• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گواهینامه و رانندگی

• شروع کننده موضوع NEO
  • تاریخ شروع

هاینتس

کافرِ مُزلف | فاحشه
نام مرکز سمپاد
شهر
سال فارغ التحصیلی
0000
سلام من شنبه امتحان آیین نامه دارم وهفته آینده آزمون شهر دوستان اگه راهکاری تقلبی شگردی سراغ دارن بگن

MAHDI.....

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
والا رفتیم ولی دریغ از برگزیده شدن.......
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
اقتصاد
سلام من شنبه امتحان آیین نامه دارم وهفته آینده آزمون شهر دوستان اگه راهکاری تقلبی شگردی سراغ دارن بگن
سوال های آیین نامه رو بگیر بخون قشنگ مخصوصا بخش فنی بقیش آسونه.....

تو امتحان شهر هم کارایی رو همینجور سوری انجام بده که طرف فک کنه خیلی بلدی مثلا دستی به آیینه بزن موقع سوار شدن و بعد با صندلی ور برو که مثلا داری تنظیمش میکنی ... اینجوری یه انگاره مثبت تو ذهن طرف شکل میگیره.

خیلی هم خودتو خونسرد نشون بده.خیلی خیلی مهمه استرس نداشته باشی...

armin_att

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1398
رشته دانشگاه
تقریبا برق
یه خاطره بد از روز اول کلاسها

بعد از اثاث کشی بالاخره فرصت کردم که برم کلاسا رو ثبت نام کنم و هرجور شده قبل مهر تمومش کنم

روز اول کلاسای آیین نامه که رفتم همه چی اوکی و ردیف بود - تو پیاده شدنم از تاکسی و رفتن به سمت خونه دیدم مادرم با چشمای گریون داره میاد سمتم میگه «آرمین تو کجا بودی؟»
منم واقعا نمی دونم چرا داشت همچنین کاری میکرد چون که میدونست کلاس میرم.
با این گیجی رفتم خونه دیدم داداش کوچیکه هم داره گریه می‌کنه با صدای ناواضح میگه «اگه من دیگه داداش نداشتم چی....»
منم یه لحظه باورم شد که مردم و روحم اومده خونه ببینه واکنش خانواده چیه :|
بعداً از اینکه همه شون آروم شدن مادرم گفت که از آموزشگاه زنگ زدن گفتن که پسر شما امروز نیومده
( در اصل چون پرونده م گم شده بود ، غیبت خورده بودم) مادرم هم که به من زنگ زده و من طبق معمول دائم السایلنت ام .
اینجوری شد که اشتباه آموزشگاه ، سایلنت بودن گوشیم ٬ خطرناک بودن راهم ٬ حساس بودن مادرم همه و همه دست به هم دادن تا فکر کنن که من گم شدم یا منو دزدیدن یا گروگان و...~X(

a.khakpour77

گُم‌دَرسَر!!!
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5 تهران
شهر
فرز 1 بندرعباس/فرز 5 تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
مدال که نه...اما سه تا مرحله یک دارم...
دو تا ادبی، ی زیست...
دانشگاه
علوم‌پزشکی تهران
رشته دانشگاه
ژنتیک
متأسفانه با وجود این ک سالهاست رانندگی بلدم، اما هنوز نرفتم گواهینامه بگیرم:|
همین دیروزم ب پدرم گفتم میخوام برم کلاس ثبت‌نام کنم، و خیلی خونسرد گفت من برات زیاد خرج کردم، نوبت خواهرته:|
پول کلاس تورو نمیدم:| :| :|

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
پارسال بود که بعد از کنکور رفتم ثبت نام کردم. کلاسا شروع شد و اینا. اولش مربیم خوب نبود. یه پیرمرد بی اعصاب بود. رفتم مربی عوض کردم. یه آقای جوونی بود که بعدش هم باهاش رفیق شدم. بیادش بخیر جلسه یکی مونده به آخر بود اگر اشتباه نکنم که نتایج دانشگاه آزاد اومد و اونجا هم قبول نشده بودم... در حالی که بغض کرده بودم و دستم میلرزید تا خونه رانندگی کردم...
جلسه آخر هم رفتیم با هم بستنی خوردیم...

نسیـم

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
سابقه مدیریت فروم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرراز
سال فارغ التحصیلی
98
نتایج کنکور اومده بود و من دقیقا یه ساعت بعدش کلاس داشتم که کلاس رانندگی تو شب میشه بعد با چشمای به خون نشسته رفتم بعد مربیه کلی دلداریم داد و اینا و یع جا مربیه هم حواسش نبود نزدیک بود یه پیرمرد زیر بگیرم و سریع زدم رو ترمز و ماشین تو خیابون خاموش شد ...!

Noo$hin

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
تلگرام
اینستاگرام
من رانندگی دوست ندارم اما وقتی دیدم همه دوستای دبیرستانم گواهینامه گرفتن گفتم دیگه برم. سال دوم دانشگاه بود و چله ی تابستون!!!! حسابی وزن کم کردم تو اون سونای متحرک آخه کلاسام ۳ ظهر بود!!!!!!جای خالی دیگه نداشت...
وقتی کلاسام تموم شد فقط یه بار قبل شروع دانشگاه تونستم امتحان بدم ، اونم پسر قبل من چون رد شد تو سرازیری همچین نزدیک به ماشین جلویی پارک کرد و ماشین رو روشن گذاشته بود و در باز !!!! منم خواستم به دستورالعمل عمل کنم و دوباره استارت زدم و کلا با چند سانت حرکت ماشین افتادم.

از شانسم روزای سه شنبه امتحان میگرفتن و اون روز هم یه درسی داشتم که نمیشد غیبت کرد به خاطر همین با ۴ ماه فاصله دومین امتحانو دادم بعد از پایان ترم پاییز، خوب اینبار خودم هم میدونستم نمیشه اما چون ۳ نفر اول قبول شدن گفتم حتما منم میشم اما اونقدر اعتماد به نفسم بالا بود که گرفتم با یه راننده دیگه دعوا کردم که پیچیده جلوم و بعد از اون هم دیگه یادم نمیاد چی شد اما یه جا فرمون گرفت که نریم تو یه ماشین دیگه...
سومی روز بعد سیزده به در امتحان دادم و سه تای اولی خیلی خراب کردن و منم قبل پارک دوبل سه تا خطام رو کرده بودم و ماشینم یه جوری میرفت و من هی به افسر میگفتم که ماشینه خرابه و اونم گفت یه بار دیگه خطا کنی افتادی حالا پارک دوبل برو، منم چون دیگه آب از سرم گذشته بود دیگه بدون استرس نداشتم و پارک دوبل رفتم که از شوماخر هم بعید بود، خب برا آخرین بار خوبه چون دیگه هیچ وقت نمیخوام پارک دوبل برم!، بعد گفت بپیچ گفتم ممنوعه گفت من اینو امضا کنم تو در این خیابون دور نمیزنی و بهش قول دادم و گفتم مطمئن باشه که یه دختر هیچ وقت اینجا دور نمیزنه و قبولم کرد... شیرین ترین قبولیم بود....از دور که خندان میرفتم طرف ماشین مامانم، از ذوقش مامانم برام می رقصید...
یه هفته بعد گواهینامه ام اومد اما من پاک پاکم :)) از امتحان قبولیم تا حالا رانندگی نکردم...خب دوست ندارم...

N_MATHS

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان حضرت زینب (س) ری
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
فقط مرحله 1 ریاضی...المپیاد هندسه شریف
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
مهندسی ماشین های ریلی:)
من حداقل باید سه جلسه اضافه بردارم!!:((:((:((

Noo$hin

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سه
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
تلگرام
اینستاگرام
من حداقل باید سه جلسه اضافه بردارم!!:((:((:((
این عادیه...جایی مثل تهران واقعا آموزشگاه ها فقط میخوان پول در بیارن...سال ۹۶ خرجم بیشتر از ۹۰۰ تومن شد!!!
مثلا به زور میگن کتاب بخر درحالی که به جز تابلوها هیچ سوالی از کتاب نمیاد و اصلا سوالاش تو کتاب نیس!!!
هر جلسه هم ۴۰_۵۰ تومنه اینجا ، حتی من شنیدم امتحان رو تو شهرای دیگه آسونتر میگیرن... هر بار هم بیفتی تا ۳مین بار باید یه جلسه تمرینی برداری.

N_MATHS

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه

N_MATHS

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
دانشگاه
علم و صنعت
رشته دانشگاه
آقا من هی خاموش میکنم ماشینو!!
اتفاقا خیلی میخوام دقت کنما که کلاچ رو درست حسابی بگیرم ولی اصن...:|

mischievous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2️⃣
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
تجربیات تون از یاد گیری دنده اتومات هم بگین
من نمی دونم چرا می ترسم. یکی تعریف می کرد یه نفر دوست شو زیر گرفته چون تا پاتو از ترمز برداری راه میافته و خلاصه خیلی فرق داره با دنده ای :|

آخرین ویرایش:

Otaku.ir

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
1402
من رانندگی زیاد کردم ولی متاسفانه سنم نمیخوره برم گواهینامه بگیرم....(:

