• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

درخواست پناهندگی قهرمان جودوی ایران و جهان به دلیل فشار مسوولین

باید با این اوصاف چه کرد؟

• رهبر میگه سازوکار جهانی مشکل داره، پس دیگه شتر سواری دولا دولا نمیشه.از عرصه جهانی ورزش انزوا بجوییم

رای‌ها: 1 1.5%
  • شتر سواری دولا دولا با اقامت امریکای آقازاده ها شد، پس با ورزش هم میشه. همین روند ادامه پیدا کنه.

رای‌ها: 10 14.9%
  • بکشیم زیر این مسخره‌بازیا و کاسه ی داغ تر از آش نشیم. با اسرائیل بازی کنیم.

رای‌ها: 56 83.6%

• رای‌دهندگان
    67

Asinus

کازمو ، عزازیل مزمل
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک جنگلی 1.5
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1400
قطعا تا حالا اعتراض شده ولی پاسخ روشنی نگرفتند. کافیه شما یه بار کارت تو یه اداره دولتی گیر کنه ببینی چقدر پیگیریش سخته حالا همچین موضوعی که به نظر افراد بالادست کشور ارتباط داره به این راحتیا با اعتراض ساده حل نمیشه.
حتی همین پناهنده شدن‌ها هم یه نوع اعتراضه ولی تو ایران چطوری این اعتراض رو پوشش می‌دند؟
اولین اصل اعتراض اتحاده
ورزشکارا اگه میتونن با هم متحد بشن که بشن
اگه نمیتونن خب حقشونه اینجوری عذاب بکشن
میگن حق رو باید گرفت اینجوری نیست که بگی من اعتراض دارم لطفا بزارید من با اسرائیلی ها بازی کنم و اونا هم بگم باشه عزیزم بازی کن

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
اگر بریم با اسراییل مسابقه بدیم ببریم افتخارش بیشتر نیست؟

Otaku.ir

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
1402
اونایی که از دستشون کاری بر میاد کاری نمیکنن و واسه این چیزای مضخرف خوشونو هزارتا تیکه میکنن ما که کاری از دستمون بر نمیاد و اعتراض و نظرمونم به هیچ جا نمیرسه و کسی حرفمونو جدی نمیگیره بهتره واسه این چیزا اعصاب خودمونو خورد نکنیم و کاری به کار سیاست نداشته باشیم....

rit

گشاد ِ خسته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
یه جایی :/
سال فارغ التحصیلی
1401
"آقای ویزر، رییس فدراسیون جهانی جودو به من گفت، چرا مسابقه نمی‌دهی، ایران با ما توافق نامه امضا کرده که باید مقابل ما بازی کنند. اما به او گفتم از ایران به من زنگ زده اند که بازی نکنم. قبل از مبارزه، آقایان داورزنی و صالحی امیری با گوشی آقای زارعیان سرمربی تیم تماس گرفتند و گفتند که نباید مسابقه بدهم و طوری مبارزه کنم که فدراسیون جهانی هم متوجه موضوع نشود.

نیمه نهایی و رده بندی را 100 درصد عمدی باختم، آقای مجید زارعیانامروز در گفتگو با رسانه‌ها گفته اند که من عمدی نباخته ام. من این حریف را دو بار قبلا به راحتی شکست داده بودم. وقتی روی تشک می رفتم، اصلا در یک دنیای دیگر بودم، نمی دانستم خدای نکرده برای خانواده ام چه اتفاقی خواهد افتاد، اگر سعید ملایی برگردد چه اتفاق برایش رخ می دهد."

"من هرجای ورزش مدال کسب کنم چه برای ایران باشد چه تحت پرچم المپیک، به عنوان یک ایرانی مدال گرفته ام، متأسفم که ممکن است دیگر نتوانم برای ایران مبارزه کنم. من این همه زحمت نکشیده ام که بیایم یک شو را اجرا کنم، چرا آنقدر زحمت بکشم و در نهایت بازنده شوم؟"

خب فاک تو این زندگی واقن

MAHDI.....

