• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

کنکور منابع دروس تجربی

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
من سری اول که بهمن بازرگانی رو میزنم،فقط V.I.T رو میزنم،دسا و بقیه ی تستها برای مرور می مونن
بعد دیگه از یه جایی به بعد هم میرم سراغ میکرو

خیلی خوبه ک
برا دوازدهم چ کتابایی خریدی
من هنوز سردرگمم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
  • لایک
امتیازات: Sep

aliamjadian

The Mighty Of Blue Dragon
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی کرمانشاه
شهر
کرمانشاه
سال فارغ التحصیلی
1397
کسی فیزیک مرشد مبتکران یازدهم تجربی رو خونده؟!چجور کتابیه؟! یکیم اینکه از نظرتون بهترین کتاب فیزیک یازدهم کدومه؟ که درصد رو بالا ببره..میشه زودتر جواب بدین
درسنامه ها کوتاهه وبیشتر رو تست تمرکز کرده اگر اموزش کامل میخواید از بازرگانی شروع کن بعد با میکرو وبعدش ایکیو اگه وقت شد

whoisparya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1398
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهربابک
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
مهندسی بهداشت حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
علوم پزشکی ارومیه
رشته دانشگاه
پزشکی
ایهاالناس کسی شیمی بهمن بازرگان نظام جدید رو داشته؟:-"
نظری درموردش دارید؟:-"
من هم دهم رو داشتم هم یازدهمو گرفتم با اینکه حجمش زیاده ولی فوق العاده هست و از هر منبع دیگه ای بی نیاز میکنه

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
میخوام یه کتاب کار کنم.
درمورد شیمی اصلا نمیتونم منبعمو مشخص کنم-_-
نگاه کن! برای شیمی باید یه منبع اصلی داشته باشی. یکی از این سه تا: بازرگانی یا خیلی سبز یا میکرو. این که کدوم انتخاب کنی کاملا سلیقه ایه مثلا خواهرم خیلی سبز استفاد کرد و راضی بود ولی چندان از بازرگانی خوشش نیومد ولی خیلیا با بازرگانی راحت ترن و ...
بهترین کار اینه که وقت بذاری بری کتابفروشی از نزدیک ببینی.

Lordsadraa

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
دوستان برا فیزیک دهم چه کتابی خوبه ؟؟
سطحمم متوسطه

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
دوستان برا فیزیک دهم چه کتابی خوبه ؟؟
سطحمم متوسطه
من دهم بدون حتی دبیر مدرسه خودم خوندم فیزیکو سطحمم متوسط رو ب پایین بود خیلی سبز کار کردم
خیلی نتیجه داد

Karin

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan
شهر
Urmia
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
نگاه کن! برای شیمی باید یه منبع اصلی داشته باشی. یکی از این سه تا: بازرگانی یا خیلی سبز یا میکرو. این که کدوم انتخاب کنی کاملا سلیقه ایه مثلا خواهرم خیلی سبز استفاد کرد و راضی بود ولی چندان از بازرگانی خوشش نیومد ولی خیلیا با بازرگانی راحت ترن و ...
بهترین کار اینه که وقت بذاری بری کتابفروشی از نزدیک ببینی.
ببخشید برا دوازدهم فیزیک چ کتابی رو بنظرت بخرم
بین نشر الگو و خیلی سبز موندم

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سال فارغ التحصیلی
1401
رشته دانشگاه
علو‌م‌ تغذیه
سلام. برای فیزیک دهم درکل میکرو خوبه یا نشر الگو یا خیلی سبز؟
توضیح کامل و تست کافی می خوام چون با فیزیک کمی مشکل دارم

آخرین ویرایش:
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام. برای فیزیک دهم درکل میکرو خوبه یا نشر الگو یا خیلی سبز؟
توضیح کامل و تست کافی می خوام چون با فیزیک کمی مشکل دارم
آموزش شگفت انگیز خیلی سبز

Mehran03

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام.برای فیزیک یازدهم یه کتاب میخوام که درسنامه ش خوب باشه، تست رو از روی خیلی سبز میزنم. برا دهم از درسنامه میکرو استفاده کردم خوب بودش ولی میخواستم بدونم سه بعدی نشرالگو درسنامش از میکرو بهتره یا نه؟

پریشون

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشمر
سال فارغ التحصیلی
1400
رشته دانشگاه
داروسازی
سلام لطفا بهترین کتاب های اختصاصی رو برای یازدهم معرفی کنید عمومی هم بنویسید ممنون می شم برای همه پایه ها گفتید الا یازدهم؟

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام.برای فیزیک یازدهم یه کتاب میخوام که درسنامه ش خوب باشه، تست رو از روی خیلی سبز میزنم. برا دهم از درسنامه میکرو استفاده کردم خوب بودش ولی میخواستم بدونم سه بعدی نشرالگو درسنامش از میکرو بهتره یا نه؟
بهترین درسنامه رو برای فیزیک آموزش شگفت انگیز داره. تستاش هاش هم خوبه. البته جلد یازدهمش هنوز نیومده ولی تا اواخر مهر احتمالا و نهایتا باید بیاد.

