاطی بود. کسی اون رو یادشه؟

آخرین ویرایش:

19azar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۴
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
چقدر من با سریال پهلوانان حال میکردم.
لاک پشتهای نینجا(هیچ وقت نفهمیدم آخرش چی شد)
برندگان کوچک
برنامه رنگین کمان و پنگولش
باب اسفنجی
کارتون عصر حجر
یه کارتون هم بود که سه تا زن بود و برای یک گروه جاسوسی و کارهای ابر قهرمانی می کردن(اسمش رو دقیق نمیدونم)
یادش به خیر...

موازی

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سمپاد شیراز
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
RWTH
رشته دانشگاه
مهندسی برق
عه چه تاپیک خوبی!
برنامه کودک بستنیاx: خیلی دوسش داشتم. آیا بستنیا همون زی زی گولو بود؟:-? تقریبا هیچی ازش یادم نیست ولی اون موقعا دوست داشتم.
آنت و لوسین هم بسیار محبوبم بود.هربار میذاشت میدیدم>:D<
هایدی هم خوب بود.
ردپای آبی هم با وجود اینکه میفهمیدم داره اسکلم میکنه ولی دفترچش رو خیلی دوست داشتم:))

sabili

ویالونسل
نام مرکز سمپاد
فزرانگان
شهر
سراب
سال فارغ التحصیلی
1400
کارتونایی که خاطرمه که خیلی عاشقشون بودم و هستم
لاک پشت های نینجا x::لاک‌پشت‌های نینجا شامل چندین سری است: اول:لاک‌پشت‌های خشن-۱۹۸۴ دوم:لاک‌پشت‌های کوچک-۱۹۸۷تا۱۹۹۶ سوم:لاک‌پشت‌های افسانه‌ای-۱۹۹۸ چهارم:لاک‌پشت‌های نینجا-۲۰۰۳تا۲۰۰۹ پنچم:لاک‌پشت‌های نینجا به آینده-۲۰۰۶ ظهور لاکپشت‌های نینجا ۲۰۱۲
عاشق اون مایکلم فقط :از پوشش نارنجی استفاده می‌کند. سلاح او نانچیکو دوبل است. مایکل آنجلو عاشق پیتزاست و بامزه، او با حیوانات با مهربانی رفتار می‌کند و آن‌ها را دوست دارد و رابطش با داناتلو بهتر است.او کوچک ترین و سریعترین لاک پشت گروه میباشد.
انشرلی8->:آن در یتیم خانه بزرگ شده ولی در ۱۱ سالگی توسط خواهر و برادری سالخورده به نام ماریلا و متیو کاتبرت به سرپرستی قبول می‌شود و به عمارت گرین گیبلز در روستای اونلی می‌رود، اتفاقات زیادی پیش می‌آید و آنی بزرگ می‌شود، دوستان زیادی پیدا می‌کند، به دانشگاه و کالج می‌رود، ازدواج می‌کند و…
میتی کومون :D:ین پویانمایی بر اساس زندگی توکوگاوا میتسوکونی (۱۶۲۸–۱۷۰۱) ملقب به «میتوکومون» (به ژاپنی: 水戸黄門، تلفظ: Mito Kōmon) ساخته شده‌است. وی یکی از شخصیت‌های محبوب تاریخ ژاپن است و از او به عنوان فردی شوخ‌طبع و خوش‌مشرب، و یک پزشک و غذاشناس خبره یاد شده‌است. میتسوکونی سومین پسر توکوگاوا یوریفوسا، یازدهمین پسر توکوگاوا آیه یاسو اولین شوگون خاندان توکوگاوا و آغازگر دوره تاریخی اِدو در ابتدای قرن هفدهم میلادی در ژاپن بود. او در دوره اِدو و زمان حکومت شوگون توکوگاوا آیه میتسو، ۳۰ سال حاکم شهر میتو بود و به دلیل داشتن صداقت و عدالت و همچنین مورد اعتماد بودن از طرف حاکم بزرگ یکی از افرادی بود که برای نظارت بر کار حاکمان نواحی فرستاده می‌شد. میتو کومون در سفرهایش دو محافظ به نام‌های «ساساکی سوکه سومابورو» و «آتسومی کاکونوشین (کاکوسان)» را به همراه داشت؛ بنابراین شخصیت‌های «تسوکه» (ساساکی سوکه سومابورو) و «کایکو» (آتسومی کاکونوشین (کاکوسان)) در این فیلم وجود تاریخی داشته‌اند، اما «سه گارو» (نام اصلی در پویانمایی: سوته مارو) و «زُمبه» (نام اصلی در پویانمایی: دُنبی) خیالی هستند.
در ادامه سفرهای این گروه یک بانوی اشرافی به نام خانم کوتو (اُکوتو) و دخترک شجاعی به نام ناتسو (اُناتسو) نیز به آن‌ها می‌پیوندند.
کارگردان کازویوکی اوکاساکو
موسیقی کِنتارو هانِدا
استودیو Knack Productions
شبکه تی‌وی توکیو
Original run سپتامبر ۱۹۸۱ – ۱۵ ژوئیه ۱۹۸۲
قسمت‌ها ۴۶
بابا لنگ درازx:x::انیمه بابا لنگ‌دراز که توسط استودیو ژاپنی نیپون انیمیشن ساخته شده‌است؛ در بین کشورهای آسیایی و اروپایی از محبوبیت خاصی برخوردار است. ماجرای دختری باهوش و سرزنده به نام جودی که در یک پرورشگاه نگهداری می‌شود. در اوایل مجموعه سختگیری خانم مدیر که زنی جدی می‌باشد را به تصویر می‌کشد. در ادامه جودی آبوت به کمک حامی خود وارد مدرسهٔ خصوصی می‌شود که جودی از حامی فقط نامی بیشتر نمی‌داند (آقای جان اسمیت). آقای جان اسمیت شخصیتی پنهان در داستان دارد و جودی فقط سایه‌ای از آقای جان اسمیت را در ذهن خود دارد؛ سایه‌ای بر روی دیوار با پاهای دراز که او را بابا لنگ دراز می‌خواند. جودی آبوت با کمک‌های آقای جان اسمیت به دانشگاه وارد می‌شود در دانشگاه به سختی درس می‌خواند تا فاصلهٔ فرهنگی خود را با همکلاسیانش کم کند. مجموعه بابا لنگ‌دراز از جاودانه‌ترین انیمه‌های قدیمی می‌باشد، کارتونی با داستانی قدرتمند و شیوا که فقر و سختی کودکان یتیم را به تصویر می‌کشد.

yeganeh.rr

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
1402
هری پاتر که عالیه
اسباب بازی ها 4
الان منتظر فروزن2 و ترول ها 2
البته منتظر فیلم پرندگان شکاریم هستم که اکران شه

Ahoora.o

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
استعداد های درخشان علامه حلی
شهر
ملایر
سال فارغ التحصیلی
1404
کارتونی که تقریبا همه دهه هفتادی ها باهاش خاطره دارند شاهکاری بود به نام لاک پشت های نینجا که از سال ۸۱ تا ۸۷ (۲۰۰۳ تا ۲۰۰۹) تو آمریکا تولید و اولین بار هم پاییز سال ۸۴ از برنامه فیتیله جمعه تعطیله شبکه دو پخش شد و همواره هم به مناسبت های مختلف پخشش کردند. اون سال ها فقط سری اول و دوم این مجموعه شش فصلی پخش شد و ادامه اش رو همین پارسال شبکه پویا/نهال دوبله و پخش کرد.
تو سری اول مجموعه که به سرپرستی شهرزاد ثابتی دوبله شد جای استاد اسپلینتر مرحوم بیژن علی محمدی صحبت می کردند که متاسفانه دیروز فوت کردند و امروز هم تشییع و تدفین شدند. (روحشون شاد و یاد و نامشان گرامی و جاویدان باد)
جای لاک پشت ها هم لئو (سعید شیخ زاده و در یک قسمت هم افشین زینوری) رافائل (شروین قطعه ای) دان (کسری کیانی) و مایکی (علیرضا باشکندی) کیسی جونز (مهرداد ارمغان) ایپریل (شهرزاد ثابتی) شردر (شهروز ملک آرایی) هان (شایان شام بیاتی) دکتر استاکمن (منوچهر زنده دل و در چند قسمت هم مرحوم بیژن علی محمدی) صحبت می کردند.
ولی در سری های بعدی دوبلر ها تغییر کردند.
لئو (مجتبی فتح اللهی) رافائل (سعید شیخ زاده) دان (امیر منوچهری) مایکی (کسری کیانی) استاد اسپلینتر (شایان شام بیاتی) شردر (کریم بیانی) کیسی جونز (علی منانی) ایپریل (مینا قیاس پور) هان (علیرضا دیباج) و استاکمن (شایان شام بیاتی)
ناگفته نماند که لاک پشت های نینجا برای شبکه پویا/نهال و شبکه امید حکم مختارنامه رو داره واسه آی فیلم و شبکه تماشا و هر موقع از سال که بزنی شبکه پویا/نهال و شبکه امید داره لاک پشت های نینجا نشون میده که البته ما از این بابت گلایه ای نداریم و دمشون هم گرم.
teenage_mutant_ninja_turtles_2003_wallpaper_by_joshua121penalba_dcwm9z4-fullview.jpg

tmnt-1.jpg

1296683-0-q80.jpg

9c31fde750759b022ff6b67f98d0e74f.jpg

560cd9ce385b019cd17d0a62da4bc3e6.png

tmnt-cropped-2.PNG

latest

kisspng-karai-shredder-leonardo-baxter-stockman-foot-clan-5af1f1625c8aa2.5656278115258054103791.jpg

احیانا خودت دوبلورش نبودی؟/

در حدی همه رو حفظی انگار باهاشون همکاری داشتی

بابا تو دیگه کی هستی؟دمت گرم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
5CEvyaWxjaEsors4aeW1i3TMYVmfYvCNZHzb5eVG1sujMNMVj4mwdc3D3v3RcSDtDZ5BVyrGgVmtDFeVC

:-" بله.
خاله م یه بسته لوازم التحریر خریده بود واسم با طرح پت پستچی ، هیچوقت دلم نیومد استفاده ش کنم . هیچوقت تو زندگی اینکارو نکنید و وقتی ذوقشو دارید استفاده کنید :-"

1739611.jpg

:-" بگردم دورتون.

Digimon.jpg

د بست :-" یه آدامسم با طرح اینا داشتم ک هرگز نخوردم :))))))

Draw-Catdog.jpg

مامانمو مجبور میکردم باهم ببینیم :))

میخوام در آینده در یک پست جدا با سری کارتون های باربی خفتون کنم. هروقت حسش بود :))

thinking.jpg

چطور اولین کراش زندگیمو فراموش کردم بگم؟ چطووور؟ چطوووووور؟ :)))))

اوکی. بای

بالا