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
والا رفتیم ولی دریغ از برگزیده شدن.......
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد
چرا راه دور میری عزیزم
از مردم مظلوم کرمانشاه یا مردم مظلوم خوزستان حمایت کن که زلزله و سیل خونه شون رو خراب کرده و هنوز که هنوزه هم بیچاره ها دارن تو کانکس زندگی میکنن

مگه اینکه معتقد باشی مظلوم با مظلوم فرق میکنه (;

خدایی میدونی چقدر تو فلسطین هزینه کردیم؟؟

یه دوربین مخفی داره کبریت ببینش.خیلی قشنگه.

پ.ن: کرمانشاه یا هرجا که مشکلی پیش اومد آیا خداوکیلی کم کاری از سپاهی ها دیدین؟.

پ.ن 2 : فیلم رو هم حتما تو اپارات سرچ کنید خیلی جالبه.

سربلند باشید(;

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
پ.ن: کرمانشاه یا هرجا که مشکلی پیش اومد آیا خداوکیلی کم کاری از سپاهی ها دیدین؟
ببخشید فقط سپاهی‌ها کار انجام دادن؟!
ارتش و بسیج و نیروی انتظامی و هلال احمر و نیروهای مردمی و جهاد سازندگی و چه و چه و چه رو فاکتور گرفتی؟!
بعدم، اصلاً حرف شما درست و هیچ کم‌کاری صورت نگرفته، پس چرا مردم بعد این‌همه مدت هنوز دارن توو کانکس زندگی میکنن؟!
چرا سقفی بالا سرشون ندارن؟!
اصلاً زلزله‌ی کرمانشاه رو میگیم زمان زیادی نگذشته و ساختن تمام خونه‌ها زمان میبره،
مردم ب جا مونده از زلزله‌ی بم چرا بعد ۱۵ سال هنوز بعضیاشون توو کانکسن؟!
منم واقعاً بهت پیشنهاد میکنم بری فیلمای مناطق محروم خودمونو ببینی شاید متوجه بشی چراغی ک ب خانه رواست ب مسجد حرومه...
شاید فیلمی ک اخیراً از محموله‌های حاوی مصالح ساختمونی ب مقصد عراق منتشر شده رو دیده باشی ک توو عراق میگیرنش و میبینن توو این گرونی و وضع آشفته‌ی مملکت، داخلشون پر از مرغ منجمده
اگرم ندیدی، واقعاً پیشنهاد میکنم ببینی...
مملکت خود را دریاب برادر

من نمیگم کمک نکنیم
نمیگم از مظلوم حمایت نکنیم
ولی آدم اول باید ب خانواده و کشور خودش اهمیت بده
ن این ک ملت خودشو بدبخت کنه بخاطر بقیه

merfan x1

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد
ببری زنده میمونی ببازی میمیری
مبارزه نکنی نمیتونی ببری
ارن یگز-aot

برید وسط میدون این کارا چیه:|

behnaz81

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1400
دانشگاه
شهید رجایی
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
نبریم چی؟ در اینصورت هم برد وجود داره و هم باخت، یعنی یک چیز کاملا عادی
قبول دارم ولی در هر صورت مبارزه کردیم اگر عقب بکشیم یعنی می ترسیم به نظر من البته بعدشم سیاست و ورزشو نباید قاطی کرد

هلیوم

هئومه
نام مرکز سمپاد
علامه‌حلی
شهر
آشویتس
سال فارغ التحصیلی
1945
دانشگاه
اصفهان
رشته دانشگاه
شیمی
این حرف در کل درسته
ولی هدف از بازی نکردن چیه؟ این که نشون بدیم اسرائیل رو به رسمیت نمیشناسیم. که این امر با بازی کردن و صد بارهم بردن محقق نمیشه
بازی کردن و بردن مال آمریکاس:D
بازی نکنیم راه رسیدن به افتخار رو برای اسرائیلی ها هموارتر کردیم. اینجوری که بیشتر به رسمیت شناخته میشن