سلام لطفا بهترین کتاب های اختصاصی رو برای یازدهم معرفی کنید عمومی هم بنویسید ممنون می شم برای همه پایه ها گفتید الا یازدهم؟
برای سال یازدهم برید سراغ کتابای سال به سال خودتون و دور کتاب جامع نرید
من اینا رو پیشنهاد میکنم برای یازدهمیا:
زیست : خیلی سبز یازدهم (همون که عکی دست گچ گرفته روشه!)
شیمی : خیلی سبز یازدهم
ریاضی : میکروطبقه بندی یازدهم (نوشته اسفینی و داستان)
فیزیک : آموزش شگفت انگیز یازدهم
ادبیات: الان بهترین موقع است برای یادیگیری ادبیات از پایه! تا سال بعد با خیال راحت تست بزنید. به خاطر همین من پیشنهاد میکنم قرابت و دستور زبان و آرایه شو تا آخر تابستون بعد بخونید. البته اگر هم وقت نکردین اشکال نداره
برای بقیه درسا هم واقعا چیز خاصی نیاز نیس و همون کتاب درسی و جزوه دبیر بخونید خودش کلی از بقیه جلو میفتین.

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
عاقا بیاین یه کتاب کار ریاصی دوازدهم خوبی معرفی کنین پارسال به جزوه ی دبیر اکتفا کردم الان که فک میکنم همون درصد 50واسه ریاضی کنکورم که زدم معجزه بوده واقعا:)):))

whoisparya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
1398
عاقا بیاین یه کتاب کار ریاصی دوازدهم خوبی معرفی کنین پارسال به جزوه ی دبیر اکتفا کردم الان که فک میکنم همون درصد 50واسه ریاضی کنکورم که زدم معجزه بوده واقعا:)):))

میکرو بنظرم عالیه.قبلش هم آبی رو برای دست گرمی بزنی فوق العاده میشه *_*

Dictator

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
1400
سلام من امسال میرم یازدهم و میخواستم آرایه نشر الگو و قرابت هامون سبطی واسه ادبیاتم بگیرم خوبه یا کمه؟
فیزیک یازدهم واسه منی که کلا با الکتریسیته مشکل دارم نردبام بهتره یا نشرالگو؟
بقیه درسا به ندرت ولی ریاضیم بشدت ضعیفه بطوریکه به کل میخوام بزارمش کنار و روی بقیه درسا تمرکز کنم یکی کمک کنه لطفا:|
عربی سال گذشته چون قوی بودم کتاب تست نگرفتم امسال واسه یازدهم چه کتابی خوبه؟
زیست با میکرو اصلا حال نکردم بجز میکرو چه کتابی بهتره بگیرم؟
واسه دینی پایه از دبیرمون ک پرسیدم گفت من همه کتابای پایه رو بررسی کردم بهترینش که کتاب محوره انتشارات مسلم بهمن آبادیه کسی اینجا این کتابو داشته؟واقعا نمیدونم اعتماد کنم یا نه
اگه میشه چند نفری اقلا جواب بدن:|

19azar

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۴
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398
من برای دوازدهم دینی رو از همین انتشارات استفاده کردم خیلی سوالات خط به خط داره و سوالهای کنکوری هم داشت البته توی سوالات تالیفی کمی هم غلط داشت تنها ایرادش این است که پاسخنامه نداره در حالیکه خیلی سبز داره و خلاصه های درختی و توضیح آیات خوبه دارد من راضی بود توی دوازدهم ولی از یازدهم آن استفاده نکردم
عربی رو میکرو گاج داشتم برای یازدهم و ازش راضی نبودم به نظرم سطحش خیلی معمولی بود و تنوع سوال نداشت به نظرم خیلی سبز بهتر باشه من که توی دهم ازش راضی بودم.

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
سلام من امسال میرم یازدهم و میخواستم آرایه نشر الگو و قرابت هامون سبطی واسه ادبیاتم بگیرم خوبه یا کمه؟
فیزیک یازدهم واسه منی که کلا با الکتریسیته مشکل دارم نردبام بهتره یا نشرالگو؟
بقیه درسا به ندرت ولی ریاضیم بشدت ضعیفه بطوریکه به کل میخوام بزارمش کنار و روی بقیه درسا تمرکز کنم یکی کمک کنه لطفا:|
عربی سال گذشته چون قوی بودم کتاب تست نگرفتم امسال واسه یازدهم چه کتابی خوبه؟
زیست با میکرو اصلا حال نکردم بجز میکرو چه کتابی بهتره بگیرم؟
واسه دینی پایه از دبیرمون ک پرسیدم گفت من همه کتابای پایه رو بررسی کردم بهترینش که کتاب محوره انتشارات مسلم بهمن آبادیه کسی اینجا این کتابو داشته؟واقعا نمیدونم اعتماد کنم یا نه
اگه میشه چند نفری اقلا جواب بدن:|
سلام. ادبیات برای آرایه هم ترجیحا سبطی بگیر. الگو کتاب بدی نیس ولی غلطاش زیاده و یکم اذیت خواهی شد یحتمل.
برای فیزیک هم آموزش شگفت انگیز خیلی سبز توصیه میکنم! البته گول اسمش نخور تست هم به اندازه کافی داره. البته کتاب هنوز چاپ نشده ولی احتمل زیاد تا مهر و آبان میاد.
عربی هم برای سال یازدهم سیرتاپیاز خوبه.
برای زیست هم تست خیلی سبز یازدهم بگیر. احتمالا می‌پسندی.
دینی بهمن آبادی هم کتاب خیلی معروفیه. مسلم بهمن آبادی سالهای پیش برای نشرالگو کتاب می‌نوشت. ولی چند سالی هس مستقل کتاب مینویسه. کتاباش هم خیلی خوبه. فقط تنها موردی که شاید برای بعضی بچه مشکل ایجاد کنه این هس که پاسخ تشریحی نداره و فقط پاسخ کلیدی انتهای کتاب هست. اگه با این مسئله مشکل نداری همین بگیر.

بالا