• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

دیسکو گرافی (سری سوم)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ErfanGH23

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
آیت ا... مشکینی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1402
-اسم : عرفان
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) لقبی ندارم
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/هیچ
-چند تا دوست داری؟/6
-چندتا دوست واقعی داری؟/3
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/به چیز خاصی توجه نمیکنم
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/فعلا هدفی ندارم
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/18 سالگی تا 30 سالگی فک میکنم
-کدوم قسمتش منفور تره؟/سن بلوغ
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/مریضی

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/فعلا نه
-سبک کتاب مورد علاقت؟/جنایی
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/رپ
-ساز مورد علاقت؟/ویولن
-وسیله ی مورد علاقت؟/هدفون
-غذای مورد علاقت ؟/پیتزا
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/یادم نیس اکثرا انیمیشن بودن
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((:خیر
(اگه تو گفت و گوها شروع کننده بحث شمایین یه کاتالیز گر حساب میشین وگرنه نیستین(((:
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)اول نوتیف - بعد چن تا تاپیک تصادفی - بعد چت
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/

من معمولا تو واقعیت کم رو و کم صحبتم مخصوصا پیش فامیل و غریبه ها ولی تو مجازی راحت تر با بقیه صحبت میکنم
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟هخامنشی
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/پسر - دختر بودن تو ابران الان خیلی سخت شده
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/مهراد
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/آمستردام هلند
-چپ دست یا راست دست؟/راست
-رنگ های زیر را چجوری اولویت بندی می کنی؟سیاه قرمز سفید سبز آبی
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟دامنه اش
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! n
- حرف اول رمز سمپادیا!p
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:فعلا پیشنهادی ندارم
-اگه چیزی مونده بگو:نه

Nahal.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1401
-اسم : نهال میباشم:)
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو )
درخت؟!

- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/
خب. میتونم حق خودمو بگیرم. نیاز ندارم به کسی. نمیزارم کسی بهم ظلم کنه یا هرچی.
-چند تا دوست داری؟/
یه عااالمه.
-چندتا دوست واقعی داری؟/
قبلا داشتم. ولی در حال حاضر هیچی. شاید یه نفر نمد:)
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/
دوستای صمیمیم زمین تا عاسمون با هم فرق دارن و هیییچ ویژگی مشترکی ندارن. خب فک نکنم به ویژگی خاصی توجه کنم ولی یه ویژگیایی هستن که اگه دوستم داشته باشتشون قیدشو میزنم.
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/
هدف؟ خب آرزو زیاد دارم. ولی یه چیزِ واحد که بتونم بهش بگم هدف نه. مثلا. دوست دارم در آینده بتونم عکسای قشنگی بگیرم. دوست دارم بتونم قشنگ و بی نقص ساز بزنم. ولی هدف؟ نه.
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/
وقتی پیر شدی و نگرانی هیچی رو نداری و میتونی با آرامش تمام و تنهایی زندگی کنی و منتظر مرگت باشی.
-کدوم قسمتش منفور تره؟/
نمد. خیلی قسمتاش. وقتایی که الکی نگران چیزای الکی و بی اهمیتیم. وقتایی که واسه عادمای اشتباه میزاریم.
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/
از دست دادن آقا جونم، و بقیه‌ی کسایی که دوسشون دارم.
-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/
خیلی چیزا رو دوست داشتم یاد بگیرم ولی نشده.
-سبک کتاب مورد علاقت؟
اجتماعی، عاشقانه، هری پاتر!
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/
پاپ، سنتی، آلترنیتیو متال
-ساز مورد علاقت؟/
ویولن، سنتور، کمانچه، سه تار، کاخن
-وسیله ی مورد علاقت؟/
کتابام، دندونیام، لاک‌هام، تختم
-غذای مورد علاقت ؟/
زرشک پلو با مرغ؛ و خب حاضرم به جای سه وعده هر روز بستنی و پاستیل بخورم.
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/
برنامه هایی مثل عمو پورنگ و خاله شادونه رو فقط بخاطر کارتونایی که وسطشون و آخرشون میزاشتن نگاه میکردم.
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((:
اگه فک کنم یه نفر میتونه دوستم بشه عاره، یعنی مثلا تو مدرسه وقتی میخوام اول با یکی عاشنا شم چند روز قبلش رفتاراشو زیر نظر میگیرم و اگه دیدم میتونم باهاش دوست شم، میرم طرفش. ولی غیر این، خیلی نه.
ولی با کسایی که میشناسمشون شروع کننده بحث خودمم همیشه.

(اگه تو گفت و گوها شروع کننده بحث شمایین یه کاتالیز گر حساب میشین وگرنه نیستین(((:
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)
اگه منتظر جواب کسی باشم اول اون تاپیک رو چک میکنم، بعدش میرم تو پروفم، بعدش نوتیفا.
نمد. فک نکنم. فقد توی مجازی یکم کم‌رو ترم. ینی خیلی اجتماعی و اینا دیده نمیشم و خیلی با عادما نمیتونم دوست شم تو مجازی.
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟
موقع رضا شاه شاید:)
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/
دختر بودن و پسر بودن هر کدوم قشنگیای خودشونو دارن. ولی من دوست داشتم دختر باشم:)
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/
اسممو خیلی خیلی دوست میدارم و اگه میتونستم انتخابش کنم بازم همین رو انتخاب میکردم. ولی خیلی اسما هستن که بنظرم قشنگن. تپش، نیلگون، بلوط
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/
آمستردامِ هلند، کوالالامپورِ مالزی، پاریسِ فرانسه
-چپ دست یا راست دست؟/
چپ دست:)
-رنگ های زیر را چجوری اولویت بندی می کنی؟
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
آبی،
سیاه،