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق
این حرف در کل درسته
ولی هدف از بازی نکردن چیه؟ این که نشون بدیم اسرائیل رو به رسمیت نمیشناسیم. که این امر با بازی کردن و صد بارهم بردن محقق نمیشه
بازی کردن و بردن مال آمریکاس:D
اگه هدف اینه که با بازی نکردن به رسمیت نشناسیم پس باخت مصلحتی یا گواهی پزشک چه صیغه‌ای است؟
حقیقت اینه که جمهوری اسلامی اعلام نمی‌کنه با به خاطر به رسمیت نشناختن اسرائیل باهاش بازی نمی‌کنیم. باخت مصلحتی می‌ده که باهاش رو به رو نشه.
اگه واقعاً به چیزی اعتقاد دارند چرا پشت ورزشکار قایم می‌شند؟ چرا بازی رو نمی‌برند و بعدش که با اسرائیل مقابله شدند اعلام کنند ما به رسمیت نمی‌شناسیم؟
الان از اینکه رسماً اعلام کنند ما به رسمیت نمی‌شناسیم داره فرار می‌شه.

kh.farhadi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ایلام
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
آزاد
رشته دانشگاه
کتابداری
باید از طریق ورزشم مقابل اسراییل بایستند
نه اینکه فرار کنن !!!

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
@omidest
یه روزی یه پیامی تو تلگرام دیدم که ظاهرا اون فدراسیون جهانی ها ایران رو تهدید کردن که اگر این قضیه ها ادامه پیدا کنه نمی دونم جدو ایران رو می گن دیگه نباشه(حتی داخل ایران) یا تو مسابقات یا کلن همه رشته ها یه همچین چیزی که تویتر فدراسیون جدو ایران اسم اکانتش رو به حمایت از اون جدو کاره تغییر داده بودن و غیره
نتیجه اینا چی شد آخرش؟

اگه هدف اینه که با بازی نکردن به رسمیت نشناسیم پس باخت مصلحتی یا گواهی پزشک چه صیغه‌ای است؟
حقیقت اینه که جمهوری اسلامی اعلام نمی‌کنه با به خاطر به رسمیت نشناختن اسرائیل باهاش بازی نمی‌کنیم. باخت مصلحتی می‌ده که باهاش رو به رو نشه.
اگه واقعاً به چیزی اعتقاد دارند چرا پشت ورزشکار قایم می‌شند؟ چرا بازی رو نمی‌برند و بعدش که با اسرائیل مقابله شدند اعلام کنند ما به رسمیت نمی‌شناسیم؟
الان از اینکه رسماً اعلام کنند ما به رسمیت نمی‌شناسیم داره فرار می‌شه.
نه این که وسط مسابقه بیاد بگه ما به رسمیت نمیشناسیم می گن @#ه نخور بیا مسابقت رو بده اون لحظه دهنت رو جر بدی بگی من نمی خوام با این اسرائیلی مسابقه بدم فایده ای نداره.
و می گی اگر بعد از این که اعلام کرد مسابقه نمی دم بره از ورزشگاه بیرون کلن (یا به هر طریقی خلاصه مسابقه نده) باعث می شه جریمه بشه از سمت اون بالا بالا یی های جهانی دیگه نتونه تو مسابقات جهانی دیگه مسابقه بده.

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران
@omidest
یه روزی یه پیامی تو تلگرام دیدم که ظاهرا اون فدراسیون جهانی ها ایران رو تهدید کردن که اگر این قضیه ها ادامه پیدا کنه نمی دونم جدو ایران رو می گن دیگه نباشه(حتی داخل ایران) یا تو مسابقات یا کلن همه رشته ها یه همچین چیزی که تویتر فدراسیون جدو ایران اسم اکانتش رو به حمایت از اون جدو کاره تغییر داده بودن و غیره
نتیجه اینا چی شد آخرش؟

نه این که وسط مسابقه بیاد بگه ما به رسمیت نمیشناسیم می گن @#ه نخور بیا مسابقت رو بده اون لحظه دهنت رو جر بدی بگی من نمی خوام با این اسرائیلی مسابقه بدم فایده ای نداره.
و می گی اگر بعد از این که اعلام کرد مسابقه نمی دم بره از ورزشگاه بیرون کلن (یا به هر طریقی خلاصه مسابقه نده) باعث می شه جریمه بشه از سمت اون بالا بالا یی های جهانی دیگه نتونه تو مسابقات جهانی دیگه مسابقه بده.
خبر ندارم. فعلا که واکنشی به مسئله ی ملایی نشون ندادن. باید صبر کرد و دید چی میشه.

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
خبر ندارم. فعلا که واکنشی به مسئله ی ملایی نشون ندادن. باید صبر کرد و دید چی میشه.
کو یه تحقیقی بکنین(تایپیک رو زدی از زیر مسئولیتش فرار نکن:T48 آره تحقیق سخته پسرمD: ) این اسکرین شات این قضیه تویتر فدراسیون جدو ایران رو دیدم

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
شهید اژه‌ای 2
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
عمران
کو یه تحقیقی بکنین(تایپیک رو زدی از زیر مسئولیتش فرار نکن:T48 آره تحقیق سخته پسرمD: ) این اسکرین شات این قضیه تویتر فدراسیون جدو ایران رو دیدم
توئیتر رو قضیه شو شنیده بودم ولی هنوز اقدامی از طرف فدراسیون جهانی صورت نگرفته. باید ببینیم ماریوس ویزر چه تصمیمی میگیره.

boodika

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ناکجا
سال فارغ التحصیلی
1398
با این جمله که نباید سیاست رو با ورزش قاطی کنیم یکم مشکل دارم چرا که سیاست در هر عمری خودبخود قاطی هست..همین پشت پرده فوتبال و هزار چیز دیگه باندی بازی هایی که اتفاق میوفته..و پول های کلانی که رد و بدل میشه!
فکر میکنم این ایده که نباید جلوی اسراییل بازی کنیم و به باخت تن بدیم ایراد داره اگه ادعا داریم که کشوری به نام اسراییل نیست و به رسمیت نمیشناسیم اتفاقا باید بازی کنیم و الزاما ببریم‌‌..نع با انزوا جویی تو این حیطه اسم ایران رو کم رنگ کنیم و تلاش بازیکن دود شه بره هوا..اینطوری ضررش واسه ایرانه..شبیه لجبازی بیشتر.‌‌..به رسمیت نشناختن یک کشور یعنی اینکه در حوزه های بین المللی(سیاسی و نظامی و اقتصاد و‌‌..) و خط نفوذ ازش پیشی بگیریم نه اینکه دور خودمون حصار بکشیم و منزوی بشیم و برای اون کشور مسیر رو هموار تر کنیم‌‌‌..از طرفی نخبه های ورزشی خودمون رو عقیم میکنیم و در نهایت از دستشون میدیم!بنظرم به جای لجبازی کردن باید سیاست منطقی رو جایگزین کنن!همین الان روسیه و امریکا نزدیک یک قرنه تو جنگ سردن و از نظر ایدئولوژیک در تقابلن ولی این لجبازی های مسخره رو ندارن...در عمل و حوزه های مربوطه که باید رقابتشون بیشتر باشه تلاش میکنن

نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک‌خان ۲
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
1401
خبر کوتاه بود و جانسوز
فدراسیون جهانی جودو ، ایران رو بخاطر وقایع توکیو(ماجرای سعید مولایی و پناهندگی) تعلیق و از هرگونه فعالیت مرتبط با این رشته محروم کرد.

+تبریک به تمامی عرزشی ها چون دیگه جودومون نمیتونه مسابقه ای شرکت کنه تا با اسرائیل رو‌به‌رو بشه

بالا