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
تا ته فشار نمیدی دیگه-کی داره ب کی میگه:-"-
بعد اینکه با ماشین خاموش چند بار با کلاچ ور برو ک دستت بیاد چقدر باید فشار بدی یا مثلن چقدر نرمه و این چیزا ک بعدن وقتی خواستی راه بیوفتی بدونی چقدر باید فشار وارد کنی
بعد ک روشن کردی و خواستی راه بیوفتی خیلی حواست ب نیم کلاچ رانندگی کردن باشه کم کم دستت میاد ک کی باید کلاچ رو ول کنی و یا کم کم چطوری فشار رو از روش برداری
بعد حتی وقتایی ک پشت فرمون نیستی تئوری برا خودت تکرار کن ک برات اکی تر باشه.خیلی خوبه این کار
تجربیات تون از یاد گیری دنده اتومات هم بگین
من مثه چی می ترسم. یکی تعریف می کرد یه نفر دوست شو زیر گرفته چون تا پاتو از ترمز برداری راه میافته و خلاصه خیلی فرق داره با دنده ای :|
ما ماشینمون اتومات نیست و عادیه اما یکی از دوستام دوتا ماشین دارن یکیش اتوماته.هر وقت میخواد با کلاچ داره بشینه کلی غر میزنه ک اتوماته بهتره:د
اما در کل اتومات خیلی باید بهتر باشه چون دیگه با ماشینای اتومات درگیر کلاچ نیستی.بخش اول راه انداختن ماشینای کلاچ نیم کلاچ رانندگی کردنه حالا فرض کن این مسئله کلا حذف بشه!خب خیلی بهتره
و اینکه اونقدر ها هم ترسناک نیس

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
اقا من اولین بار نشستم صندلی رو تا ته بردم عقب باز دیدم مشکل دارم.نمیدونم زیادی گنده ام یا چی چون زانوهام ب پایین فرمون گیر میکنه بعد وقتی میخوام پامو از رو کلاچ بردارم مجبورم پام رو بلند کنم چون مچ پام تا ی جایی راه داره بیاد بالا بیشتر از اون چون نمیاد مجبور میشم پامو کلا بلند کنم بیارم بالا:))
خلاصه اینکه واقعا بده مدلش.برا همین پامو کج میذارم رو کلاچ ک از بغل فرمون رد بشه و گیر نکنه:-"

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
اقا من اولین بار نشستم صندلی رو تا ته بردم عقب باز دیدم مشکل دارم.نمیدونم زیادی گنده ام یا چی چون زانوهام ب پایین فرمون گیر میکنه بعد وقتی میخوام پامو از رو کلاچ بردارم مجبورم پام رو بلند کنم چون مچ پام تا ی جایی راه داره بیاد بالا بیشتر از اون چون نمیاد مجبور میشم پامو کلا بلند کنم بیارم بالا:))
خلاصه اینکه واقعا بده مدلش.برا همین پامو کج میذارم رو کلاچ ک از بغل فرمون رد بشه و گیر نکنه:-"
صندلیتو بیاری عقب درست نمیشه؟ :-?

بیشتر گاز بده
گاز بدی خاموش نمیشه اصلا

dark shadow

خائــن.
نام مرکز سمپاد
Farz2
شهر
KRG
سال فارغ التحصیلی
1399
صندلیتو بیاری عقب درست نمیشه؟ :-?
تا ته میارم عقب ولی انگار نه انگار
آخه قدمم بلند نیست
بعد نکته اینجاس ک فرد ب مراتب درشت تر و بلند قد تر از من هم نشسته پشت همین ماشین خودمون و اکی بوده:|
ب قوا خیاطا ایراد اندامی دارم:))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94
دنده اتومات که خیلی باحاله بابا، قشنگ یه پامو جمع می‌کنم زیرم، هییی برو حالا :)) فقط وقتی میزنین تو دنده حواستون باشه که پا رو از ترمز بکشی کنار راه میفته. سرعتش کمتر از ۵ کیلومتر در ساعته زیاد نیس و کم کم میاد دستتون.

arcana

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
jah
سال فارغ التحصیلی
96
تا ته میارم عقب ولی انگار نه انگار
آخه قدمم بلند نیست
بعد نکته اینجاس ک فرد ب مراتب درشت تر و بلند قد تر از من هم نشسته پشت همین ماشین خودمون و اکی بوده:|
ب قوا خیاطا ایراد اندامی دارم:))
شاید کفی صندلیش بالاست
اونو نمیدونم میشه تنظیم کرد یه نه
شایدم فرمونش پایینه :))

بالا