سبز،
سفید،

قرمز
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟
پایینِ پایینِ پایینش. رو زمینِ صاف. زندگی کردن رو بلندی‌ای مثل کوه ترسناکه.
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو!
رو تعداد کثیری از افراد تو سمپادیا کراش دارم، کدومشونو بگممم؟ :)
- حرف اول رمز سمپادیا!
رمزم سیو شده تو گوشی و یادم نمیاد چی بوده اصن. ولی ممکنه کد ملیم بوده باشه در اون صورت صفر.
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:
نه هیچی. سمپادیا به این قشنگی:)

اگه خوندید مچکرم:)

آخرین ویرایش:

آرش.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهریار
شهر
شهریار
سال فارغ التحصیلی
1389
تلگرام
-اسم : آرش
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) لقبی ندارم یا اگه دارم اطلاعی ندارم!
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟ خوب حرف زدن توی هر جمعی! و توانایی قانع کردن افراد با حرفام!
-چند تا دوست داری؟ مجازی که خیلی اما هفت تاشون بهترین ها در نوع خودشونن که پنج تاشونو توی همین سمپادیا پیدا کردم:) .... دنیای واقعی: همه ی آدما قابلیت دوست شدن رو دارن!
-چندتا دوست واقعی داری؟ فقط آبجی کوچیکه!....البته فعلا!....
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟ روراست باشه و موج مثبت بده!.....و چند تا مهارت بیشتر از من داشته باشه!....اهل آبدیت کردن خودش باشه!
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟ هدف خانوادگی: شاد کردن خانواده ی امروز و آینده م با هر روشی!....هدف شخصیم: عملیات نجات خودم رو به انتها برسونم!
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟ وقتی که برای هدفی چندین بار شکست میخوری اما کم نمیاری و دفعه ی آخر میبری!
-کدوم قسمتش منفور تره؟ وارث درد پدر بودن!(اگه نفهمیدین چی میگم اشکالی نداره!)
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟ روز مرگم برسه و به خیلی از هدفای ریز و درشتم نرسیده باشم و بگن برگه ها بالا!...اون زمانه که حس میکنم کل زندگیم بیهوده بوده!

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟ برنامه نویسی کامپیوتر در حد خیلی عالی(البته اگه بشه اسمشو هنر گذاشت!)
-سبک کتاب مورد علاقت؟ سبک خاصی نمیپسندم ، بنا بر نیاز اون لحظه م سبکم تغییر میکنه!...
-سبک موسیقی مورد علاقت؟ سبک خاصی نمیپسندم، اگه شعر و موزیک و صدای خواننده کیفیت های شخصی و کافی منو داشته باشه ، گوش میدم _
-ساز مورد علاقت؟ اِرهو!....ویولون !..... سنتور!....ساکسیفن!
-وسیله ی مورد علاقت؟ اِتود فلزیم که دائم باهاش مینویسم! و کاغذ باطله های کاهیم!
-غذای مورد علاقت ؟ گشنم شد حقیقتا...برم یه چیزی بخورم و بیام ادامشو مینویسم....... این موقع شب مقداری حلیم بود که سرد سرد خوردم!.......گوجه بادمجون مادر گرامی!....پیتزا....و هر غذایی که با قارچ درست میشه!....(البته هر غذایی رو من میخورم ...!)
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟ ساعت برناردو!
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ......آری
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟
چک میکنم ببینم کسی برام بانگ گذاشته یا نه!
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟ نه!...ثابته!...شاید توی مجازی بیشتر شوخی کنم ! و توی واقعیت جدی تر باشم!...البته شاید!
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟دهه چهل یا پنجاه خورشیدی ....یا همدوره با نخست وزیر فروغی و رضا شاه، زمانی که اعلامیه ی حکومت نظامی رو روی در و دیوار شهر زده بود و رووش نوشته بود: "حکم میکنم!"......دوست داشتم خودم اون لحظه اونجا بودم و میخوندمش!.....!
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ اگه توی سرزمین کفر بود احتمالا دختر و پسر برام فرقی نمیکرد با هر دوش احساس راحتی داشتم ، اما توی وطنم پاره ی تنم! پسر بودن آزادی های بیشتری داره!
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟ شاید بگین چقدر از خود راضی اما به غیر آرش نمیتونم اسم دیگه ای متصور بشم:)...!
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟ یه کشور توسعه یافته ، ترجیحا بلاد کفر که همتون باهاش آشنایی دارین و در درجه دوم انگلیس به خاطر خونه هاش !
-چپ دست یا راست دست؟راست دست
-رنگ های زیر را چجوری اولویت بندی می کنی؟سیاه قرمز سفید سبز آبی
این کار برام معنی خاصی نداره اما چون نویسنده ی سوال ها خواسته به روی چشم!......آبی قرمز سفید سیاه سبز!
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ مثل فرهاد کوه رو میکنم و به سلیقه ی خودم میسازمش!...حالا هر جاییش شد شد!.....
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! باور نمیشد هیچ وقت درگیر این کلمه ی کراش بشم اما ، آ
- حرف اول رمز سمپادیا! یادم نیست ، روی مرورگر سیو کردم ، مرورگر بره احتمالا منم برم
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری: کارهای گروهی رو بیشتر کنیم!...حالا بنا بر سلیقه ی هر کسی ، تعدادیمون توی تعدادی از کارها به صورت گروهی شرکت میکنن!

-اگه چیزی مونده بگو: سعی کنید بیشتر باهام دوست بشید:) ، آدمی هستم که با همه طیفی چه بزرگ چه کوچیک ،چه مذهبی چه لامذهب ، و هر تضادی که فکرشو بکنین میتونم همراهی کنم

Negin.Sh

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1403
-اسم :نگین
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) ندارم
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ توانایی شاد کردن دیگران رو دارم‌
-چند تا دوست داری؟/ تعدادش از دستم در رفته
-چندتا دوست واقعی داری؟/۳تا
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ کلا باشخصیت باشه و من آدمای برون گرا رو بیشتر ترجیح میدم شاید چون خودمم برون گرام
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ درست کردن یه زندگی که تو آرامش و رفاه باشه و هر روزش شکر خدارو بکنم
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ اونجایی که پس از تلاشای زیادت بلاخره به هدف دلخواهت میرسی
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ اونجایی که اونایی که دوسشون داری رو از دست بدی

طرد شدن از سمت عزیزان
-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ نه
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ هر چی قشنگ باشه میخونم سبک خاصی ندارم
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ اینم هرچی قشنگ باشه
-ساز مورد علاقت؟/ سنتور ویولن گیتار
-وسیله ی مورد علاقت؟/ساعت مچیم و موبایلم
-غذای مورد علاقت ؟/چلو کباب کوبیده
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/عموپورنگ
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: آره بابا
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)چک کردن نوتیف
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ نه
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ فرقی برام نمیکنه هرکدوم خصوصیات خوب یا بد خودشونو دارند
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/نگین
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/اگه توی ایران باشه اصفهان
-چپ دست یا راست دست؟/ راست دست
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
آبی قرمز سبز سفید سیاه
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ جایی که چشم انداز خوبی داشته باشه
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! خداروشکر ندارم
- حرف اول رمز سمپادیا! ۱
تمام

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
-اسم :ساحل(شاید)
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو )کرم
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ ندارم
-چند تا دوست داری؟/ شیش تا
-چندتا دوست واقعی داری؟/دوتا
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/صداقت،وفاداری
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ ب ارزو هام برسم
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ الان
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ نداشتم
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ چیزایی ک خوش آینده واسم از دست بدم

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ اره
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ عاشقانه
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ پاپ
-ساز مورد علاقت؟/ گیتار،دف
-وسیله ی مورد علاقت؟/ گوشیم
-غذای مورد علاقت ؟/ مرغ
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ مستر بین :|
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: شاید
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) اول چت اونو چک میکنم بعد نوتیف، بعد بقیه چتا xD
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ بله خیییییییییییییییییییلییییییییییییییی
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ زمان شاه
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ دختر چون دوست دارم
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ ساحل
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ اصفهان
-چپ دست یا راست دست؟/چپ
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید=> آبی، سفید،قرمز،سیاه،سبز
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ کمر
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! A
- حرف اول رمز سمپادیا!m
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:
-اگه چیزی مونده بگو:

Mmd abdi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نکا
سال فارغ التحصیلی
96
-اسم : محمد
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) ندارم D:
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ میرم دنبال علاقه هام
-چند تا دوست داری؟/ خیلی
-چندتا دوست واقعی داری؟/ انگشت شمار
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ اولین چیز سطح شعور رفیقامه و جنبشون
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ هدف دارم و مهم ترینشون ک در تلاشم زندگی مورد علاقمه ک ایشالا بهش میرسم
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ وقتی ک بعد از چند ماه میری پیش یه دوست و میبینی ک چقد دلتون برا هم دیگه تنگ شده
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ دقیقا وقتی ک یکی نسبت بهت بی تفاوته
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ شکست خوردن ، خراب شدن

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ دوس داشتم ویولون زدن رو یاد بگیرم ولی خب هنوز وقت نشد ولی حتما یاد میگیرم
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ داستان های فلسفی،علمی تخیلی،رمان و داستان های بلند غیر عاشقانه
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ راک و پاپ و کلا همه نوع موسیقی بی کلام
-ساز مورد علاقت؟/ فعلا چون خودم سنتور میزنم،سنتور به علاوه ویولون
-وسیله ی مورد علاقت؟/ همه وسیله هام،همشونو دوس دارم مخصوصا لباسام و موتورم
-غذای مورد علاقت ؟/ هر چی ک خوشمزه باشهD: ، هر نوع فست فود +غذا های خونه همشون:))
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/
(اگه تو گفت و گوها شروع کننده بحث شمایین یه کاتالیز گر حساب میشین وگرنه نیستین(((: سعی میکنم من اول حرف بزنم
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) اول نوتیف ها بعد چت باکس و معمولا کار دیگه نمیکنم
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ در کل نه ولی خب فک کنم همه تو مجازی یکم بهتر از واقعی خودشونن دیگه
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟
شاید اواخر قرون وسطی تو اروپا
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ راستش ب دنیای دخترا هیچ وقت فکر نکردم،پس همون پسر
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ اگه فارسی بود آرش یا آراد اگه خارجی بود مکس
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ بیمارستان گرین هیل شهر شیکاگو ایالت ایلینویز
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
سیاه،آبی،قرمز،سبز،سفید
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ قسمت های بالایی نزدیک قله
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! ر
- حرف اول رمز سمپادیا! S
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری: D:
-اگه چیزی مونده بگو:

h.r

.......کاربر خسته........
نام مرکز سمپاد
ایت الله مشکینی(میری)
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1403
اسم : حسام(محمد حسام)
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو )...زیاد بوده یادم نی
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ دیگران میگن پشتکار منم بهش می افتخارم من کلا خعلی خودمو نمیشناسم
-چند تا دوست داری؟/زیادن
-چندتا دوست واقعی داری؟/دو سه تا شاید
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ اخلاقه طرف کلا وفا دار باشه و شاید ازمن جلوتر
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ برایه اهدافم تلاش کنم و به دستشون بیارم
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/اونجایی که نتیجه تلاشامو بگیرم
-کدوم قسمتش منفور تره؟/به واقعیت پیوستن ترسام یا اونجایی که همه تلاشاتو کردی ولی اهدافی که به ارزو و ارزو هایی که به خاطره..
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ بعده پدر مادرم بمیرم یا اینکه به هدفام نرسمو بمیرم شایدم...

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/موسیقی..انشالله گیتار.دوساله شایدم یه سال برنامه دارم هعی میگم از سال بعد(مثه از فردا فقط با یه مقیاس بزرگتر)
-سبک کتاب مورد علاقت؟/علمی..با رمانم حال میکنم
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/هرچی به نظرم خوب بیاد برام قشنگ باشه
-ساز مورد علاقت؟/گیتار یا پیانو
-وسیله ی مورد علاقت؟/کتاب..لپ تاپ.گوشیم و ..
-غذای مورد علاقت ؟/زرشک پلو با مرغ عذا رو دستش نی
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ فک کنم خاله شادونه(اولش اومدم بنویسم خاله شنگو
له):|:|
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: شاید ...تقریبا
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) نوتیفامو چک میکنم و اگه کسی ارسال نظری چیزی کرده چکش میکنم:|:|
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ نسبتا اره
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ پسر ...
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/محمد (البته محمدم میشه صدام کرد) یا علی
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ تو ایران :مشهد شایدم همینجا قم
-چپ دست یا راست دست؟/راست دست
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید همین فقط جایه سیاه سفید برعکس
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ قله
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! ندارم
- حرف اول رمز سمپادیا!1
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:هیچی
-اگه چیزی مونده بگو:(((=

آخرین ویرایش:

Farnaaaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بندرعباس
رشته دانشگاه
پزشکی
-اسم: فرناز
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) بی بی جانم بهم میگه سحرو! ( چون اسم دومم سحرناز هست.)
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ استقلال، منطقی بودن
-چند تا دوست داری؟/ زیااااد!
-چندتا دوست واقعی داری؟/ 4 تا فکر کنم...
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ نمیدونم! یه دفعه طرف برام جذاب ب نظر میاد.
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ هدف ک زیاده... بزرگترینش در حال حاضر رد شدن از سد کنکوره.
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ وقتایی ک تو زمان حال زندگی میکنم و لذت میبرم! بدون فکر ب آینده و گذشته.
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ 13 14 سالگی!
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ هزارپاااا

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ آره... نقاشیخط
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ اصلا نفس کتاب دوست داشتنیه! همه جور سبکی
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ موسیقی های تلفیقی
-ساز مورد علاقت؟/ پیانو...
-وسیله ی مورد علاقت؟/ مداد نوکیم، دفترخاطراتم
-غذای مورد علاقت ؟/ غذاهای دریایییی!
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ عمو فیتیله ای ها ( اصلا ب شوق اینا صبح جمعه از خواب بیدار میشدم!)
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: بسیاااار بله!
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) اول نوتیف ها، بعد پیام ها، بعد تاپیک ها.
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ اندکی تفاوت هست.
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ چندین سال آینده!
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ دختر... چون حس میکنم دخترا لذت های بیشتری رو تو زندگی تجربه میکنن.
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ فرناز
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ محل تولد خیلی مهم نیست. محل زندگی مهمه! بنابراین همین داراب کوفتی.
-چپ دست یا راست دست؟/ راست دست.
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
آبی سبز سفید قرمز سیاه
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ دامنه کوه
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! ندارم که!
- حرف اول رمز سمپادیا! حرف نیست. عدده. 2 !
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری: پیشنهاد ک زیاده... الان تو ذهنم نیست متاسفانه.
-اگه چیزی مونده بگو: اکنون را دریاب...!

آخرین ویرایش:

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC
-اسم : ننه قمر!
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) سلطان! یکی از پسرای کلاس همین طوری الکی گفت، بقیه‌م پسندیدن!
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ سوال
-چند تا دوست داری؟/ هیچی
-چندتا دوست واقعی داری؟/ هیچی
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ دوست پیدا نمی کنم کلا!
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ کشف آن بار امانت که کسی زور نداشت لاجرم بار به دوش من دیوانه زدند / مطمئن نیستم!
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ وقتی مشغول انجام کارامم
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ وقتایی مث الان که تو مجازی وقت می کشم
عاشق نشم و یک‌هو کار جهان سرآید ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی!
-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ گرافیک/نوازندگی تار
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ دقیق نیستم؛ تا حدی می دونم که از امیرخانی لذت می برم
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ تلفیقی
-ساز مورد علاقت؟/ تار
-وسیله ی مورد علاقت؟/ توپ فوتبال
-غذای مورد علاقت ؟/ کله پاچه^^
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ فیتیله

آره
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)
پ.خ بعدش نظرای بانگی بچه ها
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ آره تو مجازی لاشی ترم((:
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ آخرین سالای دنیا
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ پسر چون هستم!
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ امین
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ همون جا ولی ای کاش بیمارستانش تر تمیزتر بود((:
-چپ دست یا راست دست؟/ چپ
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
اولویت ندارن
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ جایی که برآیند تمیزی محیط، دست‌رسی، آب و هوا و شیب زمین (با اولویت به همین ترتیب) بهترین حالتش باشه
- حرف اول رمز سمپادیا! بیش از حد کوتاهه.بگم؟((:
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری: رسمی تر بشه و تخصصی تر؛ گور بابای اینستاگرامی‌منش های ناعزیز
-اگه چیزی مونده بگو: این همه شرح نوشتیم و ندانیم که چه.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
-اسم : بهاره
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) ندارم
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ سعی می کنم بی جنبه بازی در نیارم :-"
-چند تا دوست داری؟/ هیچی
-چندتا دوست واقعی داری؟/ هیچی
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ ثبات رفتار،معرفت
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ دلم میخواد یه کلینیک تخصصی رادیولوژی دهان و فک و صورت داشته باشم
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ وقتایی که به بقیه حس خوب منتقل کردم
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ تیر و مرداد ۹۴
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ هیچ کسی برام ارزشی قائل نباشه،و اینکه دوست داشته نشم

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ رقص+دلم میخواست ساز یاد می گرفتم
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ رمان
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ همه چی خوبش خوبه ^_^
-ساز مورد علاقت؟/ پیانو،ویولون،تنبک،کمانچه،دف
-وسیله ی مورد علاقت؟/ گوشی،لپ‌تاپ،دوربین
-غذای مورد علاقت ؟/ هر غذایی که توش خبری از شلغم،و انبه نباشه!!!
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ فیتیله!!!
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: کمی تا قسمتی!
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) نوتیف چک میکنم،در صورت نبود،تاپیک های آپدیت شده رو می خونم
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ نه
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ دهه پنجاه شمسی
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ دختر،خیلی خوبیم ما عاقاااا
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ اسممو دوست دارم،اما قرار بود هما یا هستی باشه،شما کدومو ترجیح میدین؟
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ شیراز
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
قرمزو مشکی-سبز و سفید-آبی
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ کوهپایه
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! وی متغیرالکراش است
- حرف اول رمز سمپادیا!
1
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:به نظرم باید بیشتر از اینا خودشو بین بچه های سمپاد بشناسونه(؟!)
-اگه چیزی مونده بگو: ای بابا!این چه حرفیه؟!خدمت از ماست:)

>____<

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan1
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
1396
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو )
لقب ندارم والا:)
مصمم بودن برای رسیدن به اهداف
-چند تا دوست داری؟/
زیاااااد
-چندتا دوست واقعی داری؟/
دوتا
ظاهر(مرتب باشه و شلخته نباشه)
بانظم و وقت شناس باشه
سخت کوش و باهوش باشه
هدف داشته باشه
فقط دنبال زید و زیدبازی نباشه
فان باشه

رسیدن به آرزوهایی که تو دفترچم نوشتم:)
قبل دبستان:)
-کدوم قسمتش منفور تره؟/
کل دبیرستان:/
برم تو جهنم:/

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/نه:)
-سبک کتاب مورد علاقت؟/عاشقانه
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/رپ
-ساز مورد علاقت؟/پیانو
-وسیله ی مورد علاقت؟/گوشی
-غذای مورد علاقت ؟/پیتزا
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/خاله شادونه
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((:یعس:)
پیام داشته باشم اونارو جواب میدم
بعد نوتیف های دیگ
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/نه!اصلا
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟بدنیا نیام:)
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/دختر!چون دلبرکم گی نیس:-"
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/نازنین
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/برلین یا استکهلم
-چپ دست یا راست دست؟/راست دست
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
سفید؛آبی؛سبز؛قرمز؛سیاه
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟قله
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو!اینجا کراش ندارم
- حرف اول رمز سمپادیا!عدد هستش:D
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:حذف اکانت بذارع
-اگه چیزی مونده بگو:
سوالاتون زیاد جالب نبود:/

خدا قوت ^^[/QUOTE]

آخرین ویرایش:

bio2

عاشقان را سر شوریده به پیکر عجب است
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1400
مدال المپیاد
زیست شناسی
سلام

- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو )هیچی
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/لذت بردن از چیزای کوچیک
-چند تا دوست داری؟/زیاد
-چندتا دوست واقعی داری؟/شاید هیچ شاید 1
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/اخلاق طرزتفکر رفتار عقل
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/یه موسسه علمی پژوهشی داشته باشم
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/همش
-کدوم قسمتش منفور تره؟/لحظه خیانت یا نامردی یا شکستن دل یکی
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/اونی که میخوام نشم

-سبک کتاب مورد علاقت؟/رمان
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/سنتی
-ساز مورد علاقت؟/کمانچه
-وسیله ی مورد علاقت؟/کتاب
-غذای مورد علاقت ؟/همه چی
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/بامبی
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((:بیشتر مواقع بله
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)چک کردن چت و گفت و گو و ...
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/شاید تو مجازی یکم راحت ترم و کمتر خجالت میکشم
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ صدر اسلام
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/پسر راضیم ازش
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/فقط همین
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
آبی سفید سبز قرمز سیاه
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟رو قله
- حرف اول رمز سمپادیا!3
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:یه کمی به هم احترام بذاریم
-اگه چیزی مونده بگو:هنربرتر از گوهر آمد پدید

آخرین ویرایش:

alireza.am

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی8
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1399
اسم : علیرضا
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) احمد(فامیلیم احمدیانه)
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ زیاد گذشت میکنم که البته بعضی جاها خوب نیس(حمل برخورستایی نشه)
-چند تا دوست داری؟/ ۷-۸ تا
-چندتا دوست واقعی داری؟/ فک نکنم
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ آدم اوکی‌ای باشه
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ اره هدف دارم مشکل اینه که اهدافم زیاده
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ خدا
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ ظلم بنده‌ها به هم دیگه
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ از دست دادن مادر پدرم

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ ساز ویلن
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ رمان
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ همه چی بجز رپ
-ساز مورد علاقت؟/ ویلن
-وسیله ی مورد علاقت؟/ نظری ندارم هرچیزیکه بکار بیاد:-/
-غذای مورد علاقت ؟/ کلا غذاهای گوشتی
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ رنگین کمون
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: اره خیلییی!
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/(چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) چک کردن چتها
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ خیلی کم کلا صاف و ساده‌ام
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ /صفویه زمان شاه‌عباس
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ دختر! ببینم چطوریه
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ امین
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ تهران همینجا
-چپ دست یا راست دست؟/ راست
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید/ قرمز، سبز، سیاه، سفید، آبی
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ دامنه
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! هیشکی فعلا
- حرف اول رمز سمپادیا! نمیدونم شرمنده
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری: سایت چنوقت یبار خراب میشه یکاریش کنین
-اگه چیزی مونده بگو:
از حادثه لرزند به خود قصر نشینان
ما خانه بدوشان غم سیلاب نداریم...

ememlia

⁦(⊙_◎)⁩
عضو مدیران انجمن
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1397
-اسم :کاوه ام :)
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) کسی جرعت داره ب من لقب اعطا کنه آخه؟ :/
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟ خب تکنولوژی دوستم، شاید مهمترینش همین باشه
-چند تا دوست داری؟آمار ندارم والا
-چندتا دوست واقعی داری؟نمیدونم واقعا، فقط میتونم بگم دوستای خوب زیادی دارم
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟والا خیلی سخت نمیگیرم باهاش حال کنم و باهام حال کنه حله
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/هدف خاصی رو مدنظر ندارم سعی میکنم جلو پامو ببینم و قدم بعدی رو درست بردارم
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/15و16 سالگیم با اختلاف دوس داشتنی تر بوده
-کدوم قسمتش منفور تره؟از دو سال پیش تا الان
نتونم اوچیزی بشم ک از خودم انتظار دارم
-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟ گیتار زدن رو از بچگی دوس داشتم، یدونه یاماها c70 هم خرید دو سه سال پیش ولی قسمت نشد کلاس برم
-سبک کتاب مورد علاقت؟/باورتون بشه یا نه بجز کتاب درسی تا حالا کتاب نخوندم، من بیشتر اینترنتی ام بیشتر دارم داکیومنت میخونم
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/پاپ
-ساز مورد علاقت؟/گیتار الکتریک
-وسیله ی مورد علاقت؟/لپتاپم، پی سیم، کیبوردم
-غذای مورد علاقت ؟/پیتزا:)
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/فیتیله:)
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: نع
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) ازونجا ک هیچکی منو دوس نداره، حتی قد یک ستاره:))بانگ و پخ ندارم پس ح. ب هارو میخونم
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ نع
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ همین الانم اوکیه، دوس داشتم تو یهکشور درست حسابی تر ب دنیا میومدم
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ همین پسر اوکیه، ولی خب با دختر بودنم کنار میام خیلی فرقی نداره :))
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/اسمم رو دوس دارم
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/آلمان
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
آبی سبز سیاه همینا
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟صعب العبور ترین قسمتش ک بچه مچه دورورم نپلکه :)
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو!تاحالا کراش نداشتم :)
- حرف اول رمز سمپادیا!3
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:خوبه تنها مشکلش اینه ک من admin نیستم
-اگه چیزی مونده بگو:خوش باشید

mostafa84

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تویسرکان
سال فارغ التحصیلی
1402
-اسم :مصطفی
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو )ماست موسیر ؛موسیو ، تکبیر؛
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/فعلا هیچی
-چند تا دوست داری؟/بی شمار
-چندتا دوست واقعی داری؟/5 تا
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/شخصیت
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ نچ
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ هیچیش
-کدوم قسمتش منفور تره؟/همش
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ ش ع

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/موسیقی
سبک کتاب مورد علاقت؟/تاریخی - دینی
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/
-ساز مورد علاقت؟/سنتور
-وسیله ی مورد علاقت؟/لپ تاپ
-غذای مورد علاقت ؟/جوجه کباب- فسنجون
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/پلنگ صورتی
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((:اری
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) گفت و گو و چتا
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟سال 61 ببینم یار امام حسین میشدم یا ن
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ پسر خیلی عالیه
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/مصطفی - یاسین- طاها
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ ایران
-رنگ های زیر را چجوری اولویت بندی می کنی؟ سفید- سیاه - ابی -سبز- قرمز
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟قله
- حرف اول رمز سمپادیا! 3
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:مدیرا زیاد شن
مدیر انجمن خبرگزاری شدن اهورا @Ahoora.o
@a.khakpour77
@Admin2

-اگه چیزی مونده بگو:

پیش به سوی پسرفت:)):)):)):)):))

آخرین ویرایش:

Special girl

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FARZANEGAN
شهر
SHZ-JAH
سال فارغ التحصیلی
1397
-اسم :سارا
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) لقب ندارم
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ عاشق کتاب بودنم
-چند تا دوست داری؟/ زیاااد
-چندتا دوست واقعی داری؟/ تا تعریغت از دوست واقعی چی باشه
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ صداقت و خیرخواه بودنش
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ به اون سارای ایده آلی که همیشه متصور بودم برسم و زندگی با آرامشی داشته باشم
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/خندیدن از ته دل پدر مادرم
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ دیدن پستی و دو رویی آدما
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ این که یه روز همه ی پاستیلا و شکلاتهای دنیا تموم بشه :))

-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ آره تا دلت بخوااااد
-سبک کتاب مورد علاقت؟/همه سبک کتابی میخونم
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ اینم همه سبکی گوش میدم اما بیشتر به سنتی و پاپ علاقه دارم
-ساز مورد علاقت؟/ پیانو
-وسیله ی مورد علاقت؟/مسواک :D
-غذای مورد علاقت ؟/ چلوکباب، فسنجون، قرمه سبزی، ته چین،..
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ زنگ بچه ها، فیتیله ها و عموقناد، عموپورنگ
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: آری
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)چک کردن نوتیف
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ مسلما تفاوت هست چون همه ی ابعاد شخصیتی تو مجازی قابل نمایش نیستن نه اینکه بخوام عمدا پنهونش کنم بخاطر مجازی بودنش نمیشه خود واقعیت رو به بقیه بفهمونی
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ نمیدونم راستش :-?
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/همین دختر خوبه
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ قطعا سارا ;;)
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ آمریکا
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
سفید - قرمز - آبی - سبز - سیاه
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ دامنه
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! ندارم بابا
- حرف اول رمز سمپادیا! X
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری: اینقدر دم به دقیقه سروراش بهم نریزه [ایموجی دست بر پیشانی]
-اگه چیزی مونده بگو:
چیزی به ذهنم نمیرسه

خدا قوت ^^
:RedHeart

آخرین ویرایش:

glad

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
پزشکی
در راستای بی حوصلگی ناشی از تعطیلات، منم از اینا :-"

-اسم : شیوا
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) دیوونه : دی
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/ به حالات روحی و روانی آدما، زود میتونم پی ببرم
-چند تا دوست داری؟/ زیاد
-چندتا دوست واقعی داری؟/ کمه، نمیدونم تعدادشو
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ شخصیتش بیشتر
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ رسیدن به بالاترین و پیشرفته ترین نسخه ی خودم...به سوی کمال
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ وقتایی که به طور واقعی دوست داشته میشیم
-کدوم قسمتش منفور تره؟/ وقتایی که آدما به همدیگه بخاطر منافعشون آسیب میزنن
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/ نتونم مثل یه شیوای واقعی زندگی کنم
-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ آره دوست دارم ویولن یاد بگیرم
-سبک کتاب مورد علاقت؟/ رمان مخصوصا رمانهایی که بیس فلسفی یا روانشناختی داشته باشن
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/ هر چیزی که برام لذت بخش باشه از هر سبکی
-ساز مورد علاقت؟/ ویولن ویولن ویولن ^_^
-وسیله ی مورد علاقت؟/ گوشیم :/
-غذای مورد علاقت ؟/ پیتزا ^_^
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ عموپورنگ :))
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: آررررره خودِ خودشم
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...) اول اطلاعیه ها رو نگا میکنم بعد میرم حرف بزنو میبینم
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ بستگی به مخاطبم داره. برا بعضیا تو مجازی مهربونترم، برا بعضیا تو واقعیت مهربونترم :-"
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ فکر میکنم قرن بیستم میلادی
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ دوست داشتم پسر باشم چون آزادی عمل بیشتری بهم میداد
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ عاشق اسم خودمم ^_^
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ یه شهر بزرگ و پیشرفته که ترجیحا تو ایران نباشه
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
سیاه و سفید، سبز، آبی، قرمز
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟ دامنه کوه
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! آ
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری: نه چیز خاصی مدنظرم نیست : ))
-اگه چیزی مونده بگو: نه ^_^

خدا قوت ^^

نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک‌خان ۲
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1401
-اسم :احسان
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو )از بدو تولد تا الان القاب زیادی داشتم ولی کیانوش لقب اصلیمه(اگه بشه اسمشو گذاشت لقب چون در اصل قسمت آخر فامیلیمه که همه من رو با اون صدا میکنن)
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟/جنبم زیاده-سعی میکنم راستگو باشم-شوخ طبعم
-چند تا دوست داری؟/خیلی
-چندتا دوست واقعی داری؟/هنوز اونقدر تجربه ندارم که دوستای واقعی رو از غیرواقعی تشخیص بدم ولی با چنتا از دوستام صمیمی ترم
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟/ ترجیحا مغرور نباشه - دورو نباشه - با هم حال کنیم
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟/ اصلا هدف داری؟/ کنکور رو با موفقیت پشت سر بزارم - پدر مادرم رو از خودم ناامید نکنم - از زندگیم همیشه لذت ببرم - آدم خوبی باشم
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟/ زمانایی که از ته دل میخندم
-کدوم قسمتش منفور تره؟زمانی که برنامه هام رو عملی نمیکنم
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟/از دست دادن عزیزان - مرگ خودم
-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/ تار نوازی
-سبک کتاب مورد علاقت؟/تاریخی - رمان
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/سنتی - پاپ
-ساز مورد علاقت؟/تار - ویالون - کمانچه
-وسیله ی مورد علاقت؟/گوشی - لبتاب - دوچرخه - تلویزیون - کتابام
-غذای مورد علاقت ؟/ قیمه - پیتزا - کباب برگ
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/فیتیله - عمو پورنگ

نه
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)چک کردن تاپیکایه مورد علاقم و چک کردن بانگ و چت(البته اگه کسی پستی بزاره برام که معمولا نمیزاره)
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/تنها تفاوتش اینه که شخصیت واقعیم خیلی اجتماعی تره
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ساسانیان یا انقلاب مشروطه
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/پسر - چون از شرایطم راضیم
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/همین احسان خوبه
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ با ایرانی بودن و رشتی بودنم حال میکنم
-چپ دست یا راست دست؟/چپ دست
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید که چی بشه؟:|
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟قله‌ی کوه
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو!فعلا که نداشتم(ایشالا دیسکوگرافی۴=)))
- حرف اول رمز سمپادیا!چون رمزم قابل حدسه نمیگم:D
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:انجمن تاریخش فعال‌تر باشه:))
-اگه چیزی مونده بگو:امیدوارم دیگه منو شناخته باشین

آخرین ویرایش:

aventador

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Nahavand
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
۲ عدد برنز و یک عدد نقره
رشته دانشگاه
پزشکی
فک کنم تو سری های قبلیم نوشتم ولی خب :/

-اسم : سعید
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده (+دلیلشم خواستی بگو ) آیرون من و تونی استارک میگفتن :/ علاقه بسیار بهش
سریع با شرایط وفق پیدا میکنم
-چند تا دوست داری؟/ بسیار
-چندتا دوست واقعی داری؟/ کم
شباهت ب خودم
بهترین بودن تو هر کاری ک هر لحظه میکنم:/
وسطش
-کدوم قسمتش منفور تره؟/
بالاش
راستش زیاد بش فک کردم و فک کنم ندارم
-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟/
پیانو
-سبک کتاب مورد علاقت؟/
همه جور جز مزخرفات موتیویشنال
-سبک موسیقی مورد علاقت؟/
بیشتر از همه راک
-ساز مورد علاقت؟/
سه تار . گیتار الکتریک
-وسیله ی مورد علاقت؟/ ماشین ماشین ماشین
-غذای مورد علاقت ؟/ چیزبرگر پیتزا و هر نوع سرخ کردنی با پنیر
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟/ اون فیتیله ها رو دوس داشتم
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟/ ((: نچ
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)
همه رو چک میکنم و اول جواب دوستام و بعد بقیه رو میدم
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟/ خیلی کم
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟ دهه ۱۹۲۰ پاریس دهه ۱۹۷۰ امریکا
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟/ چرا؟/ فرقی نداشت بنظرم همین ادم و همین ویژگیا رو داشتم
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟/ تونی استارک یا رابرت داونی جونیور مثلا :/ چستر بنینگتون کرت کوبین اینا راجر واترز اینا :))
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟/ سیاتل . مونته کارلو .
-چپ دست یا راست دست؟/ راست
قرمز.آبی.سبز.سیاه.سفید
سفید سیاه سبز قرمز ابی
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟
دامنه
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو! آ :)
- حرف اول رمز سمپادیا! چشم
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری: الان دیگه : )) ؟
-اگه چیزی مونده بگو: مواظب خودتون باشین ‌‌و سعی کنین مث من نباشین

sp.ring

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ
شهر
Y
سال فارغ التحصیلی
1402
مدال المپیاد
دو مرحله 1 و دیگر هیچ
دانشگاه
لطفا منتظر بمانید
-اسم :بهار
- لقبی که بهت به هر دلیلی اعطا شده :بچه.فنچ
- ویژگی ای از خودت که به وجودش افتخار میکنی ؟باید دوستام بگن...خودم زیاد در جریان کارا و رفتارام نیستم
-چند تا دوست داری؟نمیدونم
-چندتا دوست واقعی داری؟.فک نکنم تو ساکم چیزی با همچین عنوانی داشته باشم
-توی دوست پیدا کردن به چه ویژگیایی توجه میکنی؟خیلی ملاکا دارم ولی دیگه از ملاکام استفاده نمیکنم
-مهم ترین هدفت تو زندگی چیه ؟پیدا کردن جواب سوالام
- کجای زندگی از نظرت از همه دوست داشتنی تره؟زندگی قشنگه ...اکثر قسمتاش
-کدوم قسمتش منفور تره؟قسمتا ی اجباریش.اونجاهایی که با بعضی ازادما برخورد میکنی که نباید هیچوقت میدیدیشون
-بزرگترین ترست تو زندگی چیه؟از دست دادن کسیایی که خودشون بهتر میدونن چه جایگاهی واسم دارن
-هنری بوده که بخوای یاد بگیری ولی به هر دلیلی نشده باشه؟نقاشی..موسیقی..و هنر سکوت کردن
-سبک کتاب مورد علاقت؟همه چی میخونم...هر چی اسمشو بزارن کتاب ..به جز کتابای درسی
-سبک موسیقی مورد علاقت؟pop....اهنگ گوش دادن بیشتر زندگیمه
-ساز مورد علاقت؟ساز دهنی(چون کارباهاشو بلدم)..ولی پیانو دوست دارم
-وسیله ی مورد علاقت؟ساعت
-غذای مورد علاقت ؟همه چی میخورم جز ابگوشت..
-اسم برنامه ی کودک مورد علاقت تو بچگی (اسم انیمشن نه)؟پوارو و مارپل
- کاتالیزگر ؛ آری یا خیر؟از این کاتالیز گرم که به ازمایش گند میزنن
- وقتی وارد سایت میشین اولین کاری که می کنی چیه ؟/ (چک کردن نوتیف ، ورود به تاپیک ها برحسب تصادف ، ورود به تاپیک خاصی مثل حرف بزن ، چک کردن چت و...)اعلاناتو چک میکنم
- بین شخصیت مجازی و شخصیت واقعیت تفاوتی مبیبینی ؟تو واقعیت راحت تر حرف میزنم...و دوستای بیشتری هم دارم..
-اگه می تونستی خودت انتخاب کنی که توی یک دوره تاریخ به دنیا بیای دوست داشتی در چه دوره تاریخی به دنیا بیای؟شاید هزار سال بعد.
-دوست داشتی دختر باشی یا پسر؟بستگی داشت کجا به دنیا بیام اگه تو کشوری مثل ایران به دنیا میومدم ترجیح میدادم پسر باشم .در غیر این صورت دختر بودن موهبت بزرگیه
-اگه میتونستی اسمتو انتخاب کنی چه اسمی انتخاب میکردی؟:-??
- اگه میتونستی محل تولدتو انتخاب کنی کجا رو انتخاب میکردی؟ایران (زمان هخامنش)
-چپ دست یا راست دست؟راست
-رنگ های زیر را چجوری اولویت بندی می کنی؟سیاه.سفید.سبز ابی قرمز
- می خوای یه خونه روی کوه بسازی توی کدوم قسمت کوه ترجیح می دی بسازی؟به من باشه قبل از خونه سازی جاده میسازم
- حرف اول کراش سمپادیات رو بگو!هنوز نزدم زدم میام اضافه میکنم
- حرف اول رمز سمپادیا!4
-اگه پیشنهادی واسه ارتقاء سمپادیا داری:مشخص کردن همشهریا
-اگه چیزی مونده بگو:خسته نباشین

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا