• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

پیشنهادهای مربوط به محتوای سایت

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نزدیکا بجنورد
سال فارغ التحصیلی
99
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع
نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94
یه سری App هستن که میتونن مفید باشن. مثلا برای اندروید
https://www.farsroid.com/midnight-night-mode-full/
نه از این اپا که همزمان استفاده میکنی شارژ گوشی رو زود میخوره :))
خود سایت داشته باشه مثه تلگرام و توییتر اینا من همه جا سیاه کردم اینجا که میام چشام رگ به رگ میشه :))
[آره چشم هم رگ به رگ میشه]

نام مرکز سمپاد
-
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
1397
نه از این اپا که همزمان استفاده میکنی شارژ گوشی رو زود میخوره :))
خود سایت داشته باشه مثه تلگرام و توییتر اینا من همه جا سیاه کردم اینجا که میام چشام رگ به رگ میشه :))
[آره چشم هم رگ به رگ میشه]
آره احتمالش هست ولی بعضی دیوایس ها خودش این قابلیت رو داره مثلا اپل خودش Night shift داره. بعضی اندرویدها هم دیدم دارن اینو

THG

امین
نام مرکز سمپاد
شهید فیروزی
شهر
یه جایی
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
سخته
سرور دیسکورد درست نمیکنید؟ واسه چت صوتی و اینکه کلا راحت تر صحبت کنیم. قبلا هم اینو گفتن

Farnaaaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بندرعباس
رشته دانشگاه
پزشکی
سلام!
اگه بشه توی بخش تاپیک ها یه دونه سرچ هم بزارید عالی میشه. الان بخوای تو یه موضوعی تاپیک بزنی باید پدرت در بیاد تا مطمین بشی مشابهش نیست!
و بعد اینکه کاش دسترسی به موضوعات و دسته ها یکم راحت تر بشه. مثلا به جای اینکه تا انتهای صفحه اول موضوعات چیده بشن، یه نوار ابزار این گوشه بزارید که بشه با باز کردنش موضوهات و دسته بندی ها رو دید.
( این شکلی که الان هست کمتر توی دید هستن و کمتر مورد استفاده قرار میگیرن)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
فقط شیمی ولا غیر!!!
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
سرور دیسکورد درست نمیکنید؟ واسه چت صوتی و اینکه کلا راحت تر صحبت کنیم. قبلا هم اینو گفتن
این پیشنهاد خوبیه و همونطور که گفتید قبلا هم مطرح شده بود ... در حال بررسی هستیم

سلام!
اگه بشه توی بخش تاپیک ها یه دونه سرچ هم بزارید عالی میشه. الان بخوای تو یه موضوعی تاپیک بزنی باید پدرت در بیاد تا مطمین بشی مشابهش نیست!
سلااام
خب ببین این موردی که میگی میتونی وارد هر انجمن که شدی کلید واژه های اون تاپیکی که میخوای بزنی رو داخل سرچ بزنی و بزنی جستجو در این انجمن و مثلا جستجو در عنوان ها
یعنی بخش جستجو وجود داره برای تاپیک ها ...

http://s8.picofile.com/file/8366031518/20190708_180038.jpg

Farnaaaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
داراب
سال فارغ التحصیلی
1398
دانشگاه
بندرعباس
رشته دانشگاه
پزشکی
سلااام
خب ببین این موردی که میگی میتونی وارد هر انجمن که شدی کلید واژه های اون تاپیکی که میخوای بزنی رو داخل سرچ بزنی و بزنی جستجو در این انجمن و مثلا جستجو در عنوان ها
یعنی بخش جستجو وجود داره برای تاپیک ها ...

http://s8.picofile.com/file/8366031518/20190708_180038.jpg[/QUOTE]

ممنون!
بقیه پیشنهاداتم چی؟

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
یه توضیح میدی سرور دیسکورد به چه دردی میخوره؟ من با دیسکورد کار نکردم.

سلام!
و بعد اینکه کاش دسترسی به موضوعات و دسته ها یکم راحت تر بشه. مثلا به جای اینکه تا انتهای صفحه اول موضوعات چیده بشن، یه نوار ابزار این گوشه بزارید که بشه با باز کردنش موضوهات و دسته بندی ها رو دید.
( این شکلی که الان هست کمتر توی دید هستن و کمتر مورد استفاده قرار میگیرن)
موضوع مشابه هم اگر باشه ایرادی نداره. اگر مدیری ببینه تاپیک رو ادغام میکنه. اگر هم نبینه هم که تاپیک روال عادی رو میره جلو.

کاش یه حالت نایت مود واسه سایت بذارید.
فکر میکنم امکانش باشه...
سعی می کنیم بگذاریم.

THG

امین
نام مرکز سمپاد
شهید فیروزی
شهر
یه جایی
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
سخته
یه توضیح میدی سرور دیسکورد به چه دردی میخوره؟ من با دیسکورد کار نکردم.
دیسکورد اولش واسه چت توی بازی ساخته شد و هدفش ارتباط راحت بین افراد بود (مثلا چت گروهی صوتی)
الان خیلی گسترده تر شده و توش سرورای مختلف هست. هر سرور میتونه دسته بندی بشه, قوانین خودشو داشته باشه و افراد هم دسترسی های خاص بهشون داده بشه پس مثل مثلا گروه تلگرام نیست. کلا ارتباط بین افراد سرور و اینکه بشه فعالیت های گروهی انجام داد رو راحت میکنه.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
دیسکورد اولش واسه چت توی بازی ساخته شد و هدفش ارتباط راحت بین افراد بود (مثلا چت گروهی صوتی)
الان خیلی گسترده تر شده و توش سرورای مختلف هست. هر سرور میتونه دسته بندی بشه, قوانین خودشو داشته باشه و افراد هم دسترسی های خاص بهشون داده بشه پس مثل مثلا گروه تلگرام نیست. کلا ارتباط بین افراد سرور و اینکه بشه فعالیت های گروهی انجام داد رو راحت میکنه.
خب ما چه استفاده میتونیم بکنیم؟ چه مزیتی میتونه برامون داشته باشه؟

THG

امین
نام مرکز سمپاد
شهید فیروزی
شهر
یه جایی
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
سخته
خب ما چه استفاده میتونیم بکنیم؟ چه مزیتی میتونه برامون داشته باشه؟
من خودم واسه فعالیت گروهی میخوام :D مثلا انجمن زبانو ببین. بهترین راه واسه اینکه راحت تر زبان یاد بگیری اینه که با بقیه افرادی که مثل تو هستن تعامل داشته باشی ولی خب امکانش تو انجمن محدوده و مثلا نمیشه بگیم فلان ساعت بیاین نوبتی راجع به یه موضوع خاص صحبت کنید. یا مثلا واسه دسترسی بهتر به افرادی که تو یه زمینه خاصی تخصص دارن میشه بهشون برچسب (role) های مختلف داد.مثلا اگه من اطلاعاتم راجع به بازی های رایانه ای زیاده و role گیمر دارم بقیه کسایی که گیمر هستنو هم سمت خودم جذب میکنم. اینا چیزایین که من شخصا میخوام. بقیه نمیدونم چی میخوان 8->

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
ظاهرا خیلی از سمپادی ها این سایت رو نمی شناسن تو یه گروهی که پر سمپادی هست (حدود 900 نفر) یه زمانی بحث این سایت شد فقط یه نفر می شناخت مربوط به المپیاد کامپیوتر بود درخواست دارم المپیاد کامپیوتر رو یه نو نوایی بدین الآن تنها المپیادی که فعاله زیسته

0001111

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
سایت کانال یوتیوب نداره
اگه داشته باشه خیلی خوب میشه
حتی میشه خرج سایتو از همین راه درآورد.
اگه بشه ویدئو هایی تهیه کرد که علاوه بر بچه های سایت، از بیرون هم بتونه بازدید کننده داشته باشه، میتونه برای سایت درآمد داشته باشه. به دلار.
یا میشه رو اون نشریه ای که همش قراره تولید بشه اما هیچ وقت نمیشه، کار کرد.

RZWN

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
svh
سال فارغ التحصیلی
1402
دانشگاه
×××
رشته دانشگاه
×××
اگه میشه شکلک ها بیشتر بشن.متحرک هم نباشن مهم نیست.زیاد و کاربردی باشن مثل ایموجی های کیبورد.
اگه رسیدگی بشه ممنون میشم

Aliovski

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
ظاهرا خیلی از سمپادی ها این سایت رو نمی شناسن تو یه گروهی که پر سمپادی هست (حدود 900 نفر) یه زمانی بحث این سایت شد فقط یه نفر می شناخت مربوط به المپیاد کامپیوتر بود درخواست دارم المپیاد کامپیوتر رو یه نو نوایی بدین الآن تنها المپیادی که فعاله زیسته
ظاهرا خیلی از سمپادی ها این سایت رو نمی شناسن
خب،یه تبلیغ توی فضای مجازی میتونیم ایجاد کنیم یا حتی هرکدوممون مُبَلغ سایت توی مدرسمون باشیم !
نمیشه توی آپارات تبلیغ کرد؟

mohammadsaleh40

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گناباد
سال فارغ التحصیلی
1398
مدال المپیاد
کامپیوتر مرحله دوم با کمال تعجب قبول شدم
دانشگاه
پردیس شهید بهشتی مشهد
رشته دانشگاه
آموزش ریاضی
آره فقط نیاز به یه پارتنر خارج از کشور (که قابل اطمینان باشه) داره که حساب بانکی راه بندازه
اگه درست یادم باشه برای تبلیغ گرفتن توی یوتیوب باید تعداد سابسکرایب ها بیشتر از 1000 بشه و ویدیو ها بیشتر از 4000 دقیقه (یا ساعت درست مطمئن نیستم فک کنم ساعت) دیده شده باشن
در مورد این قضیه داشتم فکر می کردم الآن احساس می کنم تنها فایده این طرح اینه که یه غریبه وقتی داره تو یوتیوب برا خودش فیلم می بینه احتمال داره فیلمای کانال سمپادیا رو اون موقع ببینه ولی مشکلاتش.
فکر کنین باید بووق ساعت فیلم و ... آماده بشه ارسال بشه به قول شما اون پارتنر خارج از کشور هم باشه که بعد تبلیغات یه مشت قریبه(غریبه؟) تو اون فیلما پخش شه خود یوتیوب یه مشت از درامد تبلیغ رو برای خودش برداره بعد یه چس مسقال بده به سایت خوب چه کاریه بهتر نیست خود سمپادیا یه بخش بزنه که غیر سمپادی ها هم بتونن بازدید کنن بعد سعی در معروف کردن اون بخش کنه و جا های درست و حسابی برای تبلیغ و درامد زایی تو اون سایت هم ایجاد کنه (مثلا یه جایی تو قالب سایت یا همین بخش فیلم رو تو اون ایجاد کرد و تو مابین فیلما تبلیغا یا شروع فیلم تبلیغا پخش شن)

آخرین ویرایش:
